Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 9150

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 15.02. 18:44
Trapné je lhát jako prezident.

Anonym 46158 15.02. 17:55
Nepodstatné cypoviny.Mysine asi nemáš děti,ty drobné průšvihy si s nimi doma vyřešíme,víš ale jak je rodiči trapné světu přiznat potomkův prohřešek.Vim z vlastní zkušenost(příchod opilého syna,kouření trávy na gymplu,)Na štěstí z toho vyrostli,ale sousedí se živili tak jako ty,chudáku Mysine.

Mašín 81182 15.02. 17:11
Rok 2020: Mě to nikdy neštvalo, že jsem na té akci přihlížela. Doma jsme se tomu smáli. V životě jsem si negooglila svoje jméno, tak ani nevím, co se o mně tehdy psalo. Nikdy jsem se tomu tématu nevyhýbala, ani ho nijak neomlouvala. Proč taky, nezastávala jsem žádnou oficiální pozici. Komu jsem tím lidsky ublížila? Bylo mi osmnáct. Neznám člověka, který by se v tomhle věku nechoval někdy jako de.il,? říká dnes Kateřina Zemanová v rozhovoru pro časopis Téma.

Mašín 81182 15.02. 17:11
Rok 2013: \"Nikdy jsem se žádné takové akce nezúčastnila, jedná se o podvrh,\" tvrdí Kate prostřednictvím Hradu. Spekulace o pravosti videa rázně utnula i mluvčí Hradu Hana Burianová. Není to Kateřina Zemanová. To nařčení zcela odmítáme,? ukončila dohady.

Mašín 81182 15.02. 17:08
ANO, každý dělá drobné průšvihy. Ovšem lhaní Zemana není drobný průšvih.

Anonym 46158 15.02. 16:20
Ostatně kochat se z takových nepodstatných tretek může jen úchyl jako jsi ty Masine.

Anonym 46158 15.02. 15:57
Mysine,jsi trapný.Vsichni normální lidi udělali v mládí nějaký drobný průšvih,na který nejsou pyšní.Pochopitelne jen Mazánek Mysin je bez chyby.

Mašín 81182 15.02. 15:35
Firma Výkrm Tagrea, spadající do holdingu Agrofert, měla dle dohody se zemědělským fondem SZIF na konci ledna předložit žádost o platbu dotace ve výši dvou milionů. Peníze měla využít na modernizaci farem pro drůbež. Vyplývá to z Registru smluv. Dotace je ale pozastavena. Stejná je situace i u dosud neproplacených ostatních dotačních projektů holdingu, na které byla podepsána dohoda poté, co začalo platit zpřísněné evropského nařízení o střetu zájmů.

Mašín 81182 15.02. 13:17
Ministryně Benešová postavila soudce Sotoláře mimo službu. Zmanipuloval kauzu Opencard. Sotolář v kauze opencard dvakrát uznal bývalého pražského primátora Tomáše Hudečka (dříve TOP 09) a další radní vinnými z porušování povinností při správě cizího majetku. Vrchní soud ale oba jeho rozsudky zrušil a nyní má případ na starosti nová soudkyně.

Mašín 81182 15.02. 13:13
První dcera přiznala, že na tom necudném večírku byla. Tatínek Zeman lhal

Anonym 86830 15.02. 12:32
Už to, že se Geislerka nechytla ani v Itálii jako cokoliv, hovoří jasně. Ani hezká, ani šikovná. Udělala si další dítě s miliardářem v domnění, že o ni bude bohatě postaráno, ale ouha. Ten ji nechtěl.

Anonym 86830 15.02. 12:30
Žít Geislerová na západě, tak si jako herečka ani neškrtne, to může jen u nás v malém českém rybníčku. Její neherecký hlas si předurčuje spíše za bar, a snad ani to ne, nebyla by tam slyšet. Hurvínkovský fistulák, který opravdu v herectví nemá co dělat. Ale co bychom chtěli po naší současné kultuře, když si zde nejde diváky i takový nevkus jako jsou současné televizní seriály. Děs a hrůza pro všechny normální kulturně založené lidi. Seriály pro primitivní publikum, to je jediné, kam se současné herectví dostalo i se všemi scénáři. Gaislerová, stejně tak jako další rádoby herci, může být ráda, že se narodila zde a měla by držet zobák, protože nikde jinde by si neškrtla. U nás navíc mají prostor právě takoví, kteří dodělali i základní školu s odřenýma ušima.

Anonym 46158 15.02. 12:21
Ovšem nejlepší celebrita je Geislerová,absolventka základní školy,která se v šestnácti potulovala v Itálii v naději,že bude modelka a geniální historicka,která prohlásila,že svatý Václav byl král a takové pitomecku deblbblok potřebuje.

Anonym 86830 15.02. 12:03
Basiková je pro ně taktéž celebrita. Třikrát rozvedená celebrita, která to nemá v hlavě v pořádku.

Anonym 86830 15.02. 12:01
Pro debbilblok jsou celebritami všichni, kteří přijdou na Letnou a bučí jak ovce. Máme u nás prostě dvousettisícové bučící stádo a bučících rádoby celebrit :-))

Anonym 46158 15.02. 11:25
A největší celebrita je kdejaký nimand,který vystoupí proti prezidentovi a Mysin je šťastný jak malé děcko,kterému dali cumel.

Anonym 86830 15.02. 11:11
Když o sobě někdo prohlásí, že je celebrita, už to je trapas. On se má za celebritu.., kdo tohle o sobě dobrovolně řekne. Jedině tupý pako.

Anonym 86830 15.02. 11:08
Benda měl z ostudy kabát, tak si raději nepřevzal diplom. Kdyby se to neprofláklo, jak u nás někteří \"vyvolení\" získávají v Plzni tituly a diplomy, tak by si pro něj běžel hned. Benda je inventář v PS jen díky svému otci, jinak se veze úplně stejně jako zlodějka rohlíků a je tam zbytečný. Náhubkový zákon, to je jediné, s čím takový od pohledu hnusný člověk mohl přijít. Nedivím se.

Anonym 46158 15.02. 11:06
Každý šmírák,který se ozve proti Babišovi,Okamurovi je podle Myšina celebrita.Oni to tak mají nastavené a utěšuji se tím.Nic jiného jim nezbývá,protože sami ví jak jsou marni.

Anonym 86830 15.02. 11:03
Landa je celebrita? U nás je \"celebritou\" každá modelka, která se v Miss umístila do desátého místa. Neznám nic od Landy.

Mašín 81182 14.02. 23:47
Čech vyloupil ve Švýcarsku banku, dopadli ho vzápětí, když si zašel na pivo a řízek

Mašín 81182 14.02. 23:46
Koronavirus: První evropská automobilka zastavila výrobu, v ČR omezují činnost výrobci elektroniky

Mašín 81182 14.02. 23:42
V roce 1996 vyšlo najevo, že Křeček neoprávněně používal akademický titul JUDr., rigorózní zkoušku složil až o devět let později

Mašín 81182 14.02. 23:40
Ludvánku, Benda nikdy titul JUDr. neužíval a dokonce ho ani nezískal, protože si nepřevzal diplom, koblížku.

Mašín 81182 14.02. 23:32
Pane Okamuro,rndůrazně Vás žádám, abyste mě nezatahoval do Vašich politických kampaní zveřejňováním mých fotografií a výroků (domnělých či pravých, vytržených z kontextu či starých - prostě žádných) na vašich webech. Držím se od politiky stranou (ač pravidelně volím, ale ne Vás) a rád bych, aby u toho zůstalo. Budu-li mít potřebu se nějak politicky vyjadřovat, založím si vlastní stranu, nebo se k někomu přidám (což zatím určitě nehrozí), ale nechci vidět svůj ksicht promlouvat z politických webů či sociálních sítí, jako to nyní bez mého vědomí a souhlasu činíte Vy. Buďte sám za sebe, za Vaše myšlenky a za Vaší stranu a neohánějte se prosím žijícími celebritkami, které se ještě mohou bránit (jak právě činím). Děkuji a přeji hezký den. Daniel Landa v.r.

MÍCHAL 18516 14.02. 21:47
A to jsi nevěděl? SPD nech být bokem mluvme o naší potažmo evropské budoucnosti.Kolovrátek - svou roli jsme odehráli pod taktovkou prvních popřevratových presidentů protože jaksi se to patří mít vůdči nim respekt.Nevím proč.Takový Masaryk byl přece z pohledu RU totální asociál a beznadějný nýmand dokud a pozdě nepochopilůi že to tak není.Jejich věc.Ta paralela je přece jasná!!

Anonym 86830 14.02. 19:09
K obraně proti fyzickému útoku nám tedy zbývá pouze nevlídné slovo. Avšak když jsem útočníky nazval ošklivými káčátky, kupodivu to s nimi ani nehlo.. Přeji vám všem hezký víkend v té naší ? vaší EU.

Anonym 86830 14.02. 19:08
Aleš Kubín 18. ledna 2020 ve 14.45 hod.rnDnes se mi stala taková trošku nemilá věc, ale jelikož to tu sdílím také veřejně a ne v uzavřené skupině, musím si dát pozor na korektnost, abych nebyl napaden ještě zde. Ve tři ráno v Belgii jsem dělal s kamionem na plném parkovišti povinnou hoďku bezpečnostní přestávky. Mezi návěsy chodili ve dvojce čtyři asi dvacetiletí jinoši, na pohled jasně patřící k náboženství míru a lásky, kteří už svou pouhou přítomností v Evropě tuto nezpochybnitelně povznášejí a obohacují. trhali plomby, cvakali zámky a lezli do návěsů z nichž si odebírali věci, na něž mají díky svému původu nárok zdarma, tedy věci kteréžto si poctivě pracující bílí náckové musí posléze za drahé peníze kupovat v obchodech, což je samozřejmě správné a nijak to nezpochybňuji. Přesto jsem já nanic hodný rozsvítil dálková světla a začal troubit a zakřičel, že volám policii, což jsem také, v přihlouplé snaze jim v jejich a.láhu libé činnosti zabránit udělal. Dočkal jsem se však pouze toho, že mi ti sympatičtí a mírumilovní hoši obsypali kabinu, řvali na mně ať jsem zticha, mlátili a kopali mi do auta a láskyplně mi ukazovali, že mě podříznou. Policistka, se kterou jsem hovořil mi do telefonu jen řekla, ať hlavně nevystupuju a neprovokuju, protože než by přijeli, budou už kulturní obohacovači pryč a nemusel bych to přežít. Opravdu nelhala, protože když jsem nakonec po padesáti minutách z parkoviště odjížděl, žádný ochránce zákona se ještě neukázal. Všichni řidiči na parkovišti i přes ten rachot, který jsem způsobil dál tvrdě spali a mladí, pracovití mužové pokračovali dál v odběru věcí, patřících nejspíše někomu jinému, než jim, ale kdo by se nad tím pozastavoval. Ani se nechovali nějak nenápadně, nebo tiše, se vším mlátili a stejně to s nikým nehlo. Nakonec nanosili věci, které se jim hodily do osobáčku, ještě mi zahrozili a odjeli. Ten pocit bezmoci je opravdu frustrující. Kdyby tam mě, nebo někoho jiného, zamordovali, všichni by, i přes ten hluk který jsem způsobil, dál tvrdě spali. Tedy vlastně všichni ne. Jeden polský řidič nastartoval a odjel, aniž by vystoupil, takže s otevřenými vraty vzadu na návěsu, která samozřejmě ti, jenž přispívají k rozkvětu Evropy, po absolvování volného odběru věcí nezavřeli. Pokud bych se na toto noční memento podíval pohledem zapprrděného, náckovského islamofobního, tupého čecháčka, jenž by díky svému věku již ani neměl mít volební právo, byl by to poměrně drastický zážitek, ale pokud na to nahlédnu tím jediným správným pohledem pravdy a lásky, pak to pro mne bylo samozřejmě velmi povznášející a obohacující. Vzhledem k tomu, že ve vozidlech nesmíme mít nic, čím bychom se mohli proti případným útokům bránit a při kontrolách jsou nám tyto věci zabavovány, což je také samozřejmě naprosto v pořádku a s tím, že jsou řidiči kamionů jen lovná zvěř souhlasím! K obraně proti fyzickému útoku nám tedy zbývá pouze nevlídné slovo. Avšak když jsem útočníky nazval ošklivými káčátky, kupodivu to s nimi ani nehlo.. Přeji vám všem ... (zkráceno)

Ludva 46241  39 let 14.02. 13:37
Amerivké plácání spojenců po ramenou je úplně totožné s bodáním kudlou do zad a s úsměvem. Amíci jsou profláklí a všehoschopní. Koronavir a oteplobání je jejich práce. Stačí jen myslet!

Ludva 46241  39 let 14.02. 13:32
Pan Křeček výborná volba,ať žije! Ps. Pánko Benda z ODS,používal judr. titul z plzeňských práv kde jej nabil za 6měsíců!

Mašín 81182 14.02. 12:47
Ochráncem veřejných práv se stal člověk, který naprosto popírá smysl této instituce, který falešně používal titul JUDr., který za komunismu vychvaloval socialistické volby a který nedávno navrhoval nevydat Andreje Babiše trestnímu stíhání a odstíhat ho až nebude předsedou vlády?.

Mašín 81182 14.02. 12:46
Kontroloři odhalili plesnivé dětské párky. Výrobce? Paní premiérová

Mašín 81182 14.02. 12:46
Zeman soudcům řekl, že je jejich kolega. To je dost urazil

Mašín 81182 14.02. 12:45
Ceny raketově rostou, inflace je nejvyšší za téměř osm let

Mašín 81182 14.02. 12:44
Teď se Babiš zjevně rozhodl, že to tak nějak \"okecá\" i venku. Neokecá, v případě Donalda Trumpa mu jeho \"čau lidi\" opravdu fungovat nebude. Babiš se řítí do velkého bezpečnostního průšvihu. A s ním celé Česko.

Mašín 81182 14.02. 12:44
Babiš se chová nezodpovědně už jen proto, že nechápe, proč by Česko mělo plnit své spojenecké sázky - tedy v prvé řadě kvůli své vlastní bezpečnosti. Jeho výrok, že \"armáda by to ani neuměla utratit\", je výronem alibismu černého pasažéra v aliančním vlaku.

Mašín 81182 14.02. 12:43
K tomu připočtěme, že Trump je velmi inovativní ve svých metodách. Cla na dovoz oceli a hliníku - i ze zemí Evropské unie - uvalil na základě článku o možném ohrožení národní bezpečnosti USA. Ze stejného důvodu stále hrozí cly na auta. A když potřeboval, aby Mexiko zasáhlo proti imigračnímu proudu, žádný důvod ani nehledal. Prostě pohrozil plošným zdaněním mexického dovozu do Spojených států.

Mašín 81182 14.02. 12:43
Je pravidlem, že američtí prezidenti se v druhém volebním období více soustředí na zahraniční politiku. Trump nebude výjimkou. Ze všeho, co o něm víme, je navíc zřejmé, že se nezklidní, spíše jen odpoutá. A také víme, že spojenecké výdaje na obranu jsou jeho osobním tématem, kterého nemá důvod se vzdát. Zrovna minulý týden se v Kongresu během zprávy o stavu unie pochlubil, jak alianční partnery přiměl k vyšším výdajům na obranu.

Mašín 81182 14.02. 12:42
Vojenská a vojensko-technologická spolupráce se rovněž omezí jen na věci, kde by ukončení programu Američany nějak bolelo, zbytek půjde k ledu. A když na to přijde, kde je řečeno, že země, jejíž premiér ve Washingtonu kreslí grafy, aby je pak doma hodil do koše, musí mít amerického velvyslance? Nechme to v Praze chvíli neobsazené.

Mašín 81182 14.02. 12:42
Proč by měl nějaký Linet v USA prodávat za levno české nemocniční postele? Šup tam cla! Česká zbrojovka? Pistole má hezké, v USA oblíbené, ale když je trochu zdražíme, sáhnou Američané po jiných, šup tam cla! Položku za položkou si to takto v Trumpově administrativě projdou. Lidi na to mají a baví je to.

Mašín 81182 14.02. 12:41
Pro Česko to bude nepříjemné, ale Babišovi to bude nejspíš jedno, protože o zemi jako takovou mu zas tak moc nejde. To spíš o nejbližší volby. Jenže Trump tentokrát nebude hotov, bude chtít, aby delikventské země a jejich reprezentace už opravdu svoji ignoranci pocítily. A protože je byznysmen, vezme to nejspíš přes obchod. Podívá se, co která země do USA dováží, co tam, kde prodává, a pokud to vyloženě nepoškodí americkou stranu, patřičně to té druhé osladí.

Mašín 81182 14.02. 12:41
Spolehlivé spojence Trump příkladně vyzdvihne, s jejich státníky se sejde na separátním jednaní, jako to udělal loni v prosinci v Londýně. Takové země patrně získají i další výhody, ale o to se Česko starat nemusí, do téhle skupiny patřit nebude. Bude mezi těmi, které americký prezident veřejně označí za delikventy, jejím státníkům rozešle otevřené kárné dopisy a přímo na summitu jistě najde další způsob, jak je zpucovat.

Mašín 81182 14.02. 12:40
Ale právě na to, že Trump ze svého požadavku opravdu nesleví, může vzít Babiš jed. Bude to asi takhle. Pokud to nepřijde dříve, pak nejpozději před summitem NATO na konci příštího roku, si nechá americký prezident předložit obranné výdaje členských zemí. Ambasády k tomu z jednotlivých států do Bílého domu pošlou rešerše, jak se tamní politici průběžně staví k požadavku dvou procent. Jestli ho berou vážně, snaží se k cíli alespoň přiblížit, nebo jej sabotují, či dokonce odmítají. Případně zda volí Babišovu cestu \"slibem neurazíš\".

Mašín 81182 14.02. 12:39
Po loňské návštěvě v Bílém domě se Babiš pochlubil, jak prezidenta Trumpa potěšil svým rozpočtovým výhledem. Podle toho mělo Česko v roce 2024 dávat na obranné výdaje 2 procenta HDP. Přesně tak, jak to chce Trump. Respektovanému deníku Financial Times pak Babiš dokonce nakreslil graf, který prý předtím načrtl i Trumpovi. Inu, jak se říká, jeden obrázek vydá za tisíc slov. Asi aby si to Donald dobře pamatoval.

Mašín 81182 14.02. 12:39
\"Nebude Trump, nebude problém,\" počítá Babiš evidentně s tím, že příští demokratický prezident USA přestane s tím otravným tlakem na spojence, aby plnili své alianční závazky. Babiš si ovšem musí být zatraceně jist, že politickou situaci v USA hodnotí správně, že se v sázce na Trumpovu prohru neplete. Jediným dalším vysvětlením by totiž bylo, že je úplně mimo. Že mu vůbec nedochází, jak škaredě si pro sebe i celou zemi koleduje.

Mašín 81182 14.02. 12:38
Andrej Babiš to ale vidí jinak. Je si jistý, že Trump prohraje, a v Bílém domě skončí už příští rok v lednu. Nahlas to sice Babiš neřekl, ale chová se tak: nechal se slyšet, že 2 procenta výdajů na obranu jsou pro Česko zbytečně moc a výhledově bude stačit o dost méně. Asi tak 1,4.

Mašín 81182 14.02. 12:38
V amerických demokratických primárkách zatím vítězí socialista Bernie Sanders. Pokud to tak půjde dál, obhájí Donald Trump v listopadu Bílý dům. A zůstane v něm až do ledna 2025.

Mašín 81182 14.02. 12:37
Babišovo \"čau lidi\" na Trumpa fungovat nebude. Nedodržení závazku, že Česko bude dávat 2 procenta HDP na obranu, už opravdu neokecá.

Mašín 81182 14.02. 12:36
Babiš za A) ví, že Trump prohraje volby, za B) je úplně mimo. B je správně

Mašín 81182 14.02. 12:36
Hm, Severní Makedonii přejedu ani ne za dvě hodiny. Normální člověk na takové vzdálenosti zastaví maximálně na jedné pumpě. Takže ČR je také kotel drog.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16860

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti