Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 1800

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 21.05. 10:15
Ministerstvo financí ústy Aleny Schillerové pravidelně přednáší pajány na počest božstva EET a děkuje mu za blaho, které přineslo všemu lidu. Osmnáct miliard, tři miliardy, dvanáct miliard, dvacet miliard, třicet tři miliard. Jak ale upozorňují nezávislí a opoziční ekonomové, s těmito částkami se to má podobně jako s informacemi o vývoji epidemie COVID-19. Nikdo je neviděl. Kromě šestiřádkové tabulky na stránkách MF, sestavené z inkasa daní a údajů z daňových přiznání, nebyla předložena žádná relevantní analýza. Důležité je, že jsme nejlepší na světě a že se šťastné zítřky staly realitou.

Anonym 46117 21.05. 10:15
Je nejvyšší čas upozornit policii ČR na tyto stránky a příspěvky Mašina.Nepodlozene útoky na premiéra už překračují únosnou mez.

Mašín 81182 21.05. 10:15
Jenže právě propagandisticky manipulovaná a z kontextu vytržená data provázejí EET od jejího počátku. Stačí si připomenout kampaň spuštěnou za peníze daňových poplatníků 1. 6. 2016 a tehdejší vládní rétoriku. Podle ní vytvářejí soukromníci šedou ekonomiku v rozsahu několika stovek miliard korun ročně. Co na tom, že tím by každý z necelého milionu registrovaných živnostníků vytvořil nepřiznaný zisk statisíců každý rok? Bylo by skvělé, kdyby se tato tvrzení opírala o reálný výzkum. V takovém případě by musel český venkov vypadat jako Beverly Hills.

Mašín 81182 21.05. 10:14
Každá demokratická společnost se zákonnými úpravami brání nepoctivosti, zlodějně a nezákonnosti. V opačném případě riskuje bujení nespravedlnosti a postupnou erozi demokratických principů. Ale jen autoritářské vlády se uchylují k restrikcím jako k jedinému definitivnímu řešení. Historická zkušenost jednoznačně říká, že centrální systémová opatření?, jako je cenzura, EET nebo čínský systém sociálních kreditů, zužují prostor pro svobodu, lidská práva, péči o duši. Je to vždy cesta opačným směrem než k mravnímu rozměru člověka. Situaci to vždy ještě horší, protože jsou trestáni především poctiví, kterých je většina. Ve společnosti vzrůstá napětí, všeobecná nedůvěra, bují byrokracie a korupce. Čím více zákonů a omezení, tím chudší je lid. Spravedlnosti a rovnosti v jakékoli oblasti společenského života nelze dosáhnout perzekucí a ideologickou manipulací.

Mašín 81182 21.05. 10:14
Co nám tedy zákon č. 112|2016 Sb. o elektronické evidenci tržeb za tři roky své platnosti přinesl? A co vzal? Jak zlepšil náš život? Kde jsou slibované investice? Kde je těch 18 nemocnic, vysoké platy zdravotníků a učitelů, 900 dětských hřišť, 140 škol a školek, 270 kilometrů špičkových železničních tratí? To vše násobené třemi, protože propagandisticky hlásané přínosy pro blaho všech? měly do rozpočtu proudit každoročně od prosince roku 2016.

Mašín 81182 21.05. 10:13
Soudnému občanovi už musí být jasné, že projekt EET se sice osvědčil jako ideologický výtah k moci pro Andreje Babiše v souvislosti s protikorupční hysterií, ale v rámci deklarovaných společenských a ekonomických bonusů nepřinesl vůbec nic. Alespoň nic v pozitivním slova smyslu. Navíc je zjevné, že se tato digitální ruina ocitla za poločasem svého rozpadu. Ochrana absolutní drtivé většiny? poctivých podnikatelů před hrstkou nepoctivých prostřednictvím tohoto nákladného, byrokraticky nabubřelého a těžkopádného systému má stejnou logiku jako nasadit na jarní alergickou rýmu chemoterapii a ozařování.

Mašín 81182 21.05. 10:12
Jak je najednou možné, že se EET stává pro podnikatele přítěží a komplikací? Vždyť hlavními argumenty pro její zavedení byla triviální jednoduchost? (vybavuji si teatrální demonstraci Andreje Babiše s levným mobilním telefonem), podpora poctivých podnikatelů? a narovnání podnikatelského prostředí?. V dobách krize chceme naopak podpořit ty nepoctivé? A k nejhorší hospodářské krizi od roku 1929 umožnit ještě nekontrolovatelné kartelové řádění švadlen, malířů pokojů a jazzových hudebníků? Proč ministryně financí Alena Schillerová v tichosti zrušila herní konzoli pro deprivanty a fízlovské nátury čili loterii Účtenkovku, díky které proudily do státního rozpočtu miliardy navíc?

Mašín 81182 21.05. 10:12
V extatické atmosféře kolem koronavirové krize schválila Poslanecká sněmovna téměř bez povšimnutí další odklad EET pro všechny vlny až do konce roku 2020 včetně spuštění poslední fáze. V důvodové zprávě se uvádí, že s ohledem na nastalou situaci se nepředpokládají po danou přechodnou dobu významnější negativní dopady na státní rozpočet?. Všech sto hlasujících poslanců se ztotožnilo též s argumentem, že EET by ztížila dopady koronaviru na podnikatele?.

Mašín 81182 21.05. 10:11
Tématem elektronické evidence tržeb (EET) už bylo popsáno tisíce normostran a potištěny tuny papíru. Mnohem víc, než si tento socialisticko-inženýrský projekt z dílny makáčů? z ANO, ČSSD, KDU-ČSL, dvou poslanců Okamurova Úsvitu a tří nezařazených zaslouží. Česká republika má mnoho závažnějších problémů k řešení než vyfabulovanou šedou ekonomiku kadeřnic, pedikérek, hospodských, instalatérů či farmářských trhů.

Mašín 81182 21.05. 10:11
Bilance elektronické evidence tržeb: bída, zmar a škody na duši

Mašín 81182 21.05. 10:10
S požehnáním komunistické strany a proruského prezidenta se z České republiky pod vedením agenta totalitní policie stala ubohá kriminální zrůda. Banánová republika bez banánů, emirát bez Alláha, smutná kapitola z Knihy džunglí. Poděkování patří zaměstnancům holdingu, Janu Macháčkovi z Institutu pro politiku a společnost hnutí ANO 2011, státním zástupcům, editorům masových médií, velevážené justici i policii a mnoha pracovníkům z oblasti vědy a kultury za jejich ohlušující mlčení.

Mašín 81182 21.05. 10:10
Takhle se proměnil český stát. Kdysi nejlepší demokracie postkomunistické Evropy. Havlovo a Masarykovo dědictví. Země Jana Husa a Karla Čapka.

Mašín 81182 21.05. 10:09
A České dráhy pod praporem propagace železniční dopravy inzerují v novinách premiérova vydavatelství Mafra. Má to logiku. Vždyť premiér vlastní i nejpoužívanější jízdní řády IDOS. Bez ctěných služeb a produktů firem našeho premiéra se tu, prosím pěkně, nelze už ani up.dnout. A včely navíc milují jeho řepku.

Mašín 81182 21.05. 10:08
Dotace do pekárny Penam na výrobní linku pro toustový chleba. Dotace do luxusní farmy Čapí hnízdo. Dotace na zemědělskou půdu s nejasným vlastnictvím. Dotace na kuřata, prasata a krávy. Peníze státu do soukromých novin, které šíří propagandu vládní strany. Výhody při výrobě bionafty. Daňové podfuky s reklamou v rámci holdingu. Nepřátelské přebírání firem a sebevraždy okradených bývalých vlastníků. Zastavená daňová šetření. Agresivní verbální útoky na oponenty. A nekonečné tuny lží, pomluv, zastrašování, dehonestací, difamací, imbecilních předstíraček a absurdní sugesce lásky k lidu. K tomu všemu zbabělá elita země mlčí.

Mašín 81182 21.05. 10:08
Nyní se potvrdilo, že státní dráhy poslaly od roku 2015 neuvěřitelných 112 milionů korun za inzerci do novin předsedy vlády a dříve ministra financí. Když to přeložíme do věcného pojmenování, tak jde o to, že Andrej Babiš krade veřejné peníze. Taková věta nemůže být napsána bez jasného rozmyslu o právních důsledcích. Podmět a přísudek, věta jednoduchá, skutkové tvrzení, které je správné doložit a vysvětlit třeba i u soudu:rnrnPremiér krade.

Mašín 81182 21.05. 10:07
Státní žalobci jsou zalezlí a schovaní za svými alibistickými bláboly. Koryfejové veřejnoprávních médií předstírají veřejnou službu v boji s koronavirem a udělují nekonečný prostor vládním představitelům. Na svoji zodpovědnost vůči demokracii a právnímu státu rezignovali. V České televizi i v Českém rozhlase je konflikt zájmů premiéra předkládán jen jako jedna z možných, ale nepotvrzených variant interpretace. To podle pravidla, že každý má svoji pravdu. Jenže to je lež. Pravda je jenom jedna.

Mašín 81182 21.05. 10:06
Bohužel tento úžasný a v českých dějinách bezprecedentní civilizační vzestup nepochopila zhruba polovina obyvatelstva a političtí zločinci éry Facebooku tuto vítěznou cestu českého národa téměř zcela zlikvidovali a zčásti nás znovu zaprodali východním autokraciím.rnrnKde jsme dnes? Právní jistoty občanů jsou těžce nalomeny, protože ve společnosti, která se řídí právem silnějšího, neplatí rovnost před zákonem. Předseda vlády si uděluje do svých firem dotace a téměř celá elita médií, politiky a kultury drží svá vznešená ústa.

Mašín 81182 21.05. 10:06
Naše země měla léta pověst nejlepší východoevropské demokracie, premianta postsovětské transformace. Díky této pověsti jsme byli rájem investorů. Z bolševického smetiště jsme se dostali do rodiny nejrozvinutějších států světa. Byl to obrovský úspěch a děkujeme osudu, že jsme byli u toho.

Mašín 81182 21.05. 10:05
Český stát se proměnil v kriminální zrůdu. Premiér krade veřejné peníze a skoro všichni mlčí

Mašín 81182 21.05. 10:05
Jiříku, tak to si připrav pořádnej řemen, protože ten budeš v dohledné době utahovat do takový míry, jako si utahují ženský korzety.

Anonym 46117 21.05. 10:03
U nás v lékárně prodávají roušky s nanovlaknem,stojí 10 kusů 199,- Kč.Asi mají i větší balení.Rouskou chráním hlavně sebe a ostatní,kteří se budou posklebvat mi můžou být ukradení.Darkov je nedaleko a hodně horníků tam dojíždí i z Ostravy,u nás je tedy zvýšená pozornost na místě.Rozestupy jsou označeny na podlaze obchodu a lidé ho dodržuje,záleží i na organizaci v jednotlivých obchodech,ale to je pořád jen o lidech,vláda nemůže hlídat všechny.

Anonym 86830 21.05. 09:37
Mršín je mentální Zilvar z chudobince už teď.

Anonym 86830 21.05. 09:35
Jiří, roušku si klidně noste, jak budete chtít vy, nikomu do toho nic není, pošklebovat se může jen blb, stejně tu s námi roušky už zůstanou, jako v Asii, až budou chřipky, bude takových víc, co se rozhodnou chránit se - byť jen na 60%. Myslím, že na roušky už jsme si zvykli. Snad se rozjede výroba v těch firmách, které to slibují - stačilo by roušku s nanovláknem. Takových bude víc, kteří se už nebudou žinýrovat vzít si roušku, když budou řádit chřipky. Na chřipky každým rokem umře tuším dva tisíce lidí.

Anonym 46117 21.05. 09:25
Mrsine,zase špatně.30% co nevidělo,to procento,v žádném případě neviděli.Hlupacku,ty chceš někoho poučovat a sseerres jednu hrubku za druhou.

Jiří 46288 21.05. 05:40
Pane Mašín! Jsme 2 nesmiřitelné tábory! Vy jste na straně pravice,já na straně levice! Nikdy jsem nebyl v žádné straně,ale jak zde vládla pravice s panem Nečasem,protože byl pro obyčejného občana nečas,tak jsem vstoupil do levicové strany,abych mohl na pravici lépe nadávat!

Jiří 46288 21.05. 05:34
Pane Mašín! Za vlády pravice by bylo hůř! Klausovo utahování opasků by mělo zelenou!

Mašín 81182 21.05. 01:28
Není se čemu divit. Vletět do korony s holým zadkem, protože bylo vše štědře rozdáno, zdůrazňuji rozdáno, a ne proinvestováno. Takhle tupě hospodařící jedinec končí v exekuci i bez korony. Jednou by to tak stejně dopadlo, teď mají vládci výmluvu. ANO, nikdy už nebude v této \"firmě\" líp. Jen kapitáni se upnou do zlatých padáků. Koblihy, máte, co jste chtěli!

Mašín 81182 21.05. 01:23
Jojo, 7 let estébáka a už se to ukazuje, celá tahle komoušskolevičácká vláda. Estébákovi vyšlo, že přišel, když se ekonomice dařilo a výsledek je přesto katastrofální, on to samozřejmě svede na koronu a těch 30 % mu to zase sežere. Ono se vždy vše ukáže po čase. Bohužel díky těm 30%, co neviděli dopředu, to obs.re celá zem.

Mašín 81182 21.05. 01:18
korunu neznehodnotil corona virus,ale naše zlodějská a prodejná vláda.

Mašín 81182 21.05. 01:17
V zemích, kde se platí eurem, činila v dubnu průměrná meziroční inflace 0,3 procenta. Ještě v březnu se jednalo o 0,7 procenta a v dubnu loňského roku o 1,7 procenta.

Mašín 81182 21.05. 01:17
Visegrádský chudobinec jede. Pouze mu to kazí Rumuni, ti jsou před Slovákama.

Mašín 81182 21.05. 01:15
Druhá nejvyšší inflace po Česku je v Polsku (2,9 procenta). Třetí nejvyšší růst cenové hladiny vykazuje Maďarsko ? o 2,5 procenta.

Mašín 81182 21.05. 01:14
Meziroční inflace v Evropské unii v dubnu klesla na 0,7 procenta oproti březnovým 1,2 procenta a oproti 1,7 procenta v dubnu loňského roku. Vyplynulo to z dat, jež ve středu zveřejnil evropský statistický úřad Eurostat. V Česku rostou spotřebitelské ceny nejvíce z evropské sedmadvacítky ? o 3,3 procenta.

Mašín 81182 21.05. 01:14
Ceny letí vzhůru. V Česku je nejvyšší inflace v celé Evropské unii

Jiří 46288 20.05. 23:08
Dokud nebyly zavedeny roušky,tak některé pokladní v Supermarketech si kašlaly nebo kýchaly přímo do dlaní a pak braly zboží! Mnohdy jsem je upozorňoval ať kýchají do rukávu!

Jiří 46288 20.05. 23:01
Jenomže já budu mít roušku a druhý ne a bude na mě prskat a Covid rouškou projde! To je ten problém! A respirátory PP F3 nejsou k dostání,ty jsou jen pro nemocnice! Navíc až se zruší roušky a já ji budu mít,tak ti bez roušek se mi budou pošklebovat!

Anonym 46117 20.05. 19:19
Vše záleží na lékařích.Lidem,kteří mají sníženou imunitu,seniorům atd.nasi lékaři doporučují,bez ohledu na uvolnění v nošení rousek,roušky stále nosit.Ridte se svým zdravotním stavem a selským rozumem.

Anonym 86830 20.05. 19:10
Brazílie je ve válce a tu prohrává, říká expert o boji s koronavirem.rnDen za dnem přibývají v Brazílii stovky obětí nového typu koronaviru. V úterý byl jejich počet rekordní, zemřelo 1179 lidí. V počtu potvrzených případů je Brazílie už třetí na celém světě. Podle ředitele pohotovostního střediska proti covidu-19 v Sao Paulu Dimase Covase budou následující dny pro boj s virem klíčové.rn(NENÍ ČEMU SE DIVIT, TO JE TĚŽKÁ DOMLUVA, KDYŽ SI TAM JEŠTĚ NEDÁVNO POŘÁDALI KARNEVALY..)

Jiří 46288 20.05. 19:06
Zapomeňte na rozestupy 2 m! Ministr zdravotnictví jak zruší roušky,čeká,že občané budou dodržovat vzdálenost 2 m! Dnes jsem byl nakupovat v Kauflandu! Z občanů čekajících na placení u pokladen,nikdo odstup 2 m nedodržoval! Jeden občan před pokladnou do mě jemně žduchl! Což znamenalo,že byl nalepen přímo na mě! Říkám mu má se dodržovat odstup 2 m! Neřekl na to nic! V Supermarketech a obchodech by se roušky měly nosit tak dlouho dokud Covid nezmizí,nebo bude vynalezena vakcína!

Anonym 86830 20.05. 19:06
ODS je vhodná strana taky pro pomatence typu Novotného.

Jiří 46288 20.05. 18:55
Pane Mašín! Za vlády ODS by byla potopa už nyní a není vyloučeno,že pro obyčejného občana by byla stále! ODS je vhodná strana pro bohaté! Nepřipustíme,aby někdo živořil a jiný mohl tisícovkami tapetovat Václavák!

Anonym 86830 20.05. 18:26
ad 117 - .. a nezaběhl se jeho pes k sousedovi, aby se mu tam vykálel..?

Anonym 86830 20.05. 18:20
Prymula by podle mě byl vhodný kandidát na prezidenta. Akorát že by tam nebyl tak dobře využitý, potřebovali bychom více Prymulů.

Anonym 86830 20.05. 18:18
Prymula dostal od Babiše křeslo. Vedle ministra tak bude mít Česko i vládního zmocněnce.

Anonym 46117 20.05. 14:36
Prezident jmenoval Petra Angoallossyho a teď honem novinářská zumpo hledat cokoliv proti němu.Co dělal v mateřské školce,na ZS,na střední škole,na vysoké škole.Co dělají rodiče,prarodiče,sourozenci,manželka,děti.Co kamarádi,nesedí některý v lochu,není nikdo z příbuzných sympatizant ANO?

Mašín 81182 20.05. 12:45
Marie Benešová mluvila o Smartwings a spletla si Korejce a Číňany. Dvakrát

Mašín 81182 20.05. 12:25
Jestli ten člověk nemá 40,-Kč na vlak, tak celý život nepracoval, ale celý život ho.no dělal. Já na rozdíl od Jiříka a Babiše nenatahuju ruce ke státnímu cecíku, chudinko.

Anonym 86830 20.05. 12:23
Tak už to chodí, že neumětelové kritizují ty, kteří něco dokázali, na rozdíl od nich samotných.

Anonym 86830 20.05. 12:21
Mršíne - a co tedy to CLOSED.., ty bys tam vešel na heyzl, viď, kobliho, na klozet..

Anonym 86830 20.05. 12:18
A \"vtipem\" nazývá ten primitivní canc s OPEN.. :-)) Nepobavil hloupý vtípek pro jednoduché, ale fakt, že se k nim Mršín sám dobrovolně přiřadil..:-))

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti