Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
7 (Guetta, David) Face Yourself (Bts) Trilobit (Olympic) Spolu (Klus Tomáš) Love Yourself: Answer (CD+Book) (BTS)

Andrej Babiš diskuse strana 15200

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 30.01. 20:41
Od sobotního odpoledne nikdo neviděl na veřejnosti Miloše Zemana. Zrušil už dvě akce. Investigativní novinář Jaroslav Kmenta na Twitteru napsal, že jeho zdroje mluví o tom, že prezident měl zdravotní problém při odjezdu z volebního štábu. Mé zdroje říkají, že MZ měl včera jistý zdravotní problém A to fakt velmi akutní přímo ve voze Víc bych to nerozebíral, napsal Jaroslav Kmenta.
Hned ze sobotního štábu měl jet do TV Barrandov, která lákala na exkluzivní rozhovor. Ten se však neuskutečnil. Televize se divákům omlouvala náhlou změnou v programu prezidenta. Druhou akcí, kterou Zeman zrušil, je jmenování rektorů vysokých škol. Jmenování tradičně doplňuje slavnostní ceremoniál. Tak to mělo být i tentokrát. Ale nebude. Rektoři se až z médií v pondělí dozvěděli, že žádný ceremoniál s prezidentem nebude. Dekrety jim nepředá Zeman na Pražském hradu, ale ministr školství v Karolinu. Původní informace byla taková, že máme jet na Hrad, řekl ČTK rektor Univerzity Palackého v Olomouci Jaroslav Miller.

Jiří 46271 30.01. 20:08
Kj! Volby jsou platné a o vítězství prezidenta Zemana rozhodl moudrý lid!

Jiří 46271 30.01. 20:06
To se Ti zdá anonymní 90186,že pan prezident je nemocen! Přiznej se:Že je to Tvoje přání! Pokud by pan prezident nemohl ze zdravotních důvodů svůj úřad zastávat,tak nevím koho bych volil! Jestli pana Haniga? Musel bych se poradit! Já si myslím,že to jsou všechno fámy rozšiřované nepřáteli pana prezidenta a pan prezident je zcela zdráv!

Kj 10919 30.01. 19:59
Pro Jiří 46271.

Protože byla volební kampaň financovaná černými penězi, je vítěztví Kořalečníka z důvodu porušení zákona neplatne. Bez špinavých peněz by Kořalečník nikdy nevyhrál.

Anonym 90186 30.01. 19:21
Jiří Ovčáček si uklidil kancelář a vystavil v ní fotky lidí, kterých si prý váží: Václava Havla, Olgy Havlové, atd. Nevím proč, ale něco mi říká, že zdravotní stav prezidenta MZ je možná ještě vážnější, než se zdá

Anonym 90186 30.01. 19:13
Tusk blahopřeje znovuzvoleným prezidentům. Niinistövi přátelsky, Zemanovi odtažitě

Jiří 46271 30.01. 19:00
Oprava:ma být - raději nevylezá

Jiří 46271 30.01. 18:57
To by se Ti hodilo Kj,aby volby byly neplatné! Zapomeň a šáteček! Buď už chlap a smiř se s porážku! Anonymní 5822,to vyřešila tak,že se stáhla do nory a raději nevyl a 232;zá!

Kj 10919 30.01. 18:32
Zákon 424|1991 Sb.
§ 18
Každý dárce musí být identifikován údaji podle § 19h odst. 1 písm. h).
(5) Dar nebo jiné bezúplatné plnění, jehož výše nebo obvyklá cena přesahuje částku 1 00 Kč, může strana nebo hnutí přijmout pouze na základě písemné smlouvy.

Nikdo nevysvětlil kde se vzaly peníze na Kořalečníkovu kmpaň. Jaksi Mynář ani Nejedlý se nevyjádřily.

Zřejmě se jedná o špinavé peníze. Je tedy zřejmé, že financování kampaně je protizákonné a proto jsou volby przidenta neplatné.
Jedná se o neplatný právní úkon.

Je třeba tedy podat žalobu na neplatnost voleb.

Jiří 46271 30.01. 18:11
Je zajímavé jak jsi si dal práci anonymní 90186 se zjišťováním některých občanů,dle Tebe podporovatelů prezidenta Zemana! Něco podobného dělal pan Drahoš! Ten zas měl seznam známých osobností a těmi se chlubil,že ho podporují! Ani tomu nepomohlo! Náš mocný šik přes 2 miliony osum set tisíc voličů Vás rozdrtil! Posmutněl Petr Janda i Bolek Polívka! Nic chlapci neházejte flintu do žita! Váš Jirka Drahošů bude třeba za 5 let zvolen prezidentem! Je zde,ale veliký problém! Není to jisté!

Anonym 90186 30.01. 17:39
Monika Pilloni
Žije v Itálii. Je členkou radikální italské Ligy severu, která je často spojovaná s xenofobními a protiimigrantskými názory. Přispívá na dezinformační weby a šíří dezinformace o imigraci v Evropě. Rozšířit se pokusila například několik zpráv o tom, že migranti v Evropě přenášejí různé nemoci. Často se objevuje na akcích SPD Tomia Okamury.

Anonym 90186 30.01. 17:39
Radka Hladíková
Podporovatelka SPD, která podle svých slov na sociální síti byla "pozvána do volebního štábu Miloše Zemana". Před dvěma lety neúspěšně kandidovala za SPD do zastupitelstva Středočeského kraje. Netají se svými vyhraněnými názory na migraci a svým obdivem k putinovskému Rusku. Vladimira Putina považuje za "pána s velkým P". Loni se fotila s francouzskou krajně pravicovou političkou Marine Le Penovou, která navštívila Česko.

Anonym 90186 30.01. 17:38
Robert Žák
Na sociálních sítích vystupuje jako zaměstnanec spolku Hej, občané! , za silnou a suverénní ČR. V Zemanově štábu natáčel videa a streamoval je s komentáři na sociální sítě. Je blízkým spolupracovníkem Žarka Jovanoviče. Objevuje se jako podporovatel na demonstracích extremisty Martina Konvičky nebo na akcích, kde vystupuje radikální sociolog Petr Hampl. Na Facebooku se pohybuje ve skupinách jako Mladí vlastenci, Veřejně odhalujeme tvůrce Nového světového pořádku, Chceme, aby vláda padla nebo Sputnik Česká republika.

Anonym 90186 30.01. 17:37
Jan Dolenský
Aktivní podporovatel spolku Hej, občané! . Netají se podporou Ruska a účastní se různých proputinovských akcí. Stál za proruskou demonstrací u sochy maršála Koněva, kterou ruská média využila v protizápadní propagandě.

Anonym 90186 30.01. 17:37
Pavel Matějka
Přispívá na Parlamentní listy a stojí za iniciativou Velká dohoda. "Velkou dohodou se rozumí sjednocení veřejně politických subjektů působících na území Čech, Moravy, Slezska a Slovenska proti deformačnímu diktátu cizích mocností s cílem nastolení Nového světového řádu," stojí v prohlášení spolku.
Chce uspořádat referendum o vystoupení z EU a NATO a je protiimigrantsky naladěn. Před dvěma lety neúspěšně kandidoval na Mělnicku do Senátu za republikány Miroslava Sládka.

Anonym 90186 30.01. 17:36
Jaroslav Doubrava
Senátor za Severočechy. Má silně protievropské a proruské názory. Proslavil se třeba tím, že rozšířil poplašnou zprávu, že Evropská komise chce zrušit české písmeno "eŘ". Doubrava také tvrdil, že do České republiky jezdí z Německa autobusy migrantů, kteří se v Praze rozptýlí. Jeho tvrzení pak vyvracelo ministerstvo vnitra.

Anonym 90186 30.01. 17:35
Jitka Frantová Pelikánová
Herečka a vdova po významném exilovém novináři Jiřím Pelikánovi, se kterým po roce 1968 emigrovala do Itálie a požádala o azyl. Pelikánová dostala před dvěma lety státní vyznamenání od Miloše Zemana. Krátce před udílením bylo zjištěno, že Frantová je vedena ve svazcích StB jako agent.
StB Pelikánovou v dochovaných dokumentech popisuje takto: "Pokrokově smýšlející umělkyně, má zdravé názory, kterými dobře hodnotí některé jevy v našem divadelnictví."

Anonym 90186 30.01. 17:34
Karel Slezák
Příznivec Miloše Zemana, do jeho štábu se však akreditoval jako novinář spolupracující s Pražským zpravodajem. Sám řekl, že do prostoru vyhrazeného prezidentovým podporovatelům ho pustil nějaký známý. Bývalý boxer v sobotu zaútočil pěstmi na kameramana iDnes. Za minulého režimu působil podle svých slov jako tiskový tajemník několika ministrů federálního ministerstva financí. "Za Klause jsem na vlastní žádost odcházel," sdělil Slezák, který nyní pořádá koncerty v historických sálech.

Anonym 90186 30.01. 17:33
Michajlo Ťasko a Vasyl Džuhan
Michajlo Ťasko a Vasyl Džuhan vedou takzvanou Celosvětovou radu podkarpatských Rusínů, která požaduje autonomii pro Zakarpatskou oblast Ukrajiny, případně její odtržení. Proto je někdy ukrajinská média označují za rusínské separatisty. Oba muži mají s Hradem čilé styky, s prezidentem se setkali při jeho návštěvě Pardubického kraje, dostali pozvánku na společenskou akci po udělování státních vyznamenání i u příležitosti 100. výročí republiky. Prezidenta také doprovázeli na jeho listopadové cestě do Ruska. "Drazí přátelé, informuji vás, že se rusínská delegace připravuje na cestu do Ruska, společně s českým prezidentem! " napsal Ťasko na Facebook. Svou účast doložili i řadou fotek.
Oba Rusíni také mají úzké vazby na předsedu SPD Tomia Okamuru, kterého před dvěma lety hostili v Užhorodu. Zúčastnili se také loňského setkání ultrapravicových a protiimigrantských předáků v Praze.

Anonym 90186 30.01. 17:31
Jaroslav Vodička
Předseda Českého svazu bojovníků za svobodu. Je známý kvůli kontroverzním protiimigrantským výrokům. Kvůli autoritářskému přístupu vedení opustila svaz řada původních členů včetně veteránů. Jiní pak byli kvůli kritice vedení a hospodaření svazu donuceni k odchodu.
Vodička dostal státní vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana. Později se zjistilo, že za minulého režimu spolupracoval s komunistickou Veřejnou bezpečností, která jej vedla jako spolupracovníka pod krycím jménem "Josef".

Anonym 90186 30.01. 17:31
Jan Šolta
Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Jako podporovatel Miloše Zemana v sobotu slovně i fyzicky napadl dvě novinářky. Podle svých slov je v důchodu a živil se jako pedagog, který přednášel ekonomii na několika univerzitách. Na veřejnosti se označuje za přítele Jana Palacha.

Anonym 90186 30.01. 17:30
Zdeněk Chytra
Žil několik let v Berlíně. Často se vyjadřoval k migraci pro různé dezinformační servery, natočil rozhovor pro Islám v ČR nechceme. Vystupuje na protimigrantských demonstracích. Je velkým podporovatelem SPD Tomia Okamury. Stojí za skupinou Fredom of Europe - welcome to reality, na jejíž webové stránky píše protimigrantské články.
Je členem ve skupinách: Slušní lidé, Americkou armádu v Čechách nechceme, Pravda je jen jedna, Nejsme ovce, Rodiče proti indoktrinaci ve školách.

Anonym 90186 30.01. 17:29
Žarko Jovanovič
Je aktivní ve spolku Hej, občané! . Ten v roce 2016 například pořádal demonstrace proti Angele Merkelové, když přijela na návštěvu Česka. Vyzdvihuje Čechy bojující na straně proruských separatistů na Ukrajině a zřejmě v nadsázce se nazývá "agentem Kremlu". Byl často vidět v publiku při politických debatách na TV Barrandov. Stojí za internetovou televizí Raptor TV a dostává se i na místa, která jsou ostatním zapovězena. Informoval tak například ze sjezdu Svobody a přímé demokracie, kam řada médií nebyla vpuštěna.

Anonym 90186 30.01. 17:28
Jiří Černohorský
Pravidelně pokládal otázky na TV Barrandov protikandidátům Miloše Zemana. Má silně vlastenecké názory a dříve kandidoval za Stranu práv občanů. Účastní se i akcí krajní pravice. Při oslavách 17. listopadu byl v roce 2015 kvůli výtržnostem zadržen policií před Úřadem vlády. Byl zatčen i při demonstraci Adama B. Bartoše, odsouzeného za antisemitismus. Moderoval například akci Slovanská vzájemnost v Ruském středisku vědy a kultury a v minulosti už se objevil na Pražském hradě při oslavách 28. října.

Anonym 90186 30.01. 17:25
Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) odsoudila sobotní útok na novináře v pražském Top Hotelu, kde měl volebním štáb prezident Miloš Zeman. Jeho příznivci tam napadli zástupce médií poté, co zjišťovali okolnosti zásahu záchranářů u jednoho z účastníku akce.
"Novinářům musí být umožněno vykonávat práci bez zastrašování a násilí. Odsuzuji nedávné útoky na novináře po oznámení výsledků prezidentských voleb v České republice. Zároveň vyzývám k vyšetření a potrestání viníků," řekl Harlem Désir, zástupce OBSE pro svobodu médií.
Politiky vyzval, aby takový útok veřejně odsoudili. To zatím udělali jen někteří opoziční politici - například bývalý premiér Bohuslav Sobotka, předseda TOP 09 Jiří Pospíšil nebo místopředseda ODS Martin Kupka. Hrad ani členové vlády se k útoku nevyjádřili. "Vyzývám je, aby se zdrželi dalšího urážení médií a přispěli k bezpečnému prostředí pro novináře," dodal ještě Désir.

Eda 78323  52 let 30.01. 17:23
EET jede jak namazány stroj, Babiš premiér a počíná si ještě líp než jsem čekal, Miloš prezidentem, vláda bude do měsíce hotová ,no není krásně na tom světě?
Poražení kňučí jak můj pes REX,náádhera!
BABIZNA z Humpolce ve svěrací kazajce,KJ taký no zbývá už jen tá lopata neforemná 90186! Čau!

Eda 78323  52 let 30.01. 17:17
90186,kvakej si co chceš,nikdo to nečte , modré jelito!

Eda 78323  52 let 30.01. 17:16
Zpráva pro opožděné , prezidentem České Republiky byl zvolen velký vlastenec Miloš Zeman a to již po druhé!
Nevím jestli se to dostane do všech ústavu České Republiky,ale Mašín 90186 se to snad za dobré chování dozví! Viva King Miloš Zeman, už mně tady po drtivém vítězství Miloše nebaví tady ani psát, už jsem všechny modré ptáky zničil!
Pane Jiří ,vemte to za mně už mi je jich opravdu ale opravdu líto! Jedny volby prohrané, druhé prohrané, a ústavy jsou plné "demokratů" a povalečů co neunesli prohrou! Sem tam Vám pomůžu,a ty gumy znemožním!

Jiří 46271 30.01. 16:44
Velice mě těší odpůrci Miloše Zemana,jak jsme Vám dali volebně do čumáku! Nic Vám nepomohlo! Ani zagitovaní studenti,ani miliony od milionářů,co přistály na kontě pana Drahoše,ani výjezdy pana Drahoše po republice! Nic Vám nepomohlo! To bylo zklamání! To milionáři plakali jak vyhodili peníze do luftu! Zachvátil Vás jen zmar a zmar! A náš vítězný prezident Miloš Zeman je na Hradě!!

Anonym 90186 30.01. 16:41
Zemanovi zřejmě pomáhali konzultanti z Moskvy, míní ruský politolog

Anonym 90186 30.01. 16:39
Řídicí výbor Syndikátu novinářů na základě korespondenčního hlasování vyloučil člena ing. Karla Slezáka. Svým jednáním dne 27. ledna 2018 ve volebním štábu Miloše Zemana poškodil prestiž a zájmy Syndikátu novinářů ČR.
Tisková zpráva z 30.1.2018

Jiří 46271 30.01. 16:30
Odpůrci Miloše Zemana! Zloba s Vámi stále ještě cloumá s prohraných voleb a nejraději by jste šli k předčasným volbám! Máte čas! Vydýchněte si! Volby až za 5 let,zatím přemýšlejte, kdo bude Váš kandidát a to hlavní,jak získáte voliče Miloše Zemana!

Anonym 90186 30.01. 16:23
Pro Jiří
Po švestkách jsou nové prezidentské volby.

Anonym 90186 30.01. 16:22
Jak týdeník dále z evropského genetického hlediska odhaluje, "čistí" Germáni ani neexistují. Jsou výplodem dvou větví: asimilovaných Keltů a původních obyvatel severní Evropy. Hodně překvapujícím faktem pak je také genetika Maďarů.
"Typické ugrofinské geny dnes v zemi nemá ani jedno procento lidí. Tyto geny se našly v případě dávných králů a šlechticů, zatímco běžní obyvatelé uherské nížiny je v sobě téměř nemají," píše Euro.
A právě k Maďarům máme i přes zásadní jazykový rozdíl údajně svou genetikou nejblíže. Tvrdí to alespoň výsledky genetických profilů, které ze složitých statistik poskládali badatelé. Po Maďarech máme také blízko Slovincům, Slováci jsou až třetí v pořadí. Naopak Polsko je dost odlišné a směřuje spíše k Rusku.

Anonym 90186 30.01. 16:22
"V podstatě jsme směsicí všech možných skupin, které za posledních deset tisíc let prošly střední Evropou. Dokonce lze říci, že patříme mezi geneticky nejpestřejší národy v Evropě, ostatně již Slované přicházející s legendárním praotcem Čechem mohli být "namixováni" s jinými etniky," tvrdí ve svém článku týdeník Euro.
Podle statistik náleží 18 procent Čechů do skupiny prapůvodních obyvatel Evropy, kteří zde žijí už 35 tisíc let. Až 35 procent obyvatel má germánské geny. Zhruba 6,5 procenta z nás má blízko k Albáncům, čtyři procenta pak má společné rysy s dnešními Gruzínci.

Anonym 90186 30.01. 16:21
Češi patří mezi geneticky nejnamíchanější národy v Evropě. V průběhu let se v naší zemi pohybovali evropští lovci mamutů, později i migranti ze severní Afriky či Blízkého východu a nepopíratelný otisk zde zanechali také Germáni a Keltové.
Genetické testy České národní genografické databáze ukázaly, že pouze tři z deseti Čechů mají v sobě ryze slovanské geny, což je na jinak obecně uznávaný fakt překvapivě nízký podíl.

Anonym 90186 30.01. 16:20
Zapomeňte na tvrzení o tom, že jsme Slované. Pravda je taková, že Češi jsou jednou velkou směsicí všech možných etnických skupin. Ano, něco máme od Slovanů (zejména jazyk), něco od Germánů a něco od Keltů. Naznačují to alespoň genetické údaje, které vycházejí z dat České národní genografické databáze, která otestovala 4500 Čechů.

Jiří 46271 30.01. 16:14
Anonymní 90186! Ano na nového prezidenta musíš počkat 5 let! Miloš Zeman má dobrý kořínek a vzduch na Vysočině mu dodá další síly k prezidentské funkci! K tomu špičková lékařská péče a takže až za 5 let! Pouze nám tuto matematiku hatí jeho kouření! Nejlépe kdyby přestal kouřit úplně! Já jsem kouřil mnoho let a nyní nekouřím tak 15 let! Jsem tomu rád ze 2 důvodů! 1.Nekazím si zdraví,2.Cigarety výrazně podražily! Dnes je v hospodě drahý "Drak"! Pivo - 20 Kč,kotel-20 Kč,Cigarety 80 Kč! Takže posedíte v hospodě chvilku a 200 Kč je v čudu! Nekouřím a piji Birell,takže moc neutratím!

Anonym 90186 30.01. 16:05
Tak všichni jsme od soboty věděli, že tohle volební období nebude nadlouho, ale že půjdeme už tak brzo potřetí k urnám..?

Anonym 90186 30.01. 16:05
Zeman je na tom ještě hůř, než se nám zdá. Okamžik, kdy půjdeme k předčasným prezidentským volbám se poměrně rychle přibližuje..

Anonym 90186 30.01. 16:04
v podstatě u něj provedli mumifikaci za živa..

Anonym 90186 30.01. 16:04
Ještě před čtvrt rokem to vypadalo, že pan prezident do voleb nedožije. Pak se jeho zdravotní stav náhle pronikavě zlepšil a cukrovka poklusem odkráčela do neznáma. Těsně před volbami byl Miloš v kondici, v jaké jsme ho dlouho neviděli.
Ona dnešní medicína dokáže divy, napíchat tělo povzbuzujícími prostředky a analgetiky na krátkou dobu samozřejmě pomůže, ale zdravíčko si pak stejně vybere své.
Takže koncem minulého týdne jste viděli pana prezidenta tak, jak už ho asi nikdy neuvidíte..

Anonym 90186 30.01. 16:03
Voliči Miloše Ovara, obelháni jeho archivními fotkami, zvolili mrtvolu.

Anonym 90186 30.01. 16:02
Pokud vidí primátorku, "čím dál, tím krásnější", o to víc, se tím potvrzuje vážnost Zemanova zdravotního stavu.

Anonym 90186 30.01. 16:01
Doktor na dotaz, jaký je aktuální prezidentův zdravotní stav, odpověděl: O tom nemohu mluvit

Anonym 90186 30.01. 16:00
Pořád nechápu jednu věc. Proč do té volby Zemana uvrtali. Přeci museli vidět, že jim chátrá před očima a že je to volba na několik málo měsíců, A ještě ke všemu pokud jim zakalí, převezme jeho pravomoci Štěch, jako předseda Senátu, takže tu pár měsíců bude prezidentem "nepřítel". Co to je za kauzu, co to je za bonus, který jim stojí za to, aby investovali tolik úsilí a prostředků do prezidenta, který jim vydrží o pár týdnů déle, než je jeho mandát do 8. března?

Anonym 90186 30.01. 15:57
Ovčáček dostal slušnej záchvat

Anonym 90186 30.01. 15:56
Ještě včera jsem si vsadil u Tipsportu, že na Silvestra už nebude na hradě. Kurz 8:1. Teď už se na to vsadit nedá. Podezřelé..

Jiří 46271 30.01. 15:56
Bohužel řada zboží se zdražuje zejm.potraviny! Chodil jsem do jednoho obchodu,pro mé oblíbené povidlové buchty! Ještě o Vánocích stály 31 Kč! V novém roce už 35kč! V republice je 1 milion chudých! To jsou ti co nemají měsíční příjem vyšší jak 10 tisíc šestset korun! Co je záchranou chudých! Seknhandy,Vietnamci a z potravin slevy v Supermarketech! Sám doporučuji jednomu Supermarketu co má slevnit a oni mi i někdy vyjdou vstříc! Nejlepší sleva 1l polotučného mléka 9,90 Kč!

Anonym 90186 30.01. 15:56
A tak se vracím do dob před revolucí. Když Ovčáček říká, že jde o nenávistné dotazy a lékař nesmí o zdraví pana prezidenta mluvit, pak je překlad jednoduchý. Nevíme, zda vítěz voleb dožije své inaugurace.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26240

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti