Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Egypt Station (Mccartney Paul) 7 (Guetta, David) Face Yourself (Bts) Trilobit (Olympic) Spolu (Klus Tomáš)

Andrej Babiš diskuse strana 4300

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Edik 21313  53 let 30.07. 19:36
Ještě jednou placený magore, nikdo tě nečte!!

Anonym 81166 30.07. 19:34
Pravděpodobnost, že bude v Česku do dvou až tří let recese, roste, říká odborník na kapitálové trhy z PPF Tregler

Anonym 81166 30.07. 19:33
Však je to vláda oborníků, tak co se divíte?
Takovou hloupost by nepronesl ani žák základní školy.

Anonym 81166 30.07. 19:33
Je to ta, co prohlásila, že v eráru se přidá, což se projeví zvýšeným výběrem daní?

Edik 21313  53 let 30.07. 19:32
Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana,všimli jste si že blb 66 už mele s posledního??
Málo mu hňupovi platí tak mele a mele a přitom ví že jej nikdo nečte!!
Nechte jej tak , už dodělává jako celá pravice!!
Jsou na prášky kde přijde pan Babiš,tak má velký úspěch, teď zametl s Italským premiérem,ani noha slimáka tady nesmí řekl famózní pan Babiš!!
Tak přátelé mějte se hezky a blbům neodpovídat!!
Kopírka 5822, je doživotně umístěna v ústavu,a čeká na 66!

Anonym 81166 30.07. 19:32
Pozor Dipl.-Pol. Maláčová MSc vystudovala ve Frankfurtu politologii a v Londýně pak obor politická ekonomie Evropy - můj pes povídal, že je to takový inovovaný VUML EU

Anonym 81166 30.07. 19:32
taky jsem četl ty její názory a začínám pochybovat, že není prominentní studentka, ale nemá aní základní školu.

Anonym 81166 30.07. 19:30
Plagiátora vystřídala vynálezkyně ekonomického perpetum mobile.

Anonym 81166 30.07. 19:28
Plagiátorku vystřídala neomarxistická fanatička. Z bláta do louže.
Burešovi kádři z lidu se svým morálním a intelektuálním profilem plně vyrovnají Gottwaldovým kádrům z lidu, to byl taky jeden bezcharakterní, vych caný zmetek vedle druhého.

Mirka 46120  66 let 30.07. 19:14
Xy ja 66 vubec nectu,protoze nemam cas.Pani Malacova je mlada vzdelana pani a takovi by meli byt ve vlade.Vladni slozeni vypada dobre.Jinak dnes fantasticky vylet klubu duchodcu na Slezskou Hartu.Jedte se podivat,stoji to to.V srpnu tam jsou zavody dracich lodi.Pratele pana prezidenta a pana premiera bude lip.

Xy 37257 30.07. 18:45
66 se zase rozjel.Asi Kraďousek dobře platí.

Jiří 46271 30.07. 18:33
Žádný policista nemá zájem,aby se na něj vyřítilo 20 Romů s násadami od krumpáče! A když policista použije pistoli,už má problémy a musí zdůvodňovat proč pistoli použil! Po 1989 USA náž vzor,tak by měla být vzorem Českým policistům Americká policie! Ovšem ne šaškárna major Meixner zasahuje!

Jiří 46271 30.07. 18:15
30 policistů z různých krajů monitorují dění v Ústeckém kraji! Chodí ve skupinách po 3.Zfetovaný ROM útočil na hosty v Pizzerii! Po zásahu Policie zemřel! To vyvolalo napětí v Romské komunitě! Ministerstvo vnitra,chce nejprve monitorovat situaci a potom se rozhodne co dál! Mezi Romy se osvědčili Romští policisté! Takže v problémových lokalitách zavádět Romskou policii,nebo navýšit počet Policistů! Jenomže kdo z Policistů do takových rizikových lokalit půjde! Muselo by Policejní ředitelství udělat nábor policistů za zvýhodnění lepším platem,tak jako se dříve verbovali občané do hornictví!

Anonym 81166 30.07. 14:49
Nespokojenost místních a jejich zášť se však neobrací pouze proti Pekingu, ale také proti Moskvě, která čínské počínání na Sibiři s vidinou rychlého zisku toleruje. Některé smlouvy se dokonce podepisují přímo z Moskvy, aniž by k tomu místní mohli cokoli říct. Nikdo v Moskvě se přitom nestará, co bude za pár let. Tato část Ruska je tak pro Čínu pouhým dodavatelem surovin, a jak Peking tak Moskva se k Sibiři podle místních chovají hůř než se chovali britští a francouzští kolonisté (na území svých kolonií).
I když peníze, které Číňané za pronájem území k těžbě platí, nejsou malé, zdaleka nemohou kompenzovat nevratné škody na životním prostředí, a na financování rekultivace krajiny nestačí. Podle Gobleho je tak situace mezi ruským Dálným východem a Moskvou napjatější než kdykoli jindy. Nyní již ovšem ruská vláda nemůže regionálním oponentům při vymáhání poslušnosti hrozit čínským nebezpečím, jako to činila dříve, protože sama nechala Číně v oblasti volnou ruku

Anonym 81166 30.07. 14:48
Ve svém nejnovějším článku pro Jamestown Goble upozorňuje, že nevole místních vůči čínskému počínání dále roste a dokonce hrozí, že se situace v brzké době vymkne kontrole. Ruský blo.er Pavel Paškov se totiž chystá v druhé polovině tohoto roku uvést svůj dokumentární film, v němž si posvítil na lukrativní čínský byznys se sibiřským dřevem.
Paškov tvrdí, že téměř veškerý byznys se dřevem na západní i východní Sibiři je nikoli pouze v rukou čínských investorů, ale přímo čínských obchodníků a ruští obchodníci z tohoto sektoru prakticky žádné příjmy nemají. Ze smluv poskytovaných Číňanům mají zisk pouze vysocí státní úředníci a oligarchové, pro samotné obyvatele oblasti tento byznys nic nepřináší. Přitom čínští těžaři porušují ruské zákony a vytěžené lesy nerekultivují, takže Paškovovými slovy hrozí, že za dvacet třicet let tady místo nekonečných lesů budeme mít bažiny, pusté stepi a ekologickou katastrofu. Vzhledem k tomu, že stejný osud potkal v uplynulých dekádách mnoho oblastí v samotné Číně, nezní tento scénář vůbec nereálně.

Anonym 81166 30.07. 14:46
K dalším problémům patří čínské továrny, které zaměstnávají pouze Číňany, státní dotace do agrárního sektoru z peněz daňových poplatníků za účelem levného prodeje zemědělských produktů Číňanům a dále např. turistický ruch, který je zcela v čínských rukou a místním nic nepřináší. Důvodem k obavám je i sex-turistika spojená se snahami čínských mužů najít si v chudé oblasti Sibiře ženy, které budou ochotné s nimi odejít zpět do Číny. Řídce osídlená ruská Sibiř tak poskytuje téměř neomezený prostor k expanzi z přelidněných oblastí Číny.
Již v roce 2015 přitom ruský komentátor Oleg Lušenko varoval, že konkrétně čínské aktivity v Transbajkalské oblasti, skrze niž vedou dvě hlavní tepny propojující západ Sibiře a zbytek Ruska s Dálným východem, mohou časem vést k tomu, že Peking získá kontrolu nad územím téměř stejně velkým, jako je Čína sama.

Anonym 81166 30.07. 14:46
Portál Jamestown již několik let prostřednictvím Paula Gobleho monitoruje sílící čínskou přítomnost na Sibiři na ruském Dálném východě, zejména v oblasti kolem Bajkalu, a narůstající protičínské nálady v regionu. Minimálně od roku 2010 zde Číňané využívají místní pohostinnosti, aniž by za to regionu cokoli vraceli. Jedná se především o masivní pronajímání či dokonce skupování půdy čínskými obchodníky, kteří zde nejčastěji těží dřevo či jiné suroviny. Přitom dochází k devastaci krajiny za naprostého ignorování ruských zákonů.

Anonym 89154 30.07. 14:41
Nevím proč se Babiš s Kalousem hádají protože při revoluci bude katovskému mistru docela jedno zda má zrovna pod rukou Babiše nebo Kalouska.

Anonym 81166 30.07. 14:14
Kalouskovi nadává do "zlodějů zlodějských", "kraďousků" apod., přestože Kalousek nikdy z ničeho obviněn nebyl, a hájí se tím, že prý "čerpá z veřejného prostoru". Ale když jeho samotného označují za "estébáka" |o čemž svědčí dvanáct dochovaných svazků StB a hafo kontrolních podpisů| a za podvodníka |protože je trestně stíhán pro podvod|, tak brečí jako malej kluk a stěžuje si ve Štrasburku, že mu všichni ubližujou..!

Anonym 81166 30.07. 12:39
Velká škoda, že nemáme na premiérském křesle někoho, kdo by se nebál říci zhruba toto:
"Vážení družstevníci ze Svatopluku, dle 10 let platného rozsudku bydlíte neoprávněně v domech, které vám nepatří, platíte nájem někomu, kdo na něj nemá právo, 10 let odmítáte vzít na vědomí pravomocný rozsudek o tom, abyste vypadli z těch domů..
.. a teď budete dělat překvapené a přicházíte s prosíkem?? Jak k tomu přijdou ti, co neměli možnost nic dostavět, protože vy jste jako kobylky obsadili ty nejvíc hotové domy a začali je vydávat za své?? "

Anonym 81166 30.07. 12:37
Úžasné, jak se do toho hned jako supi pustili dva populisti - Babiš a Čunek. Okamura má asi zrovna dovolenou.

Anonym 81166 30.07. 12:36
Nevím jestli to chápu správně, ale když si někdo postaví auto před dům, já mu to auto přes noc umyju, vyměním pneumatiky, dám nová kola..investuju do toho auta desítky tisíc..To přeci neznamená, že je to auto moje.

Anonym 81166 30.07. 12:35
Ten co ukradl Petrimex slovenskému státu a Kostelecké uzeniny českému majiteli je mediátor tunelu.
To nevymyslíš.

Anonym 81166 30.07. 12:27
Slova paní kandidátky na primátorku působí tak, jakoby v České republice nebyla posledních přibližně pět let. Tomu, co píše, mohl možná někdo věřit, když Babiš podnik jménem ANO nastartoval. Ale dnes? Po tom, co už všechny balonky praskly?
Věty Pfeffer-Ferklové působí nyní spíše jako dobrý vtip. Tak prý jsou v ANO odborníci? A kteří například? A nemohla by se paní kandidátka někdy zajet podívat například do Prahy? Aby viděla, jak to vypadá, když odborníci ANO řídí město. A například vláda, ta je také doslova přeplněná odborníky. Až z ní oni odborníci postupně odpadávají. Doslova neuvěřitelnou větou je ta o demokratickém hnutí. ANO rozhodně není demokratickým hnutím. ANO je v majetku jednoho člověka, který hnutí financuje a řídí pevnou rukou. A že je ANO tým, který táhne za jeden provaz? Tak to skutečně je. Všichni pracovníci ANO táhnou za provaz Andreje Babiše.

Anonym 81166 30.07. 12:25
Politická divize Agrofertu pod názvem ANO je v dlouhodobé personální krizi, kvůli tomu, že na kandidátky na všech úrovních nemůže získat skutečné osobnosti. V některých částech republiky ani nepostaví vlastního kandidáta na senátora. A tak se stává, že do čelních pozic kandidátek se dostávají sklutečně zajímaví lidé. Jednou z nich je Andrea Pfeffer-Ferklová, která je kandidátkou ANO na primátorku Karlových Varů, nyní ředitelkou zdejšího Grandhotelu Pupp. Přesto je reprezentantkou naprosto čisté naivity. Tak jako mnozí jiní její předchůdci ve straně velkého šéfa.
Kandidátka a ctižádostivá manažerka se svěřila na Facebooku se svým vysvětlením, proč kandiduje za Babiše. Prý je to jednoduché: Protože jsou v ANO opravdoví odborníci, kteří ve svých civilních profesích již dokázali, že to dokáží. Protože jsou v ANO lidé, které osobně znám a vážím si jejich práce. Protože je v ANO mnoho lidí, kteří chtějí věci změnit právě tak jako já. Protože je ANO demokratickým hnutím, které moje názory a postoje respektuje. Protože jsme v ANO tým, který táhne za jeden provaz, napsala Pfeffer-Ferklová.

Anonym 81166 30.07. 11:06
Jak se Andrej prásknul
Andrej Babiš později v roce 1978 absolvoval na katedře zahraničního obchodu Vysoké školy ekonomické (VŠE) v Bratislavě, kterou jeho otec založil a přednášel na ní. To mu nebrání ji dnes pomluvit.
Na VŠE, o které se říkalo, že ji dokončí každý, koho neporazí tramvaj, jsem se relativně nudil, a proto jsem se věnoval práci v mezinárodní organizaci studentů AIESEC, kde jsem se později stal jejím prezidentem, uvádí. Už nezmiňuje, že z této pozice spolurozhodoval o tom, kdo ze studentů vycestuje do zahraničí, zejména na Západ. Sám toho využil k brigádám ve Francii a Belgii.
Pokud byla úroveň školy, kterou premiér absolvoval, tak slabá, jak naznačuje, o to více by bylo zajímavé poměřit ji úrovní jeho diplomové práce.

Anonym 81166 30.07. 11:03
Máme před senátními a obecními volbami, nějaké téma se vždycky hodí. Po sudetských Němcích, uprchlících, lithiu a třicetikorunovém poplatku u doktora jsou okradení lidé příležitost ukázat, jak tu všechno bylo prohnilé a je třeba to vyčistit. Je otázka, jestli to vystačí, volit se bude až v říjnu. Ono se ale vždycky něco najde.
Bývalé politické veličiny naházely do vzduchu dost bumerangů a ty najednou přilétají zpět. Kdo by to byl řekl.

Anonym 81166 30.07. 11:03
Z hlediska taktiky těžko Babišovi vyčítat, že využije každou příležitost. Má to v tomto případě snazší, protože vládne. Opozice nevládne a může jen připomenout, na čem se kdysi podíleli Zeman a Klaus. Babiš má za sebou taky hezkou řádku všelijakých nepřátelských převzetí, ale to nezískalo lidovou popularitu. Něco mezi firmami, kdo ví jak to bylo. Rodinu bez střechy nad hlavou si každý představí snáz.

Anonym 81166 30.07. 11:02
Je to pochopitelně dvousečné, protože okradených tu bylo v různých kauzách hodně a nikdo se jich nezastal. Bylo by nepříjemné, kdyby se najednou všichni objevili s transparenty před vládními úřady a dožadovali se spravednosti i pro sebe.

Anonym 81166 30.07. 11:02
Celý případ odpovídá Babišově líčení polistopadového období jako ráje zlodějů, kam on přišel nastolit pořádek. Okradený chudák, navíc dvakrát okradený, to je příležitost se objevit na scéně jako zachránce. I kdyby to měl zaplatit všechno ze svého a lidem pak předat za korunu. To ale třeba nebude nutné, ještě tu máme stát. Kdyby ale všechno selhalo, bude jistě na koho ukazovat prstem. Politici, soudci

Anonym 81166 30.07. 11:01
Z hlediska Andreje Babiše je vynoření se chudáků podvedených lidí z H-systému přímo dárek z nebe. Tady se může zapojit a ať to dopadne jakkoli, nemůže prohrát. Na rozdíl od Miloše Zemana tady nemá Babiš máslo na hlavě. Jeho lidi H-systém neplatil, jedince z Lidového domu ale ano. Václav Klaus zase v rámci amnestie zastavil řízení několika lidí obviněných z podvodu. Řízení se prý protahovalo. Jde pochopitelně o to, kdo ho protahoval.

Anonym 81166 30.07. 10:40
Pro XY
Meleš pitchoviny.
Zákon o exekucích byl schválen v roce 2001, tedy v době, kdy byl předsedou vlády Miloš Zeman. Vsadím se, že to je tvůj idol.
Změnu zákona, který zamezuje zneužívání ze strany exekutorů schválila Nečasova vláda v roce 2012. To je ta vláda, ve které seděl zloduch Kalousek.
Někde jsou exekutoři státní někde soukromí. Třeba v takových zaostalých ekonomikách jako Švýcarsko nebo Lucembursko získání pozice exekutora není podmíněno vzděláním, ale stačí získat osvědčení.
V justici chybu nehledej. Základní chyba je 40 let komoušské nadvlády, kdy soudruzi udělali z řady lidí loutky, které bez státního loutkovodiče nejsou schopni racionálních rozhodnutí.
1. Klienti smlouvu podepsali svobodně, žádná justice ani stát je do toho netlačil.
2. Justice nevytváří zákony. Ta se podle zákonů řídí. Zákony vytvářejí zákonodárci.
3. H-systém je typ finanční pyramidy. Kdepak byli Babiš, Zeman, Čunek a další, když lidé přicházeli o peníze v dalších 17 pyramidách?

Xy 37135 30.07. 08:55
Kdo dovolil aby exekutoři byli soukromí? Jsou jak neřízená střela. Jinde jsou státní. Toto je problém.

Xy 37135 30.07. 08:47
Tady je něco špatné s justicí. Klienti jen naletěli, nejsou sami.Proto je na státu to dát do pořádku.

Pavlíček 21238  66 let 30.07. 08:33
Vážený pane premiére
jako podnikatel nemáte v této zemi konkurenci. Já jsem podnikal se zcela odlišnou filosofií, stavět lidem dřevodomky za velmi výhodných podmínek,
v roce 2007 jsem onemocněl a 3 roky po sobě jsem strávil 3-5 měsící v roce v psychiatrické léčebně a moje rodina nezajistila pohledávky které jsem měl vůči klientům, ale ostatní na mě uplatnili, pohledávky, které mě klienti nezaplatili a do dnešní doby mám několik desítek exekucí, které se jsem už částečně splatil a jinak je nadále splácím. Do dnešní doby pracuji a snažím se pohledávky umořit a nežádám na vládě aby moji situaci řešila, ale sxekuce jsou opravdu kriminální. Proto je výsměch řešení před volbami Horoměřice, OKD a jiné kauzy a zůskávání politických bodů, což je úsměvné.
Dál už situaci nebudu rozvádět.

Mirka 46120  66 let 29.07. 21:42
Machacek,Klus,Rupert a priblbla Pazderkova to jsou Kalouskovy kone.Zatim nedokazali nic.Xy plne souhlasim.

Xy 37135 29.07. 21:36
Gott s Vondráčkovou umí na rozdíl od Kluse zpívat. A něeho dosáhli.

Mirka 46120  66 let 29.07. 20:38
66 je vtipna jak recnik v krematoriu.

Anonym 81166 29.07. 20:28
Babiš bude bulvárem likvidovat odbojné umělce. Proto chce další vydavatelství

Anonym 81166 29.07. 20:26
Čekám, že bohdalka, vondráčková, gott a další komedianti typu věc maakropulos a baviči velkostatkohnojaře nezradí

Mirka 46120  66 let 29.07. 20:25
Oprava vyhodil televizi z okna.Nechapu jak v tomto pocasi muze 66 kopirovat clanky a cucet cely vikend doma.Je to podivin nespokojeny s celym svetem a hlavne se svym zivotem.

Mirka 46120  66 let 29.07. 20:11
Matej Rupert s kapelou zdemoloval hotelovy pokoj,vcetne vyhozeni televize z oka.Opravdu elita ceske kultury.

Anonym 81166 29.07. 20:06
Ke Klusovi, Macháčkovi, Rupertovi se přidala i Iva Pazderková.

Eda 31164  51 let 29.07. 19:58
Ten 66 je ale nevychovany cyp,pořád piše že jeho nebohý otec co jej splodil v pominuti smyslu,se jmenuje ovar!! Co nám je po tom,??

Eda 31164  51 let 29.07. 19:55
Přáteke,mamé borce našeho pana prezidenta,včera uplaval motýlkem 500 metru za rovných 6 minut,dovede si představit misto něj Fikuse?
Nebo nedej Bože knižete Hajaju,to je ten co spi I
ve stoje jako kůň!!
Nevíte co je s Lihomirem Kalouske?? Jeste je u Apolinaře??

Mirka 46120  66 let 29.07. 19:45
Tomas Klus za vystoupeni na Hradech a v Ocku penize taky nevratil.K jeho boji proti A.Babisovi se pridal Lihomil Kalousek To me podrz,to je sebranka.

Eda 31164  51 let 29.07. 19:36
Pan.Soukup je přátele borec,chysta novy pořad,jak vyhnat blby od pc,a zapojut je do pracovního procesu!!
První dil,jak Mařa 5822 zešílela a Mašín 66,nevylezl z brlohu pres 7 měsícu .
To bude trhák
At zije prezident Milos Zeman,dne na Sečské přehradě ndhera,a Mašín křečovité nohy v lavoru.Fůj.

Eda 31164  51 let 29.07. 19:30
Přatele velikana Milose Zemana,Mašín s vedra zešílel,čest jeho pamatce!!

Anonym 81166 29.07. 19:14
Soukupovy pěkně rychle docházejí peníze. Mohutně propouští a prohlášení, že zprávy zruší od září asi neplatí, protože už dnes je nevysílá. Ani Ovar ho nezachránil a Číňani když viděli to jeho hospodaření, tak mu podíl radši vrátili.

Anonym 81166 29.07. 19:05
Ukrajinský výrobce letadel Antonov hodlá do konce příštího roku obnovit sériovou produkci, a to díky dohodě s americkou společností Boeing, která ukončí jeho závislost na Rusku.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26240

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti