Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
One More Light (live) (Linkin Park) Čára (DVD Filmy) Klaun si povídá s Bohem (Jiří Suchý) What Happens Next -deluxe- (Satriani, Joe) American Capitalist (Five Finger Death Punch)

Andrej Babiš diskuse strana 9100

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 30.12.2017 10:02
Díky tomuto sdělení je jasné, že ministerstvo financí neříkalo pravdu, když tvrdilo, že o vyjmutí žádala Evropská komise a že se tak rozhodlo, aby již nemusel být řešen ze strany EK. Právě to tvrdil v pátek 22. prosince mluvčí ministerstva Michal Žurovec. To, co Gräleová nazývá záchrannou brzdou, není reakcí na doporučení z OLAFu, ale českou snahou o to, aby celá kauza předsedy vlády už přestala být evropským problémem.
Až do 27. prosince navíc rezort Aleny Schillerové, bývalé náměstkyně Andreje Babiše, uváděl, že o výsledcích vyšetřování OLAF nic neví. Zjevně se však místo toho snažil získat čas a hledal řešení problému, do kterého se Babiš dostal a který je nyní znám ve vrcholných orgánech Evropské unie.

Anonym 90186 30.12.2017 10:01
Sdělení předsedkyně Výboru pro rozpočtovou kontrolu Evropského parlamentu:
Poslankyně Gräleová napsala ke zprávě OLAF a následným krokům České republiky toto sdělení:
Jednoduše řečeno: české úřady zjevně zatáhly za ,záchrannou brzdu a vyjmuly projekt Čapí hnízdo z programu financování EU. Čeští daňoví poplatníci nyní nesou 100 % následků nesrovnalostí v souvislosti s tímto projektem. V tomto případě již Evropská unie není dále kompetentní, uvedla Gräleová.

Kj 21753 29.12.2017 21:30
Výmluva na to, že pouze poslouchal rozkazy se soudruh Ondráček snaží vyhnout odpovědnosti za to co prováděl v minulosti.
Nicméně je třeba si uvědomit, že pokud by nebyl spolehlivým kádrem komunistického režimu a nesouhlasil s totalitními metodami, tak by asi v jednotce, která zasahoval proti demonstrantům v roce 1989, být nemohl.
Loajalita s bolševickou diktaturou byla poviností.
A z druhé strany, jít k VB bylo svobodné rozhodnutí a pokud by rozkazy byly v rozporu s jeho svědomím, tak mohl tyto represivní složky opustit.
O čem to svědčí? O jediném, že mu to vyhovovalo a že souhlasil s postupen bolševika.
To je snad každému jasné.

Anonym 90186 29.12.2017 16:14
Jakeš poskytuje interview a lituje, že nezasáhl v listopadu 1989 silou, Štrougal podepisuje své paměti. Ano, Colotka a Štrougal patřili k těm umírněným, ale měli vysoké funkce v režimu, který už sice ve své druhé půlce nepopravoval politické odpůrce (a vlastní soudruhy), ale deptal život občanů každý den a porušoval jejich lidská práva a to do posledního dne. V jejich případě jde o zabití Němců na železné oponě, což Němci považují za vraždu z nízkých pohnutek a to je v Německu nepromlčitelné.
Na devadesátiletých (jinak docela čilých) starcích už si nikdo nic moc nevezme, to je fakt. Nikomu to život nevrátí. Ale označit jejich jednání by se mělo. Aby bylo jasné, že takové věci se nedělají. Místo toho jsme se zatím dočkali vzestupu agentů a komunistických mlátiček. Je to zajímavé. Všichni jen poslouchali rozkazy a byla taková doba. On vždycky někdo jen poslouchá rozkazy a vždycky je nějaká doba.
Tu dobu ovšem vytvořili oni.

Anonym 90186 29.12.2017 16:13
Proč nebylo potrestáno více lidí, kteří se na minulém režimu podíleli? Někteří stačili včas zemřít, na jiné se nenašlo dost důkazů, protože některé věci se děly ústně, jindy byla odpovědnost rozdělená. Šlo se také odvolávat na právní kontinuitu s minulým režimem, takže bylo nutno je trestat podle tehdy platných zákonů. Své sehrály také nekonečné průtahy, což bylo vidět na Grebeníčkovi starším. Ten stále unikal přítomnosti u soudu s odvoláním na zdravotní stav. Když se tedy soud přenesl do nemocnice, Grebeníčka najednou pustili a nebyl tam. Tragikomická fraška. Soudcům, někdy bývalým komunistům se do souzení také moc nechtělo. Někteří také nevykázali moc velkou kompetenci, takže mnoho lidí získalo rozhodnutí, že vědomě nespolupracovali se Státní bezpečností, ačkoliv je ze zachovaných spisů jasné, že spolupracovali. Pomohlo jim svědectví bývalých estébáků, kteří je kryli a soudy jim věřili víc než dokumentům, které ti samí lidé kdysi napsali.
Pokud se dnes někdo podiví, že se Němci zajímají o vysoce postavené funkcionáře minulého režimu a chtějí je trestně stíhat, tedy lidi jako třeba Lubomír Štrougal, Miloš Jakeš a Peter Colotka, je třeba se spíše podivit, že se o ně někdo nezajímal už dávno u nás.

Anonym 90186 29.12.2017 16:12
V Německu si ani dnes nemohou být bývalí nacisté jistí, že neskončí ve vězení. Moc jich samozřejmě není, válka skončila před sedmi desetiletími, takže si snadno spočítáme, že je jim přes devadesát. U nás to zatím nevypadá, že by se něco podobného mohlo stát strůjcům komunistického režimu.
Posledním potrestaným nacistou je bývalý esesman z Osvětimi Oskar Gröning. Je mu šestadevadesát a Německý ústavní soud zamítl jeho dovolání. Podle agentur byl Gröning dobrovolník jednotek Waffen-SS a dostal čtyřletý trest. Podle zemského soudu v Lüneburgu napomáhal vraždám nejméně 300 00 Židů, kteří zemřeli v nacistickém vyhlazovacím táboře v plynových komorách a to v době od května do července 1944. Odsouzený se přiznal, že odklízel a evidoval zavazadla deportovaných vězňů a počítal jejich peníze. Získal tak v médiích titul osvětimského účetního. Pokud se nezhorší jeho zdravotní stav, tak ve vězení bude.
U nás zatím nehrozí, že by byl nějaký činitel komunistického režimu potrestán. Poslední byla prokurátorka z procesu s Miladou Horákovou Ludmila Polednová-Brožová (1921 2015). Ta dostala za své napomáhání šest let a odseděla si nakonec osm měsíců. Propuštěna byla po osmi měsících na amnestii prezidenta Klause, načež pravila, že je nevinná a že si Horáková za všechno může sama. Před dvěma lety zemřela, takže dál teď vysvětlovat musí jinde.

Anonym 37246 29.12.2017 14:37
0prava mazou

Anonym 37246 29.12.2017 14:35
Proč cenzura povoluje tyto urážky AB i presidenta.Naopak jiné z ODS atd mátou.

Anonym 90186 29.12.2017 14:17
Pro Avyboje 89154
To, že je Blbiš zloděj je holý fakt. To, že Blbiš ukradl peníze darované EU je taky holý fakt. A to, že si Češi nechávají kálet na hlavy od slovenskýho ekonomickýho migranta je taky holý fakt.

Avyboje 89154 29.12.2017 13:30
Všechen vlastitzrádný lidský dobytek co nás zatahl do EU bude nutno odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.EU rozhoduje zda je Babiš zloděj.Češi mají podle EU nárok jedině držet hubu.

Anonym 90186 29.12.2017 13:02
Ministerstvo financí by se mělo připojit k trestnímu stíhání, pokud na základě zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům OLAF neproplatí Evropská komise padesátimilionovou dotaci na Čapí hnízdo. Uvedl to bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) s tím, že se má přihlásit jako poškozený a vyčíslit škodu. Ministerstvo zatím váhá, zda zprávu OLAF vůbec zveřejní. Nechá si kvůli tomu vypracovat právní analýzu. Kvůli padesátimilionové dotaci pro farmu Čapí hnízdo byl obviněn premiér Andrej Babiš (ANO).

Anonym 90186 29.12.2017 12:57
Gigaostuda jménem Babiš. Čeští politici se musejí ptát v Bruselu, zda náš premiér krade

Anonym 90186 29.12.2017 12:45
Europoslanci z výboru pro rozpočtovou kontrolu si v lednu vyžádají zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o vyšetřování farmy Čapí hnízdo, pokud ji do 1. ledna nezveřejní české úřady. V tiskové zprávě to uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) ve čtvrtek řekla, že si její úřad nechává zpracovat právní analýzu, zda je možné materiál zveřejnit.

Anonym 90186 29.12.2017 10:09
Miloš Zeman nemá po všech stránkách na to jít do debaty s ostatními kandidáty na post prezidenta. To je starý fakt. Čerstvě vymyslel jeho Jaroslav Soukup, že by na své prozemanovské TV Barrandov udělal takové pěkné debaty, kde bude proti kandidátům na prezidenta sedět náhradník za sešlého Zemana. Jiří Ovčáček.
Jeden z favoritů voleb Jiří Drahoš v reakci na pozvánku oznámil, že do debaty vyšle rovněž svého mluvčího. Udělal to správně. Proč by měl ztrácet čas s nějakým komunistou z Haló novin? Prezidentští kandidáti debatují s prezidentskými kandidáty. Ovčáček není prezidentský kandidát, není mluvčím Miloše Zemana, je mluvčím prezidenta republiky. Je placený státem. Vůbec mu nepřísluší, aby v televizní debatě vystupoval jako náhradník za jednoho z kandidátů, který do debaty už nedojde po svých. Ovčáček v debatě s kandidáty na prezidenty jednoduše nemá absolutně co dělat. Žádná jiná televize než TV Barrandov by tak nesmyslnou debatu nevyprodukovala.
Opět legrační byla reakce Jiřího Ovčáčka po tom, co ho Jiří Drahoš elegantně odpálkoval. Hystericky znovu sázel na Twitter jeden komentář za druhým o tom, že se HO Drahoš bojí a podobně. Pravdou však je, že jediným, kdo se tu bojí, je Ovčáček, Zeman a celá jejich rusko-čínská hradní parta. Tato partička, drží Zemana stranou novinářů kdesi na zámku v Lánech. Vytáhnou ho jen při nejnutnějších příležitostech a vždy vypadá jinak. Jednou má oválný obličej a několik brad, pár dní potom má vyzáblý obličej a mírně nepřítomný výraz, aby se mu zase po pár dnech brady vrátily. Zeman nepůsobí zdravě. Odmítá sdělit podrobnosti o svém zdraví. Z evidentních důvodů odmítá vytrvale pozvánky do debat. Národ by viděl, v jakém je stavu. A teď se rozhodl, že do speciální série pošle mluvčího prezidenta. Ten se může zbláznit z toho, že se s ním nikdo moc nechce bavit.
Zajímavý krok udělal Michal Horáček, ten s Ovčáčkem do debaty půjde. Prý proto, že by prezident měl bojovat za své názory všude, i v prostředí, které je mu nepřátelské. Výsledek debaty je už předem jasný. Horáček Ovčáčka totálně rozloží. Podle komentátorů měl zatím převahu ve všech duelech s ostatními kandidáty. Na TV Barrandov zesměšnil i moderátora a majitele Jaroslava Soukupa. Své tam jasně a důrazně řekl do očí i zmíněným kamarádíčkům Ruska, kteří na něj přišli halekat. Není důvod, proč by si neměl poradit s nějakým úředníkem Ovčáčkem.

Anonym 90186 29.12.2017 09:59
Utajovaná zpráva Evropského úřadu pro boj proti podvodům by měla být zveřejněna nebo alespoň dána k dispozici poslancům co nejdříve. Pokud totiž OLAF skutečně přišel na to, že eurodotace na Čapí hnízdo byly získány podvodně, nemůže se mandátový a imunitní výbor a posléze i sněmovna schovávat za jakékoliv nejasnosti, kterými by mohly argumentovat.
Pro Andreje Babiše je dokument, který je nyní skryt na ministerstvu financí, zřejmě ještě nebezpečnější, než se zprvu zdálo. Je jasné, že předem byla připravena forma komunikace směrem na veřejnost, ale patrně se nepočítalo s tím, že OLAF podvod potvrdí, což podle neochoty ministerstva financí zprávu zveřejnit, patrně nastalo.
Jinak by už čtvrteční Mladá fronta DNES a Lidové noviny na titulní straně přinesli články o nechutném honu na Babiše, který si objednala mafie, spojená s novináři a Kalouskem. Takhle je kauza OLAF naprosto upozaděna a na přední straně obou listů jsme ji nemohli najít.
Proč ovšem může mít dokument z Bruselu dopad na trestní stíhání Andreje Babiše a jeho pravé ruky Jaroslava Faltýnka v České republice? V tuto chvíli je nálada ve sněmovně, co se týká vydávání, jaksi nejasná. Hlasovací koalice ANO, SPD a KSČM by měla sice zcela bez problému vydání zastavit, stejně tak by převaha v mandátovém a imunitním výboru měla dosáhnout toho, aby došlo k nedoporučení Babiše a Faltýnka stíhat.
Dosud se dalo pro poslance ovlivněné Babišem najít spousta alibi, hovořit o tom, že zpráva české policie byla neúplná, zaujatá, ovlivněná nebo objednaná. Pokud ovšem již někdo další řekne byl to podvod , těžko se dá oponovat lichými argumenty.
Situace je vážná, sociální sítě holdingu mlčí. To vždy značí klid před bouří. Tentokrát by to ovšem mohla být bouře, která smete jejího původce, Andreje Babiše. Ministerstvo financí bude sice svého bývalého šéfa krýt, dokud to půjde, ale pokud se podaří zprávu OLAF zveřejnit dřív, než se bude hlasovat o vydání, půjde o úplně jinou situaci, než by nastala s dokumentem, který bude stále zatajován.

Anonym 90186 29.12.2017 09:57
Otázkou zůstává, proč Strnad posílá Zemanovy peníze z několika zdrojů. Jako logické vysvětlení se nabízí snaha o nepřekročení limitu na jeden dar, který je od Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí nastaven na tři miliony korun.
Co však žádné otázky nevyvolává, je důvod, proč se Strnad tak aktivně snaží současného prezidenta podpořit. Vzhledem k jeho obchodování se státem a vřelým vztahům hlavy státu s novou ministryní obrany Karlou Šlechtovou je důležité si pojistit možné zakázky, které jistě bude ministerstvo obrany vypisovat. A přes Miloše Zemana, pokud by zůstal ve funkci, by to šlo skvěle.

Anonym 90186 29.12.2017 09:56
Posledním významným sponzorem je právník Jan Nekola, který daroval 900 tisíc 27. prosince. Není zřejmě náhodou, že tento právník je přítomen u všech Strnadových významných transakcí. Kupříkladu u klíčového získání hodnotného brandu Tatra. Nyní vystupuje v jeho prospěch také třeba ve sporu o zkrachovalou lounskou vagonku Legios, kterou by Strnad rád získal.

Anonym 90186 29.12.2017 09:56
Ten velmi úzce spolupracuje s Alexejem Beljajevem, který bývá označován jako ruská spojka ve střední Evropě. Současně je slovenský podnikatel znám například jako dřívější sponzor Vladimíra Mečiara, jehož HZDS věnoval minimálně 10 milionů korun. Beljajev rovněž působil ve skupině podnikatelů, v níž se objevil i Andrej Babiš. V DAKO, firmě, podporující Zemana, má Beljajev svůj akciový podíl.
Další dar doputoval na Zemanův transparentní účet 22. prosince od firmy COMPOSITE COMPONENTS, vyrábějící materiály pro letecký a automobilový průmysl. Společnost založil také Jaroslav Strnad. Dnes ji ovšem podle obchodního rejstříku vlastní jeho významný zaměstnanec Petr Rusek. Ten sponzorský příspěvek označil za správnou věc.

Anonym 90186 29.12.2017 09:55
První dar, dva miliony korun, který se na Zemanově účtu objevil 21. prosince, věnovala firma DAKO, která již v minulosti byla největším sponzorem Strany práv občanů, která byla dříve známé jako Zemanovci. Tato firma patří do konsorcia společností, které vlastní v současnosti asi nejvlivnější český obchodník se zbraněmi Jaroslav Strnad.

Anonym 90186 29.12.2017 09:54
Miloš Zeman se sice podle svých slov neúčastní prezidentské kampaně, přesto se v poslední době začaly na jeho transparentním účtu objevovat velké částky, které dostal od svých podporovatelů. V současné době už prezident disponuje částkou převyšující čtyři miliony korun. Všechny tři velké dary mají jednoho společného jmenovatele Jaroslava Strnada, vlivného českého zbrojaře a dodavatele české armády.

Anonym 90186 29.12.2017 09:54
Zemanova celebrita Kajínek: Kdyby to bylo nutné, okradl bych stát

Anonym 5822 29.12.2017 09:51
Bezkulko z Horní Dolní, ještě na slovíčko. Nemusím mluvit krátce jako Ostravaci :-). Jedu zítra s přáteli, kteří mluví pouze anglicky, a to by ses divil, jak se mohou všichni v penzionu přetrhnout. To víš, ty jím žádné rito nezajistíš, dědulo naivní. A ten tvůj Ovar hezky ostříhá, tomu věř, a může si potom vzít Ovci a Mynáře na svůj vejminek na Vysočině, zapadne za ním opona. Pa, hňupe. A nezapomeň se přebalit. :-)) Je to dostatečně veselé?

Kj 10935 28.12.2017 22:00
Ministerstvo financí se snaží v kauze Čapí hnízdo pouze získat čas. neexistuje žádné nařízení, které by zakazovalo uveřejnění závěrů vyšetřování Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF). Jasně to říká nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 883|2013.

Kj 10935 28.12.2017 21:56
Takže jmenováním Bureše se vlastně přiznal.

Kj 10935 28.12.2017 21:55
A co říká kořalečník Zeman?

Velmi trefně Zeman také uvedl, že jestliže bude zvolen do funkce spolupracovník StB, bude to vypovídat více o stavu našeho voličstva než o kandidátech samých. Stejně tak jmenování agenta StB do veřejné funkce bude vypovídat více o tom, kdo kandidáta jmenuje než o kandidátovi samotném. Odmítavě se stavěl k lustračnímu zákonu i v roce 1995 při prvním prodloužení jeho účinnosti a stejný názor zastával i v roce 200, kdy hlasoval proti zákonu o prodloužení účinnosti lustračního zákona na neurčito.

Kj 10935 28.12.2017 21:50
Pro Anonym 90186.
Tak už je to jasné. Kamarádi z stb. Proto ta chvála a podpora. Proto kořalečník vzývá Bureše.
Proto nám vládnou bolševické struktury z dob minulých. Proto ta snaha získat k sobě rudé bratry z KSČM.
Proto jim tleskají senilové vzpomínající s láskou na sovětský svaz.
Proto je Fantomas tak obdivuje. Je to stejný rudoch jako oni.

Anonym 90186 28.12.2017 20:30
datum: 31.1.1984, Druh svazku: S Reg. č.: 27296, Krycí jméno: MAN, Jméno, příjmení, Datum nar.: Ing. ZEMAN Miloš 28.9.1944, u koho se svazek nachází: II-5.1, Podpis oper.prac.: TYL, Převedeno do jiného svazku 14.XI.1989, Uloženo do archivu: Zničeno 5.XII.1989

Anonym 90186 28.12.2017 20:24
Pro vypatlance Fantomase
Pětadvacetiletý Čech se přiznal k vraždě čtrnáctileté dívky v Německu. Mladík žil v zemi pět let. Ve středu ho zadržela policie v jeho bytě v Oberdollendorfu u Bonnu.
Muž na severu Čech zavraždil dívku (14), další (16) vážně zranil!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 19:44
Košík bratři KJ 90186 zase špatná zpráva!
Poslední průzkum Miloš Zeman 55%
Drahoš (BAS) 26%
Topol 7%
Horáček ( Sázkař) 5%
Hlasy poslalo 65352 občanů!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 19:07
Tak máš už nějakého doma Kisko 90186??

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 19:06
Opakují co je na tom špatného, že píší to co bylo na Primě??
Že slimák zabil 15 letou dívku v Německu??

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 18:47
Ještě poznámka k Mařce z Humpolce,ty jedeš na Moravu??
Tak už tě mají plné zuby i v Humpolci??
Ale já ti to letuško přeji alespoň poznáš jak jsou Jeseníky krásné,jen mluv krátce Čechačky tam nemají moc rádi,a bacha na hlavu, i když tam už není co pokazit! A napiš něco veselého!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 18:42
Pitomcům na štěstí jsou tady jenom dva, odpovídat nebudu,já řekl příští prezident Miloš Zeman nemá cenu se s blbý bavit, protože si pak myslí že jsou důležití,a vy dva jste extra cypi je vidět že jste v pavilónu spoutání vedle sebe!
Nejvíc mně vždy rozesměje jak bývalí a samozřejmě i dnešní bonzáci si společně notují, že KJ a 90186, apropo máš už nějakého slimáka doma? Nebo jen mluvíš z hladu, milicionáři??
Jinak hošani růžoví jsem rád že vám to klape,co vám taky zbývalo, když vám baby dali roha!
Škoda že nemůžu poslat fotku,u poštovních schránkách máme koš,je plný fotek Drahošu aTopolánku, které ty nuly nechali vhodit do poštovních schránek!
A ještě dotaz, sedí už premiér Babiš??
Děkuji za vyčerpávající odpověď!!
Ale až zítra, teď jdem na a 127866;!!

Kj 10935 28.12.2017 17:15
Fantomas je skvělým představitelem venkovské lůzy. Trošku natvrdlý se sklony k násilí podporující vládu silné ruky.
Jinak takový bývalý šedý mor nebo předseda uličního výboru, který nikomu nepotvrdil razítkem výjezdní doložku.
Je to taková ta krysa, která se drží za každého režimu svým patolízačstvím bonzem.
A teď cítí příležitost se zavděčit bývalému stébákovi co vede sektu ANO.

Anonym 90186 28.12.2017 16:59
Pro troubu Fantomase. Drahoše sponzoruje zhruba 500 lidí a firem. Vše se lze dočíst na jeho transparentním účtu. Pokud ještě neumíš číst, tak požádej svojí ošetřovatelku až ti bude oplachovat ten tvůj zapařenej zarudlej zadek.

Anonym 90186 28.12.2017 16:51
Jak již bylo napsáno, s informací o tom, že se jednalo o azylanty z arabských zemí, přišlo hnutí Slušní lidé. Skupina pod názvem Slušní lidé je velmi aktivní, zvláště pak na sociálních sítích. Aktivních členů je jen pár desítek. Jejich facebookovou stránku ale lajklo nebo ji sdílí víc než šestnáct tisíc příznivců. Základ hnutí tvoří lidé blízcí bojovým sportům, vyznavačům fitness či soukromým ochranným službám a fanoušci fotbalové Zbrojovky.
Jsou mezi nimi i ti, kteří se v 90. letech pohybovali kolem obávaného chuligánského Johnny Kentus Gangu (JKG). Protiextremistické oddělení policie je tehdy vyhodnotilo jako nebezpečné pravicové radikály. Někteří členové dokonce seděli ve vězení za propagaci nacismu. Odkazu na chuligánskou minulost se však hnutí nebojí. Letos v dubnu třeba pořádalo Jarní Komunální Gruntování (opět zkratka JKG) při akci Ukliďme Česko. Zkratku taky členové příležitostně používají ve svých videích.
Server Středoevropan, který informaci o tom, že útočníci jsou údajně uprchlíci, přetiskl jako první bývalý vůdce neonacistického hnutí v ČR Filip Vávra.

Anonym 90186 28.12.2017 16:50
Fantomas by měl brát něco proti dem.enci.
Na internetu začala kolovat informace o útoku nožem, který se stal 23. prosince 2017 před diskotékou Caribic v centru Brna.
Podle Policie ČR zde došlo k hádce mezi skupinou osob a dva lidé utrpěli bodnořezná poranění. Poškozeným je boxer původem z Arménie Hamo Aperjan, který měl s útočníky spory již na diskotéce. Policie potvrdila, že pachatelé jsou skutečně cizinci a hlavní z útočníků je ve vazbě. Informaci, že by šlo o lidi žádají v ČR o azyl a jednalo se tedy o tzv. uprchlíky, Policie ČR nepotvrdila. Všichni podezřelí jsou původem cizinci, kteří žijí v České republice legálně již delší dobu. Podle informací z ministerstva vnitra se nejedná o žadatele o azyl, dodala mluvčí Policie ČR por. Bc. Andrea Cejnková.

Anonym 5822 28.12.2017 16:14
Opravuji gr. chybu: NEZMĚNILO

Anonym 5822 28.12.2017 16:13
Tak vidím, že se zde nic nesměnilo. Několik starých hňupů si zde honí ego, bohužel i na Vánoce. Zřejmě velmi osamělí stařečkové. Vánoce jsou za námi, já jsem si hezky zalyžovala v Alpách a zdejší hňupové jenom mlátí do klávesnice a kecají nesmysly. Za pár dní opět odjíždím, na Silvestra do Jeseníků na Šerák, tam je krásná sjezdovka. Tak si vyměňte plínky a nezničte klávesnici, ta za nic nemůže :-)). Pa, dědulové negramotní.
Jo, ještě něco, projev Ovara byl úsměvný, jakoby chtěl vychovávat žáčky třetí třídy. Já jsem vždy byla hrdá Češka, k tomu mne nemusí nabádat nějaký .. Ale zdali je on hrdý Čech, o tom velmi pochybuji. Leze rusákům do pr..

Kj 10935 28.12.2017 15:52
Fanromasi, vy uctívači Bureše. Zatím nesedí za katrem, ale jistě se tomu Bureš nevyhne a ani pěst kořalečníka, kterou hrozil všem slušným lidem na tom nic nezmění.

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:26
Poslední zpráva i Reflex odepsal Drahoše ( BAS)
nemastným nevýrazný, suchý neodpovídá na mu kladené otázky, brýle nosí jen proto že to chce manželka a doposud se nevyjádřil kdo jej sponzoruje! Navíc opisuje od Horáčka, což musela žehlit jejím mluvčí! Vypadne v pravém kole!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:12
Těžko chápeš takže ješte jednou, já nepsal o tom co se stalo před třemi měsíci,ty opožděný staříků ale o tom co se stalo 23.12!!
Kdo tě stvořil,musel být na plech!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:07
Je fajn, že jsi tady jen ty a tvůj nevlastní brácha KJ!
Ostatní jsou normální, napiš zase nějakou " čerstvou" zprávu 5 let starou, MODRÁKU!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:05
Nepoprali migranti ale napadli naše občany, popros vychovatelé ať tě pustí k televizi sle ne na čt jen na primu,tsm jdou na naše poměry objektivní, svázáku!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:02
Že nemá prověrku jelito ví každý,ty taky nejsi svéprávných a musíme číst tvé jednoduché příspěvky žáka zvláštní školy.Spravně dělají žádné připomínky,je to silná a chytrá vláda poradí si sama! Starostové to jsou ti co se vejdou do telefonní budky? To by tak hrálo aby si něco přáli,babráci! EET koho se ptám všichni si to pochvalují,jen to chce ještě přitvrdit, však paní Schillerová si poradí je to chytrá žena.MÁŠ PRAVDU V BRNĚ SE NEPOPRALI MIGRSNTI ,ONI NAPADLI NAŠE ŘEKNI VYCHOVSTRLI AŤ TĚ NZA DOBRÉ CHOVÁNÍ PUSTÍ K TELEVIZI ALE NE K ČT 1 ALE NA PRIMU!

Anonym 90186 28.12.2017 09:07
Vedoucím Kanceláře prezidenta republiky by se mohl stát jedině svéprávný a bezúhonný člověk, který by musel mít bezpečnostní prověrku na stupeň Přísně tajné. Pokud by ji do roku od nástupu do funkce nezískal, funkci by ztratil a nesměl by ji znovu získat. Přichází s tím novela zákona o Kanceláři prezidenta republiky, kterou ve Sněmovně předložili poslanci Starostů. Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka přestavuje návrh volební kampaň před prezidentskými volbami, které se uskuteční v lednu. Současný kancléř Vratislav Mynář prověrku nemá.

Anonym 90186 28.12.2017 09:07
Vláda chce omezit připomínky zvenčí. Na jednání už nebude šéf NKÚ a další

Anonym 90186 28.12.2017 09:06
Kdo neprojde čistkou Babišovy vlády? Třeba náměstek, který šetří novou ministryni

Anonym 90186 28.12.2017 09:01
Nejméně bytů za 20 let. Ze stavebnictví je brzda ekonomiky

Anonym 90186 28.12.2017 09:00
Celkem šedesát poslanců z pěti stran se podepsalo pod návrh, který by mohl výrazně osekat elektronickou evidenci tržeb (EET). Podle ODS, STAN, TOP 09, Pirátů a hnutí SPD by se evidence, kterou lze označit za vlajkou loď současného premiéra Andreje Babiše (ANO), neměla týkat podnikatelů, kteří nejsou plátci DPH.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17670

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti