Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 2700

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Jiří 46288 17.05. 11:54
Paní anonymko 86830! Máte také krásného koníčka! Co se týká lokality,tak já jsem úzce specializován na Terezské údolí a okolí! Neboť jsem náměšťský patriot! V Náměšti působili různí vědci,psali,ale nefotili! Často jsem četl,že tam a tam se vyskytuje vzácná rostlina! Říkám si,tu máme v Náměšti také! To tak nemůžu nechat a tak jsem nafotil a vydal publikaci s názvem : Přírodní park Terezské údolí! ( fotka Kalouse ušatého je na titulní straně! ) V Olomouci jsem se obrátil na nakladatele! Ten mi řekl,že se knížka neprodá,že je to regionální dílo! Tak jsem ji vydal sám za finanční podpory mé sestry,která žila v USA! Jaký byl výsledek! Publikace se prodala všechna,ještě po mě chtěli,ale já už jsem neměl! Měli o ni zájem na školách,ale i vědci bilogové! Tak samozřejmě i místní,co tam žijí! Je natočený pěkný film na 1|2 hod.o Terezském údolí s hercem Lakomým! Já jsem jim dělal poradce protože nevěděli,kde vzácné a chráněné rostliny rostou!

Anonym 86830 17.05. 11:31
Ze mě se stává fotograf tam, kde to mám ráda - v jednom místě v Chorvatsku. Začalo to tak, že jsem odtamtud chtěla mít co nejvíc vzpomínek a památek (takže mám už 11 let, co tam jezdím, vyfoceno všechno asi 10x), pak jsem si začala vybírat, co jo a co ne, a nakonec jsem se soustředila i na detaily - a ne jenom fotek, ale i filmování, protože už mi nestačilo, že jsou to jen fotky, chtěla jsem živý autentický záznam, a pocit, že když si to pustím, aby to bylo, jako když tam jsem, což se povedlo, když jsem těch záběrů taky dost vyházela. Mám taky \"zážitečky\", třeba mrňavou ještěřičku, která se zastavila uprostřed chodníku, když jsem šla na pláž s věcmi. Zpomalila jsem, odložila věci, připravila foťák (který funguje i jako kamera) a myslela jsem, že uteče. Koukala na mě jedním okem nahoru, já na ni mluvila \"láskyplně\" :-) a přibližovala jsem se pořád blíž. Udělala pár kroků, zase mi čuměla nahoru do očí, až jsem byla až u ní a tu prťavou ještěřičku mohla natočit. Až když jsem to měla, tak jsem se taky odvážila až k ní, a teprve když byl foťák tak blízko ní, utekla. Ale tak, že to vypadalo, jako by si chtěla hrát dál, jenom poutekla..:-) Ze mě se stává fotograf a filmař vlastně jenom tam, v přírodě. Filmuju vlaštovky před deštěm, vrabčáka poskakujícího zvědavě z chodníku na pláž mezi lidi (kteří si ho ani nevšimli, na rozdíl ode mě..:-)) Příroda je velká paráda. Kam se hrabou lidi..

Jiří 46288 17.05. 10:49
Paní anonymko 86830! Měl jsem v pandemické době dilema! Na jedné straně byl zákaz volného pohybu na druhé straně bylo sděleno,že do lesa můžeme! Teď už dilema nemám,zákaz volného pohybu je zrušen! Hlavně aby to vydrželo a nepřišla 2. vlna Covidu! Máte stejné estetické cítění přírody jako já! I ta obyčejná květinka je krásná a když se foto povede mám velkou radost! Je v tom i adrenalin,když objevím něco krásného nebo vzácného! Před léty jsem vyfotil v Terezském údolí sovu - Kalouse ušatého! Vypadá jako bych ho vyfotil teleobjektivem,ale ten jsem neměl! Nejprve jsem Kalouse vyfotil z dálky,aby byl důkaz,že se tam vyskytuje! Potom jsem se k němu stále přibližoval a fotil! Přiblížil jsem se k němu na 2 m a Kalous neuletěl! Měl zavřené oči! Protože jsem ho měl už vyfocen?ho,tak jsem zašramotil větví a nevadilo by kdyby uletěl! Kalous otevřel oči a neuletěl,tak jsem ho zas vyfotil! Je také ve fotogalerii,ale v té druhé menší! Pak jsem na skále vyfotil výry tak z 5 m,ale ti uletěli! Jsou tam vyfoceni také! Příroda je krásná!

Anonym 86830 17.05. 10:40
Novotný žije v nenávisti a mohl si na svou stranu přitáhnout dost stejně nenávistných bbllbečků, kteří jsou jenom zbbllblí, ale ve skutečnosti neznají nic jen tu svou nenávist. Klaus ml. by mohl zabodovat u těch všech ostatních. Takže jde jen o to, jaký tam mají poměr stejných d.eb.bilů jako je Novotný.

Anonym 86830 17.05. 10:33
Kdyby to pako Novotný neměl za přátele stejný paka, a kdyby jich v Řeporyjích nebylo tolik, tak by to o Klausovi ml. byla dobrá zpráva. Obávám se ale, že je to část Prahy, která se blby jen hemží - viz zvolení té praso-opice.

Jiří 46288 17.05. 10:29
Odsun Němců po válce byl naprosto nezbytný! Před válkou byli Sudeťáci naši úhlavní nepřátelé! Mnoho Českých rodin bylo z pohraničí vyhnáno!

Anonym 86830 17.05. 10:28
Jiří, to byla mystifikace. Nejsem slavná zpěvačka :-). Nemusíte pátrat.rnTy vaše fotky se mi líbí, je vidět, že se vyznáte, jste profík. Takových detailů si všimne málokdo. Pocházím z venkova, a i ty \"úplně nejobyčejnější\" kytičky (na louce, v lese, u škarpy..) mě fascinují, všechny, třeba i pomněnky. Jinak já si fotím přírodu taky digitálně s tou výhodou, že si člověk hned vyhodí ty nepovedené. Příroda je to nejlepší, co se dá fotit. Takže teď už se vůbec nedivím, že jste tolik chtěl vyjet do přírody v době, kdy jsme se všichni báli vystrčit nos. :-)

Anonym 46117 17.05. 10:26
Pokud nesouhlasí Kalousek,tak je opatření ohledně Smartwingsu v pořádku,hlupacku Mrsine.

Mašín 81182 17.05. 10:24
Klaus ml. bude v Praze kandidovat proti Novotnému.

Mašín 81182 17.05. 10:20
Koho jsme to po válce vyhnali? V Německu je dnes víc Slovanů než u nás

Mašín 81182 17.05. 10:17
Narážel tím na spoluvlastníka Smartwings Jiřího Šimáněho, který za komunismu pracoval ve firmě Strojexport a na přelomu osmdesátých a devadesátých let byl dokonce obchodním zástupcem firmy v Zambii. Jeho bývalý kolega z tehdejších dob a dnešní premiér Andrej Babiš také pracoval v podniku zahraničního obchodu.

Mašín 81182 17.05. 10:17
Odmítavý názor zastává i bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) už v minulosti připomněl, že pokud by firma měla vážné finanční problémy a mohl přijít její úpadek, tak by to nemělo žádný fatální vliv na českou ekonomiku a českého zákazníka. Pan Šimáně je možná strategický partner pana Babiše, to by ale neměl být důvod pro plýtvání vzácnými zdroji,? řekl Kalousek.

Mašín 81182 17.05. 10:16
Podobný pohled má i hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček, podle kterého by také měl stát zachraňovat strategické společnosti. Vzhledem k nadměrným kapacitám jiných leteckých společností v Evropě nehrozí, že by zánik Smartwings vedl k izolaci České republiky ve vzdušném prostoru. Rovněž nehrozí, že by vznikl monopol, protože na trhu zbude dost jiných leteckých společností. Nevidím tedy pádný důvod, proč by stát měl do Smartwings vstupovat. Pravděpodobně by to vedlo jen ke zbytečným nákladům, které by nakonec musel zaplatit daňový poplatník,? řekl

Mašín 81182 17.05. 10:15
Podle něj strategický podnik neznamená mít hodně zaměstnanců, ani vysoké odvody, které platí všechny firmy stejně. Strategičnosti si obájíme u bezpečnosti, ale pro bezpečnost stát skutečně nepotřebuje nakupovat aerolinku,? dodal Stroukal.

Mašín 81182 17.05. 10:15
Ekonomové tvrdí, že se rozhodně nejedná o strategický podnik, který by musel stát subvencovat. Pokud bychom se bavili čistě o pomoci, potom máme k dispozici jasně nastavené státní garanční programy COVID a Smartwings můžou zažádat jako každý jiný. Kvůli poklesu příjmů ale pravděpodobně úvěr nedostanou, proto hledají cesty jinudy. Nicméně zažívají realitu desítek tisíc drobných podnikatelů, kteří řeší stejný problém. Proč by ale stát měl pomáhat zrovna jedné z mnoha a ostatním ne? Stát má jedinečnou možnost ukázat, že se nesnaží zachraňovat jen ty velké s bohatým lobbistickým oddělením. Ať je férový a dává stejné podmínky Smartwings jako pekárně na rohu. Jinak jsme na cestě k tomu nejhoršímu ze všech světů. Tvrdému kapitalismu pro chudé, ale socialismu pro bohaté,? řekl dříve hlavní ekonom Roklen Dominik Stroukal.

Mašín 81182 17.05. 10:13
Podle něj je totiž speciální pomoc letecké společnosti ze strany státu vyloučená. Smartwing si nezaslouží jakoukoliv podporu od českého státu nad rámec toho, co dostaly jiné společnosti. Rozhodně to není strategický podnik, protože nevykonává konektivitiy do klíčových destinací a tak dále. Peníze, které by stát musel do této firmy vydat, by se měly vynaložit jinak a lépe,? řekl

Mašín 81182 17.05. 10:13
Pirátský poslanec napadá také argumenty spolumajitelů Smartwings Jiřího Šimáněho a Romana Vika, že se jim podařilo ČSA prostřednictvím tehdejší firmy Travel Service zachránit. Do zisku se totiž ČSA dostaly už v roce 2015, kdy v nich ještě měl Travel Service toliko minoritní podíl ve výši 34 procent jejich základního kapitálu. Když díky vašemu osobnímu přispění Travel Service v únoru 2018 odkoupil zbývající podíl státu (19,74 procent), a to společně s podílem Korean Air (44 procent), měly za sebou ČSA už třetí ziskový rok v řadě. O roli Smartwings (Travel Service) coby zachránce ČSA tak nemůže být ani řeč,? uvedl Lipavský.

Mašín 81182 17.05. 10:12
S případnou pomocí letecké společnosti nesouhlasí jak ekonomové, tak i opoziční politici. Pirátský poslanec Jan Lipavský proto interpeluje Karla Havlíčka, Andreje Babiše i Alenu Schillerovou, proč se domnívají, že firma je strategickým podnikem. Lipavský proto srovnává, že flotila letadel ČSA je totožná, jako u aerolinky RwandAir. Jedinými rozdílem mezi ČSA a RwandAir je ovšem to, že posledně jmenovaný dopravce poskytuje služby na vyšší úrovni. Služby poskytované ČSA jsou hodnoceny v relevantních mezinárodních ratingových žebříčcích kvality služeb leteckých dopravců jako vysoce podprůměrné, když se ČSA umísťuje v poslední čtvrtině zhruba 100 hodnocených dopravců,? uvádí Lipavský v interpelaci.

Mašín 81182 17.05. 10:11
Firma totiž také uvádí, že je český národní letecký dopravce? a dokonce navrhuje, jakou formou by měla vláda Andreje Babiše pomoci. Podle společnosti ostatní vlády pomáhají aerolinkám státními subvencemi, státními úvěry, zárukou za úvěr u komerčních bank, kapitálovým vstupem do společnosti, znárodněním nebo úplným převzetím či nákupem akcií společnosti. Že je firma polovičně vlastněná čínským fondem CITIC, se ale na stránkách nikde neuvádí.

Mašín 81182 17.05. 10:10
Aerolinky Smartwings se rozhodly dotlačit stát k pomoci a vsadily i na cílený lobbing. Firma se o to snaží i prostřednictvím nové stránky, kde uvádí příklady, jak pomáhají leteckým společnostem ostatní státy, a také důvody, proč by stát měl do firmy pumpovat peníze. Ekonomové se ale shodují, že žádná společnost by neměla získávat před druhou výhodnější podmínky, a to ani aerolinky, které v žádném případě nejsou strategickým podnikem. Na ministry se proto valí interpelace, proč firmu považují za důležitou.

Mašín 81182 17.05. 10:07
Vadí mi, že neumí jazyky, vetoval Babiš Šmardu. U Schillerové to je nejmenší problém

Jiří 46288 17.05. 09:16
Paní anonymko 86830,slavná zpěvačko! Vypátrat Vás není možné! Chtěl jsem se pochlubit na Městyse,že jsem dostal pochvalu od slavné zpěvačky,ale musím to oželet! Ikdyž nevím kdo jste Vaše písně jsou jistě krásné,jinak by jste nebyla slavná! To se mi líbí,že jste se znala s Karlem Gottem!

Jiří 46288 17.05. 06:35
Paní anonymko 86830! Jsem rád,že se Vám fotogalerie líbí! Moje fotografická tvorba je dokumentárně - ilustrační! Což znamená,že dokumentuji určitý druh ať už rostlinný,nebo živočišný,který se na území Terezského údolí a v okolí vyskytuje! Ilustrační znamená,že se snažím,aby fotka vypadala pěkně! Všechny fotky se také nepovedou,ale máme digitální fotoaparáty,tak FOTA co se nepovedla ,tak vymaži a nechám tam jen FOTA pěkná! Máte být údajně slavná zpěvačka! Budu pátrat po Vašem jméně,protože pochvala od slavné zpěvačky je pro mě důležitá! Jestli bydliště v Ostravě,tak mě napadají hned 3 jména slavných zpěvaček! Až zjistím Vaše jméno,tak zase já budu nadšen Vašimi písněmi!

Anonym 86830 16.05. 23:48
Jiří - veliká pochvala, podívala jsem se na fotogalerii a úplně jsem žasla.

Jiří 46288 16.05. 17:36
Rozumím! Zpráva na Váš Email již odeslána!

Anonym 46117 16.05. 17:35
Zaavvináaccčem myslim .

Anonym 46117 16.05. 17:33
malé cezet

Anonym 46117 16.05. 17:32
Tečka

Anonym 46117 16.05. 17:27
seznam

Jiří 46288 16.05. 17:26
Tak jestli je to tak,tak už Vám píši na Váš Email!

Anonym 46117 16.05. 17:26
zzaavnnaac bez zdvojených hlasek

Anonym 46117 16.05. 17:22
Jiří,Vy hrajete závodně i šachy,klobouk dolů.Ten mail není složitý.malapani

Jiří 46288 16.05. 17:18
Zapoměl jsem,že zítra je neděle! Tak na městys Náměšť na Hané volat v pondělí!

Jiří 46288 16.05. 17:14
Pokud by nějak váhali,tak jim napište Email,ať mi ho přepošlou a já už se s Vámi spojím!

Jiří 46288 16.05. 17:11
Paní anonymko 46117! Váš Email se nezobrazil! Jedinou možnost jak se na kontaktovat je zítra najít kontakt na městys Náměšť na Hané! Tam jim zavolat,aby Vám,dali na mě kontakt! Buď tel.,nebo Email! Věřím,že Vám vyhoví! A pak mi zavolejte,nebo napište a domluvíme se!

Anonym 86830 16.05. 16:20
No tak ta jim toho o koronaviru asi řekne.. (Možná vymyslela vakcínu) :-)

Anonym 46117 16.05. 15:56
CNN u uvedla,že má být přítomna posahana Greta na konferenci o covidu.Debatu pořádá CNN a veřejnost i odborníci nechápou proč zrovna Greta se má této rozpravy účastnit,nechápu taky.

Anonym 46117 16.05. 15:40
Koncovka po tečce je c a z

Anonym 46117 16.05. 15:36
tečka

Anonym 46117 16.05. 15:36
seznam

Anonym 46117 16.05. 15:35
Pokusím se teď dohromady. malá paní

Anonym 46117 16.05. 15:32
Pane Jiří,nepochlubil jste se,že jste napsal dvě knihy.Besedu ve škole jsem našla,fotky Terstského údolí taky.Priroda mi připomíná údolí Odry před Ostravou,je to nádhera.Mail se pokouším napsat,ale nepousti mě to.

Mašín 81182 16.05. 14:12
Další tunel

Mašín 81182 16.05. 14:11
Byznys smartwings byl vozit lidi co se chtej koupat v Egypte ,Recku atd..Za A,to muzou s kymkoliv,za B ,plati to vicemene jen pro ty co chteli litat z Prahy a se Smartwings.A hlavne ,minimalni obsluznost na letistni huby v realu.Nebyli ani levnejsi ani lepsi nez konkurence a ani v nicem strategicti.Maximalni v tom ze se zopakuje opet kolotoc s pokusem nekam zhodnodit momentalně prakticky bezcenou znacku kdysi statniho dopravce CSA ,kterou kupodivu znehodnotily totozne osoby co se ted sletavaji nad moznosti statni pomoci pro Smartwings.

Mašín 81182 16.05. 14:09
V roce 2014 se společnost Smartwings umístila jako 3. nejdražší nízkonákladová letecká společnost z celého světa na žebříčku serveru Aletenky, přičemž průměrná cena letenky byla 185 euro. V hodnocení Skytrax v roce 2016 se Smartwings dostaly mezi 21 nejhorších leteckých společností světa, dostaly dvě hvězdičky z pěti

Mašín 81182 16.05. 14:07
Kupte to, a udělejte Tvrdíka ředitelem

Mašín 81182 16.05. 14:06
Z toho dvojministra se chce člověku brečet. Chce koupit naprosto zbytečnou a nevýdělečnou firmu se 40 pronajatými letadly, kterou může nahradit jakýkoliv komerční zástupce, který to bude dělat levněji a lépe.rnrnMísto toho tenhle koxot ve spojení se skvělou angličtinářkou Schillerovou chtějí utratit peníze všech obyvatel ČR, aniž by byla naděje, že z toho ti obyvatelé něco budou mít. Jediným beneficientem téhle transakce je miliardář Šimáně, naproti tomu 10 mli. okradených obyvatel ČR. Ale věřím, že Mára Prchalů koblihářům vysvětlí, proč to se to vyplatí..

Mašín 81182 16.05. 14:06
Pokud nákup bude z peněz p. Ministra, pak je to v pořádku. Může to koupit i Agrofert, ale proč to máme platit z daní?

Mašín 81182 16.05. 14:05
Tak miliardářovi se bude pomáhat a obyčejným lidem nepřijde ani koruna a to musejí zvládnout ty kecy v televizi. Do schránky jsem ještě nedostal ani tu jednu roušku co mám na začátku přislíbili. To už ten Andrej Bureš moc a moc přehání.

Mašín 81182 16.05. 14:02
S koronavirem se už v Česku setkalo i půl milionu lidí, tvrdí v rozhovoru pro MF DNES lékař a politik Martin Kuba. Své tvrzení zakládá na vlastním testování kolektivní imunity z jižních Čech, které je prý kvůli jiné metodologii přesnější než to vládní ukazující promořenost české společnosti pouze v řádech jednotek promile.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti