Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Effet Miroir (limited) (Zaz) Oppidum (Filipova Lenka) Origins (Imagine Dragons) Tři Oříšky Pro Popelku - Filmová Hudb (Český Národní Symfonický Orche) Anthem Of The Peaceful Army (Greta Van Fleet)

Andrej Babiš diskuse strana 11450

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 01.07. 12:46
Jak se však říká, to nejlepší nakonec. Kromě křížovky se na poslední straně blyští i klenot z nejvzácnějších, Alena Schillerová. Ministryně financí nabízí svůj netradiční recept na krevetový koktejl, po jehož přečtení vás však napadne pouze slogan dnešní mládeže to nechceš.

Anonym 81166 01.07. 12:46
Poslední, ne však nejhorší strana, je zcela odpočinková. Na fotografiích zjistíte, že Richard Brabec má psa, nejlepší vládní výjezd byl do Moravskoslezského kraje (je třeba zde uzmout voliče SPD a přetáhnout je k ANO), slovenský premiér Pellegrini je kámoš a hlavně, že s Monikou je to krásné. Třeba ji vzít ve dnech, kdy policii tvrdí, že je nemocná a nemůže vypovídat kvůli Čapímu hnízdu, na výlet do Finska.

Anonym 81166 01.07. 12:45
Třetí strana nabízí přepis z Babišova facebookového Pojď do mě, kde se dozvíme, že premiéra chválí i normální občané, nechybí chvála europoslankyně ANO Dity Charanzové, která si myslí, že zařídila zlevněné volání po EU. Dozvíme se také, kolik kilometrů dálnice staví Babišova vláda a v dokončení příjemného rozhovoru z titulní strany i to, že paní Monika je na dovolené válecí typ.

Anonym 81166 01.07. 12:45
Hned na další straně se čtenář dozví, že novináře nezajímají pozitivní a pravdivé zprávy, takže jim je hnutí ANO nabídne právě na tomto místě svých novin, což trochu připomíná Okamurovo sdílejte, než to smažou. Pro lidi, nezdatné na Facebooku, nechybí fotografie a informace o tom, že Babišova dcera odmaturovala, nebo výkřiky o tom, co se povedlo a co ne. Tam za všechno samozřejmě můžou druzí, tentokrát konkrétně exministr zemědělství Marian Jurečka, který krutě podcenil zkázu, kterou přináší kůrovec.

Anonym 81166 01.07. 12:44
Nový počin PR oddělení hnutí ANO sice nápadně připomíná loňský plátek Tomia Okamury, ale Prchal a spol. se zřejmě nechali inspirovat záměrně, jelikož tuší, že kvalitně prezentované chvalozpěvy mohou na naivnější část voličů dostatečně zabrat a vzbudit v nich dojem, že vše, co je v novinách napsáno, je doopravdy.
Co se tedy v prázdninovém speciálu hnutí ANO dozvíme? Předně, že už se moc nechce marketingovému oddělení vymýšlet něco nového, nebo prostě došla invence. Grafika zmatená, obrázky prapodivné úrovně. Obzvlášť malovaný průvodce, u nějž není úplně jasné, jestli znázorňuje velkého šéfa Babiše, se moc nepovedl.
Důležitý je však obsah, ne forma. A tam je vše v naprostém pořádku. Hned na titulní straně se dozvíte, že díky Babišovi, který plní své sliby, se důchodci budou mít líp, nebo jak trávil prázdniny u prarodičů, kde pálil věci z modelářské hlíny. Premiér se pochlubí i svými brigádami a dokonce i přizná, že se těšil zpět do školy. Zkrátka pohled do hlubin oligarchovi duše.

Edik 46149  53 let 01.07. 12:41
Ješte malá poznamečka, neměl jsem moc času číst ale velmí mně potěšila zpráva že policie začala dělat pořádek v nemocnicích kde jsou na vedoucích místech jeden Odeesák vedle druhého!
Opět došlo na slova pana Babiše, že nemocnice jsou bezedná díra,a začal dělat pořádek, hodně zlodějů půjde do tepláků,a to je jen začátek!!
Jen tak dál, stáří a nemocní lidé nemají na léky a krypli rozhazují milióny!!

Edik 46149  53 let 01.07. 12:34
Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana!
Od středy má být opět pěkně, teď se trošku ochladilo,po těch vedrech v Maďarsku!
A v pondělí opět makat, stejně jako maká vláda skvělého pana Babiše!!
Zdravím hlavně paní Mirku,pana Michala, Jiřího Fandu .
Nevíte je ještě potřeštěná Majda 5822 na letišti?
A na konec, blbům neodpovídat!!

Anonym 89154 01.07. 12:30
Pro Fanda.Už ve středověku když chtěl někdo sesadit nějakého vládce tak si napřed sehnal armádu podporovatelů a teprve potom šel na věc.Jeden člověk s bejkovcem nestačí.To je třeba sjednocovat napřed národ proti těm lumpům co se po komunistech prolhali k moci a teprve potom jim řádně vyprášit kalmuk.

Anonym 81166 01.07. 09:55
Premiér nemůže být klidný. V hlasování o důvěře je totiž ještě mnoho proměnných, které nemůže ovlivnit. Stejně tak ale může být překvapen mile. Nikdy se totiž nedá předpovědět, jak se zachovají poslanci SPD, kteří jsou součástí hlasovací koalice ve sněmovně, ani nikdo neví, zda se náhodou nerozhodne Babišův kabinet podpořit třeba Václav Klaus mladší.

Anonym 81166 01.07. 09:55
Už nyní je jasné, že babišovcům bude kvůli dovolené chybět poslanec Jiří Mašek. Vítěz voleb tak bude disponovat 77 hlasy, z nichž by ovšem mohl ještě jeden ubýt. Nikdo totiž neví, v jakém rozpoložení je Karla Šlechtová. Věrná, přesto už nechtěná bývalá ministryně, která dala jasně najevo, že se Babiše nebojí, a proto by nebylo úplně překvapivé, kdyby se takto svému vůdci odvděčila.

Anonym 81166 01.07. 09:53
Stačí pouze sedm takzvaných přeběhlíků, v tomto případě však spíše prozřených, kteří mohou premiérovi překazit jeho mocenské plány. Tyto počty samozřejmě platí pouze v momentě, kdy skutečně všechny opoziční strany splní své sliby o tom, že pro nový vládní kabinet hlasovat nebudou, a také, že se sejdou v plném počtu.
Za tohoto předpokladu by skutečně stačilo, aby sedm lidí ukázalo, že jejich výroky o důležitosti demokracie v zemi nejsou jen prázdnými slovy, která mají voliče ujistit o tom, že nesměřujeme k totalitě, popřípadě k návratu starých pořádků.

Anonym 81166 01.07. 09:52
Hlasování o důvěře nové, vlády Andreje Babiše proběhne už 11. července, v den výročí vzniku Československé socialistické republiky. Do té doby mají ještě poslanci oficiální vládní koalice šanci si sáhnout do svědomí a rozhodnout se, zda chtějí pustit k moci nenasytného oligarchu a také jestli je přípustné po téměř třiceti letech nechat komunisty rozhodovat o naší budoucnosti.

Anonym 81166 01.07. 09:51
V neposlední řadě je zajímavé, že si pražská vrchní státní zástupkyně nedávno postěžovala na neseriózní a nekontrolované úniky informací z vyšetřovacích spisů do médií. Stalo se tak na konferenci Karlovarské právnické dny zaštítěné Soudcovskou unií a sponzorované Agrofertem. Média rozdělila na odpovědná a neodpovědná a varovala použitím zásahů proti redakcím soukromých webů, pokud budou porušovat presumpci neviny a zasahovat do soukromí obviněných osob. Jak vidno, v některých případech to neplatí.
Zatím se nelze zbavit dojmu, že aktuální kauza vyhovuje zejména ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi, který se potřebuje uvést jako zásadový bojovník proti korupci (ve skutečnosti jen velmi selektivní) a Lence Bradáčové, která znovu dala v pravý čas vědět, že se s ní musí počítat.

Anonym 81166 01.07. 09:50
Nasazení Lenky Bradáčové ostře kontrastuje s vyšetřováním Čapího hnízda, nad kterým má dohled, kde žádné, tím méně medializované policejní razie a domovní prohlídky neproběhly. Dozor v této věci sice provádí městské státní zastupitelství, ale to má Bradáčová pod palcem a může leccos v trestním procesu iniciovat.

Anonym 81166 01.07. 09:50
Současně se znovu vynořil problém s Čapím hnízdem, kdy společnost Imoba dobrovolně vrátila dotaci 50 milionů korun a tváří se, že tak učinila přesto, že nic nespáchala. Jenže pokud by vlastník luxusní farmy dotaci nevrátil, hrozila by mu vysoká pokuta a mohl by zaplatit dvojnásobek.
Není to poprvé, co vznikají otazníky, proč tento typ kriminality dozoruje vrchní státní zastupitelství. Primárně se má zabývat trestními případy s potenciální škodou nad 150 milionů korun, což zatím nic nedokazuje. VSZ Praha se iniciativně ujímá případu, na jehož počátku bylo tvrzení ministra zdravotnictví, ačkoli není věcně příslušné řešit zvýhodňování ve veřejné soutěži, náležející okresním státním zastupitelstvím.

Anonym 81166 01.07. 09:49
Jinak se však vyjadřoval na adresu trestního stíhání předsedy vlády Andreje Babiše. Nelíbí se mi, jak je kauza Čapí hnízdo medializovaná, řeší se věc, která není před soudem, stěžoval si Vojtěch počátkem ledna v rozhovoru pro portál Seznam.
Podivné jsou i jiné souvislosti kauzy nemocničních zakázek, včetně jejího načasování, které může odvádět pozornost od jiných aktualit. Policie a vrchní státní zastupitelství ji otevřely krátce po jmenování druhé Babišovy vlády, kterou provází několik skandálů, včetně nevydařeného nástupu nové ministryně spravedlnosti Taťány Malé.

Anonym 81166 01.07. 09:48
Nedokážu si představit, že by pan Novák v této pozici nadále působil. Pokud by byl zadržen a je trestně stíhaný a podezřelý ze spáchání trestného činu, tak tam to je na to, aby došlo ke změně, uvedl.
Novák byl později propuštěn a zatím není jasné, jestli bude trestně stíhaný. Nicméně ministr zdravotnictví vlády, která sama sebe ráda nazývá protikorupční, se trochu zapomněl, když projevil takovou razanci k ředitelově osudu. Jeho působení ve funkci si v případě obvinění neumí představit, aniž by tušil, jestli ho policie z něčeho podezírá.

Anonym 81166 01.07. 09:44
Kauza nemocničních zakázek, kterou spustila policie pod taktovkou Lenky Bradáčové, probíhá v režii ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Sám ji inicioval a dnes si neumí představit, že by ve funkci nadále působil trestně stíhaný ředitel nemocnice. Stejnou zásadovost však neprojevuje u obviněného premiéra.

Anonym 81166 30.06. 21:08
Dvojka ČSSD Jiří Zimola má na Vysoké škole technické a ekonomické (VŠTE) v Českých Budějovicích stejnou mzdu jako profesoři, tedy zhruba sedmdesát tisíc hrubého, ačkoliv je na jedné z budějovických vysokých škol pouze šéfem vnějších vztahů. Ostatní akademičtí pracovníci podobné částky ani zdaleka nedostávají.

Anonym 81166 30.06. 20:58
Takze jsme prislibili navrat u nas zaregistrovanych bezencu, ale nas superpremier o to nebyl Merklovou pozadan a "nikdy by neco takoveho nepodepsal". Hm, "Capi Hnizdo neni moje,, patri to myslim nejakym advokatum .., seznam prezidentovi jsem zaslal jen jeden se jmenem Pocheho ..

Anonym 81166 30.06. 20:54
To, že Babiš něco popřel, má asi takovou informační hodnotu, jako že Babiš něco přiznal.
Ani v jednom případě nevíte, jestli mluví pravdu, nebo jestli (tak jako většinou) lže.

Anonym 81166 30.06. 20:53
Nemá to lehké, chlapec, při jednání s evropskými státníky dela všecko pro to, aby ho brali jako partnera, ale doma před davy musí dělat bojovníka za národní zájmy. Nevýhoda bezpáteřního populismu..

Anonym 81166 30.06. 20:53
Už i Němci jedou účelovku proti Babišovi?

Xy 37246 30.06. 20:28
AB nemá s těmito stránkami nic spolené. Je to Kalouskovina

Anonym 81166 30.06. 20:16
Vážení diskutující, nezoufejte, že vaše rodina nedostane nějakého přivandrovalce a vy nebudete moci prokázat před uličnním výborem solidaritu s bližním.
Dle dopisovatele Le Monde je v Libyi 700tisíc až 1milion čekatelů na přestěhování se do Evropy.
Jde o obyvatele Etiopie, Somálska, Eritrije a začínají přibývat i obyvatelé západní Afriky.
Reportér Le Monde dokazuje jak je nesmyslná představa, že budou nějaká střediska v Libyi, kde probíhají neustále nepokoje, či v Tunisu, které jakékoliv zmínky o střediscích odmítá.
Jediné řešení dle mne je odstěhovat nově příchozí do Evropy a nepřizpůsobivé původní obyvatele Evropy přestěhovat směr Sibiř.
V ČR je vláda s podporou KSČM a komunisté mají bohaté zkušenosti s deportacemi celých národů a proto se nemusíte bát nějakých zádrhelů při svém odstěhování.
Jakékoliv ničení majetku, který byl váš ale v zájmu světového socialismu jej opouštíte bude okamžitě a tvrdě trestáno, třeba i zastřelením.

Fanda 46426  72 let 30.06. 20:03
Víš co Avyboji? přestaň tady psát , radši místo toho kecání vezmi ten tvůj bejkovec , vyjdi do ulice a začni řezat , Kalouska můžeš jako prvního jasný? Někdo někde musí začít tak buď chlap , jinak jsi u mně poossera.

Anonym 89154 30.06. 19:37
Když Babiš neumí ani na svých stránkách zajistit aby se tam věcné příspěvky necenzurovali tak potřebuje co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně.

Xy 37246 30.06. 19:32
Holé nesmysly

Anonym 81166 30.06. 19:10
Rozmáhá se nám zde takový nešvar. Dříve šmejdi prodávali předražené hrnce a oblbovali starší lidi na pochybných prodejních akcích, jež byly deklarované jako zájezdy. Dnes šmejdi ovládají politiku a zase oblbují a lžou. Prodejní akce se změnily na volby a na místo peněz lidé chodí odevzdávat do uren ty správné volební lístky. Praktiky šmejdů však dále zůstavají, jen se změnila forma a obsah.

Xy 37246 30.06. 19:02
Co je myšleno prodejem hrnců. Co s tím má společné AB

Anonym 89154 30.06. 18:53
Dúchodcům co pomohli zatahnout Česko na cestu do státního bankrotu je třeba vyplácet zasloužené a spravedlivé důchody převážně na holý zadek bejkovcem.Ti důchodci co pomáhali Česko rozprodat a rozkrást prodejem akcií z kuponové privatizace nebo prodejem podnikových akcií by se měli postavit do fronty na výplatu zaslouženého a spravedlivého důchodu stavět už s holým zadkem,aby neztěžovali provoz výplatního místa důchodů.Ušetřené miliardy použít na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.

Anonym 89154 30.06. 18:45
Chce to v Česku krutou revoluci a všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a devětadvacet roků Česko zbídačují odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Prostě dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace a přitroublé důchodce co nás co nás do EU a NATO zatahli nechat vychcípat hladem a ne si nadále na debužírování důchodců dlužit.

Anonym 81166 30.06. 18:18
Česká strana vyjádřila ochotu vyjednat správní dohodu o zlepšení spolupráce v oblasti navracení, a to podle článku 36 dublinského nařízení. Cílem těchto administrativních dohod je zvýšit účinnost dublinského mechanismu. S politováním bereme na vědomí, co bylo dnes v Praze řečeno, uvedlo tiskové oddělení německé federální vlády.

Anonym 81166 30.06. 18:04
Pro Xy
Stejně tak slušní lidé nemají na to, aby starším lidem prodávali předražené hrnce a deky.

Mirka 46120  66 let 30.06. 16:36
Bl beckum neodpovidam.

Xy 37246 30.06. 16:35
Na to ale demokrati nemají.

Xy 37246 30.06. 16:33
66 vy jste hodně závistivý. A váš musí hodně štvát. Tak vyhrajte volby!

Anonym 81166 30.06. 16:20
Paní Merkel, pana Bureše neznajíc, neví, že jeho slovo je méně než plácnutí do vody.

Anonym 81166 30.06. 16:20
Věřím víc paní Merkelové, nežli AB.

Anonym 81166 30.06. 16:20
Kličkující Babiš slibuje vždycky na obě strany..

Anonym 81166 30.06. 16:18
Merkelová a další politici EU si musí začít zvykat, že máme lháře nejen na Hradě, ale i v čele vlády. Neplatí žádné podpisy ani podání ruky, natož ústní sliby.

Anonym 81166 30.06. 16:13
Pro Mirka
Tvoje kámoška je Babiš?

Anna 77951  50 let 30.06. 15:54
Ve vlade jsme zazili ministry s uznavanou moralkou, a jak sikovne obirali stat i lidi. Horsi to jiz byt nemuze.

Mirka 46120  66 let 30.06. 15:48
Macron se omluvil z oslavy v Derney kvuli fotbalu.Coz oba dva premieri plne chapali.Praskni 66.Plne overena zprava od me francouzske kamaradky.

Edik 21313  53 let 30.06. 15:02
Prezidentem Milošem Zemanem, premiér Andrej Babiš!!
Modré straky, Tuponi09 a KDS končí!!

Edik 21313  53 let 30.06. 14:58
Zítra jedeme zpět, vynikají dovča, každý den 28-32 st!!

Edik 21313  53 let 30.06. 14:57
Dobrý den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana, už všichni vrabci cvrlikání, že placený hňup 66, je nevyléčitelný těžký pacient!!
BLBOVI NEODPOVÍDAT NA SVĚTĚ JE FAJN JEN NAPROSTÝ CYP SEDÍ CELÝ DEN U PC!!
NASCHLE V PONDĚLÍ!!

Anonym 81166 30.06. 14:27
Německá kancléřka Angela Merkelová získala od 14 zemí, včetně Česka, příslib dohody o urychleném navracení migrantů z Německa do toho státu Evropské unie, kde byli zaregistrováni. Informovala o tom agentura DPA, která se odvolává na kancléřčin dopis určený koaličním partnerům vrcholným politikům Křesťanskosociální unie (CSU) a sociální demokracie. Český premiér Andrej Babiš ve čtvrtek před zahájením summitu EU v Bruselu řekl, že ho Merkelová o bilaterální dohodu o vracení migrantů nežádala a že by ji nepodepsal.

Anonym 81166 30.06. 14:24
Pakliže by sněmovna dala důvěru Babišově nové vládě, začne tvrdá fáze jeho vlády. Už jmenování Taťány Malé jasně ukazuje jeho sílu a kalkul, že se už nemusí na nic ohlížet. Pak následuje opravdová jedinovláda, protože význam ČSSD i samotných komunistů, s nimiž se stále dělil o moc, rovněž prudce klesne.
Zeman bohužel ztratil moc, což by nás nemuselo mrzet. Mrzí nás, komu ji předal a také to, že má i nadále možnost dělat ostudu České republice.
Pánové Nejedlý a Minář v posledních dnech hodně kroutí hlavami, ale mají smůlu. Jejich starý zlý pán se propadá do bezvýznamnosti a oni spolu s ním.

Anonym 81166 30.06. 14:23
Druhým jmenováním premiéra a jeho nové vlády se Miloš Zeman fakticky odstavil na vedlejší kolej, aniž by si zachoval jakékoli mocenské nástroje. Jedině po třetím neschválení vlády ve sněmovně by ještě mohl rozpustit sněmovnu a vyhlásit volby. Takový vývoj ale není zatím pravděpodobný.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32120

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti