Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 10050

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 14.02. 12:46
Kontroloři odhalili plesnivé dětské párky. Výrobce? Paní premiérová

Mašín 81182 14.02. 12:46
Zeman soudcům řekl, že je jejich kolega. To je dost urazil

Mašín 81182 14.02. 12:45
Ceny raketově rostou, inflace je nejvyšší za téměř osm let

Mašín 81182 14.02. 12:44
Teď se Babiš zjevně rozhodl, že to tak nějak \"okecá\" i venku. Neokecá, v případě Donalda Trumpa mu jeho \"čau lidi\" opravdu fungovat nebude. Babiš se řítí do velkého bezpečnostního průšvihu. A s ním celé Česko.

Mašín 81182 14.02. 12:44
Babiš se chová nezodpovědně už jen proto, že nechápe, proč by Česko mělo plnit své spojenecké sázky - tedy v prvé řadě kvůli své vlastní bezpečnosti. Jeho výrok, že \"armáda by to ani neuměla utratit\", je výronem alibismu černého pasažéra v aliančním vlaku.

Mašín 81182 14.02. 12:43
K tomu připočtěme, že Trump je velmi inovativní ve svých metodách. Cla na dovoz oceli a hliníku - i ze zemí Evropské unie - uvalil na základě článku o možném ohrožení národní bezpečnosti USA. Ze stejného důvodu stále hrozí cly na auta. A když potřeboval, aby Mexiko zasáhlo proti imigračnímu proudu, žádný důvod ani nehledal. Prostě pohrozil plošným zdaněním mexického dovozu do Spojených států.

Mašín 81182 14.02. 12:43
Je pravidlem, že američtí prezidenti se v druhém volebním období více soustředí na zahraniční politiku. Trump nebude výjimkou. Ze všeho, co o něm víme, je navíc zřejmé, že se nezklidní, spíše jen odpoutá. A také víme, že spojenecké výdaje na obranu jsou jeho osobním tématem, kterého nemá důvod se vzdát. Zrovna minulý týden se v Kongresu během zprávy o stavu unie pochlubil, jak alianční partnery přiměl k vyšším výdajům na obranu.

Mašín 81182 14.02. 12:42
Vojenská a vojensko-technologická spolupráce se rovněž omezí jen na věci, kde by ukončení programu Američany nějak bolelo, zbytek půjde k ledu. A když na to přijde, kde je řečeno, že země, jejíž premiér ve Washingtonu kreslí grafy, aby je pak doma hodil do koše, musí mít amerického velvyslance? Nechme to v Praze chvíli neobsazené.

Mašín 81182 14.02. 12:42
Proč by měl nějaký Linet v USA prodávat za levno české nemocniční postele? Šup tam cla! Česká zbrojovka? Pistole má hezké, v USA oblíbené, ale když je trochu zdražíme, sáhnou Američané po jiných, šup tam cla! Položku za položkou si to takto v Trumpově administrativě projdou. Lidi na to mají a baví je to.

Mašín 81182 14.02. 12:41
Pro Česko to bude nepříjemné, ale Babišovi to bude nejspíš jedno, protože o zemi jako takovou mu zas tak moc nejde. To spíš o nejbližší volby. Jenže Trump tentokrát nebude hotov, bude chtít, aby delikventské země a jejich reprezentace už opravdu svoji ignoranci pocítily. A protože je byznysmen, vezme to nejspíš přes obchod. Podívá se, co která země do USA dováží, co tam, kde prodává, a pokud to vyloženě nepoškodí americkou stranu, patřičně to té druhé osladí.

Mašín 81182 14.02. 12:41
Spolehlivé spojence Trump příkladně vyzdvihne, s jejich státníky se sejde na separátním jednaní, jako to udělal loni v prosinci v Londýně. Takové země patrně získají i další výhody, ale o to se Česko starat nemusí, do téhle skupiny patřit nebude. Bude mezi těmi, které americký prezident veřejně označí za delikventy, jejím státníkům rozešle otevřené kárné dopisy a přímo na summitu jistě najde další způsob, jak je zpucovat.

Mašín 81182 14.02. 12:40
Ale právě na to, že Trump ze svého požadavku opravdu nesleví, může vzít Babiš jed. Bude to asi takhle. Pokud to nepřijde dříve, pak nejpozději před summitem NATO na konci příštího roku, si nechá americký prezident předložit obranné výdaje členských zemí. Ambasády k tomu z jednotlivých států do Bílého domu pošlou rešerše, jak se tamní politici průběžně staví k požadavku dvou procent. Jestli ho berou vážně, snaží se k cíli alespoň přiblížit, nebo jej sabotují, či dokonce odmítají. Případně zda volí Babišovu cestu \"slibem neurazíš\".

Mašín 81182 14.02. 12:39
Po loňské návštěvě v Bílém domě se Babiš pochlubil, jak prezidenta Trumpa potěšil svým rozpočtovým výhledem. Podle toho mělo Česko v roce 2024 dávat na obranné výdaje 2 procenta HDP. Přesně tak, jak to chce Trump. Respektovanému deníku Financial Times pak Babiš dokonce nakreslil graf, který prý předtím načrtl i Trumpovi. Inu, jak se říká, jeden obrázek vydá za tisíc slov. Asi aby si to Donald dobře pamatoval.

Mašín 81182 14.02. 12:39
\"Nebude Trump, nebude problém,\" počítá Babiš evidentně s tím, že příští demokratický prezident USA přestane s tím otravným tlakem na spojence, aby plnili své alianční závazky. Babiš si ovšem musí být zatraceně jist, že politickou situaci v USA hodnotí správně, že se v sázce na Trumpovu prohru neplete. Jediným dalším vysvětlením by totiž bylo, že je úplně mimo. Že mu vůbec nedochází, jak škaredě si pro sebe i celou zemi koleduje.

Mašín 81182 14.02. 12:38
Andrej Babiš to ale vidí jinak. Je si jistý, že Trump prohraje, a v Bílém domě skončí už příští rok v lednu. Nahlas to sice Babiš neřekl, ale chová se tak: nechal se slyšet, že 2 procenta výdajů na obranu jsou pro Česko zbytečně moc a výhledově bude stačit o dost méně. Asi tak 1,4.

Mašín 81182 14.02. 12:38
V amerických demokratických primárkách zatím vítězí socialista Bernie Sanders. Pokud to tak půjde dál, obhájí Donald Trump v listopadu Bílý dům. A zůstane v něm až do ledna 2025.

Mašín 81182 14.02. 12:37
Babišovo \"čau lidi\" na Trumpa fungovat nebude. Nedodržení závazku, že Česko bude dávat 2 procenta HDP na obranu, už opravdu neokecá.

Mašín 81182 14.02. 12:36
Babiš za A) ví, že Trump prohraje volby, za B) je úplně mimo. B je správně

Mašín 81182 14.02. 12:36
Hm, Severní Makedonii přejedu ani ne za dvě hodiny. Normální člověk na takové vzdálenosti zastaví maximálně na jedné pumpě. Takže ČR je také kotel drog.

Anonym 46158 14.02. 12:15
Ty jsi Mysine srandovní,do Řecka jsme projížděli Makedonii a na každé pumpě nám nabízeli dealeři drogy a děje se tak za bílého dne,něco jako na Vaclavaku.,ale ve větším.Vytahni někdy paty z brlohu.

Mašín 81182 14.02. 12:07
Jeho zážitek potvrdila i nedávná analýza Masarykovy univerzity, která se zabývala právě obsahem Parlamentních listů. Podle jejích autorů používá redakce často manipulativní techniky, ve třiceti procentech článků jejich autoři zveličovali fakta a šířili fámy a v osmnácti nálepkovali (například že imigranty nelze naučit standardy se.uálního chování; že Německo vše úhledně rovná do lajny a srovná i Evropu a pak celý svět; nebo že Kosovo a Makedonie jsou vroucí kotel drog

Mašín 81182 14.02. 12:05
Manipulaci s mediálním obsahem popisují i někteří bývalí novináři Parlamentních listů. Odešel jsem kvůli tomu,? říká novinář Jan Novotný, který dříve pracoval v Parlamentních listech. Dlouho mu do práce nikdo nemluvil, to se ale začalo měnit před posledními prezidentskými volbami. Parlamentní listy ve volbě podporovaly současnou hlavu státu Miloše Zemana (dnes jim dává řadu rozhovorů) a kritické články o něm potlačovaly. Jeden takový jsem sepsal, přiběhl za mnou nadřízený a rozčiloval se, co to má znamenat. A že se to musí hned stáhnout. Stalo se a pro mě to byla nepřekročitelná hranice,? říká Novotný.

Mašín 81182 14.02. 12:04
V rozmezí let 2013?2015 si osm krajů, ministerstva zdravotnictví a průmyslu objednaly u vydavatele Parlamentních listů a firmy JT Media PR další služby za čtyři a půl milionu korun (v českém mediálním prostředí rozhodně nejde o zanedbatelnou sumu). Jan Holoubek, předseda představenstva firmy Our Media, jež web vlastní, nechce věc moc rozebírat s tím, že vše bylo splněno dle smlouvy či objednávky?.rnrnJisté ale je, že čistě z pohledu byznysu to je velmi výhodný model: politici dostanou ven svá sdělení, jež se někdy tváří jako nezávislé články. A majitel redakce zvyšuje svůj příjem. Pro čtenáře je tenhle obchod samozřejmě problematický. Roste riziko, že je s nimi manipulováno, aniž by měli šanci to zjistit.

Anonym 46158 14.02. 12:03
Masine,věř Bakalove zumpe.Rozumny člověk si vybírá a ne všemu věří.O binci v Cloveka v tísni píšou i jiné noviny,takže to tam asi v pořádku není.

Mašín 81182 14.02. 12:03
Politikům nenabídly jen možnost tisknout jejich sdělení coby politické reklamy. Za peníze je začaly vydávat i jako své vlastní redakční texty. V lednu 2017 na to upozornil Český rozhlas, když zjistil, že pražský magistrát si u Parlamentních listů platil PR články, které měly chválit jeho rozhodování.rnrnWeb je neoznačoval jako komerční sdělení, jak mu ukládá zákon. To samé se stalo podle dřívějšího zjištění MF DNES u tehdejšího hejtmana Michala Haška. Za sebeprezentaci Hašek platil stotisícové částky jednateli firmy JT Media Janu Tvrdoňovi, muži, který spoluzakládal konspirační proruský web Protiproud, jenž fungoval jako jeden z blo.ů běžících pod Parlamentními listy.

Mašín 81182 14.02. 12:01
Spojuje je radikálně pravicový pohled na svět, Panenka například v minulosti kandidoval za extremistickou Národní stranu, která se zviditelnila rasistickým spotem během voleb do Evropského parlamentu, kde nabízela konečné řešení cikánské otázky?.

Mašín 81182 14.02. 12:00
Stejně jako při svém startu jsou dodnes Parlamentní listy velmi neproniknutelným médiem. Redakce sídlí v jednom z kancelářských domů naproti pražským Olšanským hřbitovům, mluvit přímo s novináři je však nemožné. Díky za váš zájem, ale to, jak pracujeme, si necháváme pro sebe,? říká za vstupními dveřmi do redakce Parlamentních listů ředitel redakce Jaroslav Polanský. Právě tento muž společně se zástupcem šéfredaktora Radimem Panenkou a dalším seniorním členem Lukášem Petříkem myšlenkově nejvíc ovlivňují směřování Parlamentních listů.

Mašín 81182 14.02. 11:58
Obchodní model spočíval v získání maxima čtenářů s minimálními náklady. Na chrlení článků byli najímáni studenti nebo novináři bez větší praxe, kteří pracovali ve třech směnách. První nastupovala v šest hodin ráno, poslední končila po desáté večer. A tak je tomu dodnes. Ranní směna dostává hned z tiskáren čerstvé noviny, jejichž články kopíruje a zhutňuje do kratších materiálů. Přes den pak další směny sledují tiskové konference politických stran nebo to, co běží ve zpravodajských televizích a na sociálních sítích. A znovu to překlápějí?. Kouzlo Parlamentních listů ale spočívá v jedné podstatné novince: vedle přepisování novin se redakce od začátku soustředila na produkci materiálů, v nichž šlo vždy o nějaký výbušný konflikt.

Mašín 81182 14.02. 11:57
Tak ono není nic překvapivého, že když byl Člověk v tísni zakázán v polofašistickém Rusku, tak ho začnou špinit PL. I soud potvrdil, že PL jsou lživé a dezinformační médium. A jak to u nich chodí?

Anonym 86830 14.02. 11:55
Kdyby tomu tak nebylo, nedrželi by se toho jak vosa bonbónu. Dobrý job, do důchodu vystaráno, a pak bombový důchod.., kapři si rybník nevypustí.

Anonym 46158 14.02. 11:37
A kontrola žádná a miliony litaji viz.Clovek v tísni.

Mašín 81182 14.02. 11:31
Jakákoliv výroční zpráva má auditora, který je tam i podepsán a poté je výroční zpráva zveřejněna v obchodním rejstříku.

Anonym 46158 14.02. 11:21
Oprava naflakaji si tam

Anonym 46158 14.02. 11:21
Vyúčtování neziskovém je sice na netu,ale navlékání si tam co chtějí pod neskutečnými názvy,kontrola žádná.Kazdy magistrát má mechanismy na kontrolu financí a ti by jim uťali tupec.

Anonym 86830 14.02. 11:01
Proč by jinak Pánek měnil tak výhodné živobytí. Už 30 let dobré koryto.

Anonym 86830 14.02. 11:00
pro 158 - to o neziskovkách jsem měla už několikrát v mailu. Všechny vyjmenované, jaké sumy do nich jdou. Bylo jich asi tak 150. Včetně arabsky znějících.

Anonym 86830 14.02. 10:58
Ano, vyvolení socialisté začali rozkrádat majetky okamžitě po převratu a trvalo to 25 let.

Anonym 86830 14.02. 10:57
Úřad Bradáčové nemá zřejmě co dělat. Každému normálnímu člověku je jasné, o co tady jde. Vyštvat Babiše z politiky. Ale nedaří se.. téma Čapí hnízdo už je jen pro mateřské školky.

Anonym 86830 14.02. 10:54
Tady je vidět, jací pi.usové jsou v různých komisích, které rozhodují o udělování všemožných cen. Halíka spojovat s Komenským a nazývat ho českým filozofem můžou jen cizí joudové. Ten by se dobře vyjímal spíše v pekle.

Anonym 46158 14.02. 09:54
Přečtěte si dnešní PL o odměnách manažerů Člověka v tísni,hned se vám zvedne žaludek.

Mašín 81182 14.02. 02:10
Ilona Švihlíková:Zaostáváme, politici lidem lhali. Je tu socialismus pro vyvolené

Mašín 81182 14.02. 01:22
Rothschildové budou v Bruselu hájit stavbu jaderného bloku v Dukovanech

Mašín 81182 14.02. 01:19
Úřad Bradáčové se znovu zajímá o případ Čapí hnízdo

Mašín 81182 14.02. 01:18
Poslanci ANO jsou prý jako psi akademika Pavlova. Podnět, reakce, rozum nikde

Mašín 81182 14.02. 01:16
Gratulace: Nizozemskou Cenu Jana Amose Komenského pro rok 2020 obdrží český filozof a teolog Tomáš Halík. Ocenění se letos udílí podeváté, dosud ji nedostala žádná z českých osobností, většina držitelů jsou Nizozemci. K jejím mezinárodně známým laureátům patří bývalý belgický premiér a bývalý předseda Evropské rady Herman van Rompuy. ČTK dnes o ocenění informoval Halík, který cenu převezme 28. března ve výroční den Komenského narození v kostele Grote Kerk v Naardenu.

Mašín 81182 14.02. 01:15
Největší neziskovka u nás je Český fotbalový svaz. Ten dostává zhruba 350 milionů ročně.

Mašín 81182 14.02. 01:05
Proč by měly neziskovky předkládat roční vyúčtování na magistrát? Každý kdo má mozek v hlavě, tak ví, že neziskovky každý rok předkládají výroční zprávu, která je běžně dostupná na netu. Pokud jde o Člověka v tísni, tak od našeho státu dostává zhruba 156 milionů. Ovšem ze zahraničních státních rozpočtů dostává 757 milionů a z EU 629 milionů. Samozřejmě že nepomáhají jen v cizině, ale i u nás.

Anonym 46158 13.02. 21:17
Hodně nefachcenku se na neziskovkach přiživuje.Ja bych je všechny zrušila a pak povolila jen ty,které pomáhají u nás a povinné předkládat roční vyúčtování na magistrátu,kde působí.

Anonym 86830 13.02. 21:06
.., které se nikdo dobrovolně nikdy nevzdá.

Anonym 86830 13.02. 21:05
Jenomže to se neděje. Když jsem viděla seznam desítek neziskovek, všechny ty podivné cize znějící názvy a ty sumy, které dostávají, tak není divu, že je to pro mnohé snadná a nadstandardní obživa.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17730

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti