Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Andrej Babiš diskuse strana 11050

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 15.06. 10:11
Turistická sezóna na Jadranu v ohrožení, chybí lidé. Chorvaté se do práce v cestovním ruchu nehrnou.
Důležité je, že mají účtenky.

Mašín 81182 15.06. 10:07
Dominik Hašek: Babiš je pro mě ufňukané dítě, ne chlap

Mašín 81182 15.06. 10:07
obnovitelé Mariánského sloupu přivezli jeho díly po Vltavě a chtějí stavět

Mašín 81182 15.06. 10:06
Kanál Dunaj-Odra-Labe je podle kritiků megalomanský a nevyplatí se

Mašín 81182 15.06. 10:06
Problémy Zemanova sponzora na obraně pokračují i po odchodu Šlechtové

Mirka 46161  66 let 15.06. 09:57
Michale uzijte si krasne vikend,neni nad stastnou a spokojenou rodinu.

Michal1 8181 15.06. 09:30
Mirko zdravím, skutečně demoškovat jde jen pár tisícovek, kterou jsou opravdu přesvědčení, že tím něco zmůžou. Ten zbytek tam jde z recese. Jdou se bavit, jdou ze zvědavosti, jsou i takoví, kterou by se šli porvat, ti, co dlouho nebyli v Práglu se tam jedou zadarmo podívat, víte, je fuk, proč tam jdou, ať tam ale jdou, když chtějí. Udělají z toho pár desítek tisíc lidí, zrzek, kavárna budou spokojeni, zaplaceno dostanou, héérečky almary se zviditelní, stejně nic jiného neumí, vždyť je to všechno jen fraška. On až ten zrzek pochopí, že ho tam jen nastrčili, ale sami si chrání kůži, protože oni tam nejdou,jsou zalezlí jak krysy, tak se mu možná, pokud má mozek rozsvítí. Něco mu zřejmě slíbili a on jim zatím ještě věří. Možná procitnutí bude o to horší. Ale kdo chce kam.., Mirko hezký den,jdeme s dětma k vodě,:-):-)

Anonym 21219 15.06. 09:11
Chce se mi z vás zvracet! Generál Blaško měl na letišti incident s mladíkem
(cerni baroni - chce se mi zvracet - komunistický generál)
-
TI JEDOU CO? "HERCI"

Anonym 21219 15.06. 08:50
A fakt bych ten Irán nechal. To jsou peršané a ti se nikdy nevzdají a na nikoho neutočí jsou doma. Nemají lesy, stromy a řeky Irán je poušt jako prase. Mars.

Anonym 21219 15.06. 08:48
Muslimáci a černoši musí domů, jinak z toho USA stejně nebude mít prospěch. To že tam "někdo" zkurwil" system neznamená, že bodou běhat volně po celé planetě a skákat nám tady po hlavách a pár bezmozků je bude za pár šupů ještě vítat.

Anonym 21219 15.06. 08:46
Za mě USA odpustím, ale at" táhnou do řiti s těma muslimáka nic jiného od USA nechci.

Anonym 21219 15.06. 08:44
A to samé je USA. Celý život si kladu otázku, že všechno jednou končí i USA přijdou o prvenství jednoho dne a svět jak jsem již kdysi psal jim bude muset odpustit, což bude velmi těžké, ale zastaví to II. světovou.

Anonym 21219 15.06. 08:39
Já chci Vyorala do politiky. A klidně i toho Soukupa, at" má pan ředitel imunitu a ten s nimi zatočí jako s kolotočem a další mu pomůžou jako Okamura a další (snad)
Možná to některým přijde, že Soukupovi roste sebevědomý, ale podle mě to je iluze pro ovce. Blíží se změna života na zemi a on to dobře ví a TO CO BYLO KONČÍ TEN LŽIVÝ POLITICKÝ ZPŮSOB MOCI a Soukup jen ukazuje na co přejdeme. Ano tak jako on budeme brzy jednat všichni, protože máme práva a řekneme co máme na srdcích a budeme se bránit a využívat u toho zákony, protože proto ty zákony jsou a ne pro snadu pár politikům. Soukup je inteligentní člověk s instinktem zvířete a ví předem co bude a popravdě není těžké to odhadovat.

Anonym 21219 15.06. 08:30
A tak se ZRZKU snaž, cenu všeho znáš,
Lidé přece chcípnou, nikdo netouží.
Však to říkaj ti, zpychlí haranti,
co za vodou jsou, a né před louží.

Anonym 21219 15.06. 08:28
Ne jinak. Pravda je jako malá kulička a kolem ní je další koule plechu se zámkem a kolem toho je ještě tlustý obal neuvěřitelných lží. Tak nějak je pravda skrytá, takže prorazit lží čeká tam ještě veliký zámek.

Mirka 46161  66 let 15.06. 08:25
10% Cechu o demonstracich vubec nevi,tak se zrzku snaz.

Anonym 21219 15.06. 08:25
Brát dneska vážně media může jen máčovka. Pravdu musí člověk odjakživa hledat sám a pro některé pak může takový člověk vypadat divně. Pravda je totiž hořká a obalená neuvěřitelnou lží a opásaná zámkem.

Anonym 21219 15.06. 08:20
Američané tvrdě zaplatí? Spojenci začínají podrývat moc USA, poukazuje politolog
Uplynulý týden přinesl nevídané představení - ministr zahraničí Německa, jednoho z nejbližších spojenců USA, navštívil Teherán a oznámil, že brzy bude spuštěn evropský platební systém koncipovaný jako alternativa k tomu dolarovému, poukazuje politolog a komentátor Fareed Zakaria. V komentáři pro server Washington Post připomíná, že návštěva proběhla v koordinaci s Británií a Francií, které nový systém s názvem INSTEX pomáhají vytvářet (eurozpravy)
-
NAŠTĚSTÍ MÁME MÍT RÁDI MUSLIMY A NĚMECKO TO VZALO DOSLOVA A DO PÍSMENE.

Mirka 46161  66 let 15.06. 08:19
60% Cechu demonstrace vubec nezajimaji,souhlasi s nimi 30%.Stodvacet tisic lidi na Vaclavaku je spatny odhad zrzka.Policie pripousti sedmdesat tisic.Ostrava 400 kousku.Minar si mysli,ze za nim stoji pulka naroda,velmi se podle pruzkumu mineni plete.Ale nechejme je unaset se na vlne dulezitosti.

George 5822 15.06. 08:14
Hezký den paní Marcelo. :-))

George 5822 15.06. 08:13
Trvalý zápas o demokracii
Na náměstích našich měst nebo na Letné se spolurozhoduje o dalším směřování této země. Je jasné, že to nemůže být konečné slovo. U veselého happeningu nebo oprávněném vyjádření nespokojenosti nemůže zůstat. Andrej Babiš a jeho styl řízení státu jako (vlastní) firmy musí být poražen ve svobodných volbách, na základě ústavních řádů a politickými oponenty, kteří mimo jiné připraví program, jak vyvést republiku z marasmu, který trvá již šestý rok. Ani zde se ovšem nedá čekat nějaká dokonalost. Demokracie znamená zápas o demokracii, trvalý, neutuchající, na všech úrovních. Tento zápas ale má smysl.
A proto, jakkoli je to pro mnohé z vás dlouhá cesta: Vzhůru na Letnou! Transparenty s sebou! (Praha, 23. června 2019, 16:30)

George 5822 15.06. 08:12
23. 6. se na Letné shromáždí lidé, kterým není lhostejné, v jaké zemi žijí, a kteří se zajímají o politickou kulturu ve své vlasti. Přijdou využít svých zákonných práv, k nimž patří právo shromažďovací a právo svobody projevu. Přijdou vyjádřit svůj nesouhlas s propojením politické, hospodářské a mediální moci, která dosáhla hrozivé intenzity. Přijdou protestovat proti zpupnosti systému, ať už ho nazveme babišismus nebo nové pořádky. Přijdou protestovat proti marketingové a populistické politice.
Je nepřijatelné nazývat tyto demonstranty nezodpovědnými lidmi, kteří nerespektují výsledky svobodných voleb. Je možné je nazvat pouze občany, kteří projevují svůj oprávněný nesouhlas s praktikami, které jsou více než problematické. Jistě jsou mezi nimi lidé různé politické orientace a lidé, kteří nemají jasnou představu o dalším vývoji. Jejich intuice je ale zdravá. Současná vláda premiéra Babiše, jakkoli legitimní, je karikaturou demokratického a morálně přijatelného vládnutí. Správnou odpovědí je v prvé řadě nesouhlas s jejími činy, nesouhlas, který je založen nikoli na pouhých podezřeních, ale na zdravém rozumu.
Zastavme úpadek české politiky
Je pravda, že současná vláda na rozdíl od komunistické vlády na sklonku normalizace vzešla ze svobodných voleb. To ale v žádném případě neznamená, že bychom museli čekat, až se babišismus rozleze do dalších sfér našeho politického a veřejného života. Je naprosto jasné, že pouhé protesty a vyjádření vůle určité skupiny lidí nevyjadřují plnost možností parlamentní demokracie. Kritizovat současnou vládu ale znamená kritizovat aktuální neprofesionalitu, politické pokrytectví, omezování hospodářských aktivit, neefektivitu, ničení přírody, byrokratizaci státu, nesmyslné odmítání minulosti, arogantní styl. K tomu se musí přidat každý, kdo byť jen minimálně sleduje dění kolem sebe.
Kritizovat lze ovšem různými způsoby: na náměstích i v opozičních lavicích Parlamentu, nyní i na evropské úrovni. Cíl je však více než jasný: úpadek a degradaci standardní politiky a politické kultury v České republice je zapotřebí zastavit.
Ti, kdo nazývají současné demonstranty nezodpovědnými lidmi, se začínají podobat normalizátorům z konce osmdesátých let. Ano, demonstranti jsou znovu obviňováni, že nechápou realitu, že přehánějí, že jsou zmatení, že jsou pod vlivem různých zahraničních centrál (tentokrát té bruselské). Ano, to všechno je možné. V listopadu 1989 na náměstích také nestáli vševědoucí, moudří, zkušení, mravně vyspělí a dokonalí lidé s úplně stejnými názory, podobně jako dnes. Tehdy chtěli, aby jim už nevládli komunisté. Dnes chtějí, aby jim nevládl bývalý komunista převlečený do trikotu byznysmena a světe div se opět komunisté.
Trvalý zápas o demokracii
Na náměstích našich měst nebo na Letné se spolurozhoduje o dalším směřování této země. Je jasné, že to nemůže být konečné slovo. U veselého happeningu nebo oprávněném vyjádření nespokojenosti nemůže zůstat. Andrej Babiš a jeho styl řízení státu jako (vlastní) firmy musí být po... (zkráceno)<|i>

Mirka 46161  66 let 15.06. 07:42
Makrelo,tak ty,5822 a Masin si rikate Bratrstvo opici hlavicky? Tak to sedi.Co tvoje veta,to perla.Ty jsi fakt pomatena.

Marcela 9466 15.06. 07:29
Podaří se :-))

Marcela 9466 15.06. 07:25
Ano,Georgi,je to bída.Příspěvky Bratrstva opičí hlavičky naštěstí převyšují
Mašínovy zprávy.A tu o burešově přání Trumpovi k narozeninám si najděte.Ta nemá chybu.
Tak zatím ahoj!! M.

George 5822 15.06. 07:07
Podařilo se :-))

George 5822 15.06. 07:06
Vidím, že rudí senioři zde opět do půlnoci zvraceli a průjmovali, no jo, když nemají ženský, zbývá jim diskuzní onanie. Hezký den.

Anonym 5822 15.06. 07:05
Když společně se svými spoluhráči získal zlatou medaili na olympiádě v Naganu, byl Dominik Hašek zaplněnými náměstími vzýván na Hrad. Po více než dvaceti letech legendární hokejový brankář přemýšlí o vstupu do politiky a zřejmě si právě na prezidentskou funkci tajně myslí. V jednom má jasno už nyní. Andrej Babiš pro něj není člověk, kterému by věřil a pro Dominátora ani není chlap.
Hašek se před časem objevil na demonstraci, která se uskutečnila na Václavském náměstí a na níž 120 tisíc lidí dalo najevo, že je pro ně Babiš jako premiér nepřijatelný. Stejně přemýšlí i jeden z nejlepších hokejistů v historii naší země.
Vadí mi, že člověk, který je ve střetu zájmů vede naši zemi. Že je to člověk, který byl za bývalého režimu agentem StB, hrozně těžko je pro mě naslouchat mu, věřit mu, svěřil se Hašek v rozhoru pro Český rozhlas.
A to není vše, co gólmanská legenda českému premiérovi vyčítá. Vadí mi, když nám pan současný předseda vlády, trestně stíhaný a bývalý agent StB říkal, všichni tady kradů, ten je špatnej, ten je špatnej, ten je špatnej, rozpovídal se Hašek. Přitom on z toho režimu vzešel, dodal.
A teď, když má dokázat, že on nekrade, a když mu někdo říká, podívejte se, tady jsou proti vám nějaké indicie, přísahal jste na své děti a ukázalo se na videu, že to není úplně pravda, tak najednou je to kampaň, připomněl Hašek Babišovu oblíbenou výmluvu a oficiální vysvětlení všech jeho přešlapů.
Na závěr Hašek zhodnotil premiéra tak, jak by od něj asi málokdo čekal. Vždy totiž působil spíše jako tichý sportovec, který je nejraději, když je sám v hokejové brance. Pro mě to je ufňukané dítě a ne chlap. Chlap by se k tomu postavil a od lídra naší země tohle neočekávám. To je pro mě daleko horší, než že měl důchodcům přidat třeba už minulý rok, vysvětlil Hašek.
Kromě kritiky ministerského předsedy se Dominátor zmínil i o Miloši Zemanovi a nic oslavného to nebylo. Vadí, že je tady určitá snaha potlačovat svobodu tisku a svobodu slova. Novináři to cítí, že je na ně vyvíjen nátlak, třeba ze strany prezidenta, řekl bývalý hokejista v interview s Barborou Tachecí.
Jak Hašek sám připustil, není vyloučené, že se v budoucnu zapojí do politiky, pokud zjistí, že země nesměřuje tam, kam by si představoval. Určitě to však prý nebude v budoucích dvou letech a neláká ho poslanecká sněmovna, nebo senát. Že by se tedy zhmotnilo ono slavné heslo z roku 1998 Hašek na Hrad?

Anonym 5822 15.06. 07:04
Když společně se svými spoluhráči získal zlatou medaili na olympiádě v Naganu, byl Dominik Hašek zaplněnými náměstími vzýván na Hrad. Po více než dvaceti letech legendární hokejový brankář přemýšlí o vstupu do politiky a zřejmě si právě na prezidentskou funkci tajně myslí. V jednom má jasno už nyní. Andrej Babiš pro něj není člověk, kterému by věřil a pro Dominátora ani není chlap.
Hašek se před časem objevil na demonstraci, která se uskutečnila na Václavském náměstí a na níž 120 tisíc lidí dalo najevo, že je pro ně Babiš jako premiér nepřijatelný. Stejně přemýšlí i jeden z nejlepších hokejistů v historii naší země.
Vadí mi, že člověk, který je ve střetu zájmů vede naši zemi. Že je to člověk, který byl za bývalého režimu agentem StB, hrozně těžko je pro mě naslouchat mu, věřit mu, svěřil se Hašek v rozhoru pro Český rozhlas.
A to není vše, co gólmanská legenda českému premiérovi vyčítá. Vadí mi, když nám pan současný předseda vlády, trestně stíhaný a bývalý agent StB říkal, všichni tady kradů, ten je špatnej, ten je špatnej, ten je špatnej, rozpovídal se Hašek. Přitom on z toho režimu vzešel, dodal.
A teď, když má dokázat, že on nekrade, a když mu někdo říká, podívejte se, tady jsou proti vám nějaké indicie, přísahal jste na své děti a ukázalo se na videu, že to není úplně pravda, tak najednou je to kampaň, připomněl Hašek Babišovu oblíbenou výmluvu a oficiální vysvětlení všech jeho přešlapů.
Na závěr Hašek zhodnotil premiéra tak, jak by od něj asi málokdo čekal. Vždy totiž působil spíše jako tichý sportovec, který je nejraději, když je sám v hokejové brance. Pro mě to je ufňukané dítě a ne chlap. Chlap by se k tomu postavil a od lídra naší země tohle neočekávám. To je pro mě daleko horší, než že měl důchodcům přidat třeba už minulý rok, vysvětlil Hašek.
Kromě kritiky ministerského předsedy se Dominátor zmínil i o Miloši Zemanovi a nic oslavného to nebylo. Vadí, že je tady určitá snaha potlačovat svobodu tisku a svobodu slova. Novináři to cítí, že je na ně vyvíjen nátlak, třeba ze strany prezidenta, řekl bývalý hokejista v interview s Barborou Tachecí.
Jak Hašek sám připustil, není vyloučené, že se v budoucnu zapojí do politiky, pokud zjistí, že země nesměřuje tam, kam by si představoval. Určitě to však prý nebude v budoucích dvou letech a neláká ho poslanecká sněmovna, nebo senát. Že by se tedy zhmotnilo ono slavné heslo z roku 1998 Hašek na Hrad?

Anonym 21219 14.06. 23:40
Ten Zomáš Vyoral je prostě borec. Normální člověk myslím.

Anonym 21219 14.06. 23:39
Ty wole tak at si dají tanky (World of Tanks) online a kdo prohraje prohrál a nemusí kvůli tomu kurwit svět. :-)

Anonym 21219 14.06. 23:05
Bouchněte si do Trumpa! Veletrh nabízel možnost zbít prezidenta kladivem Na šanghajské technologické výstavě CES Asia se objevil netradiční stánek.

Edík 46187  55 let 14.06. 22:42
Teď jsem si všiml že Mařena píše že se sejdou všichni u Apolináře,Mařko Močůvko to ani jinak BABIZNO dopadnout nemohlo, vždyť ti to píší už 2,5 roků TROSKO!!
Coti na to říká feťák George??
Ještě krade kanálové poklopy, trosko??
Tak pá, opět jsem ji roztočil jak větrák v 4 . cenové kategorii..

Edík 46187  55 let 14.06. 22:37
ANO poslední průzkum rovných 35%!!
To Ddeebbil- blok nerozchodí!!

Edík 46187  55 let 14.06. 22:36
Málem bych zapomněl, ať žije nejlepší PREZIDENT Miloš Zeman a skvělý premiér Andrej Babiš!!
Co je s Mašínem??
Byl prý viděn u Kaufu jen nohy mu z kontejnerů vyčnívali,řeknu vám ten skopčák dopadl!!
P.S zemědělci si velmi pochvalovali spolupráci s pánem premiérem Andrejem Babišem!!
Bravó pane premiéře..

Edík 46161  55 let 14.06. 22:26
Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra Andreje Babiše, odskočil jsem si od grilování a kouknu Mařena Kapavka rozená Čonková 5822 asi dostala úpal!!
Kopíruje ta lidská troska jak v posledním tažení,ale to je u těžkých pacientů normální, MAŘENO jen do švestek tak si ještě užívej toho že tě jednou za týden vyvedou na řetězu na procházku, trosko!!
Jinak přátelé bavte se na světě a s přáteli je krásně!!

Fanda 46426  73 let 14.06. 21:50
Dal najevo že opozice bagatelizuje a jen tak mimochodem zaslechne o čem hovoří , ale opak je pravdou , doma musí být ticho a všichni s otevřenou mordou musí poslouchat názory a myšlenky člověka kterému to ještě pálí a když něco řekne tak to má hlavu a patu , jasný vy Lumíci spíš lumpýci

Mašín 81182 14.06. 21:09
Zeman dosáhl úrovně Milouše Jakeše: Lumíci jsou motýli (bojlery jsou brojlery)

Mašín 81182 14.06. 21:09
Sedláci ostře zkritizovali Babiše.

Anonym 21219 14.06. 20:43
Marek : řeknu to jinak. Bakala nepřekáží podle mě, a může to vypadat, že něco financuje.

Anonym 21219 14.06. 20:40
Marek : Bakala má sice media, ale myslím, že někdo mnohem mocnější "ze zahraničí"

Anonym 21219 14.06. 20:36
Už se perou! Hřebejk a Šafr se do sebe pustili kvůli kritice Havla
-
HURÁÁ :-)
-
A MŮJ NÁZOR NA TY DVA? PRVNÍ ČÁST TEXTU JE SPÍŠE NEPRAVDIVÁ A TA DRUHÁ JE, TAKŽE S HŘEBEJKEM JSEM NAPROSTO OPAČNĚ A SE ŠAFREM NA JEDNU ČTVRTINU. TO JSEM NEVĚDĚL,ŽE AŽ TAK NEMILUJE HAVLA ŠAFR. TAKŽE STOJÍ SPÍŠ PŘI ŠAFROVI.

Anonym 5822 14.06. 20:33
Lumík jako brouk a motýl? Zmrrd si popletl hlodavce s hmyzem, když káral ČSSD.
On to má už dlouho v hlavě popletené, to snad víme všichni. Měl by držet pysk , akorát se zesměšňuje, hlupáček.

MÍCHAL 18516 14.06. 19:38
Ti všichni p.Babiši a vy to samozřejmě víte Vám a hnutí ANO nejsou ani po palec pravé nohy..děkuji za Vaši práci a těším se na další volby.Zrušit darmošlapy v senátu asi nepůjde během pár let,škoda.parlamentkay ANO vyhraje s Váma nebo bez Vás ..pořád jim to nespíná,marný..

MÍCHAL 18516 14.06. 19:27
PHA nějaká část má stav nouze..určitě má v tom prsty Babiš..veřejnoprávní žumpa ČT.

Fanda 46426  73 let 14.06. 18:00
Jirko zdarec , proč řeší jen pana Babiše? proto že je to jejich volební program , co jiného by taky za naše poctivě vydělané peníze a odvedené daně taky šlo v té sněmovně dělat , vždyť se na ně zkuste podívat , platy tak malé , že nemají ani na žiletky , každý má tu čuňu , jako když pes čuchne do pilin , jo a ještě mají v popisu práce udávat , to jako někteří , nevím proč , ale říkají jim smažky

Mirka 46161  66 let 14.06. 17:55
Tak me zaujala zprava,ze pobyt americkych vojaku si bude Polsko platit samo a budou to miliardy.Ja jsem si myslela,ze se to deli na pul.Pulku amici a pulku Polaci.Podle me Polaci neudelali dobre.Vzdyt Nemci cile s Rusakama staveji ropovod,coz se amikum nelibi,tak si nemeli nechat diktovat od Trumpa.

Mašín 81182 14.06. 17:49
Mirečko, promiň to platí pro Marečka.

Mašín 81182 14.06. 17:48
Mirečko, ty evidentně na netu neumíš hledat, když se ptáš na Čápák. Kauza stojí zatím na místě, protože obvinění obstruují. Momentálně poslali státnímu zástupci žádost, aby byli zproštěni obvinění.

Mirka 46161  66 let 14.06. 17:39
Masine,ta tvoje opsana moudra jsem jen preletela,ale ty si opravdu myslis,ze nemame internet a to co pises povazujes za novinky.Vzdyt to jsou stare zvesti a tebe bavi ze sebe delat wola?

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61750 61800 61850 61900 61950 62000 62050 62100 62150 62200 62250 62300 62350 62400 62450 62500 62550 62600 62650 62700 62750 62800 62850 62900 62950 63000 63050 63100 63150 63200 63250 63300 63350 63400 63450 63500 63550 63600 63650 63700 63750 63800 63850 63900 63950 64000 64050 64100 64150 64200 64250 64300 64350 64400 64450 64500 64550 64600 64650 64700 64750 64800 64850 64900 64950 65000 65050 65100 65150 65200 65250 65300 65350 65400 65450 65500 65550 65600 65650 65700 65750 65800 65850 65900 65950 66000 66050 66100 66150 66200 66250 66300 66350 66400 66450 66500 66550 66600 66650 66700 66750 66800 66850 66900 66950 67000 67050 67100 67150 67200 67250 67300 67350 67400 67450 67500 67550 67600 67650 67700 67750 67800 67850 67900 67950 68000 68050 68100 68150 68200 68250 68300 68350 68400 68450 68500 68550 68600 68650 68700 68750 68800 68850 68900 68950 69000 69050 69100 69150 69200 69250 69300 69350 69400 69450 69500 69550 69600 69650 69700 69750 69800 69850 69900 69950 70000 70050 70100 70150 70200 70250 70300 70350 70400 70450 70500 70550 70600 70650 70700 70750 70800 70850 70900 70950 71000 71050 71100 71150 71200 71250 71300 71350 71400 71450 71500 71550 71600 71650 71700 71750 71800 71850 71900 71950 72000 72050 72100 72150 72200 72250 72300 72350 72400 72450 72500 72550 72600 72650 72700 72750 72800 72850 72900 72950 73000 73050 73100 73150 73200 73250 73300 73350 73400 73450 73500 73550 73600 73650 73700 73750 73800 73850 73900 73950 74000 74050 74100 74150 74200 74250 74300 74350 74400 74450 74500 74550 74600 74650 74700 74750 74800 74850 74900 74950 75000 75050 75100 75150 75200 75250 75300 75350 75400 75450 75500 75550 75600 75650 75700 75750 75800 75850 75900 75950 76000 76050 76100 76150 76200 76250 76300 76350 76400 76450 76500 76550 76600 76650 76700 76750 76800 76850 76900 76950 77000 77050 77100 77150 77200 77250 77300 77350 77400 77450 77500 77550 77600 77650 77700 77750 77800 77850 77900 77950 78000 78050 78100 78150 78200 78250 78300 78350 78400 78450 78500 78550 78600 78650 78700 78750 78800 78850 78900 78950 79000 79050 79100 79150 79200 79250 79300 79350 79400 79450 79500 79550 79600 79650 79700 79750 79800 79850 79900 79950 80000 80050 80100 80150 80200 80250 80300 80350 80400 80450 80500 80550 80600 80650 80700 80750 80800 80850 80900 80950 81000 81050 81100 81150 81200 81250 81300 81350 81400 81450 81500 81550 81600 81650 81700 81750 81800 81850 81900 81950 82000 82050 82100 82150 82200 82250 82300 82350 82400 82450 82500 82550 82600 82650 82700 82750 82800 82850 82900 82950 83000 83050 83100 83150 83200 83250 83300 83350 83400 83450 83500 83550 83600 83650 83700 83750 83800 83850 83900 83950 84000 84050 84100 84150 84200 84250 84300 84370

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti