Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Planet Jarre -digi- (Jarre, Jean-michel) Egypt Station (Mccartney Paul) 7 (Guetta, David) Face Yourself (Bts) Trilobit (Olympic)

Andrej Babiš diskuse strana 17150

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Adolf 94990  46 let 09.01. 12:07
Dokázal mnohem víc, než uřvaný Kalousek.

Anonym 90186 09.01. 11:54
Po odmítavých reakcích zejména na sociálních sítích (kdy někteří redaktoři, hlavně Jan Klesla a Vojtěch Gibiš, Lidovky srdnatě bránili) v úterý 8. ledna vyšla zpráva jiná, která už ale jasná fakta popírat nemůže. Předchozí manipulaci šéfredaktor Ištvan Léko obhajoval pro Neovlivní nedostatkem času a rychlostí redaktorů.
V aktuálním čísle Surmanová, Koutník a Shabu podvod připouštějí, i když se celou kauzu snaží tak nějak hodit na ROP Střední Čechy. Citujme: Za to, že vůbec došlo ke schválení podpory na projekt, u nějž byly od počátku indicie, že na to nemá nárok, nese odpovědnost Regionální operační program Střední Čechy. Možná jste si dříve mysleli, že za podvod nese odpovědnost ten, kdo podvádí, ale není tomu tak. Alespoň podle Lidových novin.
A pak je tu ještě fenomén jménem MF DNES Jaroslava Plesla. O zprávě, která se týká premiéra země, jehož vláda bude ve středu žádat poslaneckou sněmovnu o důvěru, se nedočtete vůbec nic. MF DNES obvykle podobné nepříjemnosti zařazuje někam na stranu 7 ve formě citace z ČTK, tentokrát ale v novinách OLAF čtenář nenajde vůbec nikde.
Nezbývá tedy než doufat, že si lidé koupí raději Hospodářské noviny, v nichž se dozvědí pravdu.

Anonym 90186 09.01. 11:52
Pokud jste si mysleli, že po definitivním zveřejnění zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF), nebudou noviny psát o ničem jiném, zmýlili jste se. Hospodářské noviny, které zprávu přinesly, celou věc samozřejmě důkladně rozebírají. Poněkud jinak jsou na tom ale noviny z vydavatelství Mafra premiéra Andreje Babiše.
Lidové noviny ve svém hlavním materiálu reagují na svůj vlastní článek z 5. ledna, kdy oznámily, že redaktoři Ondřej Koutník a Martin Shabu měli možnost do zprávy OLAFu nahlédnout. Ovšem zajímavé bylo, že k titulku Zpráva OLAF kolem Babiše jen našlapuje patřil text, ve kterém autoři v rámci svého exkluzivního zjištění sdělují, že slova o podvodu ani Babišovo jméno v závěrech zprávy nejsou.

Anonym 90186 09.01. 11:51
Návrat národních správců. Mají přebírat firmy zajišťovákem. Zestátnění. Přišlo to rychle

Anonym 37246 09.01. 10:49
Chytrolíni nechte to na soudu. Je to holé plácání. Co není zakázáno je dovoleno. To je jen Kalouskovina.

Anonym 90186 09.01. 10:41
Není to jen zjištění úřadu OLAF v kauze Čapí hnízdo a žaloba kvůli ignorování migračních kvót. Do Prahy podle zjištění týdeníku Euro přišel z Bruselu další nepříjemný dopis. Evropská komise jím zahájila vytýkací řízení v otázce porušení unijního práva v oblasti energetiky. Možnosti jsou jen dvě - rychlá náprava situace nebo podání žaloby na Česko.

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:37
Trestní stíhání obou politiků bylo přerušeno a do té doby, než budou zbaveni imunity a znovu obviněni, nemají podle zákona právo nahlížet do vyšetřovacího spisu. Nikdy v minulosti se při vydávání poslanců nestalo něco podobného, z čehož lze dovodit, že si Babiš s Faltýnkem uzurpují více ohledů a práv než ostatní obvinění a podezřelí.
Účelový je i jejich požadavek na český překlad zprávy, pokud se Andrej Babiš neustále ohání perfektní znalostí anglického jazyka.
O neúnosnosti situace svědčí náhlá zdrženlivost, kterou v této věci zastává prezident Miloš Zeman. Ještě nedávno Babiše v této kauze podporoval, a dokonce ho navštívil na Čapím hnízdě. Nyní požaduje úplné zveřejnění zprávy OLAF, která je vůči konglomerátu Agrofertu velmi nepříznivá.
Najednou se stáhl i ministr spravedlnosti Robert Pelikán, který napadl vyšetřovatele Čapího hnízda z účelového chování před volbami. Dnes tuto formulaci v České televizi (8. 1. 2018) nezopakoval, a dokonce ji označil za chybu.
Přituhuje a bezskrupulózní marketing hnutí ANO naráží na své možnosti.

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:37
Pochybnosti vzbuzuje i žádost o odklad výslechu Babiše a Faltýnka před mandátovým a imunitním výborem, který má i bez zprávy OLAF dostatek podkladů pro vlastní rozhodnutí. A zejména jejich zájem nahlédnout u policie do této zprávy, která byla založena do vyšetřovacího spisu.

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:37
Další nepravdou je šířená dezinformace, že se Babiše zpráva OLAF netýká a nemá s ní nic společného. Zpráva uvádí, že lidé, kteří připravovali tento projekt, účelově zatajovali některé informace, udávali nepravdivé údaje, a na základě toho OLAF dospěl názoru, že došlo k podvodu a poškození finančních zájmů Evropské unie. Babiš je v ní přitom opakovaně zmiňován.
Neproduktivní je i zpochybňování úřadu OLAF, za což ho kritizoval i europoslanec Pavel Telička, který se s hnutím ANO rozešel ve zlém. Nemohu akceptovat a považuji za velmi nešťastné a společensky škodlivé, pokud budu podrývat autoritu příslušného orgánu, aniž bych byl schopen předložit jasné důkazy, uvedl s tím, že Babišovo chování poškozuje demokracii na národní i evropské úrovni.
Fatální chybou marketingu hnutí ANO je snaha zprávu OLAF zatajit a bagatelizovat, kde nejtragičtější roli sehrává ministryně financí Alena Schillerová. Žádný zákon jí nezakazuje zveřejnit zprávu OLAF a nemůže se přitom ani odkazovat na velmi podivné doporučení nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, které nemá oporu v zákoně. Pořád je to jen doporučení, nikoli přikázání mlčenlivosti.

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:37
Předseda hnutí ANO se dlouhodobě snaží vytvářet dojem, že za celou kauzou stojí mafie spojená s lobbistou Ivem Rittigem. Tedy s podnikatelem, se kterým se osobně zná více než dvacet let a tykají si. Nejsou vzájemnými konkurenty a z veřejně dostupných zdrojů není známo, že by se dostali do obchodního sporu. Naopak mají podle Rittiga leccos spolu za sebou, což Babiš ne.ementoval.
Tato konstrukce, které pomohli na světlo světa Babišovi blízcí policisté Jiří Komárek a Robert Šlachta z bývalého ÚOOZ, není postavena na žádných důkazech. Úplně se hroutí poté, co OLAF dospěl k závěrům prakticky totožným se zjištěními pražské hospodářské kriminálky. Že by měl Rittig tak dlouhé prsty?

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:36
Začalo to nepravdivým tvrzením, kdy majitel Agrofertu trval na tom, že s farmou Čapí hnízdo nemá nic společného a nezná její majitele skryté za anonymními akciemi, což musel s přibývajícími informacemi pod tlakem korigovat.
Poté dlouho tvrdil, že žádné vyšetřování Čapího hnízda ze strany Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) neprobíhá, že jsou to jen účelové lži a cílená kampaň ve snaze dostat jej z politiky. Nyní vychází najevo, že OLAF začal případ vyšetřovat už 26. ledna 2016, tedy dva měsíce po obdržení trestního oznámení.
Vyšetřovatelé OLAF provedli řadu vyšetřovacích aktivit. Od národních orgánů získali dokumentaci a informace, vyslechli dvě zainteresované osoby a řadu svědků a během vyšetřování se mnohokrát sešli s národními justičními orgány, píše OLAF ve své závěrečné zprávě, kterou nedlouho po Lidových novinách získaly Hospodářské noviny a portál Aktuálně.
Loni na jaře byl vyslechnut i Jaroslav Faltýnek, obviněný z organizování celé operace Čapí hnízdo, který si údajně na nic nevzpomíná. Že by tyto přímo ohrožující skutečnosti k Babišovi nedoputovaly, a vyšetřování probíhalo za jeho zády?

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:35
Premiér by se sice rád bavil o programu vlády a stěžuje si, že média nezajímá. To má ovšem dobré důvody. Jednak ani on sám nepočítá s tím, že jeho menšinová vláda získá důvěru, tak o čem diskutovat. Jednak vše přebíjí kauza Čapí hnízdo a jeho potenciální vydání k trestnímu stíhání, které v právním státě nelze zahodit odkazem na výsledky voleb.
Mimochodem nejhrubším populismem zavání nový trhák vlády, která chce zajistit jízdné na železnici pro studenty a seniory zdarma, což představuje mentální návrat do hlubokého socialismu.
Napjatou atmosféru zhoršuje sám Babiš a jeho marketingový tým, který šponuje na doraz trpělivost opozice a minimálně té části veřejnosti, které je protivný jeho populistický étos, že šel do politiky proto, aby zatočil s korupční hydrou, a přitom mu hrozí deset let vězení.
Zjevných lží, polopravd a virtuální reality je v tomto procesu manipulace s veřejným míněním tolik, že soukolí hnutí ANO začíná chybovat. Cílí už jen na nejskalnější publikum, které víru nikdy neztratí.

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:35
I proto stál o co nejrychlejší sestavení jednobarevné vlády hnutí ANO a trvá na ní v obou pokusech pod vlastním vedením. Potřebuje mít resorty pod kontrolou. Zpráva OLAF má sílu ekrazitu, dokonce neplánovaně přebíjí závěr prezidentské kampaně a hlasování o důvěře vládě, které bude kvůli neschopnosti premiéra Babiše zajistit si parlamentní většinu nejspíš jen formalitou.

Fantomas 90186  99 let 09.01. 10:35
Předseda hnutí ANO zřejmě delší dobu tušil, že zpráva OLAF pro něj nedopadne příznivě, jelikož zprávy o jejím dokončení kolovaly v Praze už na podzim před parlamentními volbami.

Anonym 90186 09.01. 10:34
Určitě to nebudu číst, není to moje záležitost, odrážel premiér Babiš dotazy na zprávu OLAF po jednání vlády. Podobně se chová jeho pravá ruka Faltýnek, který zase prohlašuje, že nemá žádné problémy. Nic není vzdálenější pravdě. Marketing hnutí ANO selhává a vrší jednu chybu za druhou.

Fantomas 78323  99 let 09.01. 09:52
Přátelé velikána Zemana a Babiše, všimli jste si že každý blb, který tady píše má na začátku číslo 5 a hned další číslo je 8?
Pro ty kteří nevědí co to znamená vysvětlím,to první číslo je číslo pavilonů kde je ta narušená osoba přikurtovaná a hned to druhé číslo 8 znamená že ji není pomocí, a už jen dodělává,tak teď šup do sauny!

Fantomas 78323  99 let 09.01. 09:45
Teď jsem dostal zprávu od kámoše právníka Atén se tak smál že jsem myslel že dostal záchvat!
Řekl mi že být tím policajtem NE- dovtipilem,co to obvinění sesmolil tak se jednoho rána okamžitě zastřelí.A má pravdu!
Hezký den,a nezapomeňte kdo volí sedmičku dostane kávičku,jdeme do sauny!

Fantomas 78323  99 let 09.01. 09:39
Dáme di kávičku a jako celá republika volíme sedmičku!
pěkný den, konečně ta blbka,tsdy přestala psát, už jí odvezli?

Anonym 37246 09.01. 08:42
Radujete se zbytečně,nikde v zákoně není napsáno, že z velké firmy se nesmí odloupnout a vytvořit firmu malou.

Anonym 37246 09.01. 07:51
Kdo tady rozděluje stát? Voliče Zemana nazýváte lůzou? Ať se vám to líbí nebo nelíbí ,Zeman to vyhraje.A divím se p.Horáčkovi ,že se pouští do takové žumpy.

Kj 10915 09.01. 07:10
Babičko Krákavá, nebuďte tak pedagogicky pedanská. Na to si tu nehrajte. To nikoho nezajímá.
Měla by jste zalésti do svojí nory a již se neukazovat. Nebo si najít pořádného chlapa na místo prudění na netu.
To Vaše prstění a orgasmické vzdechy před fotografií kořalečníka a Bureše je před smetištěm dějin nezachrání.

Anonym 5822 09.01. 05:33
Zeman na 100% volby nevyhraje, to je už nyní jisté. Fantomas si dá asi provaz:-)). Jeho modla skončí na Vysočině u štangle gothaje.

Anonym 5822 09.01. 05:31
Kj a Fantomasi, prosím, naučte se pravopis. Vaše příspěvky nemůže inteligentní člověk brát vážně, jelikož jste viditelně negramotní.
Každopádně opět tleskám AB. To, že senioři a studenti nebudou muset platit jízdenky na vlak, je dobrý nápad. Studenti ani většina důchodců nemají dostatečné finanční prostředky, mimochodem důchodci cestují pouze sporadicky. Však se ČD nepodělají, že? Fantomasi, ve kterém jsi nápravném zařízení, že máš povolený PC?

Fantomas 19522  99 let 09.01. 02:22
Zpráva OLAF
Celá strana 12 se věnuje mému milci Andrejovi Babišovi. Pokud budete mít zájem, tak zařídím za malý obnos návštěvu u Andreje v nápravném zařízení. V ceně bude i pět koblih, aby jste mohli i Andreje nakrmit.

Kj 10915 08.01. 22:28
Fantomasi vy jste stejný úchyl jako ten kořalečník z hradu. Bohužel se ta kreatura co mele z posledního dostane díky lůze, jejíž jste vrcholným představitelem, dostane do drzhého kola voleb. Nicméně tak rychle skončí. A stím končí i ten zloděj a podvodník Bureš.

Fantomas 78323  99 let 08.01. 20:54
Andrej je borec!!

Fantomas 78323  99 let 08.01. 20:53
Advokáti Andreje Babiše se smějí až se prohýbají,tak lehký případ ještě neměli,asi tam pošlou nějaké studenty práva!

Fantomas 78323  99 let 08.01. 20:51
Dáme si kávičku a volíme sedmičku!
Poslední průzkum oblíbený prezident Miloš Zeman,
55% ostatní to vzdali!!
Už jim to asi došlo!

DrRůžička 21218  71 let 08.01. 19:46
Nemáš argumenty a proto se zmůžeš pouze na hloupoučké urážky. to je slabá hodnota tvé osobnosti i těch co jsem jmenoval - věčných poslanců. alespoň se pokus předložit nějaká fakta. pak jse schopen se i omluvit, že jsem tě podcenil.

Fifa74 5822 08.01. 19:38
Miluji Babiše.

Anonym 5822 08.01. 19:37
Čapí hnízdo není problém, ale určitá vrstva tupých občanů ČR, problémem je. Nesnáším hlupáky.

DrRůžička 21218  71 let 08.01. 18:48
Tak se podívejme co ten OLAF. Je to taková komise jako ty naše vyšetřovací komise v parlamentu. A co objevila? Objevila a ve svých závěrech, POZOR, NEJEN K ČAPÍMU HNÍZDU, ale k několika dalším projektům, NEPRAVDIVÉ A NEÚPLNÉ INFORMACE. Ale ona přece (podle HN) neřekla jaké, neřekla nic konkrétního, co je nepravdivé, co je neúplné. Prostě tápe, jako ten policejní komisař a dozorující státní zástupce. A křiklouni včele s Kalouskem, Němcovou křičí: "musíme Babiše a Faltýnka upálit, bude se kamenovat, lynčovat". Tuším, že už dva roky to naše oduševnělé orgány činné v trestním řízení šetří, pokud to neumí a neumí to, ať jsou od toho a přenechají šetření odborníkům. Když byli oba před volbami vydáni, měl to mít komisař připravené a už je mohli za tu dobu i obžalovat a možná, že by už i soud v prvním stupni rozhodl, byť třeba ještě nepravomocně.
Jsou zde vážné pochybnosti a teď je nás 10 milionů právníků, kteří tomu všichni rozumíme.
Starou BELU, papouškujeme co slyšíme, i když ne všichni. Ach ta česká povaha. To je problém, ne ČAPÍ HNÍZDO.

Fantomas 19356  99 let 08.01. 18:35
Andy bude bručet.

Fifa74 89911  43 let 08.01. 15:54
5822 ty kriple co používáš mé jméno to tě učí slovák babiš

Avyboje 89154 08.01. 15:54
Babiš by nejlépe udělal když by vše co v Česku nahrabal odevzdal státu a sám se hlásil o místo kopáče uranu pro Temelín.Už za to
,že v době kdy bylo ANo vládní stranou nic nedělal pro vystoupení Česka z EU potřebuje všechen majetek, znárodnit.Pro podobné lumpy platí to samé.Chce to dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 5822 08.01. 15:39
Pan Babiš zvítězil, bravo! Tleskám.

Anonym 5822 08.01. 15:38
Fifa74 je všech hňupů král.

Fifa74 5822 08.01. 15:37
Jsem bývalý estébák a milicionář, Slovák, do Němec jsem se odstěhoval, když mne na Slovensku chtěli zavřít pro korupci, dodnes neumím gramatiku, ani slovenskou, ani českou, natož německou, jsem nyní v pečovateláku pro blázny a buším do klávesnice. Jsem prostě starý nesvéprávný de..l.

Anonym 5822 08.01. 15:34
Volby nanečisto vyhrál Drahoš. Zeman skončil podle čtenářů iDNES pátý
Kéž by tomu tak bylo, ale obávám se, že čtenáři bulvárních plátků jako je Blesk apod. budou volit Ovara, zcela určitě negramotný přihřátý starý bl..ek Fifo a Fantomas. Pa

Jaroslav 17825  65 let 08.01. 15:19
Bude zase o něco líp. Agrofert dostal další státní zakázku. Bude těžit dřevo za miliardy.

Fifa74 89911  43 let 08.01. 14:20
V čechách již měla police pomáhat a chránit před nástupem komunistů-Babišivců jak je možné,že 28 let po revoluci je Slovenská-komunistická Veš premiér ČR,ta slovenská veš má sedět již za tuto drzost a voliči ANO makat v dolech na 20 let aby věděli a uvědomovali si že komunistickým slovákům pšenka v ČR nepokvete!!

Fifa74 89911  43 let 08.01. 13:51
Fantomas jsem členem HOGESA a podívej se jak ta v Německu funguje na 100% vy Češi totiž neumí udělat ani pořádnou revoluci natož si udělat doma-Čechách pořádek!!

Anonym 90186 08.01. 12:43
Jak se pořád ohání účelovkou, tak bych rád připomněl toto:
a) de iure (pro koblihy - před zákonem, tudíž prokazatelně) je to spolupracující estébák,
b) je to usvědčený lhář (usvědčil několikrát sám sebe svými výroky, tedy zase žádná Kalouskova účelovka),
c) z pohledu dohlížejících orgánů je navíc i podvodník a očistit ho může toliko soud, jemuž se zuby nehty brání.

Anonym 90186 08.01. 12:26
Objevily se další závažné informace z vyšetřování OLAF v kauze Čapí hnízdo. Žadatelé o peníze z EU, tedy zřejmě Andrej Babiš a jeho rodina, měli zatajovat informace, uvádět nepravdivé údaje a utajovat vlastnickou strukturu. OLAF výslovně doporučuje vyšetřování Policií ČR. Vyšetřování zjistilo, že představitelé příjemce dotace v době, kdy předložili žádost o podpoření svého projektu a podepsali dohodu o poskytnutí financování v roce 2008, řídícímu orgánu operačního projektu poskytli nepravdivé informace a důležité informace zatajili, cituje aktuálně úvodní shrnutí zprávy OLAF o vyšetřování kauzy Čapí hnízdo premiéra Andreje Babiše.
Server uvádí, že má k dispozici kompletní text verdiktu evropských vyšetřovatelů. Má se v něm jasně hovořit o podvodu a o tom, že by česká orgány měly kauzu vyšetřovat. Tyto činy můžou být stíhány národními soudními orgány jako porušení paragrafů 212 a 260 českého trestního zákoníku. Národní soudní orgány můžou vzít při svém postupu v úvahu informace získané během vyšetřování OLAF, stojí podle Hospodářských novin v závěru dokumentu.
OLAF také poukázal na neprůhlednou vlastnickou strukturu společnosti. Sám Babiš se do ní několikrát zamotal. Tvrdil, že neví, kdo farmu vlastní, následně, že ji vlastní nějací právníci, jejichž jména nezná, později přiznal, že ji vlastní jeho děti. Nyní zřejmě spadá přímo do jeho firmy odložené ve svěřeneckém fondu. Anonymní vlastnická struktura společnosti, která dotaci dostala, neumožnila během trvání projektu trvalý monitoring a ověřování toho, jestli je příjemce způsobilý pro podporu určenou pro malé a střední podniky, což není v souladu s obecným principem transparentnosti, který platí při využívání peněz z fondů EU, uvádí podle aktuálně zpráva OLAF.

Fantomas 78323  99 let 08.01. 11:43
Novináři a redakce Charlie Hebdo se ve vlastní zemí pro opožděné v Francií, musí schovávat ve sklepě a o jejích místě ví jen policie!
To chcete aby bylo u nás??
Já né, díky za senátora Doubravu i Okamura!
Kdo je připraven, není překvapen!!

Fantomas 78323  99 let 08.01. 11:37
Fifo neseď schovaný ve sklepě a buď příkladem, začni s tím klackem v Německu," hrdino"!

Fantomas 78323  99 let 08.01. 11:36
Firma pana Babiše Agrofert, vyhrála tendr na České lesy!
Gratulují pane Babiš berete si skvěle!
Dali jste nejvyšší nabídku,tak je to správné tak to má být!

Anonym 90186 08.01. 11:31
Zajímavé, že argumenty Faltýnka a Babiše připomínají argumenty Davida Ratha - podle něj tehdy taky žádná škoda nevznikla, za všechno mohla Bradáčová a kauza byla vymyšlená.. na to, kolik mají chlapci v ANO poradců, by taky už mohli vymyslet něco nového..

Anonym 90186 08.01. 11:29
Stala se mimořádná věc. Ministerstvo vnitra ČR vydalo prohlášení se sdělením, že senátor lže, přesněji, že vypouští do světa dezinformace. Jde o Jaroslava Doubravu, senátora ze severu Čech, bývalého komunistu, nyní velkého sympatizanta Ruska, okupantů Ukrajiny a tradičního šiřitetele dezinformací z proruských serverů.
Tentokrát přišel s tím, že z Německa jsou do Prahy transportováni ve velkém uprchlíci. Prý tam nastoupí plný autobus migrantů, přejede do Prahy, kde se rozprchnou.
Jenže, tak jak už bylo několikrát dokázáno, také teď senátor Doubrava šířil lži. Policie nic takového nevypátrala.
Tvrzení senátora Doubravy, že ze SRN jezdí do ČR autobusy migrantů, kteří se v Praze rozptýlí, je dezinformace! Nic takového není dle poznatků Ministerstva vnitra ani Policie ČR pravda. Pan senátor by měl svá podezření sdělit státnímu zastupitelství či Policii ČR, a to včetně zdrojů, ze kterých čerpá, sdělila Marika Vitnerová pověřena řízením odboru tisku a PR Ministerstva vnitra ČR.

Anonym 90186 08.01. 10:55
Pomyslná záchranná brzda, za kterou zatáhla ministryně financí Alena Schillerová v kauze Čapí hnízdo jejího šéfa Andreje Babiše, bude zřejmě neúčinná. Schillerová na rychlo vyjmula projekt Čapí hnízdo ze seznamů akcí financovaných EU. Tím by další veškeré vyšetřování zůstalo v České republice. Jenže tuto její snahu zřejmě překazí rada ROP. Ta má v úmyslu naopak ponechat vyšetřování na EU a Bruselu.
Pokud bychom to vyjmuli, dotace už nebude evropská, ale národní. Zároveň by to znamenalo, že je to pro unii uzavřená záležitost. Proto chceme, aby se tím nadále zabývala Evropská komise, řekl Hospodářským novinám člen výboru ROP Střední Čechy Jan Jakob (TOP 09).
Opoziční politici mají ve výboru většinu. Už se jasně vyjádřili v tom smyslu, že budou hlasovat pro setrvání Čapího hnízda mezi projekty EU.
Snaha opozice je jasná, chce, aby se Evropská unie definitivně řekla, zda Babiš podváděl, nebo ne. Chtějí, aby byl údajný dotační podvod důkladně vyšetřen. Premiérovi hrozí mnoho a mnoho let vězení. Vyšetřování v České republice čelí několika překážkám. Detektivové podle jejich nadřízeného čelí diskreditační kampani. O tom, že obvinění protahují vyšetřování vydala prohlášení také nejvyšší státní zástupkyně Lenka Bradáčová. Nyní se obvinění politici Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek omluvili z jednání mandátového a imunitního výboru, který má doporučit nebo nedoporučit jejich vydání policii.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26070

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti