Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Barvy (Jandová Marta) Double Album (Žbirka, Miroslav) Muž S Bílým Psem (Radůza) 30_ (Ďurica, Adam) Glow (Support Lesbiens)

Andrej Babiš diskuse strana 2650

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

EdaČurák 18555 23.09. 21:28
Příběh 50 sirotků jednou vstoupí do dějin jako ukázková kouřová clona. Co na tom, že se projednává rozpočet, ze kterého si stbák jistě odkloní do holgdingu. Co na tom, že za jeho partaj kandiduje mraky diletantů, kteří chtějí tu nakopávat, tu odsouvat, tu vytahují špagáty. 50 sirotků to zakryje.

Anonym 94236 23.09. 21:18
Příchod Muslimů do Evropy bude dle mého názoru mít horší následky než nástup Hitlera v 30. letech.

Fanda 46426  72 let 23.09. 19:38
Snížil jsem se k tomu co ty Patriku , lepší prezidentem český člověk než Rakouský huhňa který neumí ani českou hymnu a neumí se postarat ani o svojí postiženou ženu , které sjednal služku . Ať žije ta vaše slavná zlodějská demokracie , doufám že se ta vaše klika schází u Huhně na Orlíku a v rytířském sále si brousíte ty vaše prolhané mordy zmrzlouni , A ty Marčelíno se laskavě starej o svého bobra a vymeť pavučiny

Julča 78021  32 let 23.09. 19:04
ádné sirotky nebrat. Se skupinou 50 sirotků by zcela jistě přijela i skupina minimálně 10 dospělích, vychovatelů - překladatelů, kvůli jazykové bariéře.
Nevěřte tomu, že by přijeli pouze děti. Vítači prostě zkouší všechno a nedají pokoj.

Julča 78021  32 let 23.09. 19:04
ádné sirotky nebrat. Se skupinou 50 sirotků by zcela jistě přijela i skupina minimálně 10 dospělích, vychovatelů - překladatelů, kvůli jazykové bariéře.
Nevěřte tomu, že by přijeli pouze děti. Vítači prostě zkouší všechno a nedají pokoj.

Anonym 81166 23.09. 18:31
Andrej Babiš se opět dostal do hledáčku světově známého deníku The Guardian, ale ne tak, jak by se mu zřejmě líbilo. Noviny si všimly poslední zprávy slovenské pobočky Transparency International, podle které je Babiš stále faktickým majitelem Agrofertu. V tom případě by holding v důsledku střetu zájmů neměl právo pobírat evropské dotace.
,,ČR je spolu s dalšími zeměmi V4 největším příjemcem evropských dotací na hlavu v roce 2017 získal Agrofert 3x víc na dotacích než v roce 2012 (1,9 mld. korun). Přestože v ČR dělá Babiš ze sebe supermana, venku se mu jen smějí, říká bývalý poslanec TOP 09 Marek Ženíšek.
Premiér se po vstupu do politiky posunul ze šesté příčky na druhé místo žebříčku nejbohatších lidí České republiky. Opoziční strany sice vytvořily zákon omezující možnost vlastnění firem politiky, ale Babiš firmy pouze převedl do svěřenského fondu. A dle informací TI zůstal i papírově stále řídící osobou. Vše má stát ve veřejných výpisech samotného holdingu.
Případ se nyní projednává i na půdě Evropského parlamentu. ,,Buď musí odejít z funkce premiéra, nebo by se měl po dobu svého působení v politice dobrovolně zříci dotací, protože je ve střetu zájmů. Poslední možností je pak transparentní prodej Agrofertu za tržní cenu. Pan Babiš už měl dostatek času si vybrat. Pokud chce stále dělat politiku, ať firmy prodá. Stane se miliardářem a vše bude transparentní, komentoval vývoj europoslanec Tomáš Zdechovský.

Anonym 81166 23.09. 18:29
Vláda minulý týden schválila státní rozpočet pro nadcházející rok s deficitem 40 miliard korun. V období ekonomického blahobytu se tak rozhodla, s patřičnou dávkou populismu rozdávat, namísto toho, aby tvořila rezervy na horší časy. Neboť podle hospodářského cyklu, musí po každé expanzi zákonitě přijít i recese.
,,Dluh je odsouvání řešení problému do budoucna. Bude bolet až bude špatně. Řešení odhozením problému na další generaci je jen pohodlné. Nevyrovnaný rozpočet je psychologická neschopnost dostát svým vlastním slibům. Přitom je situace příznivá nízká nezaměstnanost, růst HDP i příliv peněz z EU, komentoval pro Česko televizi ekonom Tomáš Sedláček.
Před volbami obvykle strany slibují modré z nebe. Na státní úrovni je to například omílaný vyrovnaný rozpočet či přidávání státním zaměstnanců, k čemuž dojde z pravidla na sklonku volebního období, aby byly kroky v čerstvé paměti voličů. Na krajské je Pražanům například opět slibováno zahájení výstavby čtvrté linky metra maximálně do tří let. A při samotné průjezdu hlavním městem máte po zhlédnutí volebních billboardů pocit, že na konci cesty můžete zahodit peněženku, protože odteď bude již vše zdarma. Nic ovšem není bezplatné a za rozhazovačnou politiku vlády zaplatí budoucí plátci daní i s úroky.

Ras 89154 23.09. 17:06
Když mě bylo patnáct roků tak mě pan Janda radil abych si z každou ženskou co budu chtít oject hned potykal.To tykání s Marcelou předurčuje ,že také bude brzo kocour v troubě.Pomáhej Pánbůh,kdybys na to sám nestačil.

Marcela 9466  60 let 23.09. 15:50
Patriku,děkuji,zdravím a vypínám.Brzy začne Eďouš předstírat,že se vrátil z víkendu.
Na to je mojí neděle škoda.

Anonym 5822 23.09. 15:37
Koláčky, doplňuji :-))

Patrik 5822 23.09. 15:35
Paní Marcelo vůbec se neomlouvejte, že mně tykáte, jsem o generaci mladší než vy. Líbí se mi vaše názory, jste jasné pravicová, jako my. Knížete jsme volili, bohužel zvítězil buran z Vysočiny, volili ho burani :-)) a těch je fakt více než inteligence. Zvažuji, že odjedu za mámou na Lefkadu a přenechám penzion na několik dní sestře Lauře. Mámu budu od vás pozdravovat. Nyní už se připravujeme na večeři, brokolicový krém, grilovaný losos nebo kulatá hovězí plec, pečené brambůrky, grilovaná kukuřice, domácí borůvkové se smetanou paní Laury, ty jsou excelentní, no a je toho víc. U nás si pochutnáte. Mějte se hezky.

Marcela 9466  60 let 23.09. 15:06
Ano,ne ANO!!

Marcela 9466  60 let 23.09. 15:04
Jasně!!

Anonym 81166 23.09. 15:01
Pan kníže byl nejlepší ministr co kdy ČR měla. Otvíral dveře po celém světě. Tohle se nikdo nenaučí, tím se musíte narodit a pan kníže je ten vyjímečný.

Anonym 81166 23.09. 15:00
Kalousek mne dnes utvrdil, ze volit TOP09 je správná volba.

Marcela 9466  60 let 23.09. 14:59
Kalousek má pravdu.Jen si nejsem jistá,jestli těmto dlouhým,i když úžasným komentářům pana,paní 81166 Bratrstvo opičí hlavičky rozumí.

Anonym 81166 23.09. 14:56
Někde jsem četl statistiku, že 98 procent vražd zastřelením v USA, je spácháno legálně drženou zbraní. Teď si představte, kdyby každej jouda kterej má u nás spory se sousedem, měl vlastní kvér.

Anonym 81166 23.09. 14:51
Miroslav Kalousek vidí ministra zahraničí je respektovanou osobnost. I kdyby byl pan Petříček geniální, tak tou neformální autoritou vybavený není, a to je příliš velký luxus, řekl bývalý předseda strany. Česká zahraniční politika je k tomu podle něj diskoordinovaná.

Anonym 81166 23.09. 14:50
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek v nedělním diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce podrobil kritice vládní návrh rozpočtu, jehož projednávání v prvním čtení se bude věnovat poslanecká sněmovna.
Kalousek uvedl, že jeho klub navrhne naprostou změnu priorit vládního rozpočtu. Jakkoli je nepravděpodobné, že by TOP 09 mohla za současné situace svoji koncepci prosadit, stojí za zaznamenání její alternativní koncepce.
Současná vláda má díky ekonomickému boomu k dispozici zhruba o 350 miliard korun více, než měla poslední pravicová vláda v době globální ekonomické krize. Přitom Babišovův kabinet připravil schodkový rozpočet, aby si naklonil široké množství voličských skupin, a plýtvá veřejnými penězi. Podle Kalouska je to na úkor budoucnosti, protože vláda nevyužívá období ekonomického růstu k investicím.
Míra investic k celkovému objemu rozpočtu byla v době Nečasovy a Kalouskovy vlády téměř 10 procent i přes značné potíže způsobené světovou finanční krizí. Babišova vláda navrhuje ve svém rozpočtu v době růstu investice pouze v míře 8,1 procenta k celkovému objemu rozpočtu.
TOP 09 navrhne snížení objemu rozpočtu o 40 miliard, aby nebyl deficitní, a také navrhne, aby se míra investic zvýšila opět na procentuální úroveň, na jaké byla v době krize. To by znamenalo ze 122 miliard alespoň na 150 miliard.

Anonym 81166 23.09. 14:49
Miroslav Kalousek v televizním pořadu Otázky Václava Moravce označil za id.otskou větu předsedy vlády Andreje Babiše, že není třeba pomáhat syrským sirotkům. Naše spojenecké země tím podle předsedy poslaneckého klubu TOP 09 dostávají signál, že Češi jsou sobci.
Další ostré sdělení na adresu premiéra Kalousek pronesl, když komentoval stanovisko francouzského prezidenta Emmanuela Macrona ze salcburského summitu. Prezident Macron navrhl, že by země, které se vyhýbají principu solidarity při řešení migračních problémů a pouze čerpají evropské dotace, měly být vyřazeny z schengenského prostoru a měla by se jim uzavřít možnost čerpat peníze ze strukturálních fondů. Macron měl zjevně na mysli Českou republiku a Maďarsko. Kalousek k tomu uvedl, že takový parťák, jakým je Andrej Babiš, musí logicky vzbuzovat u západních politiků odpor. Francie je čistým plátcem do evropského rozpočtu a Česká republika je naopak příjemcem dotací. Český premiér je navíc v Evropě známý tím, že ukradl evropské peníze pro svoji luxusní farmu. Přitom Babiš vyhlásil, že Česká republika nepřijme ani jediného uprchlíka. To podle Kalouska musí vyvolávat silně zá.orné hodnocení České republiky.

Marcela 9466  60 let 23.09. 14:27
Fanouš psal,že jde nato(asi myslel na to? )a už píše.
Nejspíš se to nepovedlo.Čau.

Marcela 9466  60 let 23.09. 14:14
Patriku mám toho dost:):):).Lefkada úžasná! My milujeme také Krétu.
Prostě makani cestují.Pozdravuji mámu.
Zastupuješ jí se ctí,jsem moc ráda.Omlouvám se za tykání.M.

Fanda 46426  72 let 23.09. 14:07
Ať napíše Šojdrovka a Maláčka kde ty děcka bez doprovodu vzali peníze pro pašeráky aby se dostali do Evropy . Bez peněz by jim ti pašeráci akorát nakopali do pozadí a řádně , toť otázka , KDE?

Fanda 46426  72 let 23.09. 13:59
Patriček hošíček nám tady pěkně vystříkal , celkem se povedlo , ale psals že mamka je v důchodovém věku a dělala u aerolinek , v daném věku pokud tam pracovala tak se opravdu musela činit aby si udržela místo bez toho to nešlo , víš Patričku pokud by se Edik stravoval u vás tak tomu budu věřit že se pokálel na židli a hodil šavli na klávesnici , ale asi kecáš viď , přiznej se!

Tomáš80Let 17817 23.09. 13:54
Proč je tolik hloupých politiků a lidí mladších kteří stále nepochopili,že v současné vlně imigrantů jde o jediné;ovládnout Evropu!
Z každého toho přičmoudlého se zrodí stovky dalších!
I z každého sirotka p.Maláčová a v a 224;m podobných!

Patrik 5822 23.09. 13:31
Stará tlustá ošklivka roštěnka Mirka zde obtěžuje starého pupkatého senilního Fanouše. Chtěla by na koníčka, ale to by nesměla být na vozíčku. Hezký den nepřátelé Ovara a Koblihy. Dnes sice zakaboněná obloha, ale Praha krásná, snad ještě krásnější než když se do ní opírá žhavé slunce. Jo, máma vás pozdravuje, ale opět je na zamilovaný Lefkadě. Nyní je tam klid, rusáci a angláni odjeli, krásný relax. Edik zase brzy napíše, půjde do stacionáře, tam má k dispozici PC, ostatní senioři se zlobí, Edik vždycky pos..e židli a prý často zvrací do klávesnice :-))pa

Fanda 46426  72 let 23.09. 13:10
Marcelo dík za familiární oslovení ,už jdu nato a co ty zase nic , nemáš to lehké ještěrko

Marcela 9466  60 let 23.09. 13:05
Neukojený a frustrovaný Fanouš neustále píše o sexu.
Něco s tím dělej dědo.

Fanda 46426  72 let 23.09. 12:55
Patriku tvoje sestra neumí uvařit ani knedlík natož někoho vytáčet ,ale to co umí velmi dobře tak to tady vědí všichni (říkají ji trampolína) kluci si zaskáčou a jdou domů pá pá

Ras 89154 23.09. 11:34
Kvalitní revoluční bejkovec v rukou budoucích zasloužilých revolucionářů
může udělat při dělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku úplné zázraky.

Anonym 81166 23.09. 11:18
V sovětských gulazích skončily tisíce československých židů

Anonym 81166 23.09. 11:17
Putinova popularita klesá. Lidé jsou ochotni jít do ulic

Anonym 81166 23.09. 11:16
Dan asi nemá telefon na Andreje. Ročně postavil jen 13 kilometrů dálnic

Marcela 9466  60 let 23.09. 09:53
Mirka se slovníkem,který dokazuje,že absolvovala základní vojenskou službu píše o vulgárnostech? Je to k smíchu,nebo k pláči?

Anonym 5822 23.09. 09:08
Anonym 5822 23.09. 08:15
Paní Marcelo, zdravím vás. Rádi vás přivítáme, ale musíme se zkontaktovat nějak promyšleně. Nechat zde adresu anebo č. mobilu je nebezpečné. Dovedu si představit ty nenávistné telefonáty a nedej Bože, ještě by se mi do penzionu navezli ti šváby z Bruntálu. Z toho mám husí kůži. Také mám vnoučky a zahradu, takže velká radost, no a práce hodně, v místě, kde mám penzion je vlastně celoroční dřina, nejvíce jezdí zahraniční turisté, ale s dětmi dcerou Laurou a synem Patrikem se střídáme, takže každý máme pár dní klidu. A nějakým nedomrlým Edoušem se nezabývejte, vždyť je to regulérní blázen, pomatený stařeček. Přeji hezkou neděli a jdu zkontrolovat kuchyň, hosti už snídají. Laura starší.

Anonym 5822 23.09. 08:15
Paní Marcelo, zdravím vás. Rádi vás přivítáme, ale musíme se zkontaktovat nějak promyšleně. Nechat zde adresu anebo č. mobilu je nebezpečné. Dovedu si představit ty nenávistné telefonáty a nedej Bože, ještě by se mi do penzionu navezli ti šváby z Bruntálu. Z toho mám husí kůži. Také mám vnoučky a zahradu, takže velká radost, no a práce hodně, v místě, kde mám penzion je vlastně celoroční dřina, nejvíce jezdí zahraniční turisté, ale s dětmi dcerou Laurou a synem Patrikem se střídáme, takže každý máme pár dní klidu. A nějakým nedomrlým Edoušem se nezabývejte, vždyť je to regulérní blázen, pomatený stařeček. Přeji hezkou neděli a jdu zkontrolovat kuchyň, hosti už snídají. Laura starší.
Anonym 5822 23.09. 08:15
Paní Marcelo, zdravím vás. Rádi vás přivítáme, ale musíme se zkontaktovat nějak promyšleně. Nechat zde adresu anebo č. mobilu je nebezpečné. Dovedu si představit ty nenávistné telefonáty a nedej Bože, ještě by se mi do penzionu navezli ti šváby z Bruntálu. Z toho mám husí kůži. Také mám vnoučky a zahradu, takže velká radost, no a práce hodně, v místě, kde mám penzion je vlastně celoroční dřina, nejvíce jezdí zahraniční turisté, ale s dětmi dcerou Laurou a synem Patrikem se střídáme, takže každý máme pár dní klidu. A nějakým nedomrlým Edoušem se nezabývejte, vždyť je to regulérní blázen, pomatený stařeček. Přeji hezkou neděli a jdu zkontrolovat kuchyň, hosti už snídají. Laura starší.

Mirka 46710  66 let 23.09. 09:08
Nic nez vulgarita.To musi byt fakt pravnik plzenske VS.Moc klientu nema,takze vypomaha pred hlavake.I kdyby jsi mela deset penzionu 5822,my to mame na haku a slusny clovek tak sproste nepise.

Ovar 5822 23.09. 09:05
Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, bezcharakterní vskutku machři." Konec mailu K současné ... (zkráceno)<|i>

Fanda 5822 23.09. 09:04
Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, bezcharakterní vskutku machři." Konec mailu K současné ... (zkráceno)<|i>

Mirka 5822 23.09. 09:04
Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, bezcharakterní vskutku machři." Konec mailu K současné ... (zkráceno)<|i>

Edik 5822 23.09. 09:03
Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, bezcharakterní vskutku machři." Konec mailu K současné ... (zkráceno)<|i>

Patrik 5822 23.09. 09:03
Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, bezcharakterní vskutku machři." Konec mailu K současné ... (zkráceno)<|i>

Patrik 5822 23.09. 09:00
5, dej si obklad na hlavu, onanuj před fotkou Zemana a Babiše, a hlavně, omývej své chabé zvadlé staré přirození vlažnou vodou, uleví se ti dědulo Jo a nekoukej na video s malými chlapečky, to je trestné :-)) Pa stará puso.

5 37713 23.09. 08:57
Nečetl!

5 37713 23.09. 08:57
5522 větší kravinu jsem již dlouho neetl. Čau

5 37713 23.09. 08:55
Paní Šojdrová kdyby půl platu poslala dětem do Sýrie by udělala lépe. Ale toto je jen zviditelnění. Budou volby do Bruselu!

Patrik 5822 23.09. 08:51
Na tuto hloupost nějakého zoufalce 5 budu reagovat. Moje máma byla skutečně letuškou, ale pouze do určitého věku, Právní a filozofickou fakultu vystudovala, a nebylo to v Plzni. Nyní úspěšně vede svůj penzion, jelikož má už důchodový věk. A nějaký packal nesvéprávný se do ní obouvá, jelikož si nevidí na špičku svého červeného pivního .Takže také zdravím a radím, nezáviďte, chápu že nemůžete za to, zda jste primitivové, jo jací rodiče, takové děti. :-)) Příště vás vytočí do nepříčetnosti ségra, ta to umí dokonale. :-))

Mirka 46710  66 let 23.09. 08:45
Marcelo,Eda jasne psal,ze zdravi ze Slovenska.Ty jsi fakt blbka,ktera neumi ani psat,ani cist.Mazej uz na tu Kampu a dej pokoj.

5 37713 23.09. 08:34
5822 ta letuška, právnička, teď má penzion. Ta nebo ten lže, že už si nepamatuje co řekla?

Anonym 5822 23.09. 08:18
Jo ještě jedna rekce, tady je nějaká Marie úplně paf z Babišova chleba. My máme svého dodavatele pekaře, lepší chléb si nedovedu představit, ale je drahý, ne pro socky jako je Mářa. Tak pa a zase někdy.

Anonym 5822 23.09. 08:15
Paní Marcelo, zdravím vás. Rádi vás přivítáme, ale musíme se zkontaktovat nějak promyšleně. Nechat zde adresu anebo č. mobilu je nebezpečné. Dovedu si představit ty nenávistné telefonáty a nedej Bože, ještě by se mi do penzionu navezli ti šváby z Bruntálu. Z toho mám husí kůži. Také mám vnoučky a zahradu, takže velká radost, no a práce hodně, v místě, kde mám penzion je vlastně celoroční dřina, nejvíce jezdí zahraniční turisté, ale s dětmi dcerou Laurou a synem Patrikem se střídáme, takže každý máme pár dní klidu. A nějakým nedomrlým Edoušem se nezabývejte, vždyť je to regulérní blázen, pomatený stařeček. Přeji hezkou neděli a jdu zkontrolovat kuchyň, hosti už snídají. Laura starší.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28890

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti