Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Andrej Babiš diskuse strana 13350

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Marcela 9466 28.06. 13:08
StBureš,kamarád komunistů,"socany"využije a přivede do ..A bude jim to patřit.

Štěpnička 17850  68 let 28.06. 12:57
Vážení,chtěl bych vás upozornit na příspěvek pana Lubomíra Mana na servru Rukojmí.cz"týkající se projevů fašizmu od org.Mil.chvilek poro dem.Není toto snad důvo pro trestní stíhání? Pan Man má zcela jistě pravdu o hruzícím nebezpečí.

Stania 62237 28.06. 12:45
Zdravím, Michale, právě proto je legrační, jak chodí demonstrovat děti, které nevědí už vůbec nic. Netvrdím, že všechno bylo sluncem zalité, mně a mojí kolegyni třeba jedna baba na Pragokoncertě (naše největší agentura) dělala zle, neměla ráda ženské, které tzv. "vypadaly", chlapi jí nevadili (byla to manželka tehdejšího ředitele TV), takže jsme si s tou kráwou komunistickou užily své.., ale nelze to všechno generalizovat, bbllbové se najdou vždycky všude.
Jenomže dneska jsou lidé více ovce, pořád se potřebují k někomu přifařovat, svůj názor to nemá.., a když se jich někdo zeptá, proč a nač.., tak nic neví. Jak řekl Babiš - dal řeč s jednou takovou blbkou, aby s ní podiskutoval a zodpověděl její otázky, tak začala jen ječet - demisii, demisii :-)), no kráwa non plus ultra. Neumí to vůbec komunikovat, jenom papouškují bbllby, kteří je uměli zmanipulovat.
Mně by už nezmanipuloval nikdy nikdo po všech těch kecech minulých let a vlád. Člověk už se naučil se v tom už sám orientovat, a ví, kdo kdy mluví pravdu a kdo lže a předstírá. Navíc s mojí intuicí.. :-)) (ta mě neklame)

Michal1 8181 28.06. 12:44
Bruselský lidovec Svoboda, co si nedokázal o těchto evropských volbách obhájit svůj mandát varuje, že se Rusko za podpory Německa a Francie nebezpečně vrací na mezinárodní scénu. Už ani Němci a Francouzi prý nechtějí trestat Rusko!! A Svoboda nad tím prý ještě nevěřícně kroutí hlavou.. A takovýhle belbci jsou za Česko v Bruselu?? No, asi fakt jsme tedy národ Švejků:-):-)

Michal1 8181 28.06. 12:35
A co Diag Human, který nám nyní hrozí obstavením majetku českého státu, za to může taky Babiš viď ovčanemašinko, no jo,vkdyby Babiš nedělal ty svoje podvody, tak nás Diag Human nebude honit exekutorem:-):-):-):-)

Michal1 8181 28.06. 12:24
Stanio zdravím, jsem rád,že jste se na to video podívala, možná by se měl podívat každý, přeposlal jsem ho všem známým, ti určitě taky vědí o tom jen něco jako já, ale že to bylo až takhle všechno propracovaný, tak to jsem fakt nevěděl. Vymývali nám tedy taky mozky, hlavně se křičelo o svobodě. Je fajn, že tohle je natočený a měl by si to každý, kdo o tom neví pustit,ale i ti, kteří na to buď už zapomněli, nebo asi chtějí zapomenout. No, je pravda, že teď asi budu mít na komunisty trochu jiný pohled. Jo a Mirce to napíšeme, až se vrátí :-), uvidíme, co nám k tomu napíše, pěkný den, hlavně, že už není hic:-):-)

Stania 62237 28.06. 12:15
Mařena není ani chytrá, ani nemá nabiflováno.
Jednou jsem napsala, že u nás říkáme "Jakub" WC (např. vylít něco do Jakuba.., hoď to Jakubovi..), tak ho přejmenovala na Jacoba :-)), ta karikatura ženské.
Pořád ji baví schovávat se za hafo přezdívek, dnes opět vyštrachala Lauru.., jak primitivní - všechna bbllbost v jednom duchu (protože jinak to už umět nikdy nebude), připomíná mi tu extra bbllbou sortu puberťaček z páté třídy, které howno neuměly, jen se mezi sebou hádaly a nikdo s nimi nechtěl kamarádit). I tady se vnucují a alespoň anonymně na každého pokřikují. Potřebují to svoje divadlo, a aby je vůbec někdo bral v potaz, tak alespoň lidi napadají. Mezi sebou se to bavit neumí, tak si tady přes nás sdělují své primitivismy.

Občan 19517 28.06. 12:11
pan senátor nás taky udal do Bruselu a stálo nás to 800 milionů korun. Nás jako daňové poplatníky. To je nevratný, pravil Babiš.

Kdyby Bureš nedělal ty svoje podvody, tak by se nemuselo nic vracet.

Stania 62237 28.06. 11:40
ANO, MICHALE, BYLO TO TAK, A TEĎ JSME KOLONIE, VYRABOVANÁ, PRODANÁ A ZÁVISLÁ. KDYBY TU BYLA MIRKA, VÍM, JAK BY REAGOVALA.
ZAPOMNĚLI TAM VYJMENOVAT MEZI TĚMI CESTOVKAMI JEŠTĚ TU, KTERÁ SE JMENOVALA "REKREA" - A OD TÉ JÁ JSEM BYLA ROK PŘED 89 V TEHDEJŠÍ JUGOŠCE V MÍSTĚ, KTERÉ JSEM SI TEHDY V CESTOVCE VYBRALA PODLE FOTKY, A KAM JSEM SE PO LETECH A RŮZNÝCH JINÝCH DESTINACÍCH U MOŘE VRÁTILA, PROTOŽE JE TO NEJHEZČÍ MÍSTO NA SVĚTĚ (JO, A ŽÁDNÉ JINÉ PASY, JAK TVRDIL MAŠOB, NÁM TAM TEHDY NIKDO NECPAL, MĚLA JSEM JEN SVŮJ PAS A HOTEL S PLNOU PENZÍ. DNES TAM JEZDÍM SICE DO HEZČÍHO HOTELU (S POLOPENZÍ) A JE TO SKORO 5X DRAŽŠÍ, Z TEHDY 12TI TISÍC NA DNEŠNÍCH 50.
BANÁNY A POMERANČE BYLY MÁLOKDY, TO JE TAKY PRAVDA (JÁ STEJNĚ RADĚJI MERUŇKY, JABLKA, TŘEŠNĚ, JAHODY..ATD, ALE JINAK TO OSTATNÍ SOUHLASÍ.
-
Michal1 818128.06. 08:50
Přátelé prezidenta Zemana, přistartil mi mejlík, doporučuji každému si ho přečíst a úsudek ať si udělá sám. Video najdete na YOU TUBE když si zadáte 26.06.2019 Keď Československo bolo ešte skutečne slobodné. Neznám tu dobu, ale zíral jsem:-):-)

Marek 37243 28.06. 11:21
jAKOB 5822 KOLIK JIŽ MÁ JMEN BLB..A

Fanda 46426  73 let 28.06. 11:08
Jakobe a slovy kováře , (to jsem já) , dostaneš takovou na tu čuňu , že se ti zasukuje palec v nohavici

Anonym 5822 28.06. 11:06
Podařilo, Fanda se chytil :-)) Tak páá

Anonym 5822 28.06. 11:05
Co se týká mrkajícího samolibého predátora Bureše. Ptám se. Kdo z rodičů, kteří mají psychicky nemocné děti je bude zviditelňovat v médiích? Proč jsou jeho děti údajně psychicky nemocné? Není to náhodou po tatínkovi? A co ty mladší dvě, jak na tom jsou, tátu predátora, matku vysmátou zlatokopku s vyšpulenými rtíky | mimochodem hloupá, do po.nofilmu možná dobrá, ale vzhledem k věku už asi ne|. Ovar téměř nechodící nemyslící, s vykulenými kukadly do stropu, to jsme to dopracovali, že? Bude lépe, věřte tomu.

Fanda 46426  73 let 28.06. 11:02
Lauro st. , zato ty jsi ta nejchytřejší , nejinteligentnější , zřejmě i nejhezčí , ale nemohu pořád pochopit , proč v suterénu škrábeš brambory a v přízemí čistíš pokálené záchody , ten šátek uvázaný na :čerta: ti opravdu na tom tvém kokose sluší , cumplochu , i já přeji hezký den

LauraSt 5822 28.06. 10:40
Troska není chytrý člověk, vše má nabiflováno z knih. Bohužel často nedokáže ani dobře citovat. Kecá nesmysly a nemůže nikdy dokázat, že se mýlil. Je to demagog non plus ultra. Mozek zatemněný alkoholem. 21219 určitě se mu vyrovnáš, stejný bll Babiš není moc vzdělaný, ale je velmi dobrý predátor. Toť vše, Přeji hezký den.

Anonym 21219 28.06. 09:24
Lithium, soláry .. .. toho je.

Anonym 21219 28.06. 09:14
Zeman je velmi chytrý člověk a Babiš velmi silný člověk. Snažím se jim vyrovnat.

Anonym 21219 28.06. 09:12
Horníci dřou a nemají byty a Bakala má za plotem 5 sportáků a bojí se do ČR.

Anonym 21219 28.06. 09:10
Díky za lichotku. Zeman je velmi chytrý člověk.

Anonym 21219 28.06. 09:09
Kauzy Jaromíra Soukupa 27.8.2018. OKD, BAKALA!
-
TOTOSI DEJTE HODINA PRAVDY. KDE JE JUSTICE A SPRAVEDLNOST? KORUPCE?

Anonym 5822 28.06. 09:08
IQ 21219 se rovná IQ Bureše a Ovara. Tudíš IQ mražené makrely. Tak pa pa zase zítra. Nyní bazén, relax. :-))

Anonym 21219 28.06. 09:07
Zloděj Zdeněk Bakala okradl horníky OKD. (video z TV)
-
TOTO SI DEJTE KRÁTKÉ A VÝSTIŽNÉ I JAK JEDNALA JUSTICE.

Anonym 5822 28.06. 09:06
Ovar s Burešem potřebují přes tlamu. A to pořádně, hezky česky.

Anonym 5822 28.06. 09:06
Zeman stále nepřijal demisi ministra Staňka a to, že ČSSD trvá na tom, že situaci je třeba vyřešit do neděle, označuje za vydírání. Stalo se po dnešní schůzce s Janem Hamáčkem. Prý za 30 let v politice nepřijal jediné ultimátum ani vydírání a vždy je pokládal za drzost.
ČSSD s Hamáčkem v čele promeškala včera příležitost si aspoň trochu zachovat tvář pět minut po dvanácté. Tvrdohlavý Zeman si dělá, co chce. Můžeme za tím samozřejmě vidět kalkul, že buď sociální demokraté zase neudělají nic a jejich rozklad bude pokračovat, nebo z vlády odejdou a pak bude možné za spolupráce s Babišem najmenovat nějaké figury podle jeho představ.
Je tu také možnost nějaké hybridní varianty, že neodejdou všichni ministři za ČSSD a za ty, kdo už se na tom nechtějí podílet (nebo sehrají nějakou hru) se dosadí takzvaní nestraničtí odborníci blízcí Okamurově SPD, což by předsedu Okamuru mohlo částečně uspokojit. Evropa, která se na okamurovce dívá nevraživě, by možná tolik nekřičela a celá rachotina by mohla jet dál. Když si představíme, do jakých rukou by padla ministerstva zahraničí a vnitra, může nám z toho být jen mdlo. Ne tedy, že by se ČSSD na vnitru moc vyznamenala.
Otázka předčasných voleb se bude nabízet stále častěji. Důležitý je ovšem faktor času, protože podle toho může dopadnout jejich výsledek. Jisté je, že tento způsob chování by Zemanovi neměl projít.

Anonym 5822 28.06. 09:06
Zeman stále nepřijal demisi ministra Staňka a to, že ČSSD trvá na tom, že situaci je třeba vyřešit do neděle, označuje za vydírání. Stalo se po dnešní schůzce s Janem Hamáčkem. Prý za 30 let v politice nepřijal jediné ultimátum ani vydírání a vždy je pokládal za drzost.
ČSSD s Hamáčkem v čele promeškala včera příležitost si aspoň trochu zachovat tvář pět minut po dvanácté. Tvrdohlavý Zeman si dělá, co chce. Můžeme za tím samozřejmě vidět kalkul, že buď sociální demokraté zase neudělají nic a jejich rozklad bude pokračovat, nebo z vlády odejdou a pak bude možné za spolupráce s Babišem najmenovat nějaké figury podle jeho představ.
Je tu také možnost nějaké hybridní varianty, že neodejdou všichni ministři za ČSSD a za ty, kdo už se na tom nechtějí podílet (nebo sehrají nějakou hru) se dosadí takzvaní nestraničtí odborníci blízcí Okamurově SPD, což by předsedu Okamuru mohlo částečně uspokojit. Evropa, která se na okamurovce dívá nevraživě, by možná tolik nekřičela a celá rachotina by mohla jet dál. Když si představíme, do jakých rukou by padla ministerstva zahraničí a vnitra, může nám z toho být jen mdlo. Ne tedy, že by se ČSSD na vnitru moc vyznamenala.
Otázka předčasných voleb se bude nabízet stále častěji. Důležitý je ovšem faktor času, protože podle toho může dopadnout jejich výsledek. Jisté je, že tento způsob chování by Zemanovi neměl projít.

Anonym 21219 28.06. 09:05
Ta ty žiješ z těch peněz že jo těch horníků, tak to vždycky potvrdíš. Tu větu cos napsal píšou všichni trollové sluneční úplně stejně na všech forech, když přijde pravda. :-)

Anonym 21219 28.06. 09:03
5822:Díky za potvrzení bllbečku přihřátej. :-)

Anonym 21219 28.06. 09:02
Babiše honí, aby se to právě nevyšetřilo (níže) a Benešku taky.

Jacob 5822 28.06. 09:02
21219 četnost tvých hloupých příspěvků je neuvěřitelná. Zajdi dědečku k psychiatrovi. Než budeš napadat lidi v okolí a vraždit je. Čau dědulo.

Anonym 21219 28.06. 09:00
Zloděj Zdeněk Bakala okradl horníky OKD. (video z TV)

Jacob 5822 28.06. 09:00
Slovy mého pradědečka. Dostane takovou facku až se mu kousavý obrátí dozadu. Jak krásný pocit, když se jedná o Trosku a Bureše. Všeho do času.
Přes hubu dostanou, sice verbálně, ale budou sténat do konce života.
Nějací lokajové jako je Ovce, Schillerová, Mynář, ubohý ansábl, se potopí se svými predátory. Tak to prostě bylo, je a bude :-)).

Anonym 21219 28.06. 08:59
Kalouska dohnala vlastní minulost. Proto v kauze CASA lže a diskredituje poslaneckou imunitu (video z TV)

Anonym 21219 28.06. 08:57
Za komančů postavili všechny paneláky. Demokradi nic a Bakala na to dal razítko (byty pro horníky) Bakala se bojí hrdina do ČR

Anonym 5822 28.06. 08:56
Zeman dotlačil jako ďábelský hráč celou ČSSD do situace, kdy každá její volba bude jenom strašná. Když ale chtěl pan Hamáček tolik výt s vlky a vstoupil do hry s Babišem a se Zemanem, tak si teď musí zažít své ponížení. On totiž žádný vlk není. Je to bezmocný králík, který chtěl papat v prostředí vlků dobrou travičku. Nebylo to moc chytré. Už se třese na pekáči.
ČSSD chce, aby Babiš podal na prezidenta kompeteční žalobu, když nezmění ministra kultury podle jejich přání. To je ale zjevně z říše snů. Babiš je na Zemanovi příliš závislý. ČSSD tedy může odejít z vlády, ale nejspíš se přitom rozdělí. Ministři Zemanova srdce Staněk a Toman pravděpodobně neodejdou. A Hamáčka, Petříčka a Maláčovou může nahradit nějaký nestranický odborník. Třeba blízký KSČM nebo Okamurovu hnutí SPD. Vláda bude formálně menšinová a složená pouze z členů hnutí ANO, ale veřejnost si bude dále zvykat na to, že tu vlastně ve skutečnosti vládnou extremisté orientovaní na Rusko, a moc by se jim líbil podobný autoritativní režim.
Druhá možnost je, že si ČSSD jako pes, který štěká, ale nekouše, vybere potupné stáhnutí ocasů. Tím by se tedy jakoby nic nezměnilo. Jenže to není pravda. Jednalo by se o přiznání, že jsme již fakticky v rusky fungujícím režimu, kde jsou politické strany jen maňáskovým divadlem, v němž má jeden principál právo tahat za provázky a maňásci zvedají ručičky, jak se jim zavelí. Kdyby je chtěli zvedat jinak, tak se jim ustřihne hlavní provázek a oni klesnou k prknům jeviště, které vůbec neznamenalo svět, ale jen potěmkinovské divadélko.
Jakási temná logika a jakási ďábelská dynamika rozjetého vlaku žene Českou republiku směrem na Východ do hnusného barbarství síly a lži, kde místo ústavy a zákonů platí jediné skutečné pravidlo o silnějším psovi.
Za tímto rozjetým procesem stojí zejména očividný agent Kremlu, který sedí na Hradě, a pak jeho komplic, který miluje přírodu, motýle, řídí stát jako firmu a krade Evropanům jejich peníze.
Salámovou metodou, která se naplno rozběhla v roce 2013, ukrajují Čechům postupně z umírajícího těla liberálního režimu kousky západní kultury a normálního světa a navykají společnost na ruský styl lhaní, vládnutí a také na ruský styl zametání s nezávislými lidmi.
Euforie z demonstrace na letenské pláni byla bohužel předčasná, třebaže byla po té nové biafře ducha v Babišově režimu velmi pochopitelná. Potřebovali bychom spojení všech sil k záchraně demokracie.
Loď České republiky má totiž hybridní lodivody. Zeman a Babiš jsou v čele státu jen díky tomu, že Českou republiku vyklidili západní vydavatelé a Barack Obama zrušil projekt amerického radaru. Tam je kořen této tragédie, kromě nárůstu hrozivé manipulace na internetu. Ruská síla zaplnila opuštěný prostor. Skuteční kapitáni naší lodi sedí v Kremlu a vedou ji pevným kurzem zpátky do ruského přístavu. Prý mají rádi, když se jejich lodě vrací domů.
To je ale jen jejich pohled. My v podpalubí to vidíme jinak.

Michal1 8181 28.06. 08:50
Přátelé prezidenta Zemana, přistartil mi mejlík, doporučuji každému si ho přečíst a úsudek ať si udělá sám. Video najdete na YOU TUBE když si zadáte 26.06.2019 Keď Československo bolo ešte skutečne slobodné. Neznám tu dobu, ale zíral jsem:-):-)

Anonym 21219 28.06. 08:37
Oni už jsou ujetí i na Tibet a chtějí umělého Dalajlamu a to nejde. On se narodí zase a lidé ho poznají a budou za ním chodit tam kde bude. Jedna z mála věcí na světě, kterou nelze násilím zlomit. To je Buddhismus.

Anonym 21219 28.06. 08:33
Je to ta fotka Halík s Dalajlamou. Jenom vidím jeho komický výraz, jak má toho d0bytka přečteného. On mu jistě něco "naordinoval" Dalajlama :-)

Anonym 21219 28.06. 08:29
To byla strašná sranda, když jsem viděl tenkrát tu fotku Dalajlamy jak se šklebí. Ten se smrti nebojí, všechno ví předem a nikdy by se nepřipojil k žádné skupině a slunečnímu moru už vůbec ne. I indiáni v pralese v Peru i když tomu někdo neuvěří jsou dobře informováni o EU a smějou se nám a právem.

Michal1 8181 28.06. 08:27
08:02- doporučuji přečíst si oba články s dalajlámou a hlavně skutečně pozorně!! Nepapouškovat a nevytrhává z kontextu!!

Anonym 21219 28.06. 08:20
Marci Dalajlama když se narodí a trochu vyroste, tak si jde vybrat svoje hračky co mu tam schovali a vybere si ty svoje co měl. Zázrak co? Chudák k0k0t.

Anonym 21219 28.06. 08:17
Marci o Dalajlamovi jsem psal včera. Najdi si to, ale rád zopakuji, že se to Kalouskovi vymstí, protože Dalajlama ví co si kdo myslí a co se stane to ví dopředu. Zneužít Dalajlamu může napadnou jenom židobolševika.

Anonym 21219 28.06. 08:15
Pan Klobský mě a Staniu okřikl, že si z něj děláme srandu a pořadoval diskusi na úrovni a když jsem ho vyzval v té diskusi na úrovni a že začneme staršími kauzami, tak zmizel jako pára nad hrncem.

Anonym 21219 28.06. 08:13
Na maďarské hranici odrazili invazní útok hord mu-slimáckých vetřelců (Vlastenecké)

Marcela 9466 28.06. 08:02
07:59-doporučuji přečíst si celý rozhovor s dalajlámou osobně a hlavně pozorně.Nepapouškovat a nevytrhávat z kontextu.

Marek 37243 28.06. 08:00
Kdo ovládá socany,že poslouchají jako pejsek? Hájí člověka který rozkrádal.Kam vlezl tam krad soc.dem? Bakala tady má všechny v hrsti, protože všichni od něj měli.Čistého p.Staňka vymetou a nějakého co nemá o kultuře ponětí tam dosadí.Aby byl loajální k hercům?

Michal1 8181 28.06. 07:59
Evropa by měla zůstat Evropanům, říká dalajláma. Moc by mne zajímalo, co na to lysohlávková banda, Kalousek a všichni sluníčkáři . Asi koukají s otevřenou tlamou dokořán. Nebo si troufnou proti dalajlámovi? Co budou říkat? Nic!! Zavřel jim ty odporné tlamy. Ať žije bílá Evropa a vlastenci:-):-)

Michal1 8181 28.06. 07:48
Fando zdravím, přelétl jsem včerejší debatu a protože nečtu všechno, nevěděl jsem, komu píšete vzkaz ve 22.59hod.. Pak jsem si to ale našel a musel jsem se smát. Udělal jste moc dobře, že jste se ohradil. Nikdo a ještě k tomu je největší sranda, že dotyčný o sobě tvrdí a píše,že je demokrat, nemá právo vám určovat, co zde budete nebo nebudete psát, jaké téma navodíte, na co budete reagovat a na co ne a celkově, to musí být každému jedno i když tu budete psát třeba i s odpuštěním o howně. A jestli se to někomu nelíbí, ať u není. Nikdo ho k tomu nenutí. Tohle jsou svobodné stránky a stačí, že tu blbne cenzura. Natož aby si někdo osoboval právo diktovat, jestli budete psát k tomuto tématu, nebo k jinému a ještě vás chválit, nebo vám k tomu dávat svolení. Každý ať si píše co chce, záleží na tom, jestli to někdo čte a reaguje. Fando, jste fajn, přeju vám pěkný den:-)

Marcela 9466 28.06. 07:29
Pane Klobský,on totiž Fanda věří,že to zloděj a lhář,StBureš dává ze svého.
Co dodat??

Fanda 46426  73 let 28.06. 07:02
Klobský poslouchejte , a co ti ostatní , plné mordy Babiše , on je jediný v politice? Tam vypočítej , kolik je důchodců , krát jeden tisíc a hlavně si to napiš , a k tomu si dej :údajně: zcizenou , soudně potvrzenou částku , kterou podle tebe ukradl pan Babiš , vyjde ti rozdíl a pak ho tady zveřejni , pokud je to na tebe je moc náročné tak to zadej vnučce , ona si s tím úkolem poradí
Je a bude Jasno , nezapomeň na klobouk

Marcela 9466 28.06. 06:34
Andy se bojí! ! ! !

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61750 61800 61850 61900 61950 62000 62050 62100 62150 62200 62250 62300 62350 62400 62450 62500 62550 62600 62650 62700 62750 62800 62850 62900 62950 63000 63050 63100 63150 63200 63250 63300 63350 63400 63450 63500 63550 63600 63650 63700 63750 63800 63850 63900 63950 64000 64050 64100 64150 64200 64250 64300 64350 64400 64450 64500 64550 64600 64650 64700 64750 64800 64850 64900 64950 65000 65050 65100 65150 65200 65250 65300 65350 65400 65450 65500 65550 65600 65650 65700 65750 65800 65850 65900 65950 66000 66050 66100 66150 66200 66250 66300 66350 66400 66450 66500 66550 66600 66650 66700 66750 66800 66850 66900 66950 67000 67050 67100 67150 67200 67250 67300 67350 67400 67450 67500 67550 67600 67650 67700 67750 67800 67850 67900 67950 68000 68050 68100 68150 68200 68250 68300 68350 68400 68450 68500 68550 68600 68650 68700 68750 68800 68850 68900 68950 69000 69050 69100 69150 69200 69250 69300 69350 69400 69450 69500 69550 69600 69650 69700 69750 69800 69850 69900 69950 70000 70050 70100 70150 70200 70250 70300 70350 70400 70450 70500 70550 70600 70650 70700 70750 70800 70850 70900 70950 71000 71050 71100 71150 71200 71250 71300 71350 71400 71450 71500 71550 71600 71650 71700 71750 71800 71850 71900 71950 72000 72050 72100 72150 72200 72250 72300 72350 72400 72450 72500 72550 72600 72650 72700 72750 72800 72850 72900 72950 73000 73050 73100 73150 73200 73250 73300 73350 73400 73450 73500 73550 73600 73650 73700 73750 73800 73850 73900 73950 74000 74050 74100 74150 74200 74250 74300 74350 74400 74450 74500 74550 74600 74650 74700 74750 74800 74850 74900 74950 75000 75050 75100 75150 75200 75250 75300 75350 75400 75450 75500 75550 75600 75650 75700 75750 75800 75850 75900 75950 76000 76050 76100 76150 76200 76250 76300 76350 76400 76450 76500 76550 76600 76650 76700 76750 76800 76850 76900 76950 77000 77050 77100 77150 77200 77250 77300 77350 77400 77450 77500 77550 77600 77650 77700 77750 77800 77850 77900 77950 78000 78050 78100 78150 78200 78250 78300 78350 78400 78450 78500 78550 78600 78650 78700 78750 78800 78850 78900 78950 79000 79050 79100 79150 79200 79250 79300 79350 79400 79450 79500 79550 79600 79650 79700 79750 79800 79850 79900 79950 80000 80050 80100 80150 80200 80250 80300 80350 80400 80450 80500 80550 80600 80650 80700 80750 80800 80850 80900 80950 81000 81050 81100 81150 81200 81250 81300 81350 81400 81450 81500 81550 81600 81650 81700 81750 81800 81850 81900 81950 82000 82050 82100 82150 82200 82250 82300 82350 82400 82450 82500 82550 82600 82650 82700 82750 82800 82850 82900 82950 83000 83050 83100 83150 83200 83250 83300 83350 83400 83450 83500 83550 83600 83650 83700 83750 83800 83850 83900 83950 84000 84050 84100 84150 84200 84250 84300 84350 84400 84450 84500 84550 84600 84650 84700 84750 84800 84850 84900 84950 85000 85050 85100 85150 85200 85250 85300 85350 85400 85450 85500 85550 85600 85650 85700 85750 85800 85850 85900 85950 86000 86050 86100 86150 86200 86250 86300 86350 86400 86450 86500 86550 86600 86650 86700 86750 86800 86850 86900 86950 87000 87050 87100 87150 87200 87250 87300 87350 87400 87450 87500 87550 87600 87650 87700 87750 87800 87850 87900 87950 88000 88050 88100 88150 88200 88250 88300 88350 88400 88450 88500 88550 88600 88650 88700 88750 88800 88850 88900 88950 89000 89050 89100 89150 89200 89250

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti