Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Andrej Babiš diskuse strana 650

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 13.04. 13:00
Ruské úřady oznámily, že příslušníci bezpečnostních sil při páteční přestřelce ve městě Ťumeň na Sibiři zabili dva stoupence teroristické organizace Islámský stát (IS). Podle Moskvy dotyční plánovali teroristický útok.
Ruská tajná služba FSB byla v pátek informována, že v soukromém objektu v sibiřském městě Ťumeň se nacházejí dva ozbrojenci, kteří plánují teroristický útok, uvedl podle agentury TAS Národní protiteroristický výbor.
Podezřelí odmítli výzvy členů bezpečnostních sil, aby se vzdali, zahájili střelbu a při odvetné palbě byli usmrceni, dodal protiteroristický výbor.

Stania 62237 13.04. 12:58
Petříček, ten pabbllbb je trnem v oku všem, ne jenom Zemanovi.

Stania 62237 13.04. 12:56
Stania 6223713.04. 12:30
Jeden člověk se všemi těmi wychccannými vlčáky tehdy nic neovlivnil. Zrovna tak Babiš v současnosti nemůže dělat nic moc, když tam je ČSSD. To by tam nesměli být lidi typu Petříček-poche, a v Parlamentu a Senátu blbbobloci, smažky a další paka, kterým nejde o nic jiného než o koryta, jelikož je to pro nemakačenka výhodný. Ty tvoje teorie o Zemanově účasti jsou směšné.
Jdi raději vymýšlet dalšího Michala.
Kromě toho napravovat cokoliv, co tady pustošili 25 let, a kde jsou dodnes zalezlí nesestřelitelní kumpáni.., co tu zanechali marast, to bude trvat nejméně zase generaci. Babiš není kouzelník.

Stania 62237 13.04. 12:55
Nebýt řepky, tak není o čem psát. Ty toho tak víš, kdo všechno z čeho tady bohatne.., ČSSD se paktovala se všemi, jen aby z toho něco měla, nejdřív kecali o trestně stíhaném premiérovi, pak jim to přestalo vadit a přes vydírání do vlády nakonec šli. Řepka, jediný argument pro prachy. Jak směšné.

Mašín 81182 13.04. 12:54
Situace u nás přesto zatím není tak dramatická, jako v době krize, ale vláda ji může už v blízké budoucnosti eskalovat svým antireformním přístupem a pokračujícím uplácením vybraných cílových skupin. Při její neochotě výrazněji šetřit se nelze divit tomu, že chce zvyšovat daně. Navzdory marketingovým báchorkám Andreje Babiše, jak je snižuje.

Mašín 81182 13.04. 12:54
Ke zvyšování spotřební daně u cigaret a lihu sice u nás dochází opakovaně, nikoli však takto skokově. Pomiňme přitom, že se takto extrémní zdražení může dotknout části nízkopříjmového elektorátu, tvořícího nemalou voličskou základnu vládních stran ANO, ČSSD a KSČM, který na růst spotřebitelských cen v poslední době doplácí nejvíc.

Mašín 81182 13.04. 12:53
Výběr daní tak zůstane daleko za očekáváním, což se stalo i v sousedním Německu. Po nedávné vlně prudkého zvýšení spotřební daně na cigarety tu vzrostly výnosy jen minimálně, zatímco černý trh nakynul téměř trojnásobně na současných nezdaněných 18 procent.

Mašín 81182 13.04. 12:53
Zkušenosti z minulosti nejen u nás, ale i v zahraničí, nejsou příliš optimistické. Hrozí riziko rozšíření černého trhu, současně dojde ke zvýšení legálních nákupů v okolních zemích, kde je už dnes cenová hladina cigaret a alkoholu nižší než v České republice.

Mašín 81182 13.04. 12:53
Ministerstvo financí přišlo s plánem zvýšit spotřební daň z cigaret a tabáku o zhruba 10 procent a lihu o 13 procent. Stejně tak chce zvýšit daně z některých hazardních her. Dovedeno do praxe, od roku 2020 by zdražil alkohol, včetně domácích palíren, a krabička cigaret o 12 až 13 korun, s předpokládaným ročním výnosem 10 miliard korun.
Na první pohled to vypadá bohulibě, vždyť tím stát dává najevo i svůj postoj k lidským nešvarům a slabostem. Penalizuje tak závislost kuřáků a mnohých konzumentů alkoholu, která se odráží v jejich zdravotním stavu. Ve skutečnosti jde jen o pokrytectví, které nesplní očekávání.
Stát vybere na spotřební dani za tabák 56 miliard korun, což je druhá nejvyšší položka této daně po minerálních olejích. V současné situaci se nelze zbavit dojmu, že ministerstvo financí více než na zdraví obyvatel myslí na státní kasu. Jenže to nemusí vyjít.

Mašín 81182 13.04. 12:52
Jelikož vláda příliš šetřit nehodlá a neumí a mimo jiné se chystá už podruhé za sebou zvýšit důchody nad rámec zákonné valorizace o 900 korun, stále častěji přicházejí na přetřes otázky, jak zvýšit příjmy.
Obecně lze sice podpořit obezřetné posilování podílu nepřímých daní na příjmech státu, což ale musí být doprovázeno snižováním přímých odvodů, které musí zřetelně pocítit jak zaměstnanci, tak podnikatelé. Takto však vláda neuvažuje.
Maláčová, která se stává hlavní programovou mluvčí sociální demokracie, navrhuje zvýšit bankovní sektorové daně, což by se negativně projevilo vůči klientům a zejména střadatelům, když už dnes jsou výnosy spoření dlouhodobě pod úrovní inflace.
Ani od zavedení digitální daně si nelze příliš slibovat. Možná tak miliardu ročně, což je jen při uvažovaném zvýšení důchodů o dalších 33 miliard korun kapka v moři. Na čem by se ale mohly ANO s ČSSD shodnout, je zvýšení spotřebních daní. A to ještě jen tam, kde existuje relativně nejmenší cesta odporu.

Mašín 81182 13.04. 12:51
Premiér Andrej Babiš má jiný problém. Na rozdíl od přesvědčených a nic neskrývajících socialistů typu Maláčové, kterým je jedno, z čeho, kdy a jestli vůbec se jejich projekty zaplatí, stále deklaruje, že je odpovědný hospodář. Jenže potom sklouzává do karikatury, kdy na jedné straně chvályhodně oznamuje, jak ministrům zatrhl bezplatné obědy, ale na druhé straně vyhodí z okna šest miliard ročně za populistické slevy na jízdném.

Mašín 81182 13.04. 12:50
Mnohé napovídá její nedávné vystoupení v Otázkách Václava Moravce, když obhajovala další zvyšování sociálních mandatorních výdajů v řádu desítek miliard korun. Já si spíš myslím, že ty přednášky o rozpočtové odpovědnosti a o tom, kde na to vzít, že jsou nemístné a nesmí být centrem politického zájmu naší debaty, pronesla upřímně. Tento výrok se zařadí mezi její okřídlené.

Mašín 81182 13.04. 12:50
Symbolem vládní politiky se stále více stává radikální ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, překonávající svoje sociálně demokratické předchůdce Vladimíra Špidlu (zdroje jsou) a Jiřího Paroubka (dluhy se platit nemusí).
Maláčová sice za vším vidí osudy lidí, ale zdaleka už ne tolik podnikatelů a firem, které těmto lidem dávají práci a vydělávají na sociální standardy. A už vůbec ne osudy budoucích generací.

Mašín 81182 13.04. 12:49
Ministryně financí Alena Schillerová sice avizovala potřebu škrtat výdaje v rezortech, ale narazila i ve vlastních řadách. Ani ona žádnou smysluplnou představu nemá, o čemž svědčí mrtvý koncept zrušení zdravotních odvodů za státní pojištěnce výměnou za snížení daně z příjmu.

Mašín 81182 13.04. 12:49
Očekávané efekty se nedostavují ani přes pokračující vládní propagandu. Symbolem neúspěchu se stává drahá státní loterie Účtenkovka. Navzdory zmanipulovaným průzkumům agentury STEM, věštícím 70procentní zájem dospělé populace (skutečnost je 4 procenta), zdaleka nesplnila očekávání. Počet jejích účastníků pořád klesá a dnes je o 100 tisíc nižší, než v době startu. Její efekt je vzhledem k téměř stomilionovým ročním nákladům zá.orný.

Mašín 81182 13.04. 12:48
Zpomaluje výběr daní, zejména DPH, na kterou šéf ANO zacílil mimořádnou pozornost. Zavedl novou byrokracii v podobě EET a kontrolních hlášení, citelně zvýšil sankce a počet kontrol. Státní represe zesílila nadužíváním zajišťovacích příkazů a neoprávněným zadržováním vratek DPH v miliardových objemech.

Mašín 81182 13.04. 12:47
Výsledky státního rozpočtu za první čtvrtletí jsou nejhorší od hospodářské krize. Vládní výdaje rekordně rostou, meziročně v tomto období o 44 miliard korun. Nemalý vliv má stoupající počet státních zaměstnanců, aniž se projevil na lepším výkonu státní správy a uživatelském komfortu občanů.

Mašín 81182 13.04. 12:47
Marketingovému snění, jak bude líp, dochází dech. Vládu dobíhá populistické rozdávání vybraných a ušetřených peněz a lepí díry ve státním rozpočtu. Navzdory proklamacím Andreje Babiše se už ANO nedohaduje s ČSSD, zda zvýšit daně, ale které to budou a kdy je zavedou.

Mašín 81182 13.04. 12:45
Babiš je za Petříčka velice rád, protože Babiš má podnikatelské aktivity v Bruselu(dotace na jeho nerentabilní podniky) Babiš ví, že od Rusů a Číňanů(už jednou se spálil) zadarmo nic nedostane. Petříček je trnem v oku Zemanovi.

Mašín 81182 13.04. 12:39
19.9.9 - v červenci vláda Miloše Zemana na návrh ministra průmyslu Miroslava Grégra prodala firmě Investenergy státní podíl v MUS (46,29% akcií) za 650 milionů korun

Mašín 81182 13.04. 12:37
Po třech dnech od zahájení nucené správy byly 19. června 2tisíce veškerá aktiva a závazky IPB převzaty ČSOB formou koupě podniku. Prodaná aktiva banky byla garantována českým státem, a velká část nedobytných pohledávek byla následně převedena na státní instituce (konsolidační agenturu).

Mašín 81182 13.04. 12:34
Takže ČSSD bohatne díky tomu, že jí daňový poplatníci miliardami přispívají na řepku?

Stania 62237 13.04. 12:30
Jeden člověk se všemi těmi wychccannými vlčáky tehdy nic neovlivnil. Zrovna tak Babiš v současnosti nemůže dělat nic moc, když tam je ČSSD. To by tam nesměli být lidi typu Petříček-poche, a v Parlamentu a Senátu blbbobloci, smažky a další paka, kterým nejde o nic jiného než o koryta, jelikož je to pro nemakačenka výhodný. Ty tvoje teorie o Zemanově účasti jsou směšné.
Jdi raději vymýšlet dalšího Michala.
Kromě toho napravovat cokoliv, co tady pustošili 25 let, a kde jsou dodnes zalezlí nesestřelitelní kumpáni.., co tu zanechali marast, to bude trvat nejméně zase generaci. Babiš není kouzelník.

Mašín 81182 13.04. 11:34
A já myslel, že Babiš šel do vlády, aby chyby minulosti napravoval. A on dělá přesný opak. Chyby umocňuje.
MUS -Zemanova vláda.
Nomura - Zemanova vláda.

Stania 62237 13.04. 10:53
O to se už dávno měly postarat naše blbovlády včele s Havlem a Klausem. Místo toho si prohlíželi a zesměšňovali "králíkárny" a tvrdili, že si to tady dají do pořádku sami. Pak to tak dopadalo. MUS a ten xindl začali soudit místo nás Švýcaři, na mnoho dalších tunelů už ani nedošlo, je promlčeno nebo se táhne roky. Nomuru taky ti, co s ní už měli zkušenost těm bbllbům vymlouvali, ale nedali si říct. Tak jako divokou privatizaci. Potřebovali (jak později vypadlo z Klause, Ježka a dalších)uměle vytvořit vrstvu boháčů z bbllbů, kteří původně neměli floka a měli běžná zaměstnání.

Mašín 81182 13.04. 02:22
Největší kůrovci sedí v Praze, říká jeden z největších vlastníků lesů v Česku Constantin Kinský

Mašín 81182 13.04. 02:15
Pro Mirku
My máme elektřiny dost. Proto jí 20% vyvážíme. Pokud se to přepočítá, tak je to 80% elektřiny vyrobené v Temelíně. Nebo jsme vyvezli více elektřiny, než za rok spotřebovaly všechny české domácnosti dohromady.
Pokud jde o větrníky, tak podle studií máme poloviční množství než můžeme mít. Trendem na západě je ukládání elektřiny do domácích baterií.
Bohužel my si raději budeme zasírat vzduch z uhelných elektráren a tuto energii posílat do Rakouska.
Jádro taky není řešení. Dlouhá příprava výstavby, při dnešních cenách to spolkne minimálně půl bilionu.
Pokud by se ten půl bilion dával průběžně do nejnovějších technologií, tak by jsme postupně mohli zavírat zastaralé elektrárny a poskočili by jsme technologicky dopředu.
Vyspělý svět nám v této oblasti utekl tak o 10 let. Dále se nám zvyšují náklady na zdravotní péči, protože více lidí trpí nemocemi ze špinavého vzduchu.

Edik 78323  55 let 12.04. 23:31
OVČANE proč děláš ze sebe ještě většího cypa než jsi TROSKO??
Totéž platí o skopčáku Mašínovi, jste až po kolena v ssrračkách!!
Vy dva na dně, stejně jako modré straky!!
Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra Andreje neustále vítězíme!!
Přeji pěkný víkend a dám vám radu!!
Nechte ty 2-3 mamlasy ať si píšou co chtějí a víkend si prožijte s kamarády,oni nic a nikoho kromě tabletu nemají a v pondělí s něma vytřeme dlažbu!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:25
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!
Další mmaagoorr co potřebuje dostat lopatou po tlamě!!
Už máš dost,lemro??

Edik 78323  55 let 12.04. 23:23
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!
Další mmaagoorr co potřebuje dostat lopatou po tlamě!!
Už máš dost,lemro??

Edik 78323  55 let 12.04. 23:23
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!
Další mmaagoorr co potřebuje dostat lopatou po tlamě!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:22
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!
Další mmaagoorr co potřebuje dostat lopatou po tlamě!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:22
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!
Další mmaagoorr co potřebuje dostat lopatou po tlamě!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:21
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:20
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:20
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:20
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:20
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:20
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:19
18516 ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:18
Michale ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:18
Michale ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Dodělává,to plesnivé vemeno!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Edik 78323  55 let 12.04. 23:17
Michale ty cype,tak se odstěhuj do USA, možná se pod mostem nějaké místo pro tebe poskoku najde!!
Další klaun co píše pod jiným jménem!!
Přátelé další krypl co píše z jiného tabletu, tipují na hňupa skopčáka Mašína, už mu dochází dech, starému capovi!!
Ať žije nejlepší PREZIDENT NÁŠ MILOŠ ZEMAN A SKVĚLÝ PREMIÉR ANDREJ BABIŠ!!

Stania 62237 12.04. 22:09
Mašob je placený, tedy profesionál. Sice to nedělá moc dobře, ale Mařena byla špatná amatérka. On je jenom horší profesionál.

Fanda 46426  73 let 12.04. 22:05
Já ho mám na hrazdě , je to Oslík Oslovič Oslenko

Stania 62237 12.04. 22:04
Mašob není Mařena. Ta, i když píše za pět virtuálů, není žádný rozdíl.
Mašob to zvládá líp - už Mašob č. 2 (občan) je toho důkazem.
To je pro něj hračka.

Fanda 46426  73 let 12.04. 22:02
Děcka ,zdravím , já bych řekl že rukopis je jiný ale exkrement stejný

Stania 62237 12.04. 22:01
Fando, to píše Mašob, a schválně dělá chyby, abychom to nepoznali..
A pokud by to byl někdo jiný, tak jen podle těch chyb je to zase jen primitiv.

Fanda 46426  73 let 12.04. 21:55
Michale , za první , nevím co zchizofrenie grc,. je a za druhé , zní to poněkud urážlivě , tak víš co , můžeš mě vroucně líbat tam , kde končí slušný vyraz pro záda , pokud jsi tady někoho chtě naštvat , tak musíš hódně trénovat , křováku , tady jsou všichni očkovaní Satanem , blboblok na kolena dostanem , Sindibáde

Stania 62237 12.04. 21:49
Mirko, Mašob si jen chválí svoje peří.., už jednou tady předvedl, jak je snadný měnit si čísla. Toho "Michala" si vybral opět za Michala, který tu momentálně není.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61790

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti