Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Andrej Babiš diskuse strana 7850

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 04.06. 10:29
ANO Češi poslali zfalšované podklady, hloupoučká Mirečko. Sama to píšeš ve svém příspěvku. Ty musíš být velmi zakyslá důchodkyně.

Anonym 5822 04.06. 10:28
Mirku, přebal se, smrdíš a hlavně ničemu nerozumíš, no jsi už hodně starý. V hlavě nas..no, sotva chodíš, dej si gothaj s rohlíkem za kačku a zavři svá bezzubá ústa. Tak dnes na demošce, zítra to zhodnotíme :-))

Anonym 5822 04.06. 10:26
Soudruhům to ještě nedošlo, nedivím se, jsou hloupí. Babiš brzy skončí a s ním celá ta jeho rádoby elita. Ovar se zničí sám. Hezký den :-))

Mirka 46188  66 let 04.06. 10:26
A nejake vlamske platky me nezajimaji,je to styl jedna pani povidala.

Mirka 46188  66 let 04.06. 10:25
Masine kecas,Cesi museli poslat podklady,tak nedej ze me wola,ty chytroline.

Anonym 5822 04.06. 10:25
Ostuda pokračuje. Český premiér Babiš musí vrátit EU 17 milionů euro, píše vlámský server

Mirka 46188  66 let 04.06. 10:23
Masine,radujes se predcasne.Zprava z Bruselu je jen navrh na opatreni.To co koluje v mediich je paskvil bez podpisu,takze na howno.

Mašín 81182 04.06. 10:23
Hloupoučká Mirečko, Brusel nám posílá dotace, ale kam přímo půjdou o tom rozhodují Češi na ministerstvu financí a ministerstvu pro místní rozvoj. Obě ministerstva jsou obsazeny sektáři z ANO. Navíc Dostálová je prověřovaná policií v další kauze CzechTourismu .

Ludva 46128  39 let 04.06. 10:23
Andreji nedej se,většina a hlavně pracujicí ti dame hlas zase. Dokud bude Kalousek živ.

Anonym 5822 04.06. 10:22
Podařilo se, to fakt nemá chybu, jak zde soudruzi číhají, měli by raději vnoučatům látat ponožky a péct koblihy :-)) papáá

Anonym 5822 04.06. 10:21
Anonym 5822 04.06. 06:38
Mluvčí prezidenta je dlouhodě velkým obdivovatelem Andreje Babiše. Proto se ho zřejmě osobně dotýká, když se veřejnost dozvěděla, o co ve skutečnosti Babišovi jde a není s tím tak úplně spokojena. Že je Jiří Ovčáček poněkud neklidný, je možné poznat velice snadno. Ze své frustrace se vypisuje na sociálních sítích.
Chrlí urážky, neskutečné konstrukce, nesmysly a lži. Dosavadního vrcholu dosáhl zřejmě včera večer, kdy sypal tweety s přibližnou kadencí jeden za deset minut. V takovém psychickém rozpoložení byl mluvčí naposledy asi před prezidentskými volbami, kdy trávil dny kydáním špíny na Jiřího Drahoše. Dalším takovým momentem bylo, když musel nutně plivat na Bohuslava Sobotku, protože si premiér dovolil vyhodit z vlády jím milovaného Babiše. Sobotku tenkrát moc nezajímalo, co si myslí Zeman. Tehdy se Ovčáček pohyboval na hranici nepříčetnosti.
A nyní? Už jsme se od mluvčího prezidenta dozvěděli, že předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář je prý nabubřelý fanatik. Toto jsou oči fanatika. Fanatika, který se opájí pocitem domnělé důležitosti. Fanatika, kterého elektrizují davy na náměstí. Fanatika, který hlásá vlastní netolerantní náboženství. Fanatika, který se vžívá do role spasitele republiky, napsal Ovčáček a přiložil výřez fotografie očí Mikuláše Mináře. Bezesporu tweet, který by měl ukázat svému lékaři.
Neziskovou organizaci Transparency International Ovčáček označil za další politickou opoziční stranu a s velkou slávou oznámil, že na svůj chod TI prý získala milion od Evropské komise.
Mluvčí přišel i s jednou vážnou teorií. Za demonstracemi je prý snaha zlikvidovat podnik, který Babiš vůbec neovládá. A pomoci tak nadnárodním společnostem! Skandál! Ovčáček míní toto: Za vším hledej peníze. Druhým plánem může být likvidace domácího podniku s 22 00 zaměstnanci nebo jeho vynucený prodej. V obou případech by profitovaly zahraniční nadnárodní společnosti. Přemýšlejme o tom! Mimochodem, demonstrace Ovčáček srovnává s postupem Gottwalda v roce 1948. Mluvčí zveřejnil i další urážky. Pro ilustraci toho, jak na tom v posledních dnech je, ale postačují uvedené příklady.
Ovčáček by měl udělat jednu věc, zavolat Andrejovi a požádat ho o krabičku homeopatik na křivdu. A nebo by se měl svěřit rovnou nějakému lékaři.Tohle je opravdu moc.

Anonym 5822 04.06. 06:38
Mluvčí prezidenta je dlouhodě velkým obdivovatelem Andreje Babiše. Proto se ho zřejmě osobně dotýká, když se veřejnost dozvěděla, o co ve skutečnosti Babišovi jde a není s tím tak úplně spokojena. Že je Jiří Ovčáček poněkud neklidný, je možné poznat velice snadno. Ze své frustrace se vypisuje na sociálních sítích.
Chrlí urážky, neskutečné konstrukce, nesmysly a lži. Dosavadního vrcholu dosáhl zřejmě včera večer, kdy sypal tweety s přibližnou kadencí jeden za deset minut. V takovém psychickém rozpoložení byl mluvčí naposledy asi před prezidentskými volbami, kdy trávil dny kydáním špíny na Jiřího Drahoše. Dalším takovým momentem bylo, když musel nutně pl... (zkráceno)<|i>

Mašín 81182 04.06. 10:18
Závěrečný díl telenovely o Babišově cestě na byznysový a politický Olymp nebude moc pěkná podívaná. Bude to ukňourané, vzteklé a veskrze nedůstojné představeníEpizodní a obzvláště ponižující roličku si zde vystřihne i vládní Hamáček, který si tím píše odpudivý nekrolog.

Mašín 81182 04.06. 10:18
Babišova sobecká válka s Evropskou unií již nyní drasticky poškozuje Českou republiku. Je nejvyšší čas zatáhnout za záchrannou brzdu a vystavit falešnému mesiášovi stopku. Zoufalí lidé dělají zoufalé věci a umírající kobyla kope, což znamená, že Babišova hra vabank bude zřejmě pokračovat a gradovat. On hraje o vše o beztrestnost, o udržení majetku, o uchování si moci a vlivu. Vedlejší ztráty jeho boje ho nezajímají. Je zvyklý jen vyhrávat a kasírovat profity, ostatní je mu šumafuk. Jeho utrápené obličeje jsou jen pózou určenou fanouškům jeho tyátru. Chcete mučedníka a oběť? Fajn, Babiš Vám to zahraje. Nebo raději bojovného tatranského alfa samce? I to má Babiš ve svém repertoáru. Ale tyhle taškařice mají svou omezenou trvanlivost, ony se časem okoukají a nelze je použít vždy a všude, například nefungují v orgánech Evropské unie. Tam je formát Čau lidi dokonce kontraproduktivní. Tady si už nevystačí ani s osvědčenými instinkty predátora. A při tom by tak moc chtěl to uznání a slávu, a obdiv a další a další úspěchy. Podobně jako jeho přítel a vzor Trump. Všichni jeho lokajové mu přeci dnes a denně říkají jaký je borec, i Monika si to myslí

Mašín 81182 04.06. 10:16
Jenže tohle všechno není jen nějaká další epizoda našich rozverných furiantů z Chodova. Babiš nám s drzostí sobě vlastní tvrdí, že musí chránit Českou republiku. Značku ČR si přivlastnil, zmocnil se ji a teď ji používá jako svůj štít. Inspirován Viktorem Orbánem se pouští do bitvy s Evropskou unií. Jenže mezi ním a Orbánem jsou dosti podstatné rozdíly. Předně v tom, že Orbán vyhrává volby v Maďarsku s dvojnásobným ziskem než Babiš v Česku. Orbán není vlastníkem holdingu, který čerpá národní a evropské dotace. On je jen občas přihrává kamarádům a rodině, ale není v tom osobně namočen. A i to přihrávání Evropě vadí. Orbán je v politice 30 let. Z nadějného pravicového liberála je dnes vypjatý národovec a oblíbenec Putina a Si Ťin-pchinga. Budiž. Jeho obrana maďarských zájmů je však autentická a rezonuje s postoji mnoha Maďarů. Kdežto Slovák Babiš si na českého vlastence jen hraje. U Babiše je všechno jen jako, jeho evropanství, jeho boj s korupcí, jeho péče dobrého hospodářeatd. Vše je to jen selektivní, umělá a účelová produkce, kterou zdůrazňuje nákladný marketingový cirkus.

Mašín 81182 04.06. 10:15
Se stejnou logikou posuzují babišovci i auditní zprávu Evropské komise, která se prozatím týká jen některých dotačních příběhů Agrofertu, Babiše a jeho svěřenských fondů. Sledujeme opět osvědčené schéma, které již léta zažíváme nejen s Čapím hnízdem. Je třeba vše důrazně odmítnout, znevěrohodnit, zrelativizovat a zdůraznit zlý a účelový úmysl autorů sdělení. Není divu, že na pomoc přispěchali všichni, kterých by se to mohlo týkat také. Svěží agilní ministr Havlíček, bývalý ředitel Lovochemie, toho času ministr, Brabec, paní ministryně Dostálová, jejíž úřad nese v dotačních kauzách výrazný otisk, pochopitelně i hvězda Schillerová a jistě budou připraveni další. Kupodivu byl upozaděn guru Jára, neboli předseda poslaneckého klubu ANO ve sněmovně Faltýnek, mlčí i eurokomisařka Jourová či exministr financí Pilný, ale třeba na ně ještě přijde řada. Je třeba lepit díry na Titaniku a každá ruka se může hodit.

Mirka 46188  66 let 04.06. 10:15
Libi se mi,ze konecne nekdo obelstil EU.Zjistujeme,ze urednici v Bruselu musi byt uplne tupi,kdyz schvaluji dotace a toto stado nem vladne.

Mašín 81182 04.06. 10:14
Počet a rozměr jeho hříchů na tuto sortu našich spoluobčanů nepůsobí, ba co víc, ono je to mobilizuje ještě k větší oddanosti. Ten, který jeho lumpárny odhalí, a dokonce je zveřejní se stává nepřítelem lidu, agentem cizí mocnosti a poskokem zkorumpovaných tradičních politiků.

Mašín 81182 04.06. 10:13
Vzpomínáte na důvod, kvůli němuž musel Babiš odejít z pozice ministra financí v Sobotkově vládě? Šlo o účetní a daňovou chytristiku v podobě masivního využití korunových dluhopisů. Učinil tak v poslední možný den. Otázka zněla, zda šlo jen o neetické využití příležitosti anebo o jednání, které mělo být posuzováno jako delikt či dokonce protiprávní jednání. Lidově řečeno: Babiš si namastil kapsu a daňová správa ostrouhala mrkvičku. A tak je to u něj se vším. Velká legenda o tom, jak z nuly usilovnou prací postavil obří byznysové impérium a má už tolik peněz, že teď už bude jen nezištně sloužit českému a moravskému lidu, je důvěryhodná jen pro ty, kteří jsou součástí agrofertí kumpačky anebo patří mezi nenáročné konzumenty Prchalova marketingu. Zdá se, že obě skupiny, hlásící se k velkému náčelníkovi a jeho sektě, jsou stále dosti početné.

Mašín 81182 04.06. 10:12
Článek však zároveň upozorňuje na to, že Babiš odmítá jakékoli peníze vracet. Redakce je zjevně dobře informovaná o aktuálním vývoji v Česku, neboť zmiňuje jak dnešní projednávání podrobné zprávy auditorů Poslaneckou sněmovnou, tak i chystanou večerní největší demonstraci od roku 1989 v Praze. Server zmiňuje i více než 300 tisíc podpisů pod peticí za odstoupení premiéra.
Na rozdíl od Andreje Babiše a jeho ministrů vlámský server označuje zprávu auditorů za vysoce důležitou. Po roce platnosti nařízení o střetu zájmů je to totiž poprvé, co nějaká vláda musí vracet tolik peněz do rozpočtu EU, píše doslova.

Mašín 81182 04.06. 10:11
Server dále na rozdíl od většiny českých médií zcela přímo uvádí, že Babiš je ve střetu zájmů: je předsedou vlády, která přiděluje dotace a zároveň beneficientem největšího agrárního koncernu v zemi, který je největším příjemcem těchto dotací. Komise nyní požaduje, aby Babišův koncern Agrofert vrátil 17 milionů euro do rozpočtu EU, neboť se jedná o dotace určené ke stimulaci zaměstnanosti v chudších oblastech EU a ke snížení ekonomických a sociálních rozdílů mezi jednotlivými regiony v EU.

Mašín 81182 04.06. 10:10
Česká republika má vinou svého premiéra a jeho dotačního byznysu ostudu v evropských médiích. Zprávu auditorů Evropské komise k jeho střetu zájmů už má k dispozici Vlámský server belgického čtvrtletníku Mondial Nieuws (MO), který v rozsáhlém článku popisuje praktiky miliardáře Andreje Babiše, který po několik let nelegálně inkasoval na evropských dotacích miliony eur.

Mašín 81182 04.06. 10:10
Ostuda pokračuje. Český premiér Babiš musí vrátit EU 17 milionů euro, píše vlámský server

Mirka 46188  66 let 04.06. 09:53
Kez by mel nekdo odvahu a zavolal v 18.00 na policii,ze je na Vaclavaku polozena bomba(pochopitelne jen jako).To byly pekne policejni manevry a Minar by ostruhal.

Mirka 46188  66 let 04.06. 09:46
Obcan je Masin,pise z jneho pc,nebo mobilu.Je to jedna a tataz osoba.Chce vzbudit zdani,ze je tady vice odpurcu pana Babise.Andy na dnesni cirkus se vybodnete a pokracujte dal,prece to nemuze demolicnimu bloku projit a nemuzeme ho nechat vratit se rozkradat republiku.

Marek 37335 04.06. 08:48
Občane, kdo jsi, že se bojíš říci jméno? Jsi placený pablb co otravuje vzduch. Slušnost jsi nikdy neslyšel?

Anonym 21219 04.06. 08:24
jAK POZNAT VYVÁŽENÉ NOVINY? VÍTAČ IMIGRATŮ Walter Lübcke BYL ZASTŘELEN V NEDĚLI. NAPSALY JEN NOVINKY A EUROZPRÁVY. NEMÁM ANI JEDNY MOC V LÁSCE, ALE PŘESTO JE CHVÁLÍM, ŽE DĚLAJÍ CO NOVINY DĚLAT MAJÍ. INFORMUJÍ VYVÁŽENĚ. NETAJÍ REALITU.

Anonym 21219 04.06. 08:15
Jak vracet nelegální migranty zpět domů? Švýcarsko má řešení.
-
TATO ZEMĚ JAKOŽTO BANKA JISTÝCH OSOB A PROTO NENÍ V EU LIFRUJE IMIGRANTY DOMŮ. COPAK COPAK FAŠISTI ZE ŠVÝCAR MAJÍ ÚLEVY? PROČ BY NEHOMLY MÍT PLNÉ ULICE ČERNOCHŮ?
a PROČ BY BAKALA NEMOHL MÍT ZA BRANKOU STANY S MUSLIMÁKAMA V NYONU?

Anonym 21219 04.06. 08:09
VĚTŠINA NAŠICH MEDIÍ O TOMTO MLČÍ A TO JE CENZURA :
-
1) Generální prokuratura Ukrajiny uznala za nezákonné použití armády v bojích na Donbasu.
2) V Německu zavraždili vysokého politika, prostřelili mu hlavu

Marie 77150  50 let 04.06. 08:07
Vážený pane premiére, vydržte tu nejen dnešní demonstraci,od rána už na ni dělají reklamu ve všech médiích, tak tam přijde hodně jen čumilů.Pořádající chlapečci jsou k smíchu, bohužel za nimi stojí mocní kmotři a další kliky.Opravdu by ostatní strany neměly co dělat a program Antibabiš jim plně vyhovuje.Přeji Vám hodně štěstí a zdraví.

Fanda 46426  73 let 04.06. 08:06
Doporučuji přečíst publicistu Vlka st. v PL

Anonym 21219 04.06. 08:04
Divadlo je neřest. B0rdel.

Anonym 21219 04.06. 08:03
Měl jsem tu čest pracovat mezi těmi herci jistý čas. Lidé jako já o nich ví dost a dost. Možná byste se divili jací jsou a nevěřili mi. Přijde den kdy promluvím, protože taková sv0l0č mi nebude urážet. Ne všichni pochopitelně, ale do jejich komunity BYCH NECHTĚL. Co je zajímá nejvíc je sx a chlast a je tam hodně bzíků hlavně balet. :-)

Fanda 46426  73 let 04.06. 08:01
A to prase 19446 mele taky svou , a je v anonymitě

Anonym 21219 04.06. 07:58
Havel jo ten se válel na stole i pod stolem ten neuměl ani chlastat. A ty vlaky a letiště e přejmenují zpátky.

Anonym 21219 04.06. 07:55
Jaký kořalečník? Myslíš Havla toho opilce co byl nadraný každou chvíli? Ten překabátěný loutkoopilec? Toho jsi myslel? Nebo snad Claude Junckera tu pýču?

Občan 19446 04.06. 07:53
Marek 3724304.06. 07:37
Jdi už někam ty d..Dehonestovat presidenta nebo AB to ti nevadí.To jsme v právním státě?

Pletete si právní stát a cenzuru.

Pokud jde o dehonestaci, tak tito dva sedmilháři se dehonestovali sami. Pokud to nevidíte, tak jse buď slepý nebo pomýlený.

Občan 19446 04.06. 07:49
A co ten kořalečník z hradu? Stále mele své opilecké teorie, které poslouchá už jen lokaj Soukup.

To je skvadra co nám vládne. Opilec prezidentem s podvodníkem a notorickým lhářem jako premiérem.

Něco shnilého ve státě českém.

Anonym 21219 04.06. 07:48
Audit mají v rukou dvě organizace a obě za ANO. Dobbas byl uznán nezákonným a na Václavák bych hodil pytel howen z vrtulníku.
-
PS: každé divadlo má své statisty.

Anonym 21219 04.06. 07:45
Pět let zločinů! Generální prokuratura Ukrajiny uznala za nezákonné použití armády v bojích na Donbasu.

Občan 19446 04.06. 07:45
Chyba za tisíc korun.

Občan 19446 04.06. 07:44
Chudáci důchodci, mají vítr v peněžence. Usmolených 900 Kč jim dnes nestačí ani na půl igelitky v Kaufu.
Kde jsou ty časy kdy jste vezli za 100 Kč plný nákupní koš.
No to víte když má někdo monopol na potraviny??

Občan 19446 04.06. 07:40
Bureši, Bureši nějak jsi nám zestárnul a prošedivěl. Tíží tě snad nakradené dotační penízky?

Občan 19446 04.06. 07:37
Burešovi se to již krátí. Doufám, že bude brzy za katrem.
Jen by mě zajímalo kde je těch 18 miliard pro nemocnice a školky, co nám sliboval? Rozpočet ukazuje jen to, jak se tuneluje stát.

Marek 37243 04.06. 07:37
Jdi už někam ty d..Dehonestovat presidenta nebo AB to ti nevadí.To jsme v právním státě?

Anonym 5822 04.06. 07:13
Ovce se bojí, že přijde o funkci. V normální společnosti by nemohl dělat ani přidavače na stavbě. Nevzdělaný vzteklý hlupáček, ručičky dozadu. A ještě k tomu ten ksicht, nevzhledný arogantní drzý lokaj.

Anonym 5822 04.06. 07:09
Babiše čeká těžké úterý. Nejprve Sněmovna, potom plný Václavák

Anonym 5822 04.06. 07:07
Jaký rozdíl. Návštěva Donalda Trumpa a jeho ženy Melanie u královny Alžběty. Umí dodržet protokol, přivítání na úrovni, moc jim to slušelo. Na rozdíl od toho našeho křupana a jeho polovičky. Neumějí se obléct, Křupan oslovil královnu dřív než ona jeho, což je nepřípustné. Prostě křupani z ČR, to máme reprezentaci :-(. Zvolili si ho křupani :-(.

Anonym 5822 04.06. 06:45
Dobré ráno. Soudruzi ztrácejí nervy, kvílí, Ovar a Bureš podobně, Ovce je hysterická jako vždy. Jaká to nádhera. Dnes masová demonstrace slušných lidí, tudíž bez násilí. Doufám, že nás policajti nebudou rozhánět slzným plynem a obušky, stejně jako v roce 1989. Přijďte v 18.30 na Václavák a přilehlých ulic. Dle Ovara tam zřejmě opět budou podivný zjevy, nikoliv, bude to jeho LID, který si už nenechá s..át na hlavu. Podivný zjev je dle mého názoru právě Ovar, opička Bureš, směšná Ovce, prcek Mynář, Soukup a je jich mnoho. Všeho do času. Hezký den, dnes bude horko :-))

Anonym 5822 04.06. 06:38
Mluvčí prezidenta je dlouhodě velkým obdivovatelem Andreje Babiše. Proto se ho zřejmě osobně dotýká, když se veřejnost dozvěděla, o co ve skutečnosti Babišovi jde a není s tím tak úplně spokojena. Že je Jiří Ovčáček poněkud neklidný, je možné poznat velice snadno. Ze své frustrace se vypisuje na sociálních sítích.
Chrlí urážky, neskutečné konstrukce, nesmysly a lži. Dosavadního vrcholu dosáhl zřejmě včera večer, kdy sypal tweety s přibližnou kadencí jeden za deset minut. V takovém psychickém rozpoložení byl mluvčí naposledy asi před prezidentskými volbami, kdy trávil dny kydáním špíny na Jiřího Drahoše. Dalším takovým momentem bylo, když musel nutně plivat na Bohuslava Sobotku, protože si premiér dovolil vyhodit z vlády jím milovaného Babiše. Sobotku tenkrát moc nezajímalo, co si myslí Zeman. Tehdy se Ovčáček pohyboval na hranici nepříčetnosti.
A nyní? Už jsme se od mluvčího prezidenta dozvěděli, že předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář je prý nabubřelý fanatik. Toto jsou oči fanatika. Fanatika, který se opájí pocitem domnělé důležitosti. Fanatika, kterého elektrizují davy na náměstí. Fanatika, který hlásá vlastní netolerantní náboženství. Fanatika, který se vžívá do role spasitele republiky, napsal Ovčáček a přiložil výřez fotografie očí Mikuláše Mináře. Bezesporu tweet, který by měl ukázat svému lékaři.
Neziskovou organizaci Transparency International Ovčáček označil za další politickou opoziční stranu a s velkou slávou oznámil, že na svůj chod TI prý získala milion od Evropské komise.
Mluvčí přišel i s jednou vážnou teorií. Za demonstracemi je prý snaha zlikvidovat podnik, který Babiš vůbec neovládá. A pomoci tak nadnárodním společnostem! Skandál! Ovčáček míní toto: Za vším hledej peníze. Druhým plánem může být likvidace domácího podniku s 22 00 zaměstnanci nebo jeho vynucený prodej. V obou případech by profitovaly zahraniční nadnárodní společnosti. Přemýšlejme o tom! Mimochodem, demonstrace Ovčáček srovnává s postupem Gottwalda v roce 1948. Mluvčí zveřejnil i další urážky. Pro ilustraci toho, jak na tom v posledních dnech je, ale postačují uvedené příklady.
Ovčáček by měl udělat jednu věc, zavolat Andrejovi a požádat ho o krabičku homeopatik na křivdu. A nebo by se měl svěřit rovnou nějakému lékaři.Tohle je opravdu moc.

Anonym 5822 04.06. 06:38
Mluvčí prezidenta je dlouhodě velkým obdivovatelem Andreje Babiše. Proto se ho zřejmě osobně dotýká, když se veřejnost dozvěděla, o co ve skutečnosti Babišovi jde a není s tím tak úplně spokojena. Že je Jiří Ovčáček poněkud neklidný, je možné poznat velice snadno. Ze své frustrace se vypisuje na sociálních sítích.
Chrlí urážky, neskutečné konstrukce, nesmysly a lži. Dosavadního vrcholu dosáhl zřejmě včera večer, kdy sypal tweety s přibližnou kadencí jeden za deset minut. V takovém psychickém rozpoložení byl mluvčí naposledy asi před prezidentskými volbami, kdy trávil dny kydáním špíny na Jiřího Drahoše. Dalším takovým momentem bylo, když musel nutně plivat na Bohuslava Sobotku, protože si premiér dovolil vyhodit z vlády jím milovaného Babiše. Sobotku tenkrát moc nezajímalo, co si myslí Zeman. Tehdy se Ovčáček pohyboval na hranici nepříčetnosti.
A nyní? Už jsme se od mluvčího prezidenta dozvěděli, že předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář je prý nabubřelý fanatik. Toto jsou oči fanatika. Fanatika, který se opájí pocitem domnělé důležitosti. Fanatika, kterého elektrizují davy na náměstí. Fanatika, který hlásá vlastní netolerantní náboženství. Fanatika, který se vžívá do role spasitele republiky, napsal Ovčáček a přiložil výřez fotografie očí Mikuláše Mináře. Bezesporu tweet, který by měl ukázat svému lékaři.
Neziskovou organizaci Transparency International Ovčáček označil za další politickou opoziční stranu a s velkou slávou oznámil, že na svůj chod TI prý získala milion od Evropské komise.
Mluvčí přišel i s jednou vážnou teorií. Za demonstracemi je prý snaha zlikvidovat podnik, který Babiš vůbec neovládá. A pomoci tak nadnárodním společnostem! Skandál! Ovčáček míní toto: Za vším hledej peníze. Druhým plánem může být likvidace domácího podniku s 22 00 zaměstnanci nebo jeho vynucený prodej. V obou případech by profitovaly zahraniční nadnárodní společnosti. Přemýšlejme o tom! Mimochodem, demonstrace Ovčáček srovnává s postupem Gottwalda v roce 1948. Mluvčí zveřejnil i další urážky. Pro ilustraci toho, jak na tom v posledních dnech je, ale postačují uvedené příklady.
Ovčáček by měl udělat jednu věc, zavolat Andrejovi a požádat ho o krabičku homeopatik na křivdu. A nebo by se měl svěřit rovnou nějakému lékaři.Tohle je opravdu moc.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61750 61800 61850 61900 61950 62000 62050 62100 62150 62200 62250 62300 62350 62400 62450 62500 62550 62600 62650 62700 62750 62800 62850 62900 62950 63000 63050 63100 63150 63200 63250 63300 63350 63400 63450 63500 63550 63600 63650 63700 63750 63800 63850 63900 63950 64000 64050 64100 64150 64200 64250 64300 64350 64400 64450 64500 64550 64600 64650 64700 64750 64800 64850 64900 64950 65000 65050 65100 65150 65200 65250 65300 65350 65400 65450 65500 65550 65600 65650 65700 65750 65800 65850 65900 65950 66000 66050 66100 66150 66200 66250 66300 66350 66400 66450 66500 66550 66600 66650 66700 66750 66800 66850 66900 66950 67000 67050 67100 67150 67200 67250 67300 67350 67400 67450 67500 67550 67600 67650 67700 67750 67800 67850 67900 67950 68000 68050 68100 68150 68200 68250 68300 68350 68400 68450 68500 68550 68600 68650 68700 68750 68800 68850 68900 68950 69000 69050 69100 69150 69200 69250 69300 69350 69400 69450 69500 69550 69600 69650 69700 69750 69800 69850 69900 69950 70000 70050 70100 70150 70200 70250 70300 70350 70400 70450 70500 70550 70600 70650 70700 70750 70800 70850 70900 70950 71000 71050 71100 71150 71200 71250 71300 71350 71400 71450 71500 71550 71600 71650 71700 71750 71800 71850 71900 71950 72000 72050 72100 72150 72200 72250 72300 72350 72400 72450 72500 72550 72600 72650 72700 72750 72800 72850 72900 72950 73000 73050 73100 73150 73200 73250 73300 73350 73400 73450 73500 73550 73600 73650 73700 73750 73800 73850 73900 73950 74000 74050 74100 74150 74200 74250 74300 74350 74400 74450 74500 74550 74600 74650 74700 74750 74800 74850 74900 74950 75000 75050 75100 75150 75200 75250 75300 75350 75400 75450 75500 75550 75600 75650 75700 75750 75800 75850 75900 75950 76000 76050 76100 76150 76200 76250 76300 76350 76400 76450 76500 76550 76600 76650 76700 76750 76800 76850 76900 76950 77000 77050 77100 77150 77200 77250 77300 77350 77400 77450 77500 77550 77600 77650 77700 77750 77800 77850 77900 77950 78000 78050 78100 78150 78200 78250 78300 78350 78400 78450 78500 78550 78600 78650 78700 78750 78800 78850 78900 78950 79000 79050 79100 79150 79200 79250 79300 79350 79400 79450 79500 79590

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti