Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 150

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 24.02. 09:53
KNEDLIKU, KDYBYS MĚL IQ JAKO NAPŘ. BENJAMIN KURAS, KTERÝ JE V TOM DOKUMENTU JEDNÍM Z DISKUTUJÍCÍCH, TAK BY SIS MOHL HVÍZDAT A NEMUSEL TADY KLOFAT OD RÁNA PŘES CELOU NOC. rnMašín 8118223.02. 23:54rnJe vidět, že tento \"dokument\" je pro lidi s nižším iq, nebo leností si ověřovat informace.

Anonym 46158 24.02. 08:57
Mysin má rád pohádky.

Anonym 37249 24.02. 08:23
Mašíne jsi úplně mimo.Nečti Bakalu

Mašín 81182 24.02. 00:51
To je obvyklá úvaha odpůrců migrace. Uprchlíky nebo migranty popsat jako neschopné lidi, kteří jsou k ničemu a budou s nimi jen problémy. Přesto Německo zaměstnalo statisíce migrantů a úspěšně je integruje do společnosti. Loni mělo Německo přebytek státního rozpočtu a také rekordně nízkou zločinnost.

Mašín 81182 24.02. 00:50
Je škoda, že autoři nezmínili některé hlavní Putinovy kousky. Pokus o vraždu Skripala, Rozpoutání války v Gruzii a na Ukrajině, obsazení a anexe Krymu, sestřelení malajského dopravního letadla raketovým systémem Ruské armády, vyhrožování jaderným úderem Dánsku, pokud bude spolupracovat s NATO, krádeže dat a ovlivňování voličů v USA ve prospěch kandidáta Trumpa a nakonec třeba kampaně na ovlivnění referenda v Británii, Nizozemí a Katalánsku.

Mašín 81182 24.02. 00:42
V čase na konci 24. minuty konečeně zazní nějaká relevantní kritika a tou je připomenutí výroku Vladimíra Špidly z roku 2001, který evidentně zůstal za očekaváním. Špidla řekl ?Nejpozději sedm let od vstupu do EU se vyrovná příjmová hladina občanů České republiky s příjmovou hladinou obyvatel Spolkové republiky Německo?. Z dnešního pohledu je to utopické tvrzení, které je velmi daleko od reality. Nenaplnění tohoto slibu však není chyba EU, ale hloupé prohlášení pana Špidly. EU není společenství, kde létají pečená holoubata do pusy a kde se všechny problémy se samy vyřeší. To my Češi musíme vyřešit problémy třeba ve školství, aby mladí lidé našli uplatnění na pracovním trhu, stavebním zákoně, abychom mohli rychleji stavět dálnice, velkou míru byrokracie, které vytváří překážky třeba pro podnikání, deficitní rozpočty i v době prosperity a hromadu dalších věcí. To za nás EU neudělá a tak se na ni autoři videa snaží spoustu negativních věcí v Česku hodit.

Mašín 81182 24.02. 00:41
Potom se pan Matějka asi úplně zblázní a prohlásí ?To co máme v Evropě, v EU, je centrální plánování, to není trh. To je jednotný trh, jednotná pravidla pro všechny stejná, centrální plánování. Centrální plánování zemědělství a produkce, centrální plánování výrobků, kvóty na neskutečný věci?. V těchto blábolech se těžko hledá nějaký smysl. Kdo tedy plánuje, kolik se třeba vyrobí aut? Jak se o ten údajný plán podělí přední evropské automobilky? Tady už autoři dramaticky přestřelili a nechali pana Matějku plácat naprosté nesmysly.

Mašín 81182 24.02. 00:40
Ke slovu se opět dostane pan Matějka, mluví o tom, že nám protagonisté EU vysvětlují ?jak jsme do EU vyváželi méně, než vyvážíme ted? a proto v ní musíme zůstat, proto je skvělá a jedinečná. A já si prostě sednu vytáhnu si statistická data, mrknu se a teď přes všechny ty proklamace, dneska s těma modrejma šátkama s těma žlutejma hvězdama, jak jsme vyváželi méně a teď vyvážíme více, se prostě podívám a já na tvrdých datech vidím, že od vstupu do EU jsme do původní devatenáctky vyváželi po celou dobu méně v období před vstupem.? Vypravěč se snaží toto tvrzení nějak podpořit a už dopředu si chystá půdu slovy, že statistická data se dají interpretovat různě a po svém. A hned to udělá, protože autoři videa si budou brát výhradně export Česka do země patnácti států, které tvořili EU před rokem 2004. Závadnost argumentace je v tom, že export Česka se od vstupu více než ztrojnásobil a Česko má díky EU možnost obchodovat ? bez celních bariér nebo s nižšími cly ? s mnohem více zeměmi než před vstupem.

Mašín 81182 24.02. 00:38
Panu Kurasovi je smutno, že máme podle něj svévolné politiky, kteří ztratili morální kompas. Asi bude muset počkat do voleb a doufat, že jeho pohled sdílí víc lidí. Není jasné, zda mluví o politicích v EU a nebo v Česku. Zakončí to profláklou lží ?vlastenců? o cenzuře: ?Máme dnes vládu svévolných politiků, kteří provádějí svévolnou liberální politiku, která nepovoluje žádnou opozici ani kritiku?. Pan Matějka říká, že ?nic není zaplaceno z fondů EU, ani jedna ta věc není zaplacena tímhle způsobem. Jsou to peníze lidí v týhle zemi a jsou to peníze lidí v dalších zemích v Evropě.? To co ale vybere stát na daních už nejsou peníze občanů, přestože odešly z jejich kapes.

Mašín 81182 24.02. 00:37
V patnácté minutě František Matějka říká více k dotacím. ?Dotace není paradoxně nic jiného než to, že vezmete jiným lidem nějaké a dáte je úplně cizím lidem.? Používá podivnou analogii, že krádež osobního vlastnictví člověka je totéž jako dotace. Potom pan Matějka mluví o úzké skupině politiků, dotaci a snadné krádeži peněz. Jeho pohled, ale ignoruje realitu. Všechny státy EU hlasují o nových členech, mají informace o tom, jak se změní tok peněz s rozšířením. Daně nejsou osobní vlastnictví občana a také je ignorován princip solidarity bohatých států s těmi chudšími. Nakonec se hodí ukázat jak je EU populární jak v těch bohatých státech, tak ve státech, které jsou příjemcem dotací.

Mašín 81182 24.02. 00:35
Paní Vendula Dosedlová v dalším záběru říká ?mě právě zarazilo kolik je článků, které mají v nadpisu výhody a nevýhody, ale ve skutečnosti se tam velebí pouze vlastně výhody a kolikrát tam není zmíněna jedna jediná nevýhoda, což bylo pro mně velice zarážející?.!! A pokračuje ?velice mne šokovalo, když jsem potom zjistila, že na propagaci ma EU násobně víc peněz než takový gigant jako je například Coca Cola a ta si vlastně na tu propagaci bere peníze ze svého vlastního zisku, kdežto EU bere naše peníze?. To má pravděpodobně základ ve falešné zprávě z roku 2015, kdy euroskeptická skupina Business for Britain zveřejnila informace, že EU na svou propagaci použije 3,9 miliardy eur. Kontrola faktů na toto téma však odhaluje, že jde o výmysl. Některé z těch peněz na propagaci určitě půjdou, ale bude to výrazně méně, i při benevolentním počítání to nemůže přesáhnout 2,3 miliardy eur, pravděpodobně to však bude méně. Na druhou stranu Coca Cola dávala kolem roku 2015 na propagaci kolem čtyř miliard amerických dolarů a průměrný v roce 2015 kurz eura k dolaru byl 1,1. Tedy tvrzení paní Dosedlové je lež.

Mašín 81182 24.02. 00:33
Pan Brunclik se vrací a s ním i pohled, že slovo dotace je nadužívané. Prý také ?s úzkostí na duši čteme, že by nám mohly být dotace odepřeny pokud bychom náhodou měli na nějakou věc jiný názor?. To ale není pravda, protože nejde o jiné názory, ale o ignorování a odpor proti schváleným návrhům (uprchlické kvóty byly schváleny ministry členských států EU na jednání Rady Evropské Unie v září roku 2015). Nakonec přidá historku o známém, který děkuje EU, že postavila silnici po které jezdí, ale pan Brunclík má jasno, že stavba té nové silnice byla zbytečná. Asi mu nikdo neřekl, že EU nám neříká, zda se má nějaká silnice postavit, ale Česko se rozhodne ji postavit a požádá si o dotaci na financování. Naštěstí do toho vstupuje pan Janda s myšlenkou, že pokud by byl přínos EU jen v dotacích na stavbu silnic, tak ?nejlíp bylo za komunistů, protože ti nám postavili D1 a tihleti ji nejsou schopni ani opravit s těma penězma z té Evropské Unie?. Také si asi myslí, že EU staví v Česku silnice, ale hlavně si měl před natáčením videa zjistit, že EU žádnou D1 neopravuje, to dělá Ředitelství silnic a dálnic ČR, řízené Ministerstvem dopravy.

Mašín 81182 24.02. 00:32
Otta Černý mluví ve filmu o tom, že ?západní část defakto dostala možnost se tady ekonomicky uchytit a ty výnosy od nás jdou defakto tam?. To se ale dá říct o našich firmách také, že úspěšně fungují za hranicemi Česka a výnosy si ?vozí? domů. Pan Černý pak začne být víc konkrétní a to ho dostane do problémů. Prý ?větší část toho, co by mělo zůstat tady a co by mělo jít na obnovu strojů a strojního parku, na vývoj a vývin, to z větší části jde do kapes a jde to ven?, pokračuje, že zažil ?koupil se tady podnik vyházely se staré stroje, ale nekoupily se nové, ale dovezly se staré z Německa?. Tak to ten konzervativismus dlouho nevydržel, už v desáté minutě chce pan Černý nařizovat majiteli firmy, co má dělat s penězi, které vydělá a jak má řídit firmu. Dostane pan Jakub Janda jako podnikatel ve výrobě možnost se k této myšlence vyjádřit? Bohužel ne, protože přecházíme k dalšímu tématu, kterým jsou dotace.

Mašín 81182 24.02. 00:31
Pan Matějka následně v dokumentu říká, že rozšiřování EU má jedinou motivaci a to v rozšíření trhů a vetší prostor pro odbyt výrobků. To je pravda, ale uniká mu zásadní fakt, že do EU státy vstupují dobrovolně, nikoli z donucení a nebo anexi ze strany EU. Tedy je to jak výhodné pro EU, tak pro přistupující státy. A co se týče přátelství mezi národními státy, které údajně neexistuje, příklad Česka, jako nástupnického státu tehdejšího Československa, a Izraele je snad dobrým příkladem o opaku.

Mašín 81182 24.02. 00:30
?My jsme doufali, že visegrádská čtyřka bude nástrojem jisté opozice. Třeba když přistupovaly Finsko, Švédsko a Rakousko (v roce 1995), tak se státy dopředu dohodly, co z evropského práva nepřevezmou a jaká chtějí přechodná období pro určité oblasti. A všechno prošlo, protože působily jako blok. A EU si nemohla dovolit zablokovat rozšíření na sever?. Visegrádu se ale nic podobného nepovedlo.?

Mašín 81182 24.02. 00:29
Po krátké rekapitulaci historie EU a našeho vstupu do EU se dozvídáme, že Česká Republika a EU měly rozdílné pohledy a zájmy při projednávání přistoupení. Tak to ale chodí, pokud jednají dvě strany o složité obchodní smlouvě, zmiňuje to třeba tehdejší hlavní vyjednavač Pavel Telička v rozhovoru pro E15 z listopadu 2002. Stejně tak snaha korporací, aby zákony zemích kde tyto firmy působí, jim co nejvíce vyhovovaly. Jak popisuje citát Arsene Verny, kde navíc chybí jakákoli zmínka, že by tlaku velkých firem vyjednávací týmy podlehly. Navíc v samotném rozhovoru odkud je citace dodává, že pokud by země V4 postupovaly jednotně, mohly si vyjednat výrazně lepší podmínky.

Mašín 81182 24.02. 00:28
Po dvou minutách už začne hovořit pan Stanislav Brunclík. ten je známý hlavně kauzou, kdy jako kreativní producent zpravodajství v České televizi, zároveň navrhl a sbíral podpisy pro kandidaturu Tomia Okamury na úřad prezidenta, vlastnil dvě PR agentury a byl prezidentem České komory loterijního průmyslu. Brunclík pronáší klasický pohled vlastenců, že dnes je prosazován jediný názor a kdo jej nenásleduje, kdo klade nepohodlné otázky, je nálepkován jako extrémista, populista a nebo nácek. Představí několik lidí, kteří dále ve videu mluví. Politika Františka Matějku, disidenta a signatáře Charty 77 Otta Černého, podnikatele ve výrobě Jakuba Jandu, mámu na mateřské dovolené Vendulu Dosedlovou, spisovatele Benjamina Kurase a nakonec herce a hudebníka Martina Simandla. Je to pestrá paleta lidí, kde se snad každý z diváků může s někým ztotožnit. Pan Brunclík nezastírá, že tito lidé ?nemají rádi současnou EU, respektive současné takzvané bruselské elity?. Inu, velice vyvážený dokument. V dokumentu nezazní žádný opačný názor zastánce EU.

Mašín 81182 24.02. 00:27
Potom nám pan Matějka řekne, že vystoupení z EU určitě přežijeme. Je potřeba říct, že to přežívání bude mít podobu odlivu kapitálu, poklesu výkonu ekonomiky, zchudnutí obyvatelstva a růst nezaměstnanosti. Následuje tvrzení, že když jsme přežili Protektorát, monarchii a komunisty, tak přežijeme i vystoupení z EU. Mne osobně přijde trefné přirovnání, že vystoupení z EU by mohlo být pro Čechy stejnou katastrofou jako nacistická a komunistická diktatura. Opět, to přežívání po vystoupení z EU by byla pro drtivou většinu lidi v Česku dost otrava.

Mašín 81182 24.02. 00:26
Už po čtyřiceti pěti vteřinách zazní citát Jana Wericha o malých a velkých národech a jak nesmí nikdy ztratit svoji národnost. Je krásně vytržený z kontextu, protože jej Werich řekl 18. 7. 1968 v období Pražského jara v televizním pořadu ?Co tomu říkáte, pane Werich? ?. Video si můžete pustit tady a Werich se v něm věnuje dokumentu ?Dva tisíce slov?. Snad jen autorům videa není jasné, že v létě 1968 byla nezávislost a národ brán v úplně jiném zasazení než dnes a že za měsíc k nám nepřijedou tanky ze zemí Evropské Unie.

Mašín 81182 24.02. 00:20
Celý ten anti dokument Pryč z EU pěkně argumentačně rozprášil opravdový konzervativec videem na Youtube pod názvem: Pryč s Pryč z EU

Mašín 81182 23.02. 23:56
Od vstupu do EU náš export roste celosvětově, tak je přece logické, že když vyvážíme do více zemí světa tak logicky export do původních 15 zemí EU bude snižovat.

Mašín 81182 23.02. 23:54
Je vidět, že tento \"dokument\" je pro lidi s nižším iq, nebo leností si ověřovat informace.

Mašín 81182 23.02. 23:51
Stanislav Brunclík, Je aktivním podporovatelem Tomia Okamury, pro kterého pracoval jako jeho mediální poradce.Brunclík Okamurovi také zajišťoval sběr podpisů potřebných k podání prezidentské kandidatury. Byl navíc přímo navrhovatelem kandidatury Tomia Okamury na prezidenta. Sebrané podpisy nakonec vykázaly značnou chybovost, v petici se dokonce objevily i údaje lidí, kteří už zemřeli. I proto nakonec Okamura nemohl v lednu 2013 kandidovat. Brunclík také později pracoval pro bývalého poslance Věcí veřejných Michala Babáka.Brunclík také pracoval v České televizi (byl kreativním producentem? tvůrčí skupiny aktuální publicistiky, která natáčí pořad Máte slovo, a připravuje další nové diskuzní pořady), ze které byl vyhozen - přestože Brunclík pracoval na vysoké pozici ve veřejnoprávním médiu, zároveň zůstával i jednatelem PR agentury New Pin, spolumajitelem další PR agentury INception a prezidentem ve sdružení hájícím zájmy loterijního průmyslu. To je v přímém rozporu s etickým kodexem České televize, který zaměstnancům zakazuje takový střet zájmů, který by mohl ovlivnit vysílání. O politice či loterijním průmyslu přitom publicistický pořad Máte slovo vysílá. Ještě před tím pracoval na Nově odkud ho taky vykopli.

Mašín 81182 23.02. 23:31
Koblížci, Pryč z EU je volně na Youtube a už je to staršího data. Co je ovšem zarážející, vy obdivujete a volíte někoho, kdo chce dělat to co je v dokumentu kritizováno a ještě to chce umocňovat tím, že chce našim občanům zvyšovat daně jen aby se napakoval Agrofert. Vy chcete tradice a přitom volíte STBáka, který likviduje tradiční venkov ve velkém. A ještě bych doplnil ty jména, která v průběhu filmu běžela: Andrej Babiš - agent komunistické STB a zároveň komunista, Miloš Zeman - prominentní komunista, Tomio Okamura - považuje komunistický systém za nejdemokratičtější systém na světě.

Anonym 86830 23.02. 18:31
158 - dobře, že jste to ještě stihla, mně už to nejde znovu otevřít. Povinně by si to měli přečíst všichni lidi. Bohužel se to k málokomu dostane.

Anonym 46158 23.02. 18:13
Naštěstí jsem stačila Pryč z EU stáhnout,to je mazec.Co to je za logiku? Zájmy EU jsou jiné než zájmy jejích občanů? To je ale krawina.Ja jsem vždycky myslela,že EU byla založena pro dobro občanů a on je to vlastně nepřítel.

Anonym 86830 23.02. 18:07
Ten mail o EU už nelze otevřít a je u toho značka vlajky EU. Takže dobrý - cenzura a totalita je tu nanovo.

Anonym 86830 23.02. 18:02
A PŘEKRUCOVAT.rnLudva 46143 39 let23.02. 16:34rnMyšín zná jen dvě pravidla ODS LHÁT A KRÁST

Anonym 86830 23.02. 18:00
Jo, tak to bylo dneska pokoukáníčko díky filmu Pryč z EU. Lidi si to přeposílají, stihla jsem.., ale podruhé už to otevřít nejde. Knedlik tady píše, že naši eurohujeři hájí práva EU, nikoliv svých obyvatel a národa. Tak to by souhlasilo. V tom filmu je 53 minut, kde se všichni dozví, jak se věci mají. Nic než šaškárna. O lidi jim vůbec nejde, pouze o jejich funkce a o to, aby mohli rozhodovat o nás bez nás.

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:49
Myšín je hnůj a správce tohoto serveru! Můžeš mazat a blokovat jak chceš před pravdou neutečeš a karma tě také dožene.

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:47
735tisíc euro královna alžběta2 kasírovala každý rok

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:46
Oprava Alžběta2 735.00euro každý rok

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:45
Jourová je neokomunistka. Zakažte lidem i dýchat vy sjáči.

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:43
Umělé dildo získává Janda z neziskovky,ten co točil ty bijáky pro 4procentní,i v Bibli se píše,kdo nepracuje ať nejí.

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:41
Už mě blokujete sjáči?

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:38
Královna Alžběta2 kasírovala do Brexitu každý rok dotace 73500 euro co je proti tomu 1milion Kč na výrobní linku,která slouží. Kníže prdiplína též inkasuje každý rok. Ať si to veškerá knížata platí ze svého,když to mají jen na svůj čaj o páté.

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:34
Myšín zná jen dvě pravidla ODS LHÁT A KRÁST

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:33
Dnešní prima Partie: Zaorálek a moderátorka jako hrající si kočička s klubíčkem ťu ťu ťú A to všechno protože,až spustí CNN PRIMA NEWS to bude stříkat krev a scance miliónů NONSTOP

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:28
Cenu za vymetlo vyhrává.. My My Myšín

Ludva 46143  39 let 23.02. 16:27
Myšíne ty kradenej rohlíku,ani jeden občan nevolil ani jednoho europoslance,eurokomisaře,tak nemají právo ničit naše životy ani to oč bojovali i naši předci. Jourova je take jen z masa a kostí,taky prdí a taky v ní je jen 6kilo ooven. Není víc než já či ty. Jen sakra dobře placenej sorosovský žoldák. Tak si to po sobě přečti a nehraj si tu na chytrého. Ps. Svobodu všem rohlíkům v kapsách ODS

Mašín 81182 23.02. 14:57
A Darwinovu cenu získává: Při pokusu o start podomácku vyrobené rakety na parní pohon zemřel v sobotu v Kalifornii muž, který se chtěl dostat do vesmíru proto, aby dokázal, že Země je plochá. Informoval o tom server BBC. Čtyřiašedesátiletý dobrodruh Mike Hughes přezdívaný Šílený Mike nepřežil krátký let svého stroje, s nímž chtěl tentokrát vyletět do výšky 1500 metrů. Loni se mu podařil testovací let do výšky 600 metrů.

Mašín 81182 23.02. 14:34
Jourová je eurokomisařka a její prací je hájení zájmů EU jako celku a ne hájení zájmů svého státu. Zájmy státu v EU hájí europoslanci. V EU už jsme od roku 2004 a vy koblihy neznáte základní pravidla fungování EU.

Anonym 86830 23.02. 11:34
A Zaorálek? Ten už nikoho nezajímá.

Anonym 86830 23.02. 11:34
Prima se zařadila mezi TV, na které se už taktéž nedá co do politiky koukat.

Anonym 86830 23.02. 11:30
Piráty volí jen ti, kteří neuvažují hlavou, ale kolenem. Bllbci vygumovaní.

Anonym 86830 23.02. 11:27
Jourová mě hodně zklamala. Tady je vidět, co dělají prachy a dobré koryto. Ambiciózní za každou cenu, i za cenu zrady vlastních lidí.

Anonym 86830 23.02. 11:25
Bohdalová jako herečka je skvělá a jedinečná, hlavně ve starších filmech, jako Dáma na kolejích, Světáci.., prostě veliká paráda.

Anonym 86830 23.02. 11:22
PARDON, ON PRACHAŘ JAKUB NENÍ SYNEM DOBRÉHO HERCE I. PRACHAŘE, NÝBRŽ VNUK. TÍM SE ALE NIC NEMĚNÍ, PROTOŽE SYN I. PRACHAŘE, TUDÍŽ JAKUBA OTEC, TAKY ZA MOC NESTOJÍ, TAKŽE SE JEN POTVRZUJE PRAVIDLO O TOM, ŽE TALENT SE NEDĚDÍ. JAKUB PRACHAŘ JE SVÉMU DĚDOVI POUZE HODNĚ PODOBNÝ, ALE TO NEMÁ S TALENTEM CO DĚLAT.rnAnonym 8683022.02. 20:21rnPrachař syn a Prachař otec je něco podobného jako Hrušínský syn a Hrušínský otec. Nesrovnatelné!

Ludva 46143  39 let 23.02. 11:21
Dnešní nedělní Partie,Zaorálek exhibuje a moderátorka jej maže olejíčkem,to tam mohli rovnou pustit koťátka jak za komančů. Trapné

Ludva 46143  39 let 23.02. 11:09
Myšíne nežer za stravenky ze sociálky,neplakej tu a makej

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti