Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Younger Now (Cyrus, Miley) Unsung Prophets And Dead Messiahs (Orphaned Land) More Bitter Fruit (German Army) One For All Tour: Live... (Bee Gees) Unleash The Love (2-cd) (Love, Mike)

Andrej Babiš diskuse strana 8600

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Fantomas 78323  98 let 11.01. 21:34
Kolikrát ti to starý bambusu 19336 mám ještě napsat že nejlepší prezident miloš zeman, becherovku nepije již 12 let! omlouvá tě jedině to že jsi poslední léta strávil v ústavu pro mentálně postižené,cype!!

Fantomas 19356  99 let 11.01. 21:07
Becher už odpočítává poslední okamžiky před odjezdem na Vysočinu.

Jaroslav 17825  65 let 11.01. 20:02
Jakub Michálek
5 leden v 14:52
Ahoj, chtel bych upozornit na dezinformace, ktere siri Ministerstvo financi a Lidove noviny. Na webu Ministerstva financi NEJSOU zverejneny zavery zpravy OLAF, ale uvodni odstavec doprovodneho dopisu s zadosti o vyneti penez z programu EU. Zprava OLAF skutecne podrobne popisuje a na 48 strankach doklada podezreni ze zneuziti penez EU, nesrovnalosti a podvodu a cituje v zaveru ustanoveni o dotacnim podvodu v ceskem trestnim zakoniku jako vhodny postup pro organy CR. OLAF tedy dava za pravdu ceske policii a vyvraci obhajobu Babise, ze to je ucelovka. Nechci vynaset duverne informace, ale citim jako svou obcanskou povinnost dat lidem aspon zakladni objektivni informace, kdyz se na ne vali propaganda premiera, ktery soucasne vlastni nejvyznamnejsi noviny v zemi.

Fantomas 78323  98 let 11.01. 18:44
Pochop ty .diote 90186 že tady mezi normálními lidmi nemáš co dělá,Puňto!
Jako těžký pacient, piš na stránkách po postižené,modráků!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 18:40
Pane Babiš řeknu Vám že vás obdivuji, poslouchat tu smečku neschopných poskoků,co v životě dokázali jen kecat,a nic pro stát a lidí udělat,je jen pro silné povahy!
Zažalujte ty tlučhuby ,90% občanů stojí za vámi!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 18:37
Ma.gore 90186 neustále ti tady zdraví lidé píší, že tvé dlouhé připitomělý příspěvky nikdo nečte je to tak těžké d.mente pochopit?
sedí už pan babiš ,ne!!
bude sedět ne!
budeš po volbách nejlepšího prezidenta v kómatu,ano!!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 18:32
Pro pitomce 90186 ta tvá Livie je ještě o rok starší než nejlepšího prezident Miloš Zeman,ozembouchu!!

Fanda 46426  72 let 11.01. 17:41
pro anonym 90186 v 11.49 11.50 a 11.51 hod . prosím napiš co jmenovaní v tvých článcích po volbách 2017 aspoň jednou udělaly mimo hanobení Babiše pro národ? Až si to zjistíš tak to prosím zveřejni . Dnes ti nechci titulovat

Anonym 37619 11.01. 16:46
Čapí hnízdo, zpráva Olaf je jasně politická objednávka. Kalousek ji četl dříve než byla oficiální, přiznal kontakty v Unii z dob kdy byl nejhorším ministrem financí. Tedy únik ze zprávy, což je trestné a opozici a média to nezajímá. Pan Farský je také na hraně s dehonestací pana Babiše a jeho rodiny. Šumam také mlčí už svou politickou práci vykonal.Patrně to míří do vysokých pater.A nikdo to nevyšetří.

Anonym 37619 11.01. 16:34
90186 už nepiš ty bláboly, musím to neustále přeskakovat než najdu objektivní příspěvek. Díky bohu,že tu už nevládne Sobotka,podepsal již v demisi evropský dokument o sbližování sociální, zdravotní a školské politiky.Pozval k nám migranty jako Merkelová. Pane Babiš fandíme Vám.

Anonym 37246 11.01. 15:57
Pane Babiš věříme ,že vyhrajete tuto bitvu.Fandíme.

Anonym 37246 11.01. 15:56
Divím s ,že tyto stránky AB nezruší.Ti co to cenzurují jdou na ruku Kalousovi

Anonym 37382 11.01. 15:24
škoda ,že žijeme jen v průměru 75 let,jinak dožít se 1200 roků by jsme jinak uvažovali,každý hrabe od asi tak od 25 do 65,takže kariéra ve vládě mu přinese 10 let na zabezpečení,a tomusí hrabat,(a ty děti co potřebují kariéru)no uvidíme.Pán Babiš je správný člověk,aspon to tu rozhodí,

Anonym 89154 11.01. 14:19
Pro 90186.Němci už dnes dělají vše aby Česko dotlačili do státního bankrotu.Proto je třeba všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a Česko zbídačili včas co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách ta vlastizradu.

Anonym 89154 11.01. 14:01
To ,že by Zemana porazila Klausová je troubovitost.Klause už má národ dost,tím má dost i jeho ženy.

Anonym 90186 11.01. 11:53
Je možné, že Andrej Babiš pozměnil svou Smlouvu z toho důvodu, že 17. 11. 2017 jsme zveřejnili výzvu, v jejímž bodě 1) Andreje Babiše na základě jeho vlastních slov z předvolební Smlouvy žádáme, aby svým slovům dostál, nechal se vydat trestnímu stíhání, a tak ukázal, že i on je ostatním roven před zákonem, sdělili autoři iniciativy .
V současné situaci se jednání hnutí ANO může zdát jako pochopitelné. Jeho předseda totiž čeká na vyjádření poslanecké sněmovny, zda bude vydán k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo.
Podle českých vyšetřovatelů a stejně tak i podle zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům, totiž zřejmě český premiér podvodně získal padesátimilionovou dotaci na stavbu svého rodinného sídla. A rovnost před zákonem se tudíž nyní Andreji Babišovi nehodí.

Anonym 90186 11.01. 11:52
Jak upozornila iniciativa Chvilka pro Andreje, která premiéra vyzývá, aby plnil své sliby, zmizela část věty o rovnosti lidí před zákonem. Na svém webu tak hnutí ANO představuje verzi, kde současný předseda vlády slibuje pouze rovnost lidí. Zákon se jaksi vytratil. Na internetových stránkách jihočeského ANO však ještě zůstala stará verze.

Anonym 90186 11.01. 11:52
Smlouva Andreje Babiše, která se objevila před parlamentními volbami ve schránkách českých občanů, slibovala, co všechno majitel hnutí ANO pro lidi udělá. Jak se však ukázalo, po volbách a hlavně, po doručení zprávy OLAF do České republiky, část dokumentu byla změněna. Babiš nechal poupravit svůj slib o svém boji za vymahatelnost práva a rovnost lidí před zákonem.

Anonym 90186 11.01. 11:51
Je třeba to napsat. Jednak proto, aby bylo jasno, že nežijeme v nějakém Jurském parku, který definitivně ovládli druhohorní ještěři, a tudíž nám nezbývá než rezignovat.
A pak také proto, že si naši demokratičtí politici zaslouží ocenění, když se staví za správné věci a když čelí tomu neskutečnému mocenskému parnímu válci Andreje Babiše, který svými gigantickými finančními možnostmi narušil férovou politickou soutěž a také kritickou žurnalistiku ve velkých médiích, čímž pošlapal svobodné prostředí v České republice.
Každý, kdo v naší zemi stojí na straně moderní civilizace proti východnímu barbarství, si zaslouží poděkování a podporu.
Civilizace, to jsou pravidla hry a rovnost před zákonem. A je to také svoboda v pluralitní společnosti.
Barbarství je poznatelné na první pohled: Lži, manipulace, snaha zacpat ústa kritikům, snaha zalehnout veškerý prostor, snaha zamést podvody pod koberec a hlavně nerespekt k ústavnímu pořádku, ke svobodě a k demokracii.

Anonym 90186 11.01. 11:50
Výrazné hlasy na obranu civilizovaných poměrů zazněly i v souvislosti s projednáváním otázky vydání Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání v mandátovém a imunitním výboru. Vystupování Miroslavy Němcové je rovněž pevným bodem české politické scény. Důležité ale je, že věcné a racionální vystupování můžeme sledovat i u Petra Gazdíka ze Starostů, u Marka Výborného z KDU-ČSL a dobrou práci odvádí Jakub Michálek z Pirátů.
V rozpravě bodoval také Dominik Feri, když ukázal na riziko vládního nátlaku na státní zástupce v souvislosti s vyšetřováním Babišova skandálu s Čapím hnízdem. Podařilo se mu zvednout ze židle rozzuřeného ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. Pelikána to nejspíš rozčílilo právě proto, že to sedí.
Celkový dojem ze středečního jednání sněmovny o vládě Andreje Babiše je jasný. Je to jeho morální porážka korunovaná naprostou ostudou. Babiš, který utratil tři miliardy korun, aby zamezil kritice v novinách, si musel vyslechnout před televizními kamerami a plnou sněmovnou tak důkladný přehled svých temných skutků, že nepochybně nemá dobré spaní.
Takže je tu dobrá zpráva. Parlamentní rozprava ukázala, že máme celou řadu kvalitních demokratických osobností, o něž se může opírat budoucí obnova demokratických a civilizovaných poměrů. Jistě, bude to velmi těžké a nevíme, jak dlouho bude tato doba temna ještě trvat. Mocenská převaha Babišových peněz a jeho korupční potenciál jsou značné. Ale budoucí porážka orientálního Babišistánu je jistotou, protože intelektuální i morální převaha demokratických stran nad hnutím ANO a jeho satelitními extrémisty je drtivá. Snad by se jen mohli dohodnout na užší spolupráci.
Máme prostě naději a ta naděje je v našich lidech.

Anonym 90186 11.01. 11:49
Není novinkou, že přesnou definici stávajícího problému České republiky můžeme očekávat od Miroslava Kalouska nebo Petra Fialy. Kalousek ve své řeči upozornil na to, že Babiš svojí mocí především útočí na svobodu v zemi a neustále utahuje šrouby. Fiala zase přesně ukázal, v čem je podstata současné krize. Totiž v komplotu Miloše Zemana s Andrejem Babišem, což je v podstatě komplot proti demokratickému systému.
Osvěžením parlamentní rozpravy bylo také vystoupení Zbyňka Stanjury (ODS). Stanjura zcela zesměšnil poslance hnutí ANO za jejich tanečky kolem zprávy OLAF a Babišovo sestavování vlády shrnul slovy: Andrej Babiš chce vládnout sám, hledá jenom nějaké dobrovolníky, kteří mu to umožní. Když to nevyjde dneska, tak to zkusí příště.
Jeden z nejzdařilejších parlamentních projevů měl Jan Farský, poslanec za Starosty a nezávislé. Konfrontoval Babiše s jeho podnikatelskou minulostí, s jeho lhaním i s jeho manipulativním zacházením s médii.
Lhaní a mediální manipulaci uvedla jako důvod pro vyjádření nedůvěry i Markéta Adamová z TOP 09, která přednesla celý soupis prokazatelných lží Andreje Babiše.

Anonym 90186 11.01. 11:47
Parlamentní rozpravu o jednobarevné vládě Andreje Babiše jsme mohli sledovat ze dvou úhlů.
Jednak je to pohled až na samotné dno naší současné situace. V čele státu stojí agresivní prezident, který nerespektuje procesní zvyklosti parlamentní demokracie a prosazuje jednobarevnou vládu trestně stíhaného miliardáře, který porušuje všechna myslitelná pravidla hry.
Zároveň tu jsou ale i důvody pro optimističtější pohled a střízlivou naději do budoucna. V této trapné i děsivé politické a morální krizi se totiž objevují překvapivě silné projevy zdravého rozumu a ochoty bránit ústavní pořádek, svobodnou společnost a parlamentní demokracii. Vystupování demokratických politiků napříč stranami je často excelentní.

Anonym 90186 11.01. 11:46
Čínská CEFC, působící i u nás, má problém. Američané žalují jejího činitele z korupce

Anonym 90186 11.01. 11:34
Evropský soud pro lidská práva podpořil snahu Kristiny Colloredo-Mansfeldové o obnovení řízení u českých soudů ohledně vydání mobiliáře zámku Opočno. Konkrétně jde o to, že české soudy neuvedly mezi důkazy rozhodnutí československého ministerstva zemědělství z roku 1947 o zestátnění Opočna. Vyplývá to z písemného rozsudku který ve čtvrtek soud zveřejnil na svých internetových stránkách.
Soud konstatuje, že tato stížnost není zjevně nepodložená a musí být prohlášena za přípustnou, uvádí verdikt.

Anonym 90186 11.01. 11:32
Babiš se ušpinil sám. A teď neví kudy kam.

Anonym 37246 11.01. 11:22
Je zajímavé že špinění AB a presidenta projde.Kým jste placeni?

Anonym 90186 11.01. 11:22
mafie, Kalousek..mají dlouhé prsty..ne jen do Bruselu..i na Mars..je to celé účelovka

Anonym 90186 11.01. 11:21
Zajímalo by mě, jakou lež Babiš tentokrát vypustí. To, že jeho jméno ve zprávě nefiguruje a že se kauza netýká, už rozporovat nemůže. Nevím zda spáchal trestný čin, ale lhář je to obrovský. A to svou politickou kariéru založil na boji proti korupci a podvodům.

Anonym 90186 11.01. 11:21
No, to je ale překvapení za překvapením. Už se Svědci Babišovi naučili skutečně všichni mantru, že když někdo maká, tak nevadí že krade? Nebo budou muset začít přiznávat, že to trochu zmotali?

Anonym 90186 11.01. 11:20
Skoro všechny internetové portály zprávu zveřejnily v plném znění. Jen Burešovy hlásné trouby zarytě mlčí a pouze komentují. Vítejte v 50-tých letech.

Anonym 90186 11.01. 11:19
Je to zloděj a podvodník. Do klece s ním.

Anonym 90186 11.01. 11:18
Babišovo jméno se ve zprávě OLAF objevuje často, figuruje jako hlavní hybatel kauzy. Podepisoval důležité dokumenty a platil za akcie

VladislavKry 19434  67 let 11.01. 10:54
Zdravím pane Babiš, prosím vydržte,nedejte se zlomit, dotáhněte to do konce!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 10:27
Imunitní výbor Babiše a Faltýnka samozřejmě nevydá mají něco slíbené a je jich tam většina ,to bude srdečních záchvatu u modráků, počítám že Kalous skončí zase v kleci na záchytce!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 10:23
Jen dodám podívejte se vždy pod jakým číslem píší mé je 78323 ti ostatní co zbaběle píší mým jménem mají samozřejmě jiné, chudáci!!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 10:20
Rozumný volič volí Miloše Zemana,je to jediný člověk který bude vždy hájit České zájmy jako to dělal doposud! A kdo to nechce vidět, tak je mi jej líto!! Pražská kavárna Bakala a spol, už neví co na něj vymyslet nebo si myslíte že je normální, když u 100 letého výročí České republiky řekne že se politici až na Františka Kriegla kterého vyznamenal, v roce 1968 podělali a na Novinkách napíši že že řekl Dubček se podělal!!
O Dubčekovi tam nepadlo ani slovo!!
Tak se manipuluje s lidmi,a někteří na to skočí!!
Pěkný den.

Fantomas 78323  98 let 11.01. 10:11
Babiš by je měl okamžitě zažalovat,ta sebranka se bojí ANO chce 10 let nazad provést audit na všech ministerstvech,tak proto tak kvičí!
Projev prezidenta bude jednou v učebnicích to musí uznat i ten největší nepřítel Zemana!
Jak napsal Ovčáček, Drahoš by to musel číst z papirku který by mu napsali jeho draze placení poradci!
Toho slabocha může volit opravdu jen zase slaboch!
Ještě poznámka Francouzský prezident Makr a 242;n, byl na tři denní návštěvě Číny,kde uzavřel miliardové zakázky stejně jako náš prezident!
A nevšiml jsem si že by povaleči protestovali u Francouzské ambasády! POKRYTCI!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 10:04
Konečně jsi na to 5822 přišla,potom včerejším cirkuse s tebou poprvé souhlasím ,co tam předváděli Kalous,Staňura, Farský, Zaorálek, Čápi hnízdo Feri který neumí ani mluvit,byl opravdu hnus!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 10:00
19356,ty neumíš zabít ani králíka, vánočko!!

Fantomas 78323  98 let 11.01. 09:59
.urva co chcete schvalovat??

Fantomas 18517  99 let 11.01. 09:56
Už je toho divadla až moc. Babiš patří před soud. Zeman na Vysočinu. Pak bude líp

Anonym 90186 11.01. 09:55
Zpráva dále uvádí, že Faltýnek vyšetřovatelům nedoložil požadované dokumenty. Pan Faltýnek neposkytl OLAF požadované informace o předání akcií, zaplacení jejich ceny nebo přípravných pracích výstavby kongresového centra Čapí hnízdo v letech 2006-2007, když společnost ZZN Pelhřimov a.s. byla jediným vlastníkem nebo akcionářem společnosti ZZN AGRO Pelhřimov s.r.o. |a.s. Když odpovídal na otázky, pan Faltýnek buď tvrdil, že si nemůže vzpomenout nebo že odpověď na ně nezná, napsali vyšetřovatelé.

Anonym 90186 11.01. 09:54
Evropští vyšetřovatelé uvádějí konkrétní body, kterými by se měly zabývat české soudy. OLAF zastává názor, že dotčené osoby společnost IMOBA a.s. (právní nástupce společnosti příjemce dotace Farma Čapí hnízdo a.s.) a její statutární zástupci v té době, paní Jana Mayerová, rozená Nagyová, a pan Josef Nenadál, poskytli nepravdivé informace v projektové žádosti, když uvedli, že žadatel, společnost Farma Čapí hnízdo a.s., neprošla žádnými změnami ve srovnání s předchozím účetním obdobím, které by mohly mít dopad na kvalifikaci společnosti jako SME. Dále tím, že poskytli pouze část kopie smlouvy o půjčce uzavřené s českou pobočkou banky HSBC, zástupci společnosti žadatele zatajili národním orgánům informace, které měly zásadní význam pro proces ověření kvalifikace žadatele pro podporu SME. Tyto činy mohou být stíhány národními soudními orgány jako porušení par. 212 a 260 českého Trestního zákoníku. Národní soudní orgány mohou zohlednit informace získané během vyšetřování úřadem OLAF při jejich dalším postupu, říká jednoznačně zpráva Evropského úřadu pro boj proti podvodům.

Anonym 90186 11.01. 09:53
Vyšetřovatelé došli k tomu, že Babiš a jeho rodina dotaci neměli vůbec získat. Vzhledem k právním a ekonomickým vztahům mezi Farmou Čapí hnízdo a.s. a Agrofert Holdingem a.s. a s odkazem na precedenční právo, OLAF dále dochází k závěru, že společnost příjemce se nepotýkala se znevýhodněními typickými pro SME (malé a střední podniky). Proto v souladu s platnou legislativou má Evropská komise právo odmítnout poskytnutí finanční podpory takovému příjemci. Poskytnutí finanční podpory podniku, který se nepotýká se znevýhodněními typickými pro SME, by bylo v rozporu s pravidly pro státní podporu, jelikož taková podpora by pravděpodobně způsobila závažnější porušení hospodářské soutěže, stojí ve zprávě

Anonym 90186 11.01. 09:53
Ve zprávě vyšetřovatelů Evropského úřadu pro boj proti podvodům OLAF se často objevuje jméno Moniky Babišové a syna Andreje Babiše. Vyšetřovatelé také došli k tomu, co je v kauze největší problém. Spojení Farmy Čapí hnízdo a Agrofertu. OLAF došel k závěru, že všichni akcionáři Farmy Čapí hnízdo a.s. v dotčeném období mohli být považováni za osoby blízké panu Andreji Babišovi, tehdejšího vlastníka Agrofert Holdingu a.s. Proto tedy podniky Farma Čapí hnízdo a.s. a Agrofert Holding a.s. lze považovat za propojené, uvádí zpráva, kterou v kompletním znění zveřejnily Hospodářské noviny.

Pavel 21318  60 let 11.01. 08:01
Dobrý den p.Babiš díval jsem se včera na televizi 10.1.2018 to byl strašný hnůj na Vás prosím vydržte

Anonym 5822 11.01. 06:56
Končím v této diskuzi, jelikož troll Fantomas ji úplně zničil. Nudí se a píše sem od rána do noci nesmysly. Admin by mu měl zakázat přístup na tyto stránky. S Bohem.

Anonym 5822 10.01. 23:49
Dnes jsem se znechutila natolik, že odmítám jít k volbám. Poprvé v životě, tedy ne poprvé, za komoušů jsem nevolila, sice jsem byla trestána, ale nic mne nezlomilo. To co předvádějí ti komici ve Sněmovně je už nad moje síly. Hňupové , kterým jde pouze o koryta, o nic jiného. Neumí se ani vyjadřovat, jejich rétorika je strašná!! A ještě jsou odporní i vzhledově. Ta malá Pirátka, která neustále máchala rukou, aby ji vůbec bylo vidět za pultem, byla také odporná, zrovna tak jako ten id..ot s dredy na palici. Blaho národa je všem u pr..le. Zemana nechci, ale fakt nevidím vhodného kandidáta, kterému bych mohla věřit. Volím id..ta Fantomase :-)) Nazdar!

Fantomas 19356  99 let 10.01. 22:53
Já jsem křižák a budu křižovat Babiše, vy zrna jedny největší.

Fantomas 78323  98 let 10.01. 19:00
To co ty kreatury v poslanecké sněmovně předvádějí je hnus největšího zrna!
Kde se na něj hrabou soudruzi z 50 tych let,kdyby to bylo možné tak Babiše ukřižuji!
Lidé jsou už tak naštvání , že Zeman bude zvolen v prvém kole!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17670

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti