Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
The Singles (2cd+blu-ray) (Doors, The) Hitchhiker (Young, Neil) 66 Nej + 1 (Olympic) Studna v poušti (Radůza) Blazni (Janu, Petra)

Andrej Babiš diskuse strana 250

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

EDa 78323  60 let 18.09. 21:09
Pro agenta KJ ,EET všem slušným a poctivým pomohlo,ale zlodějům jako si asi ty vadí!!
ANO 32-34%.cDobrou,agente.

EDa 78323  60 let 18.09. 21:07
Už jsi volil svazačku Makrelu ,dederóne z Drážďan??

EDa 78323  60 let 18.09. 21:05
Tak jsem tady po třech dnech,ale vidím že tady píšou pořád stejní pitomci,a ještě se tady objevil nějaký poskok Němců asi fanda toho blba Hermanna s KDS..Dobrou,ANO volby vyhraje.

Fifa74 37568 18.09. 20:42
Přesně takové blby 5822 ANO potřebuje díky nim vyhraje volby a to bude veselo.
Pro vsechny blbé A.Babiš vám říká hrušky a vy slyšíte jablka.

Anonym 62215 18.09. 20:16
5822 je čuryna Akéla alias Káťa a alias dalších 100 přezdívek. Místo mozku má krupicovou kaši, takže je to jedinec s IQ makaka.

Kj 37591 18.09. 20:12
Pro Anonym 78721.
Plácáte nesmysly. To jsem zvědavý kde seženete řemeslníky po zavedení EET. Už teď nesou. No a až budete potřebovat něco opravit, tak se nedoplatíte, ne kvůli EET, ale protože buď přeplatíte nebo si to opravíte sám. Tak tu nežvaňte o tom, že někdo krade. Papouškujete toho podvodníka Babiše, který okradl nejen stát, ale i svoje společníky.

Kj 37591 18.09. 20:01
Při Fifa74 37568.
Babička 5822, je schizofrenička. V jednom těle několik osobností. No a za chlapa se také už vydávala.
Ale také mě napadá, že možná bude transsexuál, který občas zapomene brát hormony, takže se potapcí mezi dvěma pohlavími. Nebo snad hermafrodit.

Anonym 5822 18.09. 19:51
Takže blázen Fife se konečně prozradil, z Čech musel odejít, jelikož se neosvědčil v žádné firmě díky nezměrné lenosti a hlouposti. Nezvládá ani pravopis, tak doufejme, že ho babička německá Gertruda nebo Kunhuta přikryla sukní a dodnes ho živí, idi..ta. Jo Fife, v Čechách se musí pracovat, ale je dobře když taková zrůdička jako jsi ty utíká za hranice, jen tak dál, jen tak více. Možná by bylo lépe zaměřit se na německé diskuze, ale ty neumíš Německy, že? Česky také ne, máš inteligenci prvoka. :-))

Anonym 90186 18.09. 18:11
Vše je v souladu se zákonem, tvrdil o korunových dluhopisech ještě na začátku března před poslanci šéf finanční správy Martin Janeček. O půl roku později je vše jinak a 8722; všechny finanční úřady v Česku plošně kontrolují každou firmu, která dluhopisy vydala. A finanční úřady dokonce už v souvislosti s možnými daňovými úniky podaly 25 trestních oznámení. To naznačuje, že mnohé z více než 1500 firem vydaly korunové dluhopisy jen proto, aby se vyhnuly daním. I kvůli této kauze také v květnu premiér Bohuslav Sobotka odvolal Andreje Babiše z postu ministra financí.

Anonym 78721 18.09. 17:59
Přesto je to pořád o EET. 3 a 4 vlna EET postihne ty, co nejvíce nezákonně resp.zákonně obcházejí placení daní - právníci, lékaři,tzv.svobodná povolání,nepoctiví řemeslníci atd. Proč 3 roky nikomu Babiš nevadil. A ejhle, najednou by ho někteří nejraději viděli viset na třešni. Taková špína jaká se na něho hází by se mohla házet na každého druhého tzv.podnikatele. On ale na rozdíl od jiných začal dělat ve státě pořádek a lidé (zaměstnanci) mu začali věřit. Těma útoky a vytahováním špíny na Babiše jen štvete národ a přidávate hlasy do voleb Babišovi. Jen tak dál. Už moc dlouho trvá to, že stát pořád na nic nemá peníze. Je to směšné. Copak český národ nepracuje? Prostě se špatně hospodaří a stát neumí vybírat daně. Při české mentalitě obcházet všelijakými cestičkami zákony, je EET jediným i když ne dokonalým řešením. Ale ve spojení s pořádnou kontrolou placení daní a tvrdými sankcemi pro ty co neplatí, bude mít stát určitě více peněz. Možná je , ale zase utratí za krávoviny nebo se různými cestičkami rozkradou. To ale opravdu záleží na těchto volbách.

Miloš 37187  58 let 18.09. 17:57
Už mě štvou ty řeči podnikatelů, že oni to tu táhnou tím,že zajišťují práci, ale bez pracovníků by jim zakázky byly k ničemu. Neurážejte zaměstnance. Každá práce je platná, pracuješ-li poctivě.

Anonym 90186 18.09. 17:24
Ministru Jurečkovi radí bratr. Oficiálně za 300 na hodinu, nedostává však prý nic

Anonym 90186 18.09. 16:57
Zdá se, že o tom, co se píše v Bibli, nemají ponětí. Četli vůbec někdy známou větu Miluj Hospodina, Boha svého, z celého svého srdce, celou svou duší, celou svou silou a celou svou myslí a svého bližního jako sám sebe? Zřejmě ne, a pokud ano, vykládají si ji poněkud svérázně. Bližní je v jejich podání jenom ten, koho za něj sami označí a komu tu výsadu přiřknou. Ostatní jsou slimáci, negři, židáci, hnědočeši, kterých se to netýká. Ježíš se v tom očividně nevyzná a je třeba mu to řádně objasnit, sluníčkářovi jednomu.
V absurdním dramatu, jaké by snad Havel nevymyslel, se tedy na jedné straně oprávněně rozhořčujeme nad zločinci z Islámského státu rozbíjejícími náboženské památky, abychom současně tleskali poblázněnému anarchistovi Frantovi Sauerovi, který kdysi poštval úplně stejně zfanatizovaný dav na Mariánský sloup.

Anonym 90186 18.09. 16:56
Kde jsou ale naši křesťanští bojovníci? Ne, nemyslím skutečné křesťany, ti vystupují, podepisují petice a dělají přesně to, co by se dalo čekat. Myslím ty, kteří sami sebe s oblibou označují za vlastence a slušné Čechy (s ruskou georgijevskou stužkou a s Putinem na tričku) či přímo Boží bojovníky, ačkoli tento husitský chorál někdy poněkud paradoxně vyzpěvují v přestrojení za křižáky. Ty, kteří mají neustále plná ústa křesťanských hodnot, které musíme za pomoci našeho ateistického pana prezidenta a hasičských stříkaček na hranicích uhájit. Například před ženami a dětmi (v jejich řeči bubáky a pa.chanty těch čmoudů) na útěku před válkou. Kde jsou ti hrdinové? Už protestují na náměstí proti neúctě k Panně Marii, jedné z hlavních postav křesťanství? Asi ne.
Jedni si totiž myslí, že křesťanské hodnoty spočívají v navádění malých holčiček, aby si při mlácení do polštáře představovaly mrzačení lidí jiné víry nebo jiných etnik. Jako ten pán, který si natočením takového videa zavařil značný průšvih a požádal o vstupenku do nápravného zařízení.
Jiní se zase domnívají, že tyto hodnoty tkví v pojídání buřtů, nalévání se pivem a vystrkování holých zadnic. Jako náckovský docent Konvička, který v tomto školil veřejnost před mešitou.
A ještě jiní bijci, zejména ti ze sociálních sítí, jsou přesvědčeni, že křesťanské hodnoty nejlépe uhájí třeba výzvami k naházení uprchlických dětí do moře nebo k vystřílení muslimáků.

Anonym 90186 18.09. 16:53
Mariánský sloup na Staroměstském náměstí nebude. Tedy alespoň do té doby, než na Magistrátě hlavního města Prahy usednou zase lidé zdravého rozumu a ne estébácko-levičácká smečka. Pod vedením ANO a za podpory komunistů, pirátů a zelených učinili rozhodnutí hodné ÚV KSČ: Kopii Mariánského sloupu strženého davem roku 1918, kterou po dvacetileté práci na tomto díle chce metropoli darovat sochař Petr Váňa, odmítli. Nic se obnovovat a stavět nebude. Čest práci.
Do toho zaznívají odpudivé výkřiky o symbolech útisku Habsburky a římskokatolickou církví, které mají být právem strženy, nebo dokonce naprosto demagogická srovnání zničené kulturní památky s kácením soch Lenina a odstraňováním rudých hvězd. A to ne jen od řadových blábolilů v hospodě, nýbrž i od veřejně známých publicistů, jako je například Lenka Procházková. Pak se lze těžko divit, když pár zpitomělých puberťáků zapálí kostel, jako se nedávno stalo v Třinci-Gutech

Anonym 90186 18.09. 16:52
Na ministerstvu zemědělství působí jako poradce šéfa resortu Mariana Jurečky od letošního roku jeho starší bratr Lukáš (oba KDU-ČSL). ČTK to zjistila z materiálu úřadu. Smlouvu má podle dokumentu do konce letošního roku se sazbou 300 korun na hodinu. Reálně mu však ministerstvo žádné peníze nevyplácí, řekla ČTK mluvčí resortu Markéta Ježková.
Náplní práce pana Lukáše Jurečky je poradenství, analýzy a připomínkování materiálů pro pana ministra. Vzhledem k tomu, že vykonává práci poradce, má přístup do materiálů ministerstva. Panu Lukáši Jurečkovi za vykonanou práci nikdy nebyla vyplacena žádná odměna. Takto byla spolupráce od začátku nastavena, uvedla mluvčí.
Podle mluvčí nejde ve smlouvě napsat v platu za hodinu nulovou částku. Z právních důvodů nelze, aby dohoda o pracovní činnosti byla nastavena tak, že za vykázanou práci bude vyplacena nulová částka, uvedla. Přestože si poradce nikdy nic nenárokoval, je správné, aby osoby, se kterými ministr úzce spolupracuje, byly evidovány, dodala.
Bratr ministra je ředitelem Zemědělského družstva Pooslaví Nová Ves, což je podle Ježkové důvodem, proč je jako poradce zaměstnán. Má dlouholeté a praktické zkušenosti v oboru zemědělství. To je důvodem, proč ho ministerstvo zaměstnává jako poradce pana ministra, dodala mluvčí.
Podle webu družstvo hospodaří na zhruba 1700 ha půdy, z toho je naprostá většina orná půda.
Ve sboru ministerských poradců na ministerstvu jsou desítky osob. Lidí, kteří připomínkují přímo dokumenty pro ministra, je méně, ale také přes deset. Podle dokumentu jsou mezi nimi i čelní představitelé zemědělské veřejnosti, jako je prezident Agrární komory ČR Zdeněk Jandejsek, který ale ve funkci po zvolení do vedení komory jako poradce skončil. Jandejsek měl také napsáno, že nebral za práci žádné peníze, jako hodinovou sazbu měl 280 korun za hodinu. Sjednaná odměna za hodinu a různý rozsah hodin týdně je nastaven i s ohledem na množství připomínkovaných materiálů, dodala Ježková.
Dále je mezi poradci například předseda Asociace soukromého zemědělství Josef Stehlík, který úřadu stále radí a odměnu 300 korun na hodinu pobírá.

Anonym 90186 18.09. 16:50
V případě cen (včetně mezd jakožto cen práce i nájmů jakožto cen při pronajímání) se tomu říká inflační spirála. Její riziko a potenciální síla je tím vyšší, čím méně podnikatelé i další hráči v ekonomice počítali s uvedeným dosti radikálním předvolebním chováním naší vlády.
Na popsanou situaci musí zareagovat Česká národní banka (ČNB). Zlevňující se firemní úvěry s vysokou pravděpodobností mohou být rozbuškou pro budoucí hlubokou hospodářskou krizi. Příliš levné úvěry totiž mají schopnost k sobě přilákat i nepříliš nadějné firmy, které by si jinak netroufly vzít si půjčku. Takové firmy následně při prvním zhoršení podnikatelských podmínek (které dříve, či později nutně přijde) přestanou mít schopnost splácet, z čehož se zpravidla jen velmi těžce dostávají a mnohé z nich proto nakonec bankrotují.
ČNB se proto musí pokusit skrze své nástroje úvěry opětovně zdražit (nebo jim ani nedat šanci zlevňovat). Následné vyšší úroky se však samozřejmě nepromítnou pouze do firemních úvěrů, nýbrž i do všech možných půjček. Na české domácnosti pak vcelku pochopitelně nejvíce dopadne další zdražování hypoték.

Anonym 90186 18.09. 16:49
Nechme stranou, zda je tak výrazné zvyšování platů i minimální mzdy od vlády racionální. Velkým problémem u platů však v každém případě je, že se jedná o zvýšení skokové. Ekonomika slušně rostla po celé čtyři roky a tak by bylo mnohem logičtější, kdyby byl tento nárůst platů rozložen do celého volebního období. Vyhnuli bychom se tím zmíněnému riziku rychlého opakovaného (kumulovaného) zvyšování cen. Jenže vláda potřebuje potenciálním voličům přidávat zejména před volbami, to je evidentní.
Vždy, když takhle rapidně rostou platy, vyvolává to možnost zvyšování cen i nájmů, protože lidé s vyššími platy budou ochotní více nakupovat. Zároveň však budou chtít i více spořit. V bankách tak bude dostatek peněz, což povede k opětovnému zlevňování úvěrů někam na úroveň, jakou jsme donedávna zažívali. Firmy proto budou více investovat. Budou si tím pádem o investice silněji konkurovat, takže se jim prodraží investiční nákupy.
Ve všech sektorech české ekonomiky tedy dojde ke stěží ukočírovatelnému zdražování našich nákupů, bez ohledu na to, zda kupujeme spotřební zboží, nebo investujeme třeba do novostavby či do strojního parku. Výsledkem budou vyšší zisky podnikatelů. Odbory i další zaměstnanci proto budou tlačit na růst svých mezd. Vyšší mzdy pak povedou k větší ochotě nakupovat a tudíž ke zvyšování cen (i nájmů) a dál už to znáte. Vědro má ve dně díru, ucpeme ji slámou, ale tu je zapotřebí zkrátit sekerou, která nejprve musí být nabroušena. Ale abychom si mohli přinést vodu na namočení brousku, potřebujeme vědro. Jenže vědro má ve dně díru.

Anonym 90186 18.09. 16:47
České ekonomice kvůli vládě hrozí opakované výrazné zvyšování cen i nájmů a celková cenová nestabilita, kdy by se ceny rychle měnily a nebyli bychom je tak schopni předvídat a uzavírat bez obav bez dalších podmínek dlouhodobé smlouvy. Výsledkem pak bude také další zdražování hypoték i ostatních úvěrů.
Naše vláda totiž v zápalu předvolebního boje nezodpovědně rozhodla o skokovém zvýšení platů učitelů o 15 % a ostatních skupin zaměstnanců ve veřejném sektoru o 10 % od listopadu letošního roku.
Od ledna 2018 se navíc zvýší v celé ekonomice vládou přikázaná minimální mzda a také minimální mzdové tarify pro jednotlivé skupiny profesí. Zvýšení minimální mzdy se tentokrát dotkne dokonce už několika procent zaměstnanců. Část jich dostane přidáno, ostatní budou muset být propuštěni. Jaký bude mezi oběma skupinami poměr, záleží na vývoji ekonomiky.

Fifa74 37568 18.09. 16:05
A má babička mě vždy říkala,že češi jsou jen hloupe ovce se zvonci na krku které budou poslouchat i hotentoty kdyby do ČR přišli.A tak říkala nebudeš hloupá ovce.
To,že jste ovce jsem viděl na vlastni oči v českých firmách kdy ve 2 jsem delal technologickou kontroulu při rozjezdu.Jaké bylo mé odivení z německa byla vždy norma na hodinu tak to vydrželo cirka 8-10 měsíců,pak české vedení předstoupilo před zaměstnance a zvedlo normy,že prý nemci.Ha,ha,ha ještě dnes se směju.
Prostě ať je to jak chce Merklová je němka ale A.Babiš je Slovák a oto tu běží,Češi poslouchají Slováka no hruza.

Fifa74 37568 18.09. 15:51
Ty Česká ubožačko 5822 já jsem nikam nepřivandroval v 18 letech jsem vědel kam patřím a jen jsem šel tam kde byla má rodina.

Anonym 5822 18.09. 15:25
Nyní jsem tě pochopila, moje zkopírované příspěvky všech diskutérů, pod mým nickem ty bereš za bernou minci, že jsem je psala já?? Jsi ještě větší idi..t než bych vůbec mohla předpokládat. Kup provaz a najdi pevnou větev, ale v Německu, tady máme takového odpadu už hodně.

Anonym 5822 18.09. 15:23
Dodatek, a ty jsi mutant čeho? Gorily a želvy, no vypadá to tak. Páčko, de..le.

Anonym 5822 18.09. 15:19
Ubohý Fifo, zkopíruj tedy mé příspěvky, abys měl důkaz, chudáčku zmatený, meleš nepravdu, no prostě český přivandrovalec do Něměcka zbožňujíci jalovou babku Merkelovou. Lžeš, a lžeš, to je vše co umíš, pa musím čistit houby, ale dobře se zde někdy odreaguji, zvlášť když odpovídám primitivům.

Fifa74 37568 18.09. 13:29
Pro 5822 jednou píšeš v ženském a podruhé v mužské rodě.Tak jsi TEANĎÁK nebo nemaš určené pohlaví.

Anonym 5822 18.09. 13:24
RZháněl 85086 48 let 24.10.2016 11:45
Pane Babiš,volil jsem Vás s celou rodinou už v parlamentních volbách.Ale po tom jak jste se zachoval v případě "Herman" jsem skončil z Vaši volbou ANO.Jsem jen s rodinou taková nula,ale p. Babiš takových jako je moje rodina je mimo Prahy dost tomu věřte.Hodně jste mě sklamal není to první zklamáni v politice,určitě to přežiju!

Kj 10911 22.10.2016 11:01
Samý senil fandí Burešovi. Asi se znají z dob STB. Ze Slovenska ho vyhnali a u nás se mu klaní. Jak můžou být ty ovce tak zabedněné?

Anonym 77201 22.10.2016 04:55
Dobrý den
Pane Babiš.Jako vzoný agent stb jste donášel a práskal,udával li a nyní děláte svatého.Vždyť známe dobu za totality.Copak by jste jinak mohl venku pracovat?
Čest práci soudruhu Babiši.Jen kdyby se to otočilo,tak stojíte v první řadě a udávátena plný úvazek.

Doktor 21392 52 let 19.10.2016 15:58
Pane Babiš jste člověk, jehož firmy zaměstnávají desítky tisíc našich lidí.Co ve srovnání s Vámi a Vašimi manažery udělali pro občany této republiky Sobotkové, Kalouskové, Bělobrádkové.. Stále si jen přivlastňují výsledky práce Vás a dalších podnikatelů a normálních pracujících lidí. Je mi úplně jedno kolik vlastníte firem a kolik čerpáte dotací.Já Vám fandím a držím Vám palce a vydržte do roku 2017.


Csizmaziová 77145 67 let 13.10.2016 17:23
Volila jsem stranu ANO kvůli osobnosti pana Babiše. Nyní mě vadí jak se k vítězství ANO staví některé strany. Doufám, že v dalších volbách bude vše v pořádku.

JanS 83584 77 let 12.10.2016 19:57
jsem pro koaliici s cssd ale bez (plukovnika) haska a jeho kamaradu z mokre ctvrti.verim v vitezstvi pristi rok,ale bez haska ,chovance ,skromacha
RZháněl 85086 48 let 24.10.2016 11:45
Pane Babiš,volil jsem Vás s celou rodinou už v parlamentních volbách.Ale po tom jak jste se zachoval v případě "Herman" jsem skončil z Vaši volbou ANO.Jsem jen s rodinou taková nula,ale p. Babiš takových jako je moje rodina je mimo Prahy dost tomu věřte.Hodně jste mě sklamal není to první zklamáni v politice,určitě to přežiju!

Kj 10911 22.10.2016 11:01
Samý senil fandí Burešovi. Asi se znají z dob STB. Ze Slovenska ho vyhnali a u nás se mu klaní. Jak můžou být ty ovce tak zabedněné?

Anonym 77201 22.10.2016 04:55
Dobrý den
Pane Babiš.Jako vzoný agent stb jste donášel a práskal,udával li a nyní děláte svatého.Vždyť známe dobu za totality.Copak by jste jinak mohl venku pracovat?
Čest práci soudruhu Babiši.Jen kdyby se to otočilo,tak stojíte v první řadě a udávátena plný úvazek.

Doktor 21392 52 let 19.10.2016 15:58
Pane Babiš jste člověk, jehož firmy zaměstnávají desítky tisíc našich lidí.Co ve srovnání s Vámi a Vašimi manažery udělali pro občany této republiky Sobotkové, Kalouskové, Bělobrádkové.. Stále si jen přivlastňují výsledky práce Vás a dalších podnikatelů a normálních pracujících lidí. Je mi úplně jedno kolik vlastníte firem a kolik čerpáte dotací.Já Vám fandím a držím Vám palce a vydržte do roku 2017.


Csizmaziová 77145 67 let 13.10.2016 17:23
Volil... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 18.09. 13:19
A nyní něco na odreagování. Rostou houby, páprdové. Rostou hojně a zdravé, tak hněte svými zadky, procházka lesem vás příjemně unaví a skončí váš internetový diskuzní orgasmus. Chudáci.

Anonym 5822 18.09. 13:17
A kolik je tobě let, křupane z Drážďan? Odhaduji na 78, mozek už moc nefunguje, že? Hitlere.

Anonym 5822 18.09. 13:16
Ty nablblej arogantní hloupý němčoure Fife, kde jsi vzal to, že jsem jednou žena a podruhé muž, o tom nic nevím, ale zcel jistě vím, že ty jsi sošáckej hňup. Čau primitive.

Fifa74 37568 18.09. 12:34
Jinak Ty bambulo prečti nad diskusí článek kdo je A.Babiš a proč jde do vlády.
Daně jsou zaklad přínosu do statni kasy a když malo vyberu tak mohu i mene rozdat.VeřA.Babiš moc do dani davat nechce jelikož chce vic,víš s jidlem roste chut.Koukám je Ti,Vám 55 let tudíž pár let před duchodem kdo Ti,Vám ho dá když do statni kasy prijde méně.
A.Babiš ze sveho.

Fifa74 37568 18.09. 12:24
Podpora stoupá a my česká komunita se v zahraničí smějeme Vaší české hlouposti.
Ps:Kdyby jsi znal Drážďany tak by jsi věděl,že tu mešita stoji a proč tu stoji.

Honza 78323  55 let 18.09. 12:24
Už je to tady co píší já a jiní lidé!!
Drážďanský přistěhovalec to okamžitě vyřešil.
Když Babiše soud osvobodí, i když pominu že žádný nebude ,tak soudy podplatil.TAKŽE PODLE DRÁŽĎANSKÉHO "CHYTRÁKA JE VINEN V KAŽDÉM PŘÍPADĚ!!
OPRAVDOVÝ DEMOKRAT.!!

Honza 78323  55 let 18.09. 12:19
Drážďanský FIFO,starej se hlavně ať tě tam nějaký slimák neobšťastní, lidé se už po druhé nenechají oblbnnout ( Kubice2).Podpora ANO neustále stoupá.

Fifa74 37568 18.09. 11:53
Pro všechny hloupé Čechy:
1.)Proč se A.Babiš tak rychle oženil-bylo to cilené manželka nemusí vypovídat.
2.)Proč ve sněmovně stojí a říká vydejte mě- logické za nedlouho tu jsou volby a Policie bude muset o vydání žádat znovu.
3.)I kdyby se ho povedlo soudit jak to asi dopadne-jeho v ČR soudit ani nelze svobodu si koupí u každého soudu.
4.)chápete co Vám chci říct-totalita ANO je již na dohled
Zdravim z Drážďan Fifa

Fifa74 37568 18.09. 11:45
Anonym 5822 je jednou žena a pak muž.Typicky ČESKÉ.Typicky ČESKÉ dojdou slovni argumenty a vyhrožuje se pěstí.
Diky osobám jako je on-ona ASI Tranďák Vám Slováka přeju z celého srdce.

Honza 78323  55 let 18.09. 11:04
Pro dalšího anonýma který se stydí nza své jméno 89138,jestli je Babiš hlupák a má miliardy, tak co jsi potom ty co nemáš ani kolo??

Honza 78323  55 let 18.09. 11:01
KJ,nezlob vychovatele,nebo dnes dostaneš černý puntík a nepustí tě k PC, bývalý politruku!

Honza 78323  55 let 18.09. 10:53
Pro závistivé hodně agenta KJ a zároveň bývalého vyhozeného policajta , já mu tu provizi přeji a ty se závisti udus,Odeésaku!!

Anonym 89138 18.09. 10:04
Babiš je hlupák,který si myslí že tvrdá cenzura na těchto stránkách mu zachrání majetek co nakradl a ještě zajistí větší politické koryto.

Kj 10924 18.09. 10:02
Provize, kterou inkasoval Babiš v Petrimexu na cizí jméno
Dne 29. 9. 1993 byl zpracován záznam o provizi ve výši 117 286 USD pod spis. zn. DEVO|VÝVOZ, provizní dobropis č. 2738 na jméno Nesterov. Peníze byly však převedeny z ČSOB dne 18. 6. 1993 na soukromý Babišův účet u švýcarské banky Banque Lambert Geneve. Takovýchto podvodů podle zdrojů z PETRIMEXU a.s. udělal Babiš desítky.

Kj 10924 18.09. 10:01
Provize, kterou inkasoval Babiš v Petrimexu na cizí jméno

Dne 29. 9. 1993 byl zpracován záznam o provizi ve výši 117 286 USD pod spis. zn. DEVO|VÝVOZ, provizní dobropis č. 2738 na jméno Nesterov. Peníze byly však převedeny z ČSOB dne 18. 6. 1993 na soukromý Babišův účet u švýcarské banky Banque Lambert Geneve. Takovýchto podvodů podle zdrojů z PETRIMEXU a.s. udělal Babiš desítky.

Anonym 5822 18.09. 09:54
Kj, ty v podstatě nemáš vůbec žádný názor, chceš pouze urážet, diskuze se zřejmě stala alfou omegou tvého zpackaného života. Musíš být hodně osamocen, že? Přijmi také někdy jiný názor, protože ten tvůj nemusí být vždy ten správný. Já fandím AB hlavně za zavedení EET, což tobě hodně nevoní, že? Za druhé dle mého názoru byl lepší ministr financí, než Kalousek, Sobotka a Klaus. Nikdy bych neurážela člověka, jenom k vůli tomu, že má peníze, což ty zřejmě velmi těžko neseš. Žádná korupce mu nebyla prokázána, a pokud ano, tak to nech laskavě na soudu, jelikož ty jsi jenom takový malý český uřvaný smrad, který nic neovlivní. Naštěstí ani volby. Tak pa vidláčku a uklidni se. Už rostou, tak zajdi do lesa, zvedni svůj svraštělý zadek a mazej!

Anonym 78721 18.09. 09:24
Kj si tady svými příspěvky léčí nejspíš své mindráky. Neskonalý vů.

Kj 37170 17.09. 23:41
Hloupý Honza šel na vandr do světa. Bohužel jeho svět končí za humny vidlákova.

Honza 78323  55 let 17.09. 23:20
Pro jednoduchého věčně na šrot KJ,jsem rád že jsi skočil na špek.
A to máš za sebou VUML,bimbasu

Honza 78323  55 let 17.09. 23:11
Já to věděl že to bude nějaký příbuzný ,ovar fotr a Bureš asi děda! Jinak znám jen nejlepšího prezidenta Miloše Zemana a nejlepšího bývalého ministra financí Andreje Babiše, který jako první ministr od roků 1917 dával celý svůj plat na ženy samoživitelky bambulo KJ

Kj 37170 17.09. 22:18
Honzo, když nevíte kdo je Bureš a ovar, tak jste aut. Klidně zůstaňte trčet ve vidlákove s balíkama v hampejzu. Už chápu vaše omezené myšlení.

Honza 78323  55 let 17.09. 20:54
Nevím kdo je Bureš nebo ovar asi někdo s tvé pošahané rodiny,a ani mně to nezajímá.Ale jestliže jste uzavření v jednom pavilonů tak je to moc dobře!!

Honza 78323  55 let 17.09. 20:51
Proboha zbavte nás to jo vola 90186,ten chlap určitě utekl z blázince,něco takového přece normálně nemůže chodit po světě, děkuji!

Anonym 90186 17.09. 19:20
Po snaze oholit prastarý Bělověžský prales na hranicích s Běloruskem a nápadu vylepšit soudní systém přišla polská vláda Práva a spravedlnosti s další inovativní myšlenkou. Sedmdesát dva let po skončení druhé světové války a začátku bolestného, a přesto nečekaně úspěšného procesu polsko-německého smíření, otevřel kabinet Beaty Szydové otázku německých válečných reparací.

 <<nové   starší>> 

1
filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti