Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 350

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 19.07. 11:56
Výsledky voleb Praha: Novotný, Kolář, Hřib a další blbové 70%. K tomu není co dodat.

Mašín 81182 19.07. 10:46
Výsledky voleb obec Karviná:ANO-40%, SPD-17%, ČSSD-12%, KSČM-11%. K tomu není co dodat.

Mašín 81182 19.07. 10:34
Budoucí generace zaplatí rozhazovačný způsob současné vlády. Půl bilionu za půl roku to jako fakt?

Anonym 86830 19.07. 10:30
Budoucí generace zaplatí zadlužení téměř dva biliony z dob od revoluce.

Anonym 86830 19.07. 10:28
Pekarová Adamová - předsedkyně TOP 09. A bylo by nedůstojné, aby tu čtvrtou šišku tam nepoložil i starosta Cajzlu 6 za TOP 09 Kolář, objednavatel této kkaddibudky, který se strachy teď schovává před Rusem. Na stěnu té kadibudky napište \"Tady se to krásně s.re, vítr fouká do p.dele. S kulkami mi vítr hází, jenom papír, ten tu schází\". Já vám to tam napíšu sám, bez nároku na dalšího půl milionu odměny,pouze za barvu a štětec. Lepší pomník, jak tento hhajjzzl za 3.600.00,- Kč, si už nemohla TOP 09 postavit..

Mašín 81182 19.07. 10:28
Když nemám na dovolenou nebo vánoční dárky, nebudu si na to půjčovat, to může udělat jen blázen.rnPřesně tohle dělá Babiš. On nemá na slevu na jízdné a stejně ji poskytuje, s tím že to zaplatí mnohonásobně dráž budoucí generace.

Anonym 86830 19.07. 10:26
Miroslav Kalousek- bývalý předseda lidovců, ministr financí za lidovce, vyhozený od lidovců, místopředseda TOP 09,

Anonym 86830 19.07. 10:26
Karel Schwarzenberg - Havlův kancléř, exministr zahraničí, první předseda TOP 09 a nyní čestný předseda TOP 09,

Anonym 86830 19.07. 10:25
Předpokládám, že do této kkaddibudky, jejíž skutečnou cenu odhaduji na 45.00,- Kč, kterou nechal vybudovat starosta Prahy 6 za TOP 09 Kolář za 3.600.00,-Kč, se při uvádění do provozu šli slavnostně vys.at:

Anonym 86830 19.07. 10:23
Bez pořádného w.c. to prostě nejde. A Ottoš skromně dodává:

Anonym 86830 19.07. 10:20
Francie je naprosto v háji a všichni by měli pochopit, jak se tam dostali, neboť tento scénář hrozí v budoucnu i nám. Začíná to tím, že ekonomika roste a chybí zaměstnanci pro manuální, a ne příliš placené profese. Střední třída se má velmi dobře, bohatí chtějí více bohatnout a rozšiřovat výrobu a vláda chce růst HDP aby mohla disponovat s více penězi. Francie má ale smůlu, pracovité Středoevropany ponechala Stalinovi napospas spolu se spojenci, začne si tedy dovážet muslimy a černochy. První přijdou ti schopnější a opravdu ekonomice pomohou, ale své děti vychovávají stejně zaostalým způsobem, jako v Africe. Druhá generace je pak méně užitečná než ta první, podřadná práce jim nevoní a na lepší nemají ani intelekt ani vzdělání, začne zatěžovat sociální systém a navyšovat kriminalitu, a přitom se bouřit proti státu. Je tedy nutné si dovážet další a další migranty a doufat, že budou chtít pracovat. Jenže ti jsou ještě méně kvalifikovaní, než ti první a rovnou tedy žádají o azyl a velká část vůbec nepřemýšlí, že by měla někdy pracovat, stačí si udělat 3-5 dětí a z jejich sociálních dávek pohodlně vyžijí, aniž by peníze použili ve prospěch vzdělání dětí. To, co zprvu vypadalo jako ideální integrace se zvrhává v závody, kdo víc ošidí stát. Navíc téměř všichni migranti posílají desátky z výdělku i sociálních dávek zpět do Afriky, což slouží jejich příbuzným jako platba pašerákům za cestu do Evropy. Počty sociálně potřebných raketově rostou a státu dochází peníze. Jediný, koho může stát obrat je ale střední třída. Vysokým zdaněním jsou odčerpávány peníze od střední třídy k sociálně potřebným migrantům a jejich potomkům. Ti ale, jak víte, značnou část těchto přerozdělených peněz posílají do Afriky, zatímco pracující střední třída by je utratila ve Francii. To způsobí postupný úbytek pracovních míst a nezaměstnanost roste, což opět zvýší počet sociálně potřebných. Veškerá sociální pomoc tak přichází vniveč, a čím více stát přerozděluje, tím je sociálně slabých více a čím dál více Francouzů se stává sociálně slabými. Zároveň se k hranici chudoby přibližuje i kdysi bohatá střední třída. Sociální nepokoje narůstají a jelikož jsou lidé hloupé ovce, které nechápou, jak je stát, potažmo migranti, do této situace dostali, všichni volají po sociální rovnosti a zvyšování sociálních dávek, což ekonomickou situaci státu opět zhorší. Během 3 generací dokáží migranti z Afriky naprosto rozvrátit ekonomiku vyspělé země jako je Francie, a to jen svou mentalitou. Tímto způsobem se propracuje stát do stavu, kdy už není komu brát, aniž by to nevyvolalo povstání a nepokoje, a nezbývá než to dotáhnout do regulérního státního bankrotu!! Francie již nemá kde brát, a teď už bude jen čekat na bankrot, což položí celou tu slavnou EU.... (zkráceno)

Anonym 86830 19.07. 10:19
Předseda ODS Petr Fiala má zmatek v hlavě, asi nemá kompas a ani znalosti historie. Asi je to blb s titulem. Neděle 17.5.2020 Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ, rozumoval Fiala servilně v Moravcovo (námi povinně placeném) nedělním poledním školení v ČT. Asi tento sběratel akademických titulů ještě nikdy neslyšel(? ) že: Marxismus vznikl na Západě a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.rnKomunismus, kdy nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací. První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů. Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy. Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na Západě.rnPotupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini. První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSR ale na Západě v USA. První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci. První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci v rozmezí let třicetdevět až čtyřicetdva..tedy na Západě. Neomarxismus se po Evropě nešíří z východní Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. Západu. Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze Západu se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny. Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu. Imigrační vlna afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze Západní Evropy. Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu. To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let. Úvahy o Fialovo skleróze či senilitě jsou jistě na místě.

Anonym 86830 19.07. 10:19
Anonym 86830rn09.07. 21:52rnBěhem čtvrtstoletí vývoj v ČR dospěl tak daleko, že se politici nejen postavili proti národu jako za totality, ale začali ho ve velkém okrádat, aniž by je někdo ze soudců, které mají ve své moci, potrestal. Proto trend podvodů a korupcí začal narůstat.

Anonym 86830 19.07. 10:18
Rozjímání: Milos Jakeš (97) posedává na lavičce Václava Havla, kterou nechal starosta Prahy 6 ? Rusobijec Ondřej Kolář instalovat za závratných 850.00 Kč. Přemýšlím, v čem jste lepší než to bylo za nás. Po třiceti letech se už dá bilancovat. V zadlužení státu jste teda opravdu jedničky. Republika dokonale rozkradená, zemědělství a průmysl nemáte téměř žádný, který by říkal našemu lidu pane. Vše je postavené jen na bohatnutí jedinců, o kterých bych se nerad vyjadřoval, a tak nevím, co zanecháte svým potomkům. V tomto státě je nejlépe placená práce, která společnosti nic podstatného nedává a jen ji vysává a zadlužuje. Obávám se, že i v mládeži vám nic dobrého do budoucna neroste, a tak opravdu nevím, ale něco mi říká, že to nemůže dlouho vydržet a nic dobrého vás tady nečeká. A tak si sedím na nejdražší lavičce v republice, kterou lid platil, ale nerozhodl o tom, že by si ji chtěl pořídit.

Anonym 86830 19.07. 10:18
Anonym 86830rn15.07. 10:37rnMiroslava Němcová - narozena 17.11.1952, tedy už jí je 68 let a to měla odejít do starobního důchodu už 17.03.2013. K vůli vysokému měsíčnímu platum z poslanecké sněmovny neodejde zřejmě nikdy! Dosud totiž vůbec nevyvrátila informace o důvodech jejího vyloučení z gymnázia, kde kdysi studovala. Pokoušela se, dle očitých svědků, svůj špatný prospěch vylepšovat nabídkami sexu tamějším profesorům, byla však u toho přistižena, usvědčena a nakonec i exemplárně rychle i ze školy vyloučena. A pokud se ODS takových funkcionářů zbavit nedokáže, či dokonce ani nemůže, nemá jako politická strana na české politické scéně už dávno co pohledávat! Alespoň všichni vidíme, co to v té ODS je za lidi!

Anonym 86830 19.07. 10:16
Když nemám na dovolenou nebo vánoční dárky, nebudu si na to půjčovat, to může udělat jen blázen.

Mašín 81182 19.07. 09:31
Pro současné poměry v hnutí ANO v čele s premiérem platí jako vyšitá i jeho následující slova z dnes už legendární brožury, adresovaná tradičním? politikům. Pod různými hesly mají jeden jediný cíl. Udržet se tam co nejdéle a pokud to nejde, tak si najít jiný způsob, jak podojit stát.?rnrnTo je dnes alfa a omega počínání Andreje Babiše, jeho hnutí a významných podporovatelů, i za cenu rozvalu veřejných financí. Vždyť to nejsou jejich peníze a z cizího krev neteče.

Mašín 81182 19.07. 09:29
To je případ současné vlády. Odkazuje se sice na skutečnost, že je u nás momentálně v porovnání se zeměmi EU relativně nízká výše státního dluhu a zadlužují se všechny krizí postižené státy, neříká ale všechno. Česká republika je snadno zranitelná otevřená ekonomika a má čtvrtou nejhorší pozici v Evropě z hlediska dlouhodobé udržitelnosti veřejných financí. Zejména proto, že naprosto rezignovala na potřebné reformy, v první řadě penzijního systému.rnrnJe sice pravda, že Evropská komise letos v souvislosti s koronakrizí uvolnila rozpočtová pravidla, která jinak po členských státech vyžaduje, ale nikoli na dlouhých sedm let, jak si během nouzového stavu schválil Babišův kabinet. Reálně tak hrozí, že hodlá navrhovat obří rozpočtové schodky v řádu stovek miliard korun i v dalších letech, což už znamená vážné nebezpečí pro zatáčku do řecké? dluhové pasti.

Mašín 81182 19.07. 09:28
Převedeno na současné poměry, v přepočtu na čtyřčlennou domácnost letos dosáhne státní dluh 800 tisíc korun. Kolik rodin by si ho dnes u nás mohlo dovolit, aniž by jim hrozila exekuce? Kolik rodičů by vědomě ohrožovalo své děti, že budou muset platit jejich dluhy? Stát se to samozřejmě může a nezaviněně, ale bezmyšlenkovité zadlužování?, o kterém píše Babiš, nikoho neomlouvá.

Mašín 81182 19.07. 09:27
Dnes tyto věty připomínají zrcadlo a ostrý soud nad hnutím ANO. Stačí se podívat na rozsáhlou brněnskou korupční aféru, kde jsou kvůli úplatkům a zmanipulovaným veřejným zakázkám za půl miliardy obviněny čtyři desítky lidí. Nemluvě o problémech s premiérovým střetem zájmů a miliardovými dotacemi jeho impériu, stále intenzivněji přetřásaných na evropské úrovni.rnrnCo na tom, že kvůli svému vlastnímu zbohatnutí zadluží nás všechny a několik generací dopředu? Je jim to fuk. Oni se jistě nebudou zabývat problémem, jak z desetitisícového důchodu utáhnout nájem v paneláku,? dodává šéf ANO.rnrnTato slova znějí líbivě a sugestivně. A je opravdu pozoruhodné, jak Babišovy tehdejší předvolební traktáty přesně sedí na jeho současné počínání. Jakoby předjímal budoucí vývoj a s emotivností sobě vlastní torpédoval sám sebe.rnrnSamozřejmě, že má autor pravdu, pokud srovnává hospodaření státu s přístupem zodpovědné domácnosti, která pečlivě zvažuje, jak vyjde s rodinným rozpočtem, nechává si peníze stranou jako rezervu na horší časy, a případně se zadlužuje jen do takové míry, kterou je schopna utáhnout. Proč to tedy vláda nedělá?

Mašín 81182 19.07. 09:25
Vizi státu nahradili lobbisté, sobecké zájmy a korupce. Stát řídí lidé, kteří nevidí dál než za své volební období a kteří se zpravidla na politiku dívají jako na šikovný způsob, jak co nejrychleji znásobit stav svého konta,? obořuje se Babiš.

Mašín 81182 19.07. 09:24
Zodpovědná rodina si porovná ceny v obchodech nebo na e-shopech, než si pořídí novou pračku, a rozhodně se nezadluží na roky dopředu kvůli luxusní dovolené. Stejně tak by se stát neměl bezmyšlenkovitě zadlužovat,? píše Babiš a pranýřuje tradiční? politiky, kteří se tak podle něj nechovají.

Mašín 81182 19.07. 09:23
Ještě před třemi lety se Andrej Babiš, převtělený do role odpovědného hospodáře, tvářil jinak. Co píše ve své předvolební vizi? O čem sním, když náhodou spím, kterou dodnes rozdává důvěřivým občanům? Stát by podle něj měl fungovat nejen jako rodinná firma, ale do jisté míry i jako rodina.

Mašín 81182 19.07. 09:22
Tento údaj zveřejnila ministryně financí Alena Schillerová v červnové aktualizaci Strategie financování a řízení státního dluhu ČR na rok 2020. Dluh by měl do konce roku mírně poklesnout, ale i tak suverénně obsadí čelo žebříčku v historii samostatného státu. Podepíše se na něm už třetí navýšení letošního rozpočtového schodku na 500 miliard korun.rnrnMinisterstvo financí vydalo dlouhodobé dluhopisy určené především na krytí krizového deficitu. Státní dluh stoupne v absolutní výši za jediný rok zhruba o čtvrtinu, přičemž každý občan České republiky ? stát totiž hospodaří s jeho penězi ? bude dlužit 200 tisíc korun.rnrnVláda se dostala pod palbu kritiky nejen opozice, ale i nevládních ekonomů. Zpochybňovali nejen samotnou výši schodku, ale i jeho nejasnou strukturu a načasování. Z hlediska přesnějších prognóz by bylo logičtější počkat na výsledky ekonomiky za první pololetí, které bývají zveřejněny na přelomu července a srpna.rnrnTento spěch lze z pohledu vlády vysvětlit jedině prázdnou pokladnou a přípravou co největšího finančního polštáře pro nalévání peněz i do těch oblastí, které nemají s řešením krizových dopadů nic společného, ale dobře se za nimi zamaskují. Pochybnosti, zda tak premiér Babiš s ministryní Schillerovou nezneužívají situace a nevytvářejí si prostor pro uplácení voličů před volbami, jsou plně na místě.

Mašín 81182 19.07. 09:21
Koronavirová krize v kombinaci s nezodpovědnou rozpočtovou politikou Babišovy vlády, která v době zpomalující ekonomiky nešetřila, rozpustila finanční rezervy a skokově zvyšovala výdaje státu, přináší svou daň. Státní dluh vzrostl za první pololetí o 516,7 miliardy korun na astronomických 2,16 bilionu, což je nejvyšší míra zadlužení od roku 1993.

Mašín 81182 19.07. 08:37
Premiér i ministr zdravotnictví pokračují v přehazování odpovědnosti na hygieniky. Ti ale veřejně řekli, že k okamžitému zásahu v Moravskoslezském kraji je dotlačil právě Vojtěch.

Mašín 81182 19.07. 08:35
Česká státní píárová strategie nevýznamných, lokálních ohnisek dostala v posledním týdnu několik ran. Politicky nejhlasitěji od moravskoslezského hejtmana Vondráka, kterému nevysvětlované kroky Vojtěchova ministerstva rozkládají kraj (kde, mimochodem, vládne ANO).rnrnAle poprvé veřejně se přidali i samotní hygienici, kteří podle Andreje Babiše ve skutečnosti rozhodují o těch opatřeních místo vlády?. Pražský hygiena na twitteru napsala jasně: V ČR už nejde o lokální ohniska.

Mašín 81182 19.07. 08:31
Švédských případů, jak je obecně známo je násobně více. Rovněž úmrtí v populaci, které Švédové spojují s koronavirem, mají Skandinávci patnáctkrát více.rnrnKřivka, vztažená k velikosti populace, nicméně ve Švédsku od půlky června vytrvale klesá. V Česku od konce školního roku roste.rnrnVe Švédsku se život ani ekonomika na jaře nezastavila. V ČR vláda na měsíce zakázala vycestovat dokonce i vlastním občanům.rnrnŠvédští epidemiologové svou riskantní strategii od počátku zdůvodňují snahou vybudovat v populaci imunitu?. Tedy zjednodušeně vystavit ji přirozeně viru a tím ji připravit na budoucí vývoj. Podobně k nákaze na jaře přistoupila třeba Velká Británie. Jejich neortodoxní přístup kritizují mnohé země, které se vydaly jinou cestou.rnrnAndrej Babiš, Adam Vojtěch a další lidé, pracující pro stát tvrdí, že naše vládní anti-koronavirová strategie pomohla Česku porazit první vlnu?. A připravit celou zemi na další očekávaný náraz nemoci.rnrnVznikla také červnová státní komunikační strategie údajných lokálních ohnisek?. Vláda tvrdí, že nárůsty jsou jen místní.rnrnFakticky jsou aktuální česká čísla nakažených, přepočítaná na počet obyvatel, nejvyšší od 25. dubna. Tehdy platil v Česku plošný zákaz volného pohybu, živnostníci a firmy nesměly dodávat své zboží a služby.rnrnPokud se česká teorie současných lokálních ohnisek? porovná s daty o nakažených z několika evropských zemí, dostaneme zajímavý obrázek. Německo, Itálie či Dánsko zažilo ? na rozdíl od zcela izolovaného Česka ? velmi intenzivní 1. vlnu nákazy?. Itálie byla vystavena nárazu jako první, osmdesátimilionové Německo hned poté. A pětimilionové Dánsko mělo dlouhé měsíce násobně více nemocných v populaci, než celá ČR.rnrnAktuálně se však Češi ve statistice již dostali nad Dány, protože u nás případy dlouho a rychle přibývají (k pátku celkem 13.742 případů v ČR vs 13.173 v Dánsku).

Mašín 81182 19.07. 08:22
86830 je typickým příkladem Cechacka, který nikde nebyl, jezdí v trabosovi, ale v elektroaute by otáčel klíčkem do polohy 0. Zrovna u těchto aut se používá bezklickove startování a Tesla už nemá ani tlacitko na startování, všechno je to bezkontaktní, jako náhradní klíč se používá karta a do nejnovějších Tesel se už nedodává ani bezkontaktní klíč, ale instaluje se aplikace do telefonu. Ovšem pravdou je, že Tesla je s kvalitou hodně na štíru a takové auto si kupuji akorát mamlasove. Nelicuji plechy, upadavaji zadní nárazníky, upadava volant, neregistruje kamion bílé barvy, takže bezpečnost ohledně baterie budou hodně špatnou.

Anonym 86830 18.07. 19:29
U elektromobilů musíte mít na paměti, že je tam okruh vysokého napětí. Systém elektrických vozidel by měl být konstruovaný tak, aby se při nehodě tento okruh sám odpojil. Ale stoprocentní jistotu máte v okamžiku, kdy otočíte klíčkem ve spínací skříňce do polohy nula a zapnete nebo zatáhnete parkovací brzdu, když vyjmete speciálně označenou pojistku vysokonapěťového obvodu a rozpojíte speciální konektor v místě takzvaného záchranářského odpojení nebo servisní pojistku. Hasiči musejí ještě odpojit i klasickou baterii pro spotřebiče vozidla na 12 voltů, nesmí na to zapomenout,? vysvětluje Zbyšek Zuber.

Anonym 86830 18.07. 19:27
Čím více aut poháněných bateriemi jezdí po silnicích, tím vyšší je pravděpodobnost, že některé z nich nabourá nebo může začít hořet.rnNa padesát hasičů muselo v rakouském Tyrolsku hasit teslu poté, co její řidič s autem narazil do stromu. Pak muselo být vozidlo na 72 hodin uloženo do speciálního kontejneru s vodou, aby nevzplanulo znovu.

Anonym 86830 18.07. 19:26
Uhasit elektromobil je problém, baterie může kdykoli znovu vzplanoutrn8. listopadu 2019 0:01||Požár elektromobilu značky Tesla po nehodě v Rakousku ukázal, jak těžké je pro hasiče vypořádat se při zásahu s těmito stroji. Zatímco uhašení klasického vozu se spalovacím motorem trvá většinou několik minut, uhasit baterii elektromobilu je otázkou hodin. A ani pak nemusí být vyhráno.

Anonym 86830 18.07. 19:25
Mršín závidí, že slušně nevydělává. To je celé - pro něj ten kámen úrazu.

Anonym 86830 18.07. 19:24
Mršíne, už jsem psala, že ti se.eme na elektromobil, nechtěla bych to ani zadarmo, tak s tím už neotravuje, kašpárku.

Mašín 81182 18.07. 18:08
Být Němec nyní znamená nejenom slušně vydělávat, ale i mít možnost koupit si elektromobil skoro zadarmo. Díky dotacím, které místní vláda schválila a díky kterým lze pořídit elektrické auto skoro za hubičku. Podpora ze strany Německa má být platná až do konce roku 2021 a už nyní se ukazuje, že daná zvýhodnění neváhá využívat mnoho Němců, kterým elektrické auto konečně dává ekonomický smysl. Dokonce může být i výhodnější, než v případě klasického spalováku.

Mašín 81182 18.07. 16:32
Komunisti nechali zbořit asi tisíc kostelů a minimálně jednu synagogu. Docela zábavné záběry chodí z Bruselu. I z těch je patrné, že Babiše každý přehlíží.

Anonym 37249 18.07. 15:02
Notre Dame v Paříži též hořela cizím zaviněím.

Anonym 86830 18.07. 12:50
Hoří další katedrála - v Nantes. Už se ví, že požár byl založen úmyslně na několika místech.

Anonym 86830 18.07. 12:48
Nechtěli jsme totalitu, proto se zvonilo klíči. Ovšem to jsme netušili, že se jen vymění kašpárci a bude zde druhá totalita, horší v tom, že nám sem vnucují Araby a Afričany, a že si z naší země vyrabovali a zrušili, co se jim nehodilo do krámu.

Anonym 37249 18.07. 10:00
Mašin má zelenou,nikdo ty cancy nečte.Když jsme zvonili klíči taky proto ,že nebude cenzura.A je tu znova.

Mašín 81182 17.07. 23:53
ANO, takovéhle nemehla dosadila sekta ANO do České pošty. Česká pošta si na známkách spletla Prahu s Brnem. Česká pošta je stejně jako České dráhy a OKD, státní podnik.

Anonym 86830 17.07. 22:08
Mršíne, i kdyby Monča letěla na dovolenou na Floridu nebo do Brazílie, tak to nikoho nezajímá. Už to chápeš?! Tak neotravuj.

Anonym 86830 17.07. 22:06
Mršíne, i kdyby nás předběhla Severní Korea, tak nás ty tvoje slepičince zajímají asi jako zítřejší počasí v Zimbabwe. Už si to konečně uvědom. I kdybys napsal, že zítra se budou elektromobily rozdávat na Václaváku a přednostně ženám z Vinohrad, tak mě to vůbec, ale vůbec nezajímá.

Mašín 81182 17.07. 20:56
Už i to Chorvatsko nás předbíhá. Chorvatsko nabízí dotace na elektromobily. Zájem je obrovský. Stejně tak v Německu, Francii, Holandsku. Ve Francii se dá dokonce pořídit Renault Zoe za 0,-EUR. Jenom u nás se přimíchává řepka do nafty, aby si jeden STBak namastil kapsy.

Anonym 46200 17.07. 20:30
Mrsin je jak stará drbna,která jen závidí jiným dovolené.Urcite poletí soukromým tryskáčem.Mi je to u zadele,ať si každý jede kam chce.

Anonym 86830 17.07. 20:22
Mršín neví, že koronavirus zadlužil celou Evropu, tak tady bude pindat nesmysly jakoby se nechumelilo, tak jak to už blázni mají.

Anonym 86830 17.07. 20:21
Mona bude mít takový komfort, že se nebude muset setkávat vůbec s nikým. Typla bych si i soukromou pláž, wole.

Anonym 46200 17.07. 19:47
Tak jed,Mrsine nikdo tě tady nedrží.

Mašín 81182 17.07. 19:43
Babišova vláda zadlužila za půl roku zemi o půl bilionu

Mašín 81182 17.07. 19:07
Mona je na dovolené v Chorvatsku a Babiš se chystá na Krétu. Takže nechápu, proč by nemohl běžný občan na dovolenou do ciziny. Pendleri jsou i v jiných krajích. Prostě ANO to pos.alo v OKD a teď se snaží to házet na jiné: horníci , hygienici,pendleri, Kalousek.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17730

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti