Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 1450

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 05.06. 10:01
Jak hodnotíte přístup Evropské unie v době koronakrize? rnrnBylo naprosto nespravedlivé říkat, že Evropská unie selhala. Zdravotnictví je v kompetenci národních států. Možná byly nešťastné některé výroky předsedkyně Evropské komise, ale to mohla být prostě jen nešikovnost. Co se týče pomoci ekonomice, tady je velká úloha EU. Pohybujeme se na společném evropském trhu a musí existovat koordinace. Různé programy jsou už nyní financovány z evropských peněz, což česká vláda neříká. Nemalé prostředky byly také vynaloženy na výzkum vakcíny proti COVID-19.

Mašín 81182 05.06. 10:00
Jak se díváte na to, že česká vláda chce žalovat Evropskou komisi kvůli neproplacené dotaci pro Agrofert? rnrnCo k tomu říct Je to vrchol drzosti a arogance Andreje Babiše.

Mašín 81182 05.06. 10:00
Může v rámci Víceletého finančního rámce dostat Česko kvůli Babišovi méně peněz? rnrnTo si nemyslím. Jde spíše o to, aby finance šly tam, kam mají, zejména k malým rodinným farmám. Zastropování je dobrovolné a nějakou jeho formu mají všechny země kromě nás a Slovenska. Očekávám větší tlak na to, aby prostředky byly využívány efektivně. Stále navíc hovoříme o ochraně životního prostředí. Proč ho nechránit právě takovými kroky, jako je zastropování dotací, čímž podpoříme šetrněji hospodařící malé a střední farmy?

Mašín 81182 05.06. 09:59
Vy se zabýváte zemědělskou politikou. Myslíte si, že v rámci Víceletého finančního rámce dojde k zastropování zemědělských dotací? rnrnVelmi se tomuto tématu věnuji a udělám pro to všechno. Společná zemědělská politika, která byla zemědělským výborem schválena v minulém volební období, byla vyjednávána složitě. Evropský parlament je ale výrazně zelenější. Mnoho poslanců chce, aby dotace směřovaly k lidem, kteří skutečně na venkově žijí, což je správné. Navíc velmi rezonuje Babišův střet zájmů, on požírá velkou část dotací, které k nám jdou. Uvidíme. Naše vláda se věnuje tomu, aby k zastropování nedošlo, já pevně doufám, že se jim to nepodaří. Bude potřeba šetřit, a proto je třeba peníze směřovat tam, kde jsou doopravdy potřeba. A to nejsou megakoncerny.

Mašín 81182 05.06. 09:58
Překvapilo vás, že se k rezoluci o Babišovi přidala i frakce Renew Europe, kam patří hnutí ANO? rnrnOni byli velmi aktivní. Mají s Babišem velký problém, mnoho europoslanců vůbec nechápe, jak se tohle může dít. Nevidím jim samozřejmě pod pokličku, ale zase tolik mě to nepřekvapilo, protože je to také zatěžuje. Jde o vnitřní věc frakce.

Mašín 81182 05.06. 09:57
Tím se dostáváme k rezoluci o Andreji Babišovi, která by se měla v červnu schvalovat. Přidá se k ní i vaše frakce? rnrnUrčitě, počítáme s tím. Jsme ve dvojím ohni. Nechceme poškozovat Českou republiku, ale chápeme problém s Andrejem Babišem a zejména fakt, že daňoví poplatníci členských států chtějí vědět, kam peníze jdou. Řada kolegů nám říká, že se jim čím dál tím hůř doma vysvětluje, proč se peníze jejich daňových poplatníků posílají jednomu agrobaronovi na východě. To chápu. Na druhou stranu jsme v roli, kdy se jako europoslanci snažíme udělat to nejlepší pro Českou republiku. Od Andreje Babiše je skutečně nefér, když říká, že jeho problémy způsobuje pouze několik opozičních politiků. Myslím, že naopak minimálně my za ODS se snažíme být velmi zdrženliví. Jenže když se ob plenární zasedání neustále řeší konflikt zájmů českého premiéra, nelze zůstávat stranou. Je to velmi nepříjemná situace a oslabuje to Českou republiku.

Mašín 81182 05.06. 09:56
V červenci by o rozpočtu měla jednat Evropská rada. Jak se bude dařit vyjednávání za Českou republiku s ohledem na střet zájmů Andreje Babiše? rnrnTohle je dlouhodobý problém, který se s Českou republikou táhne. Ač pan Babiš vypráví, jak s ním všichni komunikují a váží si ho, není to pravda. Jeho vyjednávací role je velice oslabená. To neříkám s radostí, protože tím je poškozena naše země. Jasně to bylo vidět, když se řešila problematika jaderné energetiky. Babiš vyprávěl, co všechno vymohl, ve skutečnosti ale ze všeho ustoupil. Pro Česko je jaderná energetika důležitá, a Babiš nebyl schopen vyjednat vůbec nic. Velmi se spolu s panem ministrem Tomanem zajímají o zemědělské dotace. Pro oba je zásadní nové programovací období a společná zemědělská politika. Tam mají oba byznysové zájmy. Jde hlavně o zastropování dotací, které odmítají. V této otázce se velmi angažují. Českou republiku hází přes palubu.

Mašín 81182 05.06. 09:54
Zkušená účetní: Někdo tu soustavně lže. Pomoc živnostníkům vláda záměrně zkomplikovala

Mašín 81182 04.06. 23:27
Německo do ekonomiky nalije 3,5 bilionu korun. Sníží DPH, pomůže rodinám s dětmi a podpoří nákupy elektromobilů

Mašín 81182 04.06. 23:24
Chudáci Němci, ta lady Merkel jim dává do těla: Náhrada za ušlý zisk, snížení DPH či příspěvěk 8tisíc na dítě.

Mašín 81182 04.06. 23:17
V Německu vyrostla největší zelená fasáda. Čítá 30 tisíc habrů

Mašín 81182 04.06. 23:16
Sněmovna odmítla poděkovat Tchaj-wanu za věnované ochranné pomůcky

Mašín 81182 04.06. 23:13
Spolek Milion chvilek podá správní žalobu kvůli omezení počtu účastníků hromadných akcí, týkajícímu se i plánované úterní demonstrace spolku. Milion chvilek to uvedl dnes na twitteru. Účast na demonstraci oznámilo asi 5tisíc lidí, stát ale zatím kvůli šíření koronaviru povoluje jen akce s počtem účastníků do 300 a od 8. června akce do 500 účastníků. Serveru Seznam Zprávy sdělil Adam Rözler z tiskového odboru ministerstva vnitra, že omezení se týká i demonstrací. Vnitro přitom ještě koncem dubna uvádělo, že účast na podobných akcích může být větší při dodržení odstupů mezi jednotlivými skupinami účastníků.

Anonym 46544 04.06. 18:56
Mrsin ať si volí koho chce,je to jeho právo,i když ty profláknuté partaje může volit jen wůl.Jsou zarážející jeho lidské kvality,i když o kvalitách,v jeho případě se nedá psát.Cele dny a noci tráví opisováním cizích názoru,vlastního nevymyslí nic,A když už,tak naflaka tolik gramatických chyb,že se normální člověk stydi co to Bůh stvořil za howado.Je to zbytečný člověk,jinak řečeno lidský odpad.

Anonym 86830 04.06. 18:48
Tak jak neumí pochopit pravidla české gramatiky, tak nechápe i všechno ostatní. Stačí mu uherák a cibulák, to je pro něj symbol štěstí.

Anonym 86830 04.06. 18:46
Mršín se odkopal. Je to méně chápavý osel, ostatně takoví jsou všichni voliči ODS a TOP.

Anonym 46544 04.06. 13:51
Každá ekologická katastrofa je hrozná.Odnese to příroda a nevinná zvířata.Je to lidské selhání stejně jako děravé tankery převážející ropu.Urcite i teď trpí v Rusku hodně zvířat a ryby v řece umírají.Jen cynický Mrsin si mne ruce,protože je to v Rusku.Hluppakk s omezeným myšlením,který se sice dosud nenaučil český,myslí si,že je chytrý a zbastil veškerou moudrost světa.Ted aspoň vidíme kdo tady píše jen cizí moudra a v podstatě jen zly,zakomplexovaný ddeebbiil.

Anonym 46544 04.06. 12:56
Mrsine,jen omezeny a tupý člověk může katastrofu považovat za úspěch,ať se stane kdekoliv.Ze jsi hlupacek víme a využíváš se v neštěstích jinych,to dělají jen uchylove a bezcenna howada.

Mašín 81182 04.06. 12:33
Další úspěch Rusů: Z nádrže elektrárny podle vyšetřovatelů 29. května uniklo více než 21 tisíc tun paliva a maziv. Většina, asi 16 tisíc tun, se podle ekologů vlila do řeky Ambarnaja, zbytek se vsákl do půdy. Státní agentura pro rybolov odhadla, že potrvá desítky let, než se řeka vzpamatuje.

Mašín 81182 04.06. 12:29
Další úspěch USA: Americká společnost SpaceX ve čtvrtek ráno úspěšně dopravila na oběžnou dráhu už osmou sérii 60 satelitů sítě Starlink, která má umožnit globální připojení k internetu. Kolem Země těchto družic nyní krouží kolem 480. První stupeň rakety Falcon 9 po vynesení satelitů opět úspěšně přistál na plovoucí plošině v Atlantském oceánu.

Anonym 37249 04.06. 12:25
Tady vadí Babiš. Vše opozice kritizuje. Roušky do Činy ne chtěl poslat, poté je poslal a zase to bylo špatně. Tito placení chytrolíni za peníze prodají stát. Práskači jsou největší češi. Toto je ostuda takto se zaprodat.

Mašín 81182 04.06. 12:15
Andrej Babiš pomoc státu soukromé firmě Smartwings osobně podporuje a velmi o ni stojí. Ve vládě to dostali za úkol ministryně financí Alena Schillerová a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Proti se zatím postavil jen ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Babišova iniciativa se nelíbí opozici ani expertům. Podle nich nedává státní pomoc soukromým aerolinkám racionální smysl.?

Mašín 81182 04.06. 12:15
Nápad, aby stát zachránil soukromou leteckou společnost Smartwings, bych neváhal nazvat pokusem o podvod. A vůbec by nebylo od věci, aby případ pečlivě sledovaly vrchní státní zastupitelství a policejní útvar NCOZ. Jde tu totiž opět o jasný střet zájmů premiéra Andreje Babiše. Jeho svěřenské fondy spoluvlastní prostřednictvím finanční skupiny Hartenberg letecké opravny Avia Prime. Tento podnik přitom servisuje letouny společnosti Smartwings. Babišova opravna je tak svázaná s firmou Smartwings jako obchodní partner. Když nebudou stroje Smartwings létat a nebudou domovsky v ČR, ztratí opravny svěřenských fondů Andreje Babiše důležitého referenčního zákazníka.

Mašín 81182 04.06. 12:12
patří irský Ryanair

Mašín 81182 04.06. 12:11
Takže české Smartwings chtějí po státu 2 miliardy, že jinak zkrachují, irský Smartwings už jedná s cestovkami, s tím že přebere lety Smrtwings a žádné dotace nežádá(dotování od států tento dopravce silně kritizuje) a maďarský EasyJet sedí na hotovosti díky svému hospodaření v době před koronavirem. Takže otázka zní: Proč by měl český daňový poplatník zachraňovat nějakého lempla, který akorát umí natahovat ruce pro dotace. Jediný důvod je ten, že je to kamarád dalšího lempla STBáka Babiše, který bez dotací neumí upéct chleba.

Anonym 86830 04.06. 11:52
Já vím, že pro zmrzlotiny jako jsi ty, je to ale nadlidský výkon tohle pochopit, klaune :-))

Anonym 86830 04.06. 11:49
Páni seděli, voli orali.. Mršíne, žádná revoluce, převrat, ani sluníčkářský pravidla v tom nehrají roli. Tak to bylo, je a bude.

Anonym 86830 04.06. 11:47
MRŠÍN SI MYSLÍ, ŽE ČEŠTINU TVOŘÍ TAKOVÁ PAKA JAKO JE ON. ŽE NEEXISTUJE ŽÁDNÁ GRAMATIKA A PRAVIDLA ČEŠTINY, A ŽE KAŽDÁ ZMRZLOTINA JAKO JE ON NAPÍŠE V PRVNÍM PÁDĚ VOLI S TVRDÝM Y - TEDY VĚTA BY NAPŘÍKLAD PODLE NĚJ ZNĚLA: PÁNY SEDĚLI.. TO JE WŮL :-)) :-)) rnMašín 81182 01.06. 10:58..češtinu tvoří široké lidové vrstvy.. Já vím pro dobové zmrzlotiny je nadlidský výkon tohle pochopit.

Anonym 86830 04.06. 11:37
Mršíne, jsi jako Marcela, ta taky co neopsala, to nevěděla. Ve škole jste nedávali pozor a trvá to u vás do stáří.

Anonym 86830 04.06. 11:36
Ale poučovat by chtěl, knedlik.

Anonym 86830 04.06. 11:35
A negramot.

Anonym 86830 04.06. 11:35
Mršín je estébák.

Mašín 81182 04.06. 11:28
Za vážný problém Zamrazilová pokládá absenci rezerv, které přitom označuje za naprostý základ finanční gramotnosti, která by měla jít napříč populací včetně těch nejvýše postavených, lídrů naší země?. A dodává: Lidé prý nemají rezervy, vláda nemá rezervy. Z toho mi bylo opravdu smutno. Zvlášť když to přišlo po období, kdy byla minimální nezaměstnanost, na trhu byla spousta volných míst a lidé si uměli říct o vyšší mzdy.?

Mašín 81182 04.06. 11:27
Rozvolnění rozpočtového kontrolního mechanismu Zamrazilovou překvapilo, neboť vláda s NRR nic nekonzultovala. Zmíněný krok učinila v nouzovém režimu, přičemž ani nepřizvala experty do připomínkového řízení. Fakticky jsme se to dozvěděli až z monitoringu médií,? popsala Zamrazilová měsíčníku Reportér. S určitými úpravami by souhlasila. Za rozumné by pro příští rok považovala posun výdajů a strukturálního schodku na dvě procenta. Jenže Babišova vláda si nastavila rovnou čtyři procenta. Předdefinovaný návrat k normálu až za sedm let už nepovažuje za žádnou krátkodobou stimulaci ekonomiky, ale za dlouhodobé rozvolnění rozpočtové odpovědnosti.

Mašín 81182 04.06. 11:27
Kdyby zákon zůstal přísnější, za sedm let, na která si jej Babišův kabinet rozvolnil, by Česká republika po koronaviru vystoupala z dnešní úrovně zadlužení kolem 30 procent na zhruba 35 procent HDP. Podle původních odhadů, ještě před koronavirem, mělo zadlužení Česka dokonce klesat, a to na 22 procent HDP, hlavně díky příznivé demografické struktuře, která ještě několik let přetrvá. Jenže, jak varuje Zamrazilová, s oním volnějším zákonem budeme během sedmi let okolo 45 procent?.

Mašín 81182 04.06. 11:26
Zamrazilová uznává, že Česko má momentálně jednu z nejnižších úrovní zadlužení vůbec, ale dodává, že z pohledu dlouhodobé udržitelnosti veřejných financí jsme na tom téměř nejhůř v Evropě. Potíž je kromě stárnoucích tzv. silných ročníků a plýtvání potenciálem žen na příliš dlouhých mateřských dovolených právě i ve zmíněném rozvolnění zákona o rozpočtové odpovědnosti.

Mašín 81182 04.06. 11:26
Asi na největší potíž do dalších let vláda zadělala, když využila nouzového stavu k přílišnému rozvolnění klíčového zákona, který má brzdit utrácení veřejných peněz. Učinila tak totiž hned na sedm let dopředu. V nejbližších letech pojede vláda jen na dluh. Nechtějí zvyšovat daně, chtějí udržet životní úroveň, určitě si to dají i do volebního programu,? varuje ekonomka.

Mašín 81182 04.06. 11:24
Vážená paní hejtmanko Jermanová,rnvyzývám Vás, udělejte vše pro to, aby bylo odloženo trestní oznámení na záchranářku paní Brožovou, a omluvte se, protože toto byl od Vás velký přešlap. Paní Brožová se podle Vás provinila tím, že poukázala na nedostatek ochranných pomůcek dodaných záchrance a článek byl následně otištěn v lokálním periodiku. Záchranáře neochrání tabulky s počtem expedovaných respirátorů, které ukazujete v televizi. Na stanovišti záchranky ve Zdibech, kde paní Brožová pracovala, prostě pomůcky v dostatečném množství nebyly, to potvrdilo více záchranářů. Pokud tvrdíte, že jste je vydali, měla byste spíše řešit, kde skončily, nebo proč vázla distribuce až k jednotlivým pracovníkům na stanicích. Pokud jste přesvědčená, že jste nepochybila, měla jste ihned v následujícím čísle otisknout reakci a zveřejnit ji na sociálních sítích. Ale podat trestní oznámení? To zásadně odsuzuji.rnPaní hejtmanko, moje žena pracuje jako zdravotní sestra. To, co zažívá v posledních měsících, bych Vám nepřál. Je vyčerpaná, když přijde z práce, má na oteklém obličeji otlačený respirátor a štít, které je nucena nosit i 10 hodin denně. Pokud je u pacienta podezření na COVID-19, ve speciální ordinaci provádějí testy, takže jsou první, kdo potká nakaženého. V takových podmínkách zdravotníci pracují. Měli bychom zdravotníkům děkovat, ne na ně podávat trestní oznámení! Uznejte svou chybu a omluvte se. Podané trestní oznámení sice nelze stáhnout, ale jistě lze provést kroky, které povedou k jeho odložení.rnDaniel Dvořák, starosta města Klecany

Mašín 81182 04.06. 11:22
Starosta Klecan píše důrazně Jermanové: Omluvte se a zdravotníkům poděkujte

Anonym 86830 04.06. 10:46
Mršíne - REMDESIVIR! Nikoliv Rendesivir, klaune.

Mašín 81182 04.06. 10:42
Jeste snizili DPH z 19% na 16% a snizenou ze 7% na 5%. Omezeni do konce 2020. Ten prispevek od vyrobcu je 3tisíce Eur plus DPH. Takze 3480 nebo 3570 Eur. Takze celkem 9570 Eur. A jeste dodatek k hranici 40tisíc Eur. To je zakladni cena bez DPH.

Mašín 81182 04.06. 10:40
Takže eletrická Škoda citigo vyjde v Německu zhruba na 160 tisíc a u nás na 410 tisíc. Ještě že nám ten STBák s tou svojí bandou klaunů zvyšují životní úroveň. Ta lady Merkel dává teda těm Němcům pořádný kapky.

Mašín 81182 04.06. 10:33
Tady vidíte ten rozdíl mezi Německem a ČR. Němci zvyšují dotaci a v ČR dosud nebyla ani zavedena, ale zvyšují se dotace do řepky, aby si jeden STBák namastil kapsy.

Mašín 81182 04.06. 10:32
Elektromobily s cenou do 40 tisíc eur budou nyní v Německu nově vládou dotovány 6tisíc eury, automobilový výrobci i nadále přihodí \"jen\" 3tisíc eur. Výsledkem je dotace 9tisíc eur na nákup elektromobilu.

Mašín 81182 04.06. 10:31
Německá vláda schválila velký balíček na oživení tamní ekonomiky. Součástí je mimo jiné zvýšení příspěvku na nákup elektromobilu.

Anonym 86830 04.06. 10:20
Teď jsem na minutu pustila ze sněmovny ty bláboly, každý blábolí, co se v době koronaviru mělo udělat, co se neudělalo.. a jeden takový jouda řekl, že prý na ministerstvu školství obětovali děti, protože nemohly chodit do školy a být v kontaktu s učiteli.. Tak tyhle my platíme z daní, vážení. Takovéhle voly (pro Mršína - 4.pád množ. čísla podle vzoru pán - tedy takovéhle pány, musí být tvrdé Y) :-)

Anonym 37122 04.06. 10:16
Mašine nevěř všemu co kdejaký jouda napíše. Topka již mele z posledního.

Anonym 86830 04.06. 10:15
Jsi jako Marcela, ta taky co neopsala, to nevěděla. Ve škole jste nedávali pozor a trvá to u vás do stáří.

Anonym 86830 04.06. 10:14
MRŠÍNE, TO JE REMDESIVIR, NIKOLIV REN..rnMašín 8118204.06. 01:04rn..Po požití rendesiviru se jeden pacient

Mašín 81182 04.06. 07:58
Projekt největší solární elektrárny ve Spojeném království s plánovaným výkonem 350 MW získal od úřadů povolení k výstavbě. Elektrárna Cleve Hill bude disponovat 880 tisíci solárními panely na 364 hektarech. První konzultace se zúčastněnými stranami v souvislosti s územním rozsahem započala již v roce 2017. Původně měla být elektrárna hotova již letos, nově je očekáváno spuštění v roce 2023.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17720

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti