Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 6500

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 01.04. 18:01
Genom koronaviru sekvenovali čínští vědci krátce po propuknutí epidemie, zmapovali též, že zdrojem nákazy bylo jediné zavlečení viru do lidské populace a nejednalo se o nákazu z více zdrojů. Tým vědců z USA, Velké Británie a Austrálie vycházel z těchto dat a porovnal genomové sekvence různých dosud známých kmenů koronavirů.

Mašín 81182 01.04. 18:00
A to se také stalo. Analýza genomů SARS-CoV-2 a příbuzných koronavirů, provedená mezinárodním týmem vědců, však nepřinesla žádné důkazy o tom, že by byl virus vyroben v laboratoři nebo jinak uměle upraven. Studii zveřejnil časopis Nature Medicine a související článek přeložili a publikovali vědci z Ústavu biologie obratlovců Akademie věd ČR.

Anonym 46202 01.04. 18:00
Mrsine,nezavazej,nikdo tě nečte.

Mašín 81182 01.04. 17:59
K této problematice se následně vrátila i v dalším rozhovoru, kde vysvětlovala, proč se domnívá, že virus mohl teoreticky být vytvořený uměle. V rozhovoru ale zároveň prohlásila: \"Nevím, jestli je to umělá mutace, ale je to minimálně atypické,\" uvedla lékařka. Opět nikde nepotvrdila, že virus má umělý původ, naopak vyjádřila nadšení z toho, že vědci po celém světě budou mít možnost virus prozkoumat.

Anonym 46202 01.04. 17:59
Je to tragédie,milovaná Itálie na kolenou.Dekuju,že žiju v Česku.V německé Jeně budou povinné nosit roušky,úřady nabádají ať šijí roušky doma,jenomže Němky jsou levé jak šavle,takže teprve hledají návody na českém netu.

Mašín 81182 01.04. 17:59
Co řekla opravdu doktorka Peková: \"Fakt je, že ten virus má genetické charakteristiky (..) sekvence, které se normálně v běžných izolátech koronaviru nevyskytují. Už mnoho let umíme dělat různé varianty genů, umíme ty geny modifikovat, umíme vkládat mutace, vyrábět nové organismy, to je vědecká práce. V žádném případě, a to bych ráda zdůraznila, si nemyslím, že to je biologická zbraň, že někdo to vyvinul, to v žádném případě ne. Fakt je, že to má charakteristiky, které nevypadají jako přírodní izolát. V mých očích trošičku to možná vypadá jako náhodný únik nešťastnou náhodou z nějaké laboratoře, protože v tom epicentru je laboratoř, ve které se s tímto virem pracuje, ale to je všechno na úrovni hypotéz,\" uvedla v závěru rozhovoru lékařka a vyslovila pouze domněnku, že možná nepůjde o přírodní izolát.

Anonym 86830 01.04. 17:35
Podle oficiálních údajů je v provincii Bergamo na devět tisíc nakažených a přes dva tisíce mrtvých. Podle matematického modelu, jehož výsledky tento týden zveřejnil místní deník Eco di Bergamo, by ale mrtvých mohlo být nejméně dvakrát více a infikovaných nejméně třicetkrát tolik ? nakažena by tedy mohla být minimálně čtvrtina celkové populace. Mnozí umírají doma. Kdo není nemocný a nezemřel, je nakažený. To, co uvádějí oficiální statistiky, je jen špička ledovce,? řekl Rizzi webu Il Fatto Quotidiano. Většina lidí z naší oblasti je už infikovaných. Zásobárna těch, kteří se ještě mohou nakazit, dosáhla dna,? podotkl.

Anonym 86830 01.04. 17:30
V Neapoli se muž s rouškou pokusil odvézt bez placení nákupní košík, v němž měl chleba, rajčatovou omáčku, olej a sušenky. Kolem něj se vytvořila skupina lidí, kteří ho bránili. Není to tím, že by nechtěl zaplatit. Ale nemá peníze a má hlad,? řekl jeden z místních. Když nám nepomůže stát, pomůžeme mu my, já to za něj zaplatím,? nabídl se druhý.

Anonym 86830 01.04. 17:29
Na omezení pohybu reagovali Italové před třemi týdny projevy sounáležitosti s ostatními. Nyní se ale zdá, že morálka upadá, a s tím, jak sílí dopady izolace, roste i vztek na stát, a to zejména poté, co vláda v pondělí prodloužila přísná izolační opatření až do Velikonoc.rnUž nemáme peníze! ? křičí na videu zoufalý muž na policisty před zavřenou bankou v Bari. Měli byste vidět naši kuchyni, není v ní vůbec nic! Je mi z vás i z celého státu nanic! ? dodala jeho partnerka. Jak napsal list The Financial Times, muž se nemůže dostat k dávkám od státu.

Anonym 37249 01.04. 17:27
Nejlepší by bylo senát zrušit, škoda peněz. To je jen drahá trafika.

Anonym 86830 01.04. 17:26
Zástupci Karlovy univerzity budou v Praze plošně testovat náhodně vybraných 500 lidí. První lékařská fakulta se na tom dohodla s náměstkem ministra zdravotnictví a šéfem týmu Covid-19 Romanem Prymulou. Ten, jak řekl v České televizi, chce zjistit, jaká je promořenost populace koronavirem. Předpokládá se totiž, že virus mají i lidé, kteří nejsou testovaní, protože nemají vůbec žádné příznaky, a tudíž nevědí, že jsou pozitivní.

Anonym 46202 01.04. 16:46
Odložením doplňovacích voleb do senátu se nic nestalo,nejlepší by bylo vůbec senát zrušit.Vlada jednala správně.Ve Francii volili a nákaza se rychle rozšířila.Zabyvat se teď takovým prkotinama může jen NSS,úplně odtržený od reality.

Anonym 86830 01.04. 16:31
A když molekulární bioložka takto srozumitelným způsobem vysvětlí obyčejným lidem, jak to funguje, spustí se někde jinde obrovský řev, povyk a intenzivní ?damage control? s jediným cílem, tedy s cílem popřít tyto informace a vydávat je za přirozenou, i když neobvyklou, přírodní mutaci bez jakéhokoliv zásahu člověka a jeho laboratoří. A přesně k tomuto došlo, americká vláda vydala příkaz a nařídila americkým vědcům popřít tyto informace, a to jak informace Dr. Pekové, tak i podobně laděné výroky čínských vědců.rnrnAmerická vláda nahnala vědce k sepsání kontra-analýzy vyvracející čínská obvinění, ale i výroky české molekulární bioložky.rnPřed 2 dny uveřejnil americký server Nature v sekci Medicine analýzu (1), která se spíš podobá krizovému managementu, jehož cílem je vyvrátit všechny informace o tom, že Coronavirus vznikl v laboratoři. Paradoxní na tom je, že sama Dr. Peková v rozhovoru pro TA3 odkazuje na laboratoř ve Wuhanu, to je ta známá Národní referenční laboratoř ve Wuhanu, nikde nemluví o amerických laboratořích, ale paradoxně to není Čína, která by měla potřebu něco vyvracet o této teorii, jsou to právě američtí vědci, kdo je zde v roli tzv. potrefené husy.

Anonym 86830 01.04. 16:31
Samotný velín RNA je totiž hlavní bod řízení mutací zbytku RNA a v tomto případě by to znamenalo, že máme věřit, že v přírodě nějakou náhodou došlo k přepsání zavaděče a řídícího velínu viru do naprosté dokonalosti, aniž by to funkci viru nezlikvidovalo. A právě kvůli tomu se Dr. Peková domnívá, že Coronavirus mohl vzniknout v laboratoři, protože takové zásadní změny ve velínu RNA tohoto viru by přirozenou cestou v případě prakticky nevznikly, aniž by to virus nezlikvidovalo.rnrnDr. Peková ukazuje regulační úsek RNA Coronaviru, kde sídlí tzv. velín.rnrnMUDr. Soňa Peková v rozhovoru vysvětlila natolik srozumitelným způsobem fungování RNA viru, že to vyvolalo zděšení na jistých místech. Její vysvětlení toho, co se stalo ve velíně RNA tohoto viru, překročilo onu hranici oddělení nepochopitelných informací od běžné veřejnosti. Vysvětlila divákům, že ve velíně RNA Sars-Cov-2 proběhly mohutné genové změny a přepisy, inserce (vkládaní sekvencí), delece (mazání sekvencí) a další komplexní změny v tak rozsáhlém množství, že kdyby to provedla příroda, zcela chaoticky a náhodně, virus by prostě zahynul, protože by to nemohlo fungovat a mít řád.

Anonym 86830 01.04. 16:30
MUDr. Soňa Peková při rozhovoru v laboratoři. V rozhovoru Dr. Peková vysvětlila, že viry obecně se skládají z RNA řetězců, které mají tendenci mutovat, měnit se, slučovat a pozměňovat, a to především v těch úsecích RNA, které se starají o tvorbu proteinů. V této oblasti RNA probíhají tedy změny natolik dynamicky, že vliv přírody je přirozený a mutace pocházející z přírodních cyklů jsou nejčastější formou mutací. Ovšem každý virus a každá jeho RNA má něco, čemu by se dalo říkat ?velín?, tedy řídící stanoviště, které kontroluje mutace probíhající ve zbytku RNA. Tato oblast RNA na samotném začátku šroubovice by se dala přirovnat k jakémusi bootovacímu sektoru na disku počítače, ze kterého se zavádí samotný operační systém. V podstatě si to lze představit jako BIOS rozhraní. A když se biologové podívají na tento úsek RNA, tak prostě něco najednou nehraje.rnrnŘídící centrum RNA Coronaviru vypadá, jako kdyby to tam někdo všechno převrátil vzhůru nohama a celé to přitom dokonale fungovalo. Jak přímo uvedla v rozhovoru MUDr. Soňa Peková, z pohledu biologa to vypadá, jako kdyby, obrazně řečeno, někdo vtrhl do centrály tohoto velína RNA, celé to tam obrátil vzhůru nohama, všechny skříně a šuplíky vyházel, a to takovým způsobem, že je velmi těžké uvěřit tomu, že by na jedné straně tento proces vznikl náhodně v přírodě, a současně na straně druhé, že by tento chaotický a náhodný proces virus nezabil.

Anonym 86830 01.04. 16:29
Česká molekulární bioložka podrobně vysvětlila, proč zastává názor, že Coronavirus vznikl v laboratoři, ale v USA se kvůli tomu strhl poprask do takové míry, že na serveru Nature Medicine se objevil text, který se snaží tvrzení vyvrátit s odkazem, že jde o přirozenou mutaci! Na začátku analýzy je plné vyvrácení, na konci už se ale mluví pouze o nízké plausibilitě a o potřebě nasbírat více dat o tom, jak to tedy doopravdy je! MUDr. Soňa Peková odhalila příliš nepohodlnou pravdu a obyčejným lidem ve videu vysvětlila věci, které měly asi zůstat laické veřejnosti natrvalo zapovězeny! rnrnČeská molekulární bioložka a vedoucí Tilia Laboratories MUDr. Soňa Peková se během několika posledních dní stala doslova českou národní celebritou a hvězdou, a to zdaleka nejen kvůli tomu, že její laboratoř jako první v ČR otestovala jedny z prvních případů nakažených Coronavirem a nejen kvůli tomu, že vyvinula novou a lacinou metodu na testování tohoto viru. Největší zájem totiž vyvolal její rozhovor pro slovenskou zpravodajskou televizní stanici TA3, kde se otevřeně rozpovídala o původu viru Sars-Cov-2 a redaktorovi podrobně a v laické rovině vysvětlila, proč si myslí, že Coronavirus vznikl v laboratoři a nikoliv přirozenou přírodní mutací někde ve zvířatech v přírodě. Nestává se příliš často, aby špičková bioložka byla schopná obyčejným laikům vysvětlit, jak se pozná, že nějaký virus pochází z laboratoře a jiný nikoliv.

Anonym 86830 01.04. 16:22
Vždyť je to naddrržené klaunisko..

Anonym 37249 01.04. 16:19
Mašin zase klove jak datel

Anonym 86830 01.04. 16:18
2015 BILL GATES AD \"WE\"RE NOT READY\".rnBill Gates: Jde o celosvětové selhání. WHO má prostředky na sledování epidemií, ale ne na věci, o kterých mluvím.. Zdroj viru může být buď běžná epidemie, nebo může jít také o terorismus..

Mašín 81182 01.04. 16:12
Takže z příběhu, že Německo zabavilo kamion s ochrannými pomůckami, tu máme úplně jiný příběh. Buď že zásilka byla stopnuta v Holandsku, protože tam platí zákaz vývozu vyrobených ochranných pomůcek ze své země, který platí ve spoustě zemí světa včetně České republiky. Druhou variantou je, že zásilka byla někým zpronevěřena. Zásilka totiž nebyla předem zaplacena a co si budeme namlouvat, ochranné pomůcky mají nyní cenu zlata.

Mašín 81182 01.04. 16:11
A najednou to přišlo. Šéf benešovské nemocnice se rozpomněl: Později jsem e-mailem obdržel stejně jako ostatní objednatelé informaci, že to bylo na holandsko-německé hranici a že Nizozemsko bylo tou zemí, která stopla vývoz z důvodu zákazu vývozu ochranných pomůcek,? napsal Mrva Deníku N.

Mašín 81182 01.04. 16:09
Přesto se v médiích stále objevovala verze o údajném zabavení v Německu. Například Idnes publikoval zprávu: Kamion pomůcek pro střední Čechy uvázl na hranicích, Německo slíbilo pomoc.? Prima zase publikovala článek: Němci na hranicích zabavili zdravotnický materiál objednaný pro ČR. Takový postup je možný, varuje celní správa.? V této době jsme byli bombardováni, ať svoji zprávu o hoaxu odvoláme nebo opravíme.

Mašín 81182 01.04. 16:08
Náš web tuto informaci 17. března označil za hoax. Důvodem byla informace od německé celní správy Zoll, která od počátku vehementně odmítala tento scénář. Z komunikace se Zoll bylo poznat, že zájem o případ je nehraný. Po písemné interpretaci se mi ozvali tři různí zaměstnanci s prosbou o bližší specifikaci. Celý 16. březen jsem volal na různá místa. Od Středočeského kraje, přes české celníky a ministerstvo zdravotnictví po německou policii a celní správu. Vše, abych získal co nejvíce informací o údajné zásilce. Verdiktem bylo oficiální vyjádření německé celní správy, které znělo: Dobrý večer. Tuto záležitost jsme podrobně prozkoumali a nevíme o žádném zabavení nákladu do České republiky. V jednom případě byl problém s celním odbavením, po nápravě byl náklad poslán do České republiky.? Následně se ukázalo, že se jedná pravděpodobně o úplně jiný případ.

Mašín 81182 01.04. 16:07
Od 15. března koluje v médiích a na sociálních sítích fáma, že Spolková republika Německo prý zabavila kamion mířící k nám s ochrannými pomůckami?. Tuto zprávu publikoval například internetový deník Náš region s odvoláním na ČTK. ČTK zase informaci získala od hejtmanky Středočeského kraje Jaroslavy Pokorné Jermanové. Fámu pak šířili i například členové SPD.

Mašín 81182 01.04. 16:06
Jenže on u Pohotovostního pluku VB sloužit nemusel. Nastoupil tam dobrovolně, protože chtěl a zažádal o to. Pokud by to omlouval mladickou nerozvážností a touhou po práci u policie, těžko bude omlouvat další své selhání o téměř 30 let později, kdy dobrovolně nastoupil do vlády estébáka, kterou drží u moci komunisté. Navíc jako bývalý vysoce postavený policista by se měl o svého šéfa zajímat spíše z profesního hlediska.

Mašín 81182 01.04. 16:05
I když se Lubomír Metnar snaží působit nenápadně a není příliš vidět, stojí rozhodně za pozornost. Mrzí mě, když se teď připomíná epizoda s mým zařazením do Pohotovostního pluku VB. Těch pár měsíců v roce 1988, které jsem absolvovat musel, snad vyvážila moje 24letá práce u policie, kdy jsem se vlastně chodil domů jen převléknout. Nemám rád hony na čarodějnice,? prohlásil před pár lety pro Deník.

Mašín 81182 01.04. 16:05
Po revoluci působil současný ministr u policie, kde postupně vystoupal až do funkce ministra vnitra, kam ho dosadil Andrej Babiš ve své první vládě. Ve druhé vládě pak Metnara přesunul na ministerstvo obrany. Ve funkci čelil podezření, že opsal svoji diplomovou práci. Několikrát neuvedl zdroj citací, část práce tvořil překopírovaný text z odborné knihy, v němž byla k zamaskování přeházena slova či věty. Konečným verdiktem bylo, že nejde o vědomý plagiát.

Mašín 81182 01.04. 16:04
Kdo je vlastně Lubomír Metnar? Jeho kariéra začala u Pohotovostního pluku Veřejné bezpečnosti, kde hned po maturitě s obuškem v ruce sloužil v letech 1988?1989. Podobně jako jeho kolega, komunistický poslanec Zdeněk Ondráček. Časopis Týden v roce 2017 napsal, že v době, kdy Metnar u Pohotovostního pluku sloužil, byl jeho oddíl nejen v pohotovosti, ale několikrát byl nasazen do ostré akce. Tento útvar většinou zasahoval na protistátních? demonstracích. Tedy na setkáních lidí, kteří toužili žít ve svobodné zemi. Jeden z nejbrutálnějších zásahů předvedl útvar v Praze v lednu 1989 při tzv. Palachově týdnu.

Mašín 81182 01.04. 16:03
Vláda jednala mimo svou pravomoc, když kvůli šíření nového typu koronaviru a souvisejícímu omezení pohybu odložila doplňovací senátní volby na Teplicku, míní Nejvyšší správní soud (NSS). Postup pro nouzový stav upravuje zákon o bezpečnosti České republiky. Vláda měla podle NSS předložit Parlamentu zákon o odložení voleb.

Mašín 81182 01.04. 16:00
JAK ŠEL ČAS S ROUŠKAMI - KALENDÁŘrn26. ledna - Andrej Babiš: Naše laboratoře jsou připravené, do 6 hodin můžeme mít výsledky testů.rn28. ledna - Adam Vojtěch: Pomůcek je dostatek. Připravuje se dodávka 25 tisíc dalších roušek a jeden český výrobce má milion roušek na skladě.rn7. února - WHO informuje o celosvětovém nedostatku roušek.rn13. února - vláda DARUJE 4 tuny zdravotnických pomůcek do Číny.rn28. února - Adam Vojtěch: o nedostatku roušek víme, v rámci TÝDNŮ to vyřešíme.rn3. března - Adam Vojtěch: se státní správou řešíme dodání 5 až 10 tisíců respirátorů.rn12. března - Ministerstvo zdravotnictví ohlásilo rozvoz 60 tisíc respirátorů, do týdne chtěli rozvézt dalších 290 tisíc.rn14. března - potom, co se zdravotnická zařízení po celé zemi ozývají, že nemají roušky, Andrej Babiš říká, že to není pravda a že je sám osobně doveze těm, kterým chybí.rn16. března - vláda KUPUJE 5 milionů roušek a 1.1 milionu respirátorů, plus 150 tisíc rychlotestů z Číny. Andrej Babiš: ?Máme se od Číny co učit?. rn16. března - Andrej Babiš: je velký zájem o šití látkových roušek. rn17. března - Andrej Babiš: Nevím o tom, že by lidi šili látkové roušky. Veškeré páteřní nemocnice mají dostatek zdravotních pomůcek.rn17. března - Andrej Babiš: ?Já nevím, kdo o tom rozhodl, že ve státní hmotné rezervě je jenom 10 tisíc respirátorů. Proč tam někdo nedal 2 miliony? ? Pavel Šváger, předseda Správy státních hmotných rezerv, vysvětluje, že sice dostali zadání na mimořádný nákup 200 tisíc respirátorů a vypsali na něj výběrové řízení, to ale po pár dnech zrušili, protože se vláda rozhodla pro centralizaci nákupu. rn17. března - Jan Hamáček: Do 22. Března budeme mít 10 milionů respirátorů.rn20. března - z Číny přilétají zakoupené zdravotnické pomůcky za 75 milionu korun. rn21. března - Jan Hamáček: v dodávce z Číny respirátory FFP3 ani nemohly být, protože Čína je vůbec neprodukuje. rn23. března - ukazuje se, že zakoupené rychlotesty z Číny mají až 80% chybovost.rnJak říká Roman Šmucler, šéf České stomatologické komory: ?Kdyby nám pořád neříkali, že to bude, kdyby někdo řekl ?Nesehnaly se respirátory?, my to všichni chápem. Když nám ale někdo řekne, že máme volat premiérovi, že on to osobně zajistí, tak pak důvěra ve stát je nulová.?

Anonym 46202 01.04. 15:44
WHO a OSN úplně zbytečně instituce na howno.

Anonym 46202 01.04. 15:24
Už jsem to psala,Slováci jsou fajn,ale jejich pocit ubližování a méněcennosti to jen kazí.Jezdim tam každý rok a pořád je tam cítit jak by rádi,aby o nich mluvil celý svět,ní oni tolik necestují jako Češi.

Anonym 37249 01.04. 15:12
HESLO: KDO SE SMĚJE NAPOSLED,rnrn TEN SE SMĚJE NEJVICE!! UVIDIME,UVIDITE!!

Anonym 86830 01.04. 15:07
Slováci mají akorát jinou polohu vůči nám, takže jim to tam tolik nepřitáhli lidi z Německa a Rakouska, říkala jsem před měsícem, že je v Praze pořád hodně turistů, viděla jsem fronty před směnárnami, samí Němci, Italové. Maďaři ani Češi (včetně našich přihlouplých \"lyžařů\") jim to tam nepřitáhli tolik jako nám sem západní sousedé. Taky bych na jejich místě nevykřikovala, že to zvládli nejlíp, když brod je ještě daleko.

Anonym 46202 01.04. 13:18
Velká Británie 66 milionů obyvatel testuje denně pět tisíc lidí.Ten pocit americko anglické výjimečnosti se jim kruté nevyplácí.Taktez Slovensko,které má denně dvě stě odběru to podceňuje,ale pro Slováky je asi důležitější se umístit v pětce státu,které to zvládly nejlip,pro ně velmi typické.

Anonym 86830 01.04. 11:58
České video o účinnosti roušek vzdělává svět. Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě. Takové je hlavní sdělení osvětového videa, které natočila čtyřiadvacetiletá Češka se svými přáteli, aby do světa rozšířila povědomí o důležitosti nošení roušek v době pandemie koronaviru. Video se během několika dnů rychle rozšířilo, kromě premiéra Andreje Babiše nebo českého ministerstva zdravotnictví už jej sdílely také světoznámé osobnosti či americká televize CNN.

Anonym 37249 01.04. 11:56
Věřím ,že to zvládneme.Tato vláda chrání především stré lidi.A dělá to dobře.Ekonomika se pomalu rozjede. Ostatní jen od nás opisují.

Anonym 46202 01.04. 11:45
Těch dvacet pět plicních ventilátoru baví celé Česko.Lidi píšou,že jich měli poslat pro senát více,protože tam sedí jeden nemohoucí vedle druhého.

Anonym 86830 01.04. 11:43
JAK VČERA ŘEKL PRYMULA - JE TO NÁZOR ŠPATNÝ, POLITICKY MOTIVOVANÝ, PROTOŽE NIKDE VE SVĚTĚ NENÍ DOSTATEK ROUŠEK. rnJiří 4628831.03. 21:25rnWHO kritizuje nošení roušek! Jenže ty mají obrovský význam ,

Anonym 86830 01.04. 11:41
NE, TO FIALOVI NIC NEŘÍKÁ, V ODS BYLI LIDI VŽDYCKY AŽ NA POSLEDNÍM MÍSTĚ. I TEĎ JENOM ZNEUŽÍVAJÍ SITUACE A VYLÉZAJÍ Z DĚR ABY ŠKODILI.rnVěra 19315 79 let31.03. 20:23rnVzkaz pro pana předsedu Fialu- pane předsedo, vy opravdu nevíte proč potřebuje naše společnost v dnešní době nouzový stav? Přece zdraví a ochrana obyvatelstva je nejpřednější.

Anonym 86830 01.04. 11:37
Spojené státy podle Trumpa také začaly nakupovat zdravotnické pomůcky v zahraničí. Získáváme to z celého světa a také posíláme do jiných částí světa věci, které nepotřebujeme,? uvedl.

Anonym 86830 01.04. 11:36
Trump řekl, že o zaslání zdravotnických pomůcek hovořil s italským premiérem Giuseppem Contem. Giuseppe byl velmi, velmi šťastný,? uvedl Trump. Podle prezidenta má jít o vybavení, které nebudou Spojené státy potřebovat, napsala agentura Reuters.

Anonym 86830 01.04. 11:36
ANO, ŘEKL PŘÍMO, ŽE TO TAM POSÍLAJÍ, PROTOŽE TO NEBUDOU POTŘEBOVAT.rnMÍCHAL 1851631.03. 18:24rnAch jo pořád špatně Mašíne - Trump výňatek citace..co nám zbude pošleme do..Tak pomalu.Brát informace od našich novinářů doslovně je hloupost.Ne jejich samozřejmě.

Anonym 86830 01.04. 11:32
PROSTĚ JIM TO NEDÁ A MAKRELU TESTUJÍ A TESTUJÍ, PROTOŽE NĚCO TAKOVÉHO SE JEN TAK NEVIDÍ. :-) VIDĚLI JSTE TEN MAIL O TĚCH SIROTCÍCH, KTERAK DEMOLUJÍ HRAČKÁŘSTVÍ S PLYŠÁKY..? TO NÁM SE CHTĚLA NASADIT.rnMašín 8118231.03. 18:13rnTaké třetí test Merkelové na koronavirus byl negativní

Anonym 86830 01.04. 11:30
ANO, TO MĚ VČERA POBAVILO..:-), ABY TO STAČILO NA TĚCH PÁR SENÁTORŮ, KTEŘÍ TAM POSÍLALI KUBERU.. TAK TO MĚ OPRAVDU POBAVILO, TO JE TAKOVÁ PECKA, ŽE JSEM SI I O MRŠÍNOVI MYSLELA, ŽE SE RADĚJI ANI NEZMÍNÍ.. :-)rnTO ZŘEJMĚ PROTO, ŽE JSME JE TADY KRITIZOVALI NA STRÁNKÁCH A. BABIŠE, KDEŽE JE NĚJAKÁ TA JEJICH POMOC.. :-)) BOMBA. rnMašín 8118231.03. 18:09rnTchaj-wan daruje Česku 25 plicních ventilátorů.

Anonym 86830 01.04. 11:25
Anonym 4620231.03. 18:08rnUž aby to bylo a byl by klid.Orban to dělá výborně.Jeste bych zrušila novinářskou žumpu a Mršina.

Anonym 86830 01.04. 11:24
Ludva 46162 39 let31.03. 18:01rnOmluvit se má každý ředitel toho ústavu. Nepamatuju se,že by za premiérování ODS,premiér se zajímal zda na hl.nádraží je toaletní papír. Ředitel Zeměkoule Kalousek v imaginárním Světě by to samozřejmě stíhal i by zešel z Olympu. Hlupaňo Mršínová

Anonym 86830 01.04. 11:24
Ludva 46162 39 let31.03. 17:56rnTo není klid,to je pocit nadřazenosti. Neznáš mentalitu druhých ňoumo s malýma kozama.

Anonym 86830 01.04. 11:23
Anonym 3724931.03. 16:51rnMašíne, ANO 34%, tak neplácej. ODS 9%,TOP.4%.

Anonym 86830 01.04. 11:20
Oni ti debbillové zneužijí i takovéto situace, krretténni swinský.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17720

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti