Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 3650

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 25.04. 11:52
Stát není dojná kráwa.

Anonym 86830 25.04. 11:51
To, ale přeci nejde.

Anonym 86830 25.04. 11:51
Všichni tady chtějí kapitalismus, chtějí soukromě podnikat, ale se socialistickými výhodami.

Anonym 86830 25.04. 11:50
Takže pánové, zdá se mi,že svalováním viny na vládu pouze zastíráte svoji vlastní neschopnost!

Anonym 86830 25.04. 11:49
Jak to, že jste jich ve svých skladech měli tak málo? Takže pane Kubek, můžete mi vysvětlit, proč by spotřební materiál včetně roušek měl shánět pro soukromé ordinace lékařů stát (v době volného trhu)?

Anonym 86830 25.04. 11:48
V devadesátých letech jsem pozorně sledoval základní poučení nových politických lídrů pro nové časy. Co nejmenší stát, který do ničeho nezasahuje, soukromé je nejlepší a postará se o sebe bez státu, volný trh vše vyřeší! V soupisu zdravotnického materiálu jsem se dočetl, že ochranné roušky (ústenky) jsou normální spotřební materiál, jako jednorázové rukavice či toaletní papír. Takže pane Netolický,: nejsou náhodou krajské nemocnice a většina zdravotnických zařízení ve Vašem kraji podřízena přímo Vám? Není zásobování těchto zdravotnických zařízení zdravotnickým materiálem Vaše zodpovědnost? Takže pane Šmuclere, Vy jste ve svých soukromých ordinacích používali roušky při své práci dlouho před koronavirem. To vám je dříve sháněla vláda?

Anonym 86830 25.04. 11:48
Soukromé ordinace fasují zdravotnický materiál a odepisují si to z daní, takže nemůžou po státu chtít, aby to platil za ně! A pokud si ho nezajistili dopředu, je to jejich věc. V Hrádku nad Nisou polistopadoví politici položili Vulkán, který vyráběl gumové rukavice a tak jim můžeme poděkovat, že to dnes chybí, liberečtí polistopadoví politici zbourali Textilanu, zavřela se Seba Tanvald, Kolora Semily, takže jim můžeme poděkovat, že chybí textilní materiál na ochranné pomůcky. Mnozí tito hrobaři našeho průmyslu dosud sedí ve vládě včetně Senátu a pomlouvají prezidenta a premiéra, že je to všecko jejich vina, že ve zdravotnictví to či ono chybí, takže by se měli chytit za nos a zastydět se. Obzvláště opozice by se měla umravnostnit a v této těžké době nepoštvávat lidi mezi sebou a místo věčné kritiky by měla začít pomáhat kde se dá, jak to dělá většina národa.

Mašín 81182 25.04. 11:34
O to odpornější je, že někdo na Wikipedii založil článek o tomto nacistovi, původně se smyšlenou informací o jeho příbuzenském vztahu s Petrem a Ondřejem Kolářem a s nesmyslný a nepravdivým rokem úmrtí nebo informací, že mu byl prý zakázán pobyt v Československu.

Mašín 81182 25.04. 11:34
Otce starosty Ondřeje Koláře je diplomat Petr Kolář. Ondřej Kolář se narodil v roce 1984, jeho otec, diplomat Petr Kolář v roce 1962. Dezinformátoři ani nezamaskovali, že u karty hledané osoby (zatykače) z roku 1945 je napsáno: zemřel v Rakousku?. Tedy. Už v době vydání zatykače 25. listopadu 1945 byl mrtvý, případně zemřel krátce poté. To vylučuje, že by byl otcem nebo dědečkem Ondřeje Koláře. V České republice navíc žije 8383 lidí s příjmením Kolář a dalších osm s příjmením Kolar. Celé je to tedy nesmysl a odporný hoax.

Mašín 81182 25.04. 11:33
V souvislosti s kauzou ohledně sochy Ivana Stěpanoviče Koněva, se šíří o starostovi Prahy 6 Ondřejovi Kolářovi opravdu ohavný hoax. Dezinformátoři o něm začali tvrdit, že má něco společného s nacistickým kolaborantem Ottem Kolarem. Na něj byl vydán v roce 1945 zatykač. Celé je to samozřejmě nesmysl. Hoax je velice úspěšný například ve skupině Přátelé Ruska v České republice.

Mašín 81182 25.04. 11:32
HOAX: Příbuzný starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře byl nacista Otto Kolar

Anonym 46075 25.04. 11:30
Mrsine na podporu živnosti dávají kraje,hlupáků.

Anonym 86830 25.04. 11:29
Roky a přesná data to nevzalo - cenzura. Ale vše je dohledatelné..

Anonym 86830 25.04. 11:29
V 67 mu byl zakázán pobyt na území ČSSR jako, rakouskému státnímu občanovi z Lince, z důvodu práce ve službách gestapa. Sám pan starosta KOLÁŘ,coby absolvent právnické fakulty ZUČ v Plzni, dělal tajemníka Schwarzenbergovi a nyní je jeho poradcem. Nezačíná nám naše společnost nějak hnědnout??!! To Ti voliči v Praze 6 nevěděli, koho si to volí do čela své radnice.??!! Dnes mu vadí pomník Koněva, kdopak mu bude vadit zítra? Zřejmě mu v jeho genech zůstalo něco po dědovi, nenávist k Česku ale láska k Německu.??!! ROZESÍLEJTE MEZI SVÉ ZNÁMÉ, PROTOŽE JINAK SE TO LIDÉ NEDOZVĚDÍ.!!

Anonym 86830 25.04. 11:28
Jeho děd Otto Kolář jako bývalý čs. občan přijal v době okupace Československa německou státní příslušnost. Vstoupil do služeb gestapa v Českých Budějovicích. Pak přešel na gestapo do Prahy. Zúčastnil se zatýkání čs. občanů v době heydrichiády, eskortoval spolu s gestapem tři čs.občany, odsouzené k trestu smrti za schvalování atentátu na Heydricha

Anonym 86830 25.04. 11:27
PŘEPPOSÍLÁM, JAK PŘIŠLO MAILEM:|rn..Takže ten ubohý Kolář odstranil sochu člověka, kterého v podstatě vyznamenal celý svět! Francie, Británie, Jugoslávie, Polsko, Německo, Mongolsko, Čína, Maďarsko,Československo atd. Všechny řády a medaile jsou těch nejvyšších stupňů! Jaké jsou kořeny pana starosty Koláře?

Anonym 46075 25.04. 11:18
Já jsem zvědavá kolik amiku naletí na kydy amerického blázna a bude si vstřikovat injekci dezinfekční prostředek,nebo chtít kapacku se savem? Trumpeta je stejně chytrý jako Mrsin,taky centrální mozek lidstva.(Mrsine já vim,že Amíci Savo nemají,ale jejich běžné dezinfekce neznám).

Anonym 46075 25.04. 11:13
Být teď premiérem Fiala,tak je tady Itálie a profesurek denně na ČT24.

Mašín 81182 25.04. 11:12
Podnikatelé: Na podporu živností a jejich záchranu nedala vláda zatím ani korunu

Mašín 81182 25.04. 11:12
Jestli tu někdo opravdu zachraňoval lidské životy, tak to jsou zdravotníci, kteří neváhali bojovat s infekcí v první linii. Ti si opravdu zaslouží naše uznání a naše velké poděkování.

Anonym 46075 25.04. 11:09
Pitomoucky senát chtěl možnost cestovat do zahraničí.Muze někdo říct kam pojedeme,když okolní státy cizince nepřijímají a aerolinky nelétají.Vsechny asi musí stát vodit za ručičku,Knihovnice si stěžovala,že nestihnou knihovnu v pondělí otevřít,no to musí být kráwa.No tak otevřou až budou mít všechno nachystáno.Lidi si postoj deblbbloku pamatuji a příští volby si neskrtnou.

Mašín 81182 25.04. 11:08
Smutné je, že tvrzení o záchraně jednoho jediného života by nám přišlo trapné, ale tvrzení o záchraně tisíců životů je tak imaginární a vágní, že se tu může nerušeně šířit prostorem. A servilní kašpaři, které navíc Babiš sám platí ze svých peněz, jako je třeba šéfredaktor Lidových novin István Léko, vyrábějí už oslavné ódy na našeho zachránce Andreje Babiše. Je to sice pod lidskou důstojnost, ale prachy jsou prachy.

Mašín 81182 25.04. 11:07
Bylo by velmi jednoduché obžalovat vládu za mrtvé seniory v domovech důchodců. Důvody by tu byly, neboť absence ochranných pomůcek vznikla v Česku tím, že je vláda včas nezajistila, a jsou dokonce indicie, že premiér nechal snížit hmotné rezervy státu z důvodů úspor. Potřeboval totiž peníze na dárky pro své voliče. Seriózní pozorovatel ale neříká, že premiér někoho zabil, protože je to nedokazatelné tvrzení. Stejně tak by ale seriózní premiér netvrdil, že někomu zachránil život.

Mašín 81182 25.04. 11:07
Vládní propaganda dostane nyní zelenou a budou to nesnesitelné orgie marketingových žvástů. Společnost venkovských a uzavřených lidí těmto nesmyslům uvěří přesně ze stejného důvodu, z jakého se jí nedotkla masová migrace a ani nákaza koronavirem. A ze stejného důvodu, z jakého volí Zemana a Babiše. Prostě proto, že se k nim nedostanou ani informace, ani nákaza. Domorodci na pustém ostrově jsou také důkladně ochráněni před epidemiemi, jež řádí v otevřeném světě. To nebrání tamnímu náčelníkovi, aby svému dětinskému kmeni tvrdil, že ho ochránil tím, že okolo ostrova rozlil moře.

Mašín 81182 25.04. 11:06
Česko má také štěstí, že patří k německému kulturnímu prostoru s kvalitním zdravotnictvím i s disciplinovanou společností, která má dobré hygienické návyky a v případě chřipkových onemocnění i značnou odolnost oproti románským národům. Míra nákazy je u nás nízká proto, že jsme bývalou provincií Sovětského svazu, a míra smrtnosti naopak proto, že jsme z kulturního i genetického hlediska částečně Němci. Jen je škoda, že to nevíme. Tyto klíčové vlivy jsou při studiu statistik šíření epidemie patrné na první pohled. Karanténa jistě ke zmírnění nákazy přispěla všude, kde byla zavedena. Když nám ale někdo tvrdí, jak je prima, že byla zavedena rychle, tak lze klidně také říci, že byla zavedena pozdě, protože vládu na riziko epidemie upozornil opoziční poslanec a lékař Bohuslav Svoboda již o měsíc dříve. A kvůli tomu, že se vedení státu na krizi nepřipravilo, tak došlo zbytečně k šíření nákazy mezi zdravotníky bez ochranných pomůcek. Vlastně jde jen o to, jestli bude hlasitější vláda a nebo opozice a jaký výklad tohoto nejasného příběhu převáží. Situace je u nás bohužel taková, že vláda má nesrovnatelně více možností svoji verzi příběhu rozšířit.

Mašín 81182 25.04. 11:05
Česko zažívá mírný průběh epidemie kvůli své geografické vzdálenosti od epicenter nákazy a menší míře cestování obyvatelstva. Nákaza se do Česka dostala stejně málo jako třeba do Polska nebo do Řecka. Východní země s konzervativním venkovským, a tedy velmi uzavřeným a usedlým obyvatelstvem mají v tomto ohledu štěstí oproti rozvinutým zemím, v nichž je značná část občanů prakticky pořád na cestách, jako jsou třeba Holandsko nebo Belgie. Právě proto mapa rozšíření nového koronaviru kopíruje někdejší železnou oponu.

Mašín 81182 25.04. 11:04
Každý šéf vlády, který ve chvíli rozpuku epidemie nařídí karanténu, může ihned říkat, že zachránil tisíce životů. Pravdivost takového výroku by šlo dokázat jedině vrácením času, absencí karantény a počítáním mrtvých v porovnání se stavem s karanténou. Jinými slovy, je to absurdní blábol na hranici lži. Mohli jsme se ale aspoň zasmát, když nejprve premiér na tiskové konferenci tvrdil, že vláda zachránila tisíce mrtvých?. Jakoby dokázala vláda zařídit, že ti mrtví vstávali z hrobů. Škoda, že to pak Babišovi někdo vysvětlil. Působilo to vesele.

Mašín 81182 25.04. 11:03
Babiš lže, že vláda zachránila tisíce životů. Je to výrok, který má z hlediska propagandy výbornou vlastnost. Nejde totiž nijak ověřit. Záleží čistě na nastavení mysli novináře, zda na to premiérovi přistoupí a rozšíří to. Většina českých novinářů to bez mrknutí oka udělá.

Mašín 81182 25.04. 11:02
Babiš se pár týdnů spíše schovával. Bylo to proto, že svými nesmyslnými a chaotickými výstupy na tiskových konferencích doslova zkazil, co mohl. Bylo to tak strašné, že mu to museli vysvětlit i jeho marketingoví čarodějníci. S tím, jak epidemie nového koronaviru ustupuje, Babišovi otrnulo a opět vylezl z úkrytu a dělá ze svých pomyslných zásluh volební kampaň. Média mají radost, protože mají obsah, a nekriticky šíří cokoli, co premiér naplácá.

Mašín 81182 25.04. 11:02
Hitlerův klíčový pomocník a ministr propagandy třetí říše Joseph Goebbels se řídil heslem, že tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou. Andrej Babiš je poslušným a učenlivým žákem v této škole lži. Navíc si dokáže bez problémů zařídit stovky patolízalů, kteří jeho verzi příběhu ochotně šíří. Ať už jsou to jeho Lidové noviny s patologicky servilní žurnalistikou, anebo veřejnoprávní Český rozhlas, kde udělali premiérovi radost a dali jeho výmysl přímo do hlavního titulku svého webu.

Anonym 37249 25.04. 11:00
Ano tato vláda zachránila velmi mnoho životů, zavedla opatření kterými se zabránilo k velkému rozšíření viru. Děkuji všem, zdravotníkům a vůbec všem.

Anonym 37249 25.04. 10:57
Vláda to zvládla na 1 a demolblok jen se chytá kde by špinil. Stejně jim to lidé nevěří, okopávají kotníky. Vylezl i Topol dutý.

Mašín 81182 25.04. 10:48
Rozbíhají se orgie vládní propagandy: Babiš prý zachránil tisíce životů

Mašín 81182 25.04. 10:47
Babiš ztrácí nervy. Absurdní není rozhodnutí soudu, ale vládní chaos a nekompetence

Anonym 86830 25.04. 10:23
SVATÁ PRAVDA. PROTO TAKY MAKRELA NABÁDALA K PROMOŘOVÁNÍ, PROTOŽE SI MYSLELA, ŽE TO VŠICHNI POSLUŠNĚ UDĚLAJÍ A TADY NEZŮSTANE HLAVA NA HLAVĚ.|Ludva 46121 39 let25.04. 09:39rnKdyž si zpětně zrakapitulujete průběh covid19 a s tím co víme už teď o něm samotném,je víc než jasné,že jeho cílem byl pád neposlušných vlád V4. Nejdříve bagatelizování z vedení EU,poté výhružky za uzavření hranic zase z vedení EU,když státům V4 nezhroutil zdravotní systém,začaly zavírat automobilky s tím,že vlády V4 padnou vlivem ekonomiky,EU nevěřila,že V4 budou ochotny nasypat peníze i mezi obyčejné lidi a nejen podniky a korporace v daňových rájích jež podporují ovládaná média,jejiž cílem je pád V4. Neskákejte EU na špek,že Merkelová si strašně přála,aby Anglie zůstala v EU,právě naopak. Anglie a V4 v určitých záležitostech jako je migrace hlasovali spolu proti Merkelové a Macronovi. Proč bylo tak důležité pro EU zachránit Řecko před bankrotem,ikdyž už věděly že Řecko falšovalo účetnictví pro vstup do EU.

Anonym 86830 25.04. 10:19
TO JE STEJNÉ, JAKO KDYBY SPORTOVCI DOSTALI MEDAILE ZA SVŮJ VÝKON A NĚJAKÝ JOUDA ŘEŠIL, ŽE TEN NA TOM TŘETÍM NETRÉNOVAL, A PROTO MÁ JEN BRONZOVOU A TEN NA TOM DRUHÉM NESTAČIL NA TOHO PRVNÍHO. PROSTĚ KRITIKA ZALEZLÝCH NEUMĚTELŮ ZA KAŽDOU CENU. rnAnonym 4607525.04. 04:34rn..Fiala už neví kudy kam tak zase vypustil moudro,že vládní opatření jsou neucinna.A vzápětí bylo Česko pozváno mezi klub státu,ktere se do té popřály s pandemii..

Ludva 46121  39 let 25.04. 09:39
Když si zpětně zrakapitulujete průběh covid19 a s tím co víme už teď o něm samotném,je víc než jasné,že jeho cílem byl pád neposlušných vlád V4. Nejdříve bagatelizování z vedení EU,poté výhružky za uzavření hranic zase z vedení EU,když státům V4 nezhroutil zdravotní systém,začaly zavírat automobilky s tím,že vlády V4 padnou vlivem ekonomiky,EU nevěřila,že V4 budou ochotny nasypat peníze i mezi obyčejné lidi a nejen podniky a korporace v daňových rájích jež podporují ovládaná média,jejiž cílem je pád V4. Neskákejte EU na špek,že Merkelová si strašně přála,aby Anglie zůstala v EU,právě naopak. Anglie a V4 v určitých záležitostech jako je migrace hlasovali spolu proti Merkelové a Macronovi. Proč bylo tak důležité pro EU zachránit Řecko před bankrotem,ikdyž už věděly že Řecko falšovalo účetnictví pro vstup do EU. Všechno se vším souvisí. Další véc je tunel a to v podobě záchrany ekonomik jakože pumpováním pěněz do ekonomik i za cenu zadlužení našich,vašich i jejich dětí. Jak ušlechtilé,ale pozor drobky hodí jen tak na oko a ty největší peníze dostanou korporace jež jsou přímo zapojené na NWO. Příklad,v Americe FORD a GM začaly vyrábět plicní ventilátory,které doposud vyráběly roky jiné firmy,navíc v USA dle lékařů je ventilátorů dostatek,navíc mají zakázáno používat jiné druhy vent.s tím že by se mohl civid19 šířit,ale na to doktoři oponují tím že kdyby covid19 byl tak moc nakažlivý,proč mohou ochraný oblek oblékat a vysvlékat 5dní? Navíc testy na covid19 neexistují. Sama nemocnice nesmí testovat,pisílá se to do určených laboratoří kde se měří množství protilátek v krvi,kteté mohou zvýšit další nemoce,jako je rakovina,ozáření atd. Už jsem tu psal kdysi o umělé inteligenci,takže si vzpomeňte na hackerské útoky na nemocnice i u nás v česku. Ventilátory jsou napojeny na počítače a sami lékaři řekli,že ventilátory údajným pacientům s covid19 i škodí. Je nutno být obezřetný co nám veškerá media podsouvají,dívat se na vzestup amerického vlivu do našich médií jako je Tv Nova z níž odešel ředitel Dvořák dělat ředitele do ČT,se znam tecka ce zet vlastník Lukačevič prodal američanům a nyní Prima CNN. Do toho všeho se dívat na náš opoblok,jak kvičí,že vláda zavírá hranice,pak kvičí že je zavřela pozdě,teď že jsou pořád zavřené,že Babiš chodí moc na tiskovky,teď že zase moc nechodí. ODS banda lapků co utahovala lidem opasky nedala podnikatelům ani koronu za své bídovlády a teď by chtěla dávat všechno všem,proplácet i lyžovačku v Itálii. Vzpomeňte na média a jejich několikati denní humbuk,že jistá madam chudinka nemuze testovat na covid19 protoze nemá povolení,ale ted ticho,nezverejní ani jedna tv,ze tato madam v radiu uvedla ze covid19 je umelele vytvoren! Na youtube si najdite výpoved lekare z nemocnice v USA. Rád bych věděl,zda plošné testování na covid19 je v ČR z hlav vlády či to bylo nařízeno EU. Makrela totiž vyřkla,že se najednou musí postupovat v Evrope jednotne pod taktovkou EU. Covid19 je tu s námi už z minulého roku i dřív a proto bych se nenechal d... (zkráceno)

Anonym 46075 25.04. 04:35
Které se dobře popraly s pandemii

Anonym 46075 25.04. 04:34
Nynější kvákání deblbbloku připomíná špatně naladěný dětský amatérský sbor,který si troufa překřičet profesionální operní soubor vlády.Zesmesnuje se každým vystoupením,Fiala už neví kudy kam tak zase vypustil moudro,že vládní opatření jsou neucinna.A vzápětí bylo Česko pozváno mezi klub státu,ktere se do té popřály s pandemii.To si opravdu myslí,že všichni lidí jsou hlupáci jako Mrsin? Deblbblok nevyužil šanci a svym prázdným tlachanim jen potvrdil,že ani v nastávajících volbách nemá šanci.

Anonym 86830 24.04. 22:04
To já zase viděla tento týden dokument o atolu Bikini, kterak tam ušáci připravovali výbuch. O tom, jak domorodé obyvatele přesvědčovali, že je to i v jejich prospěch, a že se tudíž musí odstěhovat.. Pak tam pochytali různá zvířátka, dali je do železných okovů, aby se nemohla vysvobodit (mříže, do kterých naspali třeba kozu, ovečku.., jenom proto, aby pak viděli, co ten výbuch s těmi zvířaty udělá..Byl to takový hnus, že jsem musela přepnout. To jsem musela ze sebe ještě vypsat, protože se mi ušáci zase o něco víc zprotivili. Přeji též hezký víkend všem slušným lidem.

Ludva 46121  39 let 24.04. 21:28
Už jsem to pořešil,místo zpráv jsem se podíval na youtube videa jak lidé zachranuji zvířata z pastí,tahaj žraloka z pláže zpět do vody,jelen zamotanej parožim v plotu aj. Pěkný víkend všem dobrým lidem.

Anonym 86830 24.04. 21:25
NO, TO JE TEDY PĚKNÉ ČTENÍ..A TAKOVÝCH MILIARDÁŘŮ Z BÝVALÝCH SSM A KOMUNISTŮ, KTEŘÍ VYUŽILI (NEBO ZNEUŽILI) SITUACE A KONTAKTŮ, TU NEJSPÍŠ BUDE NĚUREKOM..|Zemřel vlivný miliardář a lobbista Martin Ulčák. Ulčák představoval vlivného, leckdy kontroverzního hráče. Byl pověstný silnými vazbami na špičky politicko-podnikatelského světa. Kontaktní síť začal budovat hned po revoluci, když krátce po vypuknutí sametové revoluce usedl do funkce předsedy Socialistického svazu mládeže (SSM).Ulčák se zařadil mezi tuzemské miliardáře, s necelými dvěma miliardami majetku se řadil mezi 100 nejbohatších Čechů. Advokát Miroslav Jansta zažil Ulčáka již v době SSM, kde sám působil. Pro Janstu byl Ulčák, jak sám říká, těžkým soupeřem od přelomu éry. V roce 2014 se o Ulčákovi hovořilo v souvislosti s odposlechy lobbisty Romana Janouška, které policisty v roce 2013 dovedly až k případu Nagygate. Na Ulčákovo jméno narazili kriminalisté. Ulčák pro tento byznysový krok podle svých přátel získal finanční zdroje od svého blízkého spojence a spolumajitele Sokolovské uhelné Františka Štěpánka. Ten v polovině března spáchal sebevraždu.

Anonym 86830 24.04. 21:19
Co je to za zpravodajství, novináře a darmošlapy, jejichž programem je i za této situace, kdy nepřipravený svět zachvátí taková katastrofa, a oni se v takové době nezmůžou na víc než na ubohé štvaní proti vládě a proti vlastnímu národu. Že zneužijí i strachu a nejistot lidí. Že \"ctihodní\" advokáti a právníci jsou schopni i za této situace a vlastní nudy se šťourat v zákonech, jen aby něco vyšťourali a házeli klacky pod nohy, místo aby pomohli. Že zkritizují ze svého teplého domácího místečka cokoliv, hlavně když to ztíží všem, kteří na rozdíl od nich a bez odpočinku makají 24 hodin denně. Že ani v takovéto době neustanou v v politickém soupeření kvůli korytům, o které přišli. Že jim vůbec nezáleží na vlastním národu, který by kvůli těm korytům nechali klidně pochcípat.

Anonym 86830 24.04. 21:15
To si tedy pomohli Topáci s tou Adamskou. To už tam rovnou mohli nechat Kalouse, vyjde to nastejno, bába praštěná.

Anonym 86830 24.04. 21:14
Ten Koranteng je bblb, kterému rovno není.

Anonym 86830 24.04. 21:11
Co je to za zpravodajství, novináře a darmošlapy, jejichž programem je i za této situace, kdy nepřipravený svět zachvátí taková katastrofa, a oni se v takové době nezmůžou na víc než na ubohé štvaní proti vládě a proti vlastnímu národu. Že zneužijí i strachu a nejistot lidí. Že \"ctihodní\" advokáti a právníci jsou schopni i za této situace a vlastní nudy se šťourat v zákonech, jen aby něco vyšťourali a házeli klacky pod nohy, místo aby pomohli. Že zkritizují ze svého teplého domácího místečka cokoliv, hlavně když to ztíží všem, kteří na rozdíl od nich a bez odpočinku makají 24 hodin denně. Že ani v takovéto době neustanou v v politickém soupeření kvůli korytům, o které přišli. Že jim vůbec nezáleží na vlastním národu, který by kvůli těm korytům nechali klidně pochcípat.

MÍCHAL 18516 24.04. 20:39
Před časem jsem tady komentoval dobráky kteří spáchali legální zlodějinu pod názvem OSA.Zlodějinu proto že platíte třeba i za lidové písničky nebo Kryla.Tihle dobráci (jména není problém zjistit a jsou hodně známa) odpustili po jistou dobu poplatky.Skvělý.Co kdyby se přidali darmošlapi z ČT (pořád není vyřešeno její hospodaření minimálně od 2016 ví někdo proč? ).

MÍCHAL 18516 24.04. 20:30
Ludvíku škoda telky.Jsou to ho..da.Poslední perlička umřel chudák Ulčák označen veřejnoprávní žumpou jako podnikatel.Předseda či co to byl SSM (Svaz socialistické mládeže)který jak naši to modří spoluobčané nazývají odklonil majetek státu v 90-tých letech za hlasitého potlesku tehdejších spasitelů země.Grc.

Ludva 46191  39 let 24.04. 19:54
Pekarová Adamová,ta co neví čí je,žádná holčička..herečka to je. Bruselská hérečka.

Ludva 46191  39 let 24.04. 19:51
Když musí vláda dávat na neziskovky a Čt peníze. Mohla by založit vlastní vládní neziskový zpravodajský kanál,když se nefá nikde dívat na objektivní zpravodajství v hlavním vysílacím čase dne. Když vydím ty prolhané jypáky mám chuť tu televizi roztřískat.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17010

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti