Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Země Československá, Domov Můj (Various) Vita Ce N (Ramazzotti Eros) Goin´ Home! (Ten Years After) Bad Time For Gentlemen (Monkey Business) Hallelujah (Vánoční Písně A Koledy) (Chodúr Martin)

Andrej Babiš diskuse strana 11700

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Fanda 46426  72 let 20.06. 16:14
Dobrý den a trochu stínu v tom parnu , pane Michale mejlík 100pro. dík , dnes nemám moc času , otava suchá tak musí na půdu , zítra má pršet a seno je modré jak chrpa . Hoši a dnes večer pan Soukup , jsem zvědav komu dnes vypere tu nevymáchanou mordu , možná večer , zatím naschle

Edik 78323  53 let 20.06. 08:31
Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana.
Hlavně, Jiřímu, Michalovi a Fandovi!
Nesedte u PC,dnes má být 30 st.
Soukup opět fantastický,kde se hrabou vystrašení " novináři," ti umějí psát jen o Miloši Zemanovi a panu Babišovi!! Duševní mrzáci.

Michal 81254 20.06. 08:26
Zdravím přátelé prezidenta Zemana. A po ránu se podělím o legrační mejlík který mi přišel - Pokud má daň z cigaret odradit lidi od kouření, daň z alkoholu odradit lidi od pití, tak nechápu daň ze mzdy. Tu pochopili asi jen cikáni. Přeji krásný den.

Anonym 81166 19.06. 23:30
Babiš se postavil za Merkelovou. Obnovení hranic v Evropě je pro nás nepřijatelné, zchudli bychom, prohlásil

Fanda 46426  72 let 19.06. 22:48
Jinak zdravím přátele naších přátel , co pan Soukup dobrej že

Fanda 46426  72 let 19.06. 22:45
Pane Edo omlouvám se , ale ono to někdy přeroste a pak to tak vypadá , jenže toto mustangovo lejno tady píše o umělé inteligenci a sám byl u stánku kde se zadarmo rozdávala řezanka do prázdných glocen ,on byl nejméně čtyřikrát ertepla hrbatá

Anonym 81166 19.06. 22:26
Umělá inteligence předpovídá v nemocnicích smrt pacientů. S 95% přesností

Edik 78323  53 let 19.06. 20:45
Pánové kdy ten blb 66 spí??
Říkám vám to pořád je to psychicky narušený člověk,nikoho nemá nikdy neměl tak píše píše a zase píše, já mu neodpovídám protože jak řekl náš oblíbený prezident Miloš Zeman,hňupovi neodpovídát protože si pak začne myslet že je zdravý!!
Mějte se ať žije premiér Andreje Babiše a samozřejmě pan prezident Miloš Zeman!!

Anonym 46426 19.06. 19:50
Novinářská prolhaná prostitutka 81166 už zase perlí ,s těma svýma nepodloženými názory otravuj svoji drahou polovičku , pokud je zrovna doma a ne v Perlovce protože tě evidentně musí živit , senkrovno lenošná když celí den píšeš překroucené polopravdy a lži kokoote zapařenej

Jiří 46271 19.06. 19:18
81166! Píšeš co pan prezident Zeman by měl vykonat,koho navštívit a koho přijat! K tomu dodávám,že pan prezident nemůže být všude! Že se v Itálii dělají seznamy,proč ne! Aspoň pak ví koho mají v Itálii! Já osobně navrhují registr bezdomovců a nepřizpůsobivých občanů!

Anonym 81166 19.06. 18:10
Pelikán je v tomto volebním období pátým poslancem, který složil mandát. Hned na listopadové ustavující schůzi rezignovali středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO), její liberecký kolega Martin Půta (STAN) a bývalý senátor Jiří Hlavatý (za ANO). Koncem března se poslaneckého mandátu vzdal někdejší bývalý premiér a předseda ČSSD Sobotka.

Anonym 81166 19.06. 18:10
Mezi prvními, kdo Pelikánův odchod ze sněmovny okomentoval byl bývalý ministr spravedlnosti a předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Ministr Pelikán bohužel jako ministr českou justici kupředu neposunul. Nepokračoval v justičních reformách, trestní ani civilní procesní předpisy nejsou připraveny, nový zákon o státním zastupitelství také nedotáhl. Naopak za jeho vlády došlo k prodloužení délky soudního řízení, zhodnotil Pelikánovo působení na ministerstvu.

Michal 81254 19.06. 17:59
Oprava: penízky přibývaly..

Anonym 81166 19.06. 17:18
Martin Jaroš
Podívejte, já chci být pozitivní. Já bych prostě jen chtěl prezidenta, který by se minulý týden
sešel s hrdiny paní Součkovou a panem Stránským, co zachránili dva keškaře z Vltavy,
zajel třeba do základní školy při FN Motol, kde jsou dlouhodobě nemocné děti, že si někde přečetl, že tam prckové sbírají pohledy s poníky, a že jim nějaké obrázky přivezl a že tady pánové z Hradní stráže dokonce dva živé poníky přivedli, takže kdo si chce venku sáhnout,
jmenoval soudce, kteří justici už velmi chybí,
třeba pochválil iniciativu zemí, které omezují spotřebu plastů a igelitek (už je jich dost i v Africe),
zašel na nějaké demo od StartupYardu a pochválil české firmy, které chtějí dobýt svět, a připomněl mladým důležitost podnikavosti a ambicí.
Prostě chci obyčejného prezidenta, který bude vnášet do českého života pozitivní témata a inspirovat nás všechny k lepším věcem. Všimněte si, že vůbec neřeším nějaké vztahy k Rusku a podobně nadhazuju věci, na kterých se snad můžeme shodnout všichni bez ohledu na světonázor.
Chci tak moc? Podle mě ne. Podle mě bychom tohle měli chtít všichni.

Michal 81254 19.06. 17:15
Přesně jak napsal Xy, v Bruselu budou volby a on už by nemusel být také zvolen. Tohle místečko je sice méně placené, ale přeci jen placené nadstandartně a v případě, že by se jednalo o migranty, tak jak všichni víme - migranti, to jsou moje granty, pak by penízky přibívaly a kam by se hrabalo nějakých cca dvěstě tisíc čistého. A co se týká ministryň obrany, k smíchu, v Německu cvok, u nás Parkanová se do teď nemůže ze všeho vzpamatovat a o té sice moc pěkné, ale blbé kočce, kterou Nečas vyrazil, je škoda mluvit, co dodat? Nic. Ale ty to budeš stejně překrucovat tak, jak se to hodí tobě a já se ani nedivím jsi za to placená, budeš lhát přesně tak,jak lžeš že jsi chlap, ale prozradila jsi se, několikrát jsi o sobě psala s koncovkou a, hlavně v noci to jsi byla asi hodně unavená a potom taky jak jsi vylítla proti
pusince Žižkové, to by žádný chlap neudělal ani kdyby byl přitep lený. Ale víš co, ty jsi mi úplně ukradená, čmárej si tu co chceš, třeba, že bude zítra 3. světová válka, odpovídám pouze ze slušnosti protože jsi mě oslovila i když tvoje familiérní oslovení Míšo mi vůbec od tebe nesedí, ale pro příště už ti odpovídat nebudu. Ty mi za to fakt nestojíš, pa puso:-)

Anonym 81166 19.06. 16:21
Copak, copak..Že by anofert kradl?

Anonym 81166 19.06. 16:21
Tak to vypadá, že příští jednání o koalici se bude konat v Ruzyni.

Anonym 81166 19.06. 16:20
Pražský magistrát - další Čapí hnízdo.

Anonym 81166 19.06. 16:19
Jojo, organizovaný zločin v podání ANO není žádným překvapením. Krnda ví, proč z magistrátu dobrovolně a s radostí prchá.

Anonym 81166 19.06. 16:18
ANO to tu prej vycisti a nekrade Rikal to Andrej.

Anonym 81166 19.06. 16:18
Březina - Hulínský - Poche - pražská squadra orange - Zemanova děcka.

Anonym 81166 19.06. 16:17
Protikorupční policie zasahuje na pražském magistrátu. Předvolává si politiky z ČSSD a z ANO.

Anonym 81166 19.06. 16:14
Zajímavostí je, že všichni migrující oligarchové patří do skupiny, která přešla k podpoře Roberta Fica z HZDS Vladimíra Mečiara. Zatímco Široký či Fiľo hnutí sponzorovali, Kamarás byl během první Mečiarovy vlády členem prezídia Fondu národního majetku, Krajňák byl na kandidátce HZDS a seděl v dozorčí radě Slovenského plynárenského průmyslu. Vladimír Poór byl dokonce krajským předsedou Mečiarovy strany.
Vzhledem k aktuální atmosféře ve slovenské společnosti je zřejmé, že slovenské oligarchy z líhně stran Mečíarovy HZDS a Ficova SMERu láká v Česku i relativní bezzubost velkých médií, která si po vzestupu Andreje Babiše a dalších českých oligarchů netroufnou popisovat kriticky nejmocnější lidi z vysokého byznysu.

Anonym 81166 19.06. 16:13
Peníze do Česka přesouvá také samotné jádro Směru Juraj Široký, který je označován za jednoho ze zakladatelů strany. Česká společnost Helston Investments získala 25. července 2016 takřka 30procentní podíl v Širokého Váhostavu, který převzala od novozélandské schránkové firmy Beacon Holdings. Ukázalo se, že i Helston ovládá Široký, což dlouho utajoval.
Váhostav je odpovědná za slovenskou stavební krizi z roku 2015. Společnost přestala platit svým menším dodavatelům při výstavbě dálnice D1. Důvodem neplacení prý bylo, že výstavba dálnice byla vysoutěžená pod cenou. Později však vyšlo najevo, že firma má neudržitelné dluhy. Jen závazky, které se dostaly do médií, dosahovaly hodnoty 54 milionů eur, tedy asi 1,5 miliardy korun.
Nespokojenost malých firem, ze kterých mnoho směřovalo kvůli Váhostavu ke krachu, vytvořila nebývalý precedent. Stát nabídl, že při dobrovolném odstoupení pohledávek pro Slovenskou záruční a rozvojovou banku dostane věřitel 50 procent nevyplacené částky. Ficův kabinet tak de facto zaplatil z peněz daňových poplatníků dluhy soukromé firmy, která je navíc podle mnohých náznaků sponzorem strany Směr-SD dlouholetého premiéra.

Anonym 81166 19.06. 16:12
Podobně to vidí i další z klíčových sponzorů Směr-SD Vladimír Poór. Jak se nyní ukazuje, i jeho kroky od konce loňska směřují k přesunu portfolia do Česka.
Třeba novým akcionářem Poórovy firmy City-arena PLUS se stala česká firma EMX Plus , kterou ovládá další společnost EMX Plus Holding. Její vlastníkem má být zase slovenská firma Euro MAX Slovakia Plus. Tato společnost patří Vladimíru Poórovi.
Kromě tohoto přesunu části podnikatelských aktivit vše nasvědčuje tomu, že se hodlá ze Slovenska po letech stěhovat do Čech. Přiznal to i pro portál aktuality.sk , když tento oligarcha řekl, že se stěhuje do Prahy. Neřekl ovšem, zda stěhuje i celý byznys.
Vladimír Poór je osobním přítelem Roberta Fica. Daří se mu zejména ve strojírenství, kde jeho firmy dodávají vagony pro státní železniční firmy. Majitel Spartaku Trnava ovšem získal také dotaci na výstavbu fotbalového stadionu v Trnavě. Ficova vláda odsouhlasila 13 milionů eur, asi 335 milionů korun, Poór si ovšem ke stadionu přistavil také nákupní centrum. Podle publikace Vlastní hlavou profitoval i z peněz, které přidělilo ministerstvo školství Vysoké škole v Sládkovičově. Poórova firma CellQoS tam měla dodat předražené počítače.

Anonym 81166 19.06. 16:10
Podle Fiľovy investiční skupiny je nárok zaměstnanců pouze právním atakem lidí, kteří byli s privatizaci spojeni a chtějí z ní vytlouct nový kapitál. Slábnoucí pozice partnerů v politice ovšem může zvyšovat obavy z budoucnosti. Fiľovy firmy byly navíc opakovaně mediálně kritizovány za nadměrné zakázky od státu.
Oligarcha v byznysu se státem začínal ještě v devadesátých letech podporou HZDS Vladimíra Mečiara. První kapitál měl podle svého tvrzení vydělat na obchodu s nerostnými surovinami. Od doby, kdy zprivatizoval papírenskou skupinu, pod kterou patří na 50 podniků, se však těší nezvyklé dotační podpoře. Ta se zvýšila v době, kdy se k moci dostal Fico. Fiľo přitom údajně patří mezi jeho nejvýznamnější sponzory. Manažeři Milana Fiľa se dokonce objevili ve vysokých státních funkcích.
Velmi nás těší, že pro ECO-INVEST nebo SCP Ružomberok pracovali takoví kvalitní lidé, kteří dnes mohou působit ve významných místech ve státních společnostech nebo v exekutivě, řekl pro knihu Vlastní hlavou novináře Marka Vagoviče Fiľo.

Anonym 81166 19.06. 16:09
Nynější vlna expanze do Česka zasahuje Ficovy sponzory. Prvním výraznějším byl Milan Fiľo. Jeden z nejbližších lidí expremiéra Fica přesídlil skupinu Eco-Invest z Bratislavy do Prahy koncem roku 2016.
Důvodů je několik, ale svou roli určitě sehrála jak velikost českého trhu, tak i skutečnost, že zdejší byznys nabízí více nových příležitostí, řekl v rozhovoru pro slovenské Hospodárske noviny Fiľo.
Od přestěhování směřují všechny aktivity jeho skupiny do Česka. Skupina třeba buduje nový závod na výrobky ze dřeva a papírenskou výrobu ve Štětí. Firma chce výrazně navýšit také obchodní aktivity na potravinářském trhu. Čtvrtý nejbohatší Slovák už oficiálně spojil českou a slovenskou část skupiny Eco-Invest. Vznikla tak Eco Investment Group.
Zda vidí v Česku jenom tržní výhody, lze pochybovat. Je totiž známo, že na Slovensku bojuje v dlouholetém sporu s bývalými zaměstnanci.
Eco-Invest v minulosti zprivatizoval 67 procent akcií státní papírenské firmy SCP Ružomberok. Podle Ružomberského papiera Fiľo nevydal zaměstnancům 15 procent akcií, k čemuž se měl v privatizační smlouvě zavázat. Poslanci i aktivisté rozběhli několik soudních sporů a tlačí na ministerstvo hospodářství, aby nárok zaměstnanců jednou pro vždy vyřešilo. Vláda totiž dlouhá léta privatizační smlouvu na základě dohody s investorem utajovala. Nyní se k nároku zaměstnanců staví vlažně.

Anonym 81166 19.06. 16:07
Slovenským oligarchům začíná být v domovině úzko. Útočiště hledají v Česku, kde je vítají s otevřenou náručí. Potom, co jeden z nich pronikl do čela české vlády, se do tuzemska stěhuje stavební kmotr, papírenský privatizant a hned několik přátel někdejšího premiéra Vladimíra Mečiara.
Co jim vadí doma na Slovensku? Vysoké daně, zpřísňující se podnikatelská legislativa, ale i to, jak média popisují jejich kontroverzní pozadí a pošramocenou reputaci. Slovenští oligarchové mají prostě doma řadu problémů a znervózňuje je politická situace. Pozice slovenské vládní strany SMER, kterou léta podporují, není totiž už tak jistá, a tak hledají východisko z nejistoty.
S klesajícími preferencemi hnutí Roberta Fica není jisté, zda bude po nejbližších volbách Směr-SD držet stát ve vlastních rukou. Pro řadu sponzorů jde proto o signál, že po více než desetileté hegemonii, během které žili z byznysu se státem a jejich praktiky byly nedotknutelné, přichází nová doba. Hned několik z nich na to reaguje přesunem byznysu do tuzemska. V tom jim Andrej Babiš ukázal cestu.
Něco podobného se dělo již dříve během pádu mečiarismu. Tehdy za řeku Moravu uprchla řada mecenášů Vladimíra Mečiara, kvůli čemuž mají nyní v Česku své základny lidé jako Ladislav Krajňák s Jurajem Kamarásem (CTY Group), Tomáš Chrenek (Agel, Třinecké železárny) či Ján Moder (Moravia Steel).

Anonym 81166 19.06. 16:05
Televizní Vánoce: Soukup má sedmý pořad a opět si hraje na investigativce

Anonym 81166 19.06. 16:04
Itálie
Od slov k činům: Už se dělají seznamy Romů a vyjadřuje se lítost nad tím, že někoho není možné zbavit občanství. To je ale jistě jen technický problém, který by se dal řešit. Náš bývalý režim (míním komunistický) neměl problém s tím zbavit někoho občanství.
Jak se někde dělají seznamy, můžeme se ptát, kdo bude další na řadě. Židé, údajní neomarxisté, nevlastenci, nekonstruktivní opozice a novinářská žumpa? Vítejte v Evropě 21. století. Tak dejme tomu, že to není ještě fašismus, ale má to podobné rysy. Ono se nikdy nic neopakuje úplně stejně, ale základ je ten samý.

Anonym 81166 19.06. 16:00
To znamená, že obchod se zbraněmi, které ve svých společnostech repasuje největší český zbrojař Jaroslav Strnad, pokračuje. I přes závazek evropských zemí, že nebudou na konfliktní území prodávat zbraně se smrtícím účinkem. Ázerbájdžán je na černé listině kvůli sporům s Arménií o území Náhorního Karabachu.
Zbraně mají údajně pocházet z holdingu Czechoslovak Group českého zbrojaře Jaroslava Strnada, který má blízké kontakty na prezidenta Miloše Zemana. Strnad vykupuje staré houfnice a raketomety od české armády, na Slovensku je pak repasuje a modernizuje. Oficiálně je prodává izraelské zbrojovce Elbit, jenže z Tel Avivu pak zbraně stejným letadlem pokračují do ázerbájdžánského Baku.

Anonym 81166 19.06. 16:00
Podle tvrzení České televize se české a slovenské zbraně vzdor embargu Evropské unie dodávají do Ázerbájdžánu. Údajně trasa vede přes Izrael, kde s celou transakcí pomáhá zbrojovka Elbit. Záležitost už řeší izraelský parlament, zatím bez výsledku. Ázerbájdžánská armáda ovšem zveřejnila oficiální video, kde lze vidět české houfnice DANA. Dva dny předtím reportér ČT natočil transport houfnic za hranice.

Anonym 81166 19.06. 15:59
Jak TI upozorňuje, Andrej Babiš zřejmě celou dobu Agrofert ovládal a veřejnosti lhal i ve svém vztahu k vydavatelství MAFRA, které by podle zákona o střetu zájmů taktéž vlastnit neměl. Je to sice v uvozovkách jenom přestupek, ukončuje se tím ale období veřejných proklamací typu moje bývalá firma. Andrej Babiš Agrofert stále ovládá a pořád je ve střetu zájmů, vysvětlil analytik TI Milan Eibl.
Pro mediální dům MAFRA se jedná o další z řady políčků do tváře nestrannosti od jejího majitele. V Transparency jsme upozorňovali na nejasnosti týkající se majetkových vazeb i u dalších mediálních provozovatelů. Česká média se bohužel k celé situaci postavila velice pasivně, sdělil David Kotora, vedoucí fundraisingu a komunikace TI.

Anonym 81166 19.06. 15:58
Podle zjištění Trasparency International Česká republika je Andrej Babiš stále ovládající osobou v Agrofertu. Tato skutečnost by mohla mít velký vliv na čerpání dotací v zemědělském koncernu. Podle Evropského parlamentu by totiž firmy vlastněné politiky neměly mít nárok na jejich získávání. Informace TI získalo ze slovenského Registru partnerů veřejného sektoru.
Vzhledem k tomu, že se Evropský parlament již dříve usnesl, že by firmy vlastněné politiky neměly získávat dotace, naskýtá se otázka, zda by se neměla znovu přezkoumat způsobilost celého holdingu Agrofert v čerpání veřejných financí, říká David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International.

Anonym 81166 19.06. 15:56
Ale Míšo, ty si taky napsal: "Každý chlap se musí smát už jen tomu, že udělají ženskou ministryní obrany.."
A proto jsem ti napsal, že je v dnešní době zcela běžné, že ženskou udělají ministryní obrany.
Ještě nám Míšo vysvětli jak si polepší Poche na platě, když ministr dostává v základu 135 500 Kč hrubého a europoslanec dostává v základu 167 tisíc čistého. Samozřejmě náhrady jsou v europarlamentu také vyšší.

Anonym 89154 19.06. 15:33
Soudruzi! Hlavní je aby byl večer zase kocour v troubě.Ostatní je podružné.

Michal 81254 19.06. 13:47
Oprava: ..jak už jsem psal..

Michal 81254 19.06. 13:44
Edo zdravím, nějaký blb jménem Bureštroskapitomio tu píše, že Babiš a prezident Zeman umí jenom brát. No to mme opravdu rozesmálo, protože ti dva jsou jediní z celé té politické bandy, kteří dávají svoje peníze na charitu. Dále jsem psal o šílené německé ministryni obrany, která má za to, že může sama zaútočit na Rusko. Takový cvok patří do cvokhauzu.A Babištroskapitomio mi tu začala psát o tradici. Ta je fakt mimo mísu, ty bláboly jsou ubohé, to rádobypoučování směšné, protože nejde o tradici ministryň obrany, ale o jednoho nebezpečneho blázna. No ale to by neměla o čem psát a denně by si tu svojí stovku nemohla vydělat. Musí být na ni hodně závislá. A co se týká migrantů a chce být solidární, pak ať jde příkladem, vezme si jich minimálně dvacet domů vč.
jejich rozvětvených rodin, stará se o ně, ale za své a neotravuje o peníze stát. Tu možnost má a nikdo jí v tom bránit nebude, ale jenom hloupě žvanit to je k ničemu. A ještě poslední poznámečka Edo, Pocheho tlačí koryto plné žrádla u kterého může mlaskat a kvičet a taky a to hlavně, je tu ta potvůrka moc. To jsou ty důvody, proč se tlačí na post ministra zahraničí, jemu nejde o lidi a nejde mu o stát , jemu jde jenom o svoji vlastní kapsu a jak už jsem pdal, o moc. A moc, ta dělá s pri miti vy divy. Tohle rozdělování písmen je taky pěkná pakárna, ale když to neuděláš, tak ti to slavná cenzura nepustí.Měj se, přeji ti a všem dobrým lidem pěkný zbytek dne.

Xy 37246 19.06. 13:00
To je jednoduché. Budou volby do Bruselu a nemusel být zvolen.

Edik 78323  53 let 19.06. 09:07
Ješte poznamečka, nechápu toho cypa nějakého Pocheho, kterého nikdo až na socany nechce a kterého nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman,nikdy nejmenuje že se tam buc tlačí!!

Edik 78323  53 let 19.06. 09:04
Až někdo navštíví v léčebně Mašína a bude při smyslech,tak se jej zeptejte kolik slimáků měl doma, JELITO!!
Tak a teď do práce!

Edik 78323  53 let 19.06. 09:01
Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana!
Teď už vše půjde jako po drátku, nejvíce se těším jak bude knučet Debi- blok, ať udělá vláda co udělá tak vše bude špatně,a přitom samí tuto zem zaprodali a zozkradli, buďme rádi že jeden z mála miliardářů skvělý pan Babiš měl tu odvahu jít do vlády a snaží se udělal pořádek,bude to mít těžké většina zlodějů kteří jsou odstavení od koryt,bude kvíčet jak psychopat Mašín 66,ale ten je tady jen pro smích!!
Pane Babiš vydržte,jste jeden z mála který máte všechny své podniky v ČR,a tady taky odvádíte daně,a životě přes 100 tisíc lidí!! Odvádíte tady daň která činí skoro 1 miliardu!
Lidé vám věří , ať se vládě daří!!
Horší to už nikdy nemůže být, než za vlády modrých strak,howgh!!

Xy 37246 19.06. 08:34
Socani faleš, jedině Okamura. Již mohlo být hotovo. Socíky cítí koryta. 7%co chtějí víc.

JGartner 37126  63 let 19.06. 08:20
Super člověk, který to s námi občany myslí férově. Jarda Gartner 602614024

Jiří 46271 19.06. 06:34
81166! Píšeš o solidaritě s migranty! Jenže solidarita s migranty znamená katastrofu pro české občany! Chceš aby vzrostla násilná trestná činnost v ulicích,aby ulice byly zaneřáděny odpadky,aby zákoutí ulic byly veřejnými záchodky! Děkuji pane! O takovou solidaritu já nemám zájem! STOP migrantům!

Anonym 81166 18.06. 23:56
Tradice začala v Asii. První ministryní obrany (a zároveň i první ženou v premiérském křesle vůbec) se v roce 1960 stala na Cejlonu Sirimávó Bandaranajková. O 15 let později se ujala řízení obrany v Indii po vyhlášení výjimečného stavu Indira Gándhíová a koncem 80. let v Pákistánu(islámský stát) Bénazír Bhuttová.
První Evropankou v čele ministerstva obrany se až v roce 1990 stala příslušnice švédské menšiny ve Finsku Elisabeth Rehnová. Od té doby mělo ženu v čele resortu 18 členských zemí EU, někde se jich postupně vystřídalo i víc: ve Švédsku čtyři, v Norsku pět.
Zatím zřejmě nejznámější ženou v čele resortu obrany byla Španělka Carme María Chacónová Piquerasová. Funkci zastávala v letech 2008 až 2011 a svět tehdy obletěly snímky, jak krátce po svém jmenování navštívila vojáky v A..hánistánu, třebaže byla tou dobou v sedmém měsíci těhotenství. Po návratu z mateřské vyházela armádní špičky, stala se vládní hvězdou a dokonce se o ní hovořilo jako o příští premiérce. Konec její kariéry znamenala porážka socialistů Josého Luise Zapatera, letos v dubnu pak Carme Chacónová ve 46 letech zemřela.

Anonym 81166 18.06. 23:50
Pro Míšu
V pěti největších ekonomikách EU (vynecháme-li Británii) stojí v čele ministerstva obrany žena: V Německu (Ursula von der Leyenová, 58 let), Francii (Sylvie Goulardová, 52), Itálii (Roberta Pinottiová, 56), Španělsku (María Dolores de Cospedalová Garcíová, 51) a Nizozemsku (Jeanine Antoinette Hennisová-Plaschaertová, 44). A k tomu je ještě třeba dodat, že bezpečnostní politiku v EU má, vedle zahraničních věcí, na starosti 43letá Italka Federica Mogheriniová.
A to samozřejmě není všechno: aktuálně mají ministryni obrany ještě ve Slovinsku, Bosně a Hercegovině, Norsku, Albánii, Austrálii, Japonsku, Keni, Nikaragui, Ekvádoru, Jihoafrické republice a Bangladéši.
Ženy se samozřejmě prosazují i přímo v armádě. Je to pár dnů, co má česká armáda svou první generálku, zatímco třeba ta americká jich má už přes dvě desítky a v postavě Ann Dunwoodyové už osm let dokonce čtyřhvězdičkovou.

Anonym 81166 18.06. 23:29
Líbilo se mi, když Itálie řekla, že mají plno, tak se hned nabídlo s pomocí Španělsko s Francií, protože chápou co je to solidarita na rozdíl od našich Burešů, Falmerů, Ovarů, Pitomiů, kteří akorát umí brát.

Jiří 46271 18.06. 23:16
Oprava:píše se Merkelová!

Jiří 46271 18.06. 21:17
O Německu se říkalo,že mají všady na ulicích čisto,nikde se nepovalují papírky,daleko měli čistěji patrně než u nás! Co,ale do Německa vtrhli migranti,tak to tam s pořádkem v ulicích mají daleko horší než u Nás! Německu se migranti vymkli z rukou! Takhle si to Němci určitě nepředstavovali a myslím,že si to tak nepředstavovala ani Mercelová!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31840

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti