Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 9100

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 16.02. 21:20
Anonym 8683016.02. 16:54rnMiroslava Němcová prý jako studentka nabízela profesorům sseex a kradla rohlíky, píše novinář Autor: Redakce Publikováno: 26.8.2013 Rubrika: ShortNews nemcova Miroslava Němcová údajně jako studentka prý podle svědků nabízela učitelům sseex a později kradla v samoobsluze rohlíky. Uvádí to server TOP. \"Němcové a spol. už ale téměř nikdo nevěří, o její osobní integritě pak panují velké pochybnosti. Dosud nevyvrátila ani informace o důvodech jejího vyloučení z gymnázia. Pokoušela se dle svědků špatný prospěch vylepšovat nabídkami sseexu profesorům, byla však přistižena a vyloučena. Pak začala studovat zemědělskou školu po jejímž dokončení nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná refrentka\". Zde bojovala proti režimu krádeží rohlíků a možná i jinak,\" napsal server TOP. \"Jak již TOP Týdeník Občanské Právo informoval, dle věrohodných informací z kvalitních zdrojů byla totiž Němcová při středoškolském studiu nejen líná a poněkud pomalejší, ale vypomáhala si i nabízením sexu profesorům oplátkou za lepší známky, byla však i při této aktivitě neúspěšná, přistižená a vyloučená z gymnázia. Pak nastoupila na zemědělskou školu po jejímž absolvování nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná referentka\". Jakou přidanou hodnotu může straně a veřejnosti přinést, naznačila později ve sněmovně jak zapůjčením svého služebního vozu i s kartou na benzín synovi, tak drobnou krádeží v samoobsluze. S jídlem však roste chuť, takže pokud ji strana a voliči dají důvěru, jistě naváže na \"slavné tradice\" Mirka Topolánka a Petra Nečase v čele ODS a vlády,\" píše server zase jinde.

Anonym 86830 16.02. 21:18
Anonym 8683016.02. 16:46rnBendovo jediné doporučení do politiky byl fakt, že byl synem disidenta. A fakt, že v té práci nasekal tolik hrubek, že by si zasloužil opakovat základní školu, mě vůbec, ale vůbec NEPŘEKVAPUJE!! rnV říjnu 2009 bylo zjištěno, že jeho rigorózní a magisterská práce na téma Restituční proces v 90. letech(4) jsou shodné a rigorózní navíc nesplňuje standardní podmínky počtu normostran, neboť má sice celkem 109 stran, avšak po přepočtu na normostrany by měla pouze 57 stran. Požadovaného počtu alespoň sta stran dosáhl díky zvětšení velikosti písmen a odlišnému řádkování. Vedoucím jeho práce byl Milan Kindl, který uvedl, že práce studentů čte a zabývá se myšlenkami, ale nepočítá písmenka? .(5) Skupina právníků a akademiků se k ní vyjádřilo dost kriticky. Hovořilo se o již zmíněném rozsahu a především o hrubých pravopisných chybách. Brněnský děkan Jiří Zlatuška doslova prohlásil: Na pár řádcích svého výjimečného textu udělal autor tolik chyb, že by si zasloužil poslat zpět do základní školy. O nedbalosti, se kterou tomuto prominentovi diplomovou práci akceptoval jeho konzultant, nemluvě? .(6) Benda nicméně uznal, že daná práce nesplňuje formální předpoklady a protože se již získaného titulu nelze vzdát, chtěl dát škole podnět k odebrání titulu,(7) rektor Západočeské univerzity Josef Průša mu pak chtěl v tomto vyhovět, přičemž rigorózní řízení by absolvoval znovu.(8) V roce 2010 se však ukázalo, že jak samotný Benda, tak František Korbel, který se na plzeňské právnické fakultě zaobíral případy kontroverzně získaných titulů, dospěli k závěru, že pokud nedošlo k převzetí vysokoškolského diplomu, nemohl Marek Benda ani získat akademický titul.(9) Přesto v červenci téhož roku Benda prohlásil, že rigorózní řízení absolvuje opětovně,(10) k čemuž však nakonec nedošlo.

Anonym 46158 16.02. 21:17
Mysine,to jsi nám napsal novinku,že očkování není lék.Ty jsi opravdu geniální,ale wul.

Mašín 81182 16.02. 20:56
Pan vicepremiér Hamáček prohlásil, že Česká republika nesplní svůj závazek a co slíbila ústy svého premiéra a dalších představitelů, totiž že navýší svůj obranný rozpočet na 2% HDP. Nevidí k tomu prý politickou vůli.rnJá si nemohu pomoci, ale politiky si platíme a máme k tomu, aby nás vedli a jistou vůli projevili, vyjádřili a prosadili. Když ale slyším, co říká zodpovědný český politik, místopředseda vlády, pak se ptám, k čemu tady vlastně je? rnJeho úkolem je cíle politiky prosadit. A doufám, že něco, co jsme slavnostně slíbili dosáhnout je také cíl jeho politiky. Pokrčit rameny a říct, že k tomu nevidím politickou vůli, to s odpuštěním není politik, to je hadr na holi.rnTentýž pan Hamáček také pravil, že dle jeho názoru má premiér a vláda levicové cíle ale pravicový rozpočet. Já jsem vždycky žil v iluzi, že rozpočet je o číslech. Tudíž je buď přebytkový, vyrovnaný či ztrátový. Všechny tři možnosti jsou za jistých okolností možné. Nebo je snad pan Hamáček názoru, že levicový rozpočet se vždy a zásadně rovná ztrátovému rozpočtu? rnDokonce velký učitel všech sociálních demokratů a významný anglický ekonom Keynes říkal, že ztrátový rozpočet je možný, ale jen v době poklesu ekonomické konjunktury, aby se předešlo recesi. Nikoliv však v době ekonomického rozkvětu, jako máme dnes. Říkat, že rozpočet musí být ztrátový vždy, je cesta do obrovského zadlužení a do značných ekonomických těžkostí v budoucnosti. Tak já bych tedy rád věděl, pane Hamáčku, co je levicový a pravicový rozpočet.

Mašín 81182 16.02. 20:55
Stejně tak velbloudi žijí v Arábii již několik století, přesto se MERS vyskytl až v roce 2012. Na učivo 7. třídy ZŠ nepotřebuji WIKI. Očkování není lék, ale prevence. A pokud jde o počty úmrtí, tak MZ tvrdí, že chřipka u nás zabije 2 tisíce lidí ročně.

Anonym 46158 16.02. 18:21
Vzhledem k tomu,že hadí a netopýři se konzumují v Asii běžné,mám pocit,že nákaza vznikla ze spatne vody.Muj názor.

Anonym 46158 16.02. 18:01
Mysine,nauč se česky.Chripka se v Evropě objevuje kazdy rok a jde pochopitelně o kapénkovou nákazu.Na to nepotřebuju Wikipedii.U nás zemře v průměru ročně 12 lidí.Jde buď o děti,nebo starší lidi.Ockovani proti chřipce někdy působí potíže zvláště starším lidem.Tem doporučuju očkování proti pneumukokovi.Opsane články mě nezajímají,takže jsi se nepochlapili.

Anonym 86830 16.02. 17:58
Já znám Laca. Mluvil tak pořád, mluví tak pořád a bude tak pořád mluvit. Na to, že žije tak dlouho v Americe, je s podivem, že ho to ještě nepustilo. Ale je to podivín. Manželku má Asiatku, takže jejich potomek je prý něco jako Indián. Bude vždycky mluvit tak, aby pobavil. Nemám mu to ale za zlé, vždycky s ním byla sranda.

Mašín 81182 16.02. 17:53
Laco Déczi: Nevěřil jsem pádu komunistů, já ty svixě znám, jsou to nezmaři

Anonym 46158 16.02. 17:52
Mysine,určitě za korona virus může Babiš.

Anonym 46158 16.02. 17:51
Obě nemoci neodešly,tvrdé y.Ta nemoc rod ženský,Mysine a Sars naopak odešel rychle a neví se proč.Zase plácáš.

Anonym 86830 16.02. 17:49
O tom lékaři víme všichni, to nám nemusíš popisovat. My v Číně nevládneme, a jejich bborrdel neřešíme. Což se o tobě říct nedá.

Anonym 86830 16.02. 17:47
Babiš. Babiš vládne v Číně.

Mašín 81182 16.02. 17:45
Pro 86830 Kdo vládne v Číně? Jeden z lékařů v čínském městě Wu-chan se snažil varovat své kolegy, když loni v prosinci zaregistroval sedm případů nákazy neznámým koronavirem, který se podobal viru způsobujícímu nemoc SARS. V ústřední nemocnici ve Wu-chanu, kde oční lékař Li Wen-liang pracuje, bylo koncem loňského roku umístěno do karantény sedm lidí, kteří údajně prodávali nebo nakupovali na zmíněném trhu. Li 30. prosince poslal zprávu svým lékařským kolegům v diskusní skupině, varoval je před možným propuknutím epidemie a radil jim, aby nosili ochranné oblečení a pomůcky.rnrnO čtyři dny později ale Lia navštívili policisté a obvinili ho ze šíření falešných zpráv a rušení veřejného pořádku. Pokud budete tvrdohlavě pokračovat v ilegálních aktivitách, budete povolán ke spravedlnosti ? rozumíte? ? stálo v dokumentu, který musel Li podepsat.

Anonym 86830 16.02. 17:32
Jasně, Myšíne, za koronavirus může i Babiš.., čti si nějakou přínosnější literaturu než ty opsané žvásty. Němcová je zlodějka, Benda neumí ani češtinu, stejně jako ty, chyťte se za ruce a jděte třeba .. na Letnou.

Mašín 81182 16.02. 17:24
Pro 46158 Chřipka a koronavirus jsou onemocnění způsobená viry. Šíří se pomocí kapének. SARS určitě rychle neodešel. Šíření nákazy trvalo rok a půl. MERS se podařilo zastavit zhruba po třech letech. Obě nemoci samozřejmě neodešli sami, ale bylo vynaloženo velké úsilí vědců celého světa, aby nemoci zastavili. Na rozdíl od bakteriálních nemocí, např. mor, na virová onemocnění většinou nejsou léky. Bakteriální onemocnění se léčí antibiotiky. A jednou z dalších příčin šíření současného koronaviru je absolutní neschopnost komoušů pružně reagovat na vzniklou situaci.

Anonym 86830 16.02. 16:54
Miroslava Němcová prý jako studentka nabízela profesorům sseex a kradla rohlíky, píše novinář Autor: Redakce Publikováno: 26.8.2013 Rubrika: ShortNews nemcova Miroslava Němcová údajně jako studentka prý podle svědků nabízela učitelům sseex a později kradla v samoobsluze rohlíky. Uvádí to server TOP. \"Němcové a spol. už ale téměř nikdo nevěří, o její osobní integritě pak panují velké pochybnosti. Dosud nevyvrátila ani informace o důvodech jejího vyloučení z gymnázia. Pokoušela se dle svědků špatný prospěch vylepšovat nabídkami sseexu profesorům, byla však přistižena a vyloučena. Pak začala studovat zemědělskou školu po jejímž dokončení nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná refrentka\". Zde bojovala proti režimu krádeží rohlíků a možná i jinak,\" napsal server TOP. \"Jak již TOP Týdeník Občanské Právo informoval, dle věrohodných informací z kvalitních zdrojů byla totiž Němcová při středoškolském studiu nejen líná a poněkud pomalejší, ale vypomáhala si i nabízením sexu profesorům oplátkou za lepší známky, byla však i při této aktivitě neúspěšná, přistižená a vyloučená z gymnázia. Pak nastoupila na zemědělskou školu po jejímž absolvování nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná referentka\". Jakou přidanou hodnotu může straně a veřejnosti přinést, naznačila později ve sněmovně jak zapůjčením svého služebního vozu i s kartou na benzín synovi, tak drobnou krádeží v samoobsluze. S jídlem však roste chuť, takže pokud ji strana a voliči dají důvěru, jistě naváže na \"slavné tradice\" Mirka Topolánka a Petra Nečase v čele ODS a vlády,\" píše server zase jinde.

Anonym 86830 16.02. 16:50
Chytrolíni, kteří se živí jako Benda, Myšín nebo Němcová, by se měli vrátit na ZŠ a necpat se rozdávat všude \"rozumy\", které nemají ani co se za nehet vejde. Ani v základním vzdělání.

Anonym 86830 16.02. 16:46
Bendovo jediné doporučení do politiky byl fakt, že byl synem disidenta. A fakt, že v té práci nasekal tolik hrubek, že by si zasloužil opakovat základní školu, mě vůbec, ale vůbec NEPŘEKVAPUJE!! rnV říjnu 2009 bylo zjištěno, že jeho rigorózní a magisterská práce na téma Restituční proces v 90. letech(4) jsou shodné a rigorózní navíc nesplňuje standardní podmínky počtu normostran, neboť má sice celkem 109 stran, avšak po přepočtu na normostrany by měla pouze 57 stran. Požadovaného počtu alespoň sta stran dosáhl díky zvětšení velikosti písmen a odlišnému řádkování. Vedoucím jeho práce byl Milan Kindl, který uvedl, že práce studentů čte a zabývá se myšlenkami, ale nepočítá písmenka?.(5) Skupina právníků a akademiků se k ní vyjádřilo dost kriticky. Hovořilo se o již zmíněném rozsahu a především o hrubých pravopisných chybách. Brněnský děkan Jiří Zlatuška doslova prohlásil: Na pár řádcích svého výjimečného textu udělal autor tolik chyb, že by si zasloužil poslat zpět do základní školy. O nedbalosti, se kterou tomuto prominentovi diplomovou práci akceptoval jeho konzultant, nemluvě?.(6) Benda nicméně uznal, že daná práce nesplňuje formální předpoklady a protože se již získaného titulu nelze vzdát, chtěl dát škole podnět k odebrání titulu,(7) rektor Západočeské univerzity Josef Průša mu pak chtěl v tomto vyhovět, přičemž rigorózní řízení by absolvoval znovu.(8) V roce 2010 se však ukázalo, že jak samotný Benda, tak František Korbel, který se na plzeňské právnické fakultě zaobíral případy kontroverzně získaných titulů, dospěli k závěru, že pokud nedošlo k převzetí vysokoškolského diplomu, nemohl Marek Benda ani získat akademický titul.(9) Přesto v červenci téhož roku Benda prohlásil, že rigorózní řízení absolvuje opětovně,(10) k čemuž však nakonec nedošlo.

Anonym 46158 16.02. 16:43
Masine,opsal jsi to dobře,ale všechny popsané nákazy jak vznikly,tak rychle odešly.Az na španělskou chřipku.Ale chřipka je jiná kategorie,takže jsem se zase nedozvěděla nic.

Anonym 86830 16.02. 16:41
Benda se už pás desetiletí válí v PS za těžký prachy, které mu jsou prý málo, protože živí 4 děti.

Anonym 86830 16.02. 16:35
Myšíne, a kde jsi se válel ty.., že ses tak nadřel.

Mašín 81182 16.02. 15:54
Spencerová je přešitej chlap na ženskou, která např. vydávala fotku Heydricha se svými dětmi na klíně s tím, že jedno z těch dětí je Václav Havel. Tradičně je oceňována konspiračními weby, hlavně těmi proruskými.

Mašín 81182 16.02. 15:50
Pro 46158, snad každé malé dítě ví, že viry mají obrovskou schopnost adaptovat se na nové hostitele. Dále k šíření nových virů přispívá oteplování planety, v Číně přelidněnost a také rychlejší způsob dopravy. Virové epidemie způsobené novými viry jsou celkem běžné. V roce 2002 to byl SARS (Čína - netopýři), 2012 MERS (Arábie - velbloudi). Tyto epidemie způsobily viry příbuzné se současným virem. Dalšími novými viry se lidé nakazily v roce 1976 - Ebola - antilopy nebo třeba prasečí chřipka(2009 - Mexiko - prasata). U ptačí chřipky byl zaznamenán přenos na člověka, ale ne z člověka na člověka, ale předpokládá se, že v dohledné době vir zmutuje a dojde k pandemii. Příbuzný vir ptačí chřipky způsobil epidemii Španělské chřipky po první světové válce. HIV je taky celkem mladý vir.

Mašín 81182 16.02. 15:16
Ono se tomu válení na prognosťáku říkalo práce? A co tam Zeman tak zajímavého vytvořil, když tam \"pracoval\"?

Anonym 86830 16.02. 12:38
Na těch toaletách by mu to sedělo nejvíc.

Anonym 46158 16.02. 12:19
Pánek a Benda jsou fosilie,které jsou úplně mimo reálný život.Reportaz o Bendovi ukazuje jak jeho práce spočívá v ukazování novým poslancům kde jsou toalety.Zy ty prachy,no neber to.

Anonym 86830 16.02. 12:10
Typla bych si, že koronavirus je test, který se vymkl z rukou.

Anonym 86830 16.02. 12:09
Zeman pracoval v prognostickém ústavu, knedliku. Benda šel do PS rovnou po dětství.

Anonym 86830 16.02. 12:07
12. 2. 2020 Tisk článkurnVLADISLAV ŠURYGIN vypočítává masivní přesuny armád NATO na hranice s Ruskem a nenechává nikoho na pochybách, že USA hodlají rozpoutat velký válečný konflikt dřív, než Rusko uzavře pakt s Čínou.rnNa ruských hranicích v těchto dnech začínají nejmohutnější manévry za posledních třicet let s přesunem vojsk z USA do Evropy. Cvičení se budou konat současně v Polsku, Gruzii a pobaltských zemích. Celkem bude z USA přesunuto 20 tisíc vojáků. Dalších 9 tisíc přibude z amerického kontingentu trvale umístěného v Evropě. Do cvičení se navíc zapojí 7.00 vojáků americké Národní gardy a 750 záložníků.

Anonym 86830 16.02. 12:06
Je to venku: Doznání gruzínských snajprů. Poslední střípek do mozaiky zločinu na Majdanu - poučení pro náš listopadový Majdan. Někdo to celé vyvolal a financoval. Zajímá to ještě někoho? Dočkáme se jednou zde?

Anonym 86830 16.02. 12:04
Čtěte ZDE: Skandální Petříčkova návštěva na Ukrajině: Ani slovo k výročí masakrů. Oslava vrahů a jejich ochránců? Zákon o banderovcích jako výsměch českým a polským obětem. Vlajka Ukrajiny nad Pražským hradem?

Anonym 86830 16.02. 12:03
Mělo by zajímat rnNo a fčil je chybějici kus mozajky tady - už je potvrzene, kdo střilal. Budu citovat Terezu Spencerovou: \"..v lednu 2014 dorazily do Kyjeva čtyři desetičlenné skupiny gruzínských ozbrojenců, kteří doma plnili politické zakázky Saakašviliho režimu? při potlačování demonstrací nebo únosech a mizení? nepohodlných podnikatelů.. na letištích v Tbilisi i Kyjevě prošli i se zbraněmi bez kontrol a s falešnými doklady, což zařídili šéf ukrajinského postmajdanského parlamentu Parubij, poslanec Jaceňukovy Lidové fronty Pašinský a americký vojenský instruktor Brian.. Pašinský s dalším poslancem Parasjukem poté 20. ledna 2014 stříleli do demonstrantů na Majdanu z balkónu konzervatoře, Pašinský velel, kdy střílet a kdy opustit palebné pozice.. v hotelu Ukrajina palbu řídili Parubij a Saakašviliho poradce Mamulašvili.. aneb advokát tří gruzínských snajprů popisuje, co jeho mandanti vypověděli před běloruskou prokuraturou, protože ta ukrajinská o jejich výpovědi nemá zájem.. chtějí mluvit, protože si myslí, že si tak uchrání život, neboť prý mnozí jejich krajané, kteří se účastnili zločinů na Majdanu v roce 2014, začali mizet a umírat za podivných okolností.? rnrnOtazka zni - zajima to ještě někoho?

Anonym 46158 16.02. 11:44
Mysine,ty víš všechno,všude jsi byl a když ne,tak se tam určitě chystáš.Vysvetli mi proč se korona virus teď tak rozšířil.Cinane ji hady a netopýry celá staletí,tak proč teď,když Čína šlape úsakum na paty? Konspirační teorie moc nemusím,ale je to divné.

Mašín 81182 16.02. 11:08
Na Protiproudu nepřinesly žádné důkazy, pouze směsici fantasmagorických myšlenek. S tímto bludem přišla pouze OAN. Žádné jiné americké médium tento nesmysl nepřinesl. Jedná se o Trumpovskou TV, která je založená na konspiračních teoriích, podpoře Trumpa a Ruska. Trump této TV dal privilegium sídlit v Bílém domě. Jeden čas tato TV zaměstnávala náckovského konspirátora Jacka Posobieca. Zaměstnancem této TV je i zaměstnanec ruského Sputniku(vlastněný ruským státem) Kristian Brunovič Rouz. Ono kdyby si neměl v tý svý palici nas.áno, tak by si zjistil, že Saakašvili ani nemohl použít gruzínské elitní ostřelovače, protože v té době už nebyl prezidentem Gruzie a byl v opozici, toho času v emigraci.

Mašín 81182 16.02. 10:52
Ludvánku, Benda nikdy titul JUDr. neužíval, takže logicky ho ani nemohl přestat užívat. Stejně tak jako Benda nikdy nepracoval, tak ani Miloš Zeman nikdy nepracoval.

Ludva 46192  39 let 16.02. 05:09
Na protiproudu cezet se můžete dočíst,ze jak se doposud tvrdilo,ze Majdan na ukrajine ridily tajne sluzby usa a čučkaři eu,s cílem vyvolat válku s ruskem,včetně najatých gruzinskych ostrelovacu na strelbu do vlastnich řad a likvidaci tehdejsiho prez. Janukovyce. Uz i americka media zverejnila utajovane skutecnosti,jen media v eu musi mlcet a kecat o koronaviru.

Ludva 46192  39 let 16.02. 03:26
Myšíne kradenej rohlíku,až když to prasklo,přestal titul užívaj,jinak nikde a nikdy nepracoval,celý život až doposud je příživníkem v poslanecké sněmovně Benda ml. z ODS

Anonym 86830 15.02. 19:28
Bém, to pako, si usmyslel, že v Praze bude Olympiáda! Jenom aby schrábnul prachy za nominaci. Muselo mu být jasné, že to nikdy neprojde, prej Praha Olympijská..ha ha ha.., d.bil.

Anonym 86830 15.02. 19:21
Opencard měl odskákat Bém, lidi kolem něj a jeho zlodějská ODS. Ten Hudeček nebo Svoboda byl jen výsměch justiční mafie, zatímco Bém se mohl drze chechtat do očí.

Mašín 81182 15.02. 19:03
Jen jsem přihlížela a na HIV testu jsem pak byla

Mašín 81182 15.02. 19:02
Kavárna a voliči demobloku samozřejmě nikdy nepochopí, že po.novečírky jsou důležitou součástí boje pana prezidenta proti migrantům a Sudeťákům!

Mašín 81182 15.02. 19:01
Každopádně lhát ji naučil taťka velmi dobře.

Mašín 81182 15.02. 19:01
10 stupňů ke lhaní. Oblíbenou televizní soutěžní hru výhra rodina Zemanových. Potvrzeno dokonce i soudně..a to několikrát.

Mašín 81182 15.02. 19:00
Kdyby to byvala priznala rovnou, udelala by lepe. Takhle jen potvrzuje, ze cela ta jejich familie neni schopna ani jeden den v roce rikat pravdu.

Mašín 81182 15.02. 19:00
Ulhané jablko nepadá daleko od stromu.

Mašín 81182 15.02. 18:59
je mi jedno co dělá ve volném čase, ovšem je vidět, že chorobné lhaní je v té rodině dědičné.

Mašín 81182 15.02. 18:58
Pro Zemanovu galérku je lhaní normální. Ostatně, lži a podvody s financováním kampaně dostaly 2x notorického alkoholika a nenávistného starce, Zemana, do prezidentského úřadu.

Mašín 81182 15.02. 18:58
Ta průprava v bezostyšném lhaní je znát. Jde jistě o rodinné stříbro.

Mašín 81182 15.02. 18:56
Babišova Idnes: 14. února 2020 16:14rnKateřina Zemanová (26) přiznala v rozhovoru pro časopis Téma svou účast na po.novečírku. Ten se konal před sedmi lety, prezidentova mluvčí tehdy citovala Zemanovou s tím, že jde o podvrh.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16860

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti