Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 200

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 86830 04.04. 18:35
Anonym 8683004.04. 15:12rnNení to špatný nápad. Zástupce WHO se vyslovil pro používání doma šitých roušek.Člen vedení Světové zdravotnické organizace (WHO) Michael Ryan podpořil širší používání podomácku vyráběných roušek. Vyslovil tak oficiálně to, co si myslí většina Čechů. Podle Ryan zahalování úst není špatný nápad, uvedla agentura Reuters. WHO přitom minulý týden účinnost plošného používání roušek zpochybňovala.

Anonym 86830 04.04. 18:34
Anonym 8683004.04. 15:10rnPařížský primář zoufá: Pro pár šupů jsme přesunuli všechno do Číny, teď nemáme nic. Nejen u nás, ale v celém departementu panuje extrémní nedostatek lůžek pro resuscitaci pacientů v kritickém stavu a chybí všechno: štíty, roušky, testy, léky,? řekl pro zpravodajský portál šéf urgentního příjmu nemocnice v Paříži. Jejich výrobu jsme pro pár eurocentů přesunuli do Číny a teď nám zbyly oči pro pláč,? dodal.

Mašín 81182 04.04. 17:05
Podle informací z politických kruhů se proti vzájemné spolupráci již ohradil čínský velvyslanec v Praze Čang Ťien-min. Diplomat ve věci tento týden kontaktoval vedení českého ministerstva zahraničí. Stěžoval si u něj a mluvil mimo jiné i s ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem. Čína vyjádřila nelibost už nad spoluprací samotnou, Čang Ťien-min navíc kritizoval také to, že v některých tchajwanských médiích byla věc vydávaná za mezivládní dohodu. Diplomat vyjádřil znepokojení nad tím, že by to podkopávalo politiku, v rámci níž se Česko řadí mezi země, jež neuznávají Tchaj-wan jako samostatný stát.

Mašín 81182 04.04. 17:04
Číně vadí, že Česko navázalo v s Tchaj-wanem expertní spolupráci v oblasti výzkumu a zdravotnických technologií v souvislosti s epidemií koronaviru.

Mašín 81182 04.04. 16:02
Hostinský Václav Frič: Se soudruhem Babišem se vracíme do časů socialismu. Hranice už jsou zavřené, takže už jen čekám, až přijde pan Babiš a řekne: ?Pane Frič, váš podnik byl znárodněn?.

Mašín 81182 04.04. 15:44
Nejlepší z premiérových výroků z posledních dní se ovšem týká možného otevření škol. V rozhovoru pro Blesk Babiš prohlásil, že školy mohou být otevřeny, pakliže děti budou zachovávat mezi sebou metrové vzdálenosti. Nabízí se otázka, zda předseda vlády, někdy viděl děti, které chodí do školy. Zřejmě při svém náročném povolání miliardáře neměl čas si je někdy prohlédnout.

Mašín 81182 04.04. 15:43
V rozhovoru pro své vlastní Lidové noviny premiér také tento týden řekl: Myslím si, že opatření by se mohla rozvolňovat třeba od různých služeb. Ženy ocení, pokud si budou moci zajít na kosmetiku nebo ke kadeřnici. Ale muselo by to fungovat jako třeba u zubaře, v místnosti by byla jen kadeřnice a zákaznice, přičemž zaměstnankyně by musela být samozřejmě negativně testována na koronavir. U těchto služeb bych asi začal, ale záleží to zejména na panu Prymulovi a hygieně, takže mě berte s rezervou,? řekl předseda vlády.rnrnZdá se, že pan Prymula nakonec rozhodl jinak. Přednost před těmito službami dostaly ve čtvrtek obchody s domácími potřebami, kde se prodávají ochranné pomůcky. O otevření kadeřnictví premiér jen nezávazně klábosil. Nabízí se tak otázka, zda žena pana Prymuly lpěla na dobarvení odrostů méně, než manželka premiéra, paní Monika.

Mašín 81182 04.04. 15:42
V rámci opatření byla původně uzavřena většina prodejen s výjimkou lékáren, drogérií, prodejen potravin, pohonných hmot nebo tiskovin. Postupně vláda povolila znovuotevření květinářství, tento krok se však neshledal s nadšením samotných květinářů, kteří si stěžovali, že k nim do obchodů stejně nikdo nechodí. Dále již máme otevřené autoservisy a také pohřební služby. Zavřené naopak zůstávají prodejny výpočetní techniky a spotřební elektroniky.

Mašín 81182 04.04. 15:41
Není nad autentická slova předsedy vlády. Asi budeme chtít uvolnit i nějaké obchody, protože rodiče si to vyžadují z hlediska školy ? papírnictví nebo obuv, protože samozřejmě děti rostou,? uvedl v Rádiu Z Andrej Babiš. Vláda proto zřejmě do Velikonoc dovolí otevřít papírnictví a obchody s obuví.rnrnZároveň se vláda prý chystá v pondělí povolit i zpřístupnění některých venkovních sportovišť. Venku bude totiž podle meteorologické předpovědi hezky, a tak by Češi mohli být vděční premiérovi za to, že mohou více sportovat. A že na to jejich děti potřebují nové tenisky, ze kterých během karantény vyrostly, není pochyb.

Mašín 81182 04.04. 15:41
Premiér Babiš má vyvinutý cit pro potřeby lidu vždy, když ho to nic nestojí. Čeká nás tudíž dlouhý seriál postupného otevírání obchodů a služeb. Každý drobný krůček k návratu normálního světa bude vypadat jako projev premiérovy velkomyslnosti, abychom mu mohli být jaksepatří vděčni.

Anonym 86830 04.04. 15:12
Není to špatný nápad. Zástupce WHO se vyslovil pro používání doma šitých roušek.Člen vedení Světové zdravotnické organizace (WHO) Michael Ryan podpořil širší používání podomácku vyráběných roušek. Vyslovil tak oficiálně to, co si myslí většina Čechů. Podle Ryan zahalování úst není špatný nápad, uvedla agentura Reuters. WHO přitom minulý týden účinnost plošného používání roušek zpochybňovala.

Anonym 86830 04.04. 15:10
Pařížský primář zoufá: Pro pár šupů jsme přesunuli všechno do Číny, teď nemáme nic. Nejen u nás, ale v celém departementu panuje extrémní nedostatek lůžek pro resuscitaci pacientů v kritickém stavu a chybí všechno: štíty, roušky, testy, léky,? řekl pro zpravodajský portál šéf urgentního příjmu nemocnice v Paříži. Jejich výrobu jsme pro pár eurocentů přesunuli do Číny a teď nám zbyly oči pro pláč,? dodal.

Anonym 37249 04.04. 14:48
Slanina je namachrovaný blb.

Mašín 81182 04.04. 14:34
Před časem v TV Magazínu Blesk Slanina kritizoval také kvalitu potravin Andreje Babiše. Známý kuchař konstatoval, že ve svých restauracích suroviny od Babiše nepoužívá, a když mu je nějaký dodavatel přiveze, pošle ho pryč. Na rovinu ale můžu říct, že kdybych na cestách hladověl a byly tam jen Babišovy párky, tak radši umřu hlady, než bych si od něj něco koupil,? prohlásil jasně Ondřej Slanina.

Mašín 81182 04.04. 14:34
A dále naznačuje, že restauracím Andreje Babiše se nedaří nejlépe. Proč se ho novináři nezeptají jak prosperuje Sokolovna v Průhonicích, Paloma v Průhonicích, slavné Čapí hnízdo a proč a s jakou sekerou zavřel Palomu ve Francii? Vážený pane premiére, gastro svět v Praze je malý a je mezi gastrolidmi známo, kolik milionů měsíčně dotujete ty vaše hospody, teda pardon, hospody vašeho svěřeneckého fondu,? píše Slanina.

Mašín 81182 04.04. 14:33
To je jak na tureckým trhu aneb zkusíme, co vydržej, a když budou moc mrmlat, tak to změníme. Opravdu parta profíků. Babiš furt vykládá, jak řídit stát jako firmu. Tak ať ji tak řídí, ale jako firmu bez dotací,? vyzval premiéra.

Mašín 81182 04.04. 14:33
Běžte už někam s těma hokus pokusama na živých lidech. Jste jen vysavač systému, a nebýt dotací, tak jste dávno tam, kam posíláte všechny slušné lidi, kteří na rozdíl od vás, nechtějí stát vysávat?. Tato slova posílá známý šéfkuchař Ondřej Slanina Andreji Babišovi. Reagoval tak na plán vlády, který má pomoci podnikatelům. Ondřej Slanina je tak dalším z kritiků tohoto vládního plánu.

Mašín 81182 04.04. 14:32
Kuchař Ondřej Slanina vzkazuje Babišovi: Jen vysáváte stát. Běžte už někam

Mašín 81182 04.04. 14:32
Víte, co mají společného Jiří Ovčáček, Marta Semelová, Vojtěch Filip, Ivan David, Václav Klaus mladší, Jiří Černohorský a Kateřina Konečná? Tak samozřejmě jsou to oblíbenci Parlamentních listů, to ale není v těchto dnech to hlavní. Skutečným tmelem těchto lidí z údajně různých stran politického spektra je rozhořčení nad odstraněním sochy maršála Koněva.

Mašín 81182 04.04. 14:26
Mašín 8118203.04. 19:53rnV italské nemocnici léčí nakažené pomocí transfúze krve vyléčených pacientů

Mašín 81182 04.04. 14:25
3.3.2020: Je tady plno spekulantů, já bych poprosil lidi, ty roušky a respirátory potřebují lékaři, zubaři, nemocnice. Občané to nepotřebujou. Je tady plno spekulantů, kteří ho zneužívají,? řekl premiér.

Anonym 86830 04.04. 14:22
Nejspíš se zjistí, že je \"psychicky narušený\" a pak mu ještě dají azyl. To by jim na západ od nás odpovídalo.

Anonym 86830 04.04. 14:20
Žadatel o azyl zaútočil ve Francii nožem. Dva mrtví, sedm zraněných.rnMuž ozbrojený nožem zaútočil v sobotu dopoledne ve městě Romans-sur-Isere na jihu Francie. Dva lidi zabil, dalších sedm jich zranil, uvedl list The Guardian. Pachatel byl zadržen. Muž podle svědků nejprve zaútočil v prodejně tabáku v Romans-sur-Isere 20 km severně od Valence. Napadl majitele a dva zákazníky. Následně vyšel ven a začal bodat lidi na ulici. Jednou z obětí je majitel prodejny tabáku, druhým řezník, který šel po ulici. Jeden ze zraněných je v kritickém stavu. Policie uvedla, že zadrženým je 33letý žadatel o azyl ze Súdánu. O události bylo informováno protiteroristické oddělení. Podle zdrojů muž údajně při útoku křičel Alláhu akbar (arabsky Bůh je veliký).

Anonym 86830 04.04. 13:13
WHO roušky nedoporučuje, podle nařízení vlády však lidé musí mít na veřejnosti ústa a nos zakrytá. Jak se bránit šíření koronaviru, popsala pro Seznam Zprávy bývalá ředitelka Mikrobiologického ústavu AV Blanka Říhová. Podle ní se tímto způsobem také může snížit přenos z osob, u kterých koronavirus nebyl detekován, a pohybují se volně ve společnosti. WHO se podle vědkyně stejně jako Německo diplomaticky vyzulo tím, že řekli, že roušky nebudou potřeba, protože jich není dost?. Kvůli celosvětové poptávce se ani není čemu divit. Vezměte si - u nás je deset milionů lidí. Osm milionů by nosilo roušky a měli by mít dvě za den. I kdyby jednu, tak za pět dní je to 40 milionů roušek. Navíc tohle chtějí všechny státy na světě, téměř z jednoho místa. Takže tohle nemůže nikdo pokrýt a nikdo z toho nemůže nikoho vinit,? vypočítává bývalá ředitelka Mikrobiologického ústavu Akademie věd.

Anonym 86830 04.04. 13:02
Samozřejmě, že je to rozdíl, ale to bychom po Mršínovi chtěli příliš, protože co neopíše, to neví. Problém pak nastane, když vyjdou články dva s drobným rozdílem.., to je pro něj signál k \"boji\" :-) Sám ale o tom z vlastní zkušenosti ví howno, kobliha.

Anonym 46202 04.04. 12:57
Transfuze krve a dávání plazmy je veliký rozdíl.Pochopitelne,že plazma se získává z krve.Vcera psali,že podávají plazmu z vyléčených pacientů.Dnes zase,že praktikují transfuzi.Sranda je,že Mrsin včera uvedl,že dávali krev,což nebyla pravda a dnes se v tom mácha jak kapr na suchu.

Anonym 86830 04.04. 12:52
Jde o to, jestli měli na mysli léčbu krví jako takové, nebo právě jen tou plazmou, kterou dávali kdysi i mně, což jsem měla nakonec i v závěrečné zprávě (transfuze plazmy).

Anonym 86830 04.04. 12:43
Včera se zde mluvilo o léčení a transfuzi plazmy. Jestli to řeší transfuzí krve jako takové, to tu řečeno nebylo. Reagovala jsem tedy na informaci o léčbě plazmou, jak zde o tom byla řeč. Jestli vyjde jeden den jeden článek takový nebo makový.., to je jedno. Mluvilo se zde o rozdílu plazmy a celkové krve.

Anonym 86830 04.04. 12:36
Jsi fakt takový tupec?! Mluvilo se o léčení plazmou. Jinak než braním krve ji nezískáš, wole, tady byla řeč o tom, co konkrétně léčí. Jak se k té plazmě asi jinak dostanou než braním krve. Když mně kdysi dávali transfuzi, řekli mi, že mi do dávají z krve právě \"jen\" plazmu.

Anonym 46202 04.04. 12:34
Světový šéf lékařů a hlavní epidemiolog světa Mrsin konečně vše našel na Wikipedii.

Anonym 86830 04.04. 12:30
Vy jste praví neobolševici. Ostatním lidem jde o závažnější věci než o vaše politikaření v době, kdy si momentálně můžete odstranit, co chcete, protože ostatní lidi mají jiné starosti. Klanět jste se vždycky uměli, jedno jestli na východ nebo na západ. Vaše vlastnost je předpos.anost a lezení do zadku ve všech dobách.

Mašín 81182 04.04. 12:29
plazma získaná z odběrů krve a plazmaferéz se užívá ke klinickému použití pro pacienty s projevy krvácení, oběhovým šokem, jaterním selhání, popáleninách, nebo k výrobě koncentrátů pro zástavu krvácení, imunoglobulínů a očkovacích látek.

Mašín 81182 04.04. 12:26
A jak tu plazmu asi tak získáš?

Anonym 86830 04.04. 12:23
Mršíne, šlo o léčení plazmou, nikoliv o odebírání krve, jantare.

Mašín 81182 04.04. 12:17
Komunisté z celého spektra jsou moc smutní. My jsme smutní, že Klaus junior nebránil Koněva vlastním tělem.

Mašín 81182 04.04. 12:13
STBákův stranický tisk Idnes: V severní Itálii začali doktoři aplikovat nový způsob léčby koronaviru. Nakaženému při něm provádějí transfuzi krve od vyléčeného dárce, ve které jsou již vytvořené protilátky. Výsledek této metody označili odborníci za pozitivní. Léčbu pomocí krevní transfuze chválí i čínští lékaři, kteří ji prý úspěšně testovali na tisících pacientů.

Mašín 81182 04.04. 12:09
Pokud chceš získat plazmu, tak dárce musí darovat krev. Jiným způsobem se k plazmě nedostaneš.

Anonym 46202 04.04. 12:08
Mrsine,zkus říct lékaři ať podá krev a budeš tím myslet plazmu,dopustit se trestu plného omylu,hlupacku.Obkecavas svoji neznalost a jsi trapný.

Anonym 86830 04.04. 11:49
Mršíne, zalez, ty modrá kobliho.

Anonym 86830 04.04. 11:49
Plazma slouží jako médium pro přenos cukrů, lipidů, hormonů, metabolických produktů, v omezené míře i kyslíku a oxidu uhličitého. (Schopnost plazmy přenášet kyslík je však mnohem nižší než u hemoglobinu obsaženého v červených krvinkách.)rnrnKrevní plazma je významným regulátorem acidobazické a osmotické rovnováhy.rnrnPlazma také obsahuje a přenáší látky podporující srážení krve a její obsah proteinů je důležitý pro zachování osmotického tlaku. Při poklesu obsahu bílkovin v plazmě (např. při těžké podvýživě) se z krevního řečiště do tkání dostává příliš mnoho tekutiny a důsledkem jsou otoky.rnrnOdběr krevní plazmy se nazývá plazmaferéza.

Anonym 86830 04.04. 11:48
Krevní plazma je tekutá složka krve, její nejobjemnější část. Krevní plazma má jantarově nažloutlou barvu. .. Plazma je tvořena z 90 % vodou, zbytek tvoří organické látky (7 % plazmatické bílkoviny, 2 % hormony, enzymy, vitamíny, minerální látky, glukóza, atd.) a anorganické soli (0,9 %, fyziologický roztok).

Anonym 86830 04.04. 11:47
Pro hloupého rudého klauna!! : Jaký je rozdíl mezi krví a krevní plasmou? Krevní plasma je součástí krve. Přesněji řečeno tvoří zhruba 55 % jejího celkového objemu. .. Krevní plasma hraje důležitou roli při zabezpečování správného fungování imunitního systému.

Anonym 86830 04.04. 11:27
Dovolená na další roky Cestování a svoboda.Tak do západní Evropy - kam jsme skoro celej život nemohli, tak tam to asi nepujde, to nebude ono - samej lá.ggrr, samej muslim. Domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych tam jel, je ve velkých městech a tam je muslimů nejvíce. A s babou, dcerou či vnučkou už vůbec ne. S děckama na sever Evropy raději taky ne! Náhodou budou zlobit, dám jim na p.del a domů pojedu bez nich..Na jih Evropy raději taky ne. Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepujde ani do jihovýchodní Asie - i tam řádí I.S, hoří a bouchají sebewrazi. Tam, kam se ještě nedávno jezdilo - Egypt, Tunis, Afrika a Arábie, tak tam ani náhodou..Zbývají velcí bratři: Ten nový - USA mě nechce. Musí vědět proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu, o tom, že bych si p.dnul ani neuvažuji, tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou..Zbývá mi ten druhý ? Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí, že jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět, jak nejmenovaný poslanec, takže jsem ve větší p.deli jak před revolucí. Havel říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit. Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit. Že budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit. Že budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit. Potom p.dnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce v Japonsku..Až na jaře vyrazí další várka muslimských doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere, zbytek pošle k nám, tak se opět nenechám zastrašit..! To se rovnou pose.u! To už nebudu moct vylézt ani před barák. Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a chránit No, nejsme na tom hůř jak za bolševika? Vypadá to, že nakonec pojedu jen k tobě .. brácho!

Anonym 46202 04.04. 11:24
Vyléčily se uz

Anonym 46202 04.04. 11:22
Čínští vědci potvrdili,že na korona virus zabírají léky na revmatickou artritidu.Vylecili se už desítky lidí.Nejlepsi by bylo,kdyby už našli vakcínu na korona virus,ta sice neléčí,ale zabraňuje nákaze.

Anonym 46202 04.04. 11:10
K výrobě rousek se přidal tradiční výrobce bavlněného zboží Pleas,jen tak dále.Aspon budou mít lidé práci a pomůžou v zásobování.Ted je chvíle pro kreativitu,stát přece není kouzelník,aby zařídil všechno,už nežijeme v socialismu.Mrsine,psal jsi,že je podávána krev a v tom kecáš,je podávána plazma a to je ten podstatný rozdíl,pěkně se do toho zamotavas,hlupacku.

Mašín 81182 04.04. 11:03
Velice úspěšná je i iniciativa Tiskne celé Česko, která za pomoci 3D tiskáren poskytuje ochranné štíty zdravotníkům. Jednou ze společností zapojených do projektu je i brněnský Y Soft.

Mašín 81182 04.04. 11:02
Svou pozornost ještě před vyhlášením nouzového stavu obrátil na roušky i Ludvík Paseka, jehož projekt Safety Nano Protect v licenci vyrábí AZPO Group Česká Kamenice, kde se vyrábějí nanoroušky výhradně z českých materiálů. Napadlo mě to, když jsem byl na dovolené v Kolumbii a sledoval zprávy. Spousta lidí si myslela, že Čína je daleko a koronavirus se sem jen tak nedostane, ale protože sám dost cestuji, vím, že letenka do Pekingu vás vyjde zhruba na 400 dolarů a jste tam za deset hodin, takže bylo otázkou času, než se to dostane sem,? vysvětluje Paseka.

Mašín 81182 04.04. 11:01
Textilní firma Joka ze západočeských Klatov je malý podnik, který vyrábí košile, s více než stoletou tradicí. Když ale její majitelé ? otec a syn Frydrychové ? viděli, že stát nařídil povinné nošení roušek, zatímco jich byl kritický nedostatek, rozhodli se výrobu ze dne na den předělat na bavlněné roušky.

Mašín 81182 04.04. 11:01
Když stát selhává. Příběhy firem, které pomohly Česku v krizi

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11720

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti