Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Andrej Babiš

Andrej Babiš oficiální stránky
Foto zdroj: idnes.cz

Jméno: Andrej Babiš

Oficiální stránky má Andrej Babiš zde: www.anobudelip.cz/cs/o-nas/blogy/12512/muj-podr..

FacebookAndrej Babiš zde: twitter.com/AndrejBabis/

Videostránku má Andrej Babiš zde: www.youtube.com/user/anobudelip

BlogAndrej Babiš zde: andrejbabis.blog.idnes.cz/bloger/17624/bloger_113.jpg

Andrej Babiškontakt zde: www.anobudelip.cz/cs/o-nas/nasi-lide/kontakty

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Andrej Babiš?

Ing. Andrej Babiš je český hospodář, druhý nejbohatší český občan, majitel agrochemického holdingu Agrofert, který je držitelem certifikace odolnosti proti korupci. Svůj majetek postupně vybudoval z nuly výrobou chemie a nákupem a záchranou krachujících firem, které vrátil zpět k prosperitě. Dle finančního časopisu Forbes činilo jeho jmění v březnu 2013 2 miliardy dolarů, čímž se stal 736. nejbohatším člověkem světa.

V listopadu 2011 založil občanskou iniciativu nazvanou Akce nespokojených občanů a nevyloučil, že by z ní mohlo vzniknout politické hnutí. Jako politické hnutí bylo ANO 2011 registrováno 11. května 2012.

V srpnu 2012 se stal prvním předsedou hnutí, když v tajné volbě získal 73 ze 76 hlasů. Se svým hnutím chce bojovat proti korupci a za nižší daně. Sám státu na daních odvádí 23 milionů korun ročně, jeho holding poté na 800 milionů korun ročně.

Tomuto hnutí poskytl za rok 2011 okolo 25 milionů korun ze svých vlastních prostředků. V krajských volbách konaných roku 2012 finančně podpořil uskupení "Východočeši", "Mimo Jiné" a zlínské "M.O.R. (Hnutí za Morální Očistu Radnice)". Skrze jejich kandidátky potvrdil kandidaturu sedmi členů ANO! 2011.

Andrej Babiš o sobě říká, že není politik, protože politik má odpověď na všechno.Po volbách Andej Babiš řekl: "Proto jsme se i rozhodli od 11. listopadu znovu jít za nimi (voliči) a s nimi komunikovat a oběhnout zase naši zemi a potkat se s nimi. To neudělá žádné hnutí ani žádná strana, protože všechny strany po volbách na naše voliče zapomenou."

Andrej Babiš v Otázkách Václava Moravce jako vicepremiér ČR.

Andrej Babiš diskuse

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 46075 08.04. 13:12
Mauro Ferraro ve funkci při EK konci,říká EU totálně zklamala,není schopna koordinovat postup.To na to přišel fakt brzo.Uz to začíná a ta blbka Ursula bude mít zásluhu aspoň na sebezničení EU.

Mašín 81182 08.04. 12:45
Prymula chce kombinovat chytrou karanténu s promořením. Lze nakazit až 70 procent, říká

Mašín 81182 08.04. 12:44
Rusko má zvláštní starosti. Nelíbí se mu, že Američané chtějí těžit suroviny na Měsíci

Mašín 81182 08.04. 12:43
V Tyrolsku vybalili půl milionu nepoužitelných respirátorů z Číny

Ludva 46136  39 let 08.04. 12:43
Chrchla Vašek by na nás kašlal a pak by nás nechal humanitárně bombardovat i s nemocnicema. Kulisák co psal brak,který se nedá číst.

Mašín 81182 08.04. 12:42
Národní mýtus: Porazili jsme viry rouškamirnrnA nakonec je třeba se zastavit u rozšířeného mýtu, že jsme koronavirus porazili rouškami. Nejde vysloveně o lež, ale nejde ani o potvrzenou skutečnost.rnrnNárodní vzepětí, kterým Češi čelili nedostatku ochranných prostředků, jistě pomohlo k omezení nákazy. Nošení roušek především vytvořilo atmosféru zpozornění vůči rizikům a nastolení všeobecně převažující ohleduplnosti. Potud je věc v pořádku.rnrnJestliže ale slavné propagační video Petra Ludwiga divákům sugeruje, že Češi epidemii potlačili rouškami, tak jde vskutku o dost odvážné tvrzení. Za nižším výskytem nákazy v Česku stojí celá řada faktorů a odborníci se budou ještě dlouho přít o tom, který převažuje. Navíc zatím nevíme, nakolik je nový virus ve společnosti skutečně rozšířený. Přesně víme jen to, že na něj v Česku neumírá ani zdaleka tolik lidí jako v Itálii, ve Španělsku či ve Francii. Jsme v tom podobní Němcům a Rakušanům.

Mašín 81182 08.04. 12:41
Babišův mýtus č. 2: Evropské unii neděkujte, ty peníze už jsou naše.? Toto zákeřné posunutí skutečnosti důkladně objasnil týdeník Respekt. Fakt je ten, že přiklepnutých 30 miliard korun bylo rezervováno pro Českou republiku. Podstata pomoci ale spočívá v tom, že Evropská komise kvůli koronaviru uvolnila podmínky, jak mohou členské státy se svým přídělem nakládat. Kvůli nízké schopnosti čerpat na základě kvalitních projektů by tyto peníze v celku Česká republika spíše nikdy neviděla. Nyní je ale má k dispozici bez posuzování výdajových položek. Když se trocha lži dobře smíchá s trochou pravdy, tak výsledkem není pravda, ale propaganda. V tomto případě je to nepřátelská agitace vůči EU.

Mašín 81182 08.04. 12:40
Je absurdní říkat, že Itálie oproti nám zaspala a epidemii nezvládla, jak to Babiš několikrát opakoval, aby ukázal, jak nás dobře řídí. Itálie epidemií strašlivě trpí jednak proto, že byla postižená nejdříve a nestihla se připravit. A jednak také kvůli sociální struktuře a zřejmě i nižší odolnosti obyvatelstva vůči respiračním chorobám, jež má přírodní či medicínské příčiny. Ať už je to ale jakkoli, je nevkusné mluvit o tvrdě postižené zemi s despektem, že hrozbu nezvládla. To se prostě ve slušné společnosti a mezi přáteli nedělá.

Mašín 81182 08.04. 12:40
Babišův mýtus č. 1: Celý svět se od nás učí, jak bojovat s koronavirem. Jsme nejlepší a ostatní nás kopírují.? V tomto případě jde o produkci líbivých mýtů a propagandu.rnrnAndrej Babiš vychvaluje rychlé restriktivní opatření vlády, zavření restaurací, obchodů a zejména hranic. Tato tvrdá opatření mohla jistě pomoci k omezení šíření nákazy, ale vůbec nevíme, v jakém rozsahu. Opatrnost se ukázala spíše jako správná, nicméně o úspěchu nejde mluvit tehdy, když ve stejné chvíli nebyla vláda schopná se postarat o ochranné prostředky pro zdravotníky a vůbec všechny občany, protože vědomě z důvodů úspor zanedbala péči o hmotné rezervy státu. Menší rozsah šíření epidemie přitom nesouvisí jen s karanténními opatřeními, nýbrž i s odlehlostí České republiky od epicenter nákazy na jihozápadě Evropy a pravděpodobně také s nižší mírou cestování českého obyvatelstva po světě, než jakou vykazují třeba Holanďané či Švédové.

Mašín 81182 08.04. 12:39
Zemanova koronavirová lež č. 2: V čele EU jsou podle Zemana neschopné nuly. Doslova řekl: Naprosto selhala Evropská unie a zejména Evropská komise.? Pravda je taková, že zdravotní agenda není v pravomocích Evropské komise. Ta zůstala v gesci členských států, a EU nemá tudíž nástroje, jak by s epidemií mohla bojovat. Rozsah krize a nekoordinovanost postupů členských států navozují spíše otázku, zda to není chyba. Rozhodně jde ale o zřetelnou ukázku prolhanosti teze, že je Evropská unie všemocný superstát, který zotročuje evropské národy. Každý stát či národ se mohl postavit riziku sám a také to udělal. Už proto, že v každé zemi jsou zcela odlišné sociální i přírodní podmínky.

Mašín 81182 08.04. 12:38
Zemanova koronavirová lež č. 1: Čína je jediná země, která nám pomohla.? Do takhle kratičké věty dokáže prezident umístit hned dvojí převrácení skutečnosti. Jednak není pravda, že nám Čína pomohla. Od Číny jsme si stejně jako všechny země Evropy koupili poměrně draze ochranné prostředky pro boj s nákazou, protože je Čína vyrábí a prodává za účelem zisku. Čína není jediná, od níž bylo možné si tyto prostředky koupit, ale má jich k dispozici nejvíce. Tvrzení, že je jediná, kdo nám přispěl, má zamlžit snahu centrály Evropské unie mobilizovat prostředky na pomoc členským zemím. Tím klíčovým převrácením optiky je ale vykreslení komunistické Číny jako zachránce. Přitom víme, že je Čína naopak pachatelem této tragédie, byť asi nezáměrným. Její vina spočívá v tutlání informací o epidemii z přelomu roku, kvůli němuž došlo k rozšíření nákazy do světa.

Ludva 46136  39 let 08.04. 12:37
Vypadněme z té zasr. EU Ta vypič. Lejnová nám bude něco vytýkat? Ať ta pizzda zaleze. Toto je do nebe volající.

Mašín 81182 08.04. 12:36
Mynář nepochopil, co bylo na večírku v Lánech špatně, útočí na média

Jiří 46288 08.04. 12:34
Uzavření hranic musí pokračovat! V této době si nemůžeme dovolit přísun Covidu z ciziny do ČR! Vždyť Covid přišel do ČR z ciziny! Pokud chtějí něco uvolnit,tak povolit občanům jezdit na chaty a chodit do lesa! Myslím,že by se nákaza na základě tohoto povolení nezvyšovala! Na chatě jsou občané izolováni a v lese těch občanů také není!

Anonym 46075 08.04. 12:33
České nemocnice evidují zvýšený zájem o provedení zákroku ze strany Němců.Chytraci zjistili že u nás je relativně bezpečněji,tak se hrnou k nám.Zakazat! A co Mrsin a jeho obdiv ke svým soukmenovcům?

Jiří 46288 08.04. 12:27
Sláva! Tryskáče už nad Prostějovem nelétají! Hlavně abych to nezakřikl a tryskáče se nevrátily!

Anonym 46075 08.04. 12:05
Zatímco praštěná Ursula odsuzovala Česko za uzavření hranic,teď kritizuje Česko,Rakousko a Dánsko za mírně uvolnění.Ta pít..už neví co by vymyslela.Ministri financí EU se nedohodli na formě pomocí.General Blasko měl pravdu,ta baba zmrsi co se dá.Nutno říci,že na její pindy všichni prdí,včetně Dánská a Rakouska.

Jiří 46288 08.04. 11:36
Teď nad Prostějovem pořád lítají tryskáče! Nevím co blbnou! Jako by nestačilo,že máme problémy s Covidem!

Anonym 86830 08.04. 11:18
Mršín si myslí, že když sem po půlnoci nafláká ty svoje vlastizrádské žvásty, že to někomu prospěje.., mrcas klaunská. Je to jediná doba, kdy mu do toho nikdo nekrafe, tak klofe až se hory zelenají. Má to marný, má to marný, má to marný!

Anonym 86830 08.04. 11:14
Jourové jsem se zastávala v době, kdy tady byla údajně křivě obviněna. Teď bych jí tam poslala. Aneb jak prachy zkazí každého. Hlavně že se vlichotila špičkám v EU, tak ji nechají pindat do všeho. Nemůžu tu svoloč ani vidět.

Anonym 86830 08.04. 11:10
Vetchý má v ČT zelenou, ať řeknou co řeknou, vždycky za prachy. Takovým lidem nevěřit ani nos mezi očima.

Anonym 86830 08.04. 11:07
KOKŮTEK BYCH OPRAVILA NA VELKÉHO KOKKOTA! rnLudva 46136 39 let08.04. 07:41rnOpoblok pracuje pro bruselskou zakázku na zničení ČR,vzpomínáte ja tenkrát chtěli změnit hymnu? Že sportovci chtějí stát déle na bedne) Vzpomínáte jak,hlavně ministr zahraničí Zaorálek blekotal o potřebě sankcí a válce s Ruskem a i na to jak chtěl přejmenovat česko na CZECHIA? Tak tento kokhůtek byl odklizen na ministervo kultury a první co udělal ,aby se zalíbil nasypal do soukromých divadýlek.

Anonym 86830 08.04. 11:05
Anonym 4607508.04. 07:40rnTaktéž rakouský kancléř Kurtz dává Česko jako příklad a v Rakousku bude povinné nošení rousek,kroky Rakouska dokonale kopírují postup Česká.Svedska metoda se neosvědčila,počet nakažených raketové roste.

Anonym 86830 08.04. 11:04
TO JSEM NĚJAK PROPÁSLA, ALE DOBRÁ ZPRÁVA, ČLOVĚK SI RÁD PŘEČTE NĚCO POZITIVNÍHO.rnAnonym 4607508.04. 07:24rnJe s podivem,že zatímco americký New York Times Česko chválí a uvádí o kolik je na tom líp než Rakousko,nás deblbblok jen pli e,zvrací a onanuje v přímém přenosu.Agentura AP závidí Čechům a upozorňuje,že Češi jako jedni z prvních zavedli povinné nošení rousek.Taktez Olivia Newton v Austrálii dává Česko jako vzor

Anonym 86830 08.04. 11:03
A TY SES PROBRAL, ZASRANE.rnMašín 8118208.04. 00:52rnČesko se propadlo v žebříčku testování na koronavirus

Anonym 86830 08.04. 11:02
Čmoudská organizace to pustila záměrně, jinak není možný, že to vedou takoví nýmandi. Jak je vidět, dělali všechno pro to, aby se to co nejvíc rozšířilo. Normální člověk jen zírá. Když k tomu přičteme joudy z EU, tak není vůbec divu, že to po světě vypadá tak, jak to vypadá. Jsou to neumětelové. Lopaty.

Anonym 86830 08.04. 10:59
Zbabrali jste to, pustil se Trump do WHO. Trump WHO vyčetl především to, že mu špatně radila, co se týče zákazu cestování z Číny do USA. Když cesty zakázal, kritizovala ho za to. WHO na konci ledna státům doporučovala, aby nezavíraly hranice. Postupně to ale udělala většina zemí. Naznačil také, že WHO zadržovala informace o pandemii, kterou měla vyhlásit mnohem dříve. Měli to vědět a měli to udělat, zřejmě to věděli,? řekl prezident. Chystáme se zastavit platby WHO\".rnKritika na WHO se snesla už dříve. Například kvůli tomu, že otálela s vyhlášením pandemie. Jasno pak neměla ani ohledně používání roušek. Napřed uvedla, že to nemá význam, a pokud je lidé neumí nosit, mohou být i škodlivé. Pak její zástupce otočil a uznal, že doma šité roušky jsou dobrý nápad.

Anonym 37249 08.04. 10:49
Mašin se probral po šichtě a už do toho mydlí. Napiš svoji myšlenku. Pozor na gramatiku!

Anonym 86830 08.04. 10:46
WHO je na hoWHO. A vévodí tomu čmoud, tak co od toho čekat. To je stejný jako s Piráty.

Mašín 81182 08.04. 10:41
V dnešní vrcholící krizi, způsobené obavami z pandemie čínského viru, je vidět, že diktátorské řízení země jako osobní firmy jejího vůdce nejenže nefunguje, ale je velmi škodlivé. Náčelník našich furiantů v čele vlády je vzteky bez sebe, že se v žebříčcích propadl až za Romana Prymulu a Jana Hamáčka. Proto si tam po svém boku nechává Adama Vojtěcha, aby byl někdo za ním. Bojí se, ne o nás, ale o sebe.

Mašín 81182 08.04. 10:22
Britskou vládu po Johnsonovi přebírá poloviční Čech, ministr Raab

Mašín 81182 08.04. 10:22
Zbabrala to a je pročínská, stěžoval si Trump na WHO. Pohrozil ji zastavením plateb

Mašín 81182 08.04. 10:19
Teprve při znalosti všech těchto faktorů můžeme uvažovat o tom jakou cestu zvolit pro další období:rnrnZda pokračovat v současných opatřeních s tím, že infekce bude minimalizována ? riziko toho, že se v další vlně infekce vrátí a až do objevení možnosti vakcinaci bude tato hrozba trvalá, nemluvě o ekonomických dopadechrnUvolnit současná opatření s tím, že infekce se pravděpodobně rozeběhne a promořena bude významná část obyvatel s rizikem vysokého počtu těžkých průběhů a úmrtírnZvolit racionální variantu adekvátního postupného uvolňování opatření rnTřetí bod je správně. Ale jedinou možností, jak jej definovat, je vyšetření co největšího vzorku obyvatelstva, trasování a hodnocení průběhu onemocnění. Tyto faktory jsou potřebné k návrhu efektivního a dostatečně důvěryhodného plánu opatření pro další období. Jenom takový plán mohu|můžeme podpořit. rnrnBez rozsáhlého testování nemůžeme vědět jak se pandemie šíří, ani na ni vhodně reagovat.

Mašín 81182 08.04. 10:18
Kolik obyvatel mělo mírný průběh infekce, kolik závažný průběh infekce, kolik septických šoků, kolik kritických stavů.rnOdhad mortality (který v Číně popisovali kolem 4 %, jinde až 30 %). Pro odhad mortality je nutno znát skutečný počet infikovaných pacientů na začátku inkubačních doby a počet kumulativních úmrtí. rnProtestovat je potřeba velkou část obyvatel, cca 50 %, abychom zjistili skutečné počty k hodnocení průběhu pandemie. Testování v současné době probíhá převážně u symptomatických pacientů, někdy u jejich kontaktů. Mělo by být provedeno testování v jednotlivých oblastech republiky, nestačí pouze Praha, jak bylo navrženo (která je specifická počtem a skladbou obyvatel a typem kontaktů). Je potřeba mít vzorky z vesnic|měst různé velikosti a typu, abychom mohli kvalifikovaně odhadnout počet infikovaných obyvatel a parametry chování infekce. rnMěla by proběhnout analýza jak a kde ke kontaktu a následné infekci došlo a vytipovat nejrizikovější oblasti pro vznik infekce.rnMěli bychom vyhodnotit současný stav léčby infekce ? naše zkušenosti proti zahraniční zkušenosti.

Mašín 81182 08.04. 10:17
To, co k plánování potřebujeme nejvíce, jsou informace, jak se pandemie u nás šíří. V současné době dodatečně ustanovený krizový štáb začal hodnotit efekt ochranných opatření, karantény, omezení pohybu a kontaktu obyvatel. Začalo se hovořit o tom, že křivka nárůstu se oplošťuje a že to je následek efektivního boje proti koronaviru. Bohužel ale zatím nemáme o průběhu onemocnění dostatečné informace. Není dostatečné plošné testování, které by přesněji definovalo procento infikovaných, procento onemocnění s lehkým a těžkým průběhem, procento asymptomatických průběhů. Má-li krizový štáb zodpovědně rozhodovat o dalším postupu, měl by tato čísla založená na dostatečném počtu testovaných ? plošném testování ? znát. Měl by znát:

Mašín 81182 08.04. 10:16
Náš největší problém byl, že na začátku naše vláda odmítla o problému koronaviru jednat s tím, že je na epidemii dokonale připravená po stránce materiální, lůžkové i personální. Co to v následujícím období znamenalo, všichni víme.

Mašín 81182 08.04. 10:16
Poslanec Bohuslav Svoboda už 28. ledna žádal vládu, aby informovala o tom, jak je připravená na případnou epidemii nového koronaviru. Bylo mu řečeno, že všeho je dost. Nyní Svoboda zareagoval na sdělení šéfa Ústředního krizového štábu Jana Hamáčka, který v poslanecké sněmovně řekl, že jediný, kdo má plán dalšího postupu, je ten virus?. Lékař Svoboda sepsal, co by vláda měla dělat a jaký by tento plán měl být.

Mašín 81182 08.04. 10:15
Vláda odmítla zveřejnit smlouvy dodavatelů během stavu nouze. Má co skrývat?

Anonym 37249 08.04. 09:46
Sleduji Jourovou. Ta už si tady neškrtne. Jak peníze kazí lidi. Názorný příklad, Zdechovský, Šojdrobá.Se sirotky ticho po pěšině. Ještě to bude zajímavé. Klaus ml. super!

Jiří 46288 08.04. 09:01
Na internetu píší: Lék proti Covidu bude v létě,vakcína napřesrok! Pokud je to pravda,máme naději!

Ludva 46136  39 let 08.04. 08:47
OSN a WHO šla vždycky na ruku USA,takže Trumpeta nemá svoji neschopnost používat selský rozum svádět na tuto zkorumpovanou a zbytečnou instituci. America first,jejich nabubřelost narazila ústy do škarpy.

Anonym 46075 08.04. 08:17
Kalousek byl určitě včera pod vlivem.Kantyna je sice zavřená,ale určitě má zásoby s sebou.Popletl si body jednání a prohlásil o sobě,že je osel.Urazil osliky.Ten trouba je čím dál trapnější.Trump řekl,že WHO to zbabrala,v tom má stopro pravdu,úplně zbytečný organizace.

Ludva 46136  39 let 08.04. 07:53
Vzkazy od vyskakujících kejklířů z televize se slovy,to zvládneme,tak to patří kavárně. A já jim vzkazuji,že položit tuto republiku nezvládnete ani s podporou ss ani se zbraní. Tentokrát se budeme bránit. My nezapomínáme.

Ludva 46136  39 let 08.04. 07:49
Čemu se divíte,tam kde jsou nalezlí migranti,tam to mají na háku. Hákovat to nechce,vzpomeňte na demolice mulic žlutými vestami. To jen blbej běloch bude držet pysk a krok. Právě na mě vyskočil pan Vetchý z televize,že to společně zvládnem pod hlavičkou vodafon. Nevím co chce se mnou zvládnout,s ničím mi nepomohl,zřejmě to byl vzkaz pro kavárnu.Doufám že to dělá zadarmo a ne z našich daní.

Ludva 46136  39 let 08.04. 07:41
Opoblok pracuje pro bruselskou zakázku na zničení ČR,vzpomínáte ja tenkrát chtěli změnit hymnu? Že sportovci chtějí stát déle na bedne) Vzpomínáte jak,hlavně ministr zahraničí Zaorálek blekotal o potřebě sankcí a válce s Ruskem a i na to jak chtěl přejmenovat česko na CZECHIA? Tak tento kokhůtek byl odklizen na ministervo kultury a první co udělal ,aby se zalíbil nasypal do soukromých divadýlek.

Anonym 46075 08.04. 07:40
Taktéž rakouský kancléř Kurtz dává Česko jako příklad a v Rakousku bude povinné nošení rousek,kroky Rakouska dokonale kopírují postup Česká.Svedska metoda se neosvědčila,počet nakažených raketové roste.Mrsine trhni si.

Anonym 46075 08.04. 07:24
Je s podivem,že zatímco americký New York Times Česko chválí a uvádí o kolik je na tom líp než Rakousko,nás deblbblok jen pli e,zvrací a onanuje v přímém přenosu.Agentura AP závidí Čechům a upozorňuje,že Češi jako jedni z prvních zavedli povinné nošení rousek.Taktez Olivia Newton v Austrálii dává Česko jako vzor,tak si Mrsine vyliž.

Mašín 81182 08.04. 00:53
1,5 milionu okamžitě na účet. Jak prosté. V Británii pomoc podnikatelům funguje

Mašín 81182 08.04. 00:53
Antivirus začal fiaskem: Úřady stornují žádosti firem, až 70 procent je chybných

Mašín 81182 08.04. 00:52
Česko se propadlo v žebříčku testování na koronavirus

 starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti