Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 2250

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 5822 04.01. 07:02
České republice se píše v zahraničí konečně také pozitivně. Novináři z ostatních zemí totiž v posledních měsících rozebírali hlavně problémy premiéra Andreje Babiše, a to ať šlo o trestní stíhání nebo střet zájmů. Do prestižního The New York Times se Babiš dostal hned několikrát jako typický příklad oligarchy, který zneužívá svého postavení při získávání evropských peněz.rnrnDruhým důvodem, proč bychom z článku měli mít radost, je fakt, že se nyní opět veřejnost v zahraničí dozví, že ne každý Čech je zároveň voličem Andreje Babiše a Miloše Zemana. Jistě, téměř všechna média se věnovala samotným demonstracím s těmi statisícovými na pražské Letné v čele, ale ukázat konkrétní osobnosti a činy je další krok pro to, aby i pro nezainteresované čtenáře získalo dění v České republice další rozměr.rnrnTřetí bod, který je nutné zmínit, je samotný Mikuláš Minář. On i jeho kolegové si zaslouží ocenění, to je samozřejmě, v tomto textu bychom ale rádi zdůraznili dvě věci, které stojí za pozornost. Ve vývoji demonstrací je zjevné, že organizátoři jsou schopni naslouchat svému okolí a posouvat se dál, tedy zjevně i přijmout kritiku. To je velmi důležité. A zadruhé: spolek Milion chvilek ukázal, že bez odvahy nelze dokázat vůbec nic. Když bylo poprvé oznámeno, že se bude demonstrovat na Letné, autorka tohoto textu byla velmi skeptická k tomu, jak by se taková akce mohla podařit. A podařila se.rnrnA co je vůbec nejdůležitější? Spolu s Mikulášem Minářem byli deníkem The Times oceněni všichni aktivní občané, kterým záleží na doopravdy lepší budoucnosti České republiky. Všichni, kdo jsou ochotni ve svém volném čase trávit čas v ulicích a ukázat, že se nesmíří se lží, manipulací a ohýbáním práva. Svět to vidí. A proto mají protesty smysl, ať někteří skeptici pořád dokola opakují, že jsou zbytečné. Článek v The Times je jen další důkaz.

Anonym 5822 04.01. 07:02
O České republice se píše v zahraničí konečně také pozitivně. Novináři z ostatních zemí totiž v posledních měsících rozebírali hlavně problémy premiéra Andreje Babiše, a to ať šlo o trestní stíhání nebo střet zájmů. Do prestižního The New York Times se Babiš dostal hned několikrát jako typický příklad oligarchy, který zneužívá svého postavení při získávání evropských peněz.rnrnDruhým důvodem, proč bychom z článku měli mít radost, je fakt, že se nyní opět veřejnost v zahraničí dozví, že ne každý Čech je zároveň voličem Andreje Babiše a Miloše Zemana. Jistě, téměř všechna média se věnovala samotným demonstracím s těmi statisícovými na pražské Letné v čele, ale ukázat konkrétní osobnosti a činy je další krok pro to, aby i pro nezainteresované čtenáře získalo dění v České republice další rozměr.rnrnTřetí bod, který je nutné zmínit, je samotný Mikuláš Minář. On i jeho kolegové si zaslouží ocenění, to je samozřejmě, v tomto textu bychom ale rádi zdůraznili dvě věci, které stojí za pozornost. Ve vývoji demonstrací je zjevné, že organizátoři jsou schopni naslouchat svému okolí a posouvat se dál, tedy zjevně i přijmout kritiku. To je velmi důležité. A zadruhé: spolek Milion chvilek ukázal, že bez odvahy nelze dokázat vůbec nic. Když bylo poprvé oznámeno, že se bude demonstrovat na Letné, autorka tohoto textu byla velmi skeptická k tomu, jak by se taková akce mohla podařit. A podařila se.rnrnA co je vůbec nejdůležitější? Spolu s Mikulášem Minářem byli deníkem The Times oceněni všichni aktivní občané, kterým záleží na doopravdy lepší budoucnosti České republiky. Všichni, kdo jsou ochotni ve svém volném čase trávit čas v ulicích a ukázat, že se nesmíří se lží, manipulací a ohýbáním práva. Svět to vidí. A proto mají protesty smysl, ať někteří skeptici pořád dokola opakují, že jsou zbytečné. Článek v The Times je jen další důkaz.

Ludva 46443  39 let 03.01. 23:07
Marceláku alias Mašíne,komunisty kovaný máš v rodině hlavně ty. Ti co se bijí do prsou,jací jsou to hrdinové v boji proti komunismu jsou hlavně bývalí komunisti jako třeba Svěrák,Khalousek atd. Že má někdo vlastní rozum a jiný názor neznamená,ze je komanč. Největší kápo komunisti jsou v Bruselu a na ;? filmy se nedívám. To si raději přečtu knihu či net. Dobrou noc všem dobrým lidem a mír v Evropě.

Marcela 9466 03.01. 22:49
Doufám,že se vy swině komunistický,Stanislavo a Ludvo koukáte na film Občanský průkaz.Čert vás vem.

Anonym 86830 03.01. 22:32
Ludva ti to natřel, Mašíne.. Ty a tvoje partička zdejších maggorek se vezměte za ruce a choďte poslouchat hloupě čtené bláboly nastrčeného tajtrdlíka Mináře, odpudivého netáhla. Tady jste jen směšné figurky.

Ludva 46443  39 let 03.01. 22:31
Právě na čt radostí stříka z kdu čsl,celej spocenej,ze je dobre co ušáci provedli

Ludva 46443  39 let 03.01. 22:11
Ps. Válka v syrii netrvá od loňského roku,nemystifikuj,zajímej se,pátrej nebuď hnida

Ludva 46443  39 let 03.01. 22:10
Však ano a ty tankery to potom vozily i do evropy a utoky na tankery byly v dobe kdy v syrii nebyli jeste ani rusáci. Jsi marnej případ lháře.

Mašín 81182 03.01. 22:04
Ludvánku motá se ti jazyk: Ludva 46443 39 let03.01. 19:40rnSulejman bojoval proti islámskému státu a pokud naridil tehdy utok na americke tankery,tak proto ze prevazely kradenou ropu s turkama ze syrie. Takze tak.

Ludva 46443  39 let 03.01. 22:03
Gumo Mašíne čti pozorně C jako cisterny jedou a T jako tankery plují ,K jako krádež ropy ze syrského území tureckem a amerikou. Perský záliv a další tvoje pšouky si nech a netapetuj,aby jsi schoval svoji hloupost.Mystifikátore a demagogu

Mašín 81182 03.01. 21:55
Ludvánku, tankery plují na moři. Sýrie má moře pouze na západě a to Středozemní. Celé pobřeží včetně přístavů je pod kontrolou Asada a Rusů. Útoky, které provedli Íránci, byli provedeny v Perském zálivu, tedy více jak tisíc kilometrů od Sýrie. Turecko sousedí přímo se Sýrií, přesněji s Kurdistánem, kde jsou také největší ropná pole v Sýrii. Většinu těchto polí kontrolují Kurdové pod ochranou Amíků.

Ludva 46443  39 let 03.01. 21:45
Nord stream 2,to je amíkům trnem v oku. Evropa nechce válku s Ruskem,tak ji demokraticky dodáme později a jinak. Muslimové v Evropě a migrace. Nějak se ten americkej dluh musí smazat,kdyz je ekonomika v (.)

Ludva 46443  39 let 03.01. 21:39
Mašíne,ty auto nevlastníš a pro stravenky si chodíš asi na sociálku.Protože zdražení ropy souvisí i se zdražením zboží,nejen pohoných hmot a jelikož ty bojovník proti drahotě v čr,by jso měl být proti tomu. A až jako odplata bude někde řádit nějaká uřešhlava v evropě,tak ať to potká tebe a ne deti či jejich rodiče. Ty by jsi měl mít zákaz plodit .

Ludva 46443  39 let 03.01. 21:33
Mašínku ty moulo,ja mluvil o utocich na tankery a ty o zálivu,tak se tobě motá hlava.Nejdříve si hňupe zjisti kde byli ty utoky na tankery,slovo tanker není letadlová loď či jiná vojenská a jako bonus pro tebe,irán nektere tankery i zadrzoval nejen s kradenou ropou ale i se zbranemi pro IS-dítě Usa a také Erdoganuv syn mel primo prsty v techto krádežich ropy ve velkém. Tvoje pšouky o nejakych klanech si nech pro mámu.

Mašín 81182 03.01. 21:11
Ludvánku, rok 2015:V jiné pozici je Kurdistán a jeho vláda sídlící v Arbílu. Jde jí především o to, aby se nemusela dělit s Bagdádem o ropné příjmy ? přičemž jen v poli u Kirkúku je ověřených 16 miliard barelů zásob, což z Iráku činí potenciální ropnou velmoc. To je příběh pro velké dějiny. Tamní aktéři ? účastníci malých dějin ? však dobře vědí, že iráckému Kurdistánu šéfují dvě rodiny, Barzáníové a Talabáníové (první klika má obsazeno křeslo prezidenta a premiéra, druhá vicepremiéra a až do loňska federálního celoiráckého prezidenta). S trochou nadsázky je veškeré ekonomické dění v iráckém Kurdistánu rozděleno mezi tyto dvě rodiny; je proto stěží představitelné, že by na hranicích s Tureckem mohla fungovat masivní pašerácká operace bez tichého svolení alespoň jedné z nich. Podle serveru Middleeasteye.org patří pašerácké cisterny firmě Nokan Group, která má úzký vztah k arbílské exekutivě?.

Mašín 81182 03.01. 21:08
Ludvánku, rok 2015: Nejbohatší těžba však probíhá na dvou polích na severu země, odkud lze ropu smysluplně vozit pouze do Turecka nebo Íránu. V obojím případě vede cesta přes Kurdistán, s nímž IS vede krutý boj o ropné megapole u Kirkúku. To není dobrá výchozí pozice ? a přesto právě tudy teče většina ropných příjmů IS. Jak to? Podle zpráv oživil Islámský stát pašeráckou síť, již založil už v 90. letech Saddám Husajn ve snaze obcházet ropné sankce USA a OSN. Z těchto polí směřují denně konvoje k turecké hranici (panarabský server Al Monitor udává přesné číslo 210 cisteren, které pendlují od polí k hranici a zpět). Tam si ropu kupují kurdistánští překupníci-pašeráci, kteří za bílého dne nakládají do svých dodávek sudy, barely a kanystry s ropou a převážejí je do Turecka.Ráno si koupíme cisternu o 26 tunách,? vysvětloval reportérům serveru Middleeasteye.net celý proces jeden z překupníků zaplatíme za ni čtyři tisíce dolarů a do odpoledne ji prodáme o pár kilometrů dál na turecké straně za patnáct tisíc.? O většinu výdělku jej sice připraví úplatky na hranicích (650 dolarů za dodávku je podle něj běžná taxa), ale pořád je to lepší živobytí než 500 dolarů žoldu.rnrnJe to také bezpečnější. Cožpak budou americké drony horší než bombardování IS? ? řekl Guardianu jiný kurdistánský pašerák, my to tady známe a nebojíme se ? budeme ropu vozit, i kdyby na nás čekala smrt, protože jinak se prostě neuživíme.

Mašín 81182 03.01. 21:04
Ludvánku, rok 2015: Druhou ? trochu nečekanou ? odběratelskou skupinu tvoří úhlavní nepřítel Islámského státu, režim prezidenta Bašára Asada. V březnu letošního roku uvalila Evropská unie sankce na syrského podnikatele George Haswáního a jeho firmu Hesco, jež se zabývá obchodem s energiemi.rnrnVyšlo najevo, že Haswání kupoval ropu z rafinerie ve městě Tabqa v centrální Sýrii, které padlo v roce 2013 do rukou Islámského státu, a prodával ji Asadovým lidem.Haswáního později citoval server Nsnbc.me; obchodník mu řekl, že tamní rafinerie běžně spravují lidé z IS společně se státními zaměstnanci, jež islamističtí radikálové potřebují jako experty. Asad za ropu podle něj platí buď v hotovosti, nebo například dodávkami elektřiny do měst ovládaných IS.

Mašín 81182 03.01. 21:01
Ludvánku, rok 2015:rnPrvní skupinou klientů, která proto ropu od IS kupuje, jsou právě lidé v oblastech, jež islamisté spravují (platí to především o Sýrii). Válka je drtivou většinou připravila o živobytí a ropa je jedním z vzácných zdrojů příjmů. Před rokem nikdo netušil, že běžní Syřané budou ochotni a schopni prakticky z ničeho postavit v řádu měsíců stovky malých primitivních rafinerií, z nichž prodávají palivo ? sice nekvalitní, ale lepší než žádné ? po kanystrech sousedům.

Mašín 81182 03.01. 20:54
Ludvánku motá se ti jazyk: Ludva 46443 39 let03.01. 19:40rnSulejman bojoval proti islámskému státu a pokud naridil tehdy utok na americke tankery,tak proto ze prevazely kradenou ropu s turkama ze syrie. Takze tak.

Ludva 46443  39 let 03.01. 20:31
Ps.pro amatéra Mašína Kurdové se s Turkama k smrti nesnáší. Dobrou spi sladce

Ludva 46443  39 let 03.01. 20:29
Mašku ty jsi vylízanej,Asad bude kupovat ropu kradenou ze svého území? Nemystifikuj a hledej pokud te zajíma pravda,se zálivem jsi prisel ty,tak nelži.

Anonym 86830 03.01. 20:27
Pochvala od lopaty Marcely nebo Mařeny by mě nutně musela urazit. Musela bych se zamyslet nad sebou :-). Jejich urážky jsou tudíž pro každého normálního člověka pochvalou.

Mašín 81182 03.01. 20:22
Ludvánku, ale Perský záliv je úplně někde jinde. A pokud jde o to pašování, tak na něm se podíleli hlavně Kurdové. Asad kupoval ropu přímo od IS.

Anonym 46583 03.01. 20:18
Marcela věří všemu.Predpovedi Nostradama,Sibyly vycházely různě upravené a přizpůsobené době vydání tak,aby pasovaly na dějinné události.Zlute nebezpečí teď vystřídal arabský svět.

Anonym 46583 03.01. 20:15
Marcelo,ty nemáš vůbec právo nazývat někoho mmagorem,protože větší mmagor než jsi ty neexistuje.

Anonym 86830 03.01. 20:15
POSTIŽENÁ SLÍDILKA MARCELA SI NĚCO UDAJNĚ(! ) OVĚŘOVALA. NEVÍ NĚKDO, CO TO JE? MARCELO, UŽ NEPIŠ, CO VĚTA, TO PERLA. :-)rnMarcela 946603.01. 19:53rnP.S.Ne udajný,ale ověřený.

Ludva 46443  39 let 03.01. 20:06
Mašínku,necucej si palec a zajímej se. Kolony tureckých kamionů fotky internet makej

Anonym 86830 03.01. 20:05
Mařeno, měla ses líp učit, nechtěj abychom tě tady doučovali my a zadarmo (pro tebe za darmo :-)). Stačí, že se sem chodí \"vzdělávat\" Marcela. Už to nejsou jen opičí hlavičky, už se kamarádí i se Švýcarskem. LOL :-)), dneska jsem se bavila. Čau, lopaty.

Ludva 46443  39 let 03.01. 20:01
Jasně a BABA VANGA prohlásila,ze baba Nemcova z odsky prestane krást i loupáky.

Anonym 86830 03.01. 20:00
Ha ha ha ..:-)), kvičte, lopaty, kvičte, děláte nám tím radost..:-)

Anonym 5822 03.01. 20:00
86830 Pro Boha nikdo nemůže zato, že jsi celý život u lopaty.

Mašín 81182 03.01. 19:59
Ludvánku a jak to Amíci s Turkama dokázali, když Perský záliv je od Sýrie zhruba tisíc kilometrů vzdušnou čarou.

Anonym 5822 03.01. 19:59
Prosím směšnou Stanču z Horní Dolní, aby opravila gramatické chyby :-))

Anonym 86830 03.01. 19:59
Marcelo, od lopaty, jako jsi ty, to pro každého nutně musí být pochvala. :-))

Anonym 5822 03.01. 19:58
Lovosická nevzdělaná sekretářka barbína se ráda zviditelňuje. Bohužel i svoje děti. Ty si to odskáčou. Už nyní je národ nemá rád, to je tristní. V podstatě něco velmi podobného, jak rodiče Gréty ji zneužívají ke svým účelům. Hnus a bída. Je něco shnilého ve státě dánském. Marcela pochopí, jelikož je vzdělaná, ostatní ne. Jo pardon Mašín také.

Anonym 5822 03.01. 19:53
Toho dne se Monika B. necítila ve své kůži už od probuzení. Rannímu make-upu věnovala sotva dvě hodiny, když připravovala dětem humry do školy, málem je zapomněla namazat kaviárem odrůdy Beluga, a dokonce ji nerozptýlily ani pravidelné tři hodiny strávené hraním mobilní hry Candy Crush. Manželka nejvýkonnějšího muže státu měla zkrátka trému.

Marcela 9466 03.01. 19:53
P.S.Ne udajný,ale ověřený.

Marcela 9466 03.01. 19:52
86830 je magor.

Anonym 86830 03.01. 19:41
Nostradamus měl údajně prohlásit, že třetí světová zažehne kvůli Blízkému východu. Možné je všechno.

Ludva 46443  39 let 03.01. 19:40
Sulejman bojoval proti islámskému státu a pokud naridil tehdy utok na americke tankery,tak proto ze prevazely kradenou ropu s turkama ze syrie. Takze tak.

Anonym 46583 03.01. 19:36
Sulejman byl terorista,ale obávám se odezvy Íránu.Jen aby to nepřerostlo ve třetí světovou.

Anonym 86830 03.01. 19:36
Minář je nastrčený trpaslík stejně jako prdlouška Gréta.

Mašín 81182 03.01. 19:35
Britský list si v Minářově případě všímá jeho úspěchů, ale také zevnějšku. Pan Minář zorganizoval největší protesty v zemi od roku 1989, posledního z nich se účastnilo přes 250 tisíc lidí, a je tak klíčovým politickým hráčem české politiky,? píšou The Times.rnrnJeho autoři neopomněli ani to, že Minář na veřejnosti vystupuje téměř výhradně v oblečení hořčičné barvy. I díky zrzavým vlasům pak hlavní tvář protivládních protestů přirovnávají k herci Damianu Lewisovi, který hrál majora Richarda Winterse ve válečném seriálu Bratrstvo neohrožených, mezi jeho významné role patří také seržant v sérii Ve jménu vlasti.

Mašín 81182 03.01. 19:34
Britský deník The Times zařadil předsedu spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláše Mináře na svůj seznam 20 vycházejících hvězd letošního roku. Připomíná, že právě Minářovi se 30 let po pádu komunismu podařilo do ulic svolat statisíce lidí, které protestují proti současné vládě Andreje Babiše i jeho osobě. Vedle šéfa Milionu chvilek se mezi hvězdnou dvacítkou ocitl kupříkladu hlavní organizátor hongkongských protestů Jimmy Sham nebo 14letá španělská princezna Leonora.

Anonym 86830 03.01. 19:31
Hayzelbába měla být už ve všech maňáskových podobách na horách, ale Hlavák je prý taky dobrá destinace, obědy zadarmo (pro Mařenu za darmo :-))

Mašín 81182 03.01. 19:30
Koblihy se už začínají srocovat na obranu jednoho z největších teroristů na světě. Ludvánku, ten Sulejmán má na triku raketové útoky na Izrael. Spolupracoval s Hizballáhem, Hamásem, palestinským islámským džihádem , lidovou frontou pro osvobození palestinského generálního velení a Talibanem. A jak je známo, tyto teroristické organizace mají v programu vymazání Izraele z mapy světa.

Anonym 86830 03.01. 19:27
My se osobně známe s Havají :-)) LOL

Ludva 46443  39 let 03.01. 19:27
Marceláku na té kampě,tam chodí můj pes scát,tak pij pomalu at se nenachladíš,jednokuláku vylízanej

Marcela 9466 03.01. 19:20
Bureši,ty si stěžuješ na poblémy s privátním sektorem.A co Agrofert? To je také privátní sektor,ovšem protěžovaný.S dotacemi.Tak drž ..

Marcela 9466 03.01. 19:11
Ano,podařilo se.A také nový Reflex.Článek o večírku Moniky nemá chybu.Zdravím na Kampu.

 <<nové   starší>> 

1
světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti