Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 4450

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 25.04.2020 11:12
Podnikatelé: Na podporu živností a jejich záchranu nedala vláda zatím ani korunu

Mašín 81182 25.04.2020 11:12
Jestli tu někdo opravdu zachraňoval lidské životy, tak to jsou zdravotníci, kteří neváhali bojovat s infekcí v první linii. Ti si opravdu zaslouží naše uznání a naše velké poděkování.

Anonym 46075 25.04.2020 11:09
Pitomoucky senát chtěl možnost cestovat do zahraničí.Muze někdo říct kam pojedeme,když okolní státy cizince nepřijímají a aerolinky nelétají.Vsechny asi musí stát vodit za ručičku,Knihovnice si stěžovala,že nestihnou knihovnu v pondělí otevřít,no to musí být kráwa.No tak otevřou až budou mít všechno nachystáno.Lidi si postoj deblbbloku pamatuji a příští volby si neskrtnou.

Mašín 81182 25.04.2020 11:08
Smutné je, že tvrzení o záchraně jednoho jediného života by nám přišlo trapné, ale tvrzení o záchraně tisíců životů je tak imaginární a vágní, že se tu může nerušeně šířit prostorem. A servilní kašpaři, které navíc Babiš sám platí ze svých peněz, jako je třeba šéfredaktor Lidových novin István Léko, vyrábějí už oslavné ódy na našeho zachránce Andreje Babiše. Je to sice pod lidskou důstojnost, ale prachy jsou prachy.

Mašín 81182 25.04.2020 11:07
Bylo by velmi jednoduché obžalovat vládu za mrtvé seniory v domovech důchodců. Důvody by tu byly, neboť absence ochranných pomůcek vznikla v Česku tím, že je vláda včas nezajistila, a jsou dokonce indicie, že premiér nechal snížit hmotné rezervy státu z důvodů úspor. Potřeboval totiž peníze na dárky pro své voliče. Seriózní pozorovatel ale neříká, že premiér někoho zabil, protože je to nedokazatelné tvrzení. Stejně tak by ale seriózní premiér netvrdil, že někomu zachránil život.

Mašín 81182 25.04.2020 11:07
Vládní propaganda dostane nyní zelenou a budou to nesnesitelné orgie marketingových žvástů. Společnost venkovských a uzavřených lidí těmto nesmyslům uvěří přesně ze stejného důvodu, z jakého se jí nedotkla masová migrace a ani nákaza koronavirem. A ze stejného důvodu, z jakého volí Zemana a Babiše. Prostě proto, že se k nim nedostanou ani informace, ani nákaza. Domorodci na pustém ostrově jsou také důkladně ochráněni před epidemiemi, jež řádí v otevřeném světě. To nebrání tamnímu náčelníkovi, aby svému dětinskému kmeni tvrdil, že ho ochránil tím, že okolo ostrova rozlil moře.

Mašín 81182 25.04.2020 11:06
Česko má také štěstí, že patří k německému kulturnímu prostoru s kvalitním zdravotnictvím i s disciplinovanou společností, která má dobré hygienické návyky a v případě chřipkových onemocnění i značnou odolnost oproti románským národům. Míra nákazy je u nás nízká proto, že jsme bývalou provincií Sovětského svazu, a míra smrtnosti naopak proto, že jsme z kulturního i genetického hlediska částečně Němci. Jen je škoda, že to nevíme. Tyto klíčové vlivy jsou při studiu statistik šíření epidemie patrné na první pohled. Karanténa jistě ke zmírnění nákazy přispěla všude, kde byla zavedena. Když nám ale někdo tvrdí, jak je prima, že byla zavedena rychle, tak lze klidně také říci, že byla zavedena pozdě, protože vládu na riziko epidemie upozornil opoziční poslanec a lékař Bohuslav Svoboda již o měsíc dříve. A kvůli tomu, že se vedení státu na krizi nepřipravilo, tak došlo zbytečně k šíření nákazy mezi zdravotníky bez ochranných pomůcek. Vlastně jde jen o to, jestli bude hlasitější vláda a nebo opozice a jaký výklad tohoto nejasného příběhu převáží. Situace je u nás bohužel taková, že vláda má nesrovnatelně více možností svoji verzi příběhu rozšířit.

Mašín 81182 25.04.2020 11:05
Česko zažívá mírný průběh epidemie kvůli své geografické vzdálenosti od epicenter nákazy a menší míře cestování obyvatelstva. Nákaza se do Česka dostala stejně málo jako třeba do Polska nebo do Řecka. Východní země s konzervativním venkovským, a tedy velmi uzavřeným a usedlým obyvatelstvem mají v tomto ohledu štěstí oproti rozvinutým zemím, v nichž je značná část občanů prakticky pořád na cestách, jako jsou třeba Holandsko nebo Belgie. Právě proto mapa rozšíření nového koronaviru kopíruje někdejší železnou oponu.

Mašín 81182 25.04.2020 11:04
Každý šéf vlády, který ve chvíli rozpuku epidemie nařídí karanténu, může ihned říkat, že zachránil tisíce životů. Pravdivost takového výroku by šlo dokázat jedině vrácením času, absencí karantény a počítáním mrtvých v porovnání se stavem s karanténou. Jinými slovy, je to absurdní blábol na hranici lži. Mohli jsme se ale aspoň zasmát, když nejprve premiér na tiskové konferenci tvrdil, že vláda zachránila tisíce mrtvých?. Jakoby dokázala vláda zařídit, že ti mrtví vstávali z hrobů. Škoda, že to pak Babišovi někdo vysvětlil. Působilo to vesele.

Mašín 81182 25.04.2020 11:03
Babiš lže, že vláda zachránila tisíce životů. Je to výrok, který má z hlediska propagandy výbornou vlastnost. Nejde totiž nijak ověřit. Záleží čistě na nastavení mysli novináře, zda na to premiérovi přistoupí a rozšíří to. Většina českých novinářů to bez mrknutí oka udělá.

Mašín 81182 25.04.2020 11:02
Babiš se pár týdnů spíše schovával. Bylo to proto, že svými nesmyslnými a chaotickými výstupy na tiskových konferencích doslova zkazil, co mohl. Bylo to tak strašné, že mu to museli vysvětlit i jeho marketingoví čarodějníci. S tím, jak epidemie nového koronaviru ustupuje, Babišovi otrnulo a opět vylezl z úkrytu a dělá ze svých pomyslných zásluh volební kampaň. Média mají radost, protože mají obsah, a nekriticky šíří cokoli, co premiér naplácá.

Mašín 81182 25.04.2020 11:02
Hitlerův klíčový pomocník a ministr propagandy třetí říše Joseph Goebbels se řídil heslem, že tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou. Andrej Babiš je poslušným a učenlivým žákem v této škole lži. Navíc si dokáže bez problémů zařídit stovky patolízalů, kteří jeho verzi příběhu ochotně šíří. Ať už jsou to jeho Lidové noviny s patologicky servilní žurnalistikou, anebo veřejnoprávní Český rozhlas, kde udělali premiérovi radost a dali jeho výmysl přímo do hlavního titulku svého webu.

Anonym 37249 25.04.2020 11:00
Ano tato vláda zachránila velmi mnoho životů, zavedla opatření kterými se zabránilo k velkému rozšíření viru. Děkuji všem, zdravotníkům a vůbec všem.

Anonym 37249 25.04.2020 10:57
Vláda to zvládla na 1 a demolblok jen se chytá kde by špinil. Stejně jim to lidé nevěří, okopávají kotníky. Vylezl i Topol dutý.

Mašín 81182 25.04.2020 10:48
Rozbíhají se orgie vládní propagandy: Babiš prý zachránil tisíce životů

Mašín 81182 25.04.2020 10:47
Babiš ztrácí nervy. Absurdní není rozhodnutí soudu, ale vládní chaos a nekompetence

Anonym 86830 25.04.2020 10:23
SVATÁ PRAVDA. PROTO TAKY MAKRELA NABÁDALA K PROMOŘOVÁNÍ, PROTOŽE SI MYSLELA, ŽE TO VŠICHNI POSLUŠNĚ UDĚLAJÍ A TADY NEZŮSTANE HLAVA NA HLAVĚ.|Ludva 46121 39 let25.04. 09:39rnKdyž si zpětně zrakapitulujete průběh covid19 a s tím co víme už teď o něm samotném,je víc než jasné,že jeho cílem byl pád neposlušných vlád V4. Nejdříve bagatelizování z vedení EU,poté výhružky za uzavření hranic zase z vedení EU,když státům V4 nezhroutil zdravotní systém,začaly zavírat automobilky s tím,že vlády V4 padnou vlivem ekonomiky,EU nevěřila,že V4 budou ochotny nasypat peníze i mezi obyčejné lidi a nejen podniky a korporace v daňových rájích jež podporují ovládaná média,jejiž cílem je pád V4. Neskákejte EU na špek,že Merkelová si strašně přála,aby Anglie zůstala v EU,právě naopak. Anglie a V4 v určitých záležitostech jako je migrace hlasovali spolu proti Merkelové a Macronovi. Proč bylo tak důležité pro EU zachránit Řecko před bankrotem,ikdyž už věděly že Řecko falšovalo účetnictví pro vstup do EU.

Anonym 86830 25.04.2020 10:19
TO JE STEJNÉ, JAKO KDYBY SPORTOVCI DOSTALI MEDAILE ZA SVŮJ VÝKON A NĚJAKÝ JOUDA ŘEŠIL, ŽE TEN NA TOM TŘETÍM NETRÉNOVAL, A PROTO MÁ JEN BRONZOVOU A TEN NA TOM DRUHÉM NESTAČIL NA TOHO PRVNÍHO. PROSTĚ KRITIKA ZALEZLÝCH NEUMĚTELŮ ZA KAŽDOU CENU. rnAnonym 4607525.04. 04:34rn..Fiala už neví kudy kam tak zase vypustil moudro,že vládní opatření jsou neucinna.A vzápětí bylo Česko pozváno mezi klub státu,ktere se do té popřály s pandemii..

Ludva 46121  39 let 25.04.2020 09:39
Když si zpětně zrakapitulujete průběh covid19 a s tím co víme už teď o něm samotném,je víc než jasné,že jeho cílem byl pád neposlušných vlád V4. Nejdříve bagatelizování z vedení EU,poté výhružky za uzavření hranic zase z vedení EU,když státům V4 nezhroutil zdravotní systém,začaly zavírat automobilky s tím,že vlády V4 padnou vlivem ekonomiky,EU nevěřila,že V4 budou ochotny nasypat peníze i mezi obyčejné lidi a nejen podniky a korporace v daňových rájích jež podporují ovládaná média,jejiž cílem je pád V4. Neskákejte EU na špek,že Merkelová si strašně přála,aby Anglie zůstala v EU,právě naopak. Anglie a V4 v určitých záležitostech jako je migrace hlasovali spolu proti Merkelové a Macronovi. Proč bylo tak důležité pro EU zachránit Řecko před bankrotem,ikdyž už věděly že Řecko falšovalo účetnictví pro vstup do EU. Všechno se vším souvisí. Další véc je tunel a to v podobě záchrany ekonomik jakože pumpováním pěněz do ekonomik i za cenu zadlužení našich,vašich i jejich dětí. Jak ušlechtilé,ale pozor drobky hodí jen tak na oko a ty největší peníze dostanou korporace jež jsou přímo zapojené na NWO. Příklad,v Americe FORD a GM začaly vyrábět plicní ventilátory,které doposud vyráběly roky jiné firmy,navíc v USA dle lékařů je ventilátorů dostatek,navíc mají zakázáno používat jiné druhy vent.s tím že by se mohl civid19 šířit,ale na to doktoři oponují tím že kdyby covid19 byl tak moc nakažlivý,proč mohou ochraný oblek oblékat a vysvlékat 5dní? Navíc testy na covid19 neexistují. Sama nemocnice nesmí testovat,pisílá se to do určených laboratoří kde se měří množství protilátek v krvi,kteté mohou zvýšit další nemoce,jako je rakovina,ozáření atd. Už jsem tu psal kdysi o umělé inteligenci,takže si vzpomeňte na hackerské útoky na nemocnice i u nás v česku. Ventilátory jsou napojeny na počítače a sami lékaři řekli,že ventilátory údajným pacientům s covid19 i škodí. Je nutno být obezřetný co nám veškerá media podsouvají,dívat se na vzestup amerického vlivu do našich médií jako je Tv Nova z níž odešel ředitel Dvořák dělat ředitele do ČT,se znam tecka ce zet vlastník Lukačevič prodal američanům a nyní Prima CNN. Do toho všeho se dívat na náš opoblok,jak kvičí,že vláda zavírá hranice,pak kvičí že je zavřela pozdě,teď že jsou pořád zavřené,že Babiš chodí moc na tiskovky,teď že zase moc nechodí. ODS banda lapků co utahovala lidem opasky nedala podnikatelům ani koronu za své bídovlády a teď by chtěla dávat všechno všem,proplácet i lyžovačku v Itálii. Vzpomeňte na média a jejich několikati denní humbuk,že jistá madam chudinka nemuze testovat na covid19 protoze nemá povolení,ale ted ticho,nezverejní ani jedna tv,ze tato madam v radiu uvedla ze covid19 je umelele vytvoren! Na youtube si najdite výpoved lekare z nemocnice v USA. Rád bych věděl,zda plošné testování na covid19 je v ČR z hlav vlády či to bylo nařízeno EU. Makrela totiž vyřkla,že se najednou musí postupovat v Evrope jednotne pod taktovkou EU. Covid19 je tu s námi už z minulého roku i dřív a proto bych se nenechal d... (zkráceno)

Anonym 46075 25.04.2020 04:35
Které se dobře popraly s pandemii

Anonym 46075 25.04.2020 04:34
Nynější kvákání deblbbloku připomíná špatně naladěný dětský amatérský sbor,který si troufa překřičet profesionální operní soubor vlády.Zesmesnuje se každým vystoupením,Fiala už neví kudy kam tak zase vypustil moudro,že vládní opatření jsou neucinna.A vzápětí bylo Česko pozváno mezi klub státu,ktere se do té popřály s pandemii.To si opravdu myslí,že všichni lidí jsou hlupáci jako Mrsin? Deblbblok nevyužil šanci a svym prázdným tlachanim jen potvrdil,že ani v nastávajících volbách nemá šanci.

Anonym 86830 24.04.2020 22:04
To já zase viděla tento týden dokument o atolu Bikini, kterak tam ušáci připravovali výbuch. O tom, jak domorodé obyvatele přesvědčovali, že je to i v jejich prospěch, a že se tudíž musí odstěhovat.. Pak tam pochytali různá zvířátka, dali je do železných okovů, aby se nemohla vysvobodit (mříže, do kterých naspali třeba kozu, ovečku.., jenom proto, aby pak viděli, co ten výbuch s těmi zvířaty udělá..Byl to takový hnus, že jsem musela přepnout. To jsem musela ze sebe ještě vypsat, protože se mi ušáci zase o něco víc zprotivili. Přeji též hezký víkend všem slušným lidem.

Ludva 46121  39 let 24.04.2020 21:28
Už jsem to pořešil,místo zpráv jsem se podíval na youtube videa jak lidé zachranuji zvířata z pastí,tahaj žraloka z pláže zpět do vody,jelen zamotanej parožim v plotu aj. Pěkný víkend všem dobrým lidem.

Anonym 86830 24.04.2020 21:25
NO, TO JE TEDY PĚKNÉ ČTENÍ..A TAKOVÝCH MILIARDÁŘŮ Z BÝVALÝCH SSM A KOMUNISTŮ, KTEŘÍ VYUŽILI (NEBO ZNEUŽILI) SITUACE A KONTAKTŮ, TU NEJSPÍŠ BUDE NĚUREKOM..|Zemřel vlivný miliardář a lobbista Martin Ulčák. Ulčák představoval vlivného, leckdy kontroverzního hráče. Byl pověstný silnými vazbami na špičky politicko-podnikatelského světa. Kontaktní síť začal budovat hned po revoluci, když krátce po vypuknutí sametové revoluce usedl do funkce předsedy Socialistického svazu mládeže (SSM).Ulčák se zařadil mezi tuzemské miliardáře, s necelými dvěma miliardami majetku se řadil mezi 100 nejbohatších Čechů. Advokát Miroslav Jansta zažil Ulčáka již v době SSM, kde sám působil. Pro Janstu byl Ulčák, jak sám říká, těžkým soupeřem od přelomu éry. V roce 2014 se o Ulčákovi hovořilo v souvislosti s odposlechy lobbisty Romana Janouška, které policisty v roce 2013 dovedly až k případu Nagygate. Na Ulčákovo jméno narazili kriminalisté. Ulčák pro tento byznysový krok podle svých přátel získal finanční zdroje od svého blízkého spojence a spolumajitele Sokolovské uhelné Františka Štěpánka. Ten v polovině března spáchal sebevraždu.

Anonym 86830 24.04.2020 21:19
Co je to za zpravodajství, novináře a darmošlapy, jejichž programem je i za této situace, kdy nepřipravený svět zachvátí taková katastrofa, a oni se v takové době nezmůžou na víc než na ubohé štvaní proti vládě a proti vlastnímu národu. Že zneužijí i strachu a nejistot lidí. Že \"ctihodní\" advokáti a právníci jsou schopni i za této situace a vlastní nudy se šťourat v zákonech, jen aby něco vyšťourali a házeli klacky pod nohy, místo aby pomohli. Že zkritizují ze svého teplého domácího místečka cokoliv, hlavně když to ztíží všem, kteří na rozdíl od nich a bez odpočinku makají 24 hodin denně. Že ani v takovéto době neustanou v v politickém soupeření kvůli korytům, o které přišli. Že jim vůbec nezáleží na vlastním národu, který by kvůli těm korytům nechali klidně pochcípat.

Anonym 86830 24.04.2020 21:15
To si tedy pomohli Topáci s tou Adamskou. To už tam rovnou mohli nechat Kalouse, vyjde to nastejno, bába praštěná.

Anonym 86830 24.04.2020 21:14
Ten Koranteng je bblb, kterému rovno není.

Anonym 86830 24.04.2020 21:11
Co je to za zpravodajství, novináře a darmošlapy, jejichž programem je i za této situace, kdy nepřipravený svět zachvátí taková katastrofa, a oni se v takové době nezmůžou na víc než na ubohé štvaní proti vládě a proti vlastnímu národu. Že zneužijí i strachu a nejistot lidí. Že \"ctihodní\" advokáti a právníci jsou schopni i za této situace a vlastní nudy se šťourat v zákonech, jen aby něco vyšťourali a házeli klacky pod nohy, místo aby pomohli. Že zkritizují ze svého teplého domácího místečka cokoliv, hlavně když to ztíží všem, kteří na rozdíl od nich a bez odpočinku makají 24 hodin denně. Že ani v takovéto době neustanou v v politickém soupeření kvůli korytům, o které přišli. Že jim vůbec nezáleží na vlastním národu, který by kvůli těm korytům nechali klidně pochcípat.

MÍCHAL 18516 24.04.2020 20:39
Před časem jsem tady komentoval dobráky kteří spáchali legální zlodějinu pod názvem OSA.Zlodějinu proto že platíte třeba i za lidové písničky nebo Kryla.Tihle dobráci (jména není problém zjistit a jsou hodně známa) odpustili po jistou dobu poplatky.Skvělý.Co kdyby se přidali darmošlapi z ČT (pořád není vyřešeno její hospodaření minimálně od 2016 ví někdo proč? ).

MÍCHAL 18516 24.04.2020 20:30
Ludvíku škoda telky.Jsou to ho..da.Poslední perlička umřel chudák Ulčák označen veřejnoprávní žumpou jako podnikatel.Předseda či co to byl SSM (Svaz socialistické mládeže)který jak naši to modří spoluobčané nazývají odklonil majetek státu v 90-tých letech za hlasitého potlesku tehdejších spasitelů země.Grc.

Ludva 46191  39 let 24.04.2020 19:54
Pekarová Adamová,ta co neví čí je,žádná holčička..herečka to je. Bruselská hérečka.

Ludva 46191  39 let 24.04.2020 19:51
Když musí vláda dávat na neziskovky a Čt peníze. Mohla by založit vlastní vládní neziskový zpravodajský kanál,když se nefá nikde dívat na objektivní zpravodajství v hlavním vysílacím čase dne. Když vydím ty prolhané jypáky mám chuť tu televizi roztřískat.

Ludva 46191  39 let 24.04.2020 19:46
Právě na Tv Nova zprávy se štíty na broušení aneb pokračování seriálu Návštěvníci ..tady CML centrální mozek lidstva CML Koranteng sežral asi špatný amarouny v aspiku,byl v raušu a dělala se mu pěna u pusinky,když mohl ze sebe konečně vypšouknout..vláda včera bla bla v chaosu bla bla ,reportáž natočená jen se zmatenými občany,že oni neví už 20hodin jak to teda je a bla bla bla. Jak vidno média stále pracují na odstranění vlády za jakoukoliv cenu. I za cenu mrtvých,hlavně když Brusel a USA už budou spokojeni s jejich loutkami pinokiem Kalouskem a JOJEM Fialou. Na Primu jsem zanevřel,tak se vrátím po letech na Tv Ovna a ono opravdu není kde se dívat.

Anonym 86830 24.04.2020 18:53
TAK PROČ VLASTNĚ OPOBLLBOVÉ CHTĚLI OTEVŘENÉ HRANICE.. MRŠÍN SE TĚŠIL NA DOVOLENOU VENKU A TEĎ TOHLE..| Cestování je teoreticky možné, ale zatím jen pozemní cestou a za velmi omezených podmínek. Nemůžete se dnes sbalit a odjet do Tater. Jde především o to, jaká opatření platí u našich sousedů,? řekl ministr.rnNapříklad Slovensko a Polsko zatím do země vstup až na výjimky neumožňují. Rakousko také požaduje platný test a Německo zmiňuje, že cestování je možné pouze z nutných důvodů. Nákupy do této kategorie nepatří,? varuje Petříček.

Anonym 86830 24.04.2020 18:50
Sever Číny se v tichosti uzavírá. Pandemický scénář druhé vlny je tady.rnCharbin leží v nejsevernější provincii Číny. Nákazu v Charbinu rozšířila studentka, která se vrátila z New Yorku a spustila řetězovou reakci.rnStudentka, Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí identifikovaná jako dvaadvacetiletá Chan Mou, se do města vrátila 19. března. Absolvovala povinnou dvoutýdenní karanténu, během které neprojevovala žádné příznaky a test na virus měla negativní. Žádný důkaz prodělané nákazy neprojevil ani test na protilátky. Podle zdravotních úředníků však byla studentka tichým přenašečem?. Ač byla sama bez příznaků, kontaminovala budovu a nakazila svého 87letého souseda. Mezitím ale soused rozšířil virus mezi další známé, podle úřadů je spojován nejméně se 78 případy. Protilátky v těle studentky potvrdily až dva další testy v následujících dnech.

Anonym 86830 24.04.2020 18:42
Od mozku až po palce u nohou.|SARS-CoV-2 sice působí primárně na plíce, vědci už ale ví, že virus nebo reakce těla na něj může napadat mnoho dalších orgánů od mozku, přes srdce a cevy, játra, ledviny až po střeva.

Anonym 86830 24.04.2020 17:16
Koronavirus zasahuje i do vesmírného světa. Za normálních okolností by na konci dubna proletěl kolem Země potenciálně nebezpečný? asteroid. Dnes ale i vesmírná tělesa vzbuzují jindy neobvyklé asociace - tento asteroid má roušku! Dva kilometry v průměru, rychlost 31 319 kilometrů za hodinu. To jsou parametry asteroidu pojmenovaného 52768 (1998 OR2), který 29. dubna naši planetu Zemi naštěstí mine. Co ale vesmírné observatoře na asteroidu fascinuje obzvláště, je jeho tvar. Těleso zachycené na snímcích v pohybu totiž vypadá, jako kdyby se při přiblížení k Zemi obléklo do roušky.Snímky uvědomělého? asteroidu zveřejnila Observatoř Arecibo z Portorika. A samotní zaměstnanci neskrývali nadšení a pobavení. Topografické rysy předmětu na jednom konci asteroidu 1998 OR2 jsou vědecky fascinující,? uvedla Anne Virkki z Observatoře Arecibo. S tím, jak všichni řešíme covid-19, nám asteroid připadá, jako kdyby si i on nasadil roušku.?

Anonym 86830 24.04.2020 17:15
Holčička, která má trenýrky.. :-)

Ludva 46191  39 let 24.04.2020 17:14
Ona je to tedy Ademsová) A dívala se do trenýrek jestli je to holčička,klučík či hermafrodyt?

Anonym 86830 24.04.2020 17:09
Adamová je jak vystřižená z Adams Family. Černý vlasy, bílá kůže, studený čumák.

Ludva 46191  39 let 24.04.2020 17:08
Omlouvám se za opoblok a komunistického soudce z Prahy všem občanům co dodržovali vládní nařízení,sestrám,lékařům,policistům,hasičům,vojákům,švadlenám a dalším. Veškeré vaše,naše úsilý,přesčasy vešly vniveč díky těmto zhjehbům s Kalouskovic genama. Díky Andreji,vládo Čr jsme s vámi,jdeme bojovat dál.

Ludva 46191  39 let 24.04.2020 17:01
Bartoš ať se obrátí hlavně na deratizační stanici s tou jeho zavšivenou palicí. Piráti jsou ještě od voleb v raušu,děcka s nevkusným účesem,s všelijakýma duševníma anamnézama ADHD Michálek se dostali do parlamentu a mají z toho strašnou bžundu,že mohou škodit,mít za do plat a sponzorovné z Bruselu. V přírodě by tato individua nepřežila na svoji degeneraci páteře. A Pekarová Adamová to je taky ploštice co neví čí je? American Horor Story Opoblok

Anonym 86830 24.04.2020 16:48
JÁ BYCH NA TAKOVOU SLEPICI NERVY NEMĚLA, TO MŮŽU ŘÍCT ROVNOU:|rnPolicistům se nelíbí, že zničehonic musí pouštět řidiče přes hranice.rnK hranici od pátečního rána přijíždějí první lidé s úmysly, které ještě ve čtvrtek byly tabu. Chtějí si v Německu nakoupit.rnVíte co, já to ukončím takhle: já to nechám na vašem svědomí,? říká evidentně neklidně po několikaminutové diskusi jeden z policistů řidičce, která před chvíli ke střežené hranici v Petrovicích na Liberecku přijela.Žena policistům přiznala, že si chce v Německu nakoupit a že vlastně neví, jak to opravdu s otevřením hranic je a že to chtěla vyzkoušet.Už předtím ženě vysvětlil, že při návratu z nákupu se bude muset prokázat potvrzením o bezinfekčnosti starým ne více než čtyři dny, anebo nastoupí do 14denní karantény a bude o tom informovat hygieniky či svého praktického lékaře. Kvůli té bezinfekčnosti si budete muset udělat test, to může být tak za 2800, to se vám ten nákup teda vyplatí,? říká policista jízlivě.rnŽena sice chvílí váhá, ale nakonec se svým BMW uvolněnou hranicí projede.

Anonym 86830 24.04.2020 16:43
Neposlechli nás. S rychlým uvolňováním mám problém, říká vládní epidemiolog.

Anonym 86830 24.04.2020 16:41
S TÍMTO NÁZOREM SOUHLASÍM. VLÁDA TO ALE MÁ TĚŽKÉ, KDYŽ NA NI TLAČÍ VŠELIJACÍ PODNIKATELŠTÍ DILETANTI, OBCHODNÍCI A OPOBLBOVÉ VŠEHO DRUHU. rnOproti návrhům pracovní skupiny vláda rozhodla otevřít mnohem větší obchody hned na začátku a skoro vše komerční urychlila, zejména obchodní centra - skoro o celý měsíc. Důvody pro to byly více ekonomické než primárně epidemiologické,? uvedl pro Seznam Zprávy epidemiolog Rastislav Maďar.Epidemiologové podle něj stále obavy ze zhoršení situace mají, případné přibrždění v případě potřeby nebude jednoduché.Mám s tím vnitřně problém. Prevence na úrovni jednotlivců je teď extrémně důležitá. Platí stále to stejné: odstupy, roušky a hygiena rukou mohou zachránit život,? dodal odborník.

Anonym 86830 24.04.2020 16:14
Ale že PODNIKATELSKÁ NÁLADA V NĚMECKU SE PROPADLA NA HISTORICKÉ MINIMUM, to neříká, knedlik.

Anonym 86830 24.04.2020 13:03
TOHLE JSEM MUSELA PŘEČÍST NAHLAS DOMA. :-))rnLudva 46191 39 let24.04. 08:37rnNa Tv Nova s těma štítama na broušení vypadaj jak zootechnici při porodu telat. Možná by mohli moderovat ze sprchového kouta,každej ze svého.

Anonym 86830 24.04.2020 13:02
Tobě klesl už dávno, knedliku.. :-))

Mašín 81182 24.04.2020 12:27
Důvěra v českou ekonomiku v dubnu rekordně klesla

Mašín 81182 24.04.2020 12:26
Musíme neprodleně zrušit soudy. Začaly vadit Ovčáčkovi

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17790

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti