Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Andrej Babiš diskuse strana 2950

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 06.12. 11:19
Problém je, že až ty ekonomické potíže přijdou, tak ty závazky, které vláda uzavřela, nejdou vypovědět ze dne na den. Pak vám nezbývá na všechno ostatní. A nezbude ani na pomoc potřebným. To je všechno populismus. Určitě je tu mnoho dětí, které jsou v nouzi a rodiče nemají na obědy, ale proč bychom měli platit obědy i dětem, které jsou ze solventních rodin? Neexistuje nic jako oběd zdarma, vždycky ten oběd musí někdo zaplatit a platit ho všem je nesmysl. Je to také nesociální, protože se dostane mnohem méně na ty, kteří pomoc potřebují.

Anonym 81166 06.12. 11:18
Protože rozdává naprosto neodpovědně na všechny strany trvale předvolební dárečky. Jestliže za posledních 5 let stoupl počet státních zaměstnanců skoro o 40 tisíc a příští rok stoupne o dalších 16 tisíc. To jsou desítky miliard ročně. A vedle toho se chová naprosto plýtvavě a neúsporně ve všech dalších oblastech, co se týče nákupů, dávek, a slev na jízdném.

Anonym 81166 06.12. 11:17
Nemyslí se na budoucnost v ničem. Ani v nezbytných reformách v penzijním a zdravotním systému a ani ne v investicích do dalších let.

Anonym 81166 06.12. 11:17
I kdyby to bylo opravdu jenom těch šest miliard, tak je to neodpovědné plýtvání. Za posledních pět let, co vládne ANO a ČSSD, tak každý rok investovali mnohem méně, než my v době krize. Ještě v letošním roce se investuje méně než v roce 2012. Více se bude investovat až v příštím roce, ale jen o 8 a půl miliardy víc, než naše vláda i přesto, že mají oproti nám navíc k dispozici o 353 miliard. Podíl investic stále klesá.

Anonym 81166 06.12. 11:16
Ty peníze jdou do rozpočtu na příští rok. Já proti zvýšení důchodů nic nemám, ale vadí mi, že projídáme zásoby. Není pravda, že to posílí vliv Parlamentu. Ten akorát rozhodl, jak se s těmi penězi bude nakládat. A vláda, která má ve Sněmovně většinu, teď prosadila, že ty peníze projí.

Anonym 81166 06.12. 11:16
Když se fond před více než deseti lety rušil, tak z velmi dobrých důvodů bylo v zákoně napsáno, že příjmy z privatizace jsou na zvláštním účtu, který nesmí být zapojen do pravidelných příjmů. Tedy i výdajů státního rozpočtu, a že mohou být využity na nečekané výdaje jako třeba odstraňování ekologických škod a podobně. Peníze mohly být zapojeny do důchodového účtu jen tehdy, kdy budou špatné ekonomické časy, a kdyby byl důchodový účet v deficitu. A to je přesně to, co si vláda prosadila. Rok od roku jsou daňové příjmy vyšší a důchodový účet ani není v deficitu a vláda prosadila, že ty peníze využije na výdaje, protože jinak by byl deficit o dvacet miliard vyšší. Je to rozpočtový hřích. Projídáme poslední zásoby a navíc v dobrých časech. Vláda nedělá nic, aby zemi připravila na horší časy. Na všechno v budoucnu doplatí nejchudší a nejslabší.

Anonym 81166 06.12. 11:15
Slevy na jízdném a obědy pro žáky zdarma? Kalousek: V budoucnu to odskáčou ti nejchudší

Anonym 81166 06.12. 11:11
Dárek zlodějům? Krádež do 10 tisíc bude asi jen přestupek.

Anonym 81166 06.12. 11:04
Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) by podle opoziční ODS měla rezignovat. ODS tak reaguje na informace České televize, která ve středu večer informovala o soudním příkazu k domovní prohlídce u Dostálové. Stojí v něm, že Dostálová rozhodovala v roce 2016, kdy byla náměstkyní, o výdajích agentury CzechTourism ve prospěch vyvolených osob zprostředkovaně a mimo standardní úřední postup. Podezřelé jsou smlouvy za 38 milionů korun.

Anonym 81166 06.12. 11:03
Jsou to prý mimo jiné únikové cesty pro prezidenta, dali se slyšet příslušní úředníci. Možná nebude tak od věci, když se při té informaci někomu vloudí myšlenka na známou scénku z populární pohádky Princezna se zlatou hvězdou: Zkrátka, hnal ho všechen lid! Protože čeho se náš pan prezident tak bojí, že dělá z hradu českých králů betonový bunkr a nevystrčí nos mezi lidi? Teroristů? Pravda bude spíš jiná. V zemi, kde se hlava státu začne bát vlastních občanů, je totiž něco zatraceně špatně. A vinou občanů to zřejmě nebude.

Anonym 81166 06.12. 11:03
Správa Pražského hradu také už v létě obdržela od Magistrátu hlavního města Prahy bezplatně pozemky, jejichž cenu znalec odhadl na pět milionů Kč. Jde o pozemky, na nichž se nacházejí ulice U Prašného mostu a Na Opyši čili příjezdové cesty k Hradu. Podle správy Hradu se tam postaví nová (kolikátá už? ) kontrolní stanoviště a ulice budou využity k posílení bezpečnostních opatření. Policisté tam budou například projíždějícím autům skenovat podvozky. Podle informací téhož webu se má kdesi na Klárově zřídit ještě jakési předsunuté stanoviště s dosud neobjasněným účelem.

Anonym 81166 06.12. 11:02
Pokud se už v hlavním městě musí objevit, jako tomu bylo třeba 28. října, v den stého výročí založení republiky v Národním muzeu, je ohromná rozloha, od zadní strany Muzea až hluboko pod sochu sv. Václava obehnána železnými zátarasy a obstoupena kordony policistů. Občané, kteří by si třeba přáli svého prezidenta spatřit, tak smějí zahlédnout jen nerozpoznatelné postavičky v dálce.

Anonym 81166 06.12. 11:01
K českému prezidentovi už se běžný občan téměř přiblížit nemůže. Naposledy snad kolem voleb, na mítincích v malých městečkách, kde si je jist voličskou základnou svých věrných. V Praze svém sídelním městě už se na veřejnost vyjít neodváží. Nevystoupí ani ve dnech významných svátků nebo výročí, natož aby spolu se svým národem slavil. Oslavuje zabarikádován za branami s komunisty, udavači, estébáky a ruskými sluhy, odkud vyhrožuje, že nespokojené občany, kterým spolu s mluvčím nadává do fašizující lůzy, nechá příště vyhnat i z Hradčanského náměstí.

Anonym 81166 06.12. 11:01
Občas také čteme, že tamten prezident provozuje jogging kolem svého sídla, přičemž podle nového trendu sbírá odpadky a pozdravuje se s kolemjdoucími. Nebo že jiný prezident dorazil pozdě na knižní veletrh, a tak se v poklidu usadil na schody mezi dalšími opozdilci.

Anonym 81166 06.12. 11:00
Vzpomeneme-li na prezidenta Havla, který byl neustále mezi lidmi, nebo i na prezidenta Klause, který se taky nekrčil za hradbami, někdo může namítnout, že to ještě nebyly hrozby terorismu tak vážné. Nu, ano ale co pak prezident Macron, kterého je každou chvíli vidět, jak si někde na ulici či na náměstí podává s někým ruku? Neschovává se ani teď, kdy se proti němu brutálně demonstruje. Tak, jistě, ve Francii jen občas hoří auta a demolují se obchody nebo dojde k vražednému teroristickému útoku, co je to proti nám, jaképak to je nebezpečí, že? Oproti té hrůze, že u nás někdo nacpal prezidentovu kytku do odpadků. (Po špatných zkušenostech posledních dnů podotýkám, že poslední dvě věty jsou ironie.)

Anonym 81166 06.12. 10:59
Jak uvedl např. DeníkN, na nové kamery, kontrolní stanoviště a další opevnění padne navíc dalších 55 milionů korun. Pražský hrad, to někdejší místo příjemných procházek, se tak čím dál víc mění v zabarikádovanou pevnost, kde je v očích strážců každý potenciálním nepřítelem. Fronty, fronty, rámy, rámy, rámy, osobní prohlídky, zátarasy, kontrolní stanoviště Jako by byla válka.

Anonym 81166 06.12. 10:58
Hrad se stále víc opevňuje od roku 2015, od legendární návštěvy kominíků ze skupiny Ztohoven, kteří vyvěsili na střechu ikonické trenýrky. Později při šílené tiskovce zapálené a zpopelněné hlavou státu.

Anonym 81166 06.12. 10:58
Jistě, na Hrad se (stále ještě) může, smí se jím dokonce i procházet, jenže člověk musí počítat s tím, že taky může zůstat poměrně dlouho trčet v nekonečné frontě turistů. A na závěr se podrobit poměrně ponižující prohlídce na kontrolním stanovišti. Na rozdíl od letišť, kde dámy prohlíží žena a pány muž, na Pražském hradě policista klidně vyzve ženu, aby si vyhrnula tričko (pípala jí spona na pásku), nebo pubertální slečnu, aby přede všemi vyložila na pultík obsah kabelky včetně hygienických potřeb.

Anonym 81166 06.12. 10:57
To bývaly časy! Pamatujete ještě, jak bylo nejen možné, ale úplně běžné vydat se jenom tak na procházku přes Hrad nebo si tamtudy prostě zkrátit cestu? Kdo měl namířeno na Hradčanské náměstí, a nechtěl nebo se nemohl, třeba kvůli věku či zdraví, plahočit nahoru strmou Nerudovou, mohl v pohodě dojet tramvají k Prašnému mostu a po rovině projít přes nádvoří. Tak to už je dávno pryč. Zapomeňte.

Anonym 81166 06.12. 10:57
Ovčáček přináší dobré zprávy: S panem prezidentem si bereme dovolenou, oznámil

Anonym 81166 06.12. 10:56
Petříček opět zlobí přátele Ruska. Fischer chce vůči Moskvě ještě tvrdší postup

Anonym 81166 06.12. 10:56
Pokondrům zakázali klip s Babišem.

Anonym 81166 06.12. 10:55
Není také bez zajímavosti, že v agentuře STEM uchovává rozhodující vliv mediální magnát Michal Voráček, spoluvlastník webu Parlamentní listy se vstřícnými vztahy k premiéru Babišovi a prezidentu Zemanovi. A i to je znát.

Anonym 81166 06.12. 10:54
Proč se zrovna teď věnovat průzkumům, které jsou jen pěnou dní a překryjí je desítky dalších? Nedávná vyhrocená situace ukázala, jak s nimi lze pracovat. Hnutí ANO z jeho pohledu logicky vypíchlo to nejlepší nakonec STEM, který překryl celkově nepřesvědčivější výstupy jiných agentur. Může však někdo tuto agenturu považovat za objektivní, když je zároveň dlouhodobě placena rezortem ANO a podílí se na jeho propagaci?

Anonym 81166 06.12. 10:54
STEM však zdaleka nebodoval jen u Babiše. Poprvé se výrazněji proslavil interními průzkumy pro volebního manažera ČSSD Jaroslava Tvrdíka v éře Jiřího Paroubka. Tvrdík ještě měsíc před parlamentními volbami v roce 2010 veřejně hlásil, že ČSSD získá 33 procent hlasů. Sociální demokracie však dosáhla jen 22 procent a vítězný Paroubek se musel poroučet, protože nebyl schopen sestavit vládu.

LauraSt 5822 06.12. 10:53
dodatek pro 21279 MÁM OCHRANKU CHÁTRO.

Anonym 81166 06.12. 10:53
Tato spolupráce přináší společné ovoce. Jde hlavně o efekt a je úplně jedno, když čísla nesedí. Hlavně že vypadají hezky. Hartl se například v lednu 2017 nezvykle osobně zúčastnil památné tiskové konference s tehdejším ministrem financí Andrejem Babišem. Rezort na ní prezentoval vyfabrikovaná data o nárůstu tržeb v restauracích v průběhu prvního měsíce provozu EET o sto procent.
STEM předvedl asi největší lapsus při rozjezdu státní loterie Účtenkovky, kdy předpovídal účast 55 procent zájemců. Jaká je dnes skutečnost? Počet hráčů od jejího rozjezdu klesl o čtvrtinu na současných 350 tisíc (4 procenta z oprávněné populace).
Ministerstvo financí z jiného průzkumu vypíchlo, že téměř dvě třetiny lidí považují zavedení EET za pozitivní krok (dotčených podnikatelů se nikdo neptal), podle nadpoloviční většiny přispěje k narovnání podnikatelského prostředí a zlepší výběr daní, a naopak není důvodem ke zdražování restauračních služeb. Chyba lávky, ale průzkumů tohoto typu vznikla celá řada.

Anonym 81166 06.12. 10:52
Jak je možné, že zrovna agentura STEM přinesla tak odlišné výsledky? Jedno vysvětlení se nabízí.
Andrej Babiš pochopil, že průzkumy preferencí lze využívat jako marketingový nástroj a mohou se stát součástí politického boje k ovlivňování společenské atmosféry. Krátce poté, co v roce 2014 vstoupil do vlády, se stal Hartlův zavedený STEM dvorní agenturou ministerstva financí. Průzkumy pro tento rezort dělá dodnes a stávají se běžnou výbavou propagandy ANO.

LauraSt 5822 06.12. 10:51
Hlupáčkové staří senilní nikdy nezklamou, tak páá de..ové. Přiznám se, že nevím co je nějaká Chánov ani neznám žádnou pomocnou školu, v Praze totiž nikdy žádná nebyla, v Praze jsou inteligentní lidé. Vy přebýváte v zemljankách a jste zablešení, no prostě blízko Rusku, že? Nyní už jdu opravdu makat, bude se brzy podávat oběd, má, kontrolu nad výdejnou, aby kuchař, hlavně pomocný personál, hosty nešidil a nenosil si kila masa domů. Děláme namátkové kontroly. Jo, tady by se nablblíček Edík neuživil, dostal by kopanec do zadku, druhou by vzal o zeď a jel by do Horní Dolní bez groše. Papáá

Anonym 81166 06.12. 10:51
SANEP. Hnutí ANO by posílilo na 30,1 procenta a ODS (16,8 procenta) by si prohodila druhé pořadí s Piráty (15,5 procenta). Podobně jako u Kantaru oslabují potenciální spojenci Babišova hnutí KSČM, SPD a i tady se na hraně volitelnosti octla ČSSD.
Současná vládní koalice by zeslábla na pouhých 90 mandátů, zatímco pravý střed by posílil na 94 poslaneckých křesel. I tento průzkum se markantně liší od zjištění Hartlovy agentury.
Jedno však výstupy všech tří agentur spojuje. ČSSD dále padá a doplácí na vstup do vlády s obviněným premiérem, ačkoli to před volbami vylučovala. Stejně jako v minulosti se jí nedaří prodat svůj program a nevyužila ani vyhrocení kauzy kolem premiéra.

Anonym 81166 06.12. 10:50
Není divu, že zrovna tento průzkum byl na facebookovém profilu hnutí ANO euforicky sdílen v pěti statusech. Nelze se ale také divit, že stranou zájmu Babišových marketérů zůstává skutečnost, že zbývající agentury takové výsledky ANO nepotvrdily, i když i u nich si vylepšilo bilanci.

Anonym 81166 06.12. 10:49
Jelikož zbývající strany, které by se podle tohoto průzkumu dostaly do sněmovny (KDU-ČSL, ČSSD, SPD, KSČM), obdržely od 5,1 do 7,6 procenta hlasů, vyšla Hartlovi pro hnutí ANO pohodlná většina 95 poslaneckých mandátů, tedy téměř jednobarevná vláda. Současná vládní koalice s ČSSD a KSČM by dokonce dosáhla na ústavní většinu (124 mandátů). Krása střídá nádheru.

Anonym 81166 06.12. 10:48
Podle volebního modelu STEM má hnutí ANO ve srovnání průzkumů tří agentur zdaleka nejvyšší preference (35,7 procenta), zatímco jeho hlavní pronásledovatelé mají nejméně (Piráti 13,1 procenta, ODS 12,4 procenta). Dlužno však dodat, že v tomto směru jde u této agentury o charakteristický a setrvalý jev.

Anonym 81166 06.12. 10:48
Po vzedmutých emocích přišel čas pro minutu slávy volebních průzkumů a jejich interpretací. Věcná podstata závažného skandálu kolem maření vyšetřování kauzy Čapí hnízdo ustupuje stranou. Je přitom pozoruhodné, jak zásadně se odlišují výstupy agentury STEM Jana Hartla.

Anonym 81166 06.12. 10:48
V posledních dnech se objevilo několik průzkumů mapujících voličské nálady kolem aféry Andreje Babiše mladšího. Jednoznačně nejlépe vyšlo hnutí ANO u agentury STEM, která je však ve střetu zájmů. Pracuje pro ministerstvo financí a podílí se na jeho propagandě.

Anonym 81166 06.12. 10:47
Hnutí ANO v průzkumech nejlépe boduje u STEM, dvorní agentury ministerstva financí

DrRůžička 21221  72 let 06.12. 10:47
Revoluce v mozku, tedy v neprávním vědomí "spravedlivého a objektivního novináře", jak jinak - Jiřího Sezemského. Objevil Ameriku. Jako průzkumník zjistil "zaručenou zprávu", že Helena Válková (za ANO, bývalá ministrině)
si dovolila vyřknout tajemný názor, že Andrej Babiš bude zproštěn obvinění.
A jak je to možné, a že státní zástupce Zeman nic, a Vesecká také nic. No nemusel jsem být paní Válkovou a už rok prohlašuji a tvrdím opakovaně, že pan premiér nebude odsouzen a že obvinění bude zastaveno. Tak jako tvrdím už 4 roky, že nebyl a nemohl být agentem StB, protože státní zástupce, který usiluje o prokázání toho nesmyslu, nemá v ruce a ani nemůže mít dokument, tzv. VÁZACÍ AKT s podpisem A. Babiše. Prostě nemá. Všichni ti,
co vykřikují všechny tyto nesmysly, kolik jím bylo v té kritické době, 5,3,
7,9 let?? Ani teď v dospělosti nic o té hnusné době nevědí, nevědí ani co
je akcie, ani co je agent. Pouze tato slova papouškují, aniž by znali jejich význam. Počkejme na další průzkum preferencí, ANO kolik? 35 %.
Počkejme si také na to, až se v tisku objeví, že trestní stíhání A. Babiše bylo zastaveno. To se budou dít věci. Kalousek se upije k smrti, Bartoš
se ostříhá dohola, Němcová se přikryje dalším závojem, Fiala vrátí profesuru, na druhé straně se opět zlepší výběr daní, porostou důchody, sociálně slabší dostanou přidáno, vlastně konečně bude ještě líp. Je to jednoduché, nikdo už nebude moci Andreje Babiše nahánět, pomlouvat!!

Anonym 81166 06.12. 10:47
Paroubek zavedl pastelkovné. STBák zavádí obědovné.

Anonym 81166 06.12. 10:45
Opozice je proti, obědy jsou už tak levné. Tento záměr nepodporuje ani ředitel Asociace školních jídelen Karel Jahoda. Z mého pohledu je to krajně nešťastné a nesystémové. Domnívám se, že stát by neměl přebírat vyživovací povinnost za rodiče, míní Jahoda s tím, že pro sociálně slabší skupiny už dnes existují projekty financované z evropských fondů.
Nejpravděpodobnější důvod, proč premiér Babiš najednou vytáhl na světlo tento nápad, je nejspíš jiný. Snaží se odvést pozornost od nahromaděných problémů s Čapím hnízdem a střetem zájmů řešeným na evropské úrovni.
Zdroje jsou, jak prohlašoval bývalý sociálnědemokratický premiér Vladimír Špidla. Našly by se třeba v rezervách zrušeného privatizačního fondu, i když navenek to vláda nepřizná.

Anonym 21279 06.12. 10:44
Práci? Co třeba vybílit tvůj penzion? Nepotřebuješ? Levně velmi levně :-)

LauraSt 5822 06.12. 10:43
Edíku, píše se DĚTI DOSTALY, nikoliv DĚTI DOSTALI, kriplíčku beznadějně chudý, nezapomeň na výprodej zkaženého polského masa, máš to cca 2 km. Burane. Tak pa, jste vytočení a já se bavím, už zase nějaká pakáž leze do penzionu, vypadají jako smradláci z Bruntálu. Pro ně máme zavřeno.

Anonym 81166 06.12. 10:43
Zrušení rezervního fondu nekritizovala jen opozice, ale i ekonomičtí experti. Změnou zákona je odstraněna jedna z pojistek proti rozpočtově neodpovědnému chování politických reprezentací v budoucnu.
Burzy v Americe padají, hrozí tam recese. A to docela vážně. Čeští politici by se podobně vážně měli připravovat na to, že během několika čtvrtletí její dopady neblaze zasáhnou i Českou republiku. Zatím tak však příliš nečiní. Je žádoucí tvořit polštář na horší časy, varuje hlavní ekonom Czech Fund Lukáš Kovanda.
Finanční prostředky na zvláštním účtu Fondu národního majetku měly být stěžejním zdrojem pro původně zamýšlené cíle, tedy reformu zdravotnictví, penzijní reformu, vybudování dopravní infrastruktury či investice do školství a vědy, odmítl tento záměr bývalý manažer Fondu národního majetku Karel Zeman.
Současná i minulá vláda s účastí ANO a ČSSD však reformní kroky předchozích pravicových kabinetů naopak ruší a žádné potřebné reformy veřejných financí nechystá. To je trestuhodné chování zvláště v době příznivého ekonomického růstu.

Anonym 21279 06.12. 10:41
Tak ty nemáš ani tu základku. V Chánově na "recepci" jí ani nepotřebuješ.

LauraSt 5822 06.12. 10:40
Myslím, že nyní jsem tě docela zmátla, to bylo ode mne účelové :-))

LauraSt 5822 06.12. 10:39
Píše se na raním čaji, nauč se konečně primitive pravopis, když už máš nutkavou touhu se prezentovat v diskuzích. Hlupáčku. Tak zase zítra, někdo na tebe musí makat, že?

Anonym 89138 06.12. 10:37
Sněmovní volby by podle agentury Stem vyhrálo ANO 35,7%..
Kdyby byla situace opačná, tak už má Fiala nejméně třetí tiskovku v přímém přenosu a s ním i celý jeho,, demoblock,,. Myslím si, že ho muselo jebnout po přečtení preferencí, přece jen, je to jen obyčejný bílý kůň našeho podnikatelského podsvětí a hold, neplní jejich představy..Babiš má své chyby, ale alespoň je nezhazuje a nevysmívá se jim, tak jako by to udělali oni. Bohužel EU se postará o to, aby zde nastolila,, pořádek,, dle jejich představ. Potřebuje kývající politické ovce..

LauraSt 5822 06.12. 10:37
Velice ráda odpovím, jelikož jsi zmrrd ty :-)) Ale to asi nepochopíš teplomilku černý. Co kdyby si někdy zvedl svojí starou po..el od PC a šel dělat něco užitečného? Třeba uklízet, uvařit, zaší, vyprat, vyžehlit, hnido?

Anonym 21279 06.12. 09:51
Koryto vyschlo a začíná bitva o život.

Anonym 21279 06.12. 09:49
Hehe viděli jste film Znamení s Gibsonem o kruzích v obilí a mimozemšt"anech, kteří nakonec přistáli po celé planetě a když se před nimi zabarikádovali ve sklepě, tak nakonec zjistili, že jenom bouchají a neumí ty dvěře otevřít.
Tak stejně mi přijde Topol který zrovna nadává (jen bouchá) a vlastně všichni jen bouchají a to je vše. Jen nadávají. :-)
Jasně vy zmrrdi. :-)

Anonym 21279 06.12. 09:35
Lauro a proč je podle tebe Soukup zmrrd?

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti