Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Andrej Babiš diskuse strana 11550

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 23.01. 10:18
7) Pan Nevím a pan Nepravda
Miloš Zeman je inteligentní a vždy se mohl opřít o svoji paměť, zásobu bonmotů a jeden vtip o Claudii Schiffer. Nicméně se podívejme na tvrdá data o jeho výrocích, které testoval server Demagog. Pokud se panu Drahošovi říká pan Nevím, tak pan Zeman by mohl mít přezdívku pan Nepravda, protože dle serveru Demagog, který ověřil 469 výroků pana prezidenta, byl přibližně každý pátý výrok nepravda, což je u hlavy státu smutná statistika. Pro doplnění uvádíme i statistiky pana Drahoše (cca 4 % výroků označeno jako nepravda) a premiéra v demisi pana Babiše (cca 15 % nepravdivých výroků).

Anonym 90186 23.01. 10:17
6) Babiš, Klaus st. i ml., Filip, Chovanec a Okamura
Miloše Zemana podporuje řada osobností (Karel Gott nikoho jmenovitě nepodpořil) z řad umělců (pánové Hůlka a Čech či paní Bohdalová). V podnadpisu zmiňujeme jeho nejzářivější podporovatele z řad české politiky.

Anonym 90186 23.01. 10:17
5) Arogance moci aneb nejedlé pohádky ovčí babičky
Oslavu narozenin na Pražském hradě mohou pořádal dva prezidentovi muži, kteří jsou významnými hráči za oponou. Tou první osobou je kancléř prezidenta republiky Vratislav Mynář, který si za podezřele nízkou cenu koupil vilu. Druhým mužem je prezidentům poradce pan Nejedlý, který má blízko k ruskému ropnému gigantu Lukoilu.
Čestné místo si zaslouží bývalý kolega z novinářského cechu (Halo noviny) a hlásná trouba Jiří Ovčáček. O tomto úředníkovi již bylo popsáno až příliš mnoho papíru, a proto ho nebudeme dále rozvádět.
Na závěr zmiňme bývalého ředitele hradního protokolu pana Forejta, kterého vydíral dealer drog kvůli videu, kde šňupe bílý prášek a využívá poskytovatelů služeb nejstaršího řemesla. Asi chápete, proč mu post velvyslance ve Vatikánu utekl, i když si to pan prezident moc přál.

Anonym 90186 23.01. 10:16
4) Mladý a plný sil
Pan prezident o sobě prohlásil, že je mladý a plný sil. Dokonce i cukrovka dle jeho slov "odešla". Navíc lékaři o něm před volbami prohlásili, že je v dobré kondici.
Mnozí prezidentovo zdraví zpochybňují a Miloš Zeman se dostává do stejné pozice jako jeho minulý protikandidát Karel Schwarzenberg, o kterém rovněž příznivci Miloše Zemana tvrdili, že je na vykonávání pozice prezidenta příliš starý a nepohyblivý. Takže opět zažíváme debatu, jestli daný kandidát bude schopný důstojně a energicky plnit svoji náročnou roli.
Rozhodně ale přejeme oběma letošním kandidátům pevné nervy, zdraví a životní vitalitu.

Anonym 90186 23.01. 10:15
3) Děti, víte, co je to "pasy"?
Kauza s dětským po.nem v prezidentově počítači byla od počátku velmi zmatečná. Když prosáklo, že v prezidentově počítači se objevilo dětské po.no, tak prvně byli obvinění hackeři z Alabamy. Následně se ukázalo, že pan prezident se nějak proklikal na dětské po.no při googlování svého jména. Tak doufejme, že šlo pouze o náhodu. Nyní má pan prezident blokaci nebezpečných stránek. Doufejme tedy, že náš pan prezident (mimochodem vrchní velitel ozbrojených sil) ohlídá kurzor myši lépe.

Anonym 90186 23.01. 10:14
2) S Ruskem a Čínou na věčné časy
Z některých vyjádření pana prezidenta bychom si mohli myslet, že místo členství v Evropské unii, jsme členy v nějaké Východoasijské unii s Ruskem a Čínou.
Tip: Rusko je 10x významnější než Francie. Opravdu, pane prezidente?
S velkou pompou rovněž pan prezident oznámil, že dojednal příliv čínských investic. Bohužel čínská firma koupila "sešívané" a nyní krouží kolem televize Nova. Ovšem na další slíbené miliardy stále čekáme. Tipujeme, že se jejich schválení nachází ve složce s Peroutkovým článkem a prověrkou Vratislava Mynáře.
Za velmi nešťastné považujeme rovněž vyjádření Miloše Zemana o Krymu, který by si Ruská federace mohla "odkoupit". Kdo ví, jak by se pan prezident tvářil, kdyby si jako příští nákupní položku náš východní osvoboditel zvolil třeba Karlovy Vary?

Anonym 90186 23.01. 10:13
Financování spolku Přátel Miloše Zemana nedokázal vysvětlit ani jeho člen a předseda SPO Jan Veleba. Tím přecházíme na dalšího významného sponzora a tím je samotná SPO, která je úzce spjata s hradními hodnostáři (v jejich barvách kandidoval do poslaneckých voleb prezidentský kancléř Vratislav Mynář, který rovněž zastával i funkci předsedy této strany) a jejímž čestným předsedou Miloš Zeman byl po mnoho let. SPO v rámci nepeněžitého plnění podpořila Miloše Zemana více než 1,1 miliony korun.
Inzerci v denním tisku poskytla společnost Euro Agency , a to v hodnotě 1,8 milionu korun (tato agentura je rovněž zadavatelem burcujícího inzerátu STOP imigrantům a Drahošovi, který vyšel včera v celé řadě deníků). Ve firmě Euro - Agency je jednatelem jistý Miroslav Schön, ten je také členem představenstva Mountfieldu (ten byl loni koupen čínskou společností Eurasia Development Group). Zdá se, že vítr fouká od východu..

Anonym 90186 23.01. 10:12
Na tyto podmínky přistoupil Jiří Drahoš s návrhem, že jedno médium si vybere on a jedno pan prezident. V dalších dnech se situace opět otočila, když Miloš Zeman oznámil, že chce čtyři debaty. Vypadá to, že se sokové utkají jednou na ČT a jednou na Primě. Debaty na Nově a Barrandově budou nejspíše v režii Miloše Zemana samotného. Na Miloši Zemanovi jde vidět, že si věří a chce udeřit na Jiřího Drahoše v debatách. Nicméně Jiří Drahoš ještě absolvuje intenzivní kontaktní kampaň, kdežto Miloš Zeman se aktivně připravuje na debaty v Lánech.
Ale podívejme se dále na financování kampaně Miloše Zemana, které již při minulé prezidentské volbě v roce 2013 bylo zahaleno plachetkou tajemna. Navíc Miloš Zeman tehdy tvrdil, že kampaň vyjde na 3 miliony Kč. Oficiálně stála přes 30 milionů Kč. Tady se pan ekonom asi trochu přepočítal. Ale zpět k financování letošní (ne)kampaně, protože i zde panuje řada nejasností. Dosud se neví, kdo financuje spolek Klubu přátel Miloše Zemana (odpověď, že se jedná o příznivce Miloše Zemana, jaksi nestačí, protože je velmi abstraktní), jehož podpora překračovala hodnotu 8 milionů korun (hlavní částku tvoří velkoplošná outdoorová reklama, správa sociálních sítí apod.).

Anonym 90186 23.01. 10:11
1) Nekampaň Zeman znovu 2018
Pan prezident dopředu oznámil, že žádnou kampaň vést nebude, ale jeho podporovatelé v rámci spolku Klubu přátel Miloše Zemana a Strana Práv Občanů (SPO) rozjeli kampaň naplno. Regiony pan prezident objížděl v rámci svého úřadu za peníze daňových poplatníků, ale přiznejme, že po republice cestoval celé funkční období, za což zaslouží uznání. Prezident dopředu avizoval, že se nebude účastnit televizních debat s jinými kandidáty. Ovšem po vítězném prvním kole a výzvě Jiřího Drahoše, se rozhodl jít do televizních klání. Miloš Zeman avizoval, že by šel do dvou televizních debat, protože další by byly nudné.

Anonym 90186 23.01. 10:10
7 důvodu, proč nevolit Miloše Zemana

Anonym 90186 23.01. 10:09
Přes advokátní kancelář Frank Bold si na postup MŽP stěžují lidé z Ostravska, Brna a z Prahy. Podle nich jsou programy zlepšování kvality ovzduší neefektivní. Ze zprávy Evropské agentury pro životní prostředí (EEA) vyplynulo, že v ČR každý rok předčasně zemře 10 tisíc lidí kvůli znečištěnému ovzduší. V rámci celé EU se jedná o 400 tisíc předčasných úmrtí.

Anonym 90186 23.01. 10:08
Podpora urychlení obměny vozového parku osobních vozidel.
Stimulace využívání alternativních pohonů v silniční nákladní dopravě prostřednictvím snížené sazby silniční daně.
Podpora nákupu vozidel s alternativním pohonem pro veřejnou osobní dopravu.
Podpora výstavby čerpací a dobíjecí infrastruktury pro alternativní pohony v dopravě.
Podpora nákupu osobních vozidel šetrných k životnímu prostředí.
Zvýšení maximální hranice poplatku za povolení k vjezdu motorových vozidel do vybraných míst a částí měst.
Podpora zavádění nízkoemisních zón.
Racionalizace zpoplatnění komunikací s ohledem na dopady dopravy na kvalitu ovzduší v dané lokalitě.
Výstavba páteřní sítě kapacitních komunikací pro automobilovou dopravu.
Prioritní výstavba obchvatů měst a obcí.

Anonym 90186 23.01. 10:07
Limity byly stanoveny před deseti lety. Pokud by ministři maltského eurokomisaře nepřesvědčili, hrozila by devíti zemím EU žaloba za porušení legislativy a jednání u Soudního dvora EU v Lucemburku.
Tón dopisu členským zemím EU je poměrně ostrý. Evropská komise zahájila řízení pro porušení práva proti členským státům, které porušují zákon. Je mezi nimi i váš členský stát Dosud přijatá nebo plánovaná opatření situaci nezlepšila.

Anonym 90186 23.01. 10:05
Evropská komise požaduje, aby členské země dodržovaly limity emisí oxidů dusíku. Týká se to zejména velkých aglomerací s hustou dopravou. Eurokomisař pro životní prostředí Karmenu Vella si na 30. ledna pozval ministry životního prostředí některých států. Kromě ministrů z velkých zemí, jako jsou Německo, Francie nebo Británie, bude vysvětlovat i český ministr životního prostředí Richard Brabec, jakým způsobem vláda zajistí, aby emise škodlivin odpovídaly evropské legislativě.

Anonym 37246 23.01. 10:03
Nemám nic proti p.Drahošovi ,ale p.Zeman vyhraje volby,protože LEPŠI

Jiří 46271 23.01. 09:59
Anonyme 5822! Ty mě skutečně bavíš! Směji se jak na Silvestra! Jako bavič čtenářů jsi vynikající! Zkus se zeptat někde v cirkuse,třeba tě vezmou za šaška! Naprosto s Tebou souhlasím,že zítra se bude tančit všude,že bude ohňostroj,bude pravé šampáňo a oslavy až do rána! Vidím ,že jsi schopen vidět do budoucnosti! Jenom ta hlava Ti nějak zapomíná,protože jsi zapoměl napsat,že oslavy proběhnou po vítězství Miloše Zemana ve volbách! Někdo tady vzpomenul pakt Babiš-Zeman! No proč ne,oba jsou to moudří lidé s kladnými zásluhami pro náš národ!

Anonym 90186 23.01. 09:47
Zemanovo záhadné přeřeknutí v duelu. Abych tu pohanku dokouřil

Anonym 90186 23.01. 09:45
Zeman v první debatě devětkrát lhal a desetkrát podával zavádějící informace

Anonym 90186 23.01. 09:44
Naproti tomu profesor Drahoš si na postu předsedy České akademie věd vedl celkem dobře. V roce 2008 začala hospodářská krize a tehdejší vláda Mirka Topolánka chtěla této instituci snížit rozpočet o polovinu. Po mnoha obtížných jednáních nakonec profesor Drahoš dosáhl toho, že rozpočtové škrty nebyly tak výrazné. Čili se osvědčil jako rozhodný vyjednávač a to bylo pro budoucnost české vědy jen dobře.

Anonym 90186 23.01. 09:44
Předseda vlády Zeman se kdysi výrazně zasazoval o první PP projekt v České republice, tedy o partnerství veřejného a soukromého sektoru, kdy zjednodušeně privátní firma postaví na své náklady silnice, železnice atd. a stát jí to potom později splácí.
V tomto případě se mělo jednat o výstavbu šedesátikilometrového úseku dálnice D 47 (nyní D 1) mezi Lipníkem nad Bečvou a Ostravou za 125 miliard korun a stavitelem měla být bez výběrového řízení izraelská společnost Housing and Construction.
Zemanova vláda dokonce s ní v roce 2002 na tuto akci podepsala smlouvu. Na tom by nebylo nic divného, nebýt zprávy Nejvyššího kontrolního úřadu, který v té době uvedl, že cena za jeden kilometr dálnice se běžně pohybuje kolem 416 milionů korun a i tak by měla být o pětinu nižší. V tomto případě však činily náklady na dálniční kilometr přes dvě miliardy korun, čili by se jednalo o téměř pětinásobné předražení.
Jenomže to ještě nebylo všechno, odborníci z poradenské společnosti Mott MacDonaldu uvedli, že stát měl během dalších třiceti let zaplatit za šedesát kilometrů dálnice 500 miliard korun. Naštěstí následující Špidlova vláda tento pro Českou republiku výrazně nevýhodný kontrakt zrušila, takže stát nakonec zaplatil Housing and Construction jen 650 milionů korun. Nicméně o Zemanových kvalitách tato kauza hodně vypovídá, když souhlasil s nehorázně předraženou stavbou a ve vládě vyvíjel často až nevybíravý tlak na ministry, aby ji podpořili.

Anonym 90186 23.01. 09:43
Myslím si, že místo hanlivých inzerátů a urážek, je důležité znát fakta. Proto chci upozornit na předchozí působení Miloše Zemana jako premiéra a profesora Jiřího Drahoše na postu předsedy České akademie věd.

Anonym 90186 23.01. 09:42
Zeman na rozdíl od Drahoše už v minulosti manažersky selhal

Anonym 90186 23.01. 09:40
Situace před volbami se vyjasňuje. Jde o udržení paktu Zeman Babiš

Anonym 90186 23.01. 09:39
Je nemocný, chudák, posteskl si jeho letitý přítel a nestor rybářů na Žďársku Jiří Růžička. Je jeden z mála místních, který o Zemanovi otevřeně mluví. Když to Miloš teď nevyhraje, půjde od válu i Babiš, prognostikoval další případný vývoj české politiky.

Anonym 37246 23.01. 09:20
Na rozdíl od vás placených křiklounů napíši svůj názor.Do dnešní divoké doby preferuji p.Zemana ,ale nezavrhuji p.Drahoše.Ať si počká ,nasbírá zkušenosti a zkusí to za 5 let znova a uvidíme.Možná budu jeho volič.To je můj názor.

Kj 37101 23.01. 07:43
O většině lidí si nemyslel nikdy nic valného. To dokládají výpovědi jeho spolužáků a známých. Zeman si zřejmě nikdy nemyslel, že lidé mohou o něčem rozhodovat v referendu, proto citoval prof. Hoschela a polovinu populace označil za slabou duchem.
Kdo tedy dnes Zemanovi věří, že je pro referendum, tak je naiva. Zeman si na vás nabírá politické body, jste mu ukradení. Jeho minulost to dokazuje.

Anonym 81254 23.01. 07:26
Pro 5822
Všiml jsem si, že Vám nikdo na Vaše opravdu stupidní výlevy neodpovídá. Že tu nikomu za odpověď nestojite . A když už ano, pak jste tu jen pro pobavení ostatních. Pro legraci. Já se přidám k první možnosti a to , že Vás budu také ignorovat tak, jak to tady dělá většina, zkrátka se do diskuze dostal jeden cvoček a s tím nic neuděláme.

Anonym 5822 23.01. 07:21
Jak je to v té písničce - Zítra se bude tančit všude, v tomto případě v sobotu, bude ohňostroj, pravé šampáňo, oslavy až do rána.

Anonym 5822 23.01. 07:19
jedna plus jedna pro hlupáčky , kteří to nepochopili.

Anonym 5822 23.01. 07:18
Národ je zvědav, jakých podrazů je ještě MZ schopen, jeho lokajové jsou vynalézaví, o tom žádná. Včera jsem oslovila tři nerozhodné voliče a hle, budou volit pana Drahoše, takže úkol splněn pane Drahoši :-)), ale samozřejmě záleží na inteligenci, někdo nepochopí ani že 11 jsou dvě.

Anonym 5822 23.01. 07:16
Jiříčku hlupáčku, národ nebude v pohotovosti, a ty jdi raději na pivo, jelikož bys debatu neustál. Píšeš neustále nesmysly dědulo, jdi se vycinkat, přebalit, manželka ti doufám dá už po ránu přes frňák. Ty zfanatizovanej zemanovskej lokaji.

Jiří 46271 23.01. 05:58
Dnes bude národ v pohotovosti! V TV debatě se střetne prezident Zeman a pan Drahoš,budou rozhodovat o svém dalším osudu! Ten,kdo získá na svoji stranu nerozhodnuté voliče,bude vítězem voleb!

Anonym 5822 23.01. 05:02
Zeman by chtěl více pravomocí, no prostě ředitel zeměkoule, sebestředný zchromlý stařeček, který má neuvěřitelně nafouklé ego. Zeman mi připomíná jednu z mých známých , ta by si nejraději koupila za peníze svého manžela šlechtický titul, bohužel to nejde. Tak alespoň utrácí za plastiky ksichtu, bohužel jí to moc nepomáhá. Některých lidí je mi opravdu líto, jsou někde mimo realitu, ale bojovní až až.
Anonym 5822 22.01. 12:31
Paní Drahošová je velmi milá sympatická dáma. Paní Zemanová působí jako kdyby pořád byla nějak mimo, neusměje se, tváří se jako sfinga, mlčí, ale snaží se poslední dobou plnit svoji funkci, protože post první dámy ji viditelně zachutnal, i když není to tak dávno co žila odděleně od manžela a to dost dlouho. Co na nás prezidentský pár hraje?? No přece skvělé divadýlko.
Anonym 5822 22.01. 11:55
Mne by zajímalo, jak může Mynář předkládat prezidentovi utajované skutečnosti PT, T a D, když má pouze prověrku na Vyhrazené, což je nejnižší stupeň utajení, o který nemusí ani žádat NBÚ. Nebo, kdo mu tyto přísně utajované dokumenty předkládá, nějaká sekretářka bez prověrky?? O tomhle by měl dumat NBÚ. Zdali nedochází k úniku US, a to je trestné. Vězte, že o tomto něco vím.
Anonym 5822 22.01. 11:50
Zemana volí jednodušší občané a hlavně cikáni, a těch v republice máme hodně, že? Několik migrantů, hlavně opuštěných dětí, bych snesla, ale kakaové nemakačenka ne.
Anonym 5822 22.01. 11:47
90186 tak pod váš komentář se mohu podepsat.
Anonym 90186 22.01. 11:30
Jeden ze Zemanových blábolů je, že prezident musí mít politickou zkušenost.
Jaké politické zkušenosti měl před nástupem do funkce americký prezident Donald Trump nebo slovenská hlava státu Andrej Kiska? Jednoduchá odpověď: žádné. Trump není ve Spojených státech výjimkou, již několik mužů v Bílém domě před ním nemělo za sebou žádnou volenou funkci. Americký prezident je přitom nejvlivnější politická figura planety a stojí v čele země s prezidentským systémem. Současný slovenský prezident Kiska je podobný případ, byť Slovensko samozřejmě není prezidentskou republikou. Za málo politických zkušeností se kritici vysmívali i Ronaldu Reaganovi, a nakonec bez minulosti ve veřejných funkcích nastupoval do prezidentského úřadu i Václav Havel.
Anonym 5822 22.01. 13:42
Anonym 5822 22.01. 13:09
Zeman by chtěl více pravomocí, no prostě ředitel zeměkoule, sebestředný zchromlý stařeček, který má neuvěřitelně nafouklé ego. Zeman mi připomíná jednu z mých známých , ta by si nejraději koupila za peníze svého manžela šlechtický titul, bohužel to nejde. Tak alespoň utrácí za plastiky ksichtu, bohužel jí to moc nepomáhá. Některých lidí je mi opravdu líto, jsou někde mimo realitu, ale bojovní až až.
Anonym 5822 22.01. 12:31
Paní Drahošová je velmi milá sympatická dáma. Paní Zemanová působí jako kdyby pořád byla nějak mimo, neusměje se, tváří se jako sfinga, mlčí, ale snaží se poslední dobou plnit svoji funkci, protože post první dámy ji viditelně zachutnal, i když není to tak dávno co žila odděleně od..... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 23.01. 04:58
stařeček 81254 spolu s Fantomasem a Edou, největší idi..ti této diskuze. Žádné názory, pouze bušení do diskutérů, kteří prostě odmítají lháře za prezidenta. Lidi amorální, lživí, věčně opilý do němoty, nevzdělaní.
Tak už se s tím soudruzi smiřte, vaše modla a váš velký vůdce volby tentokrát nevyhraje, to už nyní je více než jasné, těžko se s tím budete vyrovnávat. Ale je otázkou inteligence toto pochopit. Ale vzhledem k vašemu stáří se nedivím, že jste ztratili rozum a bohužel trousíte i do kalhot. Tak hezký den a chovejte se mravně :-)) Papá

Kj 10915 22.01. 23:54
Pro Anonym 81254.
Máte pravdu nemám je rád, jsou to bezcharakterní hova..

Bohužel jim naletělo spousta lidí. Ty neodsuzuji, prostě neznají pozadí. Manipulace veřejným míněním je velice jednoduchá.

Anonym 81254 22.01. 23:09
Pro Kj, domníval jsem se, že největší ubožák na těchto stránkách je anonym 5822, ale teď se jí velice,opravdu velice omlouvám, vy ji skutečné předčíte ve všem. . Vy pliváte tolik síry, že jednoho dne samou nenávistí jak k Zemanovi, tak k Babišovi vybouchnete. A víte, co je na tom zábavné? Že ani jeden Vás nezná a i kdyby Vás znali, jste jim naprosto s Vaší nenávistí ukradený. To jen Vy si ničíte zdraví vlastním negativem a když pořád tak poukazujete na Zemanovo zdraví,dejte si pozor, aby ten nepřežil ještě Vás. Je skutečné zábavné pozorovat Vaše reakce pokud tu někdo napíše chválu která se Vám nezamlouvá. Vyskočíte jak čertík z krabičky a už to jede - kořalečník, ožrala, zloděj, estébák, pořád dokola jak obehraná deska. Je mi k smíchu, kolik energie vydáváte na nenávist někoho, komu byste nestál ani za kývnutí hlavou. Ale ničte si zdraví, je to Vaše volba..

Jiří 46271 22.01. 22:45
Pan Drahoš si počká ještě 5 let ne na Hradě,ale v akademii věd! Pak bude znovu s panem Horáčkem, Fišerem,Hilšerem a dalšími uchazeči o post prezidenta bojovat o pražský Hrad! Protože je pan Drahoš slušný člověk,popřeje Miloši Zemanovi k znovuzvolení na post prezidenta vše nejlepší a hodně úspěchů! Bude to dne 27.1.2018!

Kj 10915 22.01. 22:39
Martin Nejedlý zůstal na Pražském hradě v roli poradce Miloše Zemana díky penězům z ruského ropného gigantu Lukoil

Kj 10915 22.01. 22:34
Martin Nejedlý je český podnikatel a politik, od listopadu 2010 místopředseda Strany Práv Občanů, z toho mezi lety 2013 a 2014 první místopředseda. Byl jednatelem LUKOIL Aviation Czech
Nohlsled Kořalečníka. Zřejmě je mu vděčný za prodej bez výběrového řízení když byl Kořalečník premierem.

Fanda 46426  72 let 22.01. 22:27
Tak co , vypadá to že ne pan Zeman ale pan Drahoš kálí a musel se přebalit

Anonym 78323 22.01. 22:16
Kdo je to Nejdly?
Švagr,nebo ošetřující lékař?

Anonym 78323 22.01. 22:08
Další hřebík do rakve, pro kavárenské povaleče!!
ANO podpořilo za premiéra skvělého Andreje Babiše a doporučilo na prezidenta velikána a vlastence Ing.Miloše Zemana!
To kavárna nerozchodí! Dobrou,zítra jedu na nakupovat,tak se musíte beze mne obejít!

Anonym 78323 22.01. 22:07
Další hřebík do rakve, pro kavárenské povaleče!!
ANO podpořilo za premiéra skvělého Andreje Babiše a doporučilo na prezidenta velikána a vlastence Ing.Miloše Zemana!
To kavárna nerozchodí! Dobrou,zítra jedu na nakupovat,tak se musíte beze mne obejít!

Kj 10915 22.01. 22:05
Putinova dě. . vka v závěsu Nejdlý z Lukoilu, a špinavé peníze na kampaň, to je dnešní obraz Kořalečníka.

Anonym 78323 22.01. 22:02
Ale tvůj fotr KJ nikdy prezident nebude,ňoumo!

Anonym 78323 22.01. 22:01
Samozřejmě že zářil,ale do debat se bojí,tam mu všichni podlézají a v sobotu , už po něm nešťekne ani můj pes REX!

Kj 10915 22.01. 22:01
Chromého fosila, který má zřitka světlé chvilky nezi deliriovými záchvaty za prezidenta opravdu nechci.

Anonym 78323 22.01. 21:58
19356 hlavně že to bylo v nabYte Lucerně!
U povalečů nic zvláštního!

Anonym 78323 22.01. 21:56
Ještě jedna otázka pro 19319!
S kým pojedete v autě se slušným řidičem , který neumí řídit a tím pádem se jistě nabourate,nebo se sprostým podle Vás který je výborný řidič ,a doveze Vás bezpečné na místo určení??
Děkuji za vyčerpávající odpověď! Dobrou, a pozorně poslouchejte Miloše Zemana na Barrandově, hodně pochopíte!

78323 19356 22.01. 21:51
Pan prezident Drahoš v nabyté Lucerně opět zazářil.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21610

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti