Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Face Yourself (Bts) Trilobit (Olympic) Spolu (Klus Tomáš) Love Yourself: Answer (CD+Book) (BTS) Posli To Tam (Pavlicek, Michal)

Andrej Babiš diskuse strana 4250

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

MIRIAM 82134  65 let 31.07. 17:28
xy a nejvíce řvou umělci,kterýn teče do bot,protože sponzorské dárečky vysychají.

Xy 37257 31.07. 17:15
Tento hon na AB je protože
zastavil rozkrádání státu a zavedl EET. Ti co platili daně si to chválí. To okrádání již tlouklo do oí. Výplaty min mzda ti lidé byli bití na všem, dov. Důchody, nemoc. atd. Teď v pohodě. Řvou potrefení. Čus

Anonym 81166 31.07. 16:29
Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský dodal, že H-System je příklad selhání českého státu v 90. letech.
ano přesně tak to je..,.na vině byl tenkrat stát , který vše věděl a vladnoucí ČSSD si ještě z ukradeného přikradala do stranické kasy..Vše byl pod befelem tehdejšího hlavního poradce současného hradního zločince,,

MIRIAM 82134  65 let 31.07. 16:25
Nejsem lékař,ale mám stejnou nemoc a revmatickou artritidu a lékař mi doporučil dietu.Zhubla jsem během roku 10 kg.Nevidím na tom nic divného.

Anonym 81166 31.07. 16:20
Pro Miriam
Aha, takže když má někdo nemocné nohy, tak rapidně hubne. Dobrej výplod.

Anonym 81166 31.07. 16:18
Pamatuju si, když ten zdravý de.il coby důchodce z Vysočiny lítal v helikoptéře nad Šumavou v době kůrovcové kalamity a rozdával rozumy, že kvůli ochraně v národním parku je Šumava totálně zlikvidovaná a že je třeba, aby do národního parku najeli těžaři. Naštěstí pro Šumavu ten de.il nebyl v žádné funkci a proto si příroda poradila velice rychle a skvěle. Mladé stromy se už zelenají, ale hlavní je to, že se díky kůrovci vrátila kyselost půdy na hodnoty před nástupem komoušů. To znamená, že do šumavských jezer se vrátil život, který vymizel kvůli komunistickým kyselým dešťům.

MIRIAM 82134  65 let 31.07. 16:11
Náš pan prezident má problémy s nohama a nikdy to nezakrýval,ale na rozdíl od tebe mu to pořád výborně myslí,ty cype.

Anonym 81166 31.07. 16:08
Takže na primátora kandiduje člověk, kterého Bureš ale vůůbec nezná. Tak tomu opravdu věřím. Stejně věrohodné jako že Čapí hnízdo patřilo nějakým právníkům, které taky nezná, nikdy je neviděl a tak se opravdu nejmenují. Takhle deb.lně nelžou ani děti ve školce.

Anonym 81166 31.07. 16:06
Má to ale ten Bureš pech. Nejprve mu zvolí proti jeho vůli a za jeho zády předsedou GIPS bolševickou mlátičku Ondráčka, pak mu do vlády nasadí plagiátorku diplomek Taťánu Malou, také v podstatě za jeho zády a teď mu bůhvíodkud nasadí na primátorského kandidáta neznámého lichváře Stuchlíka. Ještě že je Andreš tak ostružinatý a bdělý, všechny tyto zákeřné lsti včas prohlédne a na poslední chvíli zasáhne..

Anonym 81166 31.07. 16:04
V Rusku se demonstrovalo proti důchodové reformě. Média mlčela

Anonym 81166 31.07. 16:04
Andrej Babiš tvrdí, že všechny soudní spory o spolupráci s StB vyhrál a další opět vyhraje. Nyní měl možnost urychlit spor se Slovenskem tím, že požádá soud ve Štrasburku o přednostní vyřízení. Neudělal tak. Takto bude čekat na verdikt i několik let.
Otázkou je, proč tak neučinil, když si je jistý svým vítězstvím. K situaci se vyjádřil Miroslav Kalousek: Kdyby o to požádal, riskoval by, že mu to zamítnou brzy a pak už by nemohl vykřikovat, že ty súdy vyhrál a vyhraje i ve Štrasburku. Takhle mu to ještě pár let vydrží, uvedl.
Ono je to jedno. Stejně všichni ví, že to byl StBák. Problém je, že spoustě lidí to nevadí, dodal.
Dalším, kdo se přidal do debaty je Mirek Topolánek. My tebe estébákem nesmíme, ty nás zloději ano? Ty malá, zbabělá, ukňouraná sketo. Koupit se dá leccos, vylepšená minulost obtížně, napsal na Twitteru k Babišovým stížnostem, že jej nazývají mafiánem a StBákem.

Anonym 81166 31.07. 16:01
Ale vždyť ta troska z Lán je přeci úplně fit. Sama to osobě tvrdí. Tak nelži, že ta troska je nemocná.

MIRIAM 82134  65 let 31.07. 15:39
jaký to musí být ubohý člověk,který se vysmívá nemocnému člověku.Přeju ti 66 až budeš starý ,aby se ti taky vysmívali a nepodali ti ani vodu.A věř mi koho jsem proklela tomu se dobře nevedlo.

Jiří 46271 31.07. 15:27
Prezident Zeman je moudrý prezident! Má velké zásluhy o vytvoření levicové vlády! Pokud má nějaký zdravotní problém,no kdo by v jeho věku neměl! Sláva prezidentu Zemanovi!

Anonym 81166 31.07. 15:07
Je to dobrý,už to nedoleze na hrad.A asi už to moc nejde ukazovat zblízka.

Anonym 81166 31.07. 15:06
To, že prezident není schopen se řádně dostavit do práce na Hrad je skutečně hanebné. Lány, to je luxusní prezidentská "chata", oficiální pracoviště je Hrad.

Anonym 81166 31.07. 15:03
President je fyzicky i duševně nemocný člověk. Přemisťování jeho osoby z místa na místo je nákladné a nesnadné, proto raději setrvává v léčebně dlouhodobě nemocného v Lánech a lidé poctění jeho rozhodnutím se musejí dostavit za ním. Jeho vzhled je už tak chorobný, že je jasné, že média nemají přístup, a pokud je MZ snímán kamerami či focen, děje se tak z dálky, případně se zastíněním jeho osoby osobou z ochranky. President svého času osočil novináře, že schválně pořizují jeho nepěkné fotky, takže část médií používá archivní snímky, kdy byl MZ ještě vypasený jako pašík. Lež je věrnou sestrou MZ, která ho doprovází na každém kroku.

Anonym 81166 31.07. 15:02
.včera jsem se díval ve 22hod.na Čt 24..byl tam nějakej Bureš a mektal jak debyl.

Anonym 81166 31.07. 14:48
Lidsky soucítím s těmi, kteří si v Horoměřicích na vlastní náklady dobudovali domy, které jim měl původně postavit H Systém a oni se stali oběťmi podvodu. Jenomže podvedených bylo daleko více a proto chápu verdikt Nejvyššího soudu v Brně, který říká, že nelze zvýhodnit jednu skupinu poškozených nad druhou. Věřím však, že záležitost se urovná tak, aby se lidé nemuseli stěhovat ze svých domovů.
Rozčiluje mně však nehorázná reakce prezidenta Miloše Zemana, který se rozhodl z této smutné aféry vytloukat politický kapitál a neváhá přitom ohrožovat nezávislost justice. Už v druhé polovině devadesátých let bylo jasné, že zájemci se svých údajně levných domů od H Sytému nedočkají. V té době však byl Zeman premiérem, lidé ho už tenkrát žádali o pomoc, ale on pro ně nic neudělal. Navíc jeho tehdejší hlavní poradce Miroslav Šlouf byl v úzkém vztahu se zakladatelem H Systému Petrem Smetkou, který byl za podvody pravomocně odsouzen na 12 let do vězení. Podle rozsudku Městského soudu v Praze z roku 2004 si Šlouf chodil ke Smetkovi pro pravidelnou měsíční rentu osm tisíc korun a část peněz z H Systému končila na kontě ČSSD rovněž v éře Zemanova předsednictví.
Proto považuji za nehorázné, že Miloš Zeman se nyní začal zastávat obětí podvodu. Ve skutečnosti však chce z aféry pouze vytřískat politický kapitál. A ještě horší je skutečnost, že veřejně zpochybnil soudní rozsudek, aniž by se seznámil s jeho podstatou. Také jeho pozvání předsedů Nejvyššího a Ústavního soudu na kobereček, se kterými chce prý řešit tuto kauzu, nevěstí nic dobrého. Já jenom doufám, že oba pánové odkáží prezidenta Zemana do správných mezí, protože v demokracii není normální, aby moc výkonná, do které patří i prezident, zasahoval do moc i soudní. To bychom se ocitli v Putinově Rusku, kde soudy jsou sluhy mocných vládců, a to bych vážně nechtěl.

Anonym 81166 31.07. 14:45
Novým ředitelem Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) se stane dosavadní ředitel jedné ze sekcí centrály Jiří Mazánek. V tiskové zprávě to dnes uvedl mluvčí policejního prezidia Jozef Bocán. Ředitel Michal Mazánek dnes končí.

Anonym 81166 31.07. 14:42
Andrej Babiš se nějak nehrne do svého dalšího údajného triumfálního soudního vítězství. Mohl sice požádat soud ve Štrasburku, aby přednostně vyřešil jeho spor se Slovenskem ohledně jeho agenství u StB, ale neučinil tak. Pár let se soudil se slovenskými úřady, že je neoprávněně evidován jako agent a když věc nyní dotáhl na evropskou úroveň, najednou je času dost.
Jak zjistil server Seznam, Babišovi advokáti ve Štrasburku nepožádali, aby se případ českého premiéra řešil přednostně.
Stěžovatel nežádal o přednostní zkoumání, takže je to v režimu všeobecné stížnosti, sdělil Seznamu právník u Evropského soudu pro lidská práva Michal Kučera. Soud tedy může žalobu odkládat, pokud k němu dorazí jiné kauzy, kde žadatelé o přednostní vyřízení požádají. Takhle to může trvat několik let.
Trvá tedy současný stav. Rozsudky slovenských soudů, že byl Babiš ve svazcích StB veden jako agent s krycím jménem Bureš neoprávněně, zrušil slovenský Ústavní soud a Krajský soud v Bratislavě pak Babišovu žalobu na neoprávněnou evidenci ve svazcích zamítl.
Babišův advokát Vojtech Agner pro Seznam nechtěl sdělit, proč věc najednou nespěchá. K předmětné věci se aktuálně nebudeme vyjadřovat.
Jak si to vysvětlit? Babiš tvrdí, že soudy pořád vyhrává, tak na to tak netlačí. Otázka je, proč do Štrasburku něco posílal, když prý všechno vyhrál. Nebo je to pokorný altruista, který nechce předbíhat ve frontě. To si zřejmě pomyslí Babišovci, kteří dnem i nocí velkého bosse obdivují. Pak je tu ještě možnost, že si premiér výsledkem není jistý, tak do toho raději moc nezabrušuje.
Zatím tedy můžeme setrvat u toho, co víme. Babiš byl normalizační komunistický kariérista, který si se soudruhy s StB chodil povídat, aby si mohl udržet svou kariéru. Byla taková doba, řekne někdo.
To byla. A byli i takoví lidé. Všechny vlastnosti jim vydržely dodnes a vede se jim prima.

Anonym 81166 31.07. 14:40
Za okamurovce bude do Senátu kandidovat i Ladislav Jakl

Anonym 81166 31.07. 14:40
Problém je v tom, že tahat do toho svatebčany je poněkud nestandardní. Podle oslovených odborníků je výzva zjevně nezákonná, protože novomanželé nejsou osoby, které by během svatební hostiny získávaly jiné údaje nezbytné pro správu daní. Taky není nikomu nic po tom, kolik měli na hostině lidí. Daňový úřad nemá právo žádat od novomanželů takové informace a čekat, jestli náhodou něco neřeknou. Finanční úřad by mohl použít institut svědka podle § 96 daňového řádu, ale pak by dotyční museli být informováni o povinnostech svědka, svém postavení a účastnit by se musel i kontrolovaný subjekt.
Zřejmě moc práce, tak proč to nezkusit jinak.

Anonym 81166 31.07. 14:39
Čím dál lepší
Nový styl se v životě společnosti pomalu zahnízďuje. Jak píše server Podnikatel , manželé, kteří se loni brali na Přerovsku, dostali výzvu tamního finančního úřadu. Ten po nich žádal, aby poskytli informace a doložili listiny, které se týkaly jejich svatby. Úřad chtěl dostat:
Informace o tom, kde se konala svatební hostina, popřípadě kde byli ubytováni svatební hosté v den konání svatby.
Informace o počtu svatebních hostů na svatební hostině.
Informace o tom, jakým způsobem probíhalo vyúčtování svatební hostiny. Zda byla vystavena faktura, daňový doklad, případně příjmový doklad nebo stvrzenka na převzetí finanční hotovosti, případně doklad o zaplacení. Jak byla svatební hostina placena (hotově, bankovní účet). V případě, že by manželé neměli k dispozici žádné z uvedených dokladů, žádal úřad aspoň o sdělení přibližné částky, kterou hostina stála.
Informace o tom, zda byla zaplacena záloha na svatební hostinu, popřípadě v jaké výši, k jakému datu, jakým způsobem byla záloha zaplacena. Zda na zálohu byl vystaven doklad, případně příjmový doklad nebo stvrzenka převzetí finanční hotovosti. V případě, že byl doklad vystaven, žádal úřad o jeho doložení. V opačném případě, pokud by neměli doklad, měli aspoň sdělit přibližné datum a částku.
Není to roztomilé? Generální finanční ředitelství (GFŘ) serveru Podnikatel sdělilo, že správce daně zjistil, že v termínech konání svatebních hostin měla provozovna zavřeno nebo omezený provoz a nebyly během nich v rozporu se zákonem zaevidovány žádné tržby. Vzniklo tak důvodné podezření na krácení příjmů řádově v desítkách tisíc korun za každou svatební hostinu.

Jiří 46271 31.07. 13:48
Na Čt24 večer má být diskuze ,o rostoucím počtu exekucí a jak tomu čelit! Odpověď je jednoduchá! Uzákoněním prodlouženého bankrotu! O tomto uzákonění se hovořilo už dávno,ale někde se to zadrhlo! Možná si to strany dávají jako předvolební tahák,proto se zatím nic neděje!

Xy 37257 31.07. 13:35
Nějaký p. Neužil je nám šumafuk.

Anonym 89154 31.07. 13:09
Jedině kvalitní bejkovec v rukou nás budoucích zasloužilých revolucionářů dokáže udělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 81166 31.07. 12:44
Čínské BYD válí: dodá elektrické double-deckery do Londýna, elektrobusy do Toronta i popeláře do Seattlu

Anonym 81166 31.07. 12:20
Jedna ze současných největších hvězd Dejvického divadla Václav Neužil se rozhodl připojit k bojkotu Babišových médií, který vyhlásil Tomáš Klus. Stejně jako populární zpěvák se Neužil už nebude objevovat tam, kde tečou premiérovy peníze. Kromě rozhovorů odmítá herec i účinkování v internetových seriálech, které jsou financovány z Babišových peněz.

Jiří 46271 31.07. 12:16
Prezident Zeman nic neboří,ale tvoří! Umožnil vznik levicové vlády! Jemu za to dík!

Xl 37246 31.07. 11:54
66.Historie patří historikům.Takto by jsme se dostali až k Žižkovi.
Už brzy Topka půjde do kopru i s přítelem Kalousem.Čau.

Anonym 81166 31.07. 11:04
Prezident Zeman se rozhodl vyznamenat dávno zesnulého ministerského předsedu z dob první republiky Antonína Švehlu. Byl to po Masarykovi nejvýznamnější český politik v meziválečného období. On se tomuto již nemůže nijak bránit, ale vyznamenání od Miloše Zemana, člověka, který vždy stál na straně velkých zemědělských podniků, které ničí české sedláky, který vždy nadržoval Babišovi a jemu podobným, kteří se podílejí na poškozování českého venkova, by nikdy nepřijal. Česká půda je dnes ovládána výrazně menší skupinou lidí, než před pozemkovou reformou, započatou v roce 1919.
Švehla by takové politiky ze svého dvora nejspíše vyhnal karabáčem. Je to opravdu drzost. Umím si představit leckteré tehdejší politiky, kteří aspoň v něčem stáli na straně politiky našeho nynějšího prezidenta. Ale Antonín Švehla byl jeho přesným opakem. Byl to čestný sedlák, který byl ve vedení agrární strany, kterému ležel na srdci zejména český selský stav. Jako jeden z nejvýznamnějších spolupracovníků TGM pomáhal budovat demokracii v Československé republice. Toto vše prezident Zeman spíše bořil a boří.
Antonín Švehla se proti tomu nyní nemůže nijak ohradit, já nicméně považuji tento návrh na vyznamenání za příživnictví na oprávněném věhlasu bývalého ministerského předsedy.

Anonym 81166 31.07. 10:42
No konecne se podarilo najit traficku pro Misu Kulateho. Ze to ale trvalo ..

Anonym 81166 31.07. 10:40
Ministr zemědělství Miroslav Toman představuje svoje nové plány. Po auditu církevních restitucí a regulaci slevových akcí supermarketů chce výrazně omezit dovoz zahraničních potravin. Do Babišovy vlády se tak vrací duch doby dávno minulé, z čehož může těžit hlavně Agrofert.Miroslav Toman příliš nezaostává stylem uvažování za svým otcem, ministrem téhož resortu ve Štrougalově komunistické vládě. Netají se tím, že reprezentuje zájmy velkých potravinářských a zemědělských podniků, novodobých JZD. Nikdo kupodivu neřeší jeho jasný střet zájmů, když souběžně s ministrováním působí jako prezident Potravinářské komory, přičemž donedávna vedl i Agrární komoru. A je to znát.

Xy 37257 31.07. 07:52
66kdo tě platí? Kalous? Již dlouho nebude protože ho nevolí. Čau

Jiří 46271 30.07. 23:33
Odsun Němců po válce,Němce ještě zachránil! Pokud by zůstali na území ČR,tady by jim pšenka nekvetla!

Jiří 46271 30.07. 23:29
Fašisti za 2.svět války napáchali mnoho zločinů na okupovaných územích včetně ČR! Takže se vůbec nedivím,že po válce byla msta na Němcích!

Fanda 46426  72 let 30.07. 22:21
Ne pane Jiří , tam bylo datum 10.května 1945 Praha , a tato chátra (jejich potomci) chce rozhodovat kdo se bude nebo nebude v tomto státě politicky likvidovat . V té době to nebyli komunisti co držely pistole a stříleli do zad . Ze své rodiny vím o čem píši a tady ten "inteligent 81166" je zrcadlem těch lidí .. přece nejsme jako oni .. že?

Anonym 81166 30.07. 22:12
Americký prezident Donald Trump ocenil italského premiéra Giuseppea Conteho za rázný protiimigrační přístup jeho vlády. Trump během Conteho návštěvy v Bílém domě prohlásil, že ostatní evropské země by měly následovat italský příklad.

Anonym 81166 30.07. 20:51
Navrhuji stavet kandidatky rovnou ve veznicich. Je tam spousta novych tvari a samej odbornik.

Anonym 81166 30.07. 20:51
Nestačí ostudy jménem Babiš a Zeman, přidáme ještě Ratha.. Když už hrůza, tak hroznohrozná..
No, voliči budou mudrovat " Měl by dostat šanci a ať ukáže co umí".

Mirka 46120  66 let 30.07. 20:42
Oprava-frustrace.

Mirka 46120  66 let 30.07. 20:32
Vazeni|mysleno ironicky|vite kolik to da prace,cely den sedet u PC,vyhledavat a prepisovat clanky.A vy si nevazite toho jakymi moudry nas 66 krmi.Misto toho jste u vody a uzivate si.Muze se u neho dostavit flustrace a kdo by nas potom bavil.Stydte se.Ja se stydim,protoze to taky nectu a zitra jdeme k vode.

Jiří 46271 30.07. 20:30
Na Čt2 běží pořad 1945 Krvavý mír! Jak byly páchány zločiny na Německém obyvatelstvu po válce! Kdybych nevěděl o co jde,tak bych myslel,že je to typické jednání Němců za 2.světové války na okupovaných územích!

Edik 21313  53 let 30.07. 19:41
Ten je nevyléčitelný stejně jako Mařena 5822 , Mašín 66 už tam má v rohu skříňku!!
Blbům neodpovídat!!
Zítra přátelé opět vedra,všichni k vodě!!
Mašine nohy do lavoru,a piš a piš!!

Anonym 81166 30.07. 19:40
Hele XY co ten tvůj "národní" poklad Vondrbába s zombíkem Kájou. Ještě jsou na živu?

Xy 37257 30.07. 19:37
Kam se poděl KJ? Taky magor

Edik 21313  53 let 30.07. 19:37
ANO 32-34% ostatni jen do počtu, čau!!

Anonym 81166 30.07. 19:37
Vědci oživili 40 tisíc let staré červy, pamatují doby šavlozubých tygrů. Na druhou šanci čekají i pravěké viry

Edik 21313  53 let 30.07. 19:36
Ještě jednou placený magore, nikdo tě nečte!!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26240

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti