Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Hallelujah (Vánoční Písně A Koledy) (Chodúr Martin) Always In Between (Glynne, Jess) Barvy (Jandová Marta) Muž S Bílým Psem (Radůza) Double Album (Zbirka Miroslav)

Andrej Babiš diskuse strana 14250

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 18.04. 00:06
Léčba stalinismem není v této straně nic nového. V roce 2016 dostal Vojtěch Filip ve volbě předsedy 203 hlasů, Skála 155, což naznačuje, že stalinismus a brežněvismus je v komunistické straně velmi silný. Vše ostatní je nanejvýš ochranné zbarvení pro hlupáky, kteří soudí, že se snad komunisté v demokracii změnili.
Komunisté jsou nyní situaci, že kdysi mocná nestvůra v koutě už nemá čas na změnu barvy jako chameleon, protože jde o přežití. Aspoň ještě na chvilku si to užít, než přijdou noví sekáči.

Anonym 81166 18.04. 00:05
Je to mobilizace za použití zbraní z poněkud obstarožního arzenálu. Skála je starý osvědčený komunistický bojovník, který nikdy v ničem názory nezměnil. Členem KSČ byl od roku 1970, což o jeho charakteru vypovídá samo o sobě dost. Byl členem předsednictva Ústředního výboru SSM, člen předsednictva obskurní Světové rady míru a stačil být čtyři roky předsedou Mezinárodního svazu studentstva. To už byl poněkud přestárlý student. Od února 1989 ještě stihl být veden Státní bezpečnosti jako důvěrník.
K půvabným ukázkám komunistické dialektiky patří, že se zařadil mezi lidi, kteří stačili pochválit Donalda Trumpa, což bylo zřejmě poněkud neprozřetelné. Možná teď mohou společně se Zemanem na sjezdu provést nějakou soudružskou sebekritiku.

Anonym 81166 18.04. 00:04
Pro komunisty to vypadá aspoň zatím na protahovanou agonii a je celkem jedno, jak dlouho bude trvat. Jejich zbraně mezitím převzali poněkud modernější demagogové. Byl to vidět už na plačtivých výrocích po volbách, jak bylo komunistům ukradeno téma lithia. Lithium dnes nikoho nezajímá, ani máslo ne, ale ten moment ukázal, že ani technologii prodat nesmysly už komunisté neumějí.
V případě ohrožení se nicméně kdysi mocná šelma zahnaná do kouta ještě zmobilizuje. V koutě je ovšem málo místa, moc spojenců se tam nenajde. To je právě to, co vidíme na chystaném sjezdu. Rozhodovat se bude o tom, jestli stranu povede jeden člověk ze seznamů StB, a to předseda Vojtěch Filip, nebo jiný člověk ze seznamu StB, a to místopředseda Josef Skála. Bohatá nabídka.

Anonym 81166 18.04. 00:03
Bestie v posledním tažení i když už poraněná a hodně opelichaná a v koutě ještě pořád sbírá síly. Dobrým příkladem je Komunistická strana Čech a Moravy, která má o víkendu svůj sjezd. Dalo by se říci, že je svým způsobem historický. To se říkalo o každém komunistickém sjezdu. Pak se v rétorice poněkud polevilo, protože noviny nepokrývaly metry čtverečné významných projevů neomylných tajemníků, ale tento svým způsobem historický je. Svou účast na něm slibuje prezident Miloš Zeman.
Od doby Gustáva Husáka a konce komunistického režimu to bude první hlava státu, která tuto komunistickou sedánku navštíví. Kdybychom to brali podle volebních preferencí, tak jsou na tom komunisté nejhůře v historii. Se svými sedmi procenty v posledních volbách to vypadalo, že budou padat hlavy. Pak se ale díky povolební konstelaci dostali do formy, protože mohou hrát svou roli při vyjednávání o důvěře Babišově vládě. Je to ovšem asi taková kondice, jako kdyby boxer, kterého opustily síly, vytáhl na soupeře břitvu a držel mu ji pod krkem. K dosažení takového významu by stačilo 5,1 procenta. Že jim historie přihrála ještě jednou nějakou důležitost, je dáno spíše souhrou okolností, protože mnohem důležitější bývají bývalí komunisté roztroušení na různých místech. Mezi ně ostatně patří Miloš Zeman i Andrej Babiš.

Anonym 81166 18.04. 00:00
Ťunťa Míša - ten co nečte moje příspěvky. Seká pravopisné chyby jak Baťa cvičky a pak se vykrucuje na kacafon. I takový jsou mezi námi. Musíme být k takovým chudákům shovívavý.

Calibra 18541  45 let 17.04. 23:59
Pro Jirka, Ano, zvýší důchody, sníží jízdné. Kde na to tahle kreatura vezme? Z daní. Zákon účetnictví, má dáti|dal. Jednoduché, zatím? A jedeme dál. Je to premiér v demisi, nikoli premiér. Spoustakrát jsem se pohádal, že Babiš je šmejd, a spousta z nich se přesvědčila, hlavně v sobotu, že je. Ale to už jsem psal. Dále mi vadí Vaše projevy ohledně žen. Ale tím ukazujete jasně, i vyjadřováním, co za hulváty volí Vaše slavné ANO.

Edik 46231  53 let 17.04. 21:44
Je to placený blb 81166 Mašín, neodpovídat!!

Edik 46231  53 let 17.04. 21:43
Dnes jsem neměl moc času se věnovat politice,ale řvu smíchem,ten napůl chlap modrý Fiala si myslel že náš oblíbený prezident Miloš Zeman,jej snad snad pověří složit vládu, modré straky a kde by jste vy stáří zloději získali , většinu dostali jsme ubohých 11,35% hlasů od pomatených podnikatelů kteří vám skočili na to, že zrušite, vynikající fungující EET, vždyť i Aranka je pro a velmí OBDIVUJE pana Babiše dokonce má jeho obrázek a pana prezidenta ve svém útlém pokojíčku 2x2 m! Že Matyldo??

Anonym 46426 17.04. 21:39
Pro 81166 , a kdo u zubař neplatí ty bakulo špatně kulatá můžeš to říct? otevřeš dveře a už solíš Šmucler to řekl dobře , nové zuby cena jako nové auto ,ať si je dají tam kam jim slunce nesvítí i s tebou

Edik 46231  53 let 17.04. 21:20
Přesné jsem řekl , Murín vypadl jak namydlený blesk,pan Babiš si umí udělat pořádek,a to je jen začátek,to Mašín 66 musí mít pěnu u huby!
Ale tak je to správné,to by tak hrálo aby Murín,si dělal co chtěl, neschopný policajt a navíc starý jak fíkus který považte chce KANDIDOVAT do senátu, jedna prohra mu pravítku nestačí! Důchod má 35 tisíc, strašný chlap doufám že jej švestka 5288 bude VOLIT,ta je schopná všeho!
Zítra si tě staré zábradlí 5822 podám ale, až si dám 40-50 km na kole!! Tak pá pá!!

Edik 46231  53 let 17.04. 21:08
Dobrý večer přátelé,dnes jsem se nemohl věnovat, Lauře, Barboře, Arance, Nataši,a dalších ještě asi 20 jmen,co si ta potrhlá bába Jaga sama dává!!
Pane Jiří strašně jí chybí mužské pohlazení,a proto se neustále snaží vetřít do naše společnosti, a když jsem napsal že mému velkému kamarádovi v kalhotech mé přítelkyně říkají Anakonda,tak od té doby neustále naráží chce mé telefoní číslo,ale to Aranko nejde,nechci aby jsi mě Těžká Barboro zarazila do země!!
A panu Jiřímu dej taký ty staré motovidlo pokoj,je strašně ženatý!!
A
Lauryno,to své vypelichaná přirození raději nemyj,mohlo by ti upadnou,brr!
Raději nemyslet,ten puch! Tak pá pá!
Ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman!

Michal 81254 17.04. 20:26
Ještě jen v rychlosti do kecafonu, Topolánek uvádí v PL, že Babiš je dobytek, Zeman vlastizrádce a já bohužel nemohu napsat, co je Topolanek, protože cenzura by to nepustila. To je nenávisti Topolánku že ses nedostal na post prezidenta viď, že tam nemůžeš kvičet a chrochtat u koryta jako prase a dát Dalíkovi milost, oni tě lidi nechtěli viď,i to nejposlednější místo by bylo pro tebe škoda, tak se udus v té své nenávisti, než volit tebe, volil bych třeba ufona, ten by mi tak odporný jako ty nebyl. Končím, děti chtějí číst pohádku před spaním a zabývat se nenávistným blbem,který touží znovu po moci a prachách nemá smysl. Hezký večer přátelé.

Jiří 46271 17.04. 20:20
Laura myslí jenom na přirození! Mysli na to,že máš taťkovi dělat večeři! Ne že mu zase uďěláš špagety! A podívej se také na TV na pana Soukupa,ať se něco dozvíš!

Jiří 46271 17.04. 20:16
Ať žije prezident Zeman-skvělý prezident!

Anonym 5822 17.04. 19:30
No, raději končím, je zde už mnoho nudících se úchylů bez názoru na politiku. Vaše mindráky fakt řešit nebudu. Loučí se Laura. Pa
Jo, doporučuji, omývejte si přirození vlažnou vodou, možná to pomůže :-)) Apropos. Zeman je bl..c non plus ultra.

Michal 81254 17.04. 19:02
5822, příspěvky nemám čas psát, jen je nadiktuji do kecafonu a kolikrát je ani nečtu a odesílám, reklamaci uplaťňujte tam, ani nemám čas teď zkoumat, kde chyba je nebo není,ale i u Vás se najdou chyby,ale tady nešlo o nějakou plombu, tady šlo o princip. Pokud jste to nepochopil, nevadí, svět se kvůli tomu nezboří a slunícko zítra vyjde.

Jiří 46271 17.04. 18:19
Oprava: Místo Politice má být Policie!

Jiří 46271 17.04. 18:15
V dnešním díle Policie v akci v 1. případě volal oznamovatel,že jeho dcera je zamčena v masážním salonu a jako by naříkala! Když policie vnikla do salonu uviděla,jak maserka leží na zemi a nad ní muž s pistolí! Policie muže ihned odzbrojila! Zjistilo se že muž si spletl klasický masážní salon s erotickým! Když mu maserka nechtěla dělat erotické služby,tak ji chtěl přinutit pistolí! Byl eskortován v poutech! 2 .případ otec vyhodil 17ti letou dceru z bytu,vyměnil zámek a dcera se nemohla dostat do bytu se svým přítelem- nefachčenkem! Příčinou bylo,že dcera sebrala otci 40 tisíc,vůbec tomu nepřikládala žádný význam,brala to jako samozřejmost! ( naprosto neskutečné! )Všichni byli převezeni na služebnu! 3.případ volala žena,že se v chatové oblasti nemůže dostat do svého altánu,že tam slyší nějaké zvuky,že by se tam někdo mohl vloupat! Když přijela policie Delta 104,na výzvu ani policii nikdo neotevřel! Najednou se objevil v zahradě mladík s lahví vína byl to syn oznamovatelky! Ten zavolal,dveře od altánu se otevřely a v nich 15cti létá dívka přítelkyně mladíka! Bylo vzájemné překvapení,matka nevěděla,že její syn má známost a protože syn láhev neotevřel a nenapájel dívku,tak vše se vysvětlilo a dobře dopadlo! 4.Případ zarážející! Oznamovatel volal,že na parkovišti se pohybuje podezřelý muž(večer). Politice muže dopadla a ten se přiznal, že propichoval pneumatiky aut! Příčinou bylo,že mladého muže opustila dívka a ten se jí chtěl pomstít tím,že jí propíchá pneumatiky! Jenže nevěděl,které auto je její,tak pro sichr propíchal pneumatiky 15cti autům! Neskutečné! Minule zas mladík chtěl kvůli dívce skočit z mostu! Kdyby si opuštění řekli,že pro jedno kvítí slunce nesvítí,tak nemuseli mít problémy!

Korupce 91090  50 let 17.04. 17:20
Komunisti mi nevadí. ČSSD je u mě sprosťárna :o)

Jiří 46271 17.04. 16:55
Vláda,která byla navržena nejdříve a bude navržena asi naposled před sestavením vlády! ANO,ČSSD a podpora komunistů!

Anonym 5822 17.04. 16:55
Apropos Jiří, slovo personál a osazenstvo má jiný význam. Ale to zřejmě nikdy nepochopíš. Pa magore.

Anonym 5822 17.04. 16:52
Michale, ve Vašem příspěvku je několik gramatických chyb, najdete je?? Když už soudíte jiné, začněte, prosím, u sebe.

Korupce 91090  50 let 17.04. 14:58
No nic lodičkové musíme počkat už jen pár let a potom doufám hurá na SPD tady nemá cenu brečet říkal jsem na veřejnosti již několikrát že Babiš má postranní úmysly za poslední 4 měsíce jsem si myslel že jsem se splatl ale patrně ne :o).
doufám že úsvit dokáže sestavit vládu lépe :o) a nebude připisovat místo jedné z nejslabších stran u voleb :o)
PĚKNĚ JSTE NALETĚLI :O)

Jiří 46271 17.04. 14:25
Anonym 89154 je buď komunista,nebo ČSSD,když chce dělat levicový pořádek! Ještě je akční Avyboje,ten to chce vyplácet bejkovcem!

Anonym 89154 17.04. 14:12
Chce to krutou revoluci a začít dělat tvrdý levicový pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Michal 81254 17.04. 13:16
Sice jsem si jen odskočil, ale zasmál jsem se, když jsem si přelétl příspěvek o plombách, musel jsem to sjet zpětně ,abych byl v obraze. Když jsem zjistil, že příspěvek psal 66, tak jsem si řekl, že by ho měl Kalousek vyrazit pro absolutní neznalost českého pravopisu a najít si jiného schopnějšího ťunťu. To opisování článků ještě ťunťovi 66 jde, tam nemusí přemýšlet, ale když se má vyjádřit k něčemu svými slovy, tak jde pravopis stranou. Nebojte pane Jiří, tenhle ťunťa 66 určitě nikdy v politice nebyl i když tam jsou různí ťunťové, ale pravopis znají. A nebo by si měl dojít k lékaři on, aby mu něco udělali se sklerózou, protože pravopis už zapomněl a ne tam posílat vás. Tady nejde ale vůbec o ten pravopis, tady jde o to,že tenhle Punťa tady uráží lidi a sám má IQ houpací kobyly.

Xy 37246 17.04. 12:02
Na Murína věděl Soukup co neměl a tak radši odstoupil včas.

Anonym 81166 17.04. 11:35
Murín odstoupil, protože ještě nechtěl zemřít

Jiří 46271 17.04. 11:05
Neříkej Anonymko,že jdeš zkontrolovat osazenstvo penzionu! Jistě jsi tím myslela blechy v boudě Tvého psa Alíka! Jdu do města! Pak se podívám,co se tady zatím urodí za příspěvky!

Anonym 81166 17.04. 11:02
Ťunťa Jiřík neví, ale pomlouvat mu jde velice dobře.

Jiří 46271 17.04. 11:01
Kdo by byl ve sněmovně proti tomuto zákonu,ten je v moci loterijních lobistů! Správný poslanec musí mít zájem na poctiv a 232;m losování číselných her!!

Jiří 46271 17.04. 10:59
Anonymko 5822! Psalas,že losování číselných her je podvod! Proto potřebujeme nutně zákon: Společnosti provozující číselné loterie nesmí znát vsazena čísla sázejících! Jak vznikne nová vláda,možná nějaký dobroděj tento zákon ve sněmovně navrhne!

Anonym 5822 17.04. 10:57
Jiříček je prostě moravská negramotná nevědomá socka, nic více nic méně.

Anonym 5822 17.04. 10:54
PLOMBA!! ,prosím, naučte se pravopis. Jiříku Edíku, ty jsi nikdy neměl slast, O KTERÉ TAK RÁD SNÍŠ, jelikož ses narodil bez pinďoura a přitom tě oblékali do chlapeckých šatiček. Pa, ozvu se, ale nyní musím zkontrolovat personál penzionu, aby nezvlčil :-))

Jiří 46271 17.04. 10:53
Anonyme 81166! Já nejsem politik jako Ty,možná seděls i ve vládě tak máš informace! Tak nemohu vědět,že by ODS udělala něco pozitivního pro občana! Rozhodně jim v tomto směru nevěřím! Pokud by se dostali k moci,tak se bude zdražovat včetně návštěvy lékaře nebo pobytu v nemocnici! Tedy bída na obzoru!

Anonym 81166 17.04. 10:05
Ťunťo Jiříku a právě členové ODS Hegerův návrh zamítli(což je škoda). Pokud by ho nezamítli, tak dnes z blomby platíš, ty sklerotiku.

Automat 5822 17.04. 10:03
pápáá :-))

Automat 5822 17.04. 10:02
Anonym 5822 17.04. 09:36
Zeman je bl..c, Soukup také a o nějakém Jiříkovi a Edovi ani nemluvě. Páá :-) hezký den, hňupové.

Jiří 46271 17.04. 08:31
Já nevím,ale ČSSD za mor pro obyčejné občany nepovažují ,pro boháče by morem mohli být! Já si myslím,že pokud pan premiér Babiš ustaví vládu s ČSSD,tak to nemusí být špatné! Hlavně aby neblbli vyjednavatelé ČSSD a neumožnili jiné straně vstup do vlády! Pane Hamáček a pane Zimolo! Přestaňte blbnout a vstupte do Vlády s ANO,bez jakýkoliv podmínek! Uvědomte si,že jste volební outsiteři! Vy si nemůžete nic diktovat! Pokud by se ministr z ČSSD neosvědčil,tak ho premiér Babiš vyrazí a hotovo! Máme velké štěstí ,že prezidentem je Miloš Zeman! Jiný prezident by mohl pověřit sestavením vlády ODS a máme katastrofu hned! Prezident Zeman to snad neudělá!


Anonym 90212 17.04. 08:27
Přejme si ať už je konečně sestavena vláda a ve sněmovně získá důvěru.Už je to všechno jenom trapné. Všichni ti,kteří vědomě brání vzniku vlády by se nad sebou měli zamyslet.Proč vlastně chtěli od lidí hlasy, když teď nechtějí nic dělat a stačí jim jenom koryta. To co se kolem Babiše v minulosti a i v současné době dělo mě utvrzuje v tom, že je on ten pravý kdo by měl vykydat ten politický hnuj,který tady léta byl.

Laco 18519 60 let 17.04. 07:49
Pane Babiš vemte klacek a žeňte ty zloděje SOCANY a vůbec s nima nenavazujte spoluvládnutí.Do čeho strčili nos,to je zdevastovaný.S podnikáním je konec,na práci se u nás člověk nenajde a kam to vede co socan a odbory s předákem největší flákač,jak mluví jeho bývalý spoluzaměstnancinagelovanej lehkoživka pan soudruh STŘEDULA.
To jsou shouba národa a to co se tu buduje oni zničí.Ani komouš není takový jako tenhle mor.

Jiří 46271 17.04. 07:29
Čím byla žena(dívka) hezčí,tím po milování s ní jsem měl delší slastný zážitek! Jednou jsem měl krásnou blondýnu a slastný zážitek trval 3 dny! Většinou jsem měl,ale brunety! Pracoval jsem ve zdravotnictví a tam o ženy nebyla nouze! Mám na ně krásné vzpomínky! (Velmi mnoho vzpomínek! )

Jiří 46271 17.04. 07:23
Samice se mi vždycky líbily! Nelíbily se mi ani vychrtlé ani tlusté ženy! Na jednom večírku jsem si mohl vybrat buď vychrtlou nebo samici! (ani vychrtlá ani tlustá,dobře vybavená)Obě se mnou chtěli jít! Zvolil jsem jednoznačně samici! Vychrtlá si pak užila s jiným!

Jiří 46271 17.04. 07:14
Když vládl Nečas,pro občany to byl nečas! Dnes máme premiéra Babiše,záruku dobrých časů pro občany!

Jiří 46271 17.04. 07:10
Samice 5822! Doufám,že jsi pěkně modelovaná a taťka si užije! Vyřiď ťaťkovi, že mu to přeji!

Jiří 46271 17.04. 07:07
Ťuňťo! 81166! Já Ti řeknu co má ministr Heger(Top 09) společného s ODS! Heger byl ministrem zdravotnictví v Nečasově vládě Nečas to je ODS! Tedy vládla ODS! Nechtěj,abych Tě nazval dubovou hlavou!

Jiří 46271 17.04. 06:54
Anonymko 5822! Píšeš,že jsem líný jako veš,že bych měl pracovat! Miláčku! Já už pracovat nemusím,já jsem si své od pracoval! Peskuj ty mladé co by mohli pracovat,ale nechtějí a ty na n... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 17.04. 10:02
Anonym 5822 17.04. 09:36
Zeman je bl..c, Soukup také a o nějakém Jiříkovi a Edovi ani nemluvě. Páá :-) hezký den, hňupové.

Jiří 46271 17.04. 08:31
Já nevím,ale ČSSD za mor pro obyčejné občany nepovažují ,pro boháče by morem mohli být! Já si myslím,že pokud pan premiér Babiš ustaví vládu s ČSSD,tak to nemusí být špatné! Hlavně aby neblbli vyjednavatelé ČSSD a neumožnili jiné straně vstup do vlády! Pane Hamáček a pane Zimolo! Přestaňte blbnout a vstupte do Vlády s ANO,bez jakýkoliv podmínek! Uvědomte si,že jste volební outsiteři! Vy si nemůžete nic diktovat! Pokud by se ministr z ČSSD neosvědčil,tak ho premiér Babiš vyrazí a hotovo! Máme velké štěstí ,že prezidentem je Miloš Zeman! Jiný prezident by mohl pověřit sestavením vlády ODS a máme katastrofu hned! Prezident Zeman to snad neudělá!


Anonym 90212 17.04. 08:27
Přejme si ať už je konečně sestavena vláda a ve sněmovně získá důvěru.Už je to všechno jenom trapné. Všichni ti,kteří vědomě brání vzniku vlády by se nad sebou měli zamyslet.Proč vlastně chtěli od lidí hlasy, když teď nechtějí nic dělat a stačí jim jenom koryta. To co se kolem Babiše v minulosti a i v současné době dělo mě utvrzuje v tom, že je on ten pravý kdo by měl vykydat ten politický hnuj,který tady léta byl.

Laco 18519 60 let 17.04. 07:49
Pane Babiš vemte klacek a žeňte ty zloděje SOCANY a vůbec s nima nenavazujte spoluvládnutí.Do čeho strčili nos,to je zdevastovaný.S podnikáním je konec,na práci se u nás člověk nenajde a kam to vede co socan a odbory s předákem největší flákač,jak mluví jeho bývalý spoluzaměstnancinagelovanej lehkoživka pan soudruh STŘEDULA.
To jsou shouba národa a to co se tu buduje oni zničí.Ani komouš není takový jako tenhle mor.

Jiří 46271 17.04. 07:29
Čím byla žena(dívka) hezčí,tím po milování s ní jsem měl delší slastný zážitek! Jednou jsem měl krásnou blondýnu a slastný zážitek trval 3 dny! Většinou jsem měl,ale brunety! Pracoval jsem ve zdravotnictví a tam o ženy nebyla nouze! Mám na ně krásné vzpomínky! (Velmi mnoho vzpomínek! )

Jiří 46271 17.04. 07:23
Samice se mi vždycky líbily! Nelíbily se mi ani vychrtlé ani tlusté ženy! Na jednom večírku jsem si mohl vybrat buď vychrtlou nebo samici! (ani vychrtlá ani tlustá,dobře vybavená)Obě se mnou chtěli jít! Zvolil jsem jednoznačně samici! Vychrtlá si pak užila s jiným!

Jiří 46271 17.04. 07:14
Když vládl Nečas,pro občany to byl nečas! Dnes máme premiéra Babiše,záruku dobrých časů pro občany!

Jiří 46271 17.04. 07:10
Samice 5822! Doufám,že jsi pěkně modelovaná a taťka si užije! Vyřiď ťaťkovi, že mu to přeji!

Jiří 46271 17.04. 07:07
Ťuňťo! 81166! Já Ti řeknu co má ministr Heger(Top 09) společného s ODS! Heger byl ministrem zdravotnictví v Nečasově vládě Nečas to je ODS! Tedy vládla ODS! Nechtěj,abych Tě nazval dubovou hlavou!

Jiří 46271 17.04. 06:54
Anonymko 5822! Píšeš,že jsem líný jako veš,že bych měl pracovat! Miláčku! Já už pracovat nemusím,já jsem si své od pracoval! Peskuj ty mladé co by mohli pracovat,ale nechtějí a ty na n... (zkráceno)<|i>

Anonym 81166 17.04. 10:00
Půl milionu korun poslala také brněnská firma LEK, jejíž jediný vlastník Jaroslav Pavelek pronajímá na Vysočině a na jižní Moravě hrací automaty.
A půl milionu darovala hnutí ANO také firma Paserinvest pražského developera Radima Pasera nebo brněnský výrobce traktorů Zetor. Mezi drobnějšími dárci figuruje například Miroslav Schön, který dal ANO 100 tisíc korun. Schön je jednatelem společnosti Euro - Agency, která si před druhým kolem letošní prezidentské volby zadala inzeráty namířené proti Jiřímu Drahošovi.

Anonym 81166 17.04. 09:59
Největším dárcem hnutí ANO byl v minulém roce teprve dvaatřicetiletý podnikatel Jakub Koudela z obce Mokré Lazce na Opavsku, který věnoval ANO 650 tisíc korun. Koudela podniká v realitách.
Hned několik sponzorských darů spojuje jméno soudního exekutora Dalimila Miky ze Starého Města na Slovácku, který ovšem řídí exekutorský úřad v západočeských Klatovech. Mika je konečným majitelem řetězce firem, z nichž jedna - Jantar Plzeň - věnovala hnutí půl milionu korun. Mika je i většinovým vlastníkem dalšího ze sponzorů - firmy LaserTherm, která darovala Babišovu hnutí také půl milionu korun. A Mika také vlastní 75 procent akcií ve Farmě Pohoda, dalším půlmilionovém dárci hnutí ANO.

Jiří 46271 17.04. 09:49
Anonymko 5822! Vidím,že SIS o přestávce odskočila k počítači! Doufám,že jsi stačila sníst chleba s margarínem a vypít Meltu co Ti taťka nachystal! Tak konec zevlování víš že máš ještě uklízet na LDN odd.A ,ať to stihneš do oběda,jinak staniční sestra s Tebou nebude spokojena! Tak vem kýbl,smeták a hadru a alou,alou!

Anonym 5822 17.04. 09:36
Zeman je bl..c, Soukup také a o nějakém Jiříkovi a Edovi ani nemluvě. Páá :-) hezký den, hňupové.

Jiří 46271 17.04. 08:31
Já nevím,ale ČSSD za mor pro obyčejné občany nepovažují ,pro boháče by morem mohli být! Já si myslím,že pokud pan premiér Babiš ustaví vládu s ČSSD,tak to nemusí být špatné! Hlavně aby neblbli vyjednavatelé ČSSD a neumožnili jiné straně vstup do vlády! Pane Hamáček a pane Zimolo! Přestaňte blbnout a vstupte do Vlády s ANO,bez jakýkoliv podmínek! Uvědomte si,že jste volební outsiteři! Vy si nemůžete nic diktovat! Pokud by se ministr z ČSSD neosvědčil,tak ho premiér Babiš vyrazí a hotovo! Máme velké štěstí ,že prezidentem je Miloš Zeman! Jiný prezident by mohl pověřit sestavením vlády ODS a máme katastrofu hned! Prezident Zeman to snad neudělá!

Anonym 90212 17.04. 08:27
Přejme si ať už je konečně sestavena vláda a ve sněmovně získá důvěru.Už je to všechno jenom trapné. Všichni ti,kteří vědomě brání vzniku vlády by se nad sebou měli zamyslet.Proč vlastně chtěli od lidí hlasy, když teď nechtějí nic dělat a stačí jim jenom koryta. To co se kolem Babiše v minulosti a i v současné době dělo mě utvrzuje v tom, že je on ten pravý kdo by měl vykydat ten politický hnuj,který tady léta byl.

Laco 18519  60 let 17.04. 07:49
Pane Babiš vemte klacek a žeňte ty zloděje SOCANY a vůbec s nima nenavazujte spoluvládnutí.Do čeho strčili nos,to je zdevastovaný.S podnikáním je konec,na práci se u nás člověk nenajde a kam to vede co socan a odbory s předákem |největší flákač,jak mluví jeho bývalý spoluzaměstnanci|nagelovanej lehkoživka pan soudruh STŘEDULA.
To jsou shouba národa a to co se tu buduje oni zničí.Ani komouš není takový jako tenhle mor.

Jiří 46271 17.04. 07:29
Čím byla žena(dívka) hezčí,tím po milování s ní jsem měl delší slastný zážitek! Jednou jsem měl krásnou blondýnu a slastný zážitek trval 3 dny! Většinou jsem měl,ale brunety! Pracoval jsem ve zdravotnictví a tam o ženy nebyla nouze! Mám na ně krásné vzpomínky! (Velmi mnoho vzpomínek! )

Jiří 46271 17.04. 07:23
Samice se mi vždycky líbily! Nelíbily se mi ani vychrtlé ani tlusté ženy! Na jednom večírku jsem si mohl vybrat buď vychrtlou nebo samici! (ani vychrtlá ani tlustá,dobře vybavená)Obě se mnou chtěli jít! Zvolil jsem jednoznačně samici! Vychrtlá si pak užila s jiným!

Jiří 46271 17.04. 07:14
Když vládl Nečas,pro občany to byl nečas! Dnes máme premiéra Babiše,záruku dobrých časů pro občany!

Jiří 46271 17.04. 07:10
Samice 5822! Doufám,že jsi pěkně modelovaná a taťka si užije! Vyřiď ťaťkovi, že mu to přeji!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31490

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti