Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 11100

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 14.01. 11:03
V Evropě neustále narůstá znechucení Andrejem Babišem. Babiš by si měl konečně uvědomit, že toto znechucení se týká prakticky celé německé politické scény, která je obzvláště háklivá na zneužívání evropských peněz. Proti Babišovi stále častěji vystupují europoslanci z Belgie a Nizozemska, jejichž země jsou rovněž čistými dárci do evropského rozpočtu. Je tu přirozeně i řada netečných europoslanců, kteří řeší jinou agendu a jiné problémy, ale když dojde na lámání chleba, jako se to stalo u rezoluce ohledně dotací pro Agrofert z prosince 2018, tak je většinový názor evropské reprezentace jasný. Žádné peníze pro Agrofert.

Mašín 81182 14.01. 11:02
Na Babišových úřednících včetně ministrů je přitom nehorázné, jak slouží zájmům soukromé osoby Andreje Babiše a nikoli zájmům českého státu. Věc se totiž nemá tak, že by se měla Česká republika bránit před Evropskou unií. Česká republika se musí bránit před svým vlastním premiérem Babišem. Evropská unie je v této obraně před Babišem naším spojencem díky tomu, že brání svá vlastní pravidla, jež jsou zároveň pravidly civilizovaných států založených na právním řádu a rovnosti občanů před zákonem.

Mašín 81182 14.01. 11:01
Evropský pohled, jaký reprezentuje zejména šéfka Výboru pro rozpočtovou kontrolu Evropského parlamentu Monika Hohlmeierová, je mimořádně striktní: Peníze vyplacené neoprávněným, nebo dokonce podvodným příjemcům musí být vráceny v plné výši a to bez diskuze.? Vyšetřování konfliktu zájmů považuje přitom Hohlmeierová za ukončené. Evropští auditoři jasně shledali, že se český premiér nachází v závažném konfliktu zájmů. Mluvčí Evropské komise již v prosinci sdělil, že fakta jsou na stole a nyní jde o to, jak se k nim česká vláda postaví. Nejde tudíž o to, že by česká vláda mohla změnit zjištěná fakta. V tom je rozdíl české a evropské interpretace. Je to rozdíl principiální.

Anonym 86830 14.01. 10:23
Mařena by řekla, že je to hitlerjunge :-))

Anonym 86830 14.01. 10:22
Přišel mail, kde je vyfocený G. Soros zamlada ve fašist. uniformě. Pod tím napsáno: Vzpomeň si na tento obrázek, až ti zase bude některý z jeho příznivců nadávat do rasistů xenofobů a nácků.

Anonym 46583 14.01. 10:22
Milion chvilek má dva účty(pro Marcelu bankovní konta)Na jeden posílají ovce příspěvky a druhý netransparentní,z něhož si osm lidí vyplácí mzdu.Odkud tyto peníze pocházejí a kým jsou placení,nechtějí zveřejnit.Zadelavaji si na pěkný průser.

Anonym 86830 14.01. 10:11
Klaus st. řekl o Fialovi z ODS, že je to čivava, která štěká, chce pouštět hrůzu, ale člověk z ní musí mít srandu. Dále pronesl, že Milion chvilek a Piráti nás vracejí před 17. listopad.

Anonym 86830 14.01. 10:04
Té nemůže rozumět nikdo, pro neschopnost a blbost. Ona si asi myslela, že nám něco natře, když se schová za blábol, lopata. Nechápe, že tak ze sebe dělá ještě větší blbku než jsme doufali..:-)

Anonym 46583 14.01. 10:00
Marcela si plete pojmy.Vlada nehlasovala o pozici pověřence pro lidská práva.Ta je vylízaná určitě od mala.Asi je v rausi,jinak si ten bílý květ nedovedu vysvětlit.

Anonym 86830 14.01. 09:53
Tak co, Mařeno, těšila jsem se, že mi sepíšeš těch 150 chyb v každém příspěvku, a ono pořád howno, lopato. Snažíš se za každou cenu něco najít, hltáš každé slovo, abys nakonec přišla na to, že pro puding a pudink platí obojí? Copak, copak, to nevíš, lopato? Už zase naběhlá od pěti? Víš, že byla ještě dávno tma, když ty jsi začala opět klofat? (samozřejmě s stbabiznou a vrchní opisovačkou slídilkou Marcelou, která neví, že bizarní se píše bez D a machruje tím slovem, lopata :-)) Aha, nemáš okno u vrátnice a hayzlu, abys viděla.., tak ti to říkám :-)) A konečně - jak je na horách, sněží :-))?

Anonym 86830 14.01. 09:52
Opičí hlavička a stbabizna (která sama tuto přípojku sama ráda používá) je úsměvná každou větou, Ještě za tmy přičapne k PC a pak už ji celý den nikdo neodtrhne, protože na pracáku lopaty neberou a doma v oboře nemá co dělat, maximálně vyhlížet pošťáka :-))

Anonym 86830 14.01. 09:47
Tak co, Mařeno, těšila jsem se, že mi sepíšeš těch 150 chyb v každém příspěvku, a ono pořád howno, lopato. Snažíš se za každou cenu něco najít, hltáš každé slovo, abys nakonec přišla na to, že pro puding a pudink platí obojí? Copak, copak, to nevíš, lopato? Už zase naběhlá od pěti? Víš, že byla ještě dávno tma, když ty jsi začala opět klofat? (samozřejmě s stbabiznou a vrchní opisovačkou slídilkou Mařenou, která neví, že bizarní se píše bez D a machruje tím slovem, lopata :-)) Aha, nemáš okno u vrátnice a hayzlu, abys viděla.., tak ti to říkám :-)) A konečně - jak je na horách, sněží :-))?

Anonym 46583 14.01. 09:35
Marcela nás zase baví.Jak může vláda hlasovat o někom kdo se vzdal kandidatury,blbko.Uz nebumbej.Hlavne,že se směješ dlouze sama sobě.

Marcela 9466 14.01. 07:05
Vláda o Válkové vůbec nehlasovala?? Vaši vůdci z vás mají jenom p..el,Bratrstvo opičí hlavičky.

Marcela 9466 14.01. 06:59
86830,bílý květ protěže z Vinohrad.L O L .P.S.Je nudná a prolhaná.Nechme ji být.

Marcela 9466 14.01. 06:57
86830,bílý květ protěže z Vinohrad.L O L .

Anonym 5822 14.01. 05:57
Boxer s ksichtem smrťáka by chtěl být prezidentem? Ti novináři mají velkou fantazii, že? :-)). Hned po ránu se zasmějeme a šup šup do práce. Nemocná Milka 86830 zde bude do půlnoci, ostatně jako vždycky, celé měsíce a roky, celé dny, kdy se věnuje svému pupkatému starému černému příteli s řetízkem na krku Edikovi od polských hranic? Měla by ho alespoň přebalit a položit na bok, aby neměl proleženiny. Hezký den.

Anonym 5822 14.01. 05:49
Copak se to děje? Eman na snobském večírku rádoby gottwaldovské šlechty si nechal zahrát valčík na rozloučenou, sotva pletl nožičkami, nepojede do jeho oblíbené Číny, nebude účinkovat v pořadu duševně chorého S. Copak se to děje? Tak snad už konečně :-)) Zdravím pudinkového mluvku.

Anonym 5822 14.01. 05:46
V případě zjevného porušení pravidel EU musí být peníze vyplacené neoprávněným nebo dokonce podvodným příjemcům vráceny v plné výši. Peníze EU jsou peníze daňových poplatníků, takže musíme zaručit, že jsou utraceny správně a účelně. A to bez diskuze. Nemůžeme akceptovat, že podvodníci podvádějí EU, a běžní nechávají běžné občany zaplatit,? řekla deníku FORUM 24 Hohlmeierová.rnrnEuroposlankyně zdůraznila, že v otázce konfliktu zájmů jsou premiéři a členové vlád členských států ve speciálním postavení, které od nich vyžaduje maximální transparentnost. Je jasné a nesporné, že ten, kdo těží z politického rozhodnutí, nemůže být tím, kdo má tato rozhodnutí činí. Princip oddělení pravomocí je základním demokratickým principem a životně důležitým základem pro kontroly a vyvážost, aby se zabránilo kumulaci hospodářské a politické moci na jedné straně,? uvedla.rnrnPodle Hohlmeierové je nutné, aby byla vytvořena jednotná norma pro celou Evropskou unii. Proto je nutné hovořit o problému střetu zájmů, který zjistili auditoři Evropské komise u pana Babiše jako předsedy vlády České republiky a konečného vlastníka holdingu Agrofert,? vysvětlila.rnrnDále čtěternrnrnČasopis Revue FORUM: Petr Fiala by byl lepší premiér než Andrej BabišrnrnV Česku není již léta zvykem zařazovat na titulní strany magazínů opoziční politiky. Časopis Revue FORUM to dnes, v pondělí 13. ledna, učinil. Na ..rnčíst článek ? rnV souvislosti se změnou pravidel Hohlmeierová zmínila, že je nepřijatelné, aby nadále jedna firma získávala tak velké dotace, že tím narušuje postavení ostatních příjemců finančních prostředků EU. Také zde musíme vytvořit právní předpisy, které zajistí, aby rozdělování dotací a grantů EU bylo co nejspravedlivější. To znamená, že musíme reformovat stávající pravidla, ale může to vyžadovat i nové právní předpisy. Prostředky EU by se měly dostat k těm, kteří je nejvíce potřebují, a základní myšlenkou je, že velká většina občanů EU by z nich měla mít prospěch ? ne jen malá skupina oligarchů! ? myslí si šéfka Výboru pro rozpočtovou kontrolu.rnrnStřet zájmů Andreje Babiše je podle Hohlmeierové zásadním tématem, které si zaslouží pozornosti veřejnosti, a tudíž i debatu na plenárním zasedání europarlamentu. Celá věc by měla vést k šírší diskuzí o Víceletém finančním rámci pro roky 2021?2027. Musíme garantovat férové rozdělování evropských dotací,? uzavírá německá europoslankyně.rnrnBod o Babišovi, o kterém jako první informoval deník FORUM 24, se nazývá Obnovení trestního stíhání předsedy vlády České republiky v souvislosti se zneužitím finančních prostředků EU a potenciálními střety zájmů? a projednávat se bude ve středu v 15:00. V únoru proběhne hlasování o usnesení a bude následovat vyslání kontrolní mise europoslanců, kteří pojedou do České republiky zkumat způsob, jakým jsou zde čerpány evropské dotace.. (zkráceno)... (zkráceno)

Anonym 5822 14.01. 05:46
V případě zjevného porušení pravidel EU musí být peníze vyplacené neoprávněným nebo dokonce podvodným příjemcům vráceny v plné výši. Peníze EU jsou peníze daňových poplatníků, takže musíme zaručit, že jsou utraceny správně a účelně. A to bez diskuze. Nemůžeme akceptovat, že podvodníci podvádějí EU, a běžní nechávají běžné občany zaplatit,? řekla deníku FORUM 24 Hohlmeierová.rnrnEuroposlankyně zdůraznila, že v otázce konfliktu zájmů jsou premiéři a členové vlád členských států ve speciálním postavení, které od nich vyžaduje maximální transparentnost. Je jasné a nesporné, že ten, kdo těží z politického rozhodnutí, nemůže být tím, kdo má tato rozhodnutí činí. Princip oddělení pravomocí je základním demokratickým principem a životně důležitým základem pro kontroly a vyvážost, aby se zabránilo kumulaci hospodářské a politické moci na jedné straně,? uvedla.rnrnPodle Hohlmeierové je nutné, aby byla vytvořena jednotná norma pro celou Evropskou unii. Proto je nutné hovořit o problému střetu zájmů, který zjistili auditoři Evropské komise u pana Babiše jako předsedy vlády České republiky a konečného vlastníka holdingu Agrofert,? vysvětlila.rnrnDále čtěternrnrnČasopis Revue FORUM: Petr Fiala by byl lepší premiér než Andrej BabišrnrnV Česku není již léta zvykem zařazovat na titulní strany magazínů opoziční politiky. Časopis Revue FORUM to dnes, v pondělí 13. ledna, učinil. Na ..rnčíst článek ? rnV souvislosti se změnou pravidel Hohlmeierová zmínila, že je nepřijatelné, aby nadále jedna firma získávala tak velké dotace, že tím narušuje postavení ostatních příjemců finančních prostředků EU. Také zde musíme vytvořit právní předpisy, které zajistí, aby rozdělování dotací a grantů EU bylo co nejspravedlivější. To znamená, že musíme reformovat stávající pravidla, ale může to vyžadovat i nové právní předpisy. Prostředky EU by se měly dostat k těm, kteří je nejvíce potřebují, a základní myšlenkou je, že velká většina občanů EU by z nich měla mít prospěch ? ne jen malá skupina oligarchů! ? myslí si šéfka Výboru pro rozpočtovou kontrolu.rnrnStřet zájmů Andreje Babiše je podle Hohlmeierové zásadním tématem, které si zaslouží pozornosti veřejnosti, a tudíž i debatu na plenárním zasedání europarlamentu. Celá věc by měla vést k šírší diskuzí o Víceletém finančním rámci pro roky 2021?2027. Musíme garantovat férové rozdělování evropských dotací,? uzavírá německá europoslankyně.rnrnBod o Babišovi, o kterém jako první informoval deník FORUM 24, se nazývá Obnovení trestního stíhání předsedy vlády České republiky v souvislosti se zneužitím finančních prostředků EU a potenciálními střety zájmů? a projednávat se bude ve středu v 15:00. V únoru proběhne hlasování o usnesení a bude následovat vyslání kontrolní mise europoslanců, kteří pojedou do České republiky zkumat způsob, jakým jsou zde čerpány evropské dotace.. (zkráceno)... (zkráceno)

Anonym 5822 14.01. 05:45
V případě zjevného porušení pravidel EU musí být peníze vyplacené neoprávněným nebo dokonce podvodným příjemcům vráceny v plné výši. Peníze EU jsou peníze daňových poplatníků, takže musíme zaručit, že jsou utraceny správně a účelně. A to bez diskuze. Nemůžeme akceptovat, že podvodníci podvádějí EU, a běžní nechávají běžné občany zaplatit,? řekla deníku FORUM 24 Hohlmeierová.rnrnEuroposlankyně zdůraznila, že v otázce konfliktu zájmů jsou premiéři a členové vlád členských států ve speciálním postavení, které od nich vyžaduje maximální transparentnost. Je jasné a nesporné, že ten, kdo těží z politického rozhodnutí, nemůže být tím, kdo má tato rozhodnutí činí. Princip oddělení pravomocí je základním demokratickým principem a životně důležitým základem pro kontroly a vyvážost, aby se zabránilo kumulaci hospodářské a politické moci na jedné straně,? uvedla.rnrnPodle Hohlmeierové je nutné, aby byla vytvořena jednotná norma pro celou Evropskou unii. Proto je nutné hovořit o problému střetu zájmů, který zjistili auditoři Evropské komise u pana Babiše jako předsedy vlády České republiky a konečného vlastníka holdingu Agrofert,? vysvětlila.rnrnDále čtěternrnrnČasopis Revue FORUM: Petr Fiala by byl lepší premiér než Andrej BabišrnrnV Česku není již léta zvykem zařazovat na titulní strany magazínů opoziční politiky. Časopis Revue FORUM to dnes, v pondělí 13. ledna, učinil. Na ..rnčíst článek ? rnV souvislosti se změnou pravidel Hohlmeierová zmínila, že je nepřijatelné, aby nadále jedna firma získávala tak velké dotace, že tím narušuje postavení ostatních příjemců finančních prostředků EU. Také zde musíme vytvořit právní předpisy, které zajistí, aby rozdělování dotací a grantů EU bylo co nejspravedlivější. To znamená, že musíme reformovat stávající pravidla, ale může to vyžadovat i nové právní předpisy. Prostředky EU by se měly dostat k těm, kteří je nejvíce potřebují, a základní myšlenkou je, že velká většina občanů EU by z nich měla mít prospěch ? ne jen malá skupina oligarchů! ? myslí si šéfka Výboru pro rozpočtovou kontrolu.rnrnStřet zájmů Andreje Babiše je podle Hohlmeierové zásadním tématem, které si zaslouží pozornosti veřejnosti, a tudíž i debatu na plenárním zasedání europarlamentu. Celá věc by měla vést k šírší diskuzí o Víceletém finančním rámci pro roky 2021?2027. Musíme garantovat férové rozdělování evropských dotací,? uzavírá německá europoslankyně.rnrnBod o Babišovi, o kterém jako první informoval deník FORUM 24, se nazývá Obnovení trestního stíhání předsedy vlády České republiky v souvislosti se zneužitím finančních prostředků EU a potenciálními střety zájmů? a projednávat se bude ve středu v 15:00. V únoru proběhne hlasování o usnesení a bude následovat vyslání kontrolní mise europoslanců, kteří pojedou do České republiky zkumat způsob, jakým jsou zde čerpány evropské dotace.... (zkráceno)

Anonym 86830 13.01. 22:21
Jo, a Mařeno, udělej si trochu pořádek v číslech, máš v tom nějaký guláš. Demence je swiňa, viď..

Anonym 86830 13.01. 22:19
ZAŘEHTEJ SI, MAŘENO, KLIDNĚ SI I ZABUČ.., LOPATO, JAK JE TI TO VLASTNÍ. NA LETNÉ DĚLÁŠ BÉÉÉÉ, TAKŽE SE ZAVŘI DO CHLÍVKU, KAM PATŘÍŠ A UŽ DEJ POKOJ. A PROPOS, PROČ NEJSI NA HORÁCH, KDYŽ UŽ JSI NÁM TO TADY OHLÁSILA BĚHEM MĚSÍCE MINIMÁLNĚ 5X.., ALE KLOFEŠ POŘÁD, JAK UPOCENÁ HERKA. :-) rnAnonym 582213.01. 20:24rn Papáááá, řehtáme se na recepci jako koně.

Anonym 46583 13.01. 20:43
Oprava nadavkach

Anonym 46583 13.01. 20:43
Mařeno,vždyť ty to ani jinak neumíš,jen rehtat jako kůň a využíváš se ve sprostých nahrávkách když nevíš kudy kam.Jsi jednoduchá.

Anonym 5822 13.01. 20:24
Podařilo se, a ještě doporučuji lahvičku s dudlíčkem a slivovičkou :-)). Papáááá, řehtáme se na recepci jako koně. Dobrou noc pakáži rudá :-)). To fakt nemá chybu, jak se howado hned chytne a udičku.

Anonym 46583 13.01. 20:14
Mařeno,nepoucuj,ve slově pudink je možné psát oba dva tvary,tedy i puding.Nevnucuj se a pindej si s Marcelou.

Anonym 46583 13.01. 20:10
Mařeno,mazej na noční a nezapomeň udělat inventuru toaletaku,bambulo.

Anonym 5822 13.01. 20:00
86830, už jsi Milko konečně vyhledala psychiatra?

Anonym 5822 13.01. 19:59
Ono nám to papá pudink |puding anglicky|, přibírá na váze, a kolik plínek denně spotřebuje? Nepotřebuje pohoupat a zazpívat ukolébavku? rnTak takového prez. jsme ještě neměli. Ani v totalitě.

Anonym 86830 13.01. 18:39
MAŠÍNE, KDO NEZAŽIJE, NEMŮŽE O TOM PINDAT, JAK TO DĚLÁŠ TY. KDYSI JSEM BYLA V NEMOCNICI A KVŮLI NECHUTENSTVÍ ZHUBLA NA 53 KILO (PŘI 172 CM). A HÁDEJ, CO MI POMOHLO. PUDING! JEDINÉ JÍDLO, KTERÉ ŠLO SNÍST A OPRAVDU POMŮŽE. AŽ TI BUDE OUVEJ (A ŽE TAKOVÁ DOBA PŘIJDE, O TOM NEPOCHYBUJ), TAK SI NA TO VZPOMEŇ. MOŽNÁ SE V DUCHU ZEMANOVI OMLUVÍŠ, I KDYŽ TO NIKDY NEPŘIZNÁŠ. NEPIŠ TEDY O NĚČEM, O ČEM HOWNO VÍŠ. rnMašín 8118213.01. 12:27rnPrezident tvrdí, že jeho zdravotní stav se zlepšil. Pomáhá mu prý puding

Anonym 86830 13.01. 17:34
Marcela je stvoření pro smích. Kdyby věděla, jak moc, musela by sem přestat klofat. Svatá prostoto, řekl by Zeman.

Anonym 46583 13.01. 17:31
Ještě pár krát si Marcela stekne a bude spokojená jak nám to nandala.Prejme to slaboduche babce,která nemá jinou radost ze života.

Anonym 86830 13.01. 17:31
Viz níže, slídilko, jsi i ty.

Marcela 9466 13.01. 17:29
Stbureš je mafián,který myslí,že na něho zákony neplatí.Jeho voliči jsou tupé ovce.Viz níže.

Anonym 86830 13.01. 17:25
Viz níže, Marcelo, další, co sis zapsala do notýsku, viď, lopato. LOL :-))

Anonym 86830 13.01. 17:24
Vůbec nevím o nějakém plese na Hradě. To je něco, co jde mimo mě, ještě abych se zajímala, co měl kdo na sobě.. :-)). Nejsem divák, jsem účastníkem života, to je mnohem zajímavější. Myslím, že Mařena má manýry služebnictva :-)).

Marcela 9466 13.01. 17:21
Stbureš je mafián,který myslí,že na něho zákony neplatí.Jeho voliči jsou tupé ovce.Viz níže.

Anonym 46583 13.01. 17:12
Mařena je z těch nočních na Hlavaku u hayzlu tak zblbla,že už nerozeznává den a noc.Zuri,je naštvana,že lidí jezdí na dovolenou,jen ona si musí vymyslet,hory,Karibik,penzion a kašpárky.Zavidi všechno a všem.Resi ples na Hradě,který abych napsala pravdu je mi úplně volný.Dobre je,že výtěžek půjde na charitu,ale to je asi všechno co k tomu mužů napsat.Drbna,kterou zajímá i to co měla paní Babišova k snídani,ubozacka.

Anonym 86830 13.01. 17:03
Jaké odpoledne, lopato, už je podvečer a tma tmoucí..Máš tam vůbec okno? :-)) Podařilo se.

Anonym 86830 13.01. 16:53
pro 583: To je jenom dobře, že máte svoje místo, kam se rádi vracíte. Je příjemné vědět, že tam, kam jedu, je nádherně. Taky jsme vyzkoušeli vícero míst a nechce se mi už nic jiného hledat, protože vím, že tam je mi úplně nejlíp. A to moře a okolí,.., to nemá chybu. Věřím, že se těšíte.

Anonym 86830 13.01. 16:47
Mařenu (na rozdíl ode mne) nemůže zajímat dovolená jiných lidí, protože sama žádnou roky neměla a závist jí cloumá. To je lopata, bože..:-))

Anonym 5822 13.01. 16:44
Podařilo se, přeji hezké odpoledne. Lůůůzo.

Anonym 5822 13.01. 16:43
Babiš se od roku 2016 projevuje jako špatný hospodář, zjistila nezávislá analýza

Anonym 46583 13.01. 16:41
Povedlo se,Mařena má pěnu u huby.Jsi trapná,tvoji kašpárci tady nikoho nezajímají a pořád je aktivuje a moje psaní nebylo určeno tobě,otravo.

Anonym 86830 13.01. 16:41
Mstivé a úchylné jste tady vy dvě, lopaty. A čiší to z každého vašeho blábolu.

Anonym 5822 13.01. 16:38
1) Helena Válková ombudsmankou nebude. V pátek 10. 1. v ČT oznámila, že nominaci odmítne. Doufala, že se na ni kvůli tomu prezident nebude zlobit a nebude ji přemlouvat. Nebyla si jistá, zda se nakonec nebude muset tou ombudsmankou stát. Já řeknu, že to odmítnu a on (prezident) může pak odmítnout to mé odmítnutí?, sdělila ustaraně.rnrn2) Prezident v neděli 12. 1. řekl jinou verzi příběhu: Volali jsme jí s Andrejem Babišem v pátek z plesu a shodli jsme se, že by bylo dobré, aby to stažení nominace v ČT oznámila.?rnTak tomu se říká bezpodmínečné hození přes palubu. Nepochopila to? Nebo ještě bojovala o kariéru? Chtěla oběma pánům něco připomenout? rnrnDále čtěternyoutubernrnMiroslava Němcová popsala Válkovou a Urválka v šesti bodechrnrnNázor Miroslavy Němcové na Helenu Válkovou a její činnost před rokem 1989 je více než jasný. Vše popsala v šesti bodech, které nyní přinášíme v ..rnčíst článek ? rnrn3) Řekla totiž, že za článkem, pod nímž je podepsána se zločinným prokurátorem Urválkem, si stojí. Kvůli tomu rozhodně nominaci nevzdá. Je prý ochotná to udělat z jiného důvodu: kvůli svému předlistopadovému členství v KSČ. Tím ukázala jak na prezidenta, tak na premiéra. Oba přece trpí stejnou vadou.rnrn4) Prezident to pochopil a míček hodil zpět k Urválkovi. I bez tohoto ur-válkovského skandálu ji však vůbec navrhovat neměl! Zákon vyžaduje od ombudsmana nestrannost. Opravdu si prezident nevšiml nevídané servility H. Válkové k premiérovi v jeho trestní kauze? Nezaznamenal její proroctví o zastavení trestního stíhání A. Babiše, o němž věděla dlouho dopředu od svých zdrojů? rnrn5) Premiér Helenu Válkovou ve funkci velké ombudsmanky? již nechce. Sám ji však jmenoval vládní zmocněnkyní pro lidská práva, tedy malou ombudsmankou?. V této funkci ji ponechá? Jan Hamáček myslí, že to dobré není, ale na vládě s tím prý nic nenadělá. Proč tam tedy je? rnrn6) Prezident chce navrhnout Kateřinu Valachovou. Premiér nepřímo říká ne. Když to nemůže být nikdo z ANO, chce najednou nezávislého nestraníka.rnrn7) J. Hamáček odmítá návrhy Senátu (V. A. Schorm, J. Matys). Na jmenovaných mu nic nevadí, problémem je prý pravicový Senát! Pěkné ? ministr vnitra nehodnotí kompetenci navržených, ale politické složení Senátu! Jan Hamáček neví, že V. A. Schorma navrhl v Senátu člen ČSSD Jiří Dienstbier? rnrn8) Předseda ČSSD je nepoučitelný. Opět sedá na prezidentovu lopatu: ten k Hamáčkově radosti a Babišově předstírané nelibosti navrhne K. Valachovou. Volba je tajná a v ní jistě velký koaliční partner ANO ukáže malému (ČSSD), kde je jeho místo. Krajské a senátní volby se blížírnrn9) Letní hra na ministra kultury se vrací. Hlavní hráči zůstávají: prezident, jeho poslušný premiér a zoufale manévrující Jan Hamáček. Roli čekatele na funkci přebírá K. Valachová. A sociální demokraté si budou moci říci ono okřídlené: Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky.?rnrn10) Kateřina Valachová není dobrou nominací: skandál s dotacemi pro sport, kvůli kterému musela opust... (zkráceno)

Anonym 5822 13.01. 16:38
1) Helena Válková ombudsmankou nebude. V pátek 10. 1. v ČT oznámila, že nominaci odmítne. Doufala, že se na ni kvůli tomu prezident nebude zlobit a nebude ji přemlouvat. Nebyla si jistá, zda se nakonec nebude muset tou ombudsmankou stát. Já řeknu, že to odmítnu a on (prezident) může pak odmítnout to mé odmítnutí?, sdělila ustaraně.rnrn2) Prezident v neděli 12. 1. řekl jinou verzi příběhu: Volali jsme jí s Andrejem Babišem v pátek z plesu a shodli jsme se, že by bylo dobré, aby to stažení nominace v ČT oznámila.?rnTak tomu se říká bezpodmínečné hození přes palubu. Nepochopila to? Nebo ještě bojovala o kariéru? Chtěla oběma pánům něco připomenout? rnrnDále čtěternyoutubernrnMiroslava Němcová popsala Válkovou a Urválka v šesti bodechrnrnNázor Miroslavy Němcové na Helenu Válkovou a její činnost před rokem 1989 je více než jasný. Vše popsala v šesti bodech, které nyní přinášíme v ..rnčíst článek ? rnrn3) Řekla totiž, že za článkem, pod nímž je podepsána se zločinným prokurátorem Urválkem, si stojí. Kvůli tomu rozhodně nominaci nevzdá. Je prý ochotná to udělat z jiného důvodu: kvůli svému předlistopadovému členství v KSČ. Tím ukázala jak na prezidenta, tak na premiéra. Oba přece trpí stejnou vadou.rnrn4) Prezident to pochopil a míček hodil zpět k Urválkovi. I bez tohoto ur-válkovského skandálu ji však vůbec navrhovat neměl! Zákon vyžaduje od ombudsmana nestrannost. Opravdu si prezident nevšiml nevídané servility H. Válkové k premiérovi v jeho trestní kauze? Nezaznamenal její proroctví o zastavení trestního stíhání A. Babiše, o němž věděla dlouho dopředu od svých zdrojů? rnrn5) Premiér Helenu Válkovou ve funkci velké ombudsmanky? již nechce. Sám ji však jmenoval vládní zmocněnkyní pro lidská práva, tedy malou ombudsmankou?. V této funkci ji ponechá? Jan Hamáček myslí, že to dobré není, ale na vládě s tím prý nic nenadělá. Proč tam tedy je? rnrn6) Prezident chce navrhnout Kateřinu Valachovou. Premiér nepřímo říká ne. Když to nemůže být nikdo z ANO, chce najednou nezávislého nestraníka.rnrn7) J. Hamáček odmítá návrhy Senátu (V. A. Schorm, J. Matys). Na jmenovaných mu nic nevadí, problémem je prý pravicový Senát! Pěkné ? ministr vnitra nehodnotí kompetenci navržených, ale politické složení Senátu! Jan Hamáček neví, že V. A. Schorma navrhl v Senátu člen ČSSD Jiří Dienstbier? rnrn8) Předseda ČSSD je nepoučitelný. Opět sedá na prezidentovu lopatu: ten k Hamáčkově radosti a Babišově předstírané nelibosti navrhne K. Valachovou. Volba je tajná a v ní jistě velký koaliční partner ANO ukáže malému (ČSSD), kde je jeho místo. Krajské a senátní volby se blížírnrn9) Letní hra na ministra kultury se vrací. Hlavní hráči zůstávají: prezident, jeho poslušný premiér a zoufale manévrující Jan Hamáček. Roli čekatele na funkci přebírá K. Valachová. A sociální demokraté si budou moci říci ono okřídlené: Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky.?rnrn10) Kateřina Valachová není dobrou nominací: skandál s dotacemi pro sport, kvůli kterému musela opustit ministers... (zkráceno)

Anonym 5822 13.01. 16:37
1) Helena Válková ombudsmankou nebude. V pátek 10. 1. v ČT oznámila, že nominaci odmítne. Doufala, že se na ni kvůli tomu prezident nebude zlobit a nebude ji přemlouvat. Nebyla si jistá, zda se nakonec nebude muset tou ombudsmankou stát. Já řeknu, že to odmítnu a on (prezident) může pak odmítnout to mé odmítnutí?, sdělila ustaraně.rnrn2) Prezident v neděli 12. 1. řekl jinou verzi příběhu: Volali jsme jí s Andrejem Babišem v pátek z plesu a shodli jsme se, že by bylo dobré, aby to stažení nominace v ČT oznámila.?rnTak tomu se říká bezpodmínečné hození přes palubu. Nepochopila to? Nebo ještě bojovala o kariéru? Chtěla oběma pánům něco připomenout? rnrnDále čtěternyoutubernrnMiroslava Němcová popsala Válkovou a Urválka v šesti bodechrnrnNázor Miroslavy Němcové na Helenu Válkovou a její činnost před rokem 1989 je více než jasný. Vše popsala v šesti bodech, které nyní přinášíme v ..rnčíst článek ? rnrn3) Řekla totiž, že za článkem, pod nímž je podepsána se zločinným prokurátorem Urválkem, si stojí. Kvůli tomu rozhodně nominaci nevzdá. Je prý ochotná to udělat z jiného důvodu: kvůli svému předlistopadovému členství v KSČ. Tím ukázala jak na prezidenta, tak na premiéra. Oba přece trpí stejnou vadou.rnrn4) Prezident to pochopil a míček hodil zpět k Urválkovi. I bez tohoto ur-válkovského skandálu ji však vůbec navrhovat neměl! Zákon vyžaduje od ombudsmana nestrannost. Opravdu si prezident nevšiml nevídané servility H. Válkové k premiérovi v jeho trestní kauze? Nezaznamenal její proroctví o zastavení trestního stíhání A. Babiše, o němž věděla dlouho dopředu od svých zdrojů? rnrn5) Premiér Helenu Válkovou ve funkci velké ombudsmanky? již nechce. Sám ji však jmenoval vládní zmocněnkyní pro lidská práva, tedy malou ombudsmankou?. V této funkci ji ponechá? Jan Hamáček myslí, že to dobré není, ale na vládě s tím prý nic nenadělá. Proč tam tedy je? rnrn6) Prezident chce navrhnout Kateřinu Valachovou. Premiér nepřímo říká ne. Když to nemůže být nikdo z ANO, chce najednou nezávislého nestraníka.rnrn7) J. Hamáček odmítá návrhy Senátu (V. A. Schorm, J. Matys). Na jmenovaných mu nic nevadí, problémem je prý pravicový Senát! Pěkné ? ministr vnitra nehodnotí kompetenci navržených, ale politické složení Senátu! Jan Hamáček neví, že V. A. Schorma navrhl v Senátu člen ČSSD Jiří Dienstbier? rnrn8) Předseda ČSSD je nepoučitelný. Opět sedá na prezidentovu lopatu: ten k Hamáčkově radosti a Babišově předstírané nelibosti navrhne K. Valachovou. Volba je tajná a v ní jistě velký koaliční partner ANO ukáže malému (ČSSD), kde je jeho místo. Krajské a senátní volby se blížírnrn9) Letní hra na ministra kultury se vrací. Hlavní hráči zůstávají: prezident, jeho poslušný premiér a zoufale manévrující Jan Hamáček. Roli čekatele na funkci přebírá K. Valachová. A sociální demokraté si budou moci říci ono okřídlené: Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky.?rnrn10) Kateřina Valachová není dobrou nominací: skandál s dotacemi pro sport, kvůli kterému musela opustit ministers... (zkráceno)

Anonym 5822 13.01. 16:31
Tak jeď na hory Milko, tam ti také bude dobře. Do léta je daleko. Zalyžuj si, ale to nedovedeš. Jsme na stránkách bureše, nikoho nezajímá tvoje dovolená a vymyšlené aktivity. Vysedáváš celý den u PC a chlastáš pivo, to jsou tvoje aktivity. Vezmi sebou kámošku ztepilou krásku Milku Stanču a bude vám dobře. To si potlacháte :-)). U pivka a cigárka.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17660

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti