Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Face Yourself (Bts) Trilobit (Olympic) Spolu (Klus Tomáš) Love Yourself: Answer (CD+Book) (BTS) Posli To Tam (Pavlicek, Michal)

Andrej Babiš diskuse strana 17250

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 06.01. 19:19
kandidát č.7 to má zaseklý, mlčí a kouká a chce něco znovu..asi na chalupu a 65279;

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:58
Jak už ti to ty stará kovadlino 5822 napsat ,aby jsi nepsala to co píší já?
Vlastně je to pochopitelné, tvůj guru Drahoš BAS) to dělá taky!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:52
Pane Růžička já to těm mamlasum psal několikrát že OLAF může jen popsat jestli byla dána oprávněně nebo né, tím myslím pro méně chápavé dotaci,a nikdy nemůže napsat že to byl nebo nebyl podvod, že kvičí opilec Kalousek se dá pochopit,jestli budete Babiš premiérem 4 roky a on bude,tak je to konec toho hulváta co malém pozvracel televizní reportérku,snadno najít na YouTube.
Tak se nemůže tě divit, těm třem komikům že to po něm opakují!
O té trosce,co se snaží být ženou 5822 je škoda se zmiňovat,co by jsme chtěli po babizně kterou vyhánějí kde se objeví!
Zrušit tento web,a jen pro ty kteří budou psát pod svým jménem , samozřejmě s ověřenou adresou jak je to na Novinkách,a nebude tady ani noha!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:38
Má být vyhlášena slepice roku!
Mařeno výlet si tu posmrkanou sukni z pytloviny,jsi jistý vítěz, stará hajtro!

Avyboje 89154 06.01. 18:36
Babiš si zamanul se hnát ke korytu premiera v té nejhloupější době.Na dobu co nyní Čechy valí nemá v rukou ty správné trumfy.Nejvíce mu chybí,že nemá jen holý zadek.Takzže ti s holým zadkem mu věřit nebudou.To nadšení co ANO pomohlo k hlasům bude jen padat dolů.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:36
Stále píší 90186, že píše dlouhé a přiblblé příspěvky které nikdo nečte , protože jsou jen plné závisti,ale on je jak Sobotka, píše píše ale o ničem.Nestastný to mužík!
Ať žije příští prezident Miloš Zeman!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 18:31
90186 ty nemáš naváto ty máš v tom melounu na..no,pane Růžička už jsem to taky psal,tady píšu tři těžcí pacienti kterým není pomocí, závist, pomluvy, nadávání a jinak jsou to neškodní lidé. Já si s nich dělám už přes rok srandu a ti kašpari na to skočí! Zvlášť velký komik je bývalý politruk 90186 o té sprosté zřícenině 5822 se nezmiňují ta je zralá na blázinec!
To jsou " hrdinové" kteří se bojí si dát i přezdívku,no co by jste chtěl po modré bandě!

Anonym 5822 06.01. 17:29
Rádoby Dr.Růžičko, tak se prosím tě pojmenuj a napiš také adresu ať nejsi tak nečitelný a nudný, jako tvoje hloupé příspěvky. Čau dědulo. Tebe typuji tak na vrátného, nic více.

Anonym 90186 06.01. 15:55
Ministerstvo financi ČR a Lidové noviny šíří dezinformace týkající se zprávy OLAF. Na webu Ministerstva financí ČR nejsou zveřejněny závěry zprávy OLAF, ale pouze úvodní odstavec doprovodného dopisu s žádostí o vynětí peněz z programu EU, uvedl Michálek v prohlášení. Michálek je členem sněmovního mandátového a imunitního výboru, který má za úkol rozhodnout, zda doporučí Babiše i jeho stranického kolegu Jaroslava Faltýnka vydat k trestnímu stíhání. Z toho důvodu má přístup ke spisu, jehož součástí zpráva OLAF je.

Anonym 90186 06.01. 15:47
Zpráva Evropského úřadu pro boj proti podvodům evidentně dokazuje, že premiér České republiky nezákonně z evropských fondů získal téměř 50 milionů korun, které proinvestoval ve svém rodinném sídle. Situace, na kterou by v každém demokratickém státě zareagoval postižený politik svou demisí, nebo úplným odchodem z politiky, u nás vypadá úplně jinak. Andrej Babiš dělá, že kauza Čapí hnízdo neexistuje a plánuje, jak bude na druhý pokus sestavovat vládu.
Čapí hnízdo už není pouze otázkou naší republiky a jejího druhého nejbohatšího občana, ale dávno přesáhla hranice státu. Konktrétně se jí zabývá celá Evropská unie, přesněji řečeno, její zástupci v Bruselu. Přestože se europoslankyně za hnutí ANO Věra Jourová snaží českou veřejnost přesvědčit o opaku, podvod při čerpání dotací na rodinné sídlo Andreje Babiše skutečně tématem je.
OLAF totiž opravdu není partou neumětelů, jejichž práci nikdo nebere vážně a výsledky jeho vyšetřování jsou skutečně akceptovány se vší vážností. Majitel hnutí ANO může Evropský úřad pro boj proti podvodům napadat jak chce, jediné, čeho tím dosáhne, je však pouze ostuda v Bruselu, kde již dnes dobře vědí, že k novému českému premiérovi bude nutné přistupovat se zvláštní péčí.
Jakkoliv by se totiž mohlo Babišovi podařit ovlivnit vyšetřování dotačního podvodu, které spadá výhradně pod českou jurisdikci, v Evropě to nebude mít tak jednoduché. Což ovšem znamená důležitou zprávu i pro Českou republiku. Ani ta totiž nebude brána s takovou vážností jako doposud.
Když už Andrej Babiš nebere ohled na svou pověst, měl by svým voličům aspoň dokázat, že nelhal ve všem, co jim naslibovat a skutečně se chce starat o zemi, která ho vzala skoro za vlastního. V žádném případě to ovšem neznamená, že by měl mít tu drzost uvažovat o dalším setrvání v pozici předsedy vlády, či dokonce plánovat strategii pro druhé kolo vyjednávání o důvěře vládě.

DrRůžička 21218  71 let 06.01. 15:45
Pěkný den Tříkrálový, všem, i vulgárním anonymům. Divím se, že pan Babiš tu stránku ještě nezrušil. Nicméně i tato úroveň ukazuje, jak jsme ovlivněni a zmateni různými Kalousky, zoufalými komentátory, denním tiskem, dokonce, jak jsem dnes zjistil i analytiky. To nezavrhuji jejich názor. Názor by však měl vycházet, to alespoň, z ověřených faktů. A Lenka
Zlámalová analyzuje a rozanalyzovala se tak, že nám předkládá domněnky, aniž by alespoň uvedla, kde že je můžeme nalézti, nebo si je ověřit, nebo
alespoň, kde k nim přišla ona. Jde pouze o slovní obraty bez věcné znalosti věci. Degenerace demokracie to je takový nesmysl, jako když Kalousek, včera opět při své exhibici uvedl, že OLAF prohlásil, že Čapí hnízdo byl podvod. OLAF nikdy nemůže prohlásit, že se někdo dopustil podvodu. NIKDY. To může pouze a jen soudní dvůr, nebo náš příslušný soud.
Navíc Lenka byla příznivec Kalouska, kdy ji někdo označil za fanatičku.
A k tomu titulu, Babiš byl agentem StB. Soud vydal rozsudek v právní moci,
že Babiš NEBYL AGENTEM StB. A ústavní soud tento výrok nezměnil, pouze vyřkl nález, že na straně žalovaného mělo být Ministerstvo vnitra Slovenské republiky, nikoliv příslušný Ústav. To jsou věcné argumenty
pokud mi je někdo vyvrátí, rád se s ním utkám. Taková debata o názoru má smysl. Nadávky a urážky nikoliv, vůbec od těch, kteří se nedokáží pojmenovat. Zůstávejte v pohodě.

Anonym 5822 06.01. 15:14
Fantomas v 99 letech jezdí na kole, tomu jsem se ze srdce zasmála. Bl..ček
Má chudák v hlavě nádor, už ani neví co píše. Jsem moc ráda, že Zeman půjde do konečně do řiti. Pan Babiš dlouho bojoval s byrokracií a úředním šimlem, ale vyhrál!! Bravo!

Anonym 5822  99 let 06.01. 15:09
Hňupe Fantomasi, tak nám konečně napiš svoje jméno, neschovávej se za hloupý nick, představ se plným jménem, bl..čku.

Fantomas 5822  99 let 06.01. 15:07
Nejlepší prezidenti - T.G.Masaryk, Václav Havel. Nejhorší ostudný prezident - Ovar, kterého obdivují pouze id..ti. Váš Fantomas, tč. v psychiatrické léčebně. Volím pana Drahoše, pokud mi to tedy budě umožněno, manželka totiž podala žádost, abych přišel o svéprávnost. No nedivím se, včera jsem onanoval před obrazem našeho velikána Ovara.

Anonym 90186 06.01. 14:28
Lidé, jako poděkování za Ovarovu pozvánku, posílají na Hrad jízdenky z Prahy na Vysočinu.

Anonym 90186 06.01. 14:26
Hele ty ubožáku, Blbiš už je obviněnej od října, evidentně máš naváto.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 14:24
A co na to KJ?
Už je zase hospitalizován?
To je mi opravdu ale opravdu, líto! Teprvé po ,13.1 bude mít záchrana služba fičák.
Tak zase až zítra, modré grotesky!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 14:19
Tak už tři zbabělci píšou mým jménem,jsem moc rád teď jste se ukázali , bojíte se napsat i své jméno,to pan Drahoš ( Bas) Horáček( Sázkař) nebo Topolánka nebude mít radost!
Ale svůj k svému!
UBOZÍ LIDÉ.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:58
Tobě balvane ,nebudu odpovídat stejně nechápeš!
Tak je už nejlepší ministr financí obviněn?
Je už odsouzen?
Sedí už ve vězení?
Už se tě ptám modrý ptáků přes půl roku,a odpověď, žádná!
Tak čau,jdeme na kolo a napiš zase nějakou " moudrost" tři dny starou!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:54
Teď jsem ti to ty nulo napsal!
Umíš vůbec číst?
Ještě pro starou halapartnu 5822, proč píšeš pod mým jménem zřícenino!
I to jméno se bojíš napsat,dojičko krav.
Ještě že jsi tady ,jen pro srandu kobliho!

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:50
Dobře dělá součástný a samozřejmě i budoucí prezident Miloš Zeman že zve lidi na návštěvu Hradu je to lidový prezident ,né jako Venca Lahváč který se stranil lidí a jen pořádal opilecké večírky! A který polovinu svého " vládnutí" prležel v nemocnici,to náš prezident je zdravý jako kosmonaut!
Získává stále více příznivců,i součastna platforma doporučuje volit Miloše Zemana!
Už se to láme, druhé kolo nebude třeba!
Přece žádný rozumný člověk nebude volit, Drahoše (BAS) který řekl, že 3-5 tisíc přivandrovalců mužem přijmout! Nebo Horáček (Sázkař) který byl 3x léčen na psychiatrií jak sám přiznal ataky by nebyl proti!
O Topolánkovi může uvažovat,jen člověk který tady 30 let nežil!
Ostatní jsou jen do počtu!
Krásný den.

Anonym 90186 06.01. 13:44
Pro místní frašku Fantomase
Právníci premiéra Andreje Babiše a prvního místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka žádají o odložení jednání mandátového a imunitního výboru, který má řešit jejich vydání policii k trestnímu stíhání. Odůvodňují to tím, že si chtějí prostudovat zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF).
Chlapci si chtějí protáhnout o chvíli pobyt na svobodě.

Fantomas 78323  99 let 06.01. 13:39
90186 Mašínech nelži, žáden odklad nechtějí, nepřijdou dříve než se seznámí s obsahem zprávy,ty starý bolševiku!
Lžeš jak Kalou!

Anonym 90186 06.01. 13:29
Babiš a Faltýnek chtějí odklad jednání mandátového a imunitního výboru

Anonym 90186 06.01. 13:27
V rámci svého nedodržování pravidel Miloš Zeman pokročil opět dále. Obyvatelům České republiky chodí v těchto dnech dopis od Správy pražského hradu podepsaný Zemanem. Jde o jakousi pozvánku na Pražský hrad v roce 100. výročí vzniku Československa. Právě pár dní před volbami cítí Správa pražského hradu, že toto musí sdělit obvytelům, kdyby jim to náhodou nedošlo. Další vyhozené peníze daňových poplatníků instituce, která pod vedením Zemana a jeho party dosáhla rekordních výdajů.
Jde o další důkaz toho, že Miloš Zeman pravidla dodržovat nebude. Do předvolebních debat jako jediný odmítá chodit. Zřejmě kvůli svému zdravotnímu stavu. Na místo toho si zařídil vlastní pořady v rozhlasu a televizi, kde může bez oponentů pravidelně promlouvat k národu. Řekl, že nepovede kampaň, přitom je kandidátem, který má po republice nejvíce předvolebních plakátů a billboardů. Všichni ostatní kandidáti transparentně zveřejňují nákup každé propisky. Kampaň Zemanovi platí neznámo kdo. Kvůli tomu čelí spekulacím. Kdo si může dovolit vyhodit za Zemana tak velké miliony? Rusové?
Miloš Zeman za posledních pět let tolikrát dokázal, že je špatným prezidentem, že jeho současné počínání je jen symbolickým završením a připomenutím všech jeho skandálů. Jedinou odpovědí, kterou si na dopis zaslouží, je vystavení jízdenky z Pražského hradu zpět na Vysočinu. Zvolit skutečného prezidenta, ne ostudu.

Fantomas 5822  99 let 06.01. 08:17
Souhlas, blíží se výprask nejen Ovara, ale i Mynáře a Ovce a jím podobným. Tomu věřím. Váš Fantomas.

Fantomas 10910  99 let 06.01. 07:27
Blíží se výprask Miloše Zemana.

Anonym 5822 06.01. 05:12
Fantomas se opět pokadil, chudák jeho žena.

Anonym 5822 06.01. 04:39
Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.01. 04:38
Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.01. 04:38
Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 06.01. 04:38
Liba 90582 50 let 22.04.2017 10:52
Nastalo dnes velké zklamání co se týká kouření ve vesnických hospodách,čekáme na květen kdy bude platit zákaz kouření a vy se stavitel ke změně,každý nežije ve městě,aby si vybral kurackou nebo nekurackou a nekuraci nemají právo se scházet v nekuřáckém prostředí? To už bylo lepší kurarny bez obsluhy,opravdu velké zklamání pro sportovce a nekuraky,co je důležité, tržby a pohoda pro kuřáky,nebo být v nezakourene hospodě prospěšné zdraví nekuraku a obsluhujíciho personálu, restauracim a hospodam, kde je zákaz kouření se zvedly tržby, je to jenom v lidské ohleduplnosti a ta tu chybí.. L

Tadeáš 19320 35 let 22.04.2017 08:17
Zdravím, v takovém malém podniku nám kvůli Vašemu skvělému nápadu klesly tržby o 80 procent. Nefunguje totiž terminál. Díky moc, pane Babiš.

Anonym 81824 21.04.2017 17:54
Anonym 3116821.04. 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
xx
ano.. vol ANO

Anonym 31168 21.04.2017 15:53
Chce to aby se mladá generace už zvedla proti zde sedmadvacet roků vládnoucím lumpům a začala dělat tvrdý levicový ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.


Anonym 81824 21.04.2017 12:38
Anonym 3116821.04. 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.
xx
budoucí revolucionáři, tebe urazit je mi ctí..

Anonym 31168 21.04.2017 10:43
Pro 81824.Tobě je třeba ubalit pár ran rozporkou přes kulky a pak ti urážení nás budoucích revolucionářů dokonale přejde.

Anonym 81824 21.04.2017 07:23
Kj 1092021.04. 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.
xx
neoblbuj..
buď tak laskav..

Kj 10920 21.04.2017 05:45
Jano, obracíte se na toho nepravého. Vy nečtete noviny a nesledujete polické dění v TV, jinak by jste musela vědět, že Babiš okrádá stát, neplatí daně a aby to zakryl, tak ukazuje na druhé? Vy nevíte, že přibral do státní správy tisíce novývch úředníků?
Fandíte bývalému stébákovi, který lže téměř pokaždé když se ho na něco zeptáte?
No to je mi Vás líto.

Jana 2122 72 let 20.04.2017 19:35
Dobrý den , v první řadě Vám fandím , protože v minulosti se financům pod vedením pana Kalouska jen rozhazovalo , ale to on dnes nepřizná ,peníze na důchody , jak jsem v minulosti četla , si vláda vypůjčila, ale již se nikdy nevrátily . Také se mi nelíbí kolik lidí se přiživuje ve státních aparátech , copak je jich tolik zapotřebí a proč má náš stát senát , jsme malá zamě , ale vyčíslil někdy kolik padne peněz z rozpočtu na ně a na poradce ve vládě .Víte je toho tolik za co se vyhazují peníze , které s... (zkráceno)<|i>

Alena 82334  67 let 05.01. 23:58
Kde to jsme že můj komentář čeká na schválení

Fantomas 78323  99 let 05.01. 22:48
Poslední průzkum,68% podporuje vládu,ANO SPD a KSČM!
Dobrá volba!

Fantomas 78323  99 let 05.01. 22:41
Pro KJ poradím ti nedívej se, podívej se na Topalánka, Drahoše, Horáčka nebo Kalouska a jistě se ti uleví!

Fantomas 78323  99 let 05.01. 22:26
Premiér Andrej Babiš měl velký úspěch při návštěvě Slovenská!
Jen tak dál, Slováci byli a vždy budou naši bratři.

Fantomas 78323  99 let 05.01. 22:24
Prosím uhrovitou Mařenu, ať tady nezatahuje svého nebohého manžela který se před 30 lety oběsil , protože už nemohl žít s ženou která má v hlavě místo mozků hnůj!
Mařko kdy jsi naposledy viděla pořádný klacek?
Hádám že to bylo těsně po druhé světové, tlačenko.
No nic ,je mi tě moc a moc líto,jelito!
Vidíš jak se to rýmuje,sádelnata béčko!
Už tě nebudu trápit, jsi nemocná a já se nemocným nesmějí, mám jen soucit i velikán a příští prezident Miloš Zeman říkal že nemocným se nemá odporovat babizno!
Tak zalez do nory,a až budeš mít světlou chvilku se ozvi,i když u tebe to asi nehrozí!
A pozdravuj vlaštovky," letuško".

Kj 10922 05.01. 21:50
Proč se mám denně dívat v TV na daňového a dotačního podvodníka?

Anonym 5822 05.01. 20:23
Co znamená slova NEDŮVĚRNÝ?? Pisálek negramotný měl zřejmě na mysli slovo NEDŮVĚRYHODNÝ, že :-))? Píší sem analfabeti! Tedy až na jednu výjimku :-)).

Avyboje 89154 05.01. 20:00
Babiš si na dělání předsedy vlády vybral příliš nevhodnou dobu.Sankce EU proti Česku ohledně migrantů mají skončit až celou likvidací národa Čechů.Přidávání důchodcům v době kdy je tato země prodlužená a EU hrozí sankcemi je pořádná troubovitost nebo lumpáctví jak urychlit pád Česka do státního bankrotu s následnou likvidaci národa Čechů.

Anonym 10921  72 let 05.01. 18:34
Pan Babiš je naprosto nedůvěrný politik!

Anonym 5822 05.01. 16:05
Manželka Fantomase dělá dobře. Když ten hňup odejde do hospody, tak přijde její milenec a náramně si to rozdávají. No, nedivím se, když Fantomas má místo přirození zvadlou šištičku a v hlavě nas..áno.

Anonym 5822 05.01. 16:02
A jéje, takže jsem se strefila, přímo do černého. Fantomasi, utři si nudli, zasmála jsem se a manžel se doslova řehtá. Manželka ať ti koupí další pampersky, jsou nyní ve slevě :-)), opravdu zaváníš i přes monitor. Pa vidláku. Kdy a kde jsi chodil do školy, že nezvládáš pravopis? V Horní Dolní, že? Pozdravuj manželku, a že ji velmi lituju, když musí denně po tobě uklízet pokálenou postel. :-)) A co máš v rozkroku? No, kaštany, že? :-)) Hahaha

Fantomas 78323  99 let 05.01. 14:26
Ty stará hajtro,zase se jen opakuješ,je vidět že jsi u konce svých sil.
Kvíčíš jak před porážkou, pořád do kola píšeš ty napodobenino baby o rozkroku sprostá ježibabou , čeká tě smutný konec v LDN ovšem až tě pořádně wapkou umyji! Jinak tu soutěž s přehledem vyhraješ, protože něco tak sprostého se jen tak nevidí!
Tebe musel dělat fotr ve vaně,a to dobré uplavalo zůstal jen odpad, stará puško.
Jsi na pokraji svého bídného života,ale tak končí většinou negramotní lidé.Slušnym se omlouvám,tak a teď už se dobelhej ke kontejnerů budou vyhazovat plesnivé banány!
Mám skvělou náladu,jinak by se s tebou tlustá matrono nebavil!
Hospoda šlape, Miloš zase presidentem a ty v jednych hadrech celý rok ,fůj odporné! Už jsem ti to psal několikrát,neopakuj se po mně,zkus něco vymyslet!
Já jsem šťastně a dlouhou ženatý,ty oškubaná trampolíno!
Tak se polepší,a až půjdeš volit Drahoše ( BAS) výměn si plesnivé tepláky,smraďoško!
Zítra se ti možná ozvu,jestli budeš střízlivá!

Anonym 5822 05.01. 13:32
Fantomasi, co máš v rozkroku? Je to malé, scvrklé, žluklé a nefunkční? Nedivím se, že tě manželka opustila, má už mladšího, že? Netrap se, třeba ti Mynář dá :-))

Anonym 5822 05.01. 13:29
Zeman a jeho "Ovce a Mlynáři" utřou hubu. Těším se moc. Fantomas zkolabuje a bude konečně klid od hňupů:-)). Pápá

Anonym 5822 05.01. 13:27
Tleskám tleskám a zase tleskám, podařilo se mi vytočit id..o.a Fantomase do nepříčetnosti. Bůh mu žehnej :-)). Pa hňupe :-))

Fantomas 78323  99 let 05.01. 13:05
Poslal jsem návrh,aby podobně jako na Novinkách,byla soutěž o nejblbější příspěvek!
MAŘENO 5822 JESTLI TO VYJDE BUDEŠ JISTÝ VÍTĚZ!
A TEĎ HAJDY PŘED KAUF KONTEJNER ČEKÁ!

Fantomas 78323  99 let 05.01. 12:56
Věčně spocená Mařeno, neopakuj se tvá slovní zásoba se rovná žáka zvláštní třídy v Bangladéši!
Máš už chlapa,nebo jede pořád ruční pohon,trosko?

Fantomas 78323  99 let 05.01. 12:52
Pro starou koloběžku 5822, do tebe lezbo,by nikdo nepichl ani vidle!
Čau,a nezapomeň volit Drahoše nebo Topola o Horačkovi se nezmiňují vůbec ten je jen do počtu!
Čau překrásná Vasiliso!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26070

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti