Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81824 09.05.2017 11:34
[Andrej Babiš] začíná se to feklaizovat úplně super..
fešáci z ČSSD nechtějí letět do Číny..
xx

Kj 10920 09.05.2017 11:32
[Andrej Babiš] nová nahrávka ukazuje, že Babiš selhal. Fakt, že nyní podal trestní oznámení na neznámého pachatele za to, že byl tajně nahráván, nepomůže. Trestní oznámení měl Babiš podat, když dostal do ruky živé spisy. Teď, když to na něj prasklo, má smůlu. Už je pozdě.
Babiš by měl okamžitě rezignovat, zcela odejít z české politiky a omluvit se občanům, že jim lhal a podváděl je. Obsah třetí nahrávky je tak závažný, že není jiná možnost. Potvrzuje se, že lhal ve dne i v noci. Je nepřípustné, aby vicepremiér země sbíral kompromitující informace na své konkurenty a koordinoval jejich zveřejňování v médiích,

Anonym 90186 09.05.2017 11:19
[Miloš Zeman] Ministr vnitra Milan Chovanec na svém twitterovém účtu oznámil, že nepojede na zahraniční cestu do Čínské lidové republiky. Právě ta je jednou z výmluv pro prezidenta Miloše Zemana, kvůli které odkládá jakékoli rozhodování o odvolání ministra financí Andreje Babiše.
Za současné politické situace se bohužel zahraniční cesty do Číny nemohu zúčastnit. Dnes jsem to oznámil na Pražský hrad, sdělil Chovanec.

Anonym 90186 09.05.2017 10:15
[Miloš Zeman] Mlčí Jan Kraus. U toho je to zvlášť překvapující, protože předvedl ve svém pořadu s Andrejem Babišem takovou verbální felaci, že by se na ni nezmohli dohromady Plesl s Komárkem, a to je nějaký kalibr! Kraus je však podle našich zdrojů momentálně zaneprázdněn a nemůže Andymu pomoct, protože doma uskladňuje zásobu košer vepřových párků z Kostelce, které dostal za svou dřívější podporu Babiše.

Anonym 90186 09.05.2017 10:15
[Miloš Zeman] Mlčí Jaromír Jágr, který před volbami pomáhal v reklamě Babišovi prodávat Vodňanské kuře. Podle informací jsou možná vysvětlení hned dvě. První je, že Jágr dostal pukem do hlavy a není v současnosti schopen Andyho dále podporovat. Druhá, pravděpodobnější varianta Jágrova mlčení souvisí s mužskou ješitností. Hokejista se prý urazil, že Přibil nahrává lépe než on.

Anonym 90186 09.05.2017 10:14
[Miloš Zeman] Mlčí režisér a bývalý předseda KSČM Jiří Svoboda, který přes viditelné stopy stárnutí ještě před nedávnem vyslovoval v České televizi Babišovi co nejupřímnější podporu. Podle našich zjištění stárnutí pana režiséra pokročilo, že si začal plést Babiše s Husákem, a Andrejovi poradci mu proto zakázali mluvit.

Anonym 90186 09.05.2017 10:14
[Miloš Zeman] Mlčí žokej Josef Váňa, který vyslovil Babišovi podporu do voleb a doslova ho adoroval rovnou ze závodiště. Verze vysvětlující sportovcovo mlčení jsou dvě. První říká, že ho kopl kůň, druhá verze pak uvádí, že se Váňa dozvěděl, že Babiš plánuje v Kostelci výrobu koňských uzenin.

Anonym 90186 09.05.2017 10:13
[Miloš Zeman] Mlčí Nadační fond proti korupci na jeho webových stránkách najdeme osmého května poslední zprávu z 24. dubna, to jest více než čtrnáct dnů nepřibyl ani jeden článek a celá Andrejova causa Fondu zjevně nestála ani za zmínku. Podle našich informací na skandál nemohou protikorupčníci dostatečně dynamicky reagovat, neboť jsou plně zaneprázdněni vyjednáváním o držhubném pro pana Přibila.

Anonym 90186 09.05.2017 10:13
[Miloš Zeman] Mlčí Rekonstrukce státu. Tedy přesněji nemlčí a nadále zveřejňuje poněkud zastaralé informace: Hodnocení Andreje Babiše za všechny zákony: Drží slib.
Prostě Rekonstrukce neuznala za vhodné byť byla jedním ze subjektů, který Babiše udělal jakkoliv reagovat na ten neuvěřitelný skandál, kterému Andy čelí. Podle našich informací je mlčení Rekonstrukce státu způsobeno tím, že momentálně místo státu rekonstruují Čapí hnízdo a jsou tím plně zaneprázdněni, tak nestíhají web aktualizovat.

Anonym 90186 09.05.2017 10:10
[Miloš Zeman] Policisté zřejmě zahájili vyšetřování vicepremiéra Andreje Babiše v další kauze. Podle informací rozjeli vyšetřování v reakci na poslední zveřejněnou nahrávku ministra financí. Ta dokazuje, že Babišovi jeho zaměstnanec přinesl takzvaně živý spis, tedy informace z aktuálního vyšetřování policie. Manipulace s takovým materiálem je trestným činem. Babiš si dokumenty neměl brát a vše měl ihned nahlásit policii.

Anonym 21722 09.05.2017 09:54
[Miroslav Kalousek] Jste banda grázlů a darebáků, kterým jde akorát o koryta. Za to jak zacházíte s touto zemí byste měli sedět v kriminále. Ta tvoje parta i ODS a můžete tam přibrat i Sobotku.

Anonym 90186 09.05.2017 09:50
[Miloš Zeman] O napojení médií vlastněných Agrofertem na policejní zdroje, dodávající jim exkluzivní informace z kauzy Beretta, svědčí její medializace loni v říjnu v Lidových novinách, které citovaly obsáhlé pasáže ze spisu. Osvědčená dvojice investigativců Shabu a 8722;Koutník zveřejnila analýzu Justiční chobotnice v roce 2016 (26. 10. 2016), jednostranně vycházející z konstrukcí vyšetřovatelů.Podle nich někteří policisté a žalobci vytvořili systém na vynášení informací a výrobu kompra. Jako příklad uvedli zhotovení falešného dokumentu o vyšetřování advokáta Karla Muzikáře staršího, napojeného dnes na okruh ANO. Do případu údajných úniků z vyšetřování Lidové noviny zapletly i podnikatele Františka Savova, který se před několika lety dostal do obchodního sporu s Andrejem Babišem.
Nejčerstvější a nejobsáhlejší únik ze živého spisu v kauze Beretta ovšem předvedl redaktor webu iRozhlas Ondřej Golis (20. 4. 2017), který loni do Českého rozhlasu přešel spolu s dalšími kolegy v čele s Radkem Kedroněm z Babišova serveru Lidovky. Přibilovy zdroje tedy zjevně měly i jiné odběratele.
Už nyní je nepochybné, že se veřejně provalil zájmový konglomerát oligarchy, jeho médií a jemu nakloněných policistů a státních zástupců. Je nejvyšší čas se k této situaci postavit čelem a vyvodit z ní odpovědnost na všech úrovních, jelikož představuje významné bezpečnostní riziko pro celou zemi.

Anonym 90186 09.05.2017 09:48
[Miloš Zeman] Vraťme se ke kauze Beretta, která sama o sobě vyvolává řadu otazníků, nehledě na její možnou trestněprávní rovinu. Akci loni v květnu spustil Šlachtův protimafiánský útvar společně s dozorující žalobkyní Lenkou Bradáčovou. Kvůli podezření z údajného vynášení informací ze spisů byli obviněni tři muži: důstojník protikorupční policie Radek Holub, bývalý příslušník Celní správy Pavel Šíma a soukromý detektiv Igor Gáborík. Později byla z téhož důvodu obviněna i pražská státní zástupkyně Dagmar Máchová.
Pomiňme, že nyní jsou ze stejného zločinu vynášení informací ze živých spisů podezřelé Přibilovy zdroje, zatím anonymní bývalí Šlachtovi detektivové. Zarážející je už načasování této akce. Policejní razie proběhla jen několik dní poté, co deník Právo zveřejnil výbušnou zprávu, že byli odposloucháváni vyšetřovatelé dotačního podvodu v kauze Čapí hnízdo. Sledování údajné rozvětvené chobotnice mezi policisty a žalobci probíhá od října 2013. Je tedy trochu zvláštní, že mediálně efektní zatýkání přišlo zrovna v tuto dobu, dva a půl roku poté.
Mediálně nafouknutá operace tak spíše působila dojmem odvést pozornost od provalu odposlechů. Už v té době existovaly pochybnosti, že existuje silný zájem kauzu Čapí hnízdo zamést pod koberec. Ostatně ani rok od spuštění Beretty ji státní zástupci nepustili dál.
Některé původní zprávy dokonce hovořily o zadržení samotných vyšetřovatelů Čapího hnízda. V každém případě celá akce působila jako demonstrace síly a doprovázela ji masivní kampaň Babišova tisku, který měl už tehdy přístup k exkluzivním informacím.

Anonym 90186 09.05.2017 09:46
[Miloš Zeman] Andrej Babiš se brání tím, že šlo o provokaci nastrčeného agenta, možná napojeného na kmotry. Tím hůř. Přiznal by jen, že členové redakce Mladé fronty DNES jsou v kontaktu s podsvětím, ale pravděpodobně to jsou jen jeho fabulace.
Už nyní je dostatek důvodů, aby zasáhla policie a státní zastupitelství. Robert Šlachta to tentokrát nebude, protože policii opustil a ministr financí jej instaloval jako náměstka ředitele Celní správy. Zároveň vyšlo najevo, že Šlachta od Babiše očekává dosazení na post policejního prezidenta. Za věrné služby.
Prstem nehne ani další Babišův neformální spojenec Ivo Ištvan, který se aktivně účastnil střetu o policejní reformu na straně jejích odpůrců v čele s hnutím ANO. Přitom jeho novátorské konstrukce o trafikách a zločinných spolčeních by mohly konečně padnout na úrodnou půdu zejména v tomto případě.
Více nelze zřejmě očekávat ani od pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové, která naopak rozehrála kauzu s dotacemi pro sport, na kterou Andrej Babiš neustále a až podezřele usilovně odkazuje. Ukáže se až časem, jestli nešlo jen o vhodně načasované mediální divadlo typu jiné Šlachtovy kauzy Vidkun, bezvýsledně se vlekoucí rok a půl.

Anonym 90186 09.05.2017 09:45
[Miloš Zeman] Ale vůbec nejzávažnější je zjištění, pokud měl Babiš k dispozici živý policejní spis Beretta. Novinář Přibil mu jej dává k nahlédnutí, chlubí se, že sehnal výslechy a prozrazuje své zdroje z bývalého ÚOOZ. Věc je o to vážnější, že Robert Šlachta tuto kauzu prezentoval jako spouštěč policejní reorganizace, což ovšem nebyl schopen věrohodně doložit. V každém případě se potvrzuje vážné podezření, že ze Šlachtova okolí nezákonně unikaly informace do Babišových médií, a jejich majitel tyto nezákonnosti neoznámil policii. Naopak jich hodlal využít.

Anonym 90186 09.05.2017 09:44
[Miloš Zeman] To nejmenší je vulgární vyjadřování ministra financí o kolezích z vlády, včetně premiéra. A jeho pohrdání svými zaměstnanci, kterým to nevadí. Vulgarita je zkrátka integrální součástí osobnostní výbavy tohoto politika, nad kterou ani nemá smysl se pozastavovat. Ostatně něco podobného dnes vane z Hradu.
O něco závažnější je projev Babišovy nelibosti, že prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý nezařídil odvolání advokáta Radka Pokorného z předsednictva Rozhodčího soudu. Slíbil mu to Dlouhý, nebo ne?
Z podobného soudku pramení Babišova nespokojenost, že jeho kauzu Čapí hnízdo by měla mít na starosti pražská státní zástupkyně Dagmar Máchová, které se z různých důvodů obává. Nemá ji pod kontrolou. Co kdyby zjistila pravdu? Máchová shodou okolností později uvízla v kauze Beretta a všechny případy jí byly odebrány.
Velmi závažné je porušení Babišova opakovaného slibu, že nebude zasahovat do dění v redakcích svých deníků. Nyní tato lež vyplula na povrch v té nepokleslejší podobě, jelikož úkoluje své redaktory, kdy mají jednotlivé kauzy proti konkurenci načasovat.

Anonym 90186 09.05.2017 09:43
[Miloš Zeman] Kdo s čím zachází, tím také schází. Tak dlouho žil Andrej Babiš v konspirační síti výroby složek a kauz na oponenty, odposlechů a zpravodajských her, až v ní uvízl sám. Každá ze tří zveřejněných nahrávek, pokud se prokáže jejich autenticita, stačí k jeho odchodu z politiky. Jako celek ovšem tvoří skandál první kategorie. Pokud měl k dispozici živý spis kauzy Beretta Roberta Šlachty, která hrála klíčovou roli v boji o policejní reformu, může nést i trestněprávní důsledky.Tři krátké nahrávky odhalily mnohé, co bylo už dříve zjevné a co zatím zůstávalo skryto pod povrchem. Nyní realita vyplouvá na povrch v nejsyrovější podobě, překonávající místy očekávání. Odkrývá nebezpečný svět propojení světa politiky, médií a části bezpečnostních složek, podporujících zájmy oligarchy, aby tím prospěly i svým zájmům. O to varovnější, pokud tyto děje probíhají pod marketingově líbivým sloganem boje proti Palermu. Co zatím nahrávky odhalily?

Sylva 21722  69 let 09.05.2017 09:35
[Andrej Babiš] Vážený pane inženýre,
držím Vám palce v tom politickém marazmu, kde je jen špína a slušný a schopný člověk je osočován a napadán ze všech politických stran, které se tolik provinily na našem státě. Drží se tam drží, aby mohly i nadále krást a udržet se u svého koryta. Je to hnus co nyní předvádí Kalousek, Fiala a k nim se přidal i Sobotka. Jsou to všechno lehkoživkové, kteří nikdy pořádně nepracovali a ani nevědí co práce je. Oni jenom žvaní nesmysly a berou za to velmi slušné peníze. Když někdo sedí 27 let v parlamentu nebo v senátu, nemá ani páru co je obyčejný život. Přeji Vám proto hodně zdraví síly do dalšího boje. Máte podporu mou i mojí rodiny a budeme se těšit, že vše dopadne ve Váš prospěch a tím i dobře pro nás. Děkujeme za vše co jste doposud udělal a já osobně za to, že jste mi vrátil peníze, které mi Kalousek ukradl, jelikož odebral pracujícím důchodcům slevu na daních.

Kj 10920 09.05.2017 09:30
[Andrej Babiš] Pro Lenku.
"Ostatní lídři stran pochopili, že je za 5 min 12 a začali se hodně bát o své židle, předvádi toto divadlo"
Tak toto se přesně hodí na toho stébáka Bureše.

Kj 10920 09.05.2017 09:28
[Andrej Babiš] Pane Olšovský, to že je odposlouchávána polovina republiky Vám nevadí a když je odposloucháván jeden zloděj a podvodník tak ano?

HonlováJ 10911  63 let 09.05.2017 08:31
[Bára Štěpánová] Ráda Vás sleduji jako herečku. Nejsem nejmladší,za bývalého rež.jsem si vzala cizince,vyhazov z ČST já i můj otec.Po revoluci? Za vlády bývalých př.Kalousek za svoje peníze zrekonstruovaný pension,prodej, místo milionů ukázána patrona z pistole od řed.ČSOB a pána z realitky-infarkt. Za téhle poslední vlády si připadám trochu, že žiji.Pan Babiš koupil kupony jak? Za to může Kalousek, on to udělal.Mít peníze, koupím to také. Vy ne? Jsme zkorumpovaný stát plný zlodějů,intrikářů. Jsem ráda, že nejsem mladá. Lituji jen moje vnučky do čeho rostou. To mi věřte.

Jaroslav 17825  64 let 09.05.2017 08:29
[Andrej Babiš] Poctivému politikovi nesmí vadit odposlech, když poctivému podnikateli nesmí vadit EET.

Radek 21716  46 let 09.05.2017 07:29
[Tanja Kauerová] Zraješ jako víno - klobouk dolů.. 5.5.2017 Pasohlávky.

Olšovský 84613  64 let 09.05.2017 07:24
[Andrej Babiš] Dobrý den pane Babiš. Nechápu, jak je možné aby jste se měl vyjadřovat k odposlechům, pocházejícím z TRESTNÉ INNOSTI!! Tímto je Je ohrožena nejen osoba vysokého ústavního činitele, ale je to i útok na stát!!

Lenka 37164 09.05.2017 06:35
[Andrej Babiš] Dobrý den, pane Babiši, chci Vám popřát hodně sil, ať se děje cokoliv.. Věřím, že "hoši" nemají již delší dobu klidné spaní a Vy musíte vydržet. Ne kvůli volbám ani kvůli nějakému místu ve vládě.. , ale právě načerpat síly a zrelaxovat kvůli své rodině, ženě a dětem. Chtějí Vás svým konáním "otrávit", chce to nadhled a pevné nervy. Ostatní lídři stran pochopili, že je za 5 min 12 a začali se hodně bát o své židle, předvádi toto divadlo a vypadá to, že dokonce táhnou za jeden provaz- zatím!! Musím se vždycky pousmát, jak předkládají lidem svou křišťálovou čistotu. No a např. pan bývalý min. financí K. ten ještě dodnes nerozdýchal, že jste ho vystřídal..Myslete i trochu na své zdraví, užijte si Vaši svatbu, protože toto jsou důležitější věci než nicneříkajicí rozhovory např. s p. Sobotkou! Jak v příspěvku tady napsal jeden človék, měl by jít aspoň na jeden den manuálně pracovat. Hodně lidí přepíná TV, když mluví, ale přihodnější je úplně vypnout!! Držte se, zvládněte vše, jak nejlépe to půjde.. budeme se těšit v lepších časech, pozdravujte doma.

Anna 85142  65 let 09.05.2017 02:22
[Andrej Babiš] Vážený pane Babiši,
již několik let působím v komunální politice a v té se také dějí věci, hlavně před volbami, proto Vám chci popřát pevné zdraví a hlavně nervy v práci a hlavně do předvolebního klání. Myslím, že pan kafemlýnek (jak mu tady říkáme), už dosloužil. a věřím, že i ten chytrák z vnitra.

Anonym 94158 08.05.2017 23:56
[Miloš Zeman] Ve Francii to dopadlo dobře. Pokud nový prezident dodrží sliby, můžeme očekávat větší šanci před Barbary. V Paříži a okolí je někdy jako u nás v ústeckých Předlicích, či v Přerově od nádraží vpravo. U nás se na tom dělá a vlastně Romové jsou slušní lidé oproti INVAZI. Lze očekávat nový postoj v oblasti bezpečnosti EU. Po odchodu Velké Británie mají Francie a Německo možnost tvořit společné bezpečnostní systémy EU, a to vč. centrálně řízeného vojska, policie a dalších složek. Teroristé začínají šátkem a končí jako řezníci v Sýrii.

Anonym 94158 08.05.2017 23:31
[Miloš Zeman] Je smutné, že se umíme vypořádat se šmejdy s hrnci a neumíme se vypořádat se šmejdy, kteří jsou hrozbou pro českou demokracii. Zveřejnění nahrávek, podvrhů, provokací a lží může ohrozit očekávané volby. Chápu, že pro Kalouska a Fialu je to jediná možnost jak se dostat k HOJNOSTI. Co tam ale dělá Sobotka? Nevím, co slušného člověka může dotlačit do takové břečky?

Anonym 81824 08.05.2017 23:14
[Andrej Babiš] první věc co měl Babiš udělat, bylo založit stranický tisk.. komouši něco takového mají.. to by asi ostatní dostali vyrážku..

Anonym 81824 08.05.2017 23:13
[Andrej Babiš] Kj 3710308.05. 22:30
Pane Sýkora, chápu Vás, že jakouctívač sekty ANO blahořečíte tomu Svému Burešovi a modlíte se za jeho spasení ještě teď na zemi. Ale asi Vaše modlidby už nikdo nevyslyší. Ten Váš idol již vypšknul. Už se nenosí stát jako firma ani, že jsou všichni zloději. Jako megazloděj se ukázal právě ten Váš ministr financí.
xx
hele, magore, proč nepodáš trestní oznámení.. zatím máš akorát plno keců..

Petr 81135  45 let 08.05.2017 23:10
[Iva Kubelková] Milá Ivo, všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí, zdraví a pohody v životě. Jste opravdu krásná a přitažlivá žena, kterou doufám uvidíme na televizní obrazovce i nadále . Ať se Vám daří

Anonym 90186 08.05.2017 22:37
[Miloš Zeman] Pro 81824
Pokud by Ovar onemocněl a nemohl by kvůli nemoci vykonávat funkci prezidenta, tak jeho pravomoci přecházejí na předsedu vlády a předsedu parlamentu. Konkrétně odvolání Bureše by řešil Hamáček.

Kj 37103 08.05.2017 22:30
[Andrej Babiš] Pane Sýkora, chápu Vás, že jakouctívač sekty ANO blahořečíte tomu Svému Burešovi a modlíte se za jeho spasení ještě teď na zemi. Ale asi Vaše modlidby už nikdo nevyslyší. Ten Váš idol již vypšknul. Už se nenosí stát jako firma ani, že jsou všichni zloději. Jako megazloděj se ukázal právě ten Váš ministr financí.

Anonym 81824 08.05.2017 22:17
[Andrej Babiš] až se vrátí Zeman z Číny, bude možná potřebovat odpočinek a regeneraci v lázních.. Sobotka by změnil barvu a slovník.. a zas by bylo veselo..

Pohodář 46250  51 let 08.05.2017 22:11
[Andrej Babiš] Držím mu palce..schopný člověk to má vždy těžké mezi hlupáky..prostě nedejme ho

Anonym 81824 08.05.2017 21:31
[Andrej Babiš] popravdě mě zajímá, jak to dopadne..
Řekněme, že Babiš vyhraje volby (přeji si to), ale jak budou koukat ti ostatní.. co si zase vymyslí.. Babiš bude muset okamžitě na svoji ochranu a hnutí ANO vymyslet opatření..
xx
zatím bojuje proti všem..
ale oni ho chtějí svým koncilem zlikvidovat..
(to už tady bylo a psal o to Jirásek)

Anonym 81824 08.05.2017 21:23
[Andrej Babiš] Sýkora 37198 33 let08.05. 17:54
Jj Anna také. Bohužel se zase bojím podvodu na voliče.
xx
podvod na nás dělá každý..
i ty blonďté vlčice v ČT..
je ti 33, kdyby mě bylo tolik, našel bych si zemi, o které se nemluví a pásl bych tam třeba klokany..

Anonym 81824 08.05.2017 21:20
[Miloš Zeman] Milosi hod se marod.. tim Sobotku vytocis.. n to mravo kazdy

Ivan 37136  56 let 08.05.2017 21:13
[Miloš Zeman] Tyto nové nahrávky jsou závažné,tak nevím koho volit. Ovšem ti co toto pořídili včetně tzv.tradičních stran nejsou prohnilý,ale supprohnilý!! Nechť se to vyšetří padni komu padni.

Anonym 90186 08.05.2017 19:11
[Miloš Zeman] Mladé frontě DNES a Lidovým novinám už věří snad jen blázen, do televize se Babiš bojí a Impuls zrovna není typem rádia, které by přesvědčilo občany o korektnosti politika. Veškerá práce tak zbývá na Marku Prchalovi a jeho nohsledech. Kde však najít téma, které by přebilo to, že váš šéf je lhář a zřejmě i podvodník na daních?
Chvilku fungovala svatba, kterou Monika Babišová přes své kontakty šikovně prodávala do Blesku, ale bůhví, jestli se v současné situaci vůbec uskuteční. Měla totiž být jakousi předčasnou oslavou volebního úspěchu ANO, které teď už tak jasně nevypadá. O Čapím hnízdě by se raději mluvit také nemělo, přece jen, dopadá na něj stín 50milionového dotačního podvodu. A kniha O čem sním? Těžko se tam dočtete o Robertu Šlachtovi jako policejním prezidentovi, takže také nedůvěryhodná.
Zbývá asi jen zaměření se na souhru s prezidentem. Ten jediný se totiž neštítí Babiše v jeho prohnilosti podporovat a ještě si to veřejně užívat. Ona symbióza se současnou hlavou státu se však dříve nebo později stane tím, co každému srazí vaz. Píáristé oligarchy z ministerstva financí budou mít co dělat. A pokud dokáží z Babiše udělat čestného člověka, měli by dostat státní vyznamenání za svou jedinečnost.

Jiřka 9168  62 let 08.05.2017 19:10
[Andrej Babiš] držíme vám palce

Anonym 90186 08.05.2017 19:09
[Miloš Zeman] Egoismus dohnal Andreje Babiše tam, kde teď je. Když odhlédneme od všech neskutečných věcí, které bez jakéhokoliv postihu prováděl při tom, když vznikaly nahrávky, kolující internetem, zvládal mít nad vším dozor. Pokaždé se našla i úniková cesta, kdyby se někdo ozval. Tomu je však konec. Babišovi zdatní marketingoví poradci si totiž nyní neví rady, jak šéfa dostat z tak velkého průšvihu, jakým je možné korupční jednání nebo přístup k živým spisům. Na tohle Prchalovi s Hančem už lemur, svatba ani knížka o snech stačit nebudou.
Zatím se dařilo všechny problémy Andreje Babiše bez větších problémů zahladit. Dost lidí si totiž skutečně myslelo, že ministr financí je oním dobrodincem, který s přecpaným kontem nemá potřebu získávat další finance, a každá kritika jeho činů, je vedena závistí zakomplexovaných politiků a novinářů, kteří za svůj život ničeho nedosáhli.
Nyní je však jasné, že šéf státní kasy je lhář, k tomu několikanásobně usvědčený. Babiš se rád poslouchá, mluví hodně a s chutí dává najevo, že ostatní jsou pod jeho úroveň, jelikož on je jediným, kdo v životě makal a díky tomu byl po zásluze odměněn. Doteď si však občas i uvědomil, že v některých oblastech není nejsilnější, a tak najal nejschopnější PR tým, kterým se může pochlubit česká politická strana. Ten je však nyní bezradný.
Všeuměl Babiš se totiž evidentně o svém úmyslu nadstandardního mocenského rozkročení až tak úplně se svými marketéry nepodělil. Podle náhlých výpadků na sociálních sítích, kde jinak fungoval přesný plán publikování statusů, je zřejmé, že je zle. Tu a tam se sice objeví nějaká zmínka typu Čau lidi, ale je z ní jasně cítit křeč, ve které se nyní v Průhonicích, na Chodově i jinde, kde vládne hnutí ANO, nachází většina koupených přívrženců.

Anonym 90186 08.05.2017 19:04
[Miloš Zeman] Ministr financí Andrej Babiš byl na Pražském hradě navštívit svého spojence Miloše Zemana. Není jasné, zda si popovídali o novém odposlechu, který byl dnes uveřejněn a který upozorňuje na závažný trestný čin v souvislosti s živým policejním spisem a jeho zneužitím. Zeman přes svého mluvčího vzkázal, že Babiše zatím neodvolá.
Prezident republiky obdržel dopis předsedy vlády navrhující odvolání Andreje Babiše k 9. květnu 2017. Prezident republiky konstatoval, že předseda vlády nemůže úkolovat prezidenta určováním termínu odvolání. Dále konstatoval, že návrh na odvolání je v rozporu s koaliční smlouvou, která podmiňuje odvolání jakéhokoliv člena vlády souhlasem vedení jeho strany, stojí v Zemanově prohlášení. Prezident nejspíše neví, že koaliční smlouva není nadřazena Ústavě.

Ovčáček dále napsal: Prezident republiky konstatoval, že mu nebyl předložen návrh na nového ministra financí, což by v souvislosti s návrhem na odvolání dosavadního ministra financí vedlo k tomu, že by vedení ministerstva financí nebylo obsazeno. Což by prezident republiky považoval za krajně nezodpovědné, dozvěděli jsme se z Hradu.

Sýkora 37198  33 let 08.05.2017 17:54
[Andrej Babiš] Jj Anna také. Bohužel se zase bojím podvodu na voliče.

Sýkora 37198  33 let 08.05.2017 17:52
[Andrej Babiš] Kj táhněte na jinou stránku. Ty vaše trapný řádky, tady nikoho nezajímají Děkujeme.

ANNA 19529  60 let 08.05.2017 17:43
[Andrej Babiš] Pane premiére,moc si vážím Vaší práce.Držím Vám palce,jste úžasný člověk a volit Vás budeme.S pozdravem Anna

Anonym 90186 08.05.2017 17:29
[Miloš Zeman] Další zajímavé video na Youtube určené pro koblihy s drátkem mezi ušima místo mozku. Video je sice staršího data, ale pro osvěžení paměti výborné.
"Who is next Czechia Prime minister Andrej Babis (agent Bures)? "

Anonym 31168 08.05.2017 16:41
[Miloš Zeman] Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí,to aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Kj 37103 08.05.2017 16:29
[Andrej Babiš] Gregore Vaše fantazie je nekonečná. Hlavně v té iluzi klidu a pro občany. Asi neznáte citát, "ten kdo mluví o blahu jiných myslí na blaho svoje".

Táňa 85208  58 let 08.05.2017 15:59
[Aleš Háma] Vážený pane Hámo,
nechci se rozepsovat na těchto stránkách, ale jste pro mě muž č. 1.
Mám spoustu nápad, kde budete asposlutně excelovat, ale víc se nechci rozepisovat. Pokud Vás toto zaujme, ozvěte se. Děkuji. T. U.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149500 150000 150500 151000 151500 152000 152500 153000 153500 154000 154500 155000 155500 156000 156500 157000 157500 158000 158500 159000 159500 160000 160500 161000 161500 162000 162500 163000 163500 164000 164500

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti