Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 1400

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 24.03. 20:20
Jak jsem řekla - nasazenej virus.

Ludva 46152  39 let 24.03. 20:03
Spolupráce s opoblokem je tahání si trojského koně do hradeb. Přes 25let tyto strany nyní opoblok škodili této republice,to se ze dne na den nezmění. Ať táhnou. Pokud chtějí být užiteční,tak ať zalezou do krysích eu děr a mlčí.

Ludva 46152  39 let 24.03. 20:00
Ono to místečko není určitě zadarmo a když neuškodí,tak určitě zasmradí a bude vynášet informace.

Anonym 86830 24.03. 19:57
Nemá pacienty, tak se aspoň potřebuje zviditelnit. Nasazenej jak virus.

Ludva 46152  39 let 24.03. 19:50
Povoláním zubař s rozšířenou kvalifikací na pořad TABU má prý usednout do krizového štábu,ano je to on Šmucler opobloku šampión. Proboha to vemeno ať se věnuje plombám a desinfekcí svých jedovatých úst.

Anonym 86830 24.03. 19:02
Od začátku tvrdím, že to byl buďto test, který se vymkl z rukou, anebo úmysl.

Ludva 46152  39 let 24.03. 18:45
Jojo přesně,plán NWO,zrušení fyzických peněz,čipy,řízení ekonomik jednotlivých států,evropská armáda aj.

Anonym 86830 24.03. 18:30
Když tedy vlády vyhlašují karantény, když provádí manévry proti viru jako za války, potom to znamená, že ti, kteří ovládají ze zákulisí tyto mocenské procesy, mají informace o viru, vědí odkud unikl a mají zkrátka strach a děs. V takovém okamžiku jdou stranou všechny Schengeny, všechny Evropské unie, všechny Brusely. Ve chvíli, kdy mocným dojde, co se stalo, začnou probíhat procesy v ostrém rozporu se všemi ?evropskými hodnotami? a na konci bude něco, co možná odhalíme až v závěru. Povinná očkování celých populací? Povinné zrušení hotovosti a nahrazení bezhotovostním stykem? Sledovací čipy pro lidi, aby se vědělo, kde se pohybovali a v budoucnu se nákaze zabránilo? Tohle všechno nakonec může z virové krize vylézt. Krize totiž nemusí být krizí, ale pouze mistrným krizovým řízením s cílem dosažení donedávna nedosažitelného. A na to si budeme muset počkat.

Anonym 86830 24.03. 18:29
Američané nestahovali své vojáky ani při epidemii SARS, ani při MERS, ani při ptačích a prasečích chřipkách, ale stahují je před Coronavirem. To znamená jediné, že vědí, co uniklo z laboratoří a jaké je to svinstvo. Konceptuální gramotnost znamená, že musíte být schopni vnímat a posuzovat situaci z pohledu mocenských hráčů. Jestliže americká armáda utíká před Coronavirem, jestliže servilní a Bruselu povolné vlády evropských zemí najednou hrdinně a statečně konají kroky proti Bruselu a zavírají hranice a likvidují Schengen, tak pokud netrpíte konceptuální slepotou, musí vám docvaknout a dojít, že dostali instrukce od těch, kteří je řídí. Dostali instrukce od amerických bratří, kteří narychlo z Evropy stahují své vojáky. Mělo by vám i dojít, proč nejsou roušky. Roušky nejsou, protože elity je zavčas odklonily. Pokaždé platí, že procesy řízení se posuzují podle toho, kdo ovládá ?mocné? a jak se loutky chovají v případě krizí. Loutka totiž i v krizi zůstává loutkou, ale nervozita loutkovodiče se přenáší na loutku samotnou.

Anonym 86830 24.03. 18:28
Pamatujte si jednu věc: Loutka se nikdy nevzepře svému pánovi a ruce, která ji vodí. A vzhledem k tomu, že českou vládu vodí Američané (proti Bruselu) a i další země EU jsou pod vlivem USA, tak najednou dochází k bizarní situaci, že naivním lidem se může zdát, že vlády jednotlivých zemí se vzbouřily proti Bruselu a EU, jenže ve skutečnosti pouze americká ruka začala s velkou důsledností ovládat své marionety v Evropě a pro jistotu Američané stahují i většinu svých vojáků z cvičení Defender 2020, které se ruší a místo toho bude malé a komorní dělostřelecké cvičení v Pobaltí (6). Pokud Američané stahují z Evropy své vojáky, tak to znamená, že musí na 100% vědět, co vlastně uniklo z laboratoře, musí dokonale vědět, odkud Coronavirus pochází, jaký má původ a jakou hrozbu představuje.

Anonym 86830 24.03. 18:27
Američané se urychleně před Coronavirem stahují z Evropy, cvičení Defender 2020 nebude. Historie nic takového nepamatuje, Američané tudíž musí vědět, co je to Coronavirus a odkud pocházírnrnKdyž jsme na počátku února publikovali článek o nálezu (5) americké laboratoře Cold Spring Harbor, že Coronavirus má podivné chování, že mu nejlépe svědčí plíce asijských mužů, ukazovalo to na možnost, že jde o selektivní bojový virus, který má principiálně útočit na plíce čínských vojáků. Něco se však stalo, virus unikl, anebo byl zkušebně vypuštěn ve Wuhanu při Světových vojenských hrách a důsledkem je ohromná nákaza po celém světě, přičemž vlády západních zemí podle všeho dostali echo od USA a vědí, s čím mají tu čest.

Anonym 86830 24.03. 18:27
Čínská vláda považuje za zdroj Coronaviru podle našich posledních informací elitní výzkumnou laboratoř amerického námořnictva NAMRU-2. Tato laboratoř s názvem Naval Medical Research Unit Two spadá pod Námořní zdravotní výzkumné středisko nakažlivých nemocí v Silver Spring ve státě Maryland (4). NAMRU-2 je divize, výzkumný oddíl, jehož náplní je výzkum nakažlivých nemocí potenciálního vojenského významu v Asii. To je přímo definice této divize. Divize má své laboratoře ve Vietnamu, v Laosu, v Singapuru, v Thajsku, v Indonésii a na Filipínách. Laboratoře zkoumají virové a biologické kmeny nákaz tradičních v prostoru jihovýchodní Asie, což je tedy alespoň oficiální náplň práce těchto laboratoří. Čínská vláda obviňuje USA, že právě z některé laboratoře NAMRU-2 pochází Coronavirus, který má tak specifické chování a znaky, že napadá a nejlépe se rozmnožuje právě v plicích asijských mužů. Chápete? Najednou to do sebe dokonale zapadá.

Anonym 86830 24.03. 18:26
Záhadná virová divize amerického námořnictva NAMRU-2 a její laboratoře na výzkum asijských nakažlivých nemocí vojenského významurnrnDr. Soňa Peková se stala slavnou před zhruba 2 týdny, když ministr zdravotnictví Adam Vojtěch o ní rozšířil nepravdivou informaci, že se nakazila v laboratoři, a že je v karanténě. Ministr zdravotnictví se paní doktorce omluvil a celé by to skončilo. Jenže, novináři z anti-Babiš médií nelenili a vyrazili za paní doktorkou, aby s ní natočili rozhovory. Jenže, co se nestalo. Paní doktorka nejen, že je profesionálka a do politického marasmu se nenechala zatáhnout, ale navíc se upřímně a pravdivě rozpovídala o podivném původu Coronaviru, který podle znaků vznikl v laboratoři, a tím paní doktorka potvrdila teorii pana VK z konce ledna tohoto roku. Takový šok nastal mezi mainstreamovými novináři, že by se v nich krve nedořezal. Molekulární bioložka, a ona potvrzuje teorie proruského dezinformačního Aeronetu. No zkrátka, nádherná nahrávka nám na smeč. Jenže, zbývá ještě jeden úkol, a opět v rovině (zatím) spekulací.

Anonym 86830 24.03. 18:25
Jenže, úder proti USA přichází nejen z Číny, ale i z Prahy. Molekulární bioložka Dr. Soňa Peková, vedoucí laboratoře Tilia Laboratories, poskytla před dvěma dny rozhovor, ve kterém doslova šokovala mnoho lidí a novinářů na mainstreamu, protože bioložka vyjeveným novinářům potvrdila teorii Aeronetu. Podle Soni Pekové nic nenasvědčuje tomu, že by Coronavirus měl přírodní původ, že by spontánně vznikl např. mutací ve zvířatech a potom se virus přenesl na člověka, ale naopak, jeho konstrukce prý vykazuje charakteristické znaky laboratorní manipulace na molekulární úrovni, což každý odborník, který se zabývá molekulární biologií, snadno pozná a vypozoruje na konstrukci viru. Vyjádření paní doktorky je úplně jiná liga a jiná úroveň, než když tuto hypotézu napíše novinář někde na alternativě, protože to pouze potvrzuje a podtrhuje fakt, že teorie Aeronetu o laboratorním původu Coronaviru je správná a je to žhavá a pravá stopa. Opět se nabízí staré známé heslo: Rozdíl mezi konspirací a realitou je zhruba 2 měsíce.

Anonym 86830 24.03. 18:24
Čína nyní tvrdě útočí na USA vyzývá je k transparentnosti, aby země odhalila svého Pacienta 0, ale ředitel CDC měl zjevný úkol v Kongresu, a to zahladit stopy od případné snahy pátrat po zemřelých v USA, kteří podlehli nemocem se symptomy podobnými chřipce a zápalu plic. Mike Pompeo včera dokonce ostře zaútočil (3) na Čínu aby neprovokovala a ihned přestala obviňovat USA z rozšíření viru, že to prý nebude tolerováno.

Anonym 86830 24.03. 18:24
Molekulární bioložka z Prahy šokovala, když novinářům vyložila, že Coronavirus zjevně nepochází z přírody, ale podle všeho z pokročilé laboratořernrnZ tohoto titulu tudíž USA budou alibisticky tvrdit, že nemohou zjistit, kdy se v USA objevil Pacient 0 s nákazou Covid-19, protože USA mají testovací sady na Coronavirus teprve od pátku 6. března 2020. Tedy údajně mají od této doby, testy prý vyvinula Washingtonská státní univerzita. Američané tedy neuvolní informaci o zemřelých pacientech, kteří v minulých měsících byli diagnostikování na chřipku, ale ve skutečnosti zemřeli na Covid-19. Lidé, kteří totiž nebyli v minulosti testováni vůbec, ani na chřipku, ani na Coronavirus, a přesto zemřeli, tak prostě nejsou nikde v databázi CDC.

Anonym 86830 24.03. 18:23
Níže je výrok mluvčího čínského ministerstva zahraničí přímo z jeho Twitteru, kde odkazuje na inkriminované video s výroky ředitele CDC před Kongresem a otevřeně obviňuje americkou armádu, která do Wuhanu mohla zatáhnout nákazu Coronaviru, když ředitel CDC přiznal, že zpětné testy vzorků zemřelých pacientů v USA potvrzují, že v době, kdy v USA o Coronaviru nikdo nic nevěděl, tedy minulý rok na podzim, tak v USA v té době už umírali lidé na Coronavirus. A čínský tiskový mluvčí se na Twitteru řečnicky ptá USA, kde mají svého Pacienta 0 z té doby vloni na podzim, ať jsou USA transparentní, a že nám dluží vysvětlení.

Anonym 86830 24.03. 18:22
Lijian Zhao, mluvčí čínského ministerstva zahraničí o dva dny později, tedy 13. března 2020, obvinil USA z toho, že Coronavirus do Wuhanu zavlekli američtí armádní sportovci (2). Minulý rok v říjnu se totiž ve Wuhanu konaly Military World Games, tedy světové vojenské hry, kterých se zúčastnila i americká vojenská delegace a reprezentanti z řad amerických vojáků. Čínský mluvčí ministerstva proto ostře udeřil na USA a vyzval je, aby odhalili svého Pacienta 0, který v USA měl minulý rok jako vůbec první onemocnění Covid-19, a to celé 2 měsíce předtím, než se nemoc v prosinci rozvinula v čínském Wuhanu. Jenže, ředitel CDC během slyšení před kongresem řekl, že v USA neexistovaly donedávna žádné testy a že ne všechny nemocnice v USA mají monitorovací systém CDC pro sledování úmrtí způsobených infekcí plic, tedy pneumonií, což je hlavní indikátor pro nákazy SARS, MERS a koronaviry.

Anonym 86830 24.03. 18:22
To jsou všechno viry příbuzenského původu k běžné chřipce, ovšem podobnost je pouze klinická, nikoliv molekulární. Na molekulární úrovni jde o naprosto odlišné a jinak operující viry. A ředitel CDC na tyto dotazy odpověděl, že ve skutečnosti byly provedeny posmrtné testy již zemřelých osob z odebraných vzorků v ampulích, a tyto testy zpětně prokázaly v některých případech, že někteří pacienti, kteří byli v minulosti v USA označeni za oběti chřipky, ve skutečnosti zemřeli na Covid-19. Fakta jsou totiž zdrcující. Od 1. října 2019 do 1. února 2020 totiž v USA zemřelo až 30 00 Američanů, samotná CDC potom přiznává ?jen? 12 00 mrtvých za uvedené období, více v článku zde. A šokující reakce z Číny na sebe nenechala dlouho čekat.

Anonym 86830 24.03. 18:21
Celé to začalo už 11. března 2020 ve Washingtonu, kde proběhlo slyšení (1) amerického Kongresu ve věci nákazy Covid-19 v USA a před kongresem svědčil samotný Robert Redfield, ředitel Centra pro kontrolu a prevenci nákaz (CDC). Kongresman Harley Rouda se ředitele CDC ptal, jestli v minulosti mohlo dojít k chybným diagnózám amerických pacientů, kteří byli diagnostikováni s chřipkou, ale ve skutečnosti měli Covid-19. Rovněž se ptal, jestli se v USA provádí posmrtné testy zemřelých s diagnostikovanou chřipkou, jestli opravdu zemřeli na chřipku, anebo na nějakou jinou nemoc z rodiny SARS, MERS a koronavirů.

Anonym 86830 24.03. 18:20
Šéf CDC přiznal, že v USA zemřeli pacienti s Coronavirem v době, kdy nikdo o této údajně čínské nákaze z Wuhanu vůbec neslyšel.

Anonym 86830 24.03. 18:20
Virus je rovněž velice odolný a má nepřirozeně vysokou nakažlivost, která dosahuje více jak 90% a po korekci osob, které nemají průběh a příznaky, je deklarovaná nakažlivost okolo 83% podle čínských údajů, což je nepřirozeně vysoké číslo, které v přírodě není běžně dosažitelné. Takto rozsáhlá pandemie má jeden zvláštní rozměr. Rychlost a ochota evropských vlád uzavírat hranice a vyhlašovat karantény je podezřelá. V minulosti při dřívějších nákazách SARS a MERS žádné takové divoké manévry neprobíhaly v Evropě a ani v USA. rnrnVeškeré nižší procesy řízení mají charaktery loutkového řízení, jednotlivé vlády nesmí dělat kroky, které nejsou povoleny a dovoleny sionistickými procesy globálního řízení. Zde ale dochází k bizarní události, kdy je vazalským státům najednou dovoleno se chránit a bránit. Není to přirozený proces sám o sobě. To totiž samo o sobě znamená, že něco se děje a Coronavirus je v něčem jiný. Obávám se, že tito mocní dobře vědí, co je to Coronavirus, kde vznikl a odkud unikl. Pravda totiž pomalu začíná vyplouvat na povrch.

Anonym 86830 24.03. 18:19
Zatímco v celé Evropě už bez předstírání naplno vypukla panika kvůli Coronaviru a lidé na černém trhu za roušky platí i stovky EUR, přičemž této panice napomáhají i jinak správná rozhodnutí o zákazu vstupu lidí bez roušek do obchodů a prostředků hromadné dopravy, tak mimo to se začíná odehrávat a odhalovat neuvěřitelné pozadí o původu samotného Coronaviru, který způsobuje nemoc Covid-19. Určitě si pamatujete na konec ledna a počátek února, když jsem na SVCS a rovněž v článcích zde na Aeronetu vyslovil teorii, že Coronavirus má charakteristiky bojového viru, který nepochází z přírody, ale ze špičkové laboratoře. Vedou k tomu totiž mnohé důkazy a indicie, např. skutečnost, že tento vysoce agresivní a také adaptabilní virus je koncipován tak, že se nejsnáze množí v plicích asijských mužů, což odhalila americká laboratoř.

Anonym 86830 24.03. 18:17
Ředitel CDC přiznal před americkým kongresem, že v USA umírali lidé na Coronavirus dlouho předtím, než virus propukl v Číně! Česká špičková bioložka v rozhovoru šokovala, když potvrdila informace Aeronetu, že Coronavirus má zjevně laboratorní původ a nevznikl přírodní cestou! Mluvčí čínského ministerstva zahraničí obvinil USA, že virus do Wuhanu zatáhli američtí armádní sportovci minulý rok v říjnu! Virus podle Číňanů pochází z vojenského laboratorního výzkumu laboratoře NAMRU-2 v Silver Spring v Marylandu! Mike Pompeo obvinění ze strany Číny ostře odmítá, že USA to nebudou tolerovat!

Anonym 37249 24.03. 18:15
Mašíne ty tvé plky nikdo nećte.

Jarka 85194  73 let 24.03. 15:52
Pane Babiš,když jsem žila v době před koronovirem,udivovali mne mladí lidé,kteří mne mnohokrát nechali sednout v metru a usmívali se na mne.Byla jsem natolik domýšlivá,že jsem si myslela,že příčinou je má osobnost a vzhled moderní babičky.Dneska se usmívám nad mladými lidmi,kteří mne překvapili,když jde do tuhého ,jak jsou ukáznění a lidští i když vystrašení.Naše generace si všeobecně o nich myslela,že jsou rozmazlení a nelze se o ně opřít a mýlila se.Jsem při koronoviru přesvědčená o tom,že jsme Češi perfektní lidé,až na malé vyjímky.Váš tým nahoře se stal vyplněním mého přání,aby nám vládli odborníci a toho jsem se dočkala a moc za to všem děkuji.To nám ukázal koronovirus a tak mu za to musíme,i když je to veliká hrozba ,poděkovat.Dokázal aspoň na chvilku lidi semknout a ukázat jejich odvahu a krásný cit v těžké době.Jsem optimista a pevně věřím,že vše se v dobré obrátí a my lidé budeme po koronoviru jiní a lepší jako jsme byli doposud a budeme si víc věřit.Proto asi jsme na této překrásné planetě Zemi ,abychom se stále vyvíjeli k lepšímu alepšímu.Někdy jsem hledala smysl života a teď mi koronovirus(prevít)ukázal směr kudy se lidstvo ubírá.Ukázal nám,že největší poklad nad všechny poklady je láska a zdraví.Teď bych si moc přála obejmout všechny lidi a poděkovat jim.Krásný den Vám i celé Vaší rodině přeje Jarka.

Anonym 86830 24.03. 15:51
CO SI NAVAŘILA, TO CHCE PO OSTATNÍCH ABY SNĚDLI. A JEŠTĚ ZA TO BUDE VYDÁVAT PENÍZE VŠECH STÁTŮ EU. NEHORÁZNOST!! rnKancléřka Merkelová (dumme Kuh! ) se minulý týden v pondělním telefonickém rozhovoru Erdoganovi omluvila za údajné zpoždění jedné platby migračního výpalného. Nyní Turecko dostává 9 miliard eur ročně. Merkelová hodlá odletět do Turecka a dohodnout i případné zvýšení této platby za to, že Turecko nebude dále posílat migranty do EU. Návrh byl během pondělí konzultován i v orgánech EU. Řecko jej zásadně odmítlo. Nic už Turecku nebudeme platit. Erdogan peníze defraudoval a použil na prodlužování války v Sýrii. Budeme se bránit vojensky.?, vzkázal Merkelové řecký premiér Kyriakos Mitsotakis (Nová demokracie).

Anonym 86830 24.03. 15:47
Před chvílí ve zprávách - obyčejní Italové si přejí Italexit. EU je v té nejhorší době v tom nechala.

Anonym 86830 24.03. 15:44
JO, SLYŠELA JSEM, JAK MLUVILA ZROVNA TA BLBKA PEKAROVÁ Z TOPKY A HNED JSEM PŘEPLA. ZDRŽOVAT ZBYTEČNÝMI KYDY A NAPADAT TY, CO SE ANI POŘÁDNĚ NEVYSPÍ, TO JE JEDINÉ, CO TYHLE S.INĚ DOVEDOU.rnMÍCHAL 1851624.03. 12:04rnPosloucháte co se šíří ze sněmovny? Ohrožení čeho? Demokracie? Demoliční blok to jako pohlídá.Na zvracení.

Havel 93026  63 let 24.03. 15:20
Pane premiere Andreji Babisi zdravim Vas.Mate u nas obcanu velkou oblibu uctu prejeme Vam velke uspechy.Dekuji Vam za nas obcany.

Havel 93026  63 let 24.03. 15:15
Pane premiere Andreji Babisi zdravim Vas.Mate u nas obcanu velkou oblibu uctu prejeme Vam velke uspechy.Dekuji Vam za nas obcany.

Anonym 86830 24.03. 14:18
Belgie dříve zničila miliony roušekrnrnrnrnrnBelgie v pondělí evidovala 3 743 případů nákazy, 88 lidí nemoci podlehlo, uvádí Al-Jazeera.rnrnrnrnBelgie před třemi lety zničila 32 milionů roušek a 6 milionů FFP2 respirátorů, které měla v rezervách, protože jim vypršela trvanlivost. Od té doby zásoby ale nedoplnila, protože čekala na komplexní? řešení a strategický? plán obnovy.

Anonym 86830 24.03. 14:13
Itálie může mít podle úřadů až desetkrát víc nakažených. Itálie může mít až desetkrát víc případů nákazy, uvedl v úterý šéf italské civilní obrany Angelo Borelli, píše CNN. Podle Borelliho může na jeden potvrzený případ nákazy připadat až deset dalších nakažených. Pokud by byl Borelliho odhad přesný, bylo by v Itálii více než 600 tisíc nakažených. Podle místních médií by to mohlo pomoci vysvětlit, proč má země tak vysokou smrtnost, ta se totiž pohybuje nad 9 procenty.

Anonym 86830 24.03. 13:42
Včera měl Babiš vynikající projev, a opičáci zavětřili, protože lidem se to líbilo a jeho projev oceňují.

Anonym 86830 24.03. 13:40
Chytráci, vyrojili se v době, kdy republika solidárně maká i zadarmo.., a to se opobllbcům nelíbí, protože to by mohlo přinést další body Babišovi, že lidi makají dobrovolně.

Anonym 86830 24.03. 13:38
Ludva 46152 39 let24.03. 12:17rnOpoblok najednou děkuje všem jak v jedné scénce Luďka Soboty tzn.směšné i opět trapné. Dovolte mi poděkovat,praotci Čechovi. Ale,že by poděkovali vládě či se omluvili za ty klacky. Takhle levnou opozici jsem ještě nezažil,zřejmě si uvědomují,že národ se semkne jen kolem Babiše a vlády ikdyby se na hlavu stavěli. Těmto hyenám nevěřit.Právě lojzík Rakušan o starostů poudá to co řekl Babiš a co mají občané dělat. Nevím jestli se mám smát či brečet nad těmito ubožáky,je mi trapně za ně.

Anonym 86830 24.03. 13:34
NA ROZDÍL OD OBYČEJNÝCH LIDÍ, KTEŘÍ MAKAJÍ DOBROVOLNĚ A RÁDI, OPOBLOK DĚLÁ NADÁLE VŠE PRO ROZDĚLENÍ TĚCHTO LIDÍ, VIRUS NEVIRUS. rnLidé si chtějí pomáhat. Je skutečně až dojemné, kolik lidí se bez nároku na odměnu aktivně ptá, nabízí pomoc. Je to obrovský motor a motivace i pro ostatní. A mezi tisíci těchto lidí nenajdete nikde výtky, nadávky, vše jde stranou. Všichni jsme na tom stejně a teď se ukazuje, jak skutečně hodní a ochotní dokážeme být. Když si nepomůžeme my, tak nikdo,? popisuje dění ve skupině Pavel Schuster, který zajišťuje technickou podporu jako dobrovolník.

Anonym 86830 24.03. 13:31
Anonym 8683024.03. 11:47rnA CO ODS? ROUŠKU ZA 50 KČ Z AUTOMATU. Dobro jen pomoc zdarma. Od úterního rána začal postupný přesun dobrovolnických skupin i jednotlivců na stránky. Odteď se mohou snadno propojovat organizace i jednotlivci, kteří nyní naléhavě shánějí dobrovolníky nebo materiální pomoc, s lidmi, již chtějí nezištně pomocnou ruku nabídnout. Tento web je určen výhradně pro zveřejnění poptávek a nabídek pomoci bez nároku na finanční odměnu.

Anonym 86830 24.03. 13:31
TO JE SKVĚLÁ SCÉNKA. DOUFÁM, ŽE PODĚKOVALI TAKY OPICÍM.. :-)rnLudva 46152 39 let24.03. 12:17rnOpoblok najednou děkuje všem jak v jedné scénce Luďka Soboty tzn.směšné i opět trapné. Dovolte mi poděkovat,praotci Čechovi

Anonym 86830 24.03. 13:29
JO, SLYŠELA JSEM, JAK MLUVILA ZROVNA TA BLBKA PEKAROVÁ Z TOPKY A HNED JSEM PŘEPLA. ZDRŽOVAT ZBYTEČNÝMI KYDY A NAPADAT TY, CO SE ANI POŘÁDNĚ NEVYSPÍ, TO JE JEDINÉ, CO TYHLE S.INĚ DOVEDOU.rnMÍCHAL 1851624.03. 12:04rnPosloucháte co se šíří ze sněmovny? Ohrožení čeho? Demokracie? Demoliční blok to jako pohlídá.Na zvracení.

Mašín 81182 24.03. 12:22
Totality proti koronaviru: Bolívie nasadila letectvo, Lukašenko poslal lidi do polí

Mašín 81182 24.03. 12:19
Babiš obviňuje lyžaře. Sám byl v zasažené oblasti na lyžích a kašlal na karanténu

Ludva 46152  39 let 24.03. 12:17
Opoblok najednou děkuje všem jak v jedné scénce Luďka Soboty tzn.směšné i opět trapné. Dovolte mi poděkovat,praotci Čechovi. Ale,že by poděkovali vládě či se omluvili za ty klacky. Takhle levnou opozici jsem ještě nezažil,zřejmě si uvědomují,že národ se semkne jen kolem Babiše a vlády ikdyby se na hlavu stavěli. Těmto hyenám nevěřit.Právě lojzík Rakušan o starostů poudá to co řekl Babiš a co mají občané dělat. Nevím jestli se mám smát či brečet nad těmito ubožáky,je mi trapně za ně.

Jiří 46288 24.03. 12:17
Sláva! Policisté v ulicích města Prostějova! Dnes jsem viděl v Prostějově více policistů! Ráno 3 člennou hlídku s 1 policistkou jak míří k Lídlu! Potom 2 člennou hlídku nedaleko náměstí,pak policejní auto jak jede kolem náměstí,pak policejní auto na ulici Tylova! Bez policie pořádek v Prostějově neuděláme,zejm.s nošením roušek! Myslím že v 3 členné hlídce byla blonďatá policistka jako sympatická blonďatá policistka Kamila Lůbalová v seriálu,\" Policie v akci\"! Všichni policisté a policistky jsou v tomto seriálu sympatičtí! Policistka Pilíková,Macháčková a policistka stř.věku jejíž jméno jsem zapoměl! S pachateli se nepárat,zpacifikovat je,nasadit pouta a převézt na služebnu k podání vysvětlení! To je ten nový termín pro výslech! Bez policie by v republice panovaly zákony džungle!

Mašín 81182 24.03. 12:16
Dobře, ale teď je globální problém a s výjimkou několika diktátorů, kteří pandemii koronaviru ignorují, se po rouškách a respirátorech shání celý svět.rnrnMomentálně roušky a respirátory tak běží, že mi chodí nevyžádané maily od různých čínských fabrik, kde je ústředním sdělením roušky za tolik a tolik? nebo právě jsme koupili linku na roušky, můžeme jich udělat tolik a tolik a takových nebo jiných?. Pokaždé, když ráno zapnu mail, vyskočí tam na mě Mask? ? Mask? ? Mask?. Je to celá řada spamů od fabrik, které neznám a v životě jsem je neviděl, přesto si na mě někde opatřily kontakt, což vypovídá o tom, že jsou kapacity, zájem o zakázky a že je i konkurence.

Mašín 81182 24.03. 12:15
Skutečně tedy takto prudce vyskočí ceny, pakliže vznikne takováto nárazová poptávka, jakou lze pozorovat v posledním měsíci? rnrnTo prodražení s aktuální situací nepochybně souvisí, ale aby cena vyskákala do nebeských výšin, to zas možné není, protože fabrik je dost, a když se nedomluvím v jedné, tak se domluvím v nějaké jiné.

Mašín 81182 24.03. 12:14
Ta cena je tedy vysoká i s přihlédnutím k nynější mimořádné situaci, kdy každý potřebuje respirátor? rnrnS tou výjimečnou situací jsou spojené náklady dané prací přesčas, nutností přibrat další lidi, možná je třeba přikoupit stroje nebo zakázku rozhodit mezi víc firem ? to vše může vyvolat nějaké náklady, ale ty jsou většinou umořené tím velkým množstvím, a to množství velké je. Přijde mi to jako hrozně moc peněz, ovšem pokud jsme jako stát přitlačení ke zdi a nemáme jinou možnost, tak je musíme dát a zachránit se.

Mašín 81182 24.03. 12:14
Ach Bože, to je strašné! Za prvé je to drahé. Je pravda, že respirátory jsem nikdy nešil, ale když se podívám na to, kolik stojí tato práce ? a jde o velmi jednoduchou práci ? a kolik je na tom materiálu, pakliže jde o běžné respirátory, tak mi připadá, že je to hodně přitažené za vlasy.rnrnJeště horší ale je, jak vláda třikrát denně předstupuje před národ, dělá to jako cirkus a celou tu závažnou hrozbu v podstatě zlehčuje. Premiér na tiskových konferencích předvádí přístup typu hrozba je tak velká, jak velký potřebuji být koronavirový hrdina? ? zkrátka nepůsobí to důvěryhodně. Nebýt prohlášení odborníků a drastického vývoje posledních dnů, nikdo by závažnost situace nenahlédl a tu roušku si nevzal.rnrnVidím v tom hodně populismu jak směrem do Číny, tak směrem do republiky. A to mě dráždí, protože přihřívat si na tom polévku je stejný hyenismus jako zneužívat to obchodně.

Mašín 81182 24.03. 12:13
A to nebyla jediná cena, kterou Česká republika za respirátory zaplatila. Předesílal jste, že jste kvůli chovu ovcí, který teď nově provozujete vedle vašich aktivit v outdoorovém průmyslu, pár dnů nesledoval všechny zprávy. Možná jste tedy nezaznamenal, že s dodávkou, o níž je řeč, byla spojena i ceremonie na ruzyňském letišti, kde za přítomnosti předsedy vlády a ministrů vnitra a financí promlouval před nákladním letadlem China Eastern čínský velvyslanec. Prezident Zeman tuto zásilku vydává v podstatě za velkou humanitární pomoc.

Mašín 81182 24.03. 12:12
Ještě k té ceně 75 milionů korun za 1,1 milionu respirátorů vesměs kategorie II, bez dopravy. Co na ni říkáte? rnrnTakže skoro 70 korun za kus? Mně to přijde strašně moc. Ale strašně moc!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11720

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti