Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Andrej Babiš

Andrej Babiš oficiální stránky
Foto zdroj: idnes.cz

Jméno: Andrej Babiš

Oficiální stránky má Andrej Babiš zde: www.anobudelip.cz/cs/o-nas/blogy/12512/muj-podro..

FacebookAndrej Babiš zde: twitter.com/AndrejBabis/

Videostránku má Andrej Babiš zde: www.youtube.com/user/anobudelip

BlogAndrej Babiš zde: andrejbabis.blog.idnes.cz/bloger/17624/bloger_113.jpg

Andrej Babiškontakt zde: www.anobudelip.cz/cs/o-nas/nasi-lide/kontakty

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Andrej Babiš?

Ing. Andrej Babiš je český hospodář, druhý nejbohatší český občan, majitel agrochemického holdingu Agrofert, který je držitelem certifikace odolnosti proti korupci. Svůj majetek postupně vybudoval z nuly výrobou chemie a nákupem a záchranou krachujících firem, které vrátil zpět k prosperitě. Dle finančního časopisu Forbes činilo jeho jmění v březnu 2013 2 miliardy dolarů, čímž se stal 736. nejbohatším člověkem světa.

V listopadu 2011 založil občanskou iniciativu nazvanou Akce nespokojených občanů a nevyloučil, že by z ní mohlo vzniknout politické hnutí. Jako politické hnutí bylo ANO 2011 registrováno 11. května 2012.

V srpnu 2012 se stal prvním předsedou hnutí, když v tajné volbě získal 73 ze 76 hlasů. Se svým hnutím chce bojovat proti korupci a za nižší daně. Sám státu na daních odvádí 23 milionů korun ročně, jeho holding poté na 800 milionů korun ročně.

Tomuto hnutí poskytl za rok 2011 okolo 25 milionů korun ze svých vlastních prostředků. V krajských volbách konaných roku 2012 finančně podpořil uskupení "Východočeši", "Mimo Jiné" a zlínské "M.O.R. (Hnutí za Morální Očistu Radnice)". Skrze jejich kandidátky potvrdil kandidaturu sedmi členů ANO! 2011.

Andrej Babiš o sobě říká, že není politik, protože politik má odpověď na všechno.Po volbách Andej Babiš řekl: "Proto jsme se i rozhodli od 11. listopadu znovu jít za nimi (voliči) a s nimi komunikovat a oběhnout zase naši zemi a potkat se s nimi. To neudělá žádné hnutí ani žádná strana, protože všechny strany po volbách na naše voliče zapomenou."

Andrej Babiš v Otázkách Václava Moravce jako vicepremiér ČR.

Anthem Of The Peaceful Army (Greta Van Fleet) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Walls (Streisand, Barbra) 02 Start (Visaci Zamek) Limitless (Piano Guys)

Andrej Babiš diskuse

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 14.11. 00:35
Na to, že Babiš nebude 1. února předsedou vlády s důvěrou Sněmovny, je aktuálně vypsán kurz 1,5:1, opačná možnost je ohodnocena kurzem 2,38:1. Sdělil to mluvčí sázkové kanceláře Tipsport Jiří Hadrava.

Anonym 81166 14.11. 00:34
Bookmakeři už Babišovi nevěří. Sázejí na jeho konec v čele vlády

Anonym 81166 14.11. 00:34
Německá agentura připomíná podrobnosti z aféry kolem Čapího hnízda, které se i nejnovější kauza týká. Agentura Bloomberg o Babišovi poznamenává, že je nejoblíbenějším českým politikem, druhým nejbohatším Čechem a člověkem, který odmítá, aby byl kvůli svému bohatství, konfrontačnímu stylu vládnutí a protiimigračním postojům přirovnáván k americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Britská BBC o českém premiérovi píše jako o "populistickém lídrovi".

Anonym 81166 14.11. 00:33
Polský portál CzeskaPolityka.pl si všímá toho, že aféra kolem Babiše, který sliboval, že skoncuje s "Palermem" v české politice, se rozhořela právě během jeho pobytu v tomto italském městě spojovaném s mafií, kde se tento týden konala mezinárodní konference o situaci v Libyi.

Anonym 81166 14.11. 00:32
Také agentury RIA Novosti i Unian se kauze Babiš věnují podrobněji. Kromě rozhovoru s Babišem mladším vyzdvihly skandál kolem Čapího hnízda a roli dětí českého premiéra v celé aféře.

Anonym 81166 14.11. 00:32
Rakouská agentura APA mimo jiné informovala o reakci opoziční strany TOP 09, z níž zazněly výzvy k Babišovu odstoupení, a citovala prohlášení předsedy strany Jiřího Pospíšila, že jde o jednu z nejzávažnějších afér v zemi od roku 1989. APA rovněž zaznamenala ohlášené úsilí KDU-ČSL vyvolat hlasování o vyslovení nedůvěry vládě.

Anonym 81166 14.11. 00:31
Zprávy o údajném únosu Babiše mladšího zaujímají přední místa na slovenských zpravodajských webech. Server sme.sk jeden z materiálů opatřil titulkem "Muž ochotný zničit vlastního syna".

Hrbek 89221  65 let 13.11. 23:27
Andreji, nedej se .Máš za sebou většinu, bohužel jeto ta slušnější a mlčící. Ti řvouni, kteří se objeví na ulicích to je opravdu menšina. Usiluj o předčasné volby, zbavíme se Kalouska a spol a Tobě určitě už vzhledem k té dnešní štvanici dají lidé hlas

Rosťa 93235  75 let 13.11. 22:53
Jsem na straně pana Babiše a ne té smutné equipy včetně Okamury, který zmeškal příležitost zachovat se slušně.

Edík 78323  53 let 13.11. 22:42
46175 musím vám ač nerad napsat že jste opravdu hlupák!!
Odkud víte že Andrej Babiš někoho že je kriminálník, zločinec??
Ještě by jste měl napsat koho zabil mučil nebo pověsil na hák??
K
Ten člověk se mohl válet na Bahamách a ne se otravovat s lidmi kteří by neuměli postavit ptačí budku a místo toho živí přes 130 tisíc lidí a daně na rozdíl od ostatních platí tady ty bubáku!!
Tímto vyhraje příští volby ANO s takovým náskokem , že ostatní budou jen do počtu!!
Dobrou a ANO už je líp!

Edík 78323  53 let 13.11. 22:35
Proboha přátelé, co jsou ti poslanci za lidé, když skočí na jednu sesmolenou reportáž, natočenou skrytou kamerou bez vědomí tázaného a nuceného evidentně nemocného člověka do předem připravených odpovědi??
Já jen dodám , kdyby bylo zítra napsáno v Blesku že bude v čtvrtek válka tak ti pitomci jsou schopni vyhlásit mobilizaci!!
Byl dlouho klid , vládě se daří a blíží se 17 listopad tak bylo třeba s něčím přijít!!
Teď v ČT pořád dokola , Slonková a Kubík!!
Náš skvělý prezident má svatou pravdu , novinářská žumpa!!

Edík 78323  53 let 13.11. 22:35
Proboha přátelé, co jsou ti poslanci za lidé, když skočí na jednu sesmolenou reportáž, natočenou skrytou kamerou bez vědomí tázaného a nuceného evidentně nemocného člověka do předem připravených odpovědi??
Já jen dodám , kdyby bylo zítra napsáno v Blesku že bude v čtvrtek válka tak ti pitomci jsou schopni vyhlásit mobilizaci!!
Byl dlouho klid , vládě se daří a blíží se 17 listopad tak bylo třeba s něčím přijít!!
Teď v ČT pořád dokola , Slonková a Kubík!!
Náš skvělý prezident má svatou pravdu , novinářská žumpa!!

Anonym 46175 13.11. 22:33
Je smutné, že sám p.Babiš v prohlášení říká o přepadení jeho syna novináři, když zřejmě on sám tyto praktiky jako stbák dělal. Je to člověk, který se neštítí nejhorších věcí. Přesto všecko bych Babiše i když je zrejmě zloděj, kriminalnik, bez charakterní člověk,, únosceá i horší věci.
Přesto jsem pro ať zůstane premiérem, slouží státu jako otrok a zdá se že relativně dobře.
Je nemocný pohltil ho mamon, ale ve skutečnosti je chudý, všechny lidi si koupí a nebo za ním jdou sami účelově. Škrtne, prdne a stejně tu vše nechá jako všichni lidi na světě.
Je mi ho spíš líto jak je duševně chudý.
Přeji hezký večer. Atpl 737

Anonym 94236 13.11. 22:15
Myslím si, že činu paní Slonkové by se dalo vyhnout. V některých zemích jsou zprávy státní, tedy vlády i ostatních subjektů. Je otázka legislativy, či by mohla být i vládní TV a rozhlas. Občané by si mohli svobodně vybrat.

Anonym 94236 13.11. 22:15
Myslím si, že fake paní Slonkové by se dalo vyhnout. V některých zemích jsou zprávy státní, tedy vlády i ostatních subjektů. Je otázka legislativy, či by mohla být i vládní TV a rozhlas. Občané by si mohli svobodně vybrat.

Bob 95636  66 let 13.11. 22:13
Dobrý den, pane Babiši
Nevolil jsem Vás, ale nyní jsem stoprocentně na Vaší straně! Nemám rád podrazy a podrazáky! Jsem rád, že Vás podpořil i pan prezident.
Přeji pevné nervy, nevzdávejte to, ANO, bude líp.

Anonym 94236 13.11. 22:12
Myslím si, že fake paní Slonkové by se dalo vyhnout. V některých zemích jsou zprávy státní, tedy vlády. Je otázka legislativy, či by mohla být vládní TV a rozhlas. Neumím si představit, že by vláda šířila takový hnus. FUJ!

Michal 8181 13.11. 22:09
Bezpečnostní expert Jan Schneider Slonkové totálně rozložil její lež o mladém Babišovi. Dále se zmiňuje o tom, že na základě videomateriálu okořeněného šťavnatou interpretací autorů reportáže se strhla vlna politických reakcí. Rozumu odporující je skutečnost, že zpovykovaná Poslanecká sněmovna chce hlasovat o důvěře vládě v okamžiku, kdy není absolutně nic vyšetřeno, pouze na základě mediálního ataku na premiéra, který byl v té době mimo území republiky. A Jan Schneider se ptá, neměli by poslanci volající v tomto důkazním vakuu po vyslovení nedůvěry celé vládě dostat, podobně jako Babiš jn - lepší lékařskou péči, účinnější prášky, aby se mohli cítit dobře, aniž by dělali vnitrostátní škody a mezinárodní skandál? Doufejme, že tahle sviiňáárna přihraje Babišovi, Čapák je jedna věc, nemoc druhá.

Edík 78323  53 let 13.11. 21:57
Nějaká neplodná 9166 píše že je bílý kůň,je vůbec možné aby se něco tak blbého narodilo normálním lidem??
Ta fretka musela být křížená s potkanem!!

Edík 78323  53 let 13.11. 21:54
Přiblbla menopauzo Marcelo, buď tak hodná ty jalovice jalová, nepiš jsi ukrutně blbá že sexto nedá ani popsat, napíšeš jednu větu a pět chyb mordo hloupá!!
Ať žije nejlepší premiér všech dob Andrej Babiš!

Edík 78323  53 let 13.11. 21:51
Přátelé teď se ukázalo oč jde těm politickým nulám, najednou jim nevadilo že stojí vedle " rasisty" Okamury to byli všichni zajedno, odporná verbež!!
Anderj Babiš prostě vadí, začlo to EET to zlodějům vadilo nejvíc,pak dluhopisy zase nic pak se postavil Makrele kde jasně řekl žádného přivandrovalce k nám nepustímé demonstrace atd!!
Dělat humbuk jen kvůli tomu že dva novináři natočí sestříhanou reportáž skrytou kamerou s nemocným s překvapeným synem Andreje Babiše je nejvyšší hnus!!
V příštích volbách ANO dostane 40-45%!!
Na to vemte jed!!
Edík se neplete NIKDY!!

Edík 78323  53 let 13.11. 21:51
Přátelé teď se ukázalo oč jde těm politickým nulám, najednou jim nevadilo že stojí vedle " rasisty" Okamury to byli všichni zajedno, odporná verbež!!
Anderj Babiš prostě vadí, začlo to EET to zlodějům vadilo nejvíc,pak dluhopisy zase nic pak se postavil Makrele kde jasně řekl žádného přivandrovalce k nám nepustímé demonstrace atd!!
Dělat humbuk jen kvůli tomu že dva novináři natočí sestříhanou reportáž skrytou kamerou s nemocným s překvapeným synem Andreje Babiše je nejvyšší hnus!!
V příštích volbách ANO dostane 40-45%!!
Na to vemte jed!!
Edík se neplete NIKDY!!

Edík 78323  53 let 13.11. 21:51
Přátelé teď se ukázalo oč jde těm politickým nulám, najednou jim nevadilo že stojí vedle " rasisty" Okamury to byli všichni zajedno, odporná verbež!!
Anderj Babiš prostě vadí, začlo to EET to zlodějům vadilo nejvíc,pak dluhopisy zase nic pak se postavil Makrele kde jasně řekl žádného přivandrovalce k nám nepustímé demonstrace atd!!
Dělat humbuk jen kvůli tomu že dva novináři natočí sestříhanou reportáž skrytou kamerou s nemocným s překvapeným synem Andreje Babiše je nejvyšší hnus!!
V příštích volbách ANO dostane 40-45%!!
Na to vemte jed!!
Edík se neplete NIKDY!!

Edík 78323  53 let 13.11. 21:50
Přátelé teď se ukázalo oč jde těm politickým nulám, najednou jim nevadilo že stojí vedle " rasisty" Okamury to byli všichni zajedno, odporná verbež!!
Anderj Babiš prostě vadí, začlo to EET to zlodějům vadilo nejvíc,pak dluhopisy zase nic pak se postavil Makrele kde jasně řekl žádného přivandrovalce k nám nepustímé demonstrace atd!!
Dělat humbuk jen kvůli tomu že dva novináři natočí sestříhanou reportáž skrytou kamerou s nemocným s překvapeným synem Andreje Babiše je nejvyšší hnus!!
V příštích volbách ANO dostane 40-45%!!
Na to vemte jed!!
Edík se neplete NIKDY!!

Edík 78323  53 let 13.11. 21:50
Přátelé teď se ukázalo oč jde těm politickým nulám, najednou jim nevadilo že stojí vedle " rasisty" Okamury to byli všichni zajedno, odporná verbež!!
Anderj Babiš prostě vadí, začlo to EET to zlodějům vadilo nejvíc,pak dluhopisy zase nic pak se postavil Makrele kde jasně řekl žádného přivandrovalce k nám nepustímé demonstrace atd!!
Dělat humbuk jen kvůli tomu že dva novináři natočí sestříhanou reportáž skrytou kamerou s nemocným s překvapeným synem Andreje Babiše je nejvyšší hnus!!
V příštích volbách ANO dostane 40-45%!!
Na to vemte jed!!
Edík se neplete NIKDY!!

Anonym 94236 13.11. 21:49
My Češi máme jen 2 možnosti. Ta první je zrušit veškerou výrobu a vše kupovat z Ameriky. Pak bychom byli jako Panama, Kostarika, Nikaragua a další banánové republiky. Ta druhá možnost je zachovat prosperitu a bohatství občanů v Čechách a zachovat budoucnost našich dětí.

Fanda 46426  72 let 13.11. 21:41
Pane Andreji Babiši postavte se těm rádoby lidím čelem ,jsme s Vámi a posílejte je do ,, promiňte ale slušněji to nelze , protože to nejsou lidi ale všehoschopní opoziční poslanci

Fanda 46426  72 let 13.11. 21:31
Paní Aleno , možná by šla ODS volit ale to by tam nesměli být ti co se před novinářskou sebrankou tahají o mikrofon a jenom bez úsudku a trochy zdrženlivosti jen hloupě krofají , přitom vypadají neoholenci jak banda somráků , toť vše co umí , je to banda kydalistů

Fanda 46426  72 let 13.11. 21:19
Márči přestaň už nasávat ať něco zbude na toho tvého guru Kraďouska (alias Líhomíra) a jdi se z toho vychrnět , stará ponravo ,pro všechny bude lepši když necháš ten svůj bezzubí otvor zavřený , ta tvá Slonkovka je jenom bachyně která se umí rochnit v bahně i na to musela studovat za peníze poplatníku , zlámat pařáty , pokálet a nepustit k vodě děrevňu ohavnou

Michal 78119  62 let 13.11. 21:18
Chtěl bych požádat pana premiéra, aby zachoval klid a přečkal novou nechutnou kampaň, nenechal se vyprovokovat k nějaké unáhlené akci či reakci a nerezignoval. 20 roků tady všichni všechno rozkrádali a najednou jsou ze všech svatoušci. Komedie. Musí to být velice těžké, ale musí vydržet. Držíme mu palce.

Anonym 94236 13.11. 21:09
Místo Čapího hnízda za 50 melounů vidím kšeft za 2 miliardy na tzv. studie pro Ministerstvo sociálních věcí. 2 miliardy byly za Kalouska zaplaceny a dílo šlo do archivu, řečeno spláchnuto do záchoda. Kdo to dnes řeší? 2 miliardy fuč?

Alena 18522 13.11. 21:08
Chudaci s ODS a spol neunesou prohu voleb.Jen je volte a zase Vam daji k duchodu 40 kč .Za poštovne je 19 kč.Pane Babiši vydržte.Jsme s Vami.

Michal 8181 13.11. 21:08
Lidi, co sem píšete jste úžasní, je vás čím dál tím víc a všichni vyjadřujete podporu A.Babišovi.

Radek 94226  43 let 13.11. 20:57
Nevidím do toho jak je to s Čapím hnízdem, to ať posoudí jiní. Ale jak se někdo znelíbí vrchnosti, jde vše dobré stranou. Nedej se pane Babiši

Anonym 94236 13.11. 20:50
Nemohu se smířit s tím, že Slonková prováděla výslech nemocného. Něco tak odporného si dovolil jen Islámský stát. V Evropě jsou 2 nejkrásnější místa, a to Soči a Pohoří na Krymu. Chápu pana Babiše, že nemocnému synovi hledal vhodné prostředí pro nalezení pohody, či uzdravení. Přeji mladému panu Babišovi uzdravení a panu staršímu klid od Slonkové. Bůh toto Slonkové vrátí i s úroky.

Marcela 9466  61 let 13.11. 20:48
Andy-Adolf.

Marcela 9466  61 let 13.11. 20:47
Estébák bureš použil své děti jako bílé koně.

Láda 18519  60 let 13.11. 20:23
jen mě je divné,když je někdo tak vážně nemocný a neschopný se ovládat(děti obě)jak mohli řídit a zřizovat firmu na čapí.Zaď Babiše smrděl korunou a najednou vlastnil také čapí a později nakupoval od státu pozemky za miliardy(to Agrofret nemohl sám) a později je odprodával se ziskem Agrofretu-Je to vše prostě jasnej podvod a krytá zlodějna.ale asi by to dělal každý mít možnost jako Bureš

Marcela 9466  61 let 13.11. 20:22
Estébák bureš použil své děti jako bílé koně.

Xy 37241 13.11. 20:15
P. soukup na barrandově to těm lepšolidem nandal. hlavně té zrzce

Marcela 9466  61 let 13.11. 20:15
Babišovy děti-bílí koně.Fůůj bureši.

Xy 37241 13.11. 20:10
I pan president se zachoval státnicky a pojmenoval věci správně.

Mája 17831  47 let 13.11. 20:10
Babiši, drž se, na to máš! Jsou to ubožáci.

Michal 8181 13.11. 20:06
Opět krásný proslov ke kauze "Babiš" od prezidenta Zemana na Nově, zkrátka to nemá chybu a vysvětlení premiéra na Nově bylo jen pro idiiooty, protože normální lidé hned pochopili, že novinářské senkrovně se nedá věřit ani půl slova natož celé a že celá kauza je jen snůška hooveen, jako jsou oni sami. Přátelé prezidenta Zemana a premiéra Babiše, pěkný večer.

Pavel 10918 13.11. 19:58
Hyeny patří do zoo.Howg.Rezaty obzvlášť.

LauraSt 5822 13.11. 19:52
A co dodat, Zeman je zmrrd. Pa

LauraSt 5822 13.11. 19:50
Má to sečtený, je mi líto jeho dětí. Zdali i ty menší budou VELMI psychicky nemocné? Doufám že ne. Když se to hodí tomu id..vi do krámu? Dětem přeji vše dobré, koblize NE! Jeho vosková Barbína by ho měla už zastavit a srovnat pěkně do latě.

Fanda 46426  72 let 13.11. 19:39
Opět vyvolaná aféra před odhlasování navýšení platů poslanců , opoziční žumpa udělá vše pro to aby se to nestihlo , tak vy lopaty pěkně makejte ať se má váš gurů kalousek lepši apanáž na ten svůj chlast , Bartoš bude moct koupit i dávky pro svoje patolízaly , Gazdíkovci se možná už přestanou potit , Bíla Brada bude moct konečně dát faráři něco do fusekle a Kanimůra bude mít na ty svoje revolty a vy fanoušci toho demobloku si budete moct zatanči s Petřikem Fialovic , už aby vám vy rachotiny pořádně zvedli daně aspoň pětkrát , vona Slonková vás pak možná ještě pochválí jaký jste pašáci

Xy 37241 13.11. 19:36
Marcelo jste úplně bl..

Marcela 9466  61 let 13.11. 19:32
Pokud vím,estébák bureš sám zatáhl své děti do kauzy.Ať už táhne.
Kdyby nebylo novinářů,nedozvíme se to.A to by se vám hodilo ovce,co potřebují vůdce.

 starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31530

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti