Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Káťa 95599 21.11.2011 16:21
[Petr Nečas] Ahoj Mílo, zábava tu probíhá jako vždy. Taky ses POVAVILA? Ale jistě uznáváš, že my se dobře bavíme i bez začátečníka K456, ale jak se říká takové prvotřídní ve.me.no vždycky potěší.
Pročítat dnes titulky na novinkách, to je senzace. Podívej, Mílo, v jaké je ta Iva výhodě. Ona si na jízdenky pražské MHD může jezdit až na Panenské ostrovy. Čtu, že podle ČT jsou vyváděny peníze za jízdenky na Panenské ostrovy. Sám dodavatel přiznal, že jízdenky pro Prahu jsou dvojnásob předražené.
A to, že "Vyhazov vojáků bude jednoduší" - no k tomu už snad není vůbec co dodat. Tady je vidět, jak si pan ministr může od.dechnout. Vždyť má modrou knížku.
Ale nejhezčí je sdělení, že děkana fakulty našli u silnice. Kdoví, jestli to nebyla pověstná E5. Ale mám určité pochybnosti, jestli si tam něco vydělal.

Míla 89532 21.11.2011 16:09
[Petr Nečas] Ahoj děvčata zase si pročítám vaši úžasnou debatu, kterou nechci moc narušovat, bo na to nemám dost bohatou slovní zásobu, jen jsem chtěla říct Ivo, že budeme možná rádi za amalgamové plomby. abychom náhodou neplatili za to, že nám budou zase přivazovat zuby na provázky za kliku a bouchat dveřma. Přece taky řešení a napořád. Ne?

K456 88243 21.11.2011 15:39
[Petr Nečas] Jsem rád že jste se povavily, já se také vavím když čtu co píšete, jen tak ony ty vaše smyšlené příspěvky jsou velice zábavné.

Káťa 95599 21.11.2011 15:21
[Petr Nečas] Ivo, k uzoufání to je. Někdy mi ty naše besedy připadají jako šibeniční humor. A někdy mi taky připadá, že ten šibeniční humor je to poslední, co nám ještě zbylo.
Doufám, že čtenáři využili možnosti, které jim poskytl náš milý K456 k tomu, aby se předvedl, jak se zesměšnil.
Co je důvodem toho všeho, o čem tady píšeš? Přímo katastrofální ekonomická situace. To všechno je pouze vytloukání klínu klínem. Už opravdu není z čeho brát a ti zazobaní zloději si na svůj mamůnek sáhnout nenechají. Už i ty nesmělé řeči o tom, že by ti nejbohatší měli být více zdaňováni svědčí o mnohém.
A takové pindy o pozastavení čin.nosti KSČM nebo bohatýrské zpěvy o nevímužkolikátém odboji odměňování těch, které za minulého režimu vyhazovali ze škol pro troubovitost - to všechno má jen odradit lidi, aby neuvažovali o skutečných problémech do kterých se řítíme nejen my, ale celá vítězoslavná EU. Jak to napsala včera Míla - dala si slib, že do Vánoc na to nebude myslet, ale po Vánocích se musí taky žít. Ale jak? Toť otázka.

Iva 93233 21.11.2011 15:07
[Petr Nečas] :-) ) ) ) ), Ty mě prostě vždy pobavíš, milá Káťo.
Od počátku naší VSR(velké sametové revoluce) jsem začala tušit, že se vlády ujímají diletanti.
Nyní se tato představa ztělesnila,a přešla do skutečnosti!
Panstvo rozprodává státní a obecní majetek, chystá mimo jiné velké zdravotnické celky proměnit v akciové společnosti.
Špatně placené zdravotní sestry a lékaři odcházejí na zkušenou do světa. A protože je odprodáno skoro všechno, hodlá panstvo zase prodat v některých městech Vietnamcům "co by prodejny" dávno postavené školky a jesle.
V Americe se stále hroutí další banky, ale dokud nebudeme muset vyhrnovat nohavice před brodem, o tomto tématu se v Čechách s cudností nám danou nehovoří, a ani hovořit nebude, i když k nám tento dárek připlouvá rychleji a rychleji.
Zatím, co nevidět budeme platit i za amalgamové plomby, (třebaže jsem se před pár lety učila, že toto stomatologické řešení je vůbec nejprimitivnější, ba zdraví škodlivé! )
A naši politici bez rozdílu dělají,že je vše v pořádku a že se jich to netýká. Už je to všechno k uzoufání, že Káťo.

Káťa 95599 21.11.2011 14:28
[Petr Nečas] Ivo, měly bychom být na K456 méně přísné. Je to začátečník. Víš, že se říká, že žádný učený z nebe nespadl, ale hlupáky, jako by vidlemi shazovali. On napsal, že se POVAVUJE a určitě chtěl napsat, že se POVALUJE. Ale, že pan premiér má nějaké STÁNKY (třeba jsou to trafiky, které pronajímá vysloužilým politikům), to jsem se skutečně POVAVILA.
A copak náš modroknížkový pan ministr. Vidíš, ještě budeme s pietou vzpomínat na naši pěvuli. Ještě, že mu nikdy nesvěřili do ruky kvér. Ještě by mohl prostřelit letadlo, jako zesnulý astrolog.

Jaroslava 78781  26 let 21.11.2011 14:11
[Eva Holubová] Dobrý den,Paní Evičko Holubová prosím vás o fotku a podpis mám vás moc ráda jak umíte dělat srandu jak ve filmech prostě jste nejlepší prosím pošlite mi to na adresu:Jaroslava Karešová Vajgar 58| Jindřichův Hadec 3704 předem moc děkuji.

Honza 62100  53 let 21.11.2011 14:05
[Ondřej Sokol] Viděl jsem Perfect days, a pokud je na světě nějaká spravedlnost, tak Český lev je váš, Ondřeji, díky

Iva 93233 21.11.2011 14:05
[Petr Nečas] Já jsem se poVavila :-) ) ).
Káťo, víš že, vicepremiér Alexandr Vondra má podezření, že ministerstvo vnitra nesplnilo zadání od vlády, když nepřipravilo návrh na pozastavení čin nosti KSČM. (To řekl v České televizi). Kabinet ministrovi Kubicemu v červenci uložil, aby návrh do listopadu přichystal. Vnitro uvedlo, že ani s pomocí expertů a zpravodajců k tomu ale nezískalo dostatek závažných podkladů. (Ve středu by o tom měla jednat vláda).
Jsem si jistá, že Vondra chce pouze odvést pozornost od svých kauz Promopro a KPMG. . . .

Gabča 78176  33 let 21.11.2011 13:27
[František Pytloun] Dobrý den,Fando.V sobotu,19.1.jsem byla se svými přáteli z Jindř.Hradce(Liba,Klárka,.)na večerním představení vašeho muzikálu a byla to fakt BOMBA! Krása,nádhera,stále si ty písničky zpívám.Jen lituju toho,že muzikál končí,určitě bysme všichni po čase uvítali obnovení.Máte překrásný hlas a dost dobře tančíte.Děkuji za skvělý zážitek a hodně štěstí.

Káťa 95599 21.11.2011 13:13
[Petr Nečas] Děvčata, podívejte se, co napsal nějaký primitiv K456 na stránku pana prezidenta. Považuje pana premiéra za stánkaře a ještě se přitom POVAVUJE. Dobré.

Jaroslava 78781  26 let 21.11.2011 13:05
[Václav Vydra] Dobrý den,prosím vás o fotku a podpis Václava Vydry a manželu prosím pošlite mi to mám je oba moc ráda předem děkuji Karešová adresa je:Jaroslava Karešová Vajgar 58| Jindřichův Hadec 3704 děkuji.

Káťa 95599 21.11.2011 13:00
[Petr Nečas] Sláva, už jsme tady opět všechny tři. Ono je to sice příjemné zpestření našich debat, sledovat bezmocný vztek hlupáků, ale na druhé straně si říkám, vždyť oni si za to mohou sami. Kdyby si nás nevšímali, nezesměšňovali by se. Mohli by si sem psát jako třeba pan Pavel, který píše za sebe, žádného diskutujícího nenapadá, všechno v pořádku.
Už kolikrát jsem si říkala, milá Mílo, jestli jsi Milada, Milena, Emilka nebo třeba Jarmila či Radmila. Už to díky té neukojené Miluši z 9,01 vím.
Ivo, dobře jsi udělala, že sis trochu pročistila hlavu na čerstvém vzduchu a dala Praze aspoň na chvíli vale.
Ale abychom mluvily trochu k věci: Tak naše milovaná rodná EU bude po nás chtít pět miliard navíc. A hleďme. A zasmála jsem se, že za to můžou i prostitutky a narkomani. Jó, na někoho se to svést musí. A co takhle úplatky našim papalášům, za ty taky něco odvedeme. Kdyby takhle Kalósek chtěl poslat složenky všem, co hlasovali pro vstup do EU. Ti by se teď kroutili a řvali - to my ne. Zase malí čeští lidičkové očekávali od nenažraného molocha modré z nebe. Dočkali se toho, že ani rumu nesmí říkat rum a z našich cukrovarů se staly ruiny.

Iva 93233 21.11.2011 12:29
[Petr Nečas] Srdečně Vás zdravím, milá děvčátka. Přeji Vám úspěšný týden.
Víkend byl moc fajn, ale krátký :-).
Káťo,sice jsem si vezla noťáska s prací s sebou, ale nakonec jsem ho ani neotevřela. Počasí bylo totiž moc pěkné a tak jsme chodili po lese,pracovali na zahrádce a čistili si hlavy.
Káťo, píšeš, že se těšíš až přijdu a srovnám ty pisálky do latě. Víš, sice se říká, že na vousu hlupáka se lazebník zaučuje,ale já už jsem zaučená dost. Své jsem jim napsala a pokud to nepochopili není to moje chyba. Teď už se jen nechám bavit. Třeba tím, jak jsou zdejší živly vzteklí, že si s námi neví rady. Tím, jak na nás zkouší a budou zkoušet dál své dětinské triky. Chtěla bych je vidět, jak se u monitoru kroutí,prskají a pitvoří se, i když by to asi nebyl hezký pohled.
Ale už teď se těším, co nám (mně) ti géniusové průměrnosti odepíší, čím se opět
o(d)kopou. Budu bláhově doufat, že příště už konečně odepíší nějaké vtipnější odpovědi, než to jejich "tři znuděné ženské toužící po chlapovi". . . :-).
Ovšem jsem si takřka jistá, že se nedočkáme. . . .

Míla 89532 21.11.2011 12:24
[Petr Nečas] Dobrý den Káťo. Teď jsem dorazila se naobědvat a za chvíli upaluji zpět. pomáhám kamarádce při úklidu po malířích. Byla jsem moc zvědavá, jak se to tu vyvijí a žasnu. Znám dost svých jmenovkyň Miluší a myslela jsem si, že takové jméno může dostat jen žena milá. Vidím, že jsou i vyjímky, které potvrzují pravidlo. Ale znáš to:"Podle sebe soudím tebe". Já tedy nejsem absolutně znuděná, naopak a Káťo nechápu větu, že si lžeme. Ty mi nebo Ivě lžeš? Já teda v žádném případě nemám důvod. Lhaní jde asi dobře Miluši. já žasnu, jak ti prudiči vědí o nás úplně všechno přesně. To je úžasné. Musíme se Káťo někde přiučit. Přeji Tobě a Ivě pěkné odpoledne a večer sem nakouknu, co zase která chytrá hlava vymyslela.Mějte se!

KataST 17814  30 let 21.11.2011 11:43
[Petr Kolář] Ahoj Any, asi budeš muset jít na nějakou jeho akci , jinak asi nemáš šanci. Petr tady nereaguje na vzkazy.

Káťa 95599 21.11.2011 09:07
[Petr Nečas] Zdravím Ivu a Mílu a přeji krásný a úspěšný nový týden. V sobotu jsme si odpočinuly od internetu, v neděli jsme to zvládly úspěšně, viď Mílo, a dnes už se těšíme na Ivu, co nám poví, jestli to s tou prací i o víkendu nepřeháněla a hezky si odpočinula, aby si s námi zase pěkně popovídala.
Miluše, nevnucuj se. Nezájem. Najdi si sama chlapa a neopruzuj.

Miluše 88243 21.11.2011 09:01
[Petr Nečas] Pro tří znuděné ženské které touží po chlapovi, ale žádný o ně nestojí (ani se nedivím) tak si dopisují a navzájem si lžou

TomanKarel 62484  43 let 20.11.2011 22:03
[Ondřej Vetchý] Já Vás zdravím, pane Vetchý. Nedalo mi to a musel jsem napsat. Po shlédnutí seriálu Okresní přebor a filmu Vratné lahve, jsem nabyl dojmu, že máte vleklý problém s licencema. :-D

Anonym 8578 20.11.2011 20:18
[Petr Nečas] Zlatí komunisti,Dříve nebylo tolik zboží,ale bylo na jídlo,každý měl práci,postavil jsem dům.Dnes je vše ale nejsou na to peníze.Lidé jsou v chudobě a tak se krade,za chvíli i poctivý člověk bude muset kráct,protože na nic není.Za komunisty taková nezaměstnanost nebyla a lidé se měli dobře

Káťa 95599 20.11.2011 20:12
[Petr Nečas] I já Ti přeji, milá Mílo, krásnou dobrou noc a budeme se obě těšit na Ivu, která jak doufám, strávila co nejhezčí víkend na chatě. Měj se moc a moc hezky a zítra AHOJ.

Míla 89787 20.11.2011 20:08
[Petr Nečas] Mně se to líbí, jak se Pavel rozjel. A má pravdu. Tak to cítí asi hodně lidí. Dnes už Káťo budu končit. Ivy jsme se nedočkaly, asi si nechtěla kazit bláboly některých primitivů pěkný víkend na chalupě. Měj se a přeji Ti dobrou noc.

Káťa 95599 20.11.2011 20:04
[Petr Nečas] Já, milá Mílo, zastávám názor, ať každý píše, jak chce. Pan Pavel mluví za sebe, žádného diskutujícího neuráží, tak, jak to říkal Mistr Jan: "Pravdy každému přejte! " Máme, jak stále doufám, demokraci.i, nikdo nesmí být za své smýšlení postihován. A když sem bude kdokoliv psát cokoliv, třeba o skvělých zítřcích našeho slavného kapitalismu, budiž dán prostor i jemu. Ale urážet nás nikdo nebude.

Matěj 90149  18 let 20.11.2011 20:03
[Lucie Vondráčková] proč bidlíš v kanadě mě se líbí tvoje písničky a budeš mí miminko si zvikne na kanadu

Kateřina 89139  39 let 20.11.2011 20:00
[Tomáš Trapl] Včera jsem viděla Quasimoda. Je to ošklivej mrzák a stejně jsem se do něj zamilovala. Tomáš to zahrál a zazpíval úžasně, skvěle, nádherně.

Míla 89787 20.11.2011 19:47
[Petr Nečas] Máme tu nového pana kolegu. Dnes to vypadalo, že stránky budou jen naše, ale pan Pavel se rozepsal a rozlobil hněvem spravedlivým. Jen do nich! bububu!

Káťa 95599 20.11.2011 19:31
[Petr Nečas] Jo, máš pravdu, Mílo. Jaroslav Kerles. Ten vždycky kreslil typické kohouty. A co se týče vtipů, ty jsou vždycky jakýmsi měřítkem politické situace. Po plyšáku jsme mysleli, že vtipy zajdou na úbytě. Ale i veškerá zábava, třeba i ta televizní, šla úrovní prudce dolů. Když si vzpomenu na dobu minulého režimu, to byl koncert z úst pana Horníčka, či Jiřího Grosmana. Ale po plyšáku? Obhroublý, vulgární humor střižený podle hesla čím sprostší tím lepší. Ale situace se mění. Vtipy, které za něco stojí, si lze přečíst snad pouze na internetových stránkách. Oficiální média se tváří povýšeně a ten jejich humor? To by mne museli hodně lechtat. Ale mezi lidmi už zase kolují spousty politických vtipů a myslím, že jejich hlavním hrdinou je náš neohrožený Kalósek.

Pavel 46252  50 let 20.11.2011 19:18
[Petr Nečas] Proč nemáme ve vládě lidi co se s inteligenci naroději? Protože dokavat je tam nebudeme mit tak nikdy se nic nezměni protože těm co vystudovali práva neni nic platné je studovat když nemaji inteligenci vrozenou ta se nedá naučit .

Míla 89787 20.11.2011 19:16
[Petr Nečas] Já zase zbožňovala Kerlese, po tom se slehla zem a samozřejmě Renčína. Když si dělal fóry z komunistů, mělo to břink. Teď jsem někde viděla vtípky na dnešní smutnou dobu a už to nemá ty grády. Škoda. Musíme se tedy bavit jinak. Např. Šášenka veliký válečník a dr.r.r.amatik. To teda sedí.

Pavel 46252  50 let 20.11.2011 19:15
[Petr Nečas] Zajimalo by mě komu se Nečas libí? Já když slyšim lidi tak nikomu a každej se jen směje když slyši jméno Nečas . Vždyt on nic nedokáže a s Kalouskem a ostatnima co dokážou jen lidem zdražovat nic jiného ani nikdo nečeka. Jim je jedno co se zdraží a jak vysoko protože oni si ty své pupky nacpou vždy a co bude s lidma je jim jedno. Kdo ještě chce poslouchat ty jejich cancy to ani nevim. Nechápu že mu někdo někdy dal v nějakom Zlíně vůbec hlas. To ste lidi nevěděli co je to zač? A nebo jak je to možné dávat hlasy lidem co jen dokážou cancat kecy a nestydět se povidat o nějakém šetřeni když každý z nich má mejetek co si nakradl.

Pavel 46252  50 let 20.11.2011 19:03
[Petr Nečas] Neni Vám hanba dělat ze sebe národního šaška a kecat že dokážete něco dobrého? Vždyt Vy ste jen lhář co deně tvrdí něco jiného. Ano ani se nedivím vždyt ta Vaše sebranka v parlamentu ta patři do jednoho do basy a ne do politiky .

Káťa 95599 20.11.2011 18:39
[Petr Nečas] Však taky Mílo, co už nám jiného zbývá, než si ze všeho dělat legraci. Důležité je, nebrat se příliš vážně, dívat se na všechno s odstupem a žít jak se dá. A když se sejdou takové tři kočky, jako jsme my, tak na nás nikdo nemá. A Dikobraz jsem taky ráda probírala, byly tam skutečně vtipné obrázky. Měla jsem moc ráda pana Wintera (Nepraktu), měl už svůj věk, ale bylo mi ho moc líto, když umřel. Vidíš, to byl skutečný umělec a nikdo se za něj šišlavě nemodlil na pohřbu jako náš Kódl ze Spací hory za toho, kterému jeho přízvisko bylo Nomen omen, tedy příznačné. Nevím, jestli by ten jeho přídomek vůbec filtr unesl, ale toho zesnulého - musím to asi opsat jako blázna od narození- neviděl prý nikdo nikdy střízlivého. Ale byl to "underground" a přítel Šášenky velikého válečníka a "dr.r.r.amatika.

Anonym 88243 20.11.2011 18:35
[Petr Nečas] Uliho minhen?

Míla 89787 20.11.2011 18:23
[Petr Nečas] Káťo, já tam taky nepíšu, ale chodím tam za zábavou, jak říkáš, chlapi si tam "dávají po čuni". Za minulého režimu jsem si pravidelně kupovala Dikobraz a to mi stačilo. Bývala jsem veliký smíšek, takže kolegové v práci už nemuseli fórky ani číst. Stačilo jim sledovat mě při čtení a dost se bavili. Teď už takový smíšek nejsem, ale tady se pobavím jistojistě.

Káťa 95599 20.11.2011 18:14
[Petr Nečas] Mílo, Ty jsi "čeňuchala" jen o pár příspěvků zpět. Ale ten estébáček hrabal dokonce v příspěvcích z února loňského roku jako mravenečník v termitišti. Dovedeš si to představit? Ale estébáčci bývali horliví.
Ale vážně Mílo, Ty píšeš přímo bezvadně a vtipně, Tvoje příspěvky dokážou pohladit po dušičce a zahřát u srdíčka. Nedělej si starosti a "lid kultury únětické" ani "bylanské" si, jak to já říkám, nepřipouštěj ani k patě.
Klas je samorost. Tam na tu stránku nechodím, nechávám chlapy, ať si tam dávají "po čuni".

Blanka 89775  70 let 20.11.2011 17:59
[Marie Rottrová] Jsme dvojčata Blanka a Jitka narozené 13.1.1941.Obě po vystudování průmyslovky žijeme v Hradci Králové,Kde jsem Vám Na koncertě tleskala.Obě jsme v mládí zpívaly dvojhlasně na různých soutěžích,hrály amatersky kabaret.Stále rády zpívame.Obě jsme vychovaly dva syny a těď se bohužel obě staráme o těžce nemocné manžely.Přejeme Vám hodně zdraví asil do dalšího života.Nepřestávejte zpívat!

Anonym 85207 20.11.2011 17:45
[Šárka Vaňková] Koho si narazi priste? Honzu Nedveda?

Agi 85207 20.11.2011 17:42
[Sámer Issa] Je to strasidlo a pitomec

Míla 89787 20.11.2011 17:32
[Petr Nečas] Máš Káťo pravdu, ale pozor pozor. Za chvíli přijde chlapská odveta!

Ass 85207 20.11.2011 17:30
[Ali Amiri] Je to jeden z mala co zustal normalni a nestoupla mu slava do hlavy

Honza 85207  40 let 20.11.2011 17:26
[Martin Hranáč] HRANACVLADKO=DVE BUKVICE z V

Káťa 95599 20.11.2011 17:21
[Petr Nečas] Tak jsem napsala děvčatům na IB. Řeknu Ti, Mílo, že mi tak připadá a to nejsem žádná feministka, že ženské jsou mnohem chytřejší, než chlapi. Podívej se na takového Koudelku na stránce IB nebo anonIma či Jéňu tady. A porovnej si to s námi nebo děvčaty na IB. To je úplně jiný přístup k životu, morálce, empati.i.
S tím ale nic nenaděláme.

Honza 85207  40 let 20.11.2011 17:21
[Vladko Dobrovodský] Bukvice

Paja 85207  23 let 20.11.2011 17:12
[Helena Zeťová] Je to kus.

Domča 9441 20.11.2011 17:11
[Josef Vojtek] Prosi :) neví někdo kd ybude Pepíček v Praze v Popelce? Dekuji

Honza 85207 20.11.2011 16:46
[Aleš Brichta] JanoK48 mas pravdu.Cd Legendy to nemelo chybu.Uz jsem dlouho nic tak perfektniho neslysel

Káťa 95599 20.11.2011 16:24
[Petr Nečas] Tak to je tady nevýhoda - dvěstě kladných bodů.

Káťa 95599 20.11.2011 16:23
[Petr Nečas] Inu, Mílo, Novinky to je kapitola taky sama pro sebe. Je to bohatý server, tak si tam můžou dovolit admina i placené klikače (Kroužil a Míčková). Takže, když se tam objeví příspěvek exkluzivního jelita (Švancara, Šoškola, nebo Hájek-Kotulánová-Milosrdný-Matička), hned v téže minutě je u nich 20 kladných bodů. Tam klikat nemá smysl. Tenhle server je chudý, má jen filtr, ale je to tady takové komorní ladění a nemusíš se nikam přihlašovat. Těm fajn holkám na IB něco napíšu.

Ondra 88183  56 let 20.11.2011 15:51
[Petr Novotný] o cem to tu mluvite

Míla 89787 20.11.2011 15:26
[Petr Nečas] Máš pravdu Káťo, že Novinky skutečně dělají čest svému jménu. bez jejich informací by obyčejný člověk ani nepoznal, že něco není v pořádku. Ale něčím se ti lidé musejí živit, aby neskončili, nedej Bože, válením na pracáku. a klidně děvčatům na IB napiš, ať znají své přívržence. Když chamraď chce, naleze všude.
Přiznám se, že mám z příštího roku docela strach, i když jsem si dala za úkol do Vánoc si to nepřipouštět. Uvidíme.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95000 95500 96000 96500 97000 97500 98000 98500 99000 99500 100000 100500 101000 101500 102000 102500 103000 103500 104000 104500 105000 105500 106000 106500 107000 107500 108000 108500 109000 109500 110000 110500 111000 111500 112000 112500 113000 113500 114000 114500 115000 115500 116000 116500 117000 117500 118000 118500 119000 119500 120000 120500 121000 121500 122000 122500 123000 123500 124000 124500 125000 125500 126000 126500 127000 127500 128000 128500 129000 129500 130000 130500 131000 131500 132000 132500 133000 133500 134000 134500 135000 135500 136000 136500 137000 137500 138000 138500 139000 139500 140000 140500 141000 141500 142000 142500 143000 143500 144000 144500 145000 145500 146000 146500 147000 147500 148000 148500 149000 149930

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti