Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 7150

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 27.03. 01:28
Kalousek napsal: Já jsem za krize snížil lidem příjmy, ale nesebral všechny. Taková sv.ně je jenom Andrej Babiš

Mašín 81182 27.03. 01:18
Z domova seniorů se stal dům smrti. Pět nakažených, ignorance úřadů a dnes dva zemřelí

Mašín 81182 27.03. 01:18
Nemocnice a domovy důchodců jsou v ohrožení. Vláda nezvládla zavést plošné testování a ochranu slabších

MÍCHAL 18516 26.03. 23:03
Umělec obecně je přece člověk který něco umí.Neshazoval bych je do jednoho pytle.Pokud jde o hereckou profesi nejvíce si vážím těch kteří se dnes a nejen dnes neprostitují kvůli novinářským darmošlapům.Když se zamyslíte tak vás ty jména taky napadnou.Budiž jim za to chvála.

Anonym 46158 26.03. 20:42
Každý normální člověk má ušetřeno aspoň na tři měsíce pro strýčka Příhodu.Pokud nemá,zbývá mu půjčit si.Nahradu ušlého zisku chtějí nezodpovědní sobci,kterým je jedno,že by úplně zruinovali stát.Pani Scillerova to dnes musela tupým novinářům vysvětlovat dvakrát.Umelci se na Letné vyřadili dost,tak jim odpočinek neuškodí.

Anonym 86830 26.03. 20:23
CHUDÁCI A UBOŽÁCI: Herec a zpěvák Vojtěch Drahokoupil (24 roků): Za zrušené představení, která jsem měl hrát v Divadle Broadway v muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou a také v Hybernii za Tarzana, přijdu jen za následující měsíc o výdělek více než pětačtyřiceti tisíc korun.? Zpěvačka Radka Fišarová (42): Ani tak nejde o to, o kolik přijdeme, jako spíš o to, že jsme prostě zničehonic bez jakéhokoli příjmu. Pokud jsou v branži herecké páry, najednou jsou bez koruny. Pracovat z domova nejde a nikdo za nás nic nezaplatí. Pokud vezmu v potaz průměr, tak pouze za 1 muzikál jde o až čtyřicet tisíc měsíčně rnHerec a zpěvák Jan Kopečný (30): Zrušili mi představení - jen za měsíc přijdu na honorářích za muzikály více než o 75 00 Kč. Vůbec nechci domýšlet, že by se ta doba měla protahovat.? Mim Václav Upír Krejčí (64): Odhaduji, že si nezahraju v březnu ani v dubnu, patnáct představení jsem už posunul na květen.Jen za ty dva měsíce přijdu asi o dvě stě padesát tisíc.Herečka Kateřina Macháčková (70): Jsem důchodkyně, pro mě je to hodně těžké. Právě v březnu a dubnu jsme měli rnmít nejvíce vystoupení. Taky vedle toho učím na konzervatoři. Za měsíc jsem tak přišla nejméně o čtyřicet tisíc korun.? rnZpěvák Marian Vojtko (46): Měli jsme naplánované turné se 4 Tenory, celý blok představení muzikálu Tarzan, a k tomu je plesová sezona. rnTakže přijdu o výdělky v řádech mnoha desetitisíců. Ale zase mám čas rnnavštívit moje oblíbené valtické podzemí a vypít si konečně své vinné boxy, aby se nezkazily! ? Herec Milan Enčev (40): V Divadle Radka Brzobohatého jsem hrál téměř denně, pro mě je to denní ztráta osmdesát tisíc korun. Splácím hypotéku na domeček, v němž bydlím. Bude to těžké, zachraňuje mě natáčení seriálu Slunečná.Zpěvák Peter Pecha (30): 55 00 Kč Za neodehraná představení muzikálů Muž se železnou maskou, Tarzan, Čas růží a taky Kleopatru, kterou jsme měli odehrát v Brně, se na můj účet za následující měsíc nepřipíše kolem pětapadesáti tisíc korun.rnModerátorka Eva Decastelo (41): 180 00 Kč Právě březen a duben jsou měsíce plné akcí a večírků. Zrušilo se mi několik moderací, asi sedm představení a čtyři Kafe s Osmanem Laffitou, takže budu minus 180 00 korun. Díky za natáčení seriálu Slunečná! ? A přitom tito umělci (snad mimo seniorů Václava Upíra Krejčího a Kateřiny Macháčkové)nejsou až tak moc známí.Ti co berou statisíce zatím cudně mlčí.Fakt jsou teď naši umělci úplní chudáci. Ale o těch, kteří na ně pracují a budou doma za 60% platu, se media nezajímají..

Anonym 86830 26.03. 20:18
Heslo ODS utahovat opasky naordinovali všem, ale sobě nikoliv. Teď v krizi, jaká nemá obdoby hlásí - vládo, zaplať všechno a všem. Roušky už není pro ně dostatečné téma. Jsou to hnusní zrzaví hnusáci.

Anonym 86830 26.03. 20:14
A když herci a zpěváci pláčou, že jim měsíčně uniká třeba 60 tisíc, tak proč si neušetřili, když měli tolik let kšefty. Fňukají hned první měsíc, hlásí se tím snad o svůj příspěvek, místo aby někde pomáhali..

Anonym 46158 26.03. 19:57
Dnes jsem dostala krásný dárek.Kolega,který na premiéra pořád nadával,mi dnes rekl.\"holka ještě,že ho teď máme\".Když vidím,že Macron nechal pořádat volby ještě 15.brezna,tak děkuju za naší vládu a u voleb jsem volila dobře.

Anonym 37249 26.03. 19:40
Když podnikatel má ušetřen jen jeden plat, ať to zavřé a jde do automobilky

Ludva 46152  39 let 26.03. 19:10
ODS když byla u koryt,tak v době světové krize,žádný podnikatel nic nedostal.Jen se utahovaly opasky. Tak ať mlčí a neštěkají,že by stát měl uhradit ušlé zisky. Vždy povídali,zákon kapitalismu,nemáš na to,bohužel,tak to nedělej. Uvědomte si,že kdyby nebyl stav nouze vyhlášen,tak vám klekne celý stát. Buďme rádi,že teče voda,dá se svítit a v obchodech ještě něco je,že tovar se ještě dováží. Může se stát,že budeme ještě vzpomínat na rok 2019 do času pandemie.Hlavu vzhůru ódesko nebo spíš z (.)

Ludva 46152  39 let 26.03. 18:07
ODS by byla spokojena i s tím,že by to tady dopadlo jako v Itálii,hlavně,že by se dostaly k vládním korýtkům, Ti jdou i přes mrtvoly.

MÍCHAL 18516 26.03. 17:53
Poslouchám Fialu z ODS.Vždy to byli převlečení komunisti ale dnes to je nářez.To jako strana která nás ožebračuje 25 let dnes zajistí aby lidá nebyli kráceni po kovidu.Grc..pardon.Hrůza.

MÍCHAL 18516 26.03. 17:36
86830 No to je přesně ono.Tušíme kdo je kdo a ukazuje se to pro mě překvapivě už dnes.Tihle demoličníci mají na srdci pouze dobro národa zachraňují demokracii atd.Grc..pardon.Trapnější už to být nemůže.

Anonym 86830 26.03. 17:27
A klaun Maršín by chtěl po naší vládě vyrovnaný rozpočet, případně možná ještě přebytkový, pako.

Anonym 86830 26.03. 17:26
Od vyrovnaného rozpočtu k deficitu 4,3 bilionu. Německý spolkový sněm ve středu expresně přijal protikrizový ekonomický balíček. Státní rozpočet, který byl původně plánovaný jako vyrovnaný, nově počítá s rekordním deficitem 156 miliard eur, tedy v přepočtu 4,3 bilionu korun.

Anonym 86830 26.03. 16:48
Již sestavili seznam médií, s nimiž se budou bavit ? s ostatními ne. Seznam byl sestaven na základě toho, kdo více vydával spekulaci o premiérově střetu zájmů za fakt. Kde jen málo, má smůlu. Patří mezi ně Česká televize, Bakalovo impérium a dalších pár.rnrnNěmecko (EU) jde českému premiérovi po krku kvůli jeho odporu vlči zrušení Benešových dekretů (majetek německé a rakouské šlechty za desítky miliard korun), nesouhlas s imigrantskými kvótami a aktivitě v projektu V4.

Anonym 86830 26.03. 16:48
Kontrolní komando Evropské unie má dorazit do České republiky na konci února. Paní Hohlmeierovou budou doprovázet (pokud přijede, protože jí vyšetřuje policie) čeští pirátští europoslanci a zřejmě také němečtí Zelení, jichž jsou čeští Piráti klonem.

Anonym 86830 26.03. 16:47
Portál ARFA se obrátil na paní kontrolorku Hohlmeierovou, zda může pravost fotografie potvrdit. Zatím jsme neobdrželi zádnou odpověď. Až se tak stane, budeme své čtenáře informovat.

Anonym 86830 26.03. 16:45
Portál informoval jako první, že paní Hohlmeierová vystupuje v Evropském parlamentu Milion chvilek, ačkoli je by měla být její funkce vrchní kontrolorky politicky nezávislá. Crowdfundingová skupina Milion chvilek pořádá proti premiérovi a prezidentovi demonstrace, které svolává na sociálních sítích. Monika Hohlmeierová je dcerou bývalého bavorského premiéra Franze Josef Strausse, který usiloval o zrušení Benešových dekretů.

Anonym 86830 26.03. 16:44
?Znáte tuhle pani? ? říká premiér Babiš moderátorce Terezii Kašparovské v pořadu Nedělní partie a vytahuje fotografii ženy s v zeleném kostýmku s plackou na klopě. ?Toto je šéfka rozpočtového výboru Evropského parlamentu. Víte, co má tady? Odznak Milion chvilek. Tahle paní chce rozvrátit politickou situaci v České republice. Přijede koncem února a na pomoc si už vzala Piráty a antibabišovské novináře,? uvedl premiér Babiš.

Anonym 86830 26.03. 16:44
Premiér Andrej Babiš ukázal v TV Prima fotografii vrchní kontrolorky Evropské unie Moniky Hohlmeierové s plackou Milionu chvilek. Kontrolorka vyšetřuje Babišův údajný střet zájmů. Na tuto kauzu upozornil jako první portál Argumenty a Fakta

Anonym 86830 26.03. 16:43
KOMENTÁŘ K VIDEU, KTERÉ ZDE NELZE PUSTIT. rnTo snad ne! Naštvaný Babiš ukazuje v TV fotku vrchní kontrolorky EU s plackou Milionu chvilek. VIDEO. ?Tahle paní se chce rozvrátit Českou republiku?. Moderátorka v šoku.

Anonym 86830 26.03. 16:25
POKUD BEROU TAKOVÉ PRACHY ZA PŘEDSTAVENÍ, JISTĚ MAJÍ NASUŠÍNO NA HORŠÍ ČASY, VŠAK NEMUSÍ 4X DO ROKA NA DRAHÉ DOVOLENÉ, CO MAJÍ DĚLAT OSTATNÍ, KTEŘÍ MAKAJÍ A NESTĚŽUJÍ SI!! rnUbožáčci: Herec a zpěvák Vojtěch Drahokoupil (24 roků): rnZa zrušené představení, která jsem měl hrát v Divadle Broadway v muzikálu rnMichala Davida Muž se železnou maskou a také v Hybernii za Tarzana, přijdu rnjen za následující měsíc o výdělek více než pětačtyřiceti tisíc korun.? rnZpěvačka Radka Fišarová (42): Ani tak nejde o to, o kolik přijdeme, jako spíš o to, že jsme prostě rnzničehonic bez jakéhokoli příjmu. Pokud jsou v branži herecké páry, najednou rnjsou bez koruny. Pracovat z domova nejde a nikdo za nás nic nezaplatí. Pokud rnvezmu v potaz průměr, tak pouze za 1 muzikál jde o až čtyřicet tisíc měsíčně rnHerec a zpěvák Jan Kopečný (30): Zrušili mi představení - jen za měsíc přijdu na honorářích za muzikály více než o 75 00 Kč. Vůbec nechci domýšlet, že by se ta doba měla rnprotahovat.? Mim Václav Upír Krejčí (64): Odhaduji, že si nezahraju v březnu ani v dubnu, patnáct představení jsem už posunul na květen.Jen za ty dva měsíce přijdu asi o dvě stě padesát tisíc.Herečka Kateřina Macháčková (70): Jsem důchodkyně, pro mě je to hodně těžké. Právě v březnu a dubnu jsme měli mít nejvíce vystoupení. Taky vedle toho učím na konzervatoři. Za měsíc jsem tak přišla nejméně o čtyřicet tisíc korun.? Zpěvák Marian Vojtko (46): Měli jsme naplánovanéturné se 4 Tenory, celý blok představení muzikálu Tarzan, a k tomu je plesová sezona. rnTakže přijdu o výdělky v řádech mnoha desetitisíců. Ale zase mám čas navštívit moje oblíbenévaltické podzemí a vypít si konečně své vinné boxy, aby se nezkazily! ? Herec Milan Enčev (40): V Divadle Radka Brzobohatého jsem hrál téměř denně, pro mě je to denní ztráta osmdesát tisíc korun. Splácím hypotéku na domeček, v němž bydlím. Bude to těžké, zachraňuje mě natáčeníseriálu Slunečná. Zpěvák Peter Pecha (30): 55 00 Kč Za neodehraná představení muzikálů Muž se železnou maskou, Tarzan, Čas růží a taky Kleopatru, kterou jsme měli odehrát v Brně, se na můj účet za následující měsíc nepřipíše kolem pětapadesáti tisíc korun.Moderátorka Eva Decastelo (41): 180 00 Kč Právě březen a duben jsou měsíce plné akcí a večírků. Zrušilo se mi několik moderací, asi sedm představení a čtyři Kafe s Osmanem Laffitou, takže budu rnminus 180 00 korun. Díky za natáčení seriálu Slunečná! ? A přitom tito umělci (snad mimo seniorů Václava Upíra Krejčího a Kateřiny Macháčkové)nejsou až tak moc známí.Ti co berou statisíce zatím cudně mlčí.Fakt jsou teď naši umělci úplní chudáci. Ale o těch, kteří na ně pracují a rnbudou doma za 60% platu, se media nezajímají..

Anonym 86830 26.03. 16:00
V brněnské hospodě se vesele kouřilo a pilo Dnes 14:28 ? BrnornNovinky, Právo Někteří hospodští a jejich štamgasti stále odmítají přistoupit na vládní opatření týkající se uzavření restaurací. Naposledy si tak brněnští policisté ve středu večer došlápli na jeden z lokálů v ulici Veveří v Brně.

Anonym 86830 26.03. 15:57
Cestující bez roušek si udělali večírek v trolejbusu MHDrnrnrnDnes 13:56 ? ZlínAleš Fuksa, Právo Soukromý večírek v trolejbusu městské hromadné dopravy si zřejmě chtěli užít dva cestující na lince mezi Otrokovicemi a Zlínem. Svou bezstarostnou jízdu trvající mezi oběma městy téměř půl hodiny si zpestřili sundáním roušek a popíjením alkoholu. Jejich výlet ukončili až přivolaní strážníci. K incidentu došlo ve středu večer.

Jiří 46288 26.03. 14:02
Dnes jsem byl nakupovat v Bille potraviny! Mimo jiné také česnek! Před pár dny tam stál 109 Kč,nyní 189 Kč! Pěkně se nám daří! Bude se za 1 měsíc platit za česnek zlatem? Vláda v mimořádné situaci by mohla udělat mimořádné opatření a u zákl.potravin zavézt stop ceny! Tedy za jakou nejvyšší cenu se potravina může prodávat! Pokud obchod cenu překročí- těžká pokuta!

Anonym 86830 26.03. 13:46
Mádl by se měl jmenovat Máčo.

Anonym 86830 26.03. 13:44
MAJÍ PROBLÉM HLAVNĚ STÁTY, KTERÉ SI NECHALY ZANÉST ÚZEMÍ PŘEMNOŽENÝMI MIGRANTY BEZ HYGIENICKÝCH NÁVYKŮ A STŘEDOVĚKOU KULTURU. NO-GO ZÓNY, KAM SE NEODVÁŽÍ ANI POLICIE, TO JE ČASOVANÁ BOMBA DALŠÍ VLNY ŠIŘITELŮ. rnLudva 46152 39 let26.03. 13:23rnJe správné,že čr nepošle vojáky na pomoc do itálie,když už tak leda na řecké či maďarské hranice. Itálie doktory z afriky tahala z vody či je nechávala vylodit,naopak řecko a madarsko aktivne brání hranice.

Anonym 86830 26.03. 13:33
Zklamaní běženci opouštějí řeckou hranici. Turci mají obavy z jejich shromažďování kvůli koronaviru.

Anonym 86830 26.03. 13:32
Převaděči uprchlíků, kteří mají na svědomí i smrt toho utopeného dítěte, jehož fotka obletěla svět, dostali v Turecku každý trest 145 let žaláře.rnDobře jim tak zm..ům.

Anonym 86830 26.03. 13:30
Včera ve zprávách - migranti z řeckých hranic se stahují zpátky do tureckého vnitrozemí. Záběry mluvily za vše - do Řecka to mají marné. A za to vděčíme i pomoci našich a Poláků. Proimigrantská EU tam rozhodně neoxidovala.

Anonym 46158 26.03. 13:29
Už mě ti herci seherou,vstupují v rouskach a myslí si jak bojují,trapaci.Hlupacek Mádl nabádá ať lidé vyvěsí svoje tel.cisla a důchodci se přihlásí.Moznost pro podvodníky,cizímu člověku bych peníze na nákup nedala ani náhodou.

Anonym 46158 26.03. 13:26
Ludvo,stopro souhlas.A k těm poplatkům,ty si strhává banka.

Ludva 46152  39 let 26.03. 13:25
Mršín má v kalhotech frkačku za kačku. Ať si tapetuje šašek,prďte na něj.

Anonym 86830 26.03. 13:25
NO JO, TAK TO BUDE PRAVDA. VŠICHNI VELVYSLANCI SI BUDOU PINDAT SVOJE, TO JE PLATNÝ AKORÁT PRO OVCE JAKO JSI TY - ZRZEK TAKY NA LETNÉ NĚCO PINDAL PRO OVCE JAKO JSI TY. rnMašín 8118226.03. 12:41rn.. V deníku The Times to dnes napsal velvyslanec Spojených států v Británii Robert Wood Johnson.

Ludva 46152  39 let 26.03. 13:23
Je správné,že čr nepošle vojáky na pomoc do itálie,když už tak leda na řecké či maďarské hranice. Itálie doktory z afriky tahala z vody či je nechávala vylodit,naopak řecko a madarsko aktivne brání hranice.

Anonym 86830 26.03. 13:22
Anonym 8683026.03. 12:41rnExkluzivní průzkum: Češi věří vládě, s otevřením hranic by nespěchali

Anonym 86830 26.03. 13:21
KLAUNA MÁŠ TY V KALHOTECH.rnMašín 8118226.03. 12:14rnPro 46158protože tato vláda klaunů rozhodla,

Anonym 46158 26.03. 12:49
Mrsine,to si rozhodla Čína,tak zalez a hlavně se myj.

Mašín 81182 26.03. 12:43
Nošovická automobilka Hyundai Motor Manufacturing Czech a české zastoupení značky Hyundai Motor Czech poskytly české vládě finanční dar deset milionů korun na boj proti nemoci Covid-19. Moravskoslezskému kraji, městu Frýdek-Místek a obcím v okolí výrobního závodu darují 20 tisíc respirátorů typu FFP2 dohromady za více než tři miliony korun.

Mašín 81182 26.03. 12:41
Čína zatajovala informace o původu a šíření koronaviru na svém území a následně mezinárodním expertům poskytovala pouze selektivní a zavádějící zprávy. Pokud by se Peking zachoval tak, jak měl, mohlo by být mnoho místních obyvatel i velká část světa ušetřeny nejhorších dopadů současné pandemie. V deníku The Times to dnes napsal velvyslanec Spojených států v Británii Robert Wood Johnson.

Anonym 86830 26.03. 12:41
Exkluzivní průzkum: Češi věří vládě, s otevřením hranic by nespěchali

Mašín 81182 26.03. 12:39
Koronavirem se nakazil primář Uherskohradišťské nemocnice.

Mašín 81182 26.03. 12:34
7. Praha se v čele se Zdeňkem Hřibem stala obětí čínské zlovůlernPojďme jednou provždy odmítnout směšné bajky o tom, že politika Prahy v čele se Zdeňkem Hřibem zavařila česko-čínské vztahy svým nepřátelským chováním, které teď musí úderná jednotka Tvrdíků, Hamáčků, Zemanů a dalších sociálních demokratů zachraňovat. Magistrát chtěl odpolitizovat sesterskou smlouvu vypuštěním odstavce o nedělitelnosti Číny, nesmyslně naroubovaného do partnerství dvou měst. Peking v hysterické reakci na to od celé smlouvy odstoupil a čínská komunistická vláda pak ještě navíc zrušila koncertní turné naší filharmonii a několika hudebním tělesům. Praha není viník, ale názorná ukázka toho, jak funguje čínská zlovůle!

Mašín 81182 26.03. 12:33
6. Česko-čínské vztahy byly v krizi z dobrých důvodůrnPřed vypuknutím světové epidemie byly česko-čínské vztahy na pokraji krize. A vinu na tom nesli svou odpudivou šikanou sami komunisté v Pekingu. Čínská ambasáda v Praze napsala výhružný dopis šéfovi senátu J. Kuberovi, manipulovali s vyjádřením Andreje Babiše na oficiálních stránkách ambasády a naslibovali miliardy investic, které nikdy nedorazily. Čína se opakovaně prokázala jako nespolehlivý partner v obchodu a šikanující soupeř v diplomacii. Veřejně se dokonce začalo mluvit o výměně čínského velvyslance, což podpořil i sám premiér Babiš. Toho samého člověka, kterého teď premiér chválí kudy chodí. Naše společnost nesmí na veškeré tyto křivdy a ?podpásovky? kvůli intenzivní čínské propagandě a falešné přátelské pomoci v podobě dodávek humanitární pomoci jen tak snadno zapomenout.

Mašín 81182 26.03. 12:32
5. Čína blokuje Tchaj-wan aby vstoupil do WHO a pomohl řešit krizirnOpatření, která Tchaj-wan přijal v boji proti koronaviru jsou jedny z nejúspěšnějších. Tchaj-wan může vládám po celém světě poskytnout mnoho cenného know-how jak chránit životy. Bohužel se to neděje v plné míře, protože Čína blokuje členství Tchaj-wanu ve Světové zdravotnické organizaci. Místo slepého obdivu k čínské schopnosti bojovat s virem přijímáním drastických a nedemokratických opatření, by bylo na místě ptát se, proč svoje nesmyslné a sobecké geopolitické aspirace klade před záchranu lidských životů po celém světě.

Mašín 81182 26.03. 12:31
4. Čínský a Ruský klientelismus je útokem proti naší demokraciirnJe nová doba. Čínská vláda se teď místo partnerské vlády baví jen se soukromými firmami, pofidérními lobbisty či politiky, které si sama vybere. Kellner se tváří, že zachraňuje Česko importem roušek. Nejedlý zase, že díky jeho diplomatickému umu mohlo letadlo se zdravotními pomůckami přistát v Rusku. Hamáček tomu tleská a zbytek vlády v čele s Babišem se štosuje jako uvítací výbor pro čínské letadlo na Ruzyň. Copak nikomu z nich nedochází, že jde o snahu zdiskreditovat jejich důvěryhodnost jako demokraticky zvoleného tělesa? Vlády zemí mají o vládní politice jednat zase jenom s vládami zemí jiných. Toto je chování diktátorských velmocí pohrdajících naší demokracií, a tak by se k němu mělo přistupovat.

Mašín 81182 26.03. 12:31
3. Rusko-Čínská dezinformační mašinerie se snaží zbavit vinyrnRusko využívá jakékoliv globální krize, aby oslabilo Západ a oslabilo demokratické státy. Tentokrát Čína využívá ruské dezinformační mašinerie a aktivně šíří falešné zprávy dál, aby se zbavila viny za zatajování informací, které umožnily rozšíření viru do celého světa. Zprávu o tom, že koronavirus byl do Wu-chanu zavlečen zlovolnými Američany citovalo například čínské ministerstvo zahraničních věcí. Z Evropských politiků rétoriku svědomitě převzalo třeba silně pročínské Srbsko. A podle monitoringu českých elfů už ho přebírá i naše dezinformační scéna.

Mašín 81182 26.03. 12:30
2. Čína využívá roušky jako geopolitickou pákurnZatímco Česko Číně v lednu roušky darovalo, teď, když sami doplácíme na pandemii, jejímuž rozšíření Čína hojně pomohla, musíme Číně za zdravotnické materiály (i za čínskou dopravu) platit opravdu vysoké částky. Skutečný účet za ?bratrskou pomoc? nám Peking teprve vystaví. Ponižující šaráda okolo přistání letadla China Eastern, ve které Babiš veřejně děkoval Zemanovi a Tvrdíkovi, nám ale dává relativně dobrou představu, jak bude vysoký. Je skutečně fascinující jak čínská propaganda dokázala přetvořit během pár týdnů image země z původce viru na globálního spasitele. Rozšíření těchto pohádek do veřejné debaty nesmíme připustit. A ještě lépe, musíme udělat vše proto, aby bylo Česko ve výrobě ochranného materiálu samostatné a nemuselo se spoléhat na pomoc vrtkavých diktatur, které za žádnou cenu nedávají pomoc zadarmo.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17660

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti