Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 1850

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 29.05. 15:23
Konsolidovaný zisk koncernu Agrofert loni meziročně vzrostl na téměř trojnásobek, na 4,48 miliardy korun proti předloňským 1,67 miliardy Kč. Po předloňském poklesu se dostal na hodnoty roku 2017. Konsolidované tržby loni rostly o 4,54 miliardy na 162 miliard korun. Oznámil to mluvčí koncernu Karel Hanzelka. Hospodaření holdingu se zlepšilo díky segmentu chemie. Do února 2017 vlastnil koncern tehdejší ministr financí a současný premiér Andrej Babiš (ANO), který kvůli zákonu o střetu zájmů vložil své akcie do svěřenských fondů.

Mašín 81182 29.05. 15:22
Je zábavné, když na Wikipedii čteme v životopise Jany Bobošíkové: Během studia působila v SSM, což však bylo kvůli studiu VŠ v té době nezbytností.? To je jednak lež, jednak takové úpravy dělají na Wikipedii buď sami potrefení, nebo jejich fanoušci. A tak je to se vším. Kandidovat za komunisty bylo nejspíš také nezbytností. Tihle bezskrupulózní lidé mají život plný nezbytností?.rnrnTak přejeme řízené neřízené střele, aby se jí povedlo ve spolupráci s takovými veleduchy dokončit uškrcení České televize a ve spolupráci s pokrokovými silami dokončit dílo v duchu autentické pravice?, národní suverenity, vlastenectví, konzervatismu a křesťanismu kardinála Duky a Parlamentních listů.rnrnAle že se někdo aspoň Boha nebojí? To nám fakt rozum a cit a analytické myšlení neberou.

Mašín 81182 29.05. 15:21
Spojit se s Bobošíkovou, to je pro někoho, kdo chce být na své životní dráze brán vážně, skutečně nepochopitelné. Ta dáma je jedna z nejprovařenějších a bezectných figur, jakou můžeme najít. Jako sliz vždycky bleskově natekla do každé škvíry, kde bylo možno dosáhnout nějaké funkce. Za bývalého režimu jako svazačka v modré košili vítala s květinami Gustáva Husáka, pak se spojovala s Klausem, za komunisty kandidovala na prezidentku. Teď je předsedkyní lidické pobočky Českého svazu bojovníků za svobodu, takže poslední tři žijící lidické ženy? z organizace prchly. Teď je lidickou ženou Bobošíková. Ti bojovníci za svobodu jsou obskurní spolek vedený Jaroslavem Vodičkou, který byl členem Komunistické strany Československa hned dvakrát a spolupracovníkem Veřejné bezpečnosti s krycím jménem Josef?.

Mašín 81182 29.05. 15:20
Pak ale přijde ta hlavní pecka: S prosbou o konzultaci se obrátím také na prezidentku našeho Institutu a ředitelku zpravodajství ČT z dob, kdy se na Kavčích horách lámal chléb, Janu Bobošíkovou. Zdá se totiž, že nejen při slibované ?Televizní krizi 2.0? se zkušenosti z televizní krize 1.0 budou hodit.?rnrnDobře, Haně Lipovské bylo tehdy deset let, tak si nemohla vysílání Bobovize? pamatovat v přímém přenosu. Ta videa se ale dají dohledat. Pokud si chce skutečně poslechnout lidi, kteří mají rozum i cit, zkušenosti i analytické mozky?, tak by se nejspíš dozvěděla, že ta tragikomická vystoupení na obrazovce urážela rozum i cit.

Mašín 81182 29.05. 15:19
Hana Lipovská napsala na svůj Facebook nějaké biblické citáty, ke kterým není co dodat. Pak ovšem vytáhla skutečně skvělé myšlenky: Začala jsem dnes proto dávat dohromady neformální skupinu těch, o kom jsem hluboce přesvědčená, že mají rozum i cit, zkušenosti i analytické mozky. Vím, že mě budou většinu času kritizovat, ale také vím, že budou schopni za všech okolností oponovat, a tím mi pomáhat hledat pravdu. Mezi těmi, kdo mi již pomoc přislíbili, jsou dokonce i někteří, kdo před dvaceti lety ?vytahovali spacáky?. Jejich ochoty sednout si se mnou k jednomu stolu si upřímně vážím. Obrátím se také na některé protikandidáty (či spíše spolukandidáty), které jsem během volby poznala.?Skutečně cit pro daný okamžik a jazyk. Použít v souvislosti s někdejší televizní krizí výraz spacáky? může skutečně jen někdo, kdo nasákl staroklausovským opozičně-smluvním zápachem.

Mašín 81182 29.05. 15:18
Netrvalo to ani den a vidíme, jakým směrem se bude nejspíš ubírat činnost nových radních České televize. Hana Lipovská sama sebe popisuje jako neřízenou střelu?, a přitom je spíš střela řízená. Chce se radit s Janou Bobošíkovou. Bobošíková má prý zkušenosti z televizní krize před dvaceti lety, a ty se budou hodit. Tak to určitě budou.

Mašín 81182 29.05. 15:14
Lipovská se chce radit s Bobošíkovou a lidmi s rozumem a citem. To bude terno

Mašín 81182 29.05. 15:11
A Němcová byla ve vládě kdy, perlo?

Mašín 81182 29.05. 15:09
Perlo on byl někdy Benda ve vládě? Na čem jedeš?

Anonym 86830 29.05. 14:47
A taky \"všehoschopná\" Němcová.

Anonym 37249 29.05. 14:44
Babiš má ve vládě odborníky na rozdíl od demolbloku kde byli lidé neschopní nebo všeho schopní. Řebíćek, Kalousek,Topolánek, Benda ten tam vydrží do důchodu. Co jméno to perla.

Anonym 86830 29.05. 12:33
TO JE VYMYŠLENO PŘÍMO \"HLAVOU\".. :-))rnMinistr financí: Díky migrantům nebudeme degenerovaat!!

Anonym 86830 29.05. 12:29
MÍCHAL 18512rn21.05. 18:54rnVíte co..ten kašpárek pod Mašínem není nějaký zakomplexovaný bijec.Vyvolává reakce a je na vás do jaké míry se necháte vyprovokovat.Mimochodem je to z jeho strany trestný čin.

Anonym 86830 29.05. 12:29
osé Manuel Barroso - předseda komise, obdivovatel Mao Ce Tunga, Kallas - estonský eurokomisař, člen nejvyššího sovětu. Piebalgs - eurokomisař člen KS SSR. Potočnik - slovinský eurokomisař poslanec za KS. Damanaki- řecká eurok. členka KS, Kovács - člen KS Maďarska, Telička - vstup do KSČ v 21 letech, za totality zaměstnanec ministerstva zahraničí ČSSR. Šefčovič - eurok. za Slovensko, studoval Moskevský institut, elitní školu pro prověřené komunisty, člen kSČ. A Putin? největší hrozba EU?!! :-)) Lisabonská smlouva - sebrala státům právo veta, na jejímž základě nám může být nařízeno i přijetí eura (Nahradila evropskou ústavu odmítnutou státními referendy). Migrace - logiku nemá po všech stránkách. Je to snaha rozmělnit společnost, rozbít zažité historické vztahy, nastolit společnost v bezbarvou hmotu ovládanou strachem a pro drtivou většinu obyvatel je to zmar. Schulz - bývalý přeseda EP řekl - v případě nutnosti to musí být vynucené silou.Van Rompuy - nová Evropa musí vymazat ze slovníku pojmy jako národ a vlast. Čím dříve, tím lépe. Von Berg - německá politička za Zelené: Během 20,30 let už Němci nebudou tvořit většinu v našich městech. A chci vzkázat všem pravičákům - Je to dobře! Schauble - CDU něm. Ministr financí: Díky migrantům nebudeme degenerovaat!!

Anonym 86830 29.05. 12:28
Předseda ODS Petr Fiala má zmatek v hlavě, asi nemá kompas a ani znalosti historie. Asi je to blb s titulem. Neděle 17.5.2020 Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ, rozumoval Fiala servilně v Moravcovo (námi povinně placeném) nedělním poledním školení v ČT. Asi tento sběratel akademických titulů ještě nikdy neslyšel(? ) že: Marxismus vznikl na Západě a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.rnKomunismus, kdy nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací. První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů. Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy. Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na Západě.rnPotupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini. První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSR ale na Západě v USA. První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci. První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci v rozmezí let třicetdevět až čtyřicetdva..tedy na Západě. Neomarxismus se po Evropě nešíří z východní Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. Západu. Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze Západu se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny. Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu. Imigrační vlna afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze Západní Evropy. Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu. To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let. Úvahy o Fialovo skleróze či senilitě jsou jistě na místě.

Mašín 81182 29.05. 12:17
Do toho Andrej Babiš dosazuje své loutky do jedné institiuce za druhou. Naposledy dosadil své lidi do Rady České televize, ačkoli má být tento orgán nezávislý na politicích. Jaká je budoucnost našich nezávislých médií?

Mašín 81182 29.05. 12:16
Vzpomínáte, jak chtěl Andrej Babiš během koronaviru potají přijmout zákon, který by zakryl skutečného majitele Agrofertu? V pondělí 1. června ho vláda chce projednat znovu. Jak to dopadne, co myslíte?

Mašín 81182 29.05. 12:15
Aby toho nebylo málo, teď vláda narychlo, netransparentně a bez veřejné diskuse tlačí nejdražší zakázku v historii České republiky ? nové bloky v Dukovanech za stovky miliard. Kdo zaplatí případné průtahy, prodražení stavby a drahou elektřinu za fixní cenu? My všichni. Kdo zajistí, že strategickou zakázku, která nás ovlivní na 50 let, nedostane Rusko nebo Čína? Nikdo.

Mašín 81182 29.05. 12:15
Místo aby vláda podpořila české výrobce, utratila 10 miliard v Číně. Také přihrála zakázky firmám bez zaměstnanců, firmám v exekucích nebo hlavnímu sponzorovi hnutí ANO. A pak, pod rouškou koronaviru, se snažila tyhle špinavé triky narychlo legalizovat a vykuchat pravidla pro zadávání veřejných zakázek ve zrychleném režimu. I tento zákon chce brzy projednat.

Mašín 81182 29.05. 12:14
Vláda kvůli koronaviru na dva měsíce zavřela firmy a zastavila ekonomiku. Ale pak do té ekonomiky jaksi zapomněla? nalít peníze. Místo slíbených 1 100 miliard zatím rozdala pouhých 21. To je zločin. Lidé a firmy potřebovali pomoc rychle. Když přijdou o práci nebo zkrachují, na pomoc už je pozdě. Čeká nás ekonomická krize. A co myslíte, čí firmy dostanou státní podporu a přečkají to v pohodě?

Mašín 81182 29.05. 12:07
Multikulturalismus vznikl již v antice. Rusko je jednou z nejvíce multikulturních zemí na světě. Oficiálně se v Rusku používá 31 jazyků.

Mašín 81182 29.05. 11:54
V hlavě máš zmatek ty. Pokud jde o marxismus. Tak ten mimo jiné čerpal z učení pruských Mladohegelovců. Prusové přišli z východu z dnešního pobaltí a až poté se rozlezli do Německa. Mladohegelovci čerpali mimo jiné z Kanta(žil v dnešním Kaliningradu) a ten čerpal z učení Martina Luthera a ten zase z učení Jana Husa. Lenin vyzobal z marxismu pouze to co se mu hodilo(obdobný přístup má český prezident soudruh papaláš Miloš Zeman). První chemickou zbraní je řecký oheň a použili ho Byzantinci v bitvě u Konstantinopoli již v roce 678. První chemický útok na našem území provedli Husité při obléhání Karlštejna v roce 1422, když nechali navézt z okolí fekálie a v sudech je vrhali do hradu. Sirovodík z fekálií způsobil řadu intoxikací (otrav), posádce obrany hradu začaly vypadávat vlasy, dostavily se hromadné žaludeční a střevní potíže. Poté ještě otrávili místní potok. 1.světová vypukla u Bělehradu a hlavně díky plné mobilizaci Ruska(plná mobilizace je vždy považována za vyhlášení války). Počátek druhé světové války je datován na 1.září 1939, kdy Polsko bylo napadeno Německem a Slovenskem(nachází se na východě) a za dalších 17 dní Sovětským svazem. Pokud bych do toho chtěl míchat předválečné události jako ty, tak Sovětský svaz napadl Finsko a Japonci Čínu. Dokud byl Sovětský svaz spojenec Německa, tak stihnul zabrat pobaltí a část Rumunska. Všechno východ. Je velké štěstí, že atomovku jako první vyvinul západ. Při představě, že by to byl Stalin, tak mi běhá mráz po zádech.

Anonym 86830 29.05. 10:46
Předseda ODS Petr Fiala má zmatek v hlavě, asi nemá kompas a ani znalosti historie. Asi je to blb s titulem. Neděle 17.5.2020 Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ, rozumoval Fiala servilně v Moravcovo (námi povinně placeném) nedělním poledním školení v ČT. Asi tento sběratel akademických titulů ještě nikdy neslyšel(? ) že: Marxismus vznikl na Západě a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.rnKomunismus, kdy nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací. První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů. Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy. Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na Západě.rnPotupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini. První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSR ale na Západě v USA. První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci. První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci v rozmezí let třicetdevět až čtyřicetdva..tedy na Západě. Neomarxismus se po Evropě nešíří z východní Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. Západu. Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze Západu se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny. Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu. Imigrační vlna afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze Západní Evropy. Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu. To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let. Úvahy o Fialovo skleróze či senilitě jsou jistě na místě.

Anonym 86830 29.05. 10:45
Jinak by nebylo možné, aby říkal takové pí.oviny.

Anonym 86830 29.05. 10:44
V ROCE 96 SI TU HLAVNĚ MOHL KAŽDÝ DĚLAT, CO HO NAPADLO, I \"VYSTUDOVAT\" TO, CO BY MU ZA TOTÁČE NESTAČILO ANI NA UČITELE. rnMašín 8118229.05. 10:17rn.. V roce 1996 se habilitoval na Univerzitě Karlově v Praze, v roce 2002 byl jmenován prvním profesorem pro obor politologie v České republice.

Anonym 86830 29.05. 10:42
A ZE ZÁPADU PŘIŠLY DVĚ SVĚTOVÉ VÁLKY A DESÍTKY MILIONŮ MRTVÝCH.rnAnonym 460929.05. 07:40rnFiala vystudoval češtinu a dějepis.Vsude je uváděn jako učitel,nikoliv profesor.Asi hodně ve škole chyběl,jinak by nemohl zplodit takovou hloupost.Z východu přišla i vzdelanos,hlavně z arabského světa a Činy.

Anonym 86830 29.05. 10:40
PODLE TOHO TO TAKY VYPADÁ. NIC NENASTUDOVAL, NIC SE NENAUČIL.., JENOM PINDÁ NESMYSLY, ABY MĚL CO PINDAT. KDE NIC NENÍ, ANI SMRT NEBERE - U NĚJ EVIDENTNĚ NEJSOU ZNALOSTI. rnAnonym 3724929.05. 06:32rnFiala studoval v Plzni.

Mašín 81182 29.05. 10:24
Budou chybět byty, parkoviště i hřiště. Radnice ruší kvůli vládě investice za miliardy

Mašín 81182 29.05. 10:19
Ministerstvo průmyslu a obchodu po týdnech tajností zveřejnilo, jaké firmy a podniky získaly peníze v rámci programů Covid, které vláda spustila na záchranu ekonomiky. Z analýzy příjemců ale plyne, že data nesedí. Podle dřívějších údajů rozvojové banky bylo úspěšných firem mnohem víc, než úřad Karla Havlíčka nyní zveřejnil. A rovněž z rozdělovaných peněz zbyla ve zveřejněném seznamu jen půlka.

Mašín 81182 29.05. 10:17
Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M. (1964), politolog, univerzitní profesor a politik. V roce 1996 se habilitoval na Univerzitě Karlově v Praze, v roce 2002 byl jmenován prvním profesorem pro obor politologie v České republice.

Anonym 4609 29.05. 07:40
Fiala vystudoval češtinu a dějepis.Vsude je uváděn jako učitel,nikoliv profesor.Asi hodně ve škole chyběl,jinak by nemohl zplodit takovou hloupost.Z východu přišla i vzdelanos,hlavně z arabského světa a Činy.Pokud vím tak Řecko je taky na východ od nás a o vlivu antické vzdělanosti na nás nikdo nemá pochyby.Deblblok si zase trhl ostudu.

Anonym 37249 29.05. 06:33
A mašín v pomocné škole ,jejich plácání o tom svědčí.

Anonym 37249 29.05. 06:32
Fiala studoval v Plzni.

Anonym 86830 28.05. 22:25
Předseda ODS Petr Fiala má zmatek v hlavě, asi nemá kompas a ani znalosti historie. Asi je to blb s titulem. Neděle 17.5.2020 Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ, rozumoval Fiala servilně v Moravcovo (námi povinně placeném) nedělním poledním školení v ČT. Asi tento sběratel akademických titulů ještě nikdy neslyšel(? ) že: Marxismus vznikl na Západě a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.rnKomunismus, kdy nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací. První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů. Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy. Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na Západě.rnPotupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini. První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSR ale na Západě v USA. První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci. První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci v rozmezí let třicetdevět až čtyřicetdva..tedy na Západě. Neomarxismus se po Evropě nešíří z východní Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. Západu. Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze Západu se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny. Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu. Imigrační vlna afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze Západní Evropy. Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu. To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let. Úvahy o Fialovo skleróze či senilitě jsou jistě na místě.

Anonym 86830 28.05. 22:21
Mršín opěvuje Češku, která schvaluje \"liberální postup\" Švédů.. Tak někomu je to u p.dele, že vymřou domovy důchodců a řídí se heslem - nehas, co tě nepálí, nebo po mně potopa..

Anonym 86830 28.05. 22:18
A TO JE PRÁVĚ TO NEBEZPEČÍ. U NĚKOHO SE NIC NEDĚJE, JE TICHÝ PŘENAŠEČ, KTERÝ MŮŽE NAKAZIT TY, U KTERÝCH SE DÍT BUDE. rnAnonym 460928.05. 19:56rnPrůběh onemocnění covidem u karvinských horníků je nezvykle lehky,bez vážnějších příznaků.Ze by covidakovi nechutnaly zaprášené plice?

Anonym 86830 28.05. 22:15
A TO JIM TO DOŠLO AŽ TEĎ? VŠAK MY LAICI TO NORMÁLNĚ VÍME UŽ CCA DVA MĚSÍCE, ŽE TUDY CESTA NEVEDE. JEDINĚ PŘES MRTVOLY, V TOMTO PŘÍPADĚ JEJICH SENIORY V DD. rnAnonym 460928.05. 18:58 rnKajícní Švédové.Svedsky ministerský předseda oznámil,že opatření selhala a benevolentní přístup byl špatným řešením.V přepočtu na sto tisíc obyvatel má Švédsko jeden z nejvyšších počtu úmrtí.Nechali jsme umírat seniory v domovech důchodců,nemocnicích řekl švédský ministerský předseda.

Anonym 86830 28.05. 22:13
MNOHÝM JEŠTĚ NEDOŠLO, ŽE BLB NOVOTNÝ TO VŠECHNO DĚLÁ NASCHVÁL, ABY NA SEBE UPOUTAL POZORNOST. CHOVÁ SE JAKO DEMMENT, PROTOŽE VÍ, ŽE JINAK - VĚDOMOSTMI A INTELIGENCÍ BY SI ANI NEŠKRTNUL. rnAnonym 460928.05. 18:16rnU Novotného zasahují pyrotechnici a Češi se baví.Co můžeš urvi,co nemůžeš zku..Sekretářka nevěděla,že Pavlikovi dealer poslal matros.

Mašín 81182 28.05. 21:48
Otázka ze soutěže Chcete být milionářem: Jaroslav Foldyna je: A|Kolaborant B|Zrůda C|Koště D|Zrádce

Mašín 81182 28.05. 21:44
Pavel Novotný: A je po show. Zpět na můstku. Ráno oddávám.

Mašín 81182 28.05. 21:42
Potlesk ve stoje je málo, zoufale málo. Přišel čas estébákovi postavit sochu. A postavit na místo sv. Václava.

Mašín 81182 28.05. 21:32
Babiš dorazil na interpelace. Dočkal se potlesku. Od vlastních poslanců i vestoje. A teď se podržte za co mu ty jeho ovce tleskaly. Za to, že zkritizoval Prahu, že vykupuje pozemky pro pražský okruh levněji než ŘSD. Ty Babišovi otroci musejí být na jehlách.

Anonym 4609 28.05. 19:56
Průběh onemocnění covidem u karvinských horníků je nezvykle lehky,bez vážnějších příznaků.Ze by covidakovi nechutnaly zaprášené plice?

Anonym 4609 28.05. 19:00
Mrsine,opišes vyjádření kdejake priblble krávy.

Anonym 4609 28.05. 18:58
Kajícní Švédové.Svedsky ministerský předseda oznámil,že opatření selhala a benevolentní přístup byl špatným řešením.V přepočtu na sto tisíc obyvatel má Švédsko jeden z nejvyšších počtu úmrtí.Nechali jsme umírat seniory v domovech důchodců,nemocnicích řekl švédský ministerský předseda.

Mašín 81182 28.05. 18:50
Martina Běťáková přijela do Švédska v roce 2008 v rámci programu Erasmus. Momentálně bydlí na jihu země v regionu Skåne, kde učí na mezinárodní škole. Švédský koronavirový experiment, který zahrnuje co nejmenší zasahování státu do chodu společnosti a liberální přístup k epidemiologickým restrikcím, Češka podporuje. I proto se rozhodla zůstat ve Švédsku a nevrátila se během pandemie do ČR.

Mašín 81182 28.05. 18:49
Češka ze Švédska: Zdejší svoboda mi vyhovuje, v roušce bych do lesa nešla

Mašín 81182 28.05. 18:43
Američan se proletěl ruským Superjetem. Na cestující tam kape voda a vibruje to

Anonym 4609 28.05. 18:16
U Novotného zasahují pyrotechnici a Češi se baví.Co můžeš urvi,co nemůžeš zku..Sekretářka nevěděla,že Pavlikovi dealer poslal matros.

Jiří 46288 28.05. 18:07
Pokud sledujeme seriál Policie v akci vidíme,že mnoho pachatelů je drzých a agresivních takže jejich zpacifikováni je nezbytně nutné! Většina také lže ikdyž je jasné ,že jsou vynni! Dnes policista Tomáš Válek pěkně doběhl pachatele na vzdálenost asi 100m. Policistka Kamila Lůbalová přiložila pachateli velkému muži pouta,ale to už nebylo vidět jak ho zvládla! V každém případě se s pachateli vůbec nepárat!!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17730

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti