Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Andrej Babiš diskuse strana 12100

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 07.07. 11:08
Předseda vlády, který je v osudové volbě mezi kriminálem a svobodou existenčně závislý na hlavě státu, bude Zemanovi dál ochotně zobat z ruky. Jak seukazuje, ve všem.Příště třeba ve vodních dělech a těžkooděncích proti občanům. Příběh odvolání -neodvolání Zemanovy momentální loutky v hradní hře o trůny a kamaráda českých komunistů , ministra kultury Staňka, pak nejlépe ukazuje, jak snadno je Babiš vydíratelný. A jde-li o Rusko, rád udělá Zemanovi radost.

Mašín 81182 07.07. 11:08
Riziko občanské války mezi svobodomyslnými občany republiky s prozápadní resp. proevropskou orientací a místními konzumenty ruské propagandy včetně nostalgiků, opět toužících po pevné ruce bolševického státu, přitom nemá základy jen v prezidentově cíleném rozeštvávání společnosti, ale i v chování Andreje Babiše.

Mašín 81182 07.07. 11:07
Zemanova zoufalá defilé coby jediné cizí hlavy státu po boku Vladimíra Putina na odstrašujících vojenských přehlídkách na Rudém náměstí, Zemanovu účast na politických fórech Putinova milce na Rhodosu nebo Zemanovu(sic! ) ruštinu v šokované centrále Evropské unie nevyjímaje. Polibky prezidenta s jeho poradci Nejedlým, Mynářem a Hlinovským místo pozdravu, jsou už jen směšnou reminiscencí na známou letištní erotiku Brežněva s Husákem.

Mašín 81182 07.07. 11:06
Hnát ji destruktivně až na pokraj občanské války, ne-li rovnou do ní, a v chaosu ji přistrčit co nejblíž k Putinovi, není augerechnet u Zemana žádná extra fantazie. Že na českém území vzrostl jen za posledních deset let počet Rusů na šedesát procent , resp. na čtyřicet tisíc lidí a záminka jejich ohrožení v cizí zemi a jejich následná ochrana ruskou armádou stačila Kremlu k intervenci i jinde, je holý fakt. Stačí také zalistovat v paměti, co všechno bylo po sametové revoluci nemyslitelné a jaká je dnešní realita. Servilita Hradu k zemi, která si díky za osvobození Československa v roce 1945 mnohonásobně vykompenzovala jeho okupací v roce 1968 a nastolením celých desetiletí devastující totality, tu nebere konce. Od Zemanových výroků o Krymu, jeho urputného tažení proti protiruským sankcím navzdory spojencům, přes střílení novinářů, až po prezidentův lobbing za ruský byznys v tuzemském jaderném projektu. či za privátní ruské obchody miliardáře Kellnera.

Mašín 81182 07.07. 11:05
Bezprecedentní urážky a cílené provokace Miloše Zemana a ruského výsadku v jeho hradní partě na adresu statisíců demonstrantů, zneklidněných pokusy o návrat své země k normalizaci, ale nejsou jen příznakem prezidentovy patologické mstivosti a nenávisti k demokracii, ústavním svobodám a jinému názoru. Mylný výklad prezidentovy hlavní motivace k dráždění občanských odpůrců přitom vychází buď z neznalosti Zemanovy skutečné mentality, nebo z alibistického sebekonejšení, že jde jen o stařecké výlevy. Opak je pravdou, vedle nátury tu jde o promyšlený atak, kterým prezident republiky volá do zbraně své příznivce proti jeho nevoličům, rozuměj proti nepřátelům jeho snah o proruské směřování České republiky.

Mašín 81182 07.07. 11:04
Po útocích na parlamentní systém, ignoraci hlavního zákona republiky, snahách o znevěrohodnění tajných služeb, dehonestaci inteligence a akademických špiček, pokusech o personální paralýzu justice a tlaku na likvidaci veřejnoprávních médií , chybí už jen dotáhnout svoji roli v Putinově režii k faktickému ovládnutí bezpečnostních složek státu. Jako jejich vrchní velitel má zatím jen formální páky, ovšem část šarží, které se od obušku na Národní vyšvihly do čela policie a z Varšavské smlouvy mezi armádní elitu, jej přece jen hltá.

Mašín 81182 07.07. 11:03
Jeho zápal pro Putinovu strategii dosáhnout nestability ve středoevropských zemích Evropské unie a spojenců NATO, míří zjevně do finále. Republika má totiž coby někdejší satelit sovětské moci pro dnešní Rusko pořád strategický význam a Miloš Zeman s ním kolaboruje s mouřenínskou vervou.Kolaborace znamená spolupráci a já si myslím, že je třeba v zájmu Evropy i světa jednoznačně prohloubit spolupráci s Ruskem, prohlásil prezidentův zarytý stoupenec a kolaborantská legenda Jiří Vyvadil. Miloš Zeman spolupracuje o sto šest.Jeho masakrování Ústavy skrze karikaturu ministra kultury dnes navazuje na celou sérii systematických kroků k rozkladu vlastní země ve prospěch cizí mocnosti.

Mašín 81182 07.07. 11:02
Republika má prázdniny. Až na výjimky. Hlava státu se sice s policejními chůvami odebrala na vysočinský vzduch, ale úkol z Moskvy zní jasně: český prezident musí pokračovat v rozvratu vlastní země. Léto neléto. Projít nesmí nikdo, kožená brašna už nerozhoduje. Kdo hájí Ústavu, kritizuje Zemanovu kolaboraci s někdejšími okupanty a nechce zpátky pod ruský vliv, je pro Pražský hrad nepřítelem číslo jedna. Kremlofilní prezident se proto činí i z vejminku,odkud hraje vabank o uzurpování ještě větší moci.

Stania 62237 07.07. 11:01
Zdravím, Mirko, tak do hodiny mi přijede brácha, tak se těším, už všechno mám připravené, tak mám trochu čas.
Ale sama jsem se divila, když jste psala, že byste s Mašobem klidně mohla jít na kafe.. Tak to já ani náhodou. Mně stačí ty demagogický žvásty a ještě to vidět "in natura"..? :-)).
Na kafe jedině s přáteli.
Jinak - oni to všechno píšou schválně, myslí si, že se nás nějak dotknou.., to jim dělá nejlíp, protože nemají nikoho jiného, nikdo je nemá rád.
Teď nedávno jsem psala, že mezi sebou se to bavit neumí.., a vidíte sama - hned se chytnou a jakože na sebe začnou reagovat. Když jsem to napsala, věděla jsem, že to budou chtít vyvrátit, tak jsou primitivní. Vlastně jsem si to jen chtěla ověřit, jestli na to zareagují.
Je to směšná sebranka (to slovo se Mařeně taky okamžitě zalíbilo - asi si ty výrazy zapisuje :-), jako "sporáková" Marcela, která na sebe hned všechno prozradí, lopata :-))
Tak hezkou neděli vám, Mirko, a všem normálním lidem dobré vůle.

Mašín 81182 07.07. 11:01
Prezident pokračuje v rozvratu vlastní země. V zájmu Ruska

Mašín 81182 07.07. 11:00
Za čínskou špehovací aplikací je firma napojená na komunistickou vládu

Mašín 81182 07.07. 11:00
Důvod je jasný. Zeman má Babiše na lopatě, může si s ním dělat, co chce, kvůli Babišovým nekonečným a závažným kauzám. Se Sobotkou to tak neměl. Sobotka byl ve vztahu k Zemanovi sebevědomější než Babiš. A jistě za zavřenými dvěřmi s umanutým zapšklým starcem zažíval mnoho nepříjemných chvil. Stejně dosáhl svého. Na to Babiš nemá.

Mašín 81182 07.07. 10:59
A má pravdu. Sobotka vyhodil z vlády vicepremiéra, ministra financí, šéfa koaliční strany a současně oblíbence prezidenta. Sice pozdě, ale přece. Babiš nedokáže ze své vlastní vlády dostat šéfa nestrategického ministerstva kultury, kterého chce vyhodit i jeho vlastní strana.

Mašín 81182 07.07. 10:59
Jedním, kdo v posledních dnech provedl srovnání, je Zbyněk Stanjura z ODS: Slabý premiér B.Sobotka dosáhl odvolání A. Babiše z vlády za 19 dní. ,Silný premiér A.Babiš nebyl schopen prosadit odvolání slabého ministra kultury Staňka (k dnešku) za 36 dní, konstatoval Stanjura.

Mašín 81182 07.07. 10:58
S nostalgií vzpomíná stále více lidí na Bohuslava Sobotku. Ačkoliv byl ve své době považován za slabého předsedu a premiéra, především ve vztahu k Babišovi a Zemanovi, nikdo ještě netušil, co bude předvádět v premiérském křesle Babiš, který o sobě rád vypráví, jak je ostrým manažerem. Chyba. Sobotka byl ráznější, než je celý Babiš.

Mašín 81182 07.07. 10:58
Lidé vzpomínají na Sobotku. Proti Babišovi byl tvrdý premiér

Mašín 81182 07.07. 10:57
Okamura se dostal také k tématu Cyrila a Metoděje a sdělil nám, že tehdy nikomu zákony nevnucoval žádný Brusel. Myšlenka vskutku hodná historika.
Pod Okamurovými nesmyslnými sděleními samozřejmě najdeme jen nadšené komentáře ostatní jeho tým snaživě maže. A tak nezbývá než doufat, že podobné věci jednoho dne z naší politické reprezentace zmizí, protože ta nebetyčná hloupost je opravdu urážkou voličů.
Ano, Pitomio (jak jej nazval týdeník Reflex) prostě Pitomiem je a Pitomiem zůstane.

Mašín 81182 07.07. 10:57
Okamura usoudil, že Hus byl takový průkopník přímé demokracie. Je to vážně roztomilý nesmysl, který ale Tomio dokazuje tím, že se Husova odkazu dnešní mocní bojí. A je příznačné, že Jan Hus není mezi význačnými českými osobnostmi na vnější fasádě Národního muzea. Jak včerejší, tak dnešní páni dobře vědí, proč o Husovi raději pomlčet, napsal Okamura.
Smůla je, že na fasádě Národního muzea se jméno Jana Husa samozřejmě nachází.

Mašín 81182 07.07. 10:56
Máme za sebou dva svátky připomínku upálení Jana Husa a také příchodu Cyrila a Metoděje. Možnost vyjádřit se k nim nevynechal ani šéf SPD Tomio Okamura a opět to stálo za to. Slibně tak navázal na své sdělení, že se jeho europoslanci nepostavili, když v Evropském parlamentu hrála Óda za radost, skladba, kterou ani nedokázal nazvat správným jménem.

Mašín 81182 07.07. 10:55
Myslitel Tomio zabrousil do historie a blábolil o Husovi. Dokázal, že si zaslouží přezdívku Pitomio

Mašín 81182 07.07. 10:54
Podstatné pro vliv je, aby Češi byli v nejužším vedení frakcí, kde se dělá skutečná politika, popsal zákulisí unijní politiky končící poslanec Pavel Telička.
Události na summitu jen dokládají, jak si český premiér v Evropě dlouhodobě stojí. Jak už jsme popsali v květnovém tištěném magazínu Neovlivní, například jeho vztahy s německou kancléřkou Angelou Merkel a francouzským prezidentem Emanuelem Macronem už tehdy byly na bodu mrazu. A to bylo ještě před tím, než Evropská komise do Prahy poslala dva audity, v nichž konstatovala zjevný střet zájmů českého premiéra a žádá stopku pro dotace jeho holdingu Agrofert.
Angela Merkel má podle vícero zdrojů i přes zjevné sympatie k České republice k samotnému Andreji Babišovi poměrně rezervovaný vztah. V kostce shrnuto: Nebere jej jako partnera, na kterého je spoleh a který jí nebude okopávat kotníky.
Ona, jako hodnotově ukotvený politik, jej vnímá jako velmi problematického. Ví, že je nevyzpytatelný, nevypočitatelný a o to nebezpečnější. To i Orbán ví, jaké hranice nikdy nesmí překročit, popsal v magazínu jeden z diplomatů, který se roky věnuje česko-německým vztahům.

Mašín 81182 07.07. 10:52
Všechny významné funkce si na základě dohody mezi sebou rozdělili politici ze starých zemí, podle dohody, kterou učinili. Padl zřejmě i pofiderní slib premiérů, že předsedou parlamentu bude aspoň na půl období někdo z našeho regionu. Navíc premiérovo překvapení ze silné podpory paní von den Leyen ukazuje, že většina lídrů z Evropské rady, aspoň těch, co klíčová rozhodnutí tvoří, se s ním nebaví, komentoval Babišovu pozici europoslanec Luděk Niedermayer (TOP 09).
Česko sice získalo poprvé v historii hned dva místopředsedy parlamentu, ovšem z hlediska fungování je mnohem důležitější, jaké ovládnou výbory. Tam se tvoří evropská legislativa.

Mašín 81182 07.07. 10:51
Bojovali jsme přes 21 hodin a spojenectví V4 se znovu ukázalo jako velmi silný a účinný nástroj i v takto ostrém střetu. Bez něj bychom tohoto úspěchu nikdy nedosáhli, komentoval obsazení významných funkcí předseda vlády Andrej Babiš.
Za úspěch považuje to, že při výběru předsedy Evropské komise nakonec nebyl uplatněn princip špičkových kandidátů (Spitzenkandidaten), tedy, jestli se tento post obsadí výlučně někým ze skupiny lídrů kandidátek do Evropského parlamentu.
Zapomněl ale dodat hned dvě důležité skutečnosti: Střední a východní Evropa si během vyjednávání nedokázala vybojovat ani jeden ze zásadních postů. A lidé, kteří je ovládli, nemají pochopení pro Česko a další země V4. Například nová předsedkyně komise Uršula von der Leyen je zastánkyní federální Evropy, tedy vize, kterou Babiš kategoricky odmítá. Nebo nový předseda Evropské rady Charles Michel, který dal najevo, že postoj zemí k migraci by se měl odrážet na výši jejich čerpání unijních fondů.

Mirka 46222  66 let 07.07. 10:43
Stanio zdravím,Masobovi už to sibe.Smime psát jen to co on chce a taky jen někteří.Ty dvě kačeny nás urazeji každý den,ale já jsem si dovolila zesměšnit Marcelu.Ja už na něho Kašlu a budu ho ignorovat,fakt jsem si myslela,ze je chytřejší.Clovek se občas splete.

Stania 62237 07.07. 10:18
Mašob už je na úrovni Mařeny. Marcela, to je kapitola sama pro sebe, prý je z Pprrdellovy lhoty. To nevím, kde je, ale bude to nějaká díra, kam ji odsunuli, aby byla mimo lidi, lopata.
Mašob - "zhůru", "přijeť".. :-))
Mařena - má jiná "privilegia" než my priority.. :-))
Marcela - škoda slov

Stania 62237 07.07. 10:15
Tak já vám to připomenu.
O privatizaci karlovarské Becherovky pravděpodobně rozhodlo to, že vítězná firma měla ve vlastnické struktuře Karla Schwarzenberga
přítele finančníka Zdeňka Bakaly, který o několik let později brutálně ovlivnil privatizace OKD a z firmy vytuneloval 110 miliard korun.
Vše kolem privatizace Becherovky se odehrálo ve středu 3. září 1997.
O přestávce jednání Poslanecké sněmovny.
Tehdy se pro strach z parlamentu narychlo sešla Klausova vláda a většinou hlasů upřednostnila nabídku pana Bakaly a Schwarzenberga. (..)
Pro tento projekt zvedli ruce všichni ministři za Občanskou demokratickou alianci.
Je zvláštní, že členem ODA byl tentokrát taky pan Schwarzenberg.
Byť většina Klausovy partaje podle pamětníků upřednostňovala firmu Stock.
Nicméně vyhrál tedy pan Schwarzenberg a s panem Bakalou a to přesto,
že jejich podnikatelský záměr byl meziresortní komisí vlády označen za nejhorší.
Proč jste tedy ve Sněmovně nikdy neřeš ili podivné okolnosti této p rivatizace,
kterou prokazatelně ovlivnila vysoká politika, nikoliv ekonomické zájmy českého státu? ()

Privatizace OKD.
Proč policie nezasáhla, když bývalý šéf Fondu národního majetku Češka podal trestní oznámení a pokusil se tento proces zastavit?
Případ OKD je případ bezprecedentního bezcitného vytunelování firmy, kde jeho finančník Bakala a jeho kumpáni díky privatizaci získali
a vytáhli z firmy OKD přibližně 110 mld. korun. Ano,vážení horníci, 110 mld. korun.()
A co je dneska výsledkem?
OKD hrozí kolaps.
Hrozí uzavírání dolů a propouštění horníků

Ptám se.
Proč nehovoříme o této kauze a jejich důsledcích, která se významnou měrou dotýká státu?
Je tu snad mimořádná schůze kvůli tomu?
Jasné, že není.
Pan Bakala byl přece sponzorem politických stran.
Přece ODS a TOP 09.
Jen v roce 2010 dal 15 mil. ODS a TOP 09 7,5 mil.
A Věcem veřejným 6 mil.
Já vás tedy žádám, abyste ty peníze vrátili firmě OKD.
Vraťte to horníkům, abychom platili méně pro jejich předčasné důchody, které jsme jim slíbili atd."
Tak vidíte, jak bohatý jsme byli stát a nelze se divit,
že nás přeřadila americká banka z vyspělých států mezi rozvojové země.
Doufám, že jste to ve zprávách zaznamenali - kam jsme to za 28 let dotáhli a to makáme stále víc!!

Stania 62237 07.07. 10:14
Slova Andreje BABIŠE v parlamentu ČR!!
Co jste tady řešili z těch tunelů polistopadové historie naší země (..)
Vy jste tady řešili kupónovou privatizaci, Harvardské fondy Koženého?
Ty nás stály 100 miliard. ()
Státní banky, které jste nechali rozkrást a které jste následně vyvedli do ČKA, kde jste to rozkradli po druhé.
A co lehké topné oleje.
A konkurs Chemapolu.
A Agrobanka za 50 miliard.
A Bohemia za 20.
A co kauza IZIP, peníze, které skončily někde na účtech ve Švýcarsku.
Proč jste nevysvětlili tento tunel vašim členům ODS!
ČKA nás s tála 230 (236? ) miliard.
IPB měla 270 miliard špatných úvěrů.
A co naše předsednictví Evropské unii spojené s kauzou ProMoPro.
Pan Kalousek mluvil v Bruselu o ostudě ohledně Čapího hnízda.
Ne, vy jste udělali největší ostudu.
Vy jste řešili kauzu ProMoPro za 180 milionů Kč, které odešly na účty nastrčených firem a které vybírali bílí koně v hotovosti. ()

A co třeba mimořádná schůze kvůli solárním spekulantům?
Celkem Češi - daňoví poplatníci zaplatí kvůli špatnému zákonu zhruba 600 miliard korun navíc za podporu solárních baronů,
což je kvalifikovaný odhad Energetického regulačního úřadu.
A navíc pět z dvaceti největších solárních elektráren mělo anonymní akcie.
Kdopak asi byl jejich vlastníkem?
Martin Roman?
Nebo Háva od Kalouska?
Kmotři?
Nebo dokonce někteří poslanci?
Nebo samotný Klaus?
Když náklady na solární elektrárny začaly prudce klesat, ale podpora ceny garantované státem ne,
očekávalo se, že vláda Mirka Topolánka nějak zareaguje.
K ničemu nedošlo.
Důsledky - jedno z největších tunelů na veřejné prostředky se tak potýkáme dodnes.
Za rok 2016 vydá český státní rozpočet na podporu obnovitelných zdrojů téměř 44 miliard,
z toho je dotace ze státního rozpočtu 22 miliard a zbytek zaplatí občané.()

Dotační podvody.
Já se ptám, prostřednictvím paní předsedající, paní Němcové, ta tu sedí 18 let.
Svolali jste mimořádnou schůzi třeba kvůli největšímu dotačnímu podvodu ROP Severozápad,
kde byl tehdejší šéf Petr Kušnierz už odsouzen na pět let za to, že si říkal o úplatky?
Právě dnes ho soud poslal do vězení na sedm let za ovlivňování dotačních projektů v hodnotě 1,4 miliardy korun.
Zajímalo by vás, kdo ho do funkce dosadil?
No přece ODS.
Konkrétně tehdejší předseda regionální rady Jiří Šulc.
A pan Kušnierz začal u soudu mluvit - o tom, jak ho ovládala chobotnice vedená lidmi napojenými na ODS.
A vysvětloval to tady někdo?
A proč jste ve Sněmovně neřešili privatizaci karlovarské Becherovky?
Nebo asi tady všichni trpíte ztrátou paměti.

Mirka 46222  66 let 07.07. 10:07
Co je na tom zesmesnujiciho,ze Marcela hledá chlapa?

Mirka 46222  66 let 07.07. 10:06
Co je to pravda? Je pravda vseobecna např.nema se lhát,krast,atd.A pak je pravda osobní.Ja nemám ráda Kalouska-je to moje pravda,ta ale neplatí pro všechny.Tuto moji pravdu nebudu vnucovat ostatním,jen uvedu argumenty proč.

Občan 19410 07.07. 09:54
Mirko, proč tu zesměšňujete Marcelu?

To je Vás politický argument?

Mirka 46222  66 let 07.07. 09:40
Marku,pozor.Marcela tady už několik let hledá chlapa,tak s Vámi nenápadně navazuje kontakt.

Občan 77184 07.07. 09:38
Mirko vždyť se tu jedná jen o výměnu názorů? A pokud se bavíme o Janu Husovi, tak ten přece za pravdu zemřel.

Tak proč si to neříct otevřeně?

Občan 77184 07.07. 09:36
Marku, došly argumenty??

Mirka 46222  66 let 07.07. 09:32
Masové,mam pocit,ze jsi v křečí.Nektere debaty byly fajn.O migraci,pred rokem jsme probírali upálení mistra Jana.Prinosna a pro mě neznámá fakta,ktera jsi tady psal.Ale teď to je z tvé strany jen demagogie.Misty jsem se tě zastávala,ze hloupý nejsi,ale dnes s tebou končím,doufam,ze máš radost.

Marek 37243 07.07. 09:30
Blbům neodpovídat.

Občan 77184 07.07. 09:27
Marku, tak nám povězte něco o tom kdo co ukradl. A jak to tedy provedl?

Jediné co je jasné, že Babiš podvodně vylákal dotace na Čapí hnízdo. Dále pak, že podvodně okrdl stát na daních na korunových dluhopisech.
To jsou jasné důkazy.
Napište nám tedy nějaké důkazy o to tom kdo jiný co ukradl a jak?

Potom se můžeme bavit.

Mirka 46222  66 let 07.07. 09:24
Masobe,jsi jednoduchý.Kazdy kdo má jiný názor je pro tebe komousem.Jak jednoduché a pohodlné uvažování.Jsi na úrovni Marcely a Mařeny 5822.Zij v tom bludu dále ono přemýšlení bolí,ze?

Marcela 9466 07.07. 09:23
Tak jsi nám Marku ukázal(09:06),že víš,jak dělá ovečka.A co tam máš dál??
A takové ignoranty StBureš potřebuje.Hlavně,že věří jeho lžím.

Marek 37243 07.07. 09:21
Občane ještě k vám .Nevíte co píšete.Napadl jste AB, proč ty rozkrádačky z privatizace neudal na policii.Já vám odpověděl ,že to Klauss zarazil amnestií.Vy jste odpověděl úplně mimo ,že to patří na stránky Klausse.A k těm komunistům se nebudu vyjadřovat.A kam budu psát je jen moje věc.

Občan 77184 07.07. 09:07
Marku, pro Vás to platí taky. Jděte se realizovat raději na komunistické severy. Budete mít úspěch. Taky jen chytáte nervy a hrozí vám CMP.

Občan 77184 07.07. 09:06
Pro Mirka 4622 66 let

Samozřejmě, že si můžete psát co chcete a kde chcete, ale tady to nikdo neocení.
Pokud se chcete realizovat, tak s Vašimi názory, jistě uspějete na nějakých komunistických stránkách. To je Vaše pravé místo.

Tam jistě získáte pochalné slovo, tak proč tam nejdete a necháváte se tady diskriminovat?

Marek 37243 07.07. 09:05
Občane, ty mě nestojíš o odpověď.Jsi jeden z těch na Letné a o těch nemám dobré mínění.Ovce bé.

Mirka 46222  66 let 07.07. 09:04
Michale,uzijte si výlet a fakt to nemá cenu s ním diskutovat.Marku,piste co chcete,Vase komentáře jsou vždy k věci a ráda je čtu.Pekny den.

Občan 77184 07.07. 09:02
Zahradník 5822 23 let

Pravda, rudoši zase mávají tomahavky, protože mohou mluvit do rozhodování vlády. Ale Bureš z jejich lůna vyšel, tak se není čemu divit. A socani? V 48 také všechny podrazili, když se včlenili do KSČ..

Hamáček je novodobý Zdeněk Fierlinger

Mirka 46222  66 let 07.07. 09:02
Žádného Bureše neznám,takze nevím proč bych o něm měla psát.Tyto stránky jsou svobodné a nikdo mi ani nikomu jinému nebude rozkazovat co mám psát.Rychle si zvykas Masobe,rozhodovat kdo kam má jít,kam může a kam ne.Chovate se z demolicniho bloku vsichni stejně.Nezadate si s komousema.

Michal1 8181 07.07. 09:00
Marku zdravím, piš, nenech se od toho trapáka, co si teď momentálně říká Občan nic nařizovat. Pěkný den:-)

Michal1 8181 07.07. 08:59
Mirko, včera MašínovčanZdenek z debaty utekl jak malej ratlík před kamionem, nevěděl kudy kam a dnes se převtělil a zas tu kafrá, víte, taková debata je o ničem, jdem se psem, do Ústí to dnes nevypadat na počasí. Přeju vám pěkný z den.

Zahradník 5822  23 let 07.07. 08:56
Raději jdu makat, než se opět pozvracím z rudých myšlenek starých soudruhů.

Občan 77184 07.07. 08:55
Michale, já naštěkám Babiš. Jsme na Babišových stránkách, tak se bavíme o jeho podvodech. Pokud tu někdo navozuje jiné téma, tak je na netu tisíce jiných chatů, kde se může realizovat.
Ale tady je to o Burešovi a nic víc.

Chápu, že placení bIogeřise tu snaží to obrátit a mlžit, ale mají to zbytečné

Michal1 8181 07.07. 08:55
MašíneovčaneZdenku, ty nemáš argumenty, ty jsi jen ubožák. Bla, bla bla, je jediným tvůj argument nicku. A jakým právem ty tady budeš přikazovat, jestli Marek bude psát o Klausovi nebo někom jiným? Když se ti to nelíbí, tak to nečti, nikdo tě nenutí.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61750 61800 61850 61900 61950 62000 62050 62100 62150 62200 62250 62300 62350 62400 62450 62500 62550 62600 62650 62700 62750 62800 62850 62900 62950 63000 63050 63100 63150 63200 63250 63300 63350 63400 63450 63500 63550 63600 63650 63700 63750 63800 63850 63900 63950 64000 64050 64100 64150 64200 64250 64300 64350 64400 64450 64500 64550 64600 64650 64700 64750 64800 64850 64900 64950 65000 65050 65100 65150 65200 65250 65300 65350 65400 65450 65500 65550 65600 65650 65700 65750 65800 65850 65900 65950 66000 66050 66100 66150 66200 66250 66300 66350 66400 66450 66500 66550 66600 66650 66700 66750 66800 66850 66900 66950 67000 67050 67100 67150 67200 67250 67300 67350 67400 67450 67500 67550 67600 67650 67700 67750 67800 67850 67900 67950 68000 68050 68100 68150 68200 68250 68300 68350 68400 68450 68500 68550 68600 68650 68700 68750 68800 68850 68900 68950 69000 69050 69100 69150 69200 69250 69300 69350 69400 69450 69500 69550 69600 69650 69700 69750 69800 69850 69900 69950 70000 70050 70100 70150 70200 70250 70300 70350 70400 70450 70500 70550 70600 70650 70700 70750 70800 70850 70900 70950 71000 71050 71100 71150 71200 71250 71300 71350 71400 71450 71500 71550 71600 71650 71700 71750 71800 71850 71900 71950 72000 72050 72100 72150 72200 72250 72300 72350 72400 72450 72500 72550 72600 72650 72700 72750 72800 72850 72900 72950 73000 73050 73100 73150 73200 73250 73300 73350 73400 73450 73500 73550 73600 73650 73700 73750 73800 73850 73900 73950 74000 74050 74100 74150 74200 74250 74300 74350 74400 74450 74500 74550 74600 74650 74700 74750 74800 74850 74900 74950 75000 75050 75100 75150 75200 75250 75300 75350 75400 75450 75500 75550 75600 75650 75700 75750 75800 75850 75900 75950 76000 76050 76100 76150 76200 76250 76300 76350 76400 76450 76500 76550 76600 76650 76700 76750 76800 76850 76900 76950 77000 77050 77100 77150 77200 77250 77300 77350 77400 77450 77500 77550 77600 77650 77700 77750 77800 77850 77900 77950 78000 78050 78100 78150 78200 78250 78300 78350 78400 78450 78500 78550 78600 78650 78700 78750 78800 78850 78900 78950 79000 79050 79100 79150 79200 79250 79300 79350 79400 79450 79500 79550 79600 79650 79700 79750 79800 79850 79900 79950 80000 80050 80100 80150 80200 80250 80300 80350 80400 80450 80500 80550 80600 80650 80700 80750 80800 80850 80900 80950 81000 81050 81100 81150 81200 81250 81300 81350 81400 81450 81500 81550 81600 81650 81700 81750 81800 81850 81900 81950 82000 82050 82100 82150 82200 82250 82300 82350 82400 82450 82500 82550 82600 82650 82700 82750 82800 82850 82900 82950 83000 83050 83100 83150 83200 83250 83300 83350 83400 83450 83500 83550 83600 83650 83700 83750 83800 83850 83900 83950 84000 84050 84100 84150 84200 84250 84300 84350 84400 84450 84500 84550 84600 84650 84700 84750 84800 84850 84900 84950 85000 85050 85100 85150 85200 85250 85300 85350 85400 85450 85500 85550 85600 85650 85700 85750 85800 85850 85900 85950 86000 86050 86100 86150 86200 86250 86300 86350 86400 86450 86500 86550 86600 86650 86700 86750 86800 86850 86900 86950 87000 87050 87100 87150 87200 87250 87300 87350 87400 87450 87500 87550 87600 87650 87700 87750 87800 87850 87900 87950 88000 88050 88100 88150 88200 88250 88300 88350 88400 88450 88500 88550 88600 88650 88700 88750 88800 88850 88900 88950 89000 89050 89100 89150 89200 89250 89300 89350 89400

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti