Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 2550

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 16.03. 16:00
Turecko po sérii neúspěchů při střetech se syrskou armádou požádalo o vojenskou pomoc NATO. V Radě NATO minulý týden vetovalo vyslání vojenské pomoci Turecku při okupaci Sýrie Řecko. Den poté Turecký prezident ohlásil stažení pohraničníků a otevření hranic s EU pro migranty. Turecké bezpečnostní síly se jich na hranice s Řeckem snaží nahnat co nejvíce. Erdogan prohlásil, že žádné peníze z EU nedostal.rnrnKancléřka Merkelová (dumme Kuh! ) se v pondělním telefonickém rozhovoru Erdoganovi omluvila za údajné zpoždění jedné platby migračního výpalného. Nyní Turecko dostává 9 miliard eur ročně. Merkelová hodlá odletět do Turecka a dohodnout i případné zvýšení této platby za to, že Turecko nebude dále posílat migranty do EU. Návrh byl během pondělí konzultován i v orgánech EU. Řecko jej zásadně odmítlo. Nic už Turecku nebudeme platit. Erdogan peníze defraudoval a použil na prodlužování války v Sýrii. Budeme se bránit vojensky.?, vzkázal Merkelové řecký premiér Kyriakos Mitsotakis (Nová demokracie).

Anonym 86830 16.03. 15:59
Zorganizování této formy skutečné solidarity s Řeckem, které čelí migrační invazi, se odehrálo zcela mimo struktury EU. Výhradně na bilaterální mezivládní úrovni. V pondělí večer se do problému po svém? vložilo i Německo. Spolková vláda německé kancléřky Angely Merkelové (CDU) obvinila Řecko z porušování Ženevské úmluvy o právním postavení uprchlíků, která zakazuje trestně postihovat nelegální vstup do země. Úřad spolkové kancléřky v noci na úterý oznámil, že chce obnovit dohodu s Tureckem o zadržování migrantů výměnou za placení tzv. migračního výpalného?. Dohodu vypověděl minulý pátek turecký prezident Erdogan v reakci na odmítnutí pomoci NATO ve válce proti Sýrii. Turecko nelegálně okupuje 3 severosyrské provincie. V roce 2018 anektovalo kurdský Afrin a severosyrskou provinici Idlíb, kde proti vládním jednotkám chrání džihádisty evakuované z obklíčení u Homsu. V roce 2019 zabrala turecká armáda spolu s džihádisty část kurdské provincie Rojava. Provincii Idlíb nyní dobývá druhým týdnem zpět Syrská arabská armáda.

Anonym 86830 16.03. 15:58
Policejní posily vyslalo na pomoc Řekům v pondělí i Maďarsko. Po jedná vlády, která nasazení maďarských policistů v Řecku schválila, premiér Viktor Orbán (FIDES) zaslal do Athén i nabídku vojenské pomoci při ochraně vnější hranice EU. Upozornil jsem poslance, že může být svoláno mimořádné zasedání Zemského sněmu. V případě řecké poptávky po našich vojenských posilách jsou poslanci schopni se sejít ve zkrácené lhůtě 24 hodin a rozhodnout podle Ústavy o vyslání vojenských jednotek k obraně vnější hranice EU.?, konstatoval Orbán po pondělním mimořádném zasedání vlády. Maďarská armáda byla podle něj uvedena do stavu pohotovosti k obraně hranic. V případě zájmu Řeků jsou maďarští vojáci schopni na hranici s Tureckem dorazit během několika hodin.

Anonym 86830 16.03. 15:58
V neděli po mimořádném zasedání spolkové vlády nabídlo Rakousko Řecku pomoc ve formě vyslání policejních posil. Kabinet kancléře Sebatina Kurze (OVP) na mimořádném jednání vlády rozhodl, že v případě nutností má být k ochraně hranice nasazena i rakouská armáda. Řecku vysíláme ihned na pomoc s ochranou vnější Schengenské hranice zvláštní policejní jednotku. V případě potřeby vyšleme i další posily.?, oznámil po jednání vlády rakouský kancléř Kurz. Dodal, že v případě pokud se Tureckem zorganizovanou migrační vlnu nepodaří odrazit na vnější hranici EU, budou rakouské hranice uzavřeny armádou.

Ludva 46878  39 let 16.03. 15:57
Paní Němcová z ODS,až budete zase krást rohlíky,vemte si tentokrát rukavice.Děkujeme.

Anonym 86830 16.03. 15:57
Radikálně se změnila i situace v Egejském moři. Řecká vláda vyslala do pohraničních vod lodě vojenského námořnictva, které se aktivně snaží zabránit člunům s migranty ve vplutí do řeckých teritoriálních vod. Nedaří se to sice stoprocentně. Na řeckých ostrovech se však aktivizovala improvizovaná domobrana, která se snaží migrantům bránit v přistání. Laickými prostředky a beze zbraní. Přesto velmi účinně. V moři skončil i kameraman AFP, který se snažil migrantům pomoci se dostat z moře na ostrov (autor obrázku Somálských migrantů v moři u Lesbosu). Německý deník Der Tagesspiegel domobrance ihned označil za fašisty a zveřejnil článek o tom, že tito tzv. krajně pravicoví extremisté? pořádají na migranty pogrom.

Anonym 86830 16.03. 15:56
EU NEMÁ ŘEŠENÍ KRIZE ? EU JE SOUČÁST PROBLÉMUrnŘecká vláda včera večer v oblasti kolem hranic s Tureckem vyhlásila výjimečný stav a na hranice vyslala 4. armádní sbor. V pondělí večer řecká vláda cestou Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OSCE) zveřejnila informaci o uspořádání vojenského cvičení na hranicích s Tureckem a důrazně varovala všechny civilisty před vstupem do oblasti, kde vojáci budou střílet ostrou municí. Tato informace byla cestou OBSE zaslána i Turecku, jak to požaduje Smlouva o konvenčních ozbrojených silách v Evropě (CFE). Řecká policie se ji snaží šířit i na mobily migrantů, které byly lokalizovány kolem řeckých hranic.

Ludva 46878  39 let 16.03. 15:55
Hřib leze z mechu,je celej prolezlej a oslizjej. Měl by něco přejmenovat,lidem se uleví.

Mašín 81182 16.03. 15:51
Ludvánku, jestli lady Merkel byla ve Stasi, tak ty si dělal pucfleka Putinovi u KGB.

Ludva 46878  39 let 16.03. 15:50
Kalósek je imunní,páč je věčně nasáklé v lihu jak vložka paní Němcové.

Anonym 86830 16.03. 15:50
PŘESNĚ TAK!! rnLudva 46878 39 let16.03. 15:49rnVedení v čele s Makrelou a Lejnovou ukázali nesmyslnost EU. Babiš by měl řídit EU. Někoho s gulami a mozkem,né ty slepice co jsou vydiratelné amerikou. Makrela byla ve STASI

Anonym 86830 16.03. 15:49
MRŠÍNE, TO PLATÍ I NA TEBE:rnPro pár špinavejch zlaťáků a pro falešnou slávu, zradí člověk člověka i sám sebe - to je ale duševní bída, což? Představte si, že máme stroj času a posuneme se o 30 let zpět - do devětaosmdesátého: U pomníku maršála Koněva se schází vedení Komunistické strany Československa a její členové: Pavel Telička, člen KSČ, budoucí europoslanec a eurocokoli, Petr Pavel, člen KSČ, přísahající nejen věrnost KSČ, ale také věrnost čs. armádě a vojskům Varšavské smlouvy, kádrová rezerva, budoucí generál a dnes zuřivý antikomunista, Tomáš Zima, člen KSČ, budoucí rektor Univerzity Karlovy, stojí vedle soudruha Mikuláše Beka, člena KSČ, budoucího rektora Masarykovy univerzity a senátora za ODS, Petr Dvořák, člen KSČ, budoucí ředitel dezinformační České televize, na kterou nesmí ani Finanční úřad, Vladimír Dlouhý, člen KSČ, si odskočil ze studií na univerzitě v Lovani (tam přece mohl studovat každý, ne? ), ale moc se nezdržel, přemýšlel o rozdílu mezi naftou a oleji. Soudruzi zatruchlí, zavzpomínají, zarecitují báseň, položí květy a slíbí věrnost SSR navždy. Za rohem je pozoruje člen KSČ a agent StB s krycím jménem Plavec, jistý Jaromír Štětina - budoucí agent ukrajinské SBU, europoslanec, dnes antikomunista a rusobijec. rnA tak by se dalo pokračovat. Ti dříve narození si tyhle převlékače kabátů dobře pamatují: Šabatová, Dobrovský, Uhl, Pithart, Rychetský, ičínský atd., atd. A teď jsme zpět v roce dva-dvacet - a titíž lidé dále řídí tenhle cirkus..

Ludva 46878  39 let 16.03. 15:49
Vedení v čele s Makrelou a Lejnovou ukázali nesmyslnost EU. Babiš by měl řídit EU. Někoho s gulami a mozkem,né ty slepice co jsou vydiratelné amerikou. Makrela byla ve STASI

Anonym 86830 16.03. 15:48
Blábláblá..

Anonym 46158 16.03. 15:48
Jižní Morava rádi,usijte si roušky z bavlny a vložte namočený kapesník ve slivovici.Tak nevim,jestli je to fór,nebo to funguje.Alkohol víry ničí,ale asi budu mít opičku.

Mašín 81182 16.03. 15:46
Lékařům dochází trpělivost. Šijí si sami roušky a vytváří podtlakové místnosti

Mašín 81182 16.03. 15:45
Ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) Irena Storová odcestovala v pátek na soukromou dovolenou na Kubu. Ještě v ten den přitom vláda zakázala českým občanům s platností od neděle překročit státní hranice.

Ludva 46878  39 let 16.03. 15:45
Hamáček chtěl zavírat občany za šibenice na demonstracích a hňupy lyžaře co se holenbali,odjeli jsme z italie tak,abychom se vrátili před půlnocí,abychom nemuseli do karantény ha ha takoví jsme mochři. Příště bude křeček Hamáček na tiskovce v pyžamu. Zavřít mochry lyžaře.

Mašín 81182 16.03. 15:42
Inspirace pro Česko: Mongolsko zajišťuje zdravotní prohlídky bezdomovcům

Anonym 86830 16.03. 15:40
Jiří, pošty jsou otevřené. Pro důchod si můžete přijít.

Mašín 81182 16.03. 15:40
Oproti Babišovi jako nebe a dudy. Nejspíš proto premiér nechce, aby jeho ministr vnitra řídil krizový štáb ? ukázalo by se, kdo se jak chová v krizi. To už nicméně český předseda vlády prohrál na plné čáře. A jelikož jej v televizi sleduje celý národ, někde při tiskové konferenci číslo 357 to lidem jistě dojde.

Ludva 46878  39 let 16.03. 15:40
Klus to byl vždycky slepičí flus.

Mašín 81182 16.03. 15:40
Babiš doplnil, že se přece schválilo, že šíření koronaviru je trestný čin. Jasně že to je ve finále trestný čin, ale já se tady snažím přesvědčit lidi, ať uvažujou hlavou a dělají všechno pro to, aby se nám tady nestalo to, co v Itálii,? prohlásil Hamáček.

Mašín 81182 16.03. 15:39
Ta nejdůležitější část ale přišla na konci, vlastně už v pondělí po půlnoci, kdy vládní opatření začala platit. Hamáček opakovaně odpovídal na dotazy, co se lidem stane, pokud poruší karanténu a budou se například někde shlukovat. Těm lidem hrozí to, že někoho nakazí a on pak umře,? řekl.

Mašín 81182 16.03. 15:39
Babiš nejprve přečetl to nejdůležitější z několikahodinového jednání vlády. Nesrozumitelně, jednotvárně, bez snahy o to, aby občané věděli, co se bude dít. Navíc se později ukázalo, že dětinsky trval na tom, aby Hamáček neřídil krizový štáb a on sám nemusel ustoupit do pozadí, ač by to bylo jednoznačně dobré řešení. Doufejme, že se to stane i tak, protože to poslední, co se Babišovi daří, je uklidnění situace.

Mašín 81182 16.03. 15:38
Věcný, přesvědčivý a nakonec i rázný. Tak se dá popsat Hamáčkův výstup před kamerami. Ač na začátku vyvolalo úsměv, že jako jediný dorazil v červené mikině a džínách, nejspíš se právě jemu podařilo nejlépe vysvětlit, co se děje. Vedle unaveného a zjevně nervózního Babiše, který není schopen srozumitelně sdělit občanům vůbec nic, ministr vnitra tentokrát skutečně vynikl.

Mašín 81182 16.03. 15:38
Ministr vnitra Jan Hamáček. Ten, co na sobě nechá dříví štípat a jménem ČSSD, kterou pomalu posílá do politického hrobu, vždycky nakonec ustoupí. Ustoupil i v neděli, když bylo oznámeno, že nebude řídit Ústřední krizový štáb, ač to je ze zákona jeho pravomoc. A přesto si z tiskové konference, na které vláda oznámila karanténu pro celé Česko, odnáší vítězství.

Mašín 81182 16.03. 15:37
Bezmocný stařec na Hradě a nekompetentní vláda. Ne, to není březen 1939

Mašín 81182 16.03. 15:36
Lidé se zlobí na vládu kvůli rouškám. Vznikla petice za demisi Babiše i Vojtěcha

Mašín 81182 16.03. 15:33
Babiš označil muže, jehož odmítli vyšetřit, za provokatéra. Testy mu prokázaly koronavirus

Mašín 81182 16.03. 15:32
Česká vláda selhala v krizové komunikaci, píše expert. Babiš dělá jen propagandu a chaos

Jiří 46288 16.03. 15:10
Pokud Policisté budou v karanténě,zločinci budou mít Havaj!

Jiří 46288 16.03. 15:02
Pokud důchodci nebudou mít pořádnou výživu,budou oslabeni a spíše mohou podlehnout Koronaviru!

Jiří 46288 16.03. 14:54
Vláda má večer jednat o celoplošné karanténě! Ať rozhodnou jak chtějí,musí důchodcům umožnit si dojít na poštu pro důchod,jinak důchodci nezahynou koronavirem,ale hladem! Vláda by to neměla mlátit hlava nehlava každý den!

Anonym 46158 16.03. 14:05
Kašpárek Klus obrátil.Aspon je vidět,že jen ovce podporují deblbblok.Bez samostatného uvažování,tajtrlici.

Anonym 86830 16.03. 12:33
Vždyť jdou opět obyvatelstvu vzorem, a tak se šli první schovat do bezpečí karantény. Přeci nebudou dělat Babišovi naschvály..

Anonym 86830 16.03. 12:32
PŘEPOSÍLÁM:rnHerci a komedianti v čele s Hrušínským se nabízí jako pomocný personál do nemocnic? Nesmysl. Zmizeli..Ještě nedávno tvrdili, jak nám ukáží.. Jak je vše jednoduché: herci, komedianti a zpěváci prý nebudou mít na výplaty a v nemocnicích se nedostává pomocného personálu. Takže děkujeme hercům, komediantům a zpěvákům, že půjdou jako avantgarda v čele a současně si vydělají na chudé mzdy. Přece to stále tvrdí! A lidem pak ani dodatečné dotace nebude vadit, pokud se Hrušínský, Klus, Banga či Aňa Geislerová (doplňte si další) zapojí do pomoci! Mimochodem, všimli jste si, jak zmizely neziskové organizace v čele s Člověkem v tísni, kde je konec Evropským hodnotám s pporrno Jakubem Jandou a Amnesty International? Jsou fuč? Kam zmizel Halík, který má pomáhat postiženým, či ohroženým? Kde je Šimon Pánek, tolik aktivní, když byl za ochrankou? Jak pomáhá lidem v tísni? A kde je ten jeho aktivní ansábl vykladačů pravdy, když jsou školy zavřené? Budou si chodit pro výplaty? A kam zmizeli junáci a pionýrky z Amnesty International, když je potřeba každé ruky? Vylez, Davide Ondráčko a mazej pomáhat, nejenom žvanit za naše peníze! Kam se všichni nadupaní mladí a odhodlaní vytratili, když mají jít v čele, jak vždy hlásali?

Anonym 46158 16.03. 11:42
Všichni teď vyčítají vládě,že nejsou ochranné pomůcky.Objednane byly,ale výrobci je ponechali v zemi výroby a zakázali vývoz.Slovaci měli taky velké oči,ale potvrzena objednávka nic neznamená.Pokud zboží nemám pod střechou,jako bych neměl a to teď zjišťují i oni.Dnes reportáž z Bruselu,Belgie nemá nic.

Anonym 37249 16.03. 11:36
830 musím jen souhlasit.neziskovky to je plevel který nejde vyhubit.jsou schované za různými spolky.

Anonym 86830 16.03. 11:26
Proč se nezásobily ty neziskovky, když od státu čerpají miliardy.. Proč nebyly tak prozřetelné, aby byly přichystané na cokoliv, když zachraňují celý svět, jenom u nás to neumí. Teď jsou zalezlé. Nebo opravdu spíš pomáhají stříhat ty ploty, aby bylo v Evropě ještě víc nemocí. Stejně je to všechno jen kvůli globalizaci. Příroda už to tak vymyslela, že v každém místě planety mají lidé své zvyklosti, nemoci, stravovací zvyky.. Proč je nutné to celé násilně a za každou cenu přemísťovat..! Kvůli tomu, abychom poznali jiné kultury a zvyky. Aha. Tak tady máme výsledky. Středověký islám pustoší i tam, kde nikdy nebyl, a ještě k tomu nemoci, které zavlekli globalisti.

Anonym 86830 16.03. 11:10
VŠECHNO JE TO JEN O TÉ NEUKÁZNĚNOSTI A BEZOHLEDNOSTI. JAK JSEM ŘEKLA UŽ DÁVNO - NIKOHO NEPOUŠTĚT VEN LYŽOVAT A NIKDO NESMÍ SEM. NAKONEC NA TO STEJNĚ DOŠLO, JENOM JSME SI MOHLI UŠETŘIT TY ZVYŠUJÍCÍ SE POČTY KVŮLI PRAVÝM ČESKÝM JOUDŮM.rnAnonym 4615816.03. 10:04rnV Litovli to začalo neukázněným lyžařům.Vsechno teď záleží na každém z nás.Vcera se Hamáček oprávněné na..ral.

Anonym 86830 16.03. 11:08
Ludva 46878 39 let16.03. 09:36rnBabišovi a spol. patří Vám velký dík za tvrdou práci,obětování volného času a boje s mediálními kolaboranty a opoblokem. Myslím,že média a opoblok je nebezpečnější než koronavirus.

Anonym 86830 16.03. 11:05
Jiří - a ještě jste zapomněl dodat - v tom Wuchanu vir nakonec spáchá sebevraždu (jako Hitler :-)

Anonym 86830 16.03. 11:03
NO VIDÍTE, JIŘÍ, ŽE UMÍTE BÝT I VTIPNÝ. JEN TAK DÁL :-))rnJiří 4628816.03. 09:30rnOčekávám,že válka lidstva s Koronavirem bude jako válka Německa s Ruskem za 2.světové války! Nejprve bude Koronavirus vítězit jako Němci v Sovětském svazu! Pak se ,ale zastaví,jak se zastavili Němci před branami Moskvy! Pak lidstvo bude Koronavirus bít a hnát až do Wu-chanu,kde virus kapituluje,tak jak Rusové hnali Němce až do Berlína kde Němci kapitulovali!

Anonym 86830 16.03. 11:01
TAK TAK. A SAMA JSEM SE RÁDA PODÍVALA NA HURVAJZE :-). PRO MRŠÍNA KONEČNĚ POŘAD! rnAnonym 4615816.03. 08:37rnMrsine,dnes v devět začíná děcko vyučování děti.Budou probírat i shodu podmětu s přísudkem,tak se dívej,možná už nebudeš sekat hrubky.

Anonym 86830 16.03. 10:59
Jiří, podle toho, co dneska říkají ve zprávách, tak je uzavřených několik obcí a jestliže nepatříte do těchto obcí, tak autem jeďte na svou chatu a do přírody. Držte si odstup od lidí, v lese snad jich potkáte minimum.

Anonym 86830 16.03. 10:56
MRŠÍNE, NEOPSAL JSI PROČ JSOU ODOLNÉ DĚTI. PÍŠEŠ JEN SAMÉ STRAŠÁKY, DOKTORE KOPÍREK, ALE NA TEN DŮVOD JSI JAKSI ZAPOMNĚL. KDYŽ O VIRU NIKDO NIC NEVÍ, TAK MAŠÍN VÍ VŠECHNO ..:-))rnMašín 8118215.03. 22:58rnPeková také vysvětluje, proč jsou proti němu odolné děti.

Anonym 86830 16.03. 10:51
Jiří, hlavně že si můžete vybrat, do kterého supermarketu budete chodit.

Anonym 86830 16.03. 10:49
Ludva 46878 39 let15.03. 20:04rnSmažko Bartoši apeluj na klaunijádu v Bruselu. Joo ty nemáš čas,musíš se svými hackery napadat servery nemocnic,aby jsi mohl žblebtat o digitalizaci a legálnosti marjány. Naštěstí už neokupuje žádnou kliniku s bratry squotery.

Anonym 86830 16.03. 10:48
Ludva 46878 39 let15.03. 19:58rnCo neziskovky? Kde jsou? Našincům nesmějí pomáhat? Joo voni jsou zaneprázdněni prostřiháváním ostnatých drátů na řecké hranici. Jedna paní šije bavlněné roušky ze svého materiálu pro sestry do nemocnice,za takové lidi pánbů zaplať.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11970

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti