Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Face Yourself (Bts) Trilobit (Olympic) Spolu (Klus Tomáš) Love Yourself: Answer (CD+Book) (BTS) Posli To Tam (Pavlicek, Michal)

Andrej Babiš diskuse strana 4350

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 29.07. 18:56
Kluse podpořil i Matěj Ruppert, vůdčí osobnost kapely Monkey Business.

Anonym 81166 29.07. 18:50
Miroslav Kalousek ostře zareagoval na rozhovor Práva s Andrejem Babišem.
Premiér v rozhovoru mimo jiné uvedl: Po debatě s bavorským premiérem jsem ještě více přesvědčen, že se ilegální migraci musíme ubránit za každou cenu.
Právě vůči tomuto výroku se ohradil Kalousek. Proti nelegální migraci jsme všichni. Už proto, že není legální, začal.
Posoudit ale žádost uprchlíka o azyl a v případě, že mu jde o krk, mu ten azyl poskytnout, není nelegální. To je povinná lidskost. Nezdá se, že by v tom tenhle ekonomický imigrant měl jasno, dodal.

Mirka 46120  66 let 29.07. 18:06
Jiri Machacek s Migem vystoupil na Colours of Ostrava.Tento festival sponzorovala i firma A.Babise.Po vystoupeni a inkasovani penez si Jiri uvedomil tuto skutecnost a pridal se k postoji T.Kluse.Byl by borec,kdyby penize vratil,ale to se nestalo.At uz jdou do zadele radoby umelci-specielne vecne na srot Jiri Machacek.

Xy 37135 29.07. 18:04
66 a teď něco o vás. Škola jestli nějaká, zaměstnání, v KSČ atd.již se těším

Anonym 81166 29.07. 17:48
Anton měl Zemana odvézt do Leopoldova.

Anonym 81166 29.07. 17:47
Kdyby Tomas videl, co mu tam jezdi za xindl, tak Ceskoslovensko pripojil zpet k Rakousku.

Anonym 81166 29.07. 17:46
Masaryk musí v hrobě rotovat, když v jeho stopách, coby český prezident, jede komoušský ožrala a křupan.

Anonym 81166 29.07. 17:45
I kdyby se Zeman snažil sebevíc, žádnej Masaryk z něho nebude, ani náhodou. Pobavila mne zastávka ve Sládkovičovu. Tam sídlí ta slavná pseudouniverzita s.r.o. (bývalý učňák nebo co), která Michalu Haškovi udělila titul!

Anonym 81166 29.07. 17:41
Rodinná firma Tomanových Agrotrade působí na českém trhu i nyní, je to ale oficiálně jiná, později založená společnost. Dluhy téměř nemá, patří ji firmy jako Xavergen (chová krůty a kuřata), Xaverov (prodává maso a polotovary) či Boneco (vyrábí majonézy a lahůdkové saláty). Tomanovi přispěli finančními dary na prezidentskou kampaň Miloše Zemana v roce 2013. Osobně i nynější ministr zemědělství, a to částkou 175.tisíc Kč. Jeho otec Miroslav Toman starší byl 28. října 2015 vyznamenán prezidentem Milošem Zemanem medailí za zásluhy.

Anonym 81166 29.07. 17:40
Nesrovnalosti spojené s podnikáním Miroslava Tomana st. a jeho synů Miroslava a Zdeňka se v tisku objevují pravidelně. Časopis Týden 14. 8. 2006 napsal: Tomanové v minulosti vypumpovali řadu firem () zmizel miliardový majetek. Později se objevil v dalších z jejich podniků. I když většina firem je trvale ve ztrátě () Tomanova hlavní firma AGT Invest vlastní značné množství pozemků, zejména v katastru hlavního města. Získala je za velmi podezřelých okolností. Časopis Profit z 9. 6. 2008 pokračuje v podobném duchu: Podniky Xaverov, Xavergen, Xaveross, Otínská krůta, Drůbež vejce a nakonec i Drůbežářský podnik Libuš ovládla postupně rodinná dynastie předlistopadového místopředsedy vlády, ministra zemědělství a kandidáta ÚV KSČ Miroslava Tomana. Jejich klan dokázal využít před- i polistopadových kontaktů a důležitých informací, k nimž měli díky rozdělení rolí v rodině snadný přístup. Vzestup a praktiky rodiny Tomanů v tomto období popisuje i kniha Bohuslava Pečinky a Petra Havlíka, Politika z obou stran. Česká politika 1989-2005. Respekt pak 15. 7. 2013 píše: Byznys se rodině Tomanů dařil. Na přelomu tisíciletí se o Miroslavu Tomanovi starším psalo jako o jednom z padesáti nejbohatších Čechů. Zároveň ale jeho bohatnutí provázejí příběhy podobné tomu z Hustopečí. Na počátku podnikání Tomanových byla firma Agrotrade, jež získala stamilionové úvěry od bank. Nakupovala za ně podíly hlavně v potravinářských podnicích. Háček byl však v tom, že zatímco dluhy Agrotrade rostly, většina majetku byla převedena jinam.

Anonym 81166 29.07. 17:39
Miroslav Toman (ČSSD), ministr zemědělství
Zkušenosti: Česká zemědělská univerzita v Praze, manažer ve firmách Agrotec Hustopeče a Agrotrade, v letech 19962001 diplomat MZV ČR, obchodní rada ve Washingtonu a Bratislavě, konzultant Becker a Poliakoff Consulting (2001). Náměstek ministrů zemědělství Palase, Zgarby a Mládka. Prezident Potravinářské komory ČR (20072013), člen dozorčí rady Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (20092013). Neúspěšně kandidoval do sněmovny za Zemanovce (2013). Ministr zemědělství v Rusnokově vládě (20132014), od roku 2013 poradce prezidenta, od roku 2014 prezident Potravinářské komory, v letech 20142017 prezident Agrární komory, od roku 2017 člen představenstva Agrární komory ČR.
Co od něj můžeme čekat: Syn Miroslava Tomana st., bývalého komunistického ministra zemědělství. Rodinu Tomanů od devadesátých let provázejí kauzy. Nejprve se pokusili nelegálně ovládnout firmu Agrotec Karla Losenického: Měl jsem šedesát procent akcií, zaměstnanci měli čtyřicet procent, Tomani přesvědčili představenstvo, aby mě odvolalo z funkce předsedy a generálního ředitele a vydalo další akcie, psané na jednoho z členů představenstva. Byla to absurdní situace, firma měla sto třicet procent akcií a já jsem tam měl vstup zakázaný. Převzetí tehdy neprošlo, za Losenického se postavily banky. (Před šesti lety pak Agrotec koupil Andrej Babiš.) Další kauza se týkala firmy Agrotrade. Ta se výrazně zadlužila a koncem roku 2001 byla přejmenována na Technology Leasing. Její akcie v polovině roku 2003 převzala společnost se sídlem na Kypru Finch Enterprises Limited. Ve stejnou dobu byl na majetek Technology Leasing vyhlášen konkurz, po společnosti zůstaly dluhy ve výši 600 milionů Kč, které nejvíce postihly Českou konsolidační agenturu a Českou spořitelnu. V kauze se tehdy opakovaně objevovalo i jméno Radovana Krejčíře.

Anonym 81166 29.07. 17:36
Antonín Staněk (ČSSD), ministr kultury
Zkušenosti: Pedagog, původně středoškolský učitel, docent na Pedagogické fakultě UPOL, od roku 2010 člen olomouckého zastupitelstva, od roku 2014 olomoucký primátor. Zasedá v dozorčí radě SK Sigma Olomouc, představenstvu Správy sportovních zařízení Olomouc, správní radě Obecně prospěšné společnosti pro památkovou ochranu Hradiska u Olomouce. Působí v ČSSD, neúspěšný kandidát na předsedu.
Co od něj můžeme čekat: Zatím nejvíce jej proslavila nadstandardní kumulace funkcí. Na nebývalé pracovní vytížení pana Staňka opakovaně upozorňoval například server Hlídací pes. Nyní si ke svým postům primátora, poslance, aktivního straníka a předsedy či člena různých správních a dozorčích rad přidal i nelehkou práci ministra (s tím, že postu primátora a s ním souvisejících funkcí se nevzdá, svůj plat však prý bude posílat na charitativní účely).

Anonym 81166 29.07. 17:36
Marta Nováková (nestraník za ANO), ministryně průmyslu a obchodu
Zkušenosti: Ekonomka, před rokem 1989 manažerka v obchodních domech Prior, později podnikatelka, majitelka či jednatelka několika společností, od roku 2014 prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, od roku 2016 členka představenstva Hospodářské komory ČR. V roce 2016 získala ocenění Manažer roku a Manažer odvětví.
Co od ní můžeme čekat: Transparency International upozornila na problematické spojení pozice ministryně a jejího vysokého postu v Hospodářské komoře. Slovy šéfa TI Davida Ondračky: Vadí mi, že je paní Nováková zástupkyní lobbistické Hospodářské komory, která je silně dotačně navázaná na ministerstvo průmyslu a obchodu. Dalším sporným bodem a možným střetem zájmů je samotné podnikání paní ministryně. Asociace podnikatelů a manažerů vedená Radomilem Bábkem upozorňuje, že firma paní Novákové (U a SLUNO) je jednou z těch, které prododávají software a potřebné technologie pro elektronickou evidenci tržeb. Není se tedy co divit, že nová ministryně EET otevřeně podporuje (Své firmy však přislíbila prodat a z postů odstoupit.) Zajímavostí je, že kromě toho společně podniká s předsedou SPD Tomiem Okamurou ve firmě Break2win.

Anonym 81166 29.07. 17:34
Jan Kněžínek (nestraník za ANO), ministr spravedlnosti
Zkušenosti: právník, pedagog, Právnická fakulta UK, Ministerstvo dopravy, Úřad vlády (náměstek Roberta Pelikána, Taťány Malé). Od července 2015 je hlavním prošetřovatelem podezření ze spáchání korupce, tedy nejvyšší instancí související s tzv. whistleblowingem (upozorňování na korupční praktiky úředníků státní správy).
Co od něj můžeme čekat: Zatím nejvíce se zviditelnil kauzou spojenou s whistleblowingem. Podle časopisů Reportér a Neovlivní v roce 2016 vyšlo najevo, že náměstek ministra financí Tomáš Vyhnánek pověřil řadovou zaměstnankyni téhož ministerstva Barboru Boschat, aby v Bruselu bez vědomí svých přímých nadřízených neformálně zjišťovala citlivé informace týkající se vyšetřování kauzy Čapího hnízda úřadem OLAF. OLAF přišla činnost paní Boshat podezřelá a českou stranu o ní informoval, což vedlo ke konfliktu na ministerstvu. Ředitelka příslušného odboru Martina Uhrinová a její podřízený Ladislav Janák chtěli nestandardní chování objasnit, náměstek Vyhnánek však kauzu bagatelizoval a tlačil na její uzavření.
Výsledek kauzy je tragikomický: Zatímco Uhrinová a Janák byli podrobeni kárnému řízení kvůli úniku informací a museli úřad opustit, paní Boshat následně zvítězila ve výběrovém řízení a nahradila vyhozenou nadřízenou Uhrinovou. (Jen pro úplnost dodejme, že pod její kompetenci nyní spadá agenda analýzy a hlášení nesrovnalostí při čerpání evropských dotací.) A jak celou věc vidí hlavní protikorupčník, dnes ministr spravedlnosti pan Kněžínek? Prý se nic nestalo, a kdyby snad ano, nespadá to do jeho kompetence.

Anonym 81166 29.07. 17:32
Jan Hamáček (ČSSD), ministr vnitra pověřený vedením MZV
Zkušenosti: Nedokončená studia na FF UK, plánování a řízení prodeje ve společnosti Škoda Auto, předseda Mladých sociálních demokratů, od roku 2006 poslanec.
Co od něj můžeme čekat: Jan Hamáček patří mezi profesionální politiky typu Bohuslava Sobotky, kteří veškeré své zkušenosti získali výhradně v politice a téměř se nepohybovali v jiném prostředí. Za jeho hlavní atributy lze považovat nevýraznost, nenápadnost. Za přednost pak fakt, že se otevřeně hlásí k zásadám skautingu.
V říjnu 2016 byl jedním ze signatářů, kteří servilně garantovali územní celistvost Číny. Mediálně známá je také jeho úsměvná opilecká epizoda, kdy byť osobně v parlamentu prosazoval zákaz podávání a konzumace alkoholu byl při jednání sněmovny zastižen ve stavu, který mu neumožňoval srozumitelně artikulovat a řídit schůzi.

Anonym 81166 29.07. 17:31
Hvězdná pěchota: Noví ministři, díky kterým bude Babišovi líp

Anonym 89154 29.07. 16:51
Stačí dostat revolucí mladou generaci k moci a přitroublým důchodcům naordinovat takovou dietu jakou neměli za nebožtíka Hitlera vězňové v koncentráku a hned bude mít Česko našlápnuto k lepším zítřkům.

Anonym 89154 29.07. 16:43
Pro XI.Ty troubo! Já jsem se za komunistů musel za jejich kritiku prošlápnout až k soudu.Kdybych však tehdy věděl jaký lidský dobytek se po komunistech prolže k moci a jak Česko zbídačí,tak bych si tehdy kritiku komunistů nedovolil ani kdyby to trestné nebylo.

Xl 37246 29.07. 14:21
154 těžký bolševik.Ty časy minuly ,doufám.

Anonym 89154 29.07. 13:43
Zprovoznění dostatku katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy bude základem toho jak odvrátit státní bankrot Česka s následnou likvidací národa Čechů.

Anonym 89154 29.07. 13:41
Zde vládnoucí banda by měla udělat kroky umožňující rychlé vystoupení z NATO a EU dřív než bude pozdě.Navíc udělat zákony ke znárodňění veškeré zemědělské půdy a lesů dřív než to Babiš a líní sedláci zašmelí cizákům.Bez uvedeného v rukou Čechů nebude žádné Česko.To by si měl konečně i obyčejný český blb uvědomit.

Xy 37135 29.07. 13:34
Kdo to je Klus.? Obyčejný šumař co má k umění hodně daleko. Zatím umí dělat děti. Toť vše.

Anonym 81166 29.07. 13:08
Tomáš Klus už není ve svém boji proti Andreji Babišovi, potažmo zvrhlému způsobu jeho vládnutí, sám. Po pár dnech, kdy populární zpěvák oznámil, že nejen nebude vystupovat na žádné akci, jakkoliv spojené s šéfem hnutí ANO, což praktikoval již delší dobu, ale přidal i bojkot jeho médií, má prvního podporovatele. Na Klusovu stranu se totiž připojil Jiří Macháček. Frontman skupiny MIG 21 a především jeden z nejoblíbenějších českých herců.

Anonym 89154 29.07. 11:00
Zatím je situace na bejka.Brzo bude na kvalitní revoluční bejkovec.

Edik 21313  53 let 29.07. 10:26
Poslední průzkum ANO 32-34, ostatní jen paberkuji,tak je to správné,tak to má být pravicové jelita!! ?

Edik 21313  53 let 29.07. 10:24
Maří 5822 5822, už jsi oholena,ochechule??

Edik 21313  53 let 29.07. 10:23
Zdravím všechny přátelé velikána Kinga Miloše Zemana!!
Kopírka je tak blbá že si mění jméno ale číslo má to kopyto pořád stejně!!
Vrátila s s dovolené s Dubaje( Dobřany)!!
Blbům neodpovídat!!
Ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Babiš!!
Pravice na lopatkách tak slinta slinty!!
A teď přátelé hurá k vodě!!
Blbům neodpovídat!!
Na Mařeně 5822 5822 je jasně vidět, že její léčba není úspěšná!! Čau.

Fanda 46426  72 let 28.07. 23:07
Vážení ludřisko 5822 už je konečně doma "rozuměj ústav" a začala perlit , je nějaká rozjetá , Berta co má pod pupíkem čerta

Anonym 81166 28.07. 23:06
USA jsou za měsíc květen největší světový výrobce|těžař ropy.
První jsou USA, druhé Rusko a třetí Saudové, když se počítá čistá vytěžená ropa.
Vtip je v tom, že Rusko sice vytěží ropný kondenzát ale z toho je méně cca až o 10% ropy, protože těch 10% jsou různá svinstva jako odpad a cca 5% plynu.
USA se staly největší světový producent ropy i když ještě nedávno nacionálně|internacionálně socialistická média tvrdila, že žádná ropa těžená z břidlice neexistuje.

Alois 11910 28.07. 19:05
Také nesouhlasím.
Ing.Alois Nohýlek Th.D.CSc.

Xy 37135 28.07. 19:02
66 jste mimo. Kdo nadělal dluhy AB? Kdo rozdal podniky za hubičku AB..? Kdo nás ožebračil? Odpovězte si sami.

Josef 18519 28.07. 18:36
Nesouhlasím. J.Vrána

Petr 37218 28.07. 17:44
Souhlasím. P.Kučera

Šárka 37218 28.07. 17:18
Proč lidé uráží Zemana a Babiše? Svědčí to o jejich zaostalosti a závisti! Každý má plnou hubu nadávek, urážek.., ale sám strká blbou hlavu do ještě blbšího písku!

Šárka 37218 28.07. 17:11
Odpůrci A. Babiše by si měli uvědomit, co pro ČR dělá, i když by nemusel a užíval si života někde , třeba na Kanárech! Našli bychom někoho lepšího? ( tady ale nepočítejte peníze, někteří jen berou! )

Vlasta 37218 28.07. 17:02
Dobrý den, pane Babiši, vážím si Vás ( i pana prezidenta) a Vašich názorů především na problém ohledně migrace. Každý rozumný člověk s Vámi musí souhlasit! Doufám, že zdravý rozum zvítězí a my Češi si uhájíme svá práva. S pozdravem Mgr. V. Kadaňková.

Anonym 89154 28.07. 15:51
Babiš z Česka ráj pro obyčejné lidi neudělá ale urychlí nástup kruté revoluce co pak semele i tu jeho bandu.

Anonym 81166 28.07. 14:23
Když oni fšecí tý majitelé koloniálou do 50m2 kradli a nebolo peňazí na školky a nové dálnice..
A navíc tie malé konzumy vlastnil Kalósek!!

Anonym 81166 28.07. 14:19
Jo, hezky to vystihl, ten starosta. Chtěli jsme otevřít vlastní prodejnu ale bylo to drahé a nemohli jsme seznat personál. Jo, jaké podmínky pro drobné podnikání jste nastavili, takové jsou. Soukromník by se ve svém, jakž, takž uživil ale nesmí, toho je nutno zrušit keťasa. A prodejna v nájmu s prodavačkami které chtějí plat a dovolenou a vedoucí co bude dělat papíry a účetnictví nemá šanci se uživit. A bude hůř.

Anonym 81166 28.07. 14:17
Za komunistů lidí na vesnici nadávali na zásobování a že pro vše musí do města. Proto volí babiše aby se to zase rychle vrátilo.

Anonym 81166 28.07. 14:15
Řepkové koláčky do každé rodiny a k večeři řepkovou kaši a o víkendu řepku na grilu.

Anonym 81166 28.07. 14:14
Likvidací malých obchodů se zákazníci připravují o svobodu rozhodování, co budou jíst a jak kvalitní jídlo to má být. Zajímavé, že ti, co tomuhle fandí pak nejvíce řvou a všude si stěžují, že jídlo je ošizené, nekvalitní a chemické.

Anonym 81166 28.07. 14:12
Zeman a Babiš začali s dokonalou likvidací ČR a nepovolí dokud zůstane kámen na kameni.

Anonym 81166 28.07. 14:11
Andrej Babiš přišel do školy a začal před dětmi hovořit o ekonomice. Po 15 minutach vidi, že to děti nezajímá tak říká. Tak děti změníme téma. Můžete mi položit jakoukoli otázku. Přihlásí se Mařenka a říká. Já mám na Vás tři otázky. 1 - jak jste přišel k Agrofertu? 2- Kdo byl vlastníkem Čapiho hnizda v době čerpání dotací EU? 3 - Z čeho jste koupil dlohopisy? Babiš se začne potit neví co říci a v tom zazvoní a děti vyběhnou na chodbu. Po 15 minutách přestávka skončí a Babiš pokračuje. Tak děti můžete mi položit jakoukoli otázku. Přihlásí se Pepíček a říká. Já mám na Vás pět otázek. 1- jak jste přišel k Agrofertu? 2- Kdo byl vlastníkem Čapiho hnizda v době čerpání dotací EU? 3- Z čeho jste koupil dlohopisy? 4- proč zvonilo o 30 minut dřív? 5- Kam zmizela Maruška?

Anonym 81166 28.07. 14:08
To je přece naprosto logické, že v době hospodářského růstu mizí hospody a prodejny. Mastná huba na MF to jistě potvrdí.

Anonym 81166 28.07. 14:07
maj co chtěli, nejdřív si zvolili tu ožralou trosku a teď toho fízláckýho donašece, tak ať si to užijou. může je blažit jak je v kraji zvykem, že už je nikdo neokrádá a nedej bože, nebohatne na tom, že jim prodá 5rohlíků.

Anonym 81166 28.07. 14:06
Burešův socialistický kapitalismus preferují podivná netáhla, která jako první narazí a to je opravdu veselé

Anonym 81166 28.07. 14:06
vzhledem k tomu, co předvádí jimi ovládaná pošta, objednat to pude, ale stejně si pro to budete muset dojet.

Anonym 81166 28.07. 14:05
ANO už je líp, Andreji. Za chvíli si budeme muset na venkově objednávat všechno přes e-shop a jestli Agrofert zlikviduje konkurenci, tak budeme muset jako v Rusku i jídlo objednávat ze zahraničí.

Anonym 81166 28.07. 14:04
Malé obce se vrací do 70. let. Zmizely obchody, nahrazují je pojízdné prodejny

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26240

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti