Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 1950

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 09.05. 14:56
Blbínku a klaune Mršíne, to nebyla Babišova vláda, ale vláda B. Sobotky, který byl jejím předsedou od roku čtrnáct do prosince sedmnáct. Až potom to byla vláda Babišova.

Mašín 81182 09.05. 14:52
Do roku 2006 stát vedl s bývalým majitelem IPB, japonskou společností Nomura, řadu soudních sporů. Japonská banka původně požadovala až 40 miliard korun. Česko naopak v jiné arbitráži po Nomuře chtělo 11 miliard korun jako náhradu škody, již Nomura údajně způsobila tím, že se podílela na krachu IPB.rnrnV roce 2006 Česká republika arbitráž s Nomurou prohrála. O pár měsíců později stát podepsal s Nomurou smír, podle kterého měla výše odškodnění činit nula až sedm miliard korun. Nakonec Česká republika Nomuře zaplatila 3,6 miliardy korun.

Anonym 86830 09.05. 14:43
Po těchto machinacích Miroslav Kalousek při předávání funkce ministra financí svému nástupci Janotovi v dočasné Fischerově vládě oznámil, že státní deficit najednou vzrostl až na -150 mld. Kč a v červenci téhož roku se zmiňoval dokonce o -209 mld. Kč!! rnrnAnonym 8683003.05. 10:44rnKalousek proto odškodnil? Nomuru 3,6 mld. Kč. Podobně rychle ukončili spory mezi našim státem a hutěmi Arcelor Mittal (bývalá Nová huť) a Evraz (bývalé Vítkovice Steel), kde nároky firem byly v desítkách mld. Mitall se měl zřeknout požadavku 26 mld. Kč za to, že nemohl jít do privatizace na Vítkovice Steel, a stát mu za to měl odprodat svůj 11% podíl Arcelor Mittal Ostrava za 6,8 mld. Kč. Evraz, který privatizoval Vítkovice Steel, pak nepokračoval ve sporech s Mittalem (Jana Klímová, MFDnes,7.5.dvatisíce devět).rnrnAnonym 8683003.05. 10:43rnNa scéně se najednou objevily dva případy:rn1). Ještě v roce dvatisíce sedm byl deficit státního rozpočtu -66,4 mld. Kč a v následujícím roce dvatisíce odm klesl dokonce na -19,4 mld. Kč. Při odchodu ze své funkce ministra financí v roce dvatisíce devět Miroslav Kalousek nápadně rychle ukončil stamiliardové spory mezi ČR a odkoupila švýcarskárnfirma SPB Konsorcium za 40 a 80 mld.Kč. Její právník Ivo Johannes Bechtiger zasedal v německé a švýcarské pobočce moskevského Gazpromu. Jak přiměla Nomáda Bechtigera, aby se vzdal požadavku 120 mld. Kč, zůstalo utajeno.rnrnAnonym 8683003.05. 10:42rnKč ze sociálního fondu a nikdy je už nevrátila. Přes tyto korupce se navíc přehnala globální finanční a hospodářská krize, kterou zase naši politici využili ve svůj prospěch..ATD, ATD..

Anonym 86830 09.05. 14:42
Aby nová trojkoalice vlády Petra Nečase snížila státní dluh, začala ho vymáhat na národu, nikoli na politicích, jejichž zkorumpovaná jména jsou ale všem známa. Jak tedy ukončit tuto hru s miliardami? A tak se začalo s novým podvodem na státu, který měl překonat všechna očekávání.rn2). Vše začalo s problémy ropného ložiska Nesyt u Hodonína, jehož dotěžení za zhruba 23 mil. Kč nemělo pro Mor. naftové doly, a.s. Hodonín (MND) význam, protože by muselo pak uhradit 15-20 mil. Kč za likvidaci 11 vrtů. Proto bylo ložisko předáno firmě Aloise Flachse, majitele místní cihelny za obligátní 1,- Kč, včetně těžebního zařízení a strukturních map, které jsem mu předal jako vedoucí komplexního geologického odboru při MND. V r.devatenáctset devadesát sedm postihlarnstřední a jižní Moravu povodeň, při níž byly mimo jiné škody odplaveny i velké ropné skvrny z neuzavřených vrtů Nesyt u Hodonína. Jako člen MěZ jsem napsal premiérovi V. Klausovi a na MŽP, že mám obavy, že nový majitel ložiska po odtěžení vrty nezlikviduje a bude to muset provést stát. Tak se i stalo, že po dohodě? s min. ŽP L. Ambrozkem (KDU-ČSL) z Hodonína bylo na likvidaci soukromé firmě odesláno přes min. financí M. Kalouska kolem 30-50 mil. Kč! Kromě vrtů s ropou byly vyplněny cementem i desítky vrtů, které měly slanou mořskou vodu s vysokým obsahem jódu, na němž jsou založeny Hodonínské lázně. Jejich 3 vrtné zdroje u 12km vzdáleného Josefova bude nutno v blízké budoucnosti nahradit novými, které zaplatí opět stát.rnO desítky zdrojů ze 3km vzdáleného Nesytu právě přišli, protože ministři nejsou odborníci, ale jen straníci, které zajímají jen moc a peníze pro sebe a své známé. Záhy po této události uveřejnil Bohuslav Sobotka 19.3.2009 v Internetu článek Budou legálně ukradeny miliardy? ? Hovoří v něm, že min. financí M. Kalousek (nyní v případě nedodržení ekologických termínu pohrozil údajnými žalobami a arbitrážemi proti státu.rnNa likvidaci neznámých ekologických škod se přihlásily politicky zainteresované firmy Geosan Group, Environmental Services, Marius Pedersen Engineering a min. financí M.Kalousek pak vyřadil PPF.

Anonym 86830 09.05. 14:41
Kalousek proto odškodnil Nomuru 3,6 mld. Kč. Podobně rychle ukončili spory mezi našim státem a hutěmi Arcelor Mittal (bývalá Nová huť) a Evraz (bývalé Vítkovice Steel), kde nároky firem byly v desítkách mld. Mitall se měl zřeknout požadavku 26 mld. Kč za to, že nemohl jít do privatizace na Vítkovice Steel, a stát mu za to měl odprodat svůj 11% podíl Arcelor Mittal Ostrava za 6,8 mld. Kč. Evraz, který privatizoval Vítkovice Steel, pak nepokračoval ve sporech s Mittalem (Jana Klímová, MFDnes,7.5.dvatisíce devět).

Anonym 86830 09.05. 14:41
Podvod v akci za \"Odstraňování ekologických škod\" za stočtrnáct mld.

Anonym 86830 09.05. 14:39
Stát díky němu přišel o devatenáct miliard. Za tyto machinace se stal ministrem financí přes KDÚ-ČSL, u něhož si v roce dva-osm půjčila Topolánkova vláda 70 mld. Kč ze sociálního fondu a nikdy je už nevrátila. Přes tyto korupce se navíc přehnala globální finanční a hospodářská krize, kterou zase naši politici využili ve svůj prospěch..ATD, ATD..

Mašín 81182 09.05. 14:39
Miloš Zeman mi připomíná Emanuela Moravce. Ze začátku byl Moravec zapřísáhlým zastáncem Československa, které chtěl jako jeden z mála chránit. Když viděl, že se na něj každý vybodl, tak kolaboroval s Němci. Zeman v 90. letech chtěl napravovat ruské lži, když ho nikdo nechtěl považovat za boha, tak kolaboroval s Rusi.

Anonym 86830 09.05. 14:38
Objevily se pochybné obchody Miroslava Kalouska, související s modernizací 353 tanků místo 30. Kvůli jeho dohodě o odběru 2310 nefunkčních padáků, zemřeli dva vojáci ze zkušební jednotky.Přesto převzal Miroslav Kalousek na základě své smlouvy další padáky za114 milionu Kč.

Anonym 86830 09.05. 14:38
Vývoj v ČR dospěl tak daleko, že se politici nejen postavili proti národu jako za totality, ale začali ho ve velkém okrádat, aniž by je někdo ze soudců, které mají ve své moci, potrestal. Proto trend podvodů a korupcí začal narůstat.

Anonym 86830 09.05. 14:35
Podvody Miroslava Kalouska, ministra financí ? to je tedy síla! rnJmenuji se RNDr. Rudolf Jiříček, bývalý vedoucí komplexního odboru geologie při Moravských naftových dolech, a.s. Hodonín, jeden z bývalých zástupců ČSR v UNESCO.., absolvent postgraduálu na pařížské Sorbonně. Bývalý disident (pod dohledem StB Hodonín)Předkládám veřejnosti tyto informace, které mohou být velmi závažné pro náš stát:

Mašín 81182 09.05. 14:33
Babiš je ve vládě ČR již 6 let! 29.1.2014-24.5.2017, 6.12. 2017- dosud. 3,5 plus 2,5 rovná se 6 let, komičko.

Anonym 86830 09.05. 14:31
Vlasy jak popel z cigaret a notně popraskanou pleť a rozpačitě říká: Hleď, jsem tvoje stáří. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál! Když vůbec nic mu nevěřím, proč mráz mi běží páteří? A s mrazem horko soupeří a krev mi vaří. Vždyť žádný odznak nevytáh, tak kam se šourá v bačkorách! A přitom říká: Žádnej strach, jsem tvoje stáří..Jak pavučina má svůj kout a odtamtud se nechce hnout, jen cestou stačil utrhnout list v kalendáři..Teď tady sedí v županu, já neznám žádnou obranu, když říká: Už tu zůstanu, jsem tvoje stáří. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál! A já mu na to povídám, že sotva třicet roků mám, to přece ještě spočítám, ty sedmilháři. Jen koukni, to je rodnej list, tak nasaď brejle a zkus číst! Až to přečteš, rovnou zmiz! Kam patříš, stáří..Host na to: Co je počet let? Znám chlápka, ten má v úctě svět a přitom devadesát pět, ten mládím září! Ty ale klidně odzíváš, snad všechno, nač se podíváš! Už strašně dlouho v sobě máš své vlastní stáří..Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál. No pozvi mě dál!  

Anonym 86830 09.05. 14:29
Mršíne, dej si parmezán na špagety, k tomu cigáro a podívej se na cibulák místo toho blábolení. Však víš - štěstí je krásná věc.. :-)) tedy to tvoje \"štěstí\" :-))

Mašín 81182 09.05. 14:28
Pro komičku 86830, zapomněla jsi na astronomické výdaje ze státního rozpočtu na zabarigádovaný Pražský Hrad. To, že je ochrana těch tří nutná, uznala i nahnědlá SPD.

Anonym 86830 09.05. 14:28
Program Národního divadla - Pondělí: William Shakespeare - Mnoho povyku pro nic - v hlavní roli Jan Hrušínský.Úterý: Josef Kajetán Tyl -Jiříkovo vidění - v hlavní roli Jiří Drahoš.Středa: Lev Nikolajevič Tolstoj - Živá mrtvola - v hlavní roli Karel Schwarzenberg.Čtvrtek: Henryk Ibsen: Nepřítel lidu - v hlavní roli Miroslav Kalousek.Pátek: Fjodor Michajlovič Dostojevskij - Iddiot - v hlavní roli Petr Fiala Sobota: Josef Kajetán Tyl: Čert na zemi - v hlavní roli páter Halík. V neděli pak slavný muzikál podle Victora Huga - Bídníci- v hlavní roli Bartoš a celá opozice.

Anonym 86830 09.05. 14:27
AŤ MI NIKDO NEŘÍKÁ, ŽE O TAKOVÉ BBLLBBCE, KTERÁ NA SEBE VŠECHNO VŠEM VYKLEPE, VĚDÍ VŠICHNI KROMĚ NEČASE. NAKONEC TY ODPOSLECHY, KDE HO .UZZERUJE A JE NA NĚJ SPROSTÁ, MLUVÍ ZA VŠE. I O TOM, JAKÝ TO BYL NESCHOPNÝ SUCHAR, KTERÝ SI OD NÍ NECHÁ LÍBIT ÚPLNĚ VŠECHNO.rnNagyová se chlubila po telefonu kamarádkám, že na svou sokyni v lásce nasadila sledovačku.. Když jsme napíchli ji, kauza se pro nás zjednodušila v tom, že ona jediná měla tendenci se v telefonu otevřeně chlubit. Ať to byl šéf úřadu Poul, ať to byly její kamarádky, nebo když ji chytil vztek ze žárlivosti a volala Nečasovi.Najednou nekonspirovala a všechno říkala do telefonu natvrdo. Ona žila ale v tom, že mají přece v ruce policii, takže by si ji nikdo netroufl odposlouchávat. Cítila se prostě nedotknutelná. Co ale řešila hodně, bylo to zapojení Vojenského zpravodajství do sledování Radky Nečasové. Přesně popsala tu motivaci, proč ji nechala sledovat, jak ji nenávidí, jak ji potřebuje od něj odstřihnout. On se pak skutečně od ní odstěhoval, ale to jí nestačilo, chtěla, aby se s ní rozvedl. A tohle všechno řešila jednak s těmi sekretářkami a jednak s kamarádkami. Dokonce jim četla do telefonu i zprávu ze sledování! .. Když to celé zkrátím, potřebovala kompromitující materiály. A ve chvíli, kdy je měla v ruce, neváhala je použít k tomu, aby donutila odejít zaměstnance, které si vyhodnotila jako nebezpečné pro svůj vztah s premiérem.

Anonym 86830 09.05. 14:24
Anonym 8683009.05. 11:03rnJá bych odvolala ochranky. Pak by se ukázalo, že je nikdo zabít nechce a byli by pro smích. Což už vlastně ale jsou s celým tím cikrusem.rnrnAnonym 4611709.05. 10:09rnPandemie ještě neskončila,nikdo není zatím spočítat konečně výdaje na její potlačení,jen génius Mrsin už ví kolik to bude stát,ale kde se má šetřit neuvedl.Hlavne,že se plýtvá za osobní ochranku ze státních peněz za ty tři priposrané tajtrliky,kteří teď mají stažené půlky.rnrnAnonym 8683009.05. 09:53rnObrať se na Chovance. To byl ten pravý padouch. Sobotka jen klaun.rnrnAnonym 8683009.05. 09:45rnBlbínku, Babiš je ve vládě tři roky - od roku sedmnáct a vládu sestavil v roce osmnáct, tak tady nepindej nesmysly o šesti letech. To byl Sobotka a ten se celou dobu snažil o to, aby to dělal sám bez Babiše. Nakonec ho vyhodil, máš tak krátkou paměť? Se nedivím, když si nepamatuješ ani češtinu, kterou ti vtloukali do palice řadu let.

Mašín 81182 09.05. 14:23
Slečna Lucie požaduje, aby vláda řešila lidi, co nemají roušky. Zavolala to Babišovi. On sice dává přednost důrazné domluvě, ale policie by měla být přísnější. Kolektivní šílenství pokračuje.

Mašín 81182 09.05. 14:19
Česká vláda nejen blouzní, ale také hraje divadlo na své ovčany a v zákulisí krade.

Mašín 81182 09.05. 14:19
Na tomto příkladu je vidět, jaké vláda používá odborníky. Totální nesmysl (čísla vycucana z prstu) s prakticky nulovou podporou, to co nabízí za dotace je výsměch, to utratí za roušky každou hodinu, pak se ani nedivím cirkusu kolem covidu, hlavně budou neustále obhajovat, že to bylo potřeba a lidi už tomu dokonce věří.

Mašín 81182 09.05. 14:18
Co se týká aut a autobusů na vodík, tam jsou údaje zcela mimo realitu. Zejména vezmeme-li v úvahu, že se zatím žádná auta na vodík v Česku neprodávají, neexistují zde veřejné čerpací vodíkové stanice a především, veřejnost do značné míry stále není seznámena s faktem, že vodíková auta existují a jak fungují.

Mašín 81182 09.05. 14:17
Vše ostatní je ale jen zbožným přáním. Dokonce ani nižší hranice 220 tisíc elektromobilů není podle našeho názoru během následujících 10 let v České republice prakticky možné dosáhnout. Realisticky odhadujeme počet aut do zásuvky (elektromobilů i plug-in hybridů) v Česku v roce 2030 na vyšší desítky tisíc.

Mašín 81182 09.05. 14:17
Tabulka o zamýšleném cílovém počtu alternativ na českých silnicích míchá zcela nerealistická čísla s poměrně reálnými odhady budoucího vývoje. Ty reálné se týkají zejména CNG a LPG vozů, kde se cifrám skutečně pomalu blížíme.

Mašín 81182 09.05. 14:16
S ohledem tyto skutečnosti byla k NAP CM doplněna samostatná kapitolu týkající se čisté mobility v nesilničních druzích dopravy. Aktualizace NAP CM obsahuje mj. následující cíle počtu vozidel na jednotlivá alternativní paliva (CNG|LNG|elektřina|vodík) a rozsahu infrastruktury plnících a dobíjecích stanic do roku 2030.

Mašín 81182 09.05. 14:16
Nejnovější strategické dokumenty Evropské unie pak akcentují vizi tzv. klimatické neutrality do roku 2050, přičemž není pochyb, že k dosažení tohoto cíle je nutné postupně dekarbonizovat systém mobility ve všech druzích dopravy. Posledním takovýmto dokumentem je Sdělení Komise Zelená dohoda pro Evropu?.

Mašín 81182 09.05. 14:15
Jde zejména o dvě nová nařízení, která stanoví výkonnostní emisní normy CO2 pro nové osobní automobily, lehká užitková vozidla a nově i těžká vozidla po roce 2020 a revizi směrnice 2009|33|ES o podpoře čistých a energeticky účinných silničních vozidel.

Mašín 81182 09.05. 14:15
V návaznosti na výše uvedený mezinárodní smluvní závazek bylo na úrovni EU v posledních letech přijato několik nových právních předpisů, které do budoucna zásadním způsobem ovlivní směřování čisté mobility.

Mašín 81182 09.05. 14:14
V této dohodě se signatářské země zavázaly udržet nárůst globální průměrné teploty výrazně pod hranicí 2 ?C oproti hodnotám před průmyslovou revolucí a vyvinout úsilí o to, aby nárůst teploty nepřekročil hranici 1,5 ?C oproti hodnotám před průmyslovou revolucí.

Mašín 81182 09.05. 14:13
Dokument obsahuje i aktualizované cíle počtu vozidel na jednotlivá alternativní paliva a rozsahu doprovodné infrastruktury v České republice k roku 2030. Za nejvýraznější změnu mezinárodního kontextu rozvoje čisté mobility, ke které došlo od schválení původního NAP CM, lze považovat přijetí tzv. Pařížské dohody o změně klimatu.

Mašín 81182 09.05. 14:13
Aktualizace Národního akčního plánu čité mobility údajně \"reaguje na dosavadní postup plnění, nové výzvy v této oblasti a reflektuje i nejnovější vývoj legislativy Evropské unie\". Aktualizovaný plán se nově zabývá také rozvojem bezemisní mobility v nesilničních druzích dopravy.

Mašín 81182 09.05. 14:12
Česká vláda na svém zasedání 27.4.2020 schválila aktualizaci Národního akčního plánu čisté mobility. Je na ní dobře vidět, že jde jen o cár papíru zcela odtržený od reality.

Mašín 81182 09.05. 14:12
Česká vláda blouzní o 50 tisících autech na vodík do roku 2030

Mašín 81182 09.05. 13:38
Už i Poláci nám utíkají: Microsoft postaví datacentrum v Polsku, do cloudu tam investuje miliardu dolarů

Mašín 81182 09.05. 13:36
Slovenská prezidentka, premiér a šéf parlamentu ve společném prohlášení potvrdili proevropské a proatlantické směřování své země. Deklarací, kterou vrcholní politici podepsali u příležitosti dnešního Dne Evropy, se rovněž přihlásili k společnému postupu v zahraniční politice země a slíbili vystupovat při obraně hodnot svobody a demokracie, ochraně právního státu a dodržování mezinárodních pravidel.

Mašín 81182 09.05. 13:34
Zkorumpovaná společnost Zemanova čínského poradce už zbankrotovala

Mašín 81182 09.05. 13:16
Pro komičku 86830, finance vede hnutí ANO od 29.1. 2014.

Mašín 81182 09.05. 13:14
Pro 46117, kde se má šetřit tady píšu od doby co klaun STB Babiš nastoupil do vlády. Vyházet 75% úředníků, zrušit slevu na jízdné, zavést nadstandardy ve zdravotnictví, nevyplácet nesmyslné dotace na toastový chleba, zrušit dotace na řepku, podpořit drobné podnikatele, podpořit moderní technologie,atd..

Mašín 81182 09.05. 13:09
Udělali jsme chybu, že jsme byli moc vstřícní,? komentuje dosavadní fiasko úvěrového programu COVID vicepremiér Karel Havlíček. Vystihl tak přístup státu k firmám poškozeným vládními restrikcemi. Vláda fabuluje o masivní pomoci, která v praxi většinou nepřichází, na rozdíl od kontrol a tvrdých sankcí.

Anonym 86830 09.05. 11:03
Já bych odvolala ochranky. Pak by se ukázalo, že je nikdo zabít nechce a byli by pro smích. Což už vlastně ale jsou s celým tím cikrusem.

Anonym 46117 09.05. 10:09
Pandemie ještě neskončila,nikdo není zatím spočítat konečně výdaje na její potlačení,jen génius Mrsin už ví kolik to bude stát,ale kde se má šetřit neuvedl.Hlavne,že se plýtvá za osobní ochranku ze státních peněz za ty tři priposrané tajtrliky,kteří teď mají stažené půlky.

Anonym 86830 09.05. 09:53
Obrať se na Chovance. To byl ten pravý padouch. Sobotka jen klaun.

Anonym 86830 09.05. 09:45
Blbínku, Babiš je ve vládě tři roky - od roku sedmnáct a vládu sestavil v roce osmnáct, tak tady nepindej nesmysly o šesti letech. To byl Sobotka a ten se celou dobu snažil o to, aby to dělal sám bez Babiše. Nakonec ho vyhodil, máš tak krátkou paměť? Se nedivím, když si nepamatuješ ani češtinu, kterou ti vtloukali do palice řadu let.

Anonym 86830 09.05. 09:36
Anonym 8683008.05. 19:10rnNajednou nekonspirovala a všechno říkala do telefonu natvrdo. Ona žila ale v tom, že mají přece v ruce policii, takže by si ji nikdo netroufl odposlouchávat. Cítila se prostě nedotknutelná. Co ale řešila hodně, bylo to zapojení Vojenského zpravodajství do sledování Radky Nečasové. Přesně popsala tu motivaci, proč ji nechala sledovat, jak ji nenávidí, jak ji potřebuje od něj odstřihnout. On se pak skutečně od ní odstěhoval, ale to jí nestačilo, chtěla, aby se s ní rozvedl. A tohle všechno řešila jednak s těmi sekretářkami a jednak s kamarádkami. Dokonce jim četla do telefonu i zprávu ze sledování! .. Když to celé zkrátím, potřebovala kompromitující materiály. A ve chvíli, kdy je měla v ruce, neváhala je použít k tomu, aby donutila odejít zaměstnance, které si vyhodnotila jako nebezpečné pro svůj vztah s premiérem.

Anonym 86830 09.05. 09:35
Anonym 8683008.05. 19:09rnAŤ MI NIKDO NEŘÍKÁ, ŽE O TAKOVÉ BBLLBBCE, KTERÁ NA SEBE VŠECHNO VŠEM VYKLEPE, VĚDÍ VŠICHNI KROMĚ NEČASE. NAKONEC TY ODPOSLECHY, KDE HO .UZZERUJE A JE NA NĚJ SPROSTÁ, MLUVÍ ZA VŠE. I O TOM, JAKÝ TO BYL NESCHOPNÝ SUCHAR, KTERÝ SI OD NÍ NECHÁ LÍBIT ÚPLNĚ VŠECHNO.rnNagyová se chlubila po telefonu kamarádkám, že na svou sokyni v lásce nasadila sledovačku.. Když jsme napíchli ji, kauza se pro nás zjednodušila v tom, že ona jediná měla tendenci se v telefonu otevřeně chlubit. Ať to byl šéf úřadu Poul, ať to byly její kamarádky, nebo když ji chytil vztek ze žárlivosti a volala Nečasovi.

Mašín 81182 08.05. 22:39
Nejen že nikde nevidíme vybájené rychlovlaky, stadiony pro Sáblíkovou a stovky kilometrů dálnic, kterými Andrej Babiš poblouznil část veřejnosti, ale jeho vláda měla v minulých letech problém dosáhnout na alespoň stejnou úroveň investic, jaká byla realizována za Nečasovy vlády v době krize. Prostor pro jakékoliv rozpočtové výdaje, tedy i veřejné investice, bude samozřejmě nyní menší. Rozpočet bude v obrovském deficitu, příjmy propadnou, výdaje budou raketově růst. Schopný ministr financí a odpovědná vláda by hledala vatu ve zbytných výdajích, aby nemusela investice moc krátit. Myslím si, že toho ale současná ministryně financí, ani vláda jako celek schopni nejsou,? dodal.

Mašín 81182 08.05. 22:38
Odhaduji letošní schodek na 400 až 500 miliard korun. Vláda nemůže za krizi, ale může za šest let svého naprosto neodpovědného hospodaření,? uvedl předseda poslaneckého klubu TOP 09.

Mašín 81182 08.05. 22:38
Kalousek odhaduje schodek rozpočtu na 500 miliard.

Mašín 81182 08.05. 22:34
P. S. pro Máru Prchala: Tywe, co je to za husopasku? To má z toho, že jednou zkusila něco formulovat směrem ven? samostatně. Hele, tu bys v těch Slovanech nedostal na národní výbor ani ty. Strašný!!

Mašín 81182 08.05. 22:34
Starosta MČ Praha Řeporyje

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti