Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Happy Ever 4th Muster/incl. 144pg. Photobook/postcard/photocard -digi- (Bts) Simulation Theory (Muse) Mes Classiques -digi- (Mathieu, Mireille) ´si´ (Bocelli, Andrea) Nadechnuti Jinak (Cechomor)

Andrej Babiš diskuse strana 10550

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 14.07. 11:55
Kampááň, účelovkáá. Za tím je Kalúsek, symbol korupce.

Anonym 81166 14.07. 11:54
Vodňanské kuře je ve své podstatě
kuře polské, ve Vodňanech přebalené.
Pokud si někdo dá práci a podívá se
na testy masných a uzenářských výrobků,
přijde s hrůzou na to, že výrobky skupiny Agrofert
zcela pravidelně obsazují poslední místa.
Barviva, náhražky, separáty a hnusná chuť.
Pokud někdo prodává takový hnus,
rozhodně to myslí s touto republikou dobře.
Všem majitelům chytrých telefonů,
doporučuji si stáhnout aplikaci
BEZ ANDREJE
a hlavně velkopodvodníka nevolit.

Anonym 81166 14.07. 11:52
A až budou lidi z těch jeho blafů neplodní, budou se snažit počít v těch jeho centrech umělého oplodnění.

Anonym 81166 14.07. 11:51
trestne stihanej StBak to ma vymysleny dobre
nejdriv da lidem sezrat svoje zkazeny zradlo, ze se z toho posxerou
pak je bude lecit ve svych nemocnicich
a ti co na to nebudou mit, tem pujci kandidat na premiera za ANO multimilionar Stuchlik na lichvarskej urok
jeste by si mel babis zridit pohrebni ustav, mel byt o uz komplet, od umeleho poceti az po funus

Anonym 81166 14.07. 11:50
Kuřecí maso platí ve společnosti díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu tuku za relativně zdravé. Jak však ukazují výsledky testu časopisu dTest, mnohdy může být vinou přítomnosti řady bakterií naopak nebezpečnější než jiné druhy masa. Kromě salmonely odhalilo testování u prsních řízků i další bacily nebo přílišné množství vody. Z 11 vzorků podrobených analýze vychází nejhůře produkty Vodňanské drůbeže, firmy spadající pod koncern Agrofert. Test odhalil salmonelu hned ve 3 z 5 testovaných vzorků.

Anonym 81166 14.07. 11:49
Více než 190 zemí světa schválilo v pátek podobu globálního paktu o migraci. Cílem této nezávazné dohody, která bude oficiálně přijata na ministerské schůzce letos v prosinci v marocké Marrákeši, je podpora bezpečné, řízené a legální migrace a snížení počtu případů pašování lidí a obchodování s lidmi.

Anonym 81166 14.07. 11:48
To, že se Jaroslav Faltýnek může dostávat do střetu zájmů a dopouštět se klientelismu, už nepřímo v médiích připustil i předseda hnutí ANO.
Samozřejmě se mi to nelíbilo. Řekl jsem, že si to nepřeji. Pan Faltýnek argumentuje tím, že najít spolehlivého právníka, který je levný, je problém. Tomu rozumím, ale já bych to řešil jinak, reagoval Babiš poté, co vyšlo najevo, že Faltýnek se svými přáteli v čele se zmíněným Květoslavem Hlínou do značné míry ovládl nejen pražský dopravní podnik, ale i organizace spadající pod ministerstvo dopravy.
Na základě této kritiky dal Ťok už dříve pokyn Českým drahám, aby s Hlínou přerušily veškerou spolupráci. Nyní následuje Feranec a Faltýnkovi lidé v resortu s Babišovým vědomím oslabují.
Co to bude znamenat v praxi, se ještě ukáže. Na idylku mezi oběma klíčovými postavami hnutí ANO to však nevypadá. Faltýnkův výsadek na pražském magistrátu zatím nikdo neřeší.

Anonym 81166 14.07. 11:47
Podle zjištění navíc přetrvávají rozpory mezi Faltýnkem a Ťokem v řešení mýtného systému. Zatímco ministerstvo dopravy vybralo konsorcium CzechToll ze skupiny PPF Petra Kellnera, faltýnkovci preferují stávajícího provozovatele Kapsch.

Anonym 81166 14.07. 11:47
Faltýnek přivedl na ministerstvo dopravy několik svých lidí z Moravy. Vedle klíčového Ferance je jeho dalším podstatným spojencem přerovský advokát Květoslav Hlína, který má zakázky nejen v resortu dopravy, ale i v pražském dopravním podniku, kde je považován za šedou eminenci. Dále tu působí manažer Tomáš Drmola, bývalý kriminalista Pavel Neoral nebo advokát Zdeněk Klapka, který se výrazně angažoval zejména na Ředitelství silnic a dálnic, a to i ve výměnách regionálních ředitelů, kteří mají pod palcem veřejné zakázky.
Poslední kapkou byla účast Ferance a Hlíny na transakci s akciemi státem majoritně ovládané telekomunikační společnosti ČD Telematika, na které nakonec vydělal Faltýnkův blízký přítel, olomoucký miliardář Pavel Hubáček, jenž nedávno přeprodal minoritní podíl skupině PPF a stát za podezřelých okolností opakovaně promarnil výhodný nákup tohoto podílu.

Anonym 81166 14.07. 11:46
Ťok má v tuto chvíli silnou pozici a nelze si představit, že by nejednal s Babišovým vědomím. Je nestraník, v hnutí ANO tudíž nemá žádný vliv, a jen stěží by si troufl bez posvěcení z nejvyšších míst vystartovat proti Faltýnkově chobotnici.
V dubnu přinesly Hospodářské noviny informace, že mezi předsedou hnutí ANO a jeho pravou rukou Faltýnkem to začíná jiskřit. Babiš stále neliběji vnímá Faltýnkovy kontakty se světem byznysu a budování jeho mocenské pozice ve státní a veřejné správě.
I někteří Babišovi poradci, s nimiž Hospodářské noviny hovořily, soudí, že Faltýnek už začíná ohrožovat celé ANO, protože dělá byznys a zakrývá to politikou. Babiš sice Faltýnka jako technologa moci potřebuje, navíc na sebe pochopitelně hodně vědí (viz kauza Čapí hnízdo), nicméně jeho vztah vůči němu se mění do takřka paranoidní podoby. Jde přitom o veřejné zakázky, ale i o nákupy celých podniků.

Anonym 81166 14.07. 11:45
Vzápětí se ozval rozčílený předseda KSČM Vojtěch Filip, což se stává symptomem nové doby. Komunisté se vžívají do role součásti celostátní dohody o rozdělení moci, a nikoli poprvé se durdí tehdy, pokud s nimi něco není dostatečně projednáno.
Já v každém případě nesouhlasím s jeho krokem, který míří k destabilizaci národního dopravce, uvedl Filip autoritativně na ministrovu adresu s tím, že o věci chce jednat s premiérem. Tento výstup nepochybně dokazuje, že se předseda KSČM cítí spíš jako koaliční partner, a nikoli jen sluha na jedno použití při hlasování o podpoře vlády. Jistě mu šlo o něco jiného, o dosazení svého člověka do dozorčí rady.
Už jednou se cítil zrazený, když Babiš jeho nominanta vynechal při obsazení dozorčí rady ČEZ, a šel kvůli tomu žalovat na Hrad prezidentu Zemanovi. Nyní se zřejmě odehrává něco podobného, ovšem snaha zhrzeného Filipa odvolat Ťoka je bezpečně jen plácnutím do vody.

Anonym 81166 14.07. 11:44
V médiích se už objevovala jména Ťokových nástupců, mezi nimiž byli nejčastěji zmiňováni náměstek ředitele Správy železniční dopravní cesty Tomáš Drmola a předseda představenstva stavební firmy Hochtief Tomáš Koranda. Oba manažeři jsou z Prostějova s přímou vazbou na Jaroslava Faltýnka. Premiér Babiš se nakonec zjevně rozhodl Ťoka udržet z toho důvodu, aby zabrzdil Faltýnkovu rozpínavost.
To potvrzují poslední události. Ťok odvolal většinu členů dozorčí rady Českých drah v čele s jejím předsedou Milanem Ferancem, v současné době i poslancem za hnutí ANO. Novým předsedou rady se má stát bývalý ministr dopravy v Tošovského vládě Petr Moos.
Právě v tandemu s Ferancem, bývalým souputníkem z Agrofertu, udržoval Faltýnek v resortu dopravy výrazný neformální vliv. Feranec byl donedávna i náměstkem ministra a má na starosti železnice. Ťok jeho odvolání avizoval už před několika měsíci, ale čekalo se na to, jak dopadne hlasování o důvěře vládě.
Obměněná dozorčí rada vypíše výběrové řízení na nového generálního ředitele Českých drah, protože současný ředitel Pavel Krtek je další prodlouženou rukou Jaroslava Faltýnka. Oficiálně uváděné důvody kritiky vedení ze strany ministra jsou pochopitelně zástupné.

Anonym 81166 14.07. 11:42
Ale to nejdůležitější, co v rozhovoru je, se dozvídáme už v titulku: KSČM je přece dneska demokratická strana. Lidi ji volí, jsou ve Sněmovně.
Ano, už je líp.

Anonym 81166 14.07. 11:42
Dalším tématem je to, že Babiš si rozhodně nebude komplikovat vztahy s prezidentem Milošem Zemanem. Hned proto oznámil, že sociální demokracii zradí znovu a na post ministra zahraničí už nenavrhne Miroslava Pocheho, ač si to přeje předseda sociální demokracie Jan Hamáček.
Babiš si Kolářovi stěžuje, že dávno mohl mít pravicovou vládu, kdyby s ním šla do koalice ODS, nebo vládu s Piráty a STAN, protože to nejsou tradiční strany. Tudíž všichni jmenovaní jsou zodpovědní za to, že vládu podporují komunisté a je levicová. A není jasné, jak se to mohlo stát redaktor MF DNES zapomněl premiérovi říci, že důvodem je trestní stíhání v kauze Čapí hnízdo.

Anonym 81166 14.07. 11:41
Majitel MF DNES a zároveň předseda vlády Andrej Babiš pravidelně poskytuje rozsáhlé PR rozhovory svým novinám, tentokrát se tak stalo poprvé od chvíle, kdy jeho kabinet získal důvěru.
Dozvíme se v něm mnohé hned o několika tématech: Babiš je spokojen, že má konečně důvěru. Opozici jde jen o to, aby ho urážela- hlavně Miroslavu Kalouskovi. Redaktor Petr Kolář zapomněl Babišovi připomenout, že to byl on, kdo křivě přísahal na zdraví svých dětí.

Anonym 81166 14.07. 11:39
To tedy od našich slovanských bratrů skutečně není hezké. Zeman se tak snaží, do Moskvy jezdí, na Rhodos za agentem KBG Jakuninem letěl pronést hlavní projev na sedánce jeho organizace a teď tohle.
Nikolaj Starikov na svém Twitteru zveřejnil notoricky známou fotografii Zemana sedícího na kraji při focení státníků NATO a okomentoval to: Summit NATO. Prezident České republiky sedí na židli. Za druhé světové války Češi také seděli na kraji a čekali, až to všechno skončí.
Starikov není jen tak nějaký uživatel Twitteru. Píše o sobě: Ve svých knihách se snažím logicky a srozumitelně vysvětlit prostému občanovi, co a proč se děje s jeho zemí. Je vůdcem hnutí Vlastenci Veliké Vlasti, konzervativec, stoupenec Putina a zastává názor, že největším nepřítelem Ruska je Velká Británie. Od takové osobnosti ironie bolí, přinejmenším tedy přátele Ruska, co to myslí tak dobře.

Jarka 82094  71 let 14.07. 10:30
Blahopřeji,byl to skutečný boj hodný silného muže..Jarka

Edik 78323  53 let 14.07. 09:42
Pro neznalé,myšleno mistrovství světa v kopané v Rusku.

Edik 78323  53 let 14.07. 09:38
Gianni Infantilní šéf fotbalové federace FIFA, řekl,několik let jsem tvrdil,že tohle bude nejlepší mistrovství světa v dějinách,a teď jsem o tom přesvědčený ještě víc!!
A to ten opilec KALOUSEK vyzýval demokratické fotbalové země , ať se mistrovství světa nezúčastní!!
Řekněte mi přátelé ,kdo toho cvičeného orangutana a opilce může ještě VOLIT?
Jen stejný vypatlaný hňup.

Edik 78323  53 let 14.07. 09:09
Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana, přeji pěkný den,tak máme vládu a poskoci jsou v šoku stejně jako po zvolení oblíbeného prezidenta Miloše Zemana!
EET jede jak dobře namazány stroj, zloději skončili nebo zkrachovali, počet nových restauraci daleko převýšil ty co své restaurace zavřeli, už se jim sebrance krást nevyplácí! A teprve teď jsem půjde ještě po těch co to ještě skoušeji, paní Schillerová říkala že bude nekompromisní!!
Učtenkovka získává na stále větší popularitě,po té co od mého kamaráda sestřenice vyhrála Ford Kugo,to u nás hraje každý,jen mi nejde do hlavy že jsem nemohl napsat kde si to auto měli vyzvednou!!
Vše klape a ostatní nevládní strany můžou jen kvíčet,a pro nás je to rajská hudba!!
Musíte hňupi více demonstrovat ,a né v počtu 15- 20 pomatencu,u parlamentů tech 120 placených poskoků nepočítám, už na víc nemají peníze!!
Tak přátelé Edik se loučí, máme oslavy v pondělí se ozvu!
Blbům a kolaborantům neodpovídat, ať se udusí zášti.

Xl 37246 14.07. 08:18
Fifa ,vy jste té slušnosti taky moc nepobral.Kde je chyba? V rodičích?

Xl 37246 14.07. 08:16
Poslanecká sněmovna ,myslím demokraty ,pozbyla veškerou slušnost.Němcová,Kalousek Fiala,piráti.Proboha co jste to tam navolili? Toto je obrázek voličů.A to co demonstrovalo venku ,nemám ani pojmenování.Takto to vypadá 28 let po "revoluci"? Toto jsme chtěli?

Fifa74 37145  43 let 14.07. 08:14
Koblihy proč neustále A.Babiše oslovujete pane.Komunisticko ESTÉBÁCKO Slovenská Veš v Českém kožichu je jen a jen soudruh.A.Babi a 537;

DrRůžička 21218  71 let 14.07. 08:01
Dnes bude s určitostí pěkný den a přeji ho všem. K tomuto očekávání jsem došel poté, co jsem si přečet komentář pana Jiřího PEHE, také Václava KLAUSE st., kteří oba, velice věcně a rozumně vysvětlují konkrétní argumentací, že vláda není komunistická, že ani ta podpora není nebezpečná
a V. Klaus dokonce uvedl, že se komunistů nebojí. Vlastně ten dnešní stav a jak to s těmi komunisty v té vládě je a vlastně proč k tomu došlo, velice prostě, tak aby to čtenář pochopil, vysvětlují. Když ale poslouchám a srovnám s touto věcnou i lidskou argumentací vystoupení Fialy, Kalouska, Němcové, některých Pirátů, také představitelů pidi stran včele s Bělobrádkem a představitele starostů, tak vlastně ti komunisté s tím Babišem mohou i za to, že dneska bude ten pěkný den. A ti tlachalové, co nás straší a denně krmí návratem totality a návratem komunistů nechtějí vidět, že je to jinak, že tomu tak není, že se mýlí, že svými zoufalými výkřiky, alespoň mně, nemohou ani ten dnešní pěkný den pokazit. Pan Pehe mi nikdy moc svými komentáři k srdci nepřirostl, ale za ten jeho dnešní komentář, musím uznat, nejen "klobouk dolů". A v těch výměnách názorů pod tím mým, neurážejte se navzájem, je to hloupé a pak také nepěkné, že mám jiný názor, to nezmění žádná sebevětší urážka.
pokazit ten pěkný den

Xy 37246 14.07. 07:11
Pokud se zmíním o 66 jsem smazán. Toto nejsou str. AB ale Kalous. 66 projdou všechny bláboly.

Fanda 46426  72 let 14.07. 01:37
66ko poslouchej hejhulo , panu Babiši ještě nic neprokázali tak s těma rukama opatrně , ale ty by sis už pár měsíců nemohl k PC sednout a dneska bys možná začal trochu vidět na jedno oko . V tvém případě by to Iránské právo muselo být ještě moc tolerantní protože by tě už nemněli kam řezat , v tvém případě bych to rád dělal i za poloviční odměnu a věř že poctivě hadrniku ,táhni už chrnět já jdu taky ,

Anonym 81166 14.07. 00:52
Zájem o Účtenkovku klesá, stát přesto vyplácí výhry za desítky milionů

Anonym 81166 14.07. 00:32
Krátkodobé půjčky s vysokým úrokem není nic jiného, než lichva. Takže Bureš prosazuje na primátora lichváře a zároveň blekotá, že bude proti lichvě bojovat. To už není ani k smíchu. Kdyby neexistovalo slovo chucpe, museli by ho kvůli Burešovi vymyslet..

Anonym 81166 14.07. 00:31
To se budou kšefty jen sypat. Tito lidé nemají strop. Bezohledně obchodují s neštěstím druhých. Vizitka Babiše.

Anonym 81166 14.07. 00:30
Vrána k vráně sedá, lichvář zbohatnuvší na bázi lidské hlouposti a lidské beznaději, potažmo na lidském neštěstí, to vše na jedné straně a druhá vrána, komunistický estébák, podvodník a křivopřísežník, takže oba křiváci a odporná individua!!

Anonym 81166 14.07. 00:29
Další lichvář multimilionář, který jde nezištně makat pro tudlecty vobyčejný lidi..

Anonym 81166 14.07. 00:26
Letos se v Praze na podzim před volbami budou místo koblih rozdávat levné půjčky.

Anonym 81166 14.07. 00:25
Takže Nacher bojoval proti amorálním bankovním poplatkům a nyní byl vyměněn za Stuchlíka, který na těch amorálním poplatcích vydělává?

Anonym 81166 14.07. 00:22
Babišovi nějak docházejí lidi.

Anonym 81166 14.07. 00:21
Lichvar Stuchlik chce byt primatorem Prahy, to je skvela perspektiva pro hlavni mesto.

Anonym 81166 14.07. 00:21
Nacher je z mnoha využitých, vyždímaných hlupáků, jako hadr na podlahu. Stuchlík s kašmírovou šálou má víc peněz na propagaci a kampaň. Větší šanci na zvolení. To, že je lichvář, to je "sprostá kampáň."

Anonym 81166 14.07. 00:20
Další anoňácké vemeno už Praha nerozdýchá. Tohle město potřebuje primátora, který má zkušenost se správou obce, zná historii, urbanismus, památky, dokáže přišlápnout taxikáře.. a ne jakéhosi Burešova kamarádíčka, který celý život honil rychlý prachy.

Anonym 81166 14.07. 00:18
Takže prachobyčejný lichvář u kterého si půjčí hotovost leda člověk s inteligencí Babišova voliče..

Anonym 81166 14.07. 00:18
My, voliči KSČM, již budeme volit pouze ANO.
Vždyť pan Stuchlík a paní Malá nám půjčí i na oběd v Čapím Hnízdě za pouhých 600 za osobu.

Anonym 81166 14.07. 00:15
Fincentrum, Partner, OVB atd. nepoustet do baraku! zbytečné výdaje pro klienta

Anonym 81166 14.07. 00:05
23. ledna 2017
Česká spořitelna ukončuje spolupráci s poradenskou společností Fincentrum a podává na ni žalobu. Banka dospěla k tomuto rozhodnutí na základě opakovaného jednání této společnosti, které bylo v neprospěch ČS nebo ji přímo poškozovalo, sdělila v pondělí spořitelna.
Hlavním důvodem je podle spořitelny neoprávněné využívání značek Premier a Moje zdravé finance ze strany Fincentra. V současné době dochází používáním těchto značek společností Fincentrum k záměrnému matení klientů, na což si klienti stěžují, uvedla banka.
Jsou i jiné důvody, ale ty nejsou předmětem soudního sporu. Jde o některé praktiky Fincentra. Víme například, že společnost funguje v rozporu se svým vlastním kodexem chování pro poradce. Na slovenském trhu byla už dokonce kvůli nekorektním praktikám a agresivním technikám při náboru poradců vyloučena z Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců, uvedl generální ředitel ČS Tomáš Salomon.

Anonym 81166 13.07. 23:58
Stuchlík je v současnosti generálním ředitelem Fincentra, jedné z největších společností zabývajících se finančním poradenstvím v Česku.

Anonym 81166 13.07. 23:58
Stuchlík, kterého nyní hnutí ANO premiéra Andreje Babiše vysílá do boje o Prahu, je spojen s investicí do společnosti Fair Credit, kde působí jako pasivní investor. Tato společnost je však známá tím, že půjčuje problematické krátkodobé půjčky do 150 tisíc korun s úrokem až 56 procent a RSPN (tedy roční procentní sazbou nákladů) až 82 procent.

Anonym 81166 13.07. 23:56
Novým kandidátem ANO na primátora Prahy zřejmě bude podnikatel Petr Stuchlík. Dosavadní lídr Patrik Nacher bude nahrazen i přesto, že zvítězil letos v dubnu ve vnitrostranických primárkách a měl podporu pražské organizace ANO.

Anonym 46426 13.07. 22:09
je těžko honit bycha když tomu rozumí jen kolaborant Fifa

Anonym 46426 13.07. 22:06
Fifo mamlasu nech si přerazit klepeta a zalez do té své německé nory lancouchu

Anonym 46426 13.07. 22:03
Fifáku ty jsi jen ubohý sudeťácký štváč = troubovitý Dolfa a ty mně taky puklé jelito

Edik 78323  53 let 13.07. 19:09
Přátelé velikána Miloše Zemana, nechte ty pitomce ať si píšou co chtějí,u moci už nikdy modré straky, Sudeťáci KDS o ostatních se ani nezmiňují nikdy nebudou,tak ať si léčí mindraky, psaním na víc poskoci nemají, přeji pěkný slunečný víkend!
Po neděli se určitě ozve hňupka 5822,řekl bych že napíše že se chystá asi už po patnácté na dovolenou do Arizony,ta už nikdy normální nebude,ale alespoň je sranda.Mejte se.

Jiří 46271 13.07. 18:48
Musíme počítat s tím,že pravice bude nové vládě házet klacky pod nohy kde bude moci,ikdyby tato nová vláda dělala sebelepší věci pro občany,tak pravice bude mít vždy připravenou nějakou kritiku! Jenže občané mají svůj rozum a tak poznají kde je dobro a kde je zlo! Poznají když tato vláda bude dělat pro občany dobré věci! Takže pravičáci zase utřou nos a budou konstatovat: Puč se nezdařil!

Jiří 46271 13.07. 18:33
Pane Mašín hodnotit tuto vládu,která byla teprve schválena můžete tak za 2 roky! Pak třeba nebudete hovořit o době temna,ale o době osvícení a rozkvětu ČR!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31910

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti