Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
JAREK NOHAVICA V GONGU (CD+DVD) (Nohavica Jaromír) Nadechnuti (Cechomor) Heaven Before All Hell Breaks Loose (Plan B) Ta Pravá (Gott Karel) Je Tu Leto (Walda Gang)

Andrej Babiš diskuse strana 17000

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 89138 24.09.2017 13:26
Básník by řekl,že by z Babiše mohl být velice kvalitní kopáč uranu pro Temelín,ale na předsedu vlády na to nemá.Uvedené by nejspíše skončilo fiaskem.Vlá.dnutí ať raději přenechá tvrdé levicové ruce mladé generace.Ta má šanci udělat pořádný ordunk ve stávajícím kapitalistickém svinčíku i za cenu,že uvedené bude lumpy i hlupáky pořádně bolet a chudáci kati se na mučírnách pořádně zapotí

Anonym 90186 24.09.2017 12:39
Průmyslník a miliardář Andrej Babiš, který se stal politikem, má mnoho střetů zájmů. Na svých webových stránkách to napsal britský týdeník The Economist. Favorit nadcházejících parlamentních voleb říká, že politický establishment se proti němu spikl, aby se nedostal k moci, píše týdeník a připomíná, že Babiše parlament na začátku září zbavil imunity v kauze Farmy Čapí hnízdo.
Na internetu se také anonymně objevily nahrávky, na kterých Babiš nevybíravě mluví například o tom, jak by mohl použít svá média k útokům na soupeře, píše dále The Economist. Zmínil rovněž existenci mobilní aplikace, která pomáhá nakupujícím vyhnout se zboží z Babišova holdingu Agrofert.
Rivalové podnikli další úřední kroky, aby omezili magnátův vliv, dodal magazín. Citoval novelu zákona o střetu zájmů a připomněl, jak byl Babiš nucen opustit vládu, v níž působil jako ministr financí. Nejnovější kontroverze kolem údajného dotačního podvodu ale zdůrazňuje konkrétnější obavy z toho, jak Babiš využívá politickou moc, napsal časopis a popsal kauzu týkající se padesátimilionové dotace na stavbu Farmy Čapí hnízdo.
Babiš popírá, že by se dopustil čehokoli špatného, a tvrdí, že jde o pokus narušit jeho volební kampaň, uvedl The Economist. Dodal, že v zemi, kde panuje vysoká frustrace z vládnoucí třídy, to fungovalo.
Evropská komise kvůli Čapímu hnízdu požádala v roce 2016 o audit. Ten byl ale úkolem ministerstva financí, které řídil právě Babiš. To je podle The Economist jeden příklad mnoha Babišových střetů zájmů.
The Economist není zdaleka jediným zahraničním titulem, který se Babišovi věnuje. Například v neděli o jeho problémech uvede pořad polské rádio. Babišovi se pravidelně věnují také novináři na Slovensku, naposledy například Týždeň. O jeho propojení byznysu, politiky a mediální moci psali také v Německu nebo USA.

Anonym 90186 24.09.2017 12:36
Není divu, že se svým přístupem k práci, která spočívá především ve šmírování, stojí na straně Andreje Babiše a kritizuje opozici, jejíž návrhy na zrušení EET považuje za hloupost.
Hynek o své práci mluví s nadšením a chvíli se zdá, že ji snad považuje za poslání, které musí naplnit. Velice mě mrzí, že pohled na EET je tak negativní. Jako zaměstnanec i já odvádím z každé vydělané koruny daň a nevidím jediný důvod, proč by se to nemělo týkat i podnikatelů. Všichni přece chtějí hezké dálnice, kvalitní zdravotnictví a školství, používá Hynek babišovskou rétoriku.
Pan Hynek prý nemá rád, když jeho praktiky někdo označuje za estébácké. Jinak ovšem ani nazvat nejdou. Kdo jiný, než spolupracovníci StB, sedával v autech před domy sledovaných lidí a dělal si poznámky, s kým se nepřátelé státu setkávali? Kdo další si při fízlování dělal poznámky a posléze ničil lidské životy? Nikdo.
Kontrolor EET se bojí přiznat za svou identitu a není divu. Jeho chování totiž nejde označit slušným příměrem a mohlo by se klidně stát, že by mu někdo, komu třeba pomohl ke krachu firmy, mu chtěl razantně vysvětlit, jak se chová slušný člověk.

Anonym 90186 24.09.2017 12:35
Agent Hynek se připodobňuje ke Zdeňku Pohlreichovi, známému kuchaři, který ve svých pořadech podniká takzvané přepadovky a tím překvapí majitele restaurací, kteří si ho pozvali na pomoc. Na rozdíl od renomovaného kulináře ovšem Hynek nepřináší restauračním zařízením nic pozitivního, právě naopak.
Kontrolor se také pochlubil, jakou strategii používá, aby nachytal podvodníky. Zkráceně řečeno: zajde si na oběd, který mu zaplatí finanční správa z rozpočtu, tedy z daní občanů, přes notebook a kameru ve venku stojícím voze sleduje, kolik lidí do restaurace přišlo a potom jejich počet porovná s počtem vydaných účtenek.
Jak řeší například případy, kdy u stolu sedí třeba pět lidí a útratu na sebe vezme pouze jeden z nich, nevysvětluje. Základní mantra je jasná. Někdo musí být potrestán.

Anonym 90186 24.09.2017 12:33
Z jeho slov dýchá duch minulosti v té nejhorší podobě, na kterou si lze vzpomenout. Oblíbenou pracovní činností pana Hynka je například sedět v autě před provozovnou a počítat, kolik do ní jde lidí. Poté následuje přímý útok na majitele a kontrola počtu účtenek.
Když neodpovídá počtu osob, které si kontrolor poznamenal při svém šmírování, je zle. Za dobu trvání si prý připsal 150 kontrol a zachránil státu několik milionů, které by si jinak nenasytní živnostníci ukradli.
Dvacetiletá zkušenost na finančáku je ideální aprobací na terénní decimování malých a středních živnostníků. Právě ti jsou totiž podle Hynka největším problémem a nejčastějšími zloději. Velmi by mě mrzelo, kdyby se to celé zase zrušilo. Mělo by být i v zájmu všech podnikatelů, aby bylo konečně narovnáno konkurenční prostředí, aby ti poctiví nebyli v nevýhodě, zdůvodňuje svou oblibu v EET.

Anonym 90186 24.09.2017 12:32
Elektronická evidence tržeb zničila podnikání už hezké řádce živnostníků. Stále však existují tací, kteří její zavedení chválí a nemusí se jednat vždy o Andreje Babiše, který v rámci předvolební kampaně objíždí spřízněné podnikatele, kteří si na báječnou EET nemohou stěžovat. Šmírování a bu.erace baví ovšem nejen duchovního otce projektu, ale také některé kontrolory. Jeden z nich se vyzpovídal.

Anonym 90186 24.09.2017 12:30
Kdyby neexistovali lháři, měl by už teď Andrej Babiš téměř jisté, že nebude premiérem. Šéfové největších parlamentních stran už odmítli, že by vstoupili do povolební koalice s ANO a Andrejem Babišem. Nově se do této řady postavil i Vojtěch Filip, šéf komunistů. Jedinou stranou, která by Babišovi mohla pomoct s definitivním ovládnutím země, je tak Tomio Okamura a jeho SPD. Možná ještě KDU-ČSL. Pavel Bělobrádek se o koalici s ANO vyjádřil jako o nouzové variantě. Slepenec Babiš, Okamura a Bělobrádek s Hermanem je však těžko představitelná parta. Co už není tak nepředstavitelné, je spojení Babiš, Okamura, Čunek Je dost možné, že to Pavel Bělobrádek bude mít po volbách těžké.
Podle posledních průzkumů by však tato parta vládu sestavit nemohla. Neměla by většinu ve sněmovně. Otázkou tak zůstává, kdo z těch, kteří nyní koalici s ANO slavně odmítají, nakonec podlehne a zradí. Vojtěch Filip svým prohlášením překvapil. Spolupráce ANO a KSČM vypadala velmi reálně. Výhodná pro obě strany. Navíc v ANO funguje řada bývalých komunistů. Samotný majitel hnutí Babiš je bývalým prominentním komunistou a pravděpodobným spolupracovníkem StB. Ano, Filip překvapil. Historicky však komunisté národ přesvědčili o jedné věci: že se jim nedá věřit. Takže

Anonym 90186 24.09.2017 11:31
A tak bychom mohli pokračovat. Sliby výstavby silnic a dálnic, rychlovlaky jedoucí 300 kilometrů za hodinu, sociální starostlivost. A příště zase o Červené karkulce a Andreji Babišovi.

Anonym 90186 24.09.2017 11:31
Pověstné zneužívání dávek se týká desetin procenta státního rozpočtu, takže zbylý lid nezbohatne, ani kdyby se všechno odhalilo a zatrhlo. Ale zní to dobře.

Anonym 90186 24.09.2017 11:29
Karla Šlechtová, Plzeňský kraj: Sociální dávky musí pomáhat lidem, kteří je potřebují. Nesmí být zneužívané.
Přeloženo do češtiny se tím asi chce říci, že tzv. nepřizpůsobiví čmoudi už nebudou ostatním ujídat. Málokdo si troufne říci, že ono zneužívání dávek je takový líbivý mýtus.

Anonym 90186 24.09.2017 11:28
Jiří Bláha, Liberecký kraj: Rozhodně bych podepsal slova Andreje Babiše, že stát je nutné řídit jako rodinnou firmu. A chci mu pomoct s tím, aby se v ní dobře žilo a pracovalo. Třeba tím, že podnikatelům snížíme legislativní a byrokratickou zátěž. Ta rodinná firma se jmenuje Agrofert a zátěž se zřejmě snížila zavedením EET pro trhovce a do budoucna i pro lidi, co budou prodávat štěňátko. Jen tak dál. Rodinná firma sicilského typu je náš vzor.

Anonym 90186 24.09.2017 11:28
Nesmí samozřejmě chybět Jaroslav Faltýnek, Vysočina, též vydaný sněmovou k trestnímu stíhání: Nedokážete si představit, jakou porci diplomacie jsem v sobě musel vydolovat, abych jako předseda dokázal ukočírovat náš početný poslanecký klub. Ale povedlo se. Vím, že ta jednota všechny tradiční strany překvapila.
Aby se taky nepovedlo, když ANO je Babišův podnik a existence jeho politiků závisí na přízni Nejvyššího šéfa, který může kohokoli vyzvednout a zase poslat do nicoty. Jednota pak není problém. Nějaký potížista? Prostě to zařídíme! Několik takových zařízených, vlastně zaříznutých, už v politice nadále neuvidíme. Rád bych to dělal dál, říká Faltýnek. O tom nelze pochybovat. Kim Čong-un taky na jednotě své strany neúnavně pracuje.

Anonym 90186 24.09.2017 11:27
Taťána Malá, Jihomoravský kraj: Občas od nás slyšíte, že nejsme levice ani pravice. Že jsme tu pro lidi. A to sedí. To skutečně sedí. Jen se tomu říká myšlenková rozbředlost. Nebo populismus. Pro lidi tu ANO nepochybně je. Především pro ty lidi a skupiny, co si ze státu pak udělají dojnou krávu. Ostatní poněkud utřou.

Anonym 90186 24.09.2017 11:27
Ivo Vondrák, Moravskoslezský kraj: Za necelý rok, co vykonávám funkci hejtmana v Moravskoslezském kraji, jsem zjistil, že kompetence hejtmana nejsou až takové, jak jsem si představoval. Právě proto jsem se rozhodl jít do sněmovny, abych mohl našemu kraji pomoct z národní úrovně.
Tak kompetence hejtmana jsou malé. Nesnil on Babiš o tom, že by kraje přímo zrušil?

Anonym 90186 24.09.2017 11:26
Radek Vondráček, Zlínský kraj: Já jsem ve sněmovně bojoval hlavně za prosazení protikorupčních zákonů. To, o čem tradiční strany roky mluvily, jsme my dotáhli. I když to drhlo. To víte, on takový politik vystoupí v televizi, řekne, že podporuje registr smluv, ale ve sněmovně pro něj ruku nezvedne. Nakonec se nám ho podařilo prosadit. Stejně jako třeba zákon o prokazování původu majetku.
Když už jsme u toho původu majetku, už Babiš odhalil, kde vzal peníze na rozjezd svého podnikání?

Anonym 90186 24.09.2017 11:26
V čele je samozřejmě sám Andrej Babiš: Víte, na co jsem pyšný? Že naši ministři za hnutí ANO byli v této vládě úspěšní, začalo se hodně investovat, staví se silnice, a taky na to, že jsme neměli žádnou korupční aféru, jak to bylo v minulých vládách Překazili jsme hodně lidem, napojeným na státní peníze, jejich kšefty.
Na to, že mu hrozí trestní stíhání a napojení na peníze přímo Evropské unie, jsou to dost odvážná slova.

Anonym 90186 24.09.2017 11:26
Kandidáti Babišova ANO trousí před volbami neodolatelné perly. Pohádky pokračují

Fantomas 78323  99 let 24.09.2017 11:19
Už ti popleto nebudu odpovídat a kazit si nedělní oběd.
To bude infarktů u závistivců po volbách,cha cha a 128512; a 128513; a 128512;

Fantomas 78323  99 let 24.09.2017 11:18
Ještě něco ,jestli si myslí nějaký pomatený anoným že Babiš bude kdy odsouzen,tak je opravdu ale opravdu zralý na vyšetření!!

Fantomas 78323  99 let 24.09.2017 11:16
90186 s Tebe tryská nenávist a závist ale pan Babiš tě má na háku, Odeésaku!!

Fantomas 78323  99 let 24.09.2017 11:14
ANO něco přes 30%.

Anonym 90186 24.09.2017 10:34
Velkým favoritem říjnových voleb do Poslanecké sněmovny je podle bookmakerů stále hnutí ANO s kurzem 1,1:1 - 1:13:1. Na jeho vítězství jde také zhruba polovina sázek. Zatímco ještě koncem června sázkové kanceláře považovaly za téměř jisté překročení 27 procent (1,45:1), nyní už je podle nich tato varianta velmi nepravděpodobná (až 4,6:1).

Anonym 90186 24.09.2017 10:06
To zase bude hukot, až pan Babiš chytne hysterický záchvat a bude oponovat, že když jsou všici darebáci, tak proč on by nemohl být taky a ještě k tomu český premiér?
Tak hluboko jsme klesly jako národ, když tolerujeme kancléře bez bezpečnostní prověrky, fotíme se s amnestovaným zločincem a volíme podvodníka premiérem.

Anonym 90186 24.09.2017 10:05
AB na 10 let? A není to málo?
Vadí mi "omezenost" našeho trestního zákoníku. V USA může odsouzený dostat například i 250 let natvrdo. A za dobré chování mu třeba potom polovinu odpustí.

Anonym 90186 24.09.2017 10:02
Koukám, že kobliháři to mají čím dál složitější, aby dokázali věrohodně obhájit svého mesiáše. Obyčejný lid tápe a svět se nám směje. Ne že by doma neměli nějaké ty mafiány, ale že by si je měli dokonce volit a že by dokonce hrozilo, že by jim, jeden z nic, dělal premiéra, tak ani náhodou. To je možné jen Kocourkově.
V Německu se kdysi říkalo, že vyhnat komunisty se podařilo nejlépe v ČR, hnali prý jsme je rovnou do parlamentu, senátu a dalších významných institucí.
Věřím tomu, že na to naváže nový vtip o tom, jak v ČR napravují mafiány tím, že si z nich složí vládu.

Anonym 90186 24.09.2017 09:59
Finanční správa se nejdříve zdráhala korunové dluhopisy kontrolovat. Poté co Babiše na postu ministra financí vystřídal Ivan Pilný (ANO), situace se změnila. V polovině září totiž finanční správa zveřejnila materiál, podle nějž prověřuje v souvislosti s korunovými dluhopisy přes 1500 firem a osob.
Babiš přitom vedle toho čelí anonymnímu trestnímu oznámení. Jaký je aktuální stav, ale odmítá obvodní státní zastupitelství pro Prahu 4 komentovat. Ke shora uvedenému dotazu sděluji, že v dané věci je postupování v souladu s příslušnými ustanoveními trestního řádu. Bližší informace podávány nebudou, uvedla státní zástupkyně Vendula Skrášková.
Podle serveru Neovlivni policie už 9 měsíců vyšetřuje, zda transakce neprovázel daňový únik a zda Babiš měl na pořízení dluhopisů, a nyní se kloní k tomu, že při transakci byly daně zkráceny. Podezření je prý velmi silné. Zda padne i obvinění, rozhodnou znalecké posudky.

Anonym 90186 24.09.2017 09:57
Trestný čin krácení daně je popsán v paragrafu 240 trestního zákoníku. Podle něj hrozí pachatelům tři druhy trestní sazby podle toho, o jakou částku stát připravili. Nejnižší trestní sazba je šest měsíců, ta nejvyšší až deset let, uvedl advokát Oldřich Choděra. Podle něj jsou přitom sazby odstupňované 50 tisíci, půl milionem a pěti miliony.
Nejznámějším dluhopisářem je exministr financí Andrej Babiš. Ten svému Agrofertu půjčil za nebývale vysoký úrok 6 procent (banky mu v té době běžně půjčovaly za necelá tři procenta) 1,5 miliardy korun. Případ má všechny znaky zneužití práva. Dluhopisů bylo tehdy vydáno za tři miliardy. Ale nikdo jiný než sám Babiš si je nakonec nekoupil.
Částka, o kterou tady Babiš nejspíš obral stát, je téměř třikrát vyšší než u Čapího hnízda. Kdyby si stejnou částku vyplatil na dividendě, do státní kasy by odvedl 135 milionů korun. Babišovi by tak teoreticky hrozil nejvyšší možný trest, pokud by mezi 25 subjekty byl.

Anonym 90186 24.09.2017 09:56
Až desetileté vězení hrozí 25 daňovým subjektům kvůli od daně osvobozeným korunovým dluhopisům. Finanční správa je totiž podezřívá, že krátily stát na dani z příjmu. Mezi hříšníky by teoreticky mohl být šéf hnutí ANO Andrej Babiš, kvůli kterému se poprask kolem korunových dluhopisů a následné kontroly strhly.
Finanční správa podala v souvislosti s prověřováním korunových dluhopisů trestní oznámení na 25 daňových subjektů. Jednalo se o případy, kdy vzniklo podezření na zkrácení daně na dani z příjmů, uvedla tisková mluvčí finanční správy Petra Petlachová.

Anonym 89138 24.09.2017 09:20
Po zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren bude dobré razit heslo,že přes katovské mučírny osazené co nejkrutějšími katy k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.

Anonym 89138 24.09.2017 09:16
Česko potřebuje na prvním místě zprovoznit dostatek katovských mučíren a tam pak svižně odporážet vše co se po komunistech prolhalo k moci a dodnes Česko zbídačuje.Navíc znárodňovat veškerý majetek zde po komunistech vládnoucíchn rodů.Když se tito lumpové po komunistech hnali k moci a neuměli vládnout lépe než komunisté,tak se neměli do vládnutí cpát.Když se přesto cpali,tak potřebují na katovské mučírně odporážet s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek jejich vlastizrádných rodů.

Kj 10924 24.09.2017 07:29
Františku. Nevím kolik jste zaplatil do rozpočtu vy, ale ty tisíce plátců daně nejsou zloději, ale ti kterří tu nenažranou státni bandu živí. A to včetně té vaší modly Babiše, protože bez dotací by byl z něho dávno bezdomovec.

Fantomas 78323  99 let 23.09.2017 22:17
Už teď je EET velký úspěch,na konci roku budou zveřejněna čísla ,o kolik se vybralo od zlodějů více peněz,ty čísla tě agente KJ ohromí, že nebudeš týden schopen psát ty své blbiny.
Aže končí některé hospody jen dobře, otevírají se jiné.ZLODĚJI ODCHOD!! DOBROU.

Kj 10924 23.09.2017 21:07
Tahoun propagace EET
Ivica Todorič buduje Agrokor, největší společnost na celém Balkáně, už čtyřicet let. Byl jedním z hlavních propagátorů zavedení EET, v Chorvatsku nazývaného fiskalizace. Nejvíce na něm vydělal právě jeho moloch, který jako jediný posílil pozici. Podařilo se mu ovládnout polovinu maloobchodního trhu převzetím řetězce KONZUM, když fiskalizace zlikvidovala desítky tisíc drobných prodejců. Obří řetězec, čítající 700 poboček po celé zemi, se stal jeho vlajkovou lodí.
To čeká i na nás.

Kj 10924 23.09.2017 21:06
pro Fantomase.
Jak skončí trapný pokus s EET u nás? Zřejmě dle vzoru Chorvatska.
Ministr financí Andrej Babiš dával okázale za vzor chorvatský model elektronické evidence tržeb. Zatajil ovšem, že v reálném životě hrál do karet především velkým firmám v čele s Agrokorem, vlastněným jeho dobrým známým a nejbohatším oligarchou v zemi Nikolou Todoričem.
Dnes chorvatskou ekonomiku ohrožuje krach tohoto největšího potravinářského a maloobchodního gigantu v zemi. Zadlužený koncern není schopen plnit svoje závazky vůči investorům a jeho situací se zabývá i vláda, jelikož jsou ohroženy desítky tisí

Anonym 90186 23.09.2017 21:05
Žádný program, cíle, ideové teze, nic. Plivnutí na soupeře a pak nablblé chvástání, jak umí pracovat. Stran toho, jak Babiš umí pracovat, přitom ale existuje spousta důkazů, především nahrávek. Víme naprosto přesně, že Babiš umí ovlivňovat obsah svých deníků a že umí rozhodovat o tom, co kdy vyjde v novinách. Víme o tom, že Babiš umí vytáhnout z Evropské unie dotaci, na kterou nemá sebemenší nárok. A také víme, že v době, kdy byl Babiš ministrem financí, uměl zařídit, aby Finanční správa klekla na jeho konkurenty. Takže - Babiš opravdu maká a neváhá pro svůj prospěch udělat i rozhodné kroky. I když konzervativnějšímu voliči by se to zdálo spíše jako handicap, Andyho sekta vidí, že jejich mesiáš je opravdový frajer.
No a konečně - že neblábolí - je bohapustá lež. Jeho blábol, když obhajoval v Parlamentě své tvrzení, že nekradl dotace, byl po Jakešově projevu největším blábolem v české politice. Tak bizarním, že z něj vznikl rapový remix. Takže co nám vlastně Babiš svým klipem říká? Sdělení zní: Umím krást a šidit a navíc lžu jak málokdo, tak mě kvůli tomu zvolte!

Anonym 90186 23.09.2017 21:04
Když pomineme de.entní obrazovou i textovou stránku reklamy a zaměříme se bez emocí na její obsah, dojdeme k tomu, že Babiš (nebo Marek Prchal, nevím, kdo to video vymyslel) už definitivně ztrácejí soudnost. Celá reklama se dá přepsat do vět:
- MOJI SOUPEŘI JSOU KO.OTI
- JÁ JSEM LEPŠÍ
- UMÍM PRACOVAT A NEBLÁBOLÍM

Anonym 90186 23.09.2017 21:03
Andrej nyní Jakeše nesporně trhnul. Když se podíváme na jeho klip, je stupidita až dechberoucí. Nejprve se na obrazovce objeví tradiční politik. Andrej totiž, po těch čtyřech letech ve vládě a na postu ministra financí, není žádný politik, že. No a ten tradiční politik blábolí. Doslova deklamuje - místo hlavy smajlík, který se mračí - slova Bla bla bla. Bla bla bla. Do toho vpadá Andrej: "Vy mu rozumíte? Já ani slovo! Blábolení jsme od tradičních politiků slyšeli spoustu. Nic jinýho totiž neumí. Nikdy nepřestanu bojovat proti politickým blábolům. Bez vás to ale nedáme." Následně se v obraze objevuje heslo MAKAT A NEBLÁBOLIT.
Pak pokračuje hlas jako z agitky Svědků Jehovových: "Změny dotáhneme! Teď, anebo nikdy! ANO, bude líp! "

Anonym 90186 23.09.2017 21:02
Podobně jako Trump, i Babiš užívá Twitter. V pátek na něm rozjel volební kampaň svého hnití ANO, a jako pamětník mohu kompetentně prohlásit, že podobný blábol nezazněl v českém veřejném prostoru od chvíle, kdy soudruh Milouš Jakeš - tehdy Babišův stranický kolega, partajgenossen v KSČ, pronesl svou památnou řeč na Červeném Hrádku. Milion, dva miliony berou!

Fantomas 78323  99 let 23.09.2017 20:24
90186, ty brzy dohýkaš, Pražáků!!

Fantomas 78323  99 let 23.09.2017 20:23
EET nejlepší věc kterou mohl Babiš udělat.
A ti co co se snaží i nadále podvádět,tak po volbách mají být ještě větší finanční postihy.
Babiš Vám ukáže,a je to jen dobře už aby začlo slosování, všichni i agent KJ si půjde dát pivo a bude žadonit o účet a těšit se na případnou výhru.Pane Babiš za měsíc už budeme všichni v republice slavit vaše ANO vítězství.

JK 37240 23.09.2017 18:58
KJ pracuje v redakci .Kdo ho asi platí?

Anonym 90186 23.09.2017 17:59
Pro místní koblihy, co hýkají pro EET
Eurozóna teprve nyní svým tempem hospodářského růstu dostihuje Spojené státy, jak odhalila ve své prognóze Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD). Na vině budou z velké části zřejmě vysoké daně a odvody a také neúnosné státní dluhy, především na evropském jihu.
Světová hospodářská krize sice původně vznikla ve Spojených státech, ty se však nakonec ukázaly jako připravenější, a tudíž odolnější.
Záchranou USA byly ekonomicky zdravé státy jako Texas. Tam totiž už někdejší guvernér z devadesátých let (a pozdější federální prezident) George Bush (americká pravice) poměrně radikálně snížil lidem daňové zatížení.
Evropská unie (a opět zejména eurozóna) má zkrátka ve srovnání se Spojenými státy a vlastně i ve srovnání s prakticky celým světem nebývale vysoké a, jak se ukazuje, dlouhodobě neúnosné daňové zatížení. Ostatně, jak vypočítala rovněž OECD, ve skvěle rostoucí Indii se jen kvůli zavedení nové spotřební daně snížila prognóza růstu pro tento rok ze 7,3 % na 6,7 %, jak informovala také ČT24.

Jaroslav 17825  64 let 23.09.2017 17:52
Vsichni by měli vědět, kdo je opravdu ten, který touží po premiérském křesle. Postupovat poté totiž bude naprosto stejně jako v byznyse, tedy odpůrce bude likvidovat prostřednictvím MVČR stejně, jako likvidoval jemu nepohodlné firmy coby ministr financí prostřednictvím FS a ním dosazeného ředitele, firma FAU je jasným důkazem. Jsme opravdu slepým a naivním národem? To musíme opět dostat přes hubu, abychom se probrali?!

Anonym 5822 23.09.2017 16:32
Není žádný problém vytočit několi bl..čků do nepříčetnosti :-))
Pro Kj, kdy jsi zaměstnaný, a stát za tebe odvádí daně, jak je možné že jsi na internetu tak často? Ve svém traktoru PC asi nemáš, šmudlo, že? Umývej přirození vlažnou vodu, vezmi k tomu katovskou mučírnu a udělejte si slast, páprdové směšní. Pa, zítra vám zase hodím nějakou potravu a zpestřím váš nudný život chudých ubohých frfňalů. :-))

Jaroslav 17825  64 let 23.09.2017 16:10
Terčem útoku neznámého pachatele se stala komentátorka Echo24 a Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Včera, ve středu 20. září v dopoledních hodinách, se do jejího bytu v Praze, který je lokalizován v klidné a bezpečné části města, vloupal neznámý pachatel.
.. no hlavně aby Lenka neuklouzla v koupelně jako Babišův spolupracovníkTomáš Kejla nebo spolužák z VŠE a podřízený z komunistické mise v Maroku Peter Kovarčík, aby došla od domovních dveří dál než Franta Mrázek přetahující se s Babišem o Setuzu, nebo slovenský exministr hospodářství Ján Ducký posílající Babiše do tepláků kvůli vytunelování Petrimexu, a rozhlédla se na přechodu líp než spoluzakladatelka ANO a pozdější kritička Anna Veverková .. ;-|

Anonym 78721 23.09.2017 15:49
Při fyzických kontrolách evidence tržeb do systému EET v pohostinství a ubytování bylo zjištěno, že až 50% tržeb se stále neeviduje přes systém EET. Český človíček stále hledá cesty jak obalamutit stát. Tím, že nevyžadujeme při placení účtenku z EET napomáháme těmto zlodějům. Je to falešná solidarita. Nebo se stydíme za svou poctivost před zloději?

Anonym 78721 23.09.2017 15:23
pro Kj. Začínám mít dojem ty básnické střevo, že jsi jeden z těch tzv.nezávislých (závislých) novinářů, co účelově rozpoutávají kampaň proti Babišovi.

Anonym 89138 23.09.2017 14:33
Až se zprovozní katovské mučírny tak by bylo vhodné tam 5822 zaměstnat jako uklízečku.Prostě by uklízela po těch co se tam podělají.Katovští mistři by si ve chvílích volna mohli na jejím ojíždění spravit náladu.Takto by se stala platným a užitečným členem revoluční společnosti.

Anonym 89138 23.09.2017 14:25
Pro 5822.Až se dostane mladá generace revolucí k moci tak jí budu navrhovat aby takové ženské jako jsi ty musely povinně od slunce východu,do slunce západu nosit pořádný náhubek.Pouze v noci by ho mohly sundat na provozování orálního sexu.

Kj 10924 23.09.2017 11:36
Nesmírně mě baví titulky, že "Babiš našel 3 a půl miliardy na zvýšení důchodů." Představuju si, jak AB s prohlubujícími se vráskami na čele bloudí chodbami úzkostlivě firemně řízeného ministerstva financí, kde vše zařezává do haléře, oči mu zvolna vlhnou beznadějnou empatií k důchodcům, když tu najednou skrze neodbytně deroucí se slzu zahlédne pod dveřmi jedné ze stovek kanceláří v křídle, kde ještě nikdy nebyl, stokorunu. Veden instinktem dobrého hospodáře bere za kliku a v tu ránu: Ha! Do chodby se vyvalí hromada peněz, kterou jeho cvičené oko neomylně odhadne přesně na tři a půl miliardy korun! "Hosana," volá. Sbíhají se úředníci a při pohledu na AB stojícího vprostřed řeky peněz, nad kterou jako by se vznášel, padají jeden po druhém na kolena a šeptají "Svatý, svatý, svatý"!!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21610

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti