Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Andrej Babiš diskuse strana 2300

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Jiří 46271 07.05. 19:32
Vzkaz policejnímu prezidentovi! Pane prezidente! Je třeba změnit předpisy! Pokud je nahlásena rvačka musí k rvačce vyjet nejméně 2 hlídky! Pokud je hlášena rvačka více osob musí ke rvačce vyjet 4 hlídky(rvačka v hospodě)! Pokud k dnešnímu případu rvačky vyjelo více hlídek policista nemusel mít rozbitou hlavu!

Jiří 46271 07.05. 19:24
V dnešním díle Policie v akci v1.případě podvodník u Vltavy prodával vstupenky na loď a při tom se obohacoval,byl odhalen a trestu neujde! 2.Řidič jel neurvale,tak byl Policií zastaven! Měl hodně věcí v nepořádku ani nevěděl,kde má povinnou výbavu auta,navíc chtěl policii podplatit,takže trest jistý! 3.Volala,žena,že ji v obchodě považovali za zlodějku a,že ochranka se k ženě chovala neurvale! Vše skončilo omluvou ochranky a prodavačky k zákazníci,ta omluvu přijala! 4.případ byla volána další hlídka ke rvačce v hospodě! Když další hlídka přijela,viděla,že 1 policista má tržnou ránu na hlavě! Tato hlídka musela houževnatě bojovat s hromotlukem,nakonec jej přemohla a nasadila pouta! 2 výtržníci byli v poutech eskortováni!

Anonym 81166 07.05. 17:50
Foldyna se dnes dostal do potyčky s mužem, který proti Nočním vlkům protestoval. Muž se ho ptal, jestli mu nevadí postup Ruska na Ukrajině. Foldyna s ním chvilku diskutoval, následně mu řekl: Di do ha.zlu. Di do pr.ele, vo.e, otočil se a odešel. Poslanec Parlamentu České republiky.
Když se demonstranti potkali s Nočními vlky, Foldynou a spol. u Olšanských hřbitovů, odpůrci Ruska jim pustili nahlas Modlitbu pro Martu a některé písně Karla Kryla. Motorkáři nastartovali a přidáváním plynu se snažili hudbu přeburácet. Podobně postupovala před rokem 1989 StB při některých akcích nepřátel režimu v Československu.
Ruské motorkáře přišla družně po soudružsku pozdravit Marta Semelová, tuzemská komunistická ultras, která obdivuje Gottwalda. Zda jí některý z urostlých Rusů v koženém oblečku svezl, už není známo.

Anonym 81166 07.05. 16:33
U řepky se používá nejvíce glyfosátu na hektar, herbicidy a pesticidy se navíc dostávají do podzemních vod, upozorňuje přírodovědec Jakub Hruška.
Kvůli přístupu zemědělců podle něj vyhyne hodně půdní flóry a fauny, přitom se ukazuje, že biopaliva první generace vůbec nejsou tak dobrá v úspoře emisí oxidu uhličitého.
Velké firmy v agrobyznysu podle něj nezajímá, co bude za deset let, zajímá je to, co bude na konci roku, kolik vydělají a jaké rozdělí dividendy, zemědělcům to také vyhovuje, jsou pragmatici, řepka je proto symptomem doby, myslí si Hruška.

Anonym 81166 07.05. 16:33
Pole s řepkou se extrémně hnojí a stříkají, půda zmrtví, čekají nás potíže, říká Hruška

Anonym 81166 07.05. 16:31
Andrej Babiš si pak během své více než devadesát dnů dlouhé vlády v demisi nedělá problémy s personálními změnami. Za dobu, co mu sněmovna nevyslovila důvěru, stihl odvolat 93 úředníků z ministerstev i úřadu vlády, z toho 26 náměstků. Jeho vláda se zaměřila také na státní instituce, ze kterých odešlo 12 lidí, z toho 6 nedobrovolně.
Do čtvrtka byl pak Andrej Babiš se svými ministry na návštěvě Jihomoravského kraje. Během svého vládnutí bez důvěry stačil navštívit Liberecký, Středočeský, Královéhradecký, Zlínský nebo Karlovarský kraj. Ve Zlínském kraji, kam spanilá jízda vlády zamířila poprvé, sliboval Martině Sáblíkové nový bruslařský okruh u Brna. Probrali jsme to znovu. Ale prý tam nejsou vhodné podmínky. V Novém Městě na Moravě je ale pozemek, domluvili jsme se, že při výjezdu na Vysočinu se tam podíváme, řekl Andrej Babiš.
Kromě rychlobruslařky dostala také příslib i zlatá olympionička Ester Ledecká nebo nově i hokejisté Brna. Moc gratuluju HC Kometě Brno! A na sliby nezapomínám. 2. a 3. května bude vláda v Brně a půjde se podívat, kde by měla stát nová hala. Stavba by mohla začít 2020 a skončit 2022, slíbil Babiš v pondělním tweetu.

Anonym 81166 07.05. 16:30
Největší občanskou odezvu však vyvolal porušený slib, kdy chtěl podporovat a rozvíjet demokracii v České republice a chránit svobodu a důstojnost každého člověka. Právě proti tomuto výroku se ozval spolek Milion chvilek, který uspořádal petiční akci. Z naplánovaného počtu milionu podpisů má zatím přes 240 tisíc. Spolku nejvíce vadí, že Babiš nestojí o rozvíjení demokracie. Právě naopak ukázalo se, že stojí zejména o menšinovou vládu jedné strany a o koncentraci moci ve svých rukou; že mu nevadí jednat o spolupráci s SPD a komunisty; že nerespektuje ústavní zvyklosti a nestydí se vládnout bez důvěry a dělat rozsáhlé čistky ve státní správě; že se nechce vzdát svých autoritářských vizí o státu jako firmě a o osekání demokratických institucí, uvádí internetové stránky Milion chvilek.

Anonym 81166 07.05. 16:29
Podobně reagovala i poslankyně Malá. Co brání tomu, aby se řešení té kauzy posunulo o čtyři roky nebo prostě do doby, než budou nové volby. Co se stane? vysvětlila svůj pohled na rovnost před zákonem poslankyně Taťána Malá pro server Info.

Anonym 81166 07.05. 16:28
Babišovi se nepodařilo dodržet ani slib, ve kterém se zavazoval, že chce odmítnout všechny pokusy o destrukci nezávislého státního zastupitelství a soudnictví a budu vždy bojovat za vymahatelnost práva a rovnost lidí před zákonem. Právě během svého vydávání v lednu letošního roku svému slibu o rovnosti lidí před zákonem nedostál. Během svých výroků opakovaně označoval případ Čapího hnízda za účelovku a kampaň. Bránit Babiše se nebál ani předseda sněmovny Radek Vondráček či poslankyně Taťána Malá. Jelikož bude Andrej Babiš premiérem, policejní vyšetřování kauzy Čapí hnízdo by se mohlo o čtyři roky odložit, řekl v rozhovoru Radek Vondráček pro serve iRozhlas.

Anonym 81166 07.05. 16:27
Andrej Babiš spolu s Jaroslavem Faltýnkem byli sněmovnou vydáni k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Během jednání dolní komory na začátku roku vyvolal Babiš skandál svým výrokem, že v Česku je možné si objednat trestní stíhání. Výrok řekl i přesto, že ministerstvo spravedlnosti měl v gesci Robert Pelikán z hnutí ANO.

Anonym 81166 07.05. 16:27
Právě Babiš a jeho hnutí však do práce policie zasahuje. Na začátku roku místopředseda nejsilnější sněmovní strany ANO Jaroslav Faltýnek měl mimo kamery říci, že vyšetřovatel Čapího hnízda Pavel Nevtípil půjde to tepláků. V únoru se pak rozjel drtivý tlak na ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů Michala Murína. Nápor ze strany Andreje Babiše však Murín nevydržel a v půlce dubna skončil v nemocnici z důvodu dlouhotrvajícího stresu. O týden později oznámil svůj odchod z inspekce do konce dubna.
Během Murínova pobytu v nemocnici hnutí ANO dosadilo svého člověka do sněmovní komise pro kontrolu GIBS, tedy politického orgánu, kde se mohl ředitel inspekce hájit. Vláda pak na uvolněné místo po Murínovi vypsala výběrové řízení a vedením inspekce byla dočasně pověřena Lenka Haderková, která dosud působila na pozici vedoucí legislativního a právního oddělení inspekce.

Anonym 81166 07.05. 16:26
Před sněmovními volbami před pěti lety byl Andrej Babiš na začátku kariéry v politice. Lídr hnutí ANO sliboval lidem různá témata, která uváděl slovy abyste si byli naprosto jisti, že Vás nikdy nezklamu a že nikdy nezradím principy, kvůli kterým jsem šel do politiky a na kterých vzniklo naše hnutí.
Po koaliční vládě se sociální demokracií a vyhraných volbách v loňském roce se však situace okolo prvního programu změnila. Nejviditelnějším porušením je jeho slib o nezávislé policii. Dle jeho slov policie nesmí být pod vlivem politiků. Korupce se musí vyšetřovat u politiků na všech úrovních, sliboval Andrej Babiš voličům.

Anonym 81166 07.05. 16:26
Rychlobruslaři v Česku ale stadion stále nemají. Po olympiádě v jihokorejském Pchjongčchangu Babiš znovu uvedl, že se o stadion zasadí. Slíbil, že se tomu bude věnovat při výjezdním zasedání vlády na Vysočinu. Navíc přidal i halu pro Ester Ledeckou.

Anonym 81166 07.05. 16:25
Dálniční spojení do Vídně sliboval Andrej Babiš už v roce 2015 v rozhovoru pro list Kurier. Zatímco z Rakušané pilně staví, v Česku zůstává stav stále stejný. Ani přes České Budějovice, ani kolem Mikulova se lidé nějakého zlepšení brzy nedočkají.
Včas nebude dokončena ani modernizace dálnice D1, kterou hnutí ANO slibovalo do konce roku 2020- Nedávno to přiznal ministr dopravy Dan Ťok. Na té však dělníci pracují a část úseků už je hotová.
O rychlobruslařském stadionu se mluví téměř po každém velkém úspěchu Martiny Sáblíkové. Andrej Babiš sliboval, že se na to podívá v roce 2015.

Anonym 81166 07.05. 16:24
Dálnice do Vídně, stadion pro Martinu Sáblíkovou či modernizace D1 do roku 2020. To vše a další v minulosti nasliboval a nesplnil Andrej Babiš. Přesto premiér v demisi stále cestuje do krajů, kde slibuje různé projekty za miliardové sumy. V programu z roku 2013, který Babiš nazval Smlouvou s občany České republiky, také sliboval některá témata, která dokázal za pět let porušit či nesplnit. Sem patří třeba slib nezasahovat do nezávislosti policie či nezneužívat politickou funkci ve svůj prospěch.

Anonym 81166 07.05. 16:23
Další Babišova nenávistná akce proti Sobotkovi krachla ..
Proč nestojí před soudem ti, kteří v OKD zašantročili státní většinový podíl?
Proč se o tom ani nemluví?
Proč nestojí před soudem ti, kteří úplně stejným způsobem, jako bylo ukradeno OKD, ukradli státu Mosteckou uhelnou?
.. protože tam to neprodával Sobotka .. a o toho přece jde!

Anonym 81166 07.05. 16:22
Chodí pešek okolo, nedívej se na něho. Kdo se na něj koukne, toho pešek bouchne..
A teď se zastavil před Babišem. Bouchne, či nebouchne?

Anonym 81166 07.05. 16:20
A teď si ještě protrpíme šaškárnu ad absurdum, v podobě žaloby, která Bakalovi vyčítá, že nebyl řádným hospodářem. Pak už bude řvát jenom Okamura, Babiš a největší potrefená husa Zeman, který má se zprzněným prodejem OKD a ztrátou majority, společného mnohem víc než znalci nebo Sobotka. Na jeho voliče je to ovšem téma příliš staré a složité. Ti reagují jen na jednoduchá hesla.

Anonym 81166 07.05. 16:19
Zeman prodal kompletní české plynárenství za 126 miliard kč a dnes se odhaduje, že jen hodnota Innogy (firma bez bývalého Transgasu) je 100 miliard. Při tom samotný tranzitní plynovod generoval roční zisk kolem 6 miliard a zbytek jen kolem 3. Zeman by se podle měřítek OKD měl tedy ocitnout před soudem jako obžalovaný.

Anonym 81166 07.05. 16:18
Všichni tři obžalovaní v kauze privatizace OKD byli zproštěni viny

Anonym 81166 07.05. 16:17
Zeman odmítl jmenovat šéfa BIS Koudelku generálem. Údajně kvůli novičoku

Anonym 81166 07.05. 16:17
Pro příště by zřejmě bylo nejlepší, aby se veškeré informace, které může prezident zneužít k poškození dobrého jména naší země, byly zveřejněny dřív, než se dezinterpretované dostanou na obrazovky TV Barrandov a dále i do seriózních médií.

Anonym 81166 07.05. 16:16
Andrej Babiš popřel výroky prezidenta o výrobě novičoku v České republice. Nejnovější verze tedy zní, že se tato látka, která měla otrávit bývalého agenta Sergeje Skripala, nebyla vyráběna na území naší země. Následuje velká řada vysvětlení, proč Zeman vyprávěl Jaromíru Soukupovi, jak jsme novičok vyráběli a skladovali, jak došlo k nepochopení určitých pojmů, z nichž vznikly špatné technické pojmy a že se vlastně nic nestalo. To však není pravda. Zeman udělal světovou ostudu, za níž se doteď nikdo neomluvil.

Anonym 81166 07.05. 16:14
Babiš popřel Zemanova slova: Novičok se u nás nevyráběl ani neskladoval

Jiří 46271 07.05. 15:22
Šárko! Že se nestydíš takhle psát o našem moudrém a skvělém prezidentu Zemanovi! Kdyby To věděla Tvoje mamka,ta by Tě určitě vyfackala a učila k úctě k našemu panu prezidentovi!

Šárka 5822  28 let 07.05. 14:26
Babiš: Novičok se u nás nevyráběl, Zeman to jen nepochopil!!
Já to přeložím, ten dědek, který se usídlil na Hradě jenom lže, chce se zviditelnit, koneckonců nic jiného celý život nedělal, že napomádovaný Ovčáčku blbáčku? Pápáá

Fanda 46426  72 let 07.05. 13:10
Pane Jiří to je úplně zbytečné , je to jenom bezprecedentní chátra ,naše budoucí opora , hanba zvracet.

Jiří 46271 07.05. 13:07
Myslím,že České televize málo věnují pořadů a filmů pražskému povstání a osvobození ČSR Rudou armádou! Když je film o válce je většinou věnován Americké armádě! Ti mají také velké zásluhy na porážce fašistického Německa,ale nemělo by se informovat jednostranně,jako za starého režimu,to se také informovalo jednostranně!

Fanda 46426  72 let 07.05. 13:05
Pro 5822, velmi dobře Vaše máma vychovala svoje děti , opravdu dobře . Koho pak může napadnout navádět děti proti starým lidem , jenom starou inteligentní a gramatiky znalou svoloč . Dětičky máma na Vás může být opravdu hrdá . Jo a Vy mně taky a oba , lemplové kapitalistického režimu

Jiří 46271 07.05. 12:55
Fotočka je Fotografie! Doufám Šárko,žes uctila památku výročí pražského povstání a osvobození Prahy Rudou armádou! Ostříhej mamce šeřík a zanes k památníku kytici květů! Takovou kytici vítala Tvoje babička Rudoarmějce!

Šárka 5822  28 let 07.05. 10:45
A co je FOTOČKA? Neznám toto slovo. :-)) Tak zase zítra, idi..ti zemanovští.

Šárka 5822  28 let 07.05. 10:43
Neznám výraz VFOTIT, VIÁÁGRA, PLACATÉ UŠI ATD. Ale znám dobrého psychiatra, Jiří alias Ediku alias Fando atd., pošlu ti doporučení, než se úplně zblázníš, chudáčku malý zmatený chudý. Apropo, vdaná jsem, naštěstí ne za tebe, moravský motovidlo :-)) Pápáá

Jiří 46271 07.05. 08:31
Šárko! Doufám,že máš ještě nějaké bratříčky,nebo sestřičky,když taťka každý den má přílohu k večeři Viágru!

Jiří 46271 07.05. 08:16
Ségro od Patrika! Píšeš,že máš 28 let! To je nejvyšší čas aby ses vdala,ať nezůstaneš na ocet! Já vím,že jsi zdědila placaté uši po mámě Anonymce,ale z toho si nic nedělej,uši zakryješ delšími vlasy! Dej si inzerát na seznámení! Panna 28 let,hledá mladého muže,nejlépe kominíka k vážnému seznámení! Zn: Nutně potřebujeme s mámou vymést komín!

Jiří 46271 07.05. 07:44
Ségro od Patrika Ty jsi skutečně fantastická! Velmi jsi mě rozesmála! Pustí už Tě do kina? Zeptej se mámy Anonymky,až se setkáš s chlapcem,co po Tobě bude chtít! Ať pak z jeho žádosti nejsi příliš vyděšená!

Jiří 46271 07.05. 07:36
Anonymka se má nechat vfotit proto,až bude stará bába ťapající o francouzských holích kolem penzionu,aby se mohla podívat na fotočku jak byla krásná,když přijela ze Švýcarských lázní! Jenom ty placaté uši budou trochu kazit dojem!

SégraPatrika 5822  28 let 07.05. 07:25
Jiří, ty ses konečně probudil, sprcha od bachařů nebyla moc horká? Nyní ti dovolili PC, chtějí od tebe hlavičko maloměstská bruntálská zapáchající mít klid. V poledne dostaneš šlichtu a budeš slintat, potřebuješ blatníky na ústa stařečku. No nic, máma říkala, že jsi duševně nemocný , je mi tě líto, ale stejně vždy tě ráda vytočím do nepříčetnosti. To se podaří každému. MZ je bl..ec, AB taktéž, a o nějakém Soukupovi netřeba se zmiňovat. Vážení nepřátelé toho hradního primitiva , hezký den. Páápáá. Šárka

Jiří 46271 07.05. 07:16
Doufám Patriku,žes strčil po ránu hlavu do záchodové mísí jak jsem Ti radil! Záchodová mísa,nejlépe plná je ten Tvůj pravý vizážista!

Jiří 46271 07.05. 07:12
Anonymka až přijede,ať se nechá vyfotit! Energii potřebuje na úklid penzionu! Kýbl,smeták a hadra už teskní po Anonymce!

Patrik 5822  30 let 07.05. 05:41
Edíku, každý tvůj komentář je velká lež. Prostě typický volič toho hnusa. Trpíš očividně maniodepresivními stavy. A pokud tvoje domnělá manželka řve smíchy, tak jsou dvě možnosti, buď je blázen nebo tě po létech viděla v trenýrkách, tvoje veliké panďěro rozesměje každého, raději nechoď na plovárnu. Hezký den cvoci. musím se postarat o penzion, už aby přijela máma, ale přeju jí ze srdce lázně ve Švýcarských alpách, zaslouží si je. Přijede opálená, krásná a nabitá energií.

Edik 21313  53 let 06.05. 18:36
Manželka řve smíchem, Jolana alias Patrik, píše že má matku která ještě není v důchodě,ta 5822 musí fetovat jak fíkus, sama má přes 80 let, vždyť psala že ještě zpívala písničku Tondovi Zápotockém na pionýrském večírku,tak teď už je mi ji opravdu líto," disidentky" z HUMPOLCE v tom případě by ji její matka musela mít 120,kde až může klesnout " tanečnice" u tyče, děs!!

Edik 21313  53 let 06.05. 17:56
Ještě bych švestko 5822 zapomněl,a co fíkus jede??
A kde jede, zřícenino!!
Jedině do řítí!

Edik 21313  53 let 06.05. 17:55
Je těžce nemocná ta babachlap 5822 Patrik alias Mařena z Humpolce!!
Opatrně, zítra bude psát že je Hana Zagorová,to jsem si jistý!!
Ať žije nejlepší prezident všech dob King Miloš Zeman!!
Pěkný zbytek dne přeje Eda!

Edik 21313  53 let 06.05. 17:51
Pane Jiří vy jste nepoznal pomatenou 5822 která se teď podepisuje jako Patrik??
To je ta co pořád litá na letiště, má 2 služky 4 vnoučata a přitom nemá ani křečka!
Smutný konec příznivkyně Fikuse!!
Zdravím z Rožnova pod Radhoštěm!

Jiří 46271 06.05. 14:29
Už je pozdě pane Laco! ANO,ČSSD utvoří vládu za podpory komunistů! Pokud s vládou nesouhlasíte nastěhujte je na Slovensko!

Laco 18519  62 let 06.05. 13:56
Pane Bureš zasloužilý člene STB.Vy jako starý matador a práskač,vemte hůl,klacek a žeňte ty zapráskaný socany.Ony prohráli volby,nikdo to nechce a vy jim dáte 5křesel.To je nehorázné.Ani ten netáhlo pan odborář Středule co bere měsíční plat 190 00,-Kč se socana nezastane.On by přidal na mzdách,ale sobě také.
Svět .Za to jsme bojovali

Jiří 46271 06.05. 13:27
Patriku,běž na záchod a strč hlavu do mísy! Pokud zjistíš,že Ti to prospívá,opakuj to každý den,nejlépe po ránu!

Jiří 46271 06.05. 12:47
81166! Vaše demonstrace Vám nepomohou! Levice už moc nepustí!

Jiří 46271 06.05. 12:45
Hlupák jsi Ty Patriku a to tuplovaný! Jsi ostudou pravice!

Anonym 81166 06.05. 10:39
Každý má na středu 9. května nějaký program. Tak například Miloš Zeman půjde na ruskou ambasádu slavit konec války. Češi sice slaví 8. května, ale Rusové a Zeman 9., co na tom? A pak je tu skoro deset tisíc lidí, kteří mají na středu také program. Demonstraci na Václavském náměstí. Proti Babišovi, Zemanovi a dalším bolševikům.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20410

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti