Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
 () Mar De Colores (Alvaro Soler) Planet Jarre (Jarre, Jean-Michel) Face Yourself (Bts) Pošli to tam (Pavlíček, Michal)

Andrej Babiš diskuse strana 250

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 19.10. 10:48
Povolební spory v ANO pokračují. Nejen o Radmilu Kleslovou

Anonym 81166 19.10. 10:46
Jindřich Vařeka st. odmítá na otázky již dva roky reagovat a neobjevuje se ani v jiných médiích. České televizi pouze před dvěma lety sdělil, že František Kajgr má dluhy a bude platit a nemá žádnou šanci. Primátor Příbrami Jindřich Vařeka ml. uvedl v rozhovoru v roce 2017, že nemá s případem Františka Kajgra nic společného a že je to věc jeho otce.

Anonym 81166 19.10. 10:45
Jindřich Vařeka st. je totiž stejně jako jeho přítel premiér Andrej Babiš veden ve svazcích agentů Státní bezpečnosti. Je možné, že se znají právě odsud. Každopádně to byl ale právě Jindřich Vařeka, který poradil Babišovi během jeho návštěvy v příbramské továrně RAVAK, že nacistické zařízení v Letech nebylo žádným koncentrákem pro Romy a Babiš to pak ke své ostudě po Vařekovi opakoval. Jindřich Vařeka je také ten, kdo usiloval o ovládnutí firmy Oleo Chemical poté, co ji její zakladatelé odmítli prodat Babišovu Agrofertu. Znalci v oboru biopaliv tehdy spekulovali, že Vařeka chtěl získat podniky v oblasti druhé generace biopaliv právě pro Andreje Babiše, který vyrábí v chemičkách Agrofertu dosud jen zastaralá biopaliva první generace.

Anonym 81166 19.10. 10:44
Je ovšem docela dobře možné, že skutečnost bude mnohem prostší. Vařeka st. se soudům rád vyhýbá s výmluvou na svůj vysoký věk. V Příbrami vládne vzhledem k téměř neomezeným finančním prostředkům a přátelství s předsedou vlády pevnou rukou a jít proti němu si dovolí málokdo. Syn řídí radnici a pan Kajgr se doposud nedomohl téměř žádného zastání. Čtvrteční dražba je tedy fakticky dalším krokem k tomu, aby František a Hana Kajgrovi skončili na ulici se dvěma kufry a kartáčkem na zuby. A to jen proto, že se člověk znalý estébáckých praktik rozhodl jim zničit život.

Anonym 81166 19.10. 10:44
František Kajgr se i nadále bude bránit. Předběžné opatření, které mohlo dražbu zastavit, zamítl insolvenční soudce Tomáš Jirmásek. Už počátkem listopadu by ale měl proběhnout soud, který může pravomocně rozhodnout o tom, že převod akcií na Jindřicha Vařeku st. neplatí. Takovýto verdikt by zneplatnil veškeré další kroky Vařeky a jeho lidí a Kajgr by se tak mohl domoci nejen vrácení svého soukromého majetku, zrušení insolvence a opět by byl majitelem Kajgr-prodej pneu. Otevřela by se také cesta k tomu, aby manželé Kajgrovi získali odškodnění za léta, která strávili ve strachu o své živobytí.

Anonym 81166 19.10. 10:43
Když jde o to připravit někoho úplně o všechno, jsou lidé Vařekova typu velmi důslední. Když se totiž přijedete podívat do Bukové u Příbrami, na okraji Osady Vackov stojí chata, která Kajgrovým patřila. Jak jsme zmínili, na aukci, kterou také organizovala agentura BERM, si ji koupila snacha Vařeky ml. Opravdu se tak ale nestalo proto, aby tam jezdila na rekreaci, a evidentně ani ne kvůli prodeji této nemovitosti. Stav chaty je tristní. Celé týdny v ní zjevně nikdo nebyl, skrz okna vidíte pavučiny, za plotem vysoká tráva. Máte neodbytný pocit, že ten, kdo ji koupil, prostě jen nechtěl, aby ji dále vlastnil původní majitel. Ani rodinný dům, který si koupil Vařekův vnuk Šimek, není milionářskou haciendou. Je to obyčejný dům u frekventované dobříšské silnice, nicméně jde o domov Kajgrových, který si vybudovali společně před více než třiceti lety.

Anonym 81166 19.10. 10:42
Devadesátiletý miliardář Jindřich Vařeka zjevně nestojí o soukromý majetek manželů Kajgrových proto, aby získal zpátky své peníze. Ty už dávno má, jelikož provozuje Kajgrovu úspěšnou společnost s několika provozovnami. Podnikateli Kajgrovi ovšem slíbil, že z něj udělá posledního bezdomovce na Příbrami a ve čtvrtek 18. října mohl každý, kdo dražbu sledoval, vidět, že právě toto je jediný cíl celého smutného divadla.

Anonym 81166 19.10. 10:42
Některé aspekty dražby jsou navíc právně napadnutelné, například fakt, že se dražil majetek Hany Kajgrové, ač ona účastnicí insolvenčního řízení není. Dražba byla také označována jako dobrovolná, i když o dobrovolnosti lze hovořit jen těžko.

Anonym 81166 19.10. 10:41
Druhá dražba se konala o hodinu později a na tu už dorazil také Jiří Limpouch. Poté co vystoupil ze svého luxusního, ovšem vypůjčeného vozu, žoviálně pozdravil oba členy ochranky BERMu, se kterými se zjevně dávno znal, hlasitým Ahoj! . A zjevné také bylo, že se přijel přesvědčit, zda vzhledem k přítomnosti médií nevzniknou při dražbě nějaké problémy.
Nejvíce zarážející byl ovšem ledový klid těch, kdo dražili majetek manželů Kajgrových, a samozřejmě i samotného Šimka, který oba dobře zná a který je dopodrobna seznámen s celou situací i s praktikami svého šéfa a dědy, Jindřicha Vařeky staršího. Na aukci rodinného domu přišel ještě jeden zájemce, ovšem Šimek bez mrknutí oka přihazoval až na částku přes čtyři miliony korun, bylo jasné, že prostě a jednoduše věděl, že veškerý majetek musí koupit právě on.
Hned několik věcí pečlivého pozorovatele může zarazit kromě vstupného na veřejnou dražbu, není také běžné, aby jí byla přítomna ochranka. Zároveň je nemyslitelné, aby se na místě vyskytoval zástupce insolvenční společnosti, který se s dražiteli dobře zná, a dohlížel na situaci. A je velmi nestandardní, že majetek dlužníka nakoupil rodinný příslušník věřitele.

Anonym 81166 19.10. 10:40
Do dražební místnosti v kulturním domě v Příbrami jsme dorazili kolem půl desáté. Aukci řídili dva zástupci agentury BERM, kteří na místě měli ještě dva členy ochranky. Za vstup na dražbu se platilo 100 korun a dražby se konaly celkem tři nejprve obchod patřící Haně Kajgrové, manželce Františka Kajgra, poté pozemek na Dobříši a nakonec rodinný dům. Manželé Kajgrovi, kteří se na dražbu přišli podívat, tak zaplatili celkem 600 korun za to, aby mohli sledovat, jak jejich bývalý zaměstnanec kupuje jejich majetek pro člověka, který je obral úplně o všechno.
Vařekův vnuk Šimek se také dostavil, a to s ochrankou, neboli s obezřetně se tvářícím doprovodem muže s holou hlavou. S nelibostí sledoval, jak všechno natáčí kamera, a po skončení první dražby odmítal odpovědět na jakoukoli otázku.

Anonym 81166 19.10. 10:39
Kajgrovi se ovšem nevzdali a o svůj majetek bojovali dál, až došlo k přelomovému, ač zatím nepravomocnému rozhodnutí soudu: převedení akcií Kajgr-prodej pneu na Vařeku podle soudu neplatí a majitelem je stále František Kajgr.
Jenomže Vařeka se od té doby dalším soudům vyhýbal, a tak dříve než se mohl dostavit pravomocný rozsudek, proběhla 18. října dražba Kajgrova rodinného domu a obchodu s potravinami, která navázala na dražbu předchozí, v níž Kajgrovi přišli o chatu. Tu si koupila, jak již bylo uvedeno, snacha současného primátora Příbrami Jindřicha Vařeky ml. (hnutí ANO), který své křeslo v podzimních komunálních volbách obhájil.

Anonym 81166 19.10. 10:38
Za zmínku také stojí, že do insolvenčního řízení se tehdy přihlásila společnost Marfipa, v jejímž vedení je mj. Jiří Limpouch, a ta si podle policejních zjištění, o nichž psal také týdeník Euro, odkoupila pohledávku za Vařekovy peníze.

Anonym 81166 19.10. 10:38
Když se spor vyhrotil, Šimek pod Vařekovým dohledem založil společnost Pneu Tiger, shodou okolností s velmi podobným názvem, který zejména do telefonu může mnoha lidem znít stejně. Byl to také on, kdo podal návrh na insolvenci firmy Kajgr-prodej pneu. Vařekův vnuk Šimek je nyní zároveň i Vařekovým podřízeným a je zřejmé, že majetek v dražbě ve skutečnosti vydražili sami věřitelé, kvůli jejichž pohledávkám se dražba konala. Smyslem tedy zjevně není umořit pohledávky, nýbrž ponížit Františka Kajgra a splnit Vařekův slib, že se Kajgr stane bezdomovcem.
Šimek není mediálně neznámý člověk v roce 2012 dostal roční podmínku za korupci. Televize Prima jej natočila, jak nabízel padesát tisíc korun úředníkovi, který mu nechtěl povoli umístění reklamní obrazovky na křižovatku v Příbrami.

Anonym 81166 19.10. 10:37
František Kajgr se do problémů dostal poté, co do jeho firmy Kajgr-prodej pneu investoval miliardář Vařeka, jinak majitel společnosti RAVAK (výrobce van) a zároveň člověk nechvalně známý z kauzy Oleo Chemical.
Až do té doby firma Františka Kajgra prosperovala a její tržby se pohybovaly kolem 150 až 200 milionů korun ročně. Rozhodně se tedy nedá říci, že by Kajgr hledal nějakého zachránce. Miliardář Vařeka ale Kajgra přesvědčil, že je třeba jeho firmu posunout dál v rozvoji a předestřel mu plán výroby biopaliv z odpadu z pneumatik, tedy velmi slibného byznysu. Jenomže biopaliva, to je v zemi, kterou řídí největší obchodník s touto komoditou Babiš, nebezpečné území, kde neplatí filantropie, třebaže se tak Vařeka nejprve tvářil.
Ve chvíli, kdy byly Vařekovy peníze investovány do rozvoje Kajgrovy firmy, skočilo mezi těmito muži přátelství. Vařeka měl totiž Kajgra díky úpisům v hrsti a začal po něm v rozporu s dohodami požadovat peníze zpět ihned. Celá věc došla tak daleko, že příbramský boss na sebe společnost nechal při podezřelé operaci přepsat a podnikatel Kajgr skončil v insolvenci. Celé měsíce předtím přitom Vařeka s Kajgrem spolupracoval a ve společnosti Kajgr-prodej pneu pracoval Vařekův vnuk Jan Šimek, syn bývalé poslankyně ODS Evy Dundáčkové.

Anonym 81166 19.10. 10:35
Vydraženo. Majetek bývalého majitele pneuservisu Františka Kajgra z Dobříše získali v dražbě příbuzní příbramského starosty Jindřicha Vařeky mladšího (hnutí ANO). Jeho otec Jindřich Vařeka starší, významný miliardář, příbramský boss a také osobní přítel Andreje Babiše, dokonal svůj plán na zničení podnikatele, kterému již dříve odebral jeho firmu. Ve čtvrtek tedy manželé Kajgrovi přišli i o střechu nad hlavou.
Na dražbě je pikantní, že majetek v dražbě získala rodina věřitele Jindřicha Vařeky, který Kajgra do insolvence dovedl rafinovanou taktikou. Česká televize již dříve pro tuto kauzu, která se nyní završila, použila pojem insolvenční mafie. Vařeka totiž vystupuje i v dalších kauzách, v nichž šlo o snahy převzít cizí firmu a o využívání insolvence. Jde zjevně o systém, který je známý i z podnikatelské minulosti Andreje Babiše.
Úzké vztahy s Babišem pomohly Vařekům v roce 2014 k ovládnutí Příbrami a miliardářův syn Jindřich Vařeka ml. se díky nim stal za hnutí ANO příbramským starostou. Jeho synovec Jan Šimek, vnuk bosse Vařeky st., získal v dražbě rodinný dům manželů Kajgrových a také obchod s potravinami. Starostova snacha získala v dražbě Kajgrovu chatu. Boss Vařeka st. tak dokázal Kajgrovi, že ho dokáže připravit o všechno, jak mu dříve předpověděl.

Anonym 81166 19.10. 10:34
Babišovi kmotři v akci: Miliardářská rodina Vařeků připravila Františka Kajgra o firmu. Teď získala jeho dům

Patrik 5822  31 let 19.10. 09:13
koukám, že 81166 má už stejný slovník jako nějaký Fanda. Píše v noci zřejmě má vždy hodně naváto. Paní Marcelo, nechápu vaše ovace k němu, možná jste jedna osoba. Máma byla naivní, uvěřila vám, ale řeknu vám to upřímně, připadáte mi dost ujetá. Tak hezkej den, stačilo.

Patrik 5822  31 let 19.10. 09:08
Jo, prolustroval jsem Edu, obecní bruntálský hlupáček, který má papíry na hlavu, trpí schizofrenií a stařeckou demencí, přes den trochu zametá chodníky, vybírá popelnice, sedí na okraji chodníku a nechá si od kolemjdoucích házet drobné do čepice. Rád nosí rudé trenky, a rád se odhaluje na veřejnosti, bohužel i před dětmi. Mnohokrát dostal přes kebuli. Příbuzní ho nechávají krátce dopoledne a večer kolem desáté dřepět u PC, aby měli od toho zmrrda pokoj. Tak to je vše. Přeji hezký den. Ovar je vůůl, Ovar je vůůl, Ovar je stará kára :-) Čau

Patrik 5822  31 let 19.10. 09:03
U Jílkové se řešily dávky. Padla tvrdá slova kolem Romů z úst Jiřího Ovčáčka
Ani bych se nedivil, kdyby tvrdá ruka nějakého Roma udeřila toho zmrrda Ovci, ten by to potřeboval jako sůl. Ubohý lokaj prolhaného směšného Ovara, patolízal, nevzhledný arogantní bl..ek. Fuj!

Marcela 9466  60 let 19.10. 07:34
Supr 81166! F A K T A.
Jinak jenom jeden trotl z Těšína,sprosťák Fanouš a jejich patolízalové.

Xy 37241 19.10. 05:01
Krásné přísloví"Vrána k vráně sedá" že 81166.

Anonym 81166 19.10. 01:44
Soud zrušil další zajišťovací příkazy. Paralyzovaná firma přišla o dotace

Anonym 81166 19.10. 01:41
Poznal jsem pana Bakalu, když jsem byl velvyslancem v České republice. Vždycky byl hrdý Čech a aktivně podporoval demokratické hodnoty a volný trh. Když mě požádal o pomoc v této kauze, s radostí jsem to přijal, uvedl Andrew Schapiro, jehož ve funkci amerického velvyslance vystřídal Stephen King.

Anonym 81166 19.10. 01:41
Bývalý velvyslanec USA v Česku Andrew Schapiro pracuje pro finančníka Zdeňka Bakalu. Konkrétně je jedním z jeho právníků v případu žaloby, kterou Bakala podal na podnikatele Pavla Krúpu pro vydírání u amerického federálního soudu. Informaci potvrdila Šárka Samková z Bakalovy společnosti BM Management, která jej zároveň mediálně zastupuje.

Anonym 81166 19.10. 00:02
Nechápu, vždyť makal jako všichni v ANO a měl tah na branku.

Anonym 81166 19.10. 00:01
a co ta mastnovlasá a lesklá Klekánice z mafiánské brněnské famílie?

Anonym 81166 19.10. 00:00
Janečku, táhni do haxzlu a drž víko, Bureš a ta čuxka Schillerová by měli jít hned za tebou.

Anonym 81166 18.10. 23:59
To je jeden z těch zxrdů, o kterých mluvil v rozhlase "pan prezident"?

Anonym 81166 18.10. 23:59
A zametat Václavák. Zespodu nahoru a pak opačně. Deset let.

Anonym 81166 18.10. 23:58
Janeček, Krnáčová, Jelimanová, Králíkářka, Válková a Šlachta by mohli vytvořit jelitní tým.

Anonym 81166 18.10. 23:52
Mourenin splnil ukoly a byl nasledne za odmenu odejit! Nicmene ho nepokladam za hlavni problem. Janecek je pouze rektalni alpinista, ktery horlive plni pokyny shora - tudiz problem se nachazi nekde nad nim! Pochybuji ze vadila kontrola svatebcanu - spise jestli nezacal vysetrovat korunove dluhopisy Agrofertu.

Anonym 81166 18.10. 23:51
Ještě že tam máme Máru Prchala. Babiš se zeptal, čím by se daly zvýšit body a mára řekl, že moužou kleknout na Janečka.

Eda 46157  54 let 18.10. 22:30
Paní Schillerova je žena na svém místě,jak jsem psal po volbách,ta to na ministerstvu vyčistí, bravó paní ministryně!!
Občané jdou na vaši straně,jste skvělá.

Eda 46157  54 let 18.10. 22:28
Mařko přihloupla 5822 co se pořád loučiš a přitom tady pořád strašíš stará meluzíno, buď ráda že se ti to dneska podařilo,bylo to naposledy,dnes ti ten záchodovy zvon byl ošetřujícím lékařem zabaven!!
Takže jsi opět na dně!!
Máš už ty sirotky??
Co Brumla??
Bude ještě skákat přes kaluže??
Dnes už ti dáme pokoj, ať zase nechytneš slintavku, musela by jsi zase dostat nahubek!!
Tak chrápej, zítra opět další nářez a pošli si samá sobě knížku,jelito nemyto!!
A co děda??
Ještě tě houpe na koleně,poleno??
Tak se dej trošku dohromady,a napiš kde zase letíš??
Ať se zasmějeme!!
Dobrou nemehlo!

Eda 46157  54 let 18.10. 22:28
Mařko přihloupla 5822 co se pořád loučiš a přitom tady pořád strašíš stará meluzíno, buď ráda že se ti to dneska podařilo,bylo to naposledy,dnes ti ten záchodovy zvon byl ošetřujícím lékařem zabaven!!
Takže jsi opět na dně!!
Máš už ty sirotky??
Co Brumla??
Bude ještě skákat přes kaluže??
Dnes už ti dáme pokoj, ať zase nechytneš slintavku, musela by jsi zase dostat nahubek!!
Tak chrápej, zítra opět další nářez a pošli si samá sobě knížku,jelito nemyto!!
A co děda??
Ještě tě houpe na koleně,poleno??
Tak se dej trošku dohromady,a napiš kde zase letíš??
Ať se zasmějeme!!
Dobrou nemehlo!

MilošZeman 19356  70 let 18.10. 22:10
Schilerka zametá stopy. Už ji začíná týct do boj. Zbavuje se prvního nepohodlného svědka. Janeček dostal padáka.

Anonym 46426 18.10. 21:40
Když už prsty nestačili pomohla si topůrkem nakonec to dodělala dosti velkým okurkem ,podařilo se hurá , Viktorko Viktorko , ty stará ježibabo

Anonym 5822 18.10. 21:20
A blázni se radují :-)) Podařilo se :-))

Eda 46157  54 let 18.10. 21:14
Dobrou přátelé,ANO už je líp i ten cyp Mašín 66 to konečně pochopil a chce vstoupit do Hnutí ANO!!
Pozdě Mašíne, máš svého opilce Lihomíra Kalouska!

Eda 46157  54 let 18.10. 21:10
Přátelé doufám že se díváte na skvělého našeho prezidenta,co slovo to perla to je muž kterému se jednou budou stavět sochy!!
Díky díky za něj!!
Určitě se dívá i Mařena Ovarová 5822 a musí mít pěnu u své mordy, protože být presidentem želé fíkus skaut a stahovač králíků pan nevím,je strašná představa!!
Mařenko už jsi oblečená v pytli a chystáš si ustlat v kotci??
Našla jsi už ty sirotky??
Byla jsi navštívit Brumlu??
Jaké bereš prášky??
Půjčí ti Kočka koně,ty spocená nemotoro??
Pane Fando,tu by neunesl ani kůň že železa ,103 kg je opravdu hodně!!
Ale hlavně že s dneska udělala jak sama ta jalovice psala!!
Napsala podařilo se, a ještě naposledy zahekala!!

Eda 46157  54 let 18.10. 21:09
Přátelé doufám že se díváte na skvělého našeho prezidenta,co slovo to perla to je muž kterému se jednou budou stavět sochy!!
Díky díky za něj!!
Určitě se dívá i Mařena Ovarová 5822 a musí mít pěnu u své mordy, protože být presidentem želé fíkus skaut a stahovač králíků pan nevím,je strašná představa!!
Mařenko už jsi oblečená v pytli a chystáš si ustlat v kotci??
Našla jsi už ty sirotky??
Byla jsi navštívit Brumlu??
Jaké bereš prášky??
Půjčí ti Kočka koně,ty spocená nemotoro??
Pane Fando,tu by neunesl ani kůň že železa ,103 kg je opravdu hodně!!
Ale hlavně že s dneska udělala jak sama ta jalovice psala!!
Napsala podařilo se, a ještě naposledy zahekala!!

Jiří 46271 18.10. 19:48
Je třeba zjistit,kdo má moc rozpustit senát! Zda by to mohli občané v referendu! Jak referenda navrhoval velký Tomio! O blaho senátorů strach mít nemusíme! Ti co tam byli si již naspořili a Ti co tam jdou poprvé se o sebe dovedou postarat,aby nestrádali! Akce dne: Boj za rozpuštění senátu! 1 miliardu by jsme využili prospěšněj,třeba na dotace léků!

Mk 37242 18.10. 19:47
Senát nás stojí 1 miliardu. Proto ten zájem z řad president. kandidátů.Neber to, že?

Fanda 46426  72 let 18.10. 19:42
Pane Edo to myslíte toho dřevěného koně co ho má na kolotoči? to pochybuji že to bude Kočka riskovat , tak hloupí přece není i když klekánice někde psala že je ještě celkem pohledná děva (kobyla)

Fanda 46426  72 let 18.10. 19:33
Pane Jiří , vždyť ti důchodci v tom našem slavném senátu by bez toho platu pomřeli hladem , jedna socka vedle druhé , někteří nemají ani na žiletky , ale chytrých řečí jak by se co mělo to mají na celí den ale hlavně do všeho strkat šňupák

Fanda 46426  72 let 18.10. 19:25
Anonymko 5822 , ty stará almaro nic se nepodařilo , vždy tady píšeš něco o udici , houby s octem , při každém tvé výplodu dostaneš pěkně přes tu tvoji kušnu a to ti nevoní protože se svoji slovní zásobou vystačíš akorát při krmení bravu a skotu , u PC potom jen automat , za každou větu mých přátel pana Zemana a pana Babiše ti tvůj krevní tlak a hladina cukru vyletí natolik že se s bídou zmůžeš jen na to tvoje kopírování , pokud bys měla v tom stavu něco napsat tak bys i v textu koktala ,jsi jen umouněná selka

Jiří 46271 18.10. 19:24
1 miliarda to je hodně! Rozpusťte senát je zbytečný! Stačí nám parlament!

Eda 46160  54 let 18.10. 17:34
Končím jdu pomocí kuchařovi na zítřek naklepat 130-150 řízků, lidé se už nemůžou dočkat!!
Tak pane Fando a Jiří dejte jí do hrbu,jitrnici tlusté, neohrabané!!

Eda 46160  54 let 18.10. 17:31
My ji tady říkáme blbka, i když by ji více slušelo hňupka,ale ona slyší na každé slovo,je v takovém stavu, že je jí to jedno!!
Někdo tady psal že je nakažená ( kapavka? ) já tomu nevěřím ,od záchodového zvonu to přece nemůže chytit,a cáp jak sama psala zdrhl!!
Ale ona nám to vysvětlí,jestli ovšem nepoletí do Monaka( Most)!
Je to směšná figurka ta naše Mařena Ovarová 5822!

Eda 46160  54 let 18.10. 17:25
Pořád se přebaluje asi to viděla jak to dělají Brumlovi,to je ten co ani v 80 letech neumí Českou hymnu!!
Ale teď už je to jedno, má to za pár!!
Stejně jako švestka 5822 ,5822!!
Tak máš už ty sirotky??
A jak to vypadá s dědečkem??
Ještě litá s drakem u Humpolce??
Dělej, celá hospoda čeká,vždy mi zvedneš tržbu jalovice jalová!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti