Oficiální stránky Miroslav Šimůnek
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Miroslav Šimůnek

Miroslav Šimůnek oficiální stránky
Foto zdroj: imdb.com

Jméno: Miroslav Šimůnek

Oficiální stránky má Miroslav Šimůnek zde: www.imdb.com/name/nm0801420

FacebookMiroslav Šimůnek zde: www.facebook.com/simunekmiroslav

Miroslav Šimůnekkontakt zde: https://www.facebook.com/simunekmiroslav/i..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Miroslav Šimůnek?

Miroslav Šimůnek (* 5. dubna 1978 Jilemnice) je český herec, který se stal známým zejména hlavní rolí v Troškově pohádce Z pekla štěstí. Na základní školu docházel do Jilemnice. Poté studoval Střední průmyslovou školu strojní ve Vrchlabí. V průběhu studií na střední škole hrál s ochotnickým spolkem v Jilemnici Honzu v lidové české pohádce Honza a princezna. Po maturitě pracoval rok jako obchodní zástupce pojišťovny. V roce 1997 složil úspěšně přijímací zkoušky na VOŠ hereckou a moderátorskou v Praze-Michli a začal studoval herectví. Jeho přítelkyně byla Adéla Vartová, finalistka České Miss 2008.

Miroslav Šimůnek diskuse

Jak na vás Miroslav Šimůnek působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Míra 95157 16.11.2018 20:35
Jediný kvalitní výkon podal v pohádce pana Trošky. Jeho současné vystupování v Tv je strnulým opakováním stejných gest,rádoby vtipných oslích můstků..,ten to dopracoval!

Honza 37183 19.10.2017 17:26
Ahoj..chtel jsem se zeptat před pár rokama bylo natáčení u nas na škole v Šumperku ale v televizi jsem to neviděl..jakto?

Lucka 88576  35 let 27.05.2016 18:37
mirek je krásný přeji mu zdraví


světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar oficiální stránky Eddie Stoilow

Další osobnosti | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar | Eddie Stoilow |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti