Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Andrej Babiš diskuse strana 7900

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Jiří 46288 21.03.2020 22:59
Co se týká donášky důchodů domů,tak si vzpomínám,když jsme žili ještě v míru a ne ve válce s virem,tak mému známému donesla pošťačka důchod jednou ve 12 hod a jednou zas v 15 hod! Tady bych mohl,ale panikařit,že v této válečné době,při tak velké roznášce důchodů zda pošťačka mi bude schopna důchod donést ve 12 hod nebo 18 hod a bude schopna mi ho donést v určený den? Tady bych paniku mohl připustit!

Jiří 46288 21.03.2020 22:48
Nevím proč mě anonym 46158 nazývá panikářem! Za to,že jsem prohlásil,že je nesmysl,aby důchodci chodili nakupovat od 7-9,když potřebují ráno spát! Zrovna dnes mi jedna prodavačka stř. let sdělila ,že její maminka spí do 10 hod! Nebo,že jsem napsal,že je naprostý nesmysl,když Prymula chtěl zrušit slevové akce v Supermarketech! Pokud je mi známo,tak v republice je 1 milion chudých,to jsou ti,co nemají měsíční příjem vyšší jak 10 tisíc Kč! Pro ty jsou slevy nezbytně nutné! Je velký rozdíl jestli koupím margarín Flóru za 56 Kč nebo 34 Kč nebo dokonce 27 Kč! Nebo jsem panikář proto,že jsem rnnapsal,že jsem v Prostějově potkal 3 mladíky z nich 1 měl roušku a 2 ne! Jedině,že bych byl panikář,když jsem napsal,že válku s koronavirem vyhrajeme až se sám zastaví,nebo dokud se nevynalezne vakcína,které musí být dost pro všechny! Vždyť ani dnes není dost roušek a respirátorů pro všechny občany ČR! Proto si roušky mnozí šijí doma sami!

Anonym 86830 21.03.2020 20:13
Nejspíš to bude i tím, že jako všechny jiné země žádné roušky na skladě taky neměli. Proto také ukradli tento materiál Švýcarům a Slovákům.

Anonym 86830 21.03.2020 20:12
V Německu se našim lidem smáli, že nosí roušky. No, Makrela jim to nenařídila, naopak říkala, že koronavirem onemocní 70% obyvatelstva, tak že to stejně nemá cenu..Nebo že by chtěli obměnit původní obyvatelstvo za nové..?

Anonym 86830 21.03.2020 20:08
NĚJAK JSI NEZMÍNIL, ŽE LETADLO RUSLAN JE UKRAJINSKÉ A UKRAJINA HO PROPŮJČUJE NĚKOLIKA ZEMÍM. ZA TO JIM TVRDĚ PLATÍME OD HODINY PŮJČENÍ. JDE TO DO MNOHA DESÍTEK MILIONŮ, KNEDLIKU. A UKRAJINA V NATO NENÍ, TRAPÁKU. rnMašín 8118220.03. 16:22rnVyužít obří letadlo Ruslan jsme mohli díky členství v NATO. Nějak se to nezmiňuje

Anonym 86830 21.03.2020 18:43
Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 21.03.2020 18:37
Další příběh dokazující selhání systému. Mladík si test musel zaplatit sám

Mašín 81182 21.03.2020 18:37
Nový byznys. Firma z Babišova holdingu prodávala set na domácí výrobu roušek

Mašín 81182 21.03.2020 18:36
Usnesení o vyhlášení nouzového stavu je pravděpodobně vadné, míní právník Sokol

Anonym 86830 21.03.2020 17:53
Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast. Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou. ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Anonym 86830 21.03.2020 17:52
Německá herečka Silvana Heissenberg napsala Merkelové na její stránku vzkaz.. a obratem byl její profil zrušen. Jste největší kriminálnice a nejvíce opovrhovaná spolková kancléřka, kterou musí německý národ trpět. Importovala jste záměrně a protiprávně do naší země tterror,rn válku a smrt prostřednictvím ilegálních azylantských příživníků, statisíců žoldáku, teroristů IS a dalších těžkých zločinců. Dle čl. 16 ústavy nemá v Německu nikdo nárok na azyl, kdo přichází z třetí bezpečné země,takže všichni Vaši hosté jsou v Německu ilegálně. Porušila jste také protiprávně a svévolně Schengenskou a Dublinskou smlouvu.Při převzetí úřadu jste přísahala? Odvrátím od německého národa veškeré škody? ,ale denně konáte pravý opak. Nemáte za úkol se starat o potřebyvšech občanů? , ale pouze o BLAHO NĚMECKéHO LIDU, jenom to bylo Vaším úkolem; nejste nic jiného než zaměstnankyně NĚMECKÉHO NÁRODA, neboť veškerá moc pochází z lidu, nikoliv od Vás. Vy jste se vůbec nestarala o potřeby Němců. Záměrně jste rozdělila národ a proti sobě poštvala a zničila celé rodiny. Nám Němcům se daří jako nikdy? Kvůli Vaším ilegálním hostům musí být veřejné podniky masívně chráněny oplocením a policií se samopaly. Vaši hosté páchají denně násilné zločiny.Nyní jsou nutné ochranné zóny pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi s.e.u.ál.ních přepadení od VAŠICH NADdrRŽENÝCH HOSTŮ, kteří nemají žádné zábrany. Chudoba starých lidí a dětí nebyla nikdy tak velká. Skoro jeden milion Němců žije na ulici. Pomoc těmto lidem bylo Vaším úkolem, a ne zaplavit Evropu kulturně odlišnými invazory a péči o ně hradit z našich těžce vydělaných daní. Požadujete respekt? Vaši povětšině kkrriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě jako oběti chráněni před štvanicí z práva? . Pokud požadujete respekt a máte ještě svědomí, měla byste se za své trestné činy zodpovídat před soudem. Pokud justice neprosadí zákon, postará se o to lid, neboť veškerá moc pochází výhradně z lidu a Německý lid je Vaším šéfem! VY JSTE NIKDO! Ještě žádný spolkový kancléř SRN rnnezpůsobil svévolně Německému lidu tolik škody a utrpení a nebyl tak nenáviděn jako Vy, což musíte zřetelně cítit na každé předvolební akci. Přeji si jediné, abyste v roce 2020 Vy a Vaši nohsledi byli postaveni před řádný soud a skončili na doživotí ve vězení. Taková velezrada na vládnoucím národě se ještě nikdy v SRN nekonala. Placení pokrytečtí komentátoři, kteří vám líbají konečník a kteří nejsou schopni řádně a jasně myslet si mohou uspořit podbízivé chvalozpěvy, neboť takovéto osoby nikdo nebere vážně. Hluboce Vámi opovrhuji a přeji Vám spravedlivý trest. S hlubokou úctou, díky Vaší Stasi, pouze bývala herečka Silvana Hei? enberg... (zkráceno)

Mašín 81182 21.03.2020 17:42
Silvana Hei?enberg má 409 odběratelů na Youtube. Opravdu hvězda.

Anonym 86830 21.03.2020 17:40
Kalousek: Víc než svou vlast mám rád tvrdý chlast.| Feri: Stačí, abych jen pomyslel na poctivou práci a vlasy mi vstávají hrůzou.| ODS: Snížíme daně, které jsme sami zvedli. Zvýšíme platy, které jsme sami snížili. Zrušíme vše, co jsme sami zavedli. Věříme vám, že jste pořád stejně hloupí a budete nás zase volit.|rnMOZKOVÁ SMRT BY NEMĚLA BÝT DŮVODEM K ODPOJENÍ OD PŘÍSTROJŮ. DOTYČNÝ MŮŽE JEŠTĚ UDĚLAT KARIÉRU V TOP 09.

Mašín 81182 21.03.2020 17:37
U našich alternativních? médií se proslavila tím, že spílá Angele Merkelové. Nejslavnější článek, který sdílí tyto pravdomluvné? servery je Herečka Silvana Hei?enberg píše Merkelové?. Osoba, která se prohlašuje celebritou, v něm píše, že Němcům se nedaří a že Merkelová má jít před soud. Faktem je, že německé ekonomice se skutečně daří. Veřejný rozpočet hlásí nejvyšší přebytek od znovusjednocení. Strana CDU-CSU ve volbách do Spolkového sněmu dne 24. září 2017 utrpěla citelnou ztrátu ve výši 8,5procentních bodů proti roku 2013. Přesto zůstala se ziskem 32,9 % platných hlasů nejsilnějším politickým uskupením v Německu. Velká část lidí evidentně s politikou Merkelové souhlasí a je legitimně zvolenou kancléřkou. A pindání příznivců AfD na tom nic nezmění.

Mašín 81182 21.03.2020 17:35
Celebritou dezinformačních webů se může evidentně stát kdokoliv. A když žádnou skutečnou celebritu nemáte, tak si vymyslíme citát nějaké skutečné celebrity, nebo uděláte celebritu z někoho, kdo celebrita není. Tak uvažují autoři dezinformačních webů. Její videa na Youtube mají několik set, maximálně několik jednotek tisíc shlédnutí. Mihla se v několika epizodách seriálů. Jde tedy přirovnat k české celebritě? Janě Yngland Hruškové. Ve svých blozích podporuje AfD , takže nad její objektivností lze pochybovat.

Mašín 81182 21.03.2020 17:35
Je hvězdou český a dezinformačních webů. Spílá totiž německé kancléřce Angele Merkelové. Dezinformační web Nová republika (a spousta dalších) o ní píše, že díky zákonu Heiki Maase? ji byl uzavřen facebookový účet. Problém je, že žádný takový zákon v Německu neexistuje. Ostatně. Pro Novou republiku je taková hvězda, že jeden tentýž text zveřejnil raději dvakrát. Slobodnyvyber.sk jde dále. Německá herečka zlikvidována kvůli nesprávným? názorem, proklíná Angelu Merkelovou,? píše dezinformační web. Potíž je v tom, že sama celebrita? na svých stránkách píše, že přerušila svou kariéru? po smrti své babičky, kdy se starala o své pudlíky.

Anonym 86830 21.03.2020 17:26
Chudoba starých lidí a dětí nebyla nikdy tak velká. Skoro jeden milion Němců žije na ulici. Pomoc těmto lidem bylo Vaším úkolem, a ne zaplavit Evropu kulturně odlišnými invazory a péči o ně hradit z našich těžce vydělaných daní. Požadujete respekt? Vaši povětšině kkrriminální invazoři, kteří v Německu znásilňují a vraždí, jsou ještě jako oběti chráněni před štvanicí z práva?. Pokud požadujete respekt a máte ještě svědomí, měla byste se za své trestné činy zodpovídat před soudem. Pokud justice neprosadí zákon, postará se o to lid, neboť veškerá moc pochází výhradně z lidu a Německý lid je Vaším šéfem! VY JSTE NIKDO! Ještě žádný spolkový kancléř SRN rnnezpůsobil svévolně Německému lidu tolik škody a utrpení a nebyl tak nenáviděn jako Vy, což musíte zřetelně cítit na každé předvolební akci. Přeji si jediné, abyste v roce 2020 Vy a Vaši nohsledi byli postaveni před řádný soud a skončili na doživotí ve vězení. Taková velezrada na vládnoucím národě se ještě nikdy v SRN nekonala. Placení pokrytečtí komentátoři, kteří vám líbají konečník a kteří nejsou schopni řádně a jasně myslet si mohou uspořit podbízivé chvalozpěvy, neboť takovéto osoby nikdo nebere vážně. Hluboce Vámi opovrhuji a přeji Vám spravedlivý trest. S hlubokou úctou, díky Vaší Stasi, pouze bývala herečka Silvana Hei?enberg

Anonym 86830 21.03.2020 17:25
Nyní jsou nutné ochranné zóny pro ženy, které se musí skrývat, aby se nestávaly oběťmi s.e.u.ál.ních přepadení od VAŠICH NADdrRŽENÝCH HOSTŮ, kteří nemají žádné zábrany.

Anonym 86830 21.03.2020 17:21
Německá herečka Silvana Heissenberg napsala Merkelové na její stránku vzkaz.. a obratem byl její profil zrušen. Jste největší kriminálnice a nejvíce opovrhovaná spolková kancléřka, kterou musí německý národ trpět. Importovala jste záměrně a protiprávně do naší země tterror, válku a smrt prostřednictvím ilegálních azylantských příživníků, statisíců žoldáku, teroristů IS a dalších těžkých zločinců. Dle čl. 16 ústavy nemá v Německu nikdo nárok na azyl, kdo přichází z třetí bezpečné země,takže všichni Vaši hosté jsou v Německu ilegálně. Porušila jste také protiprávně a svévolně Schengenskou a Dublinskou smlouvu.Při převzetí úřadu jste přísahala?Odvrátím od německého národa veškeré škody?,ale denně konáte pravý opak. Nemáte za úkol se starat o potřebyvšech občanů?, ale pouze o BLAHO NĚMECKéHO LIDU, jenom to bylo Vaším úkolem; nejste nic jiného než zaměstnankyně NĚMECKÉHO NÁRODA, neboť veškerá moc pochází z lidu, nikoliv od Vás. Vy jste se vůbec nestarala o potřeby Němců. Záměrně jste rozdělila národ a proti sobě poštvala a zničila celé rodiny. Nám Němcům se daří jako nikdy? Kvůli Vaším ilegálním hostům musí být veřejné podniky masívně chráněny oplocením a policií se samopaly. Vaši hosté páchají denně násilné zločiny.

Anonym 86830 21.03.2020 17:15
Běž se proběhnout mezi záhony, knedliku.

Mašín 81182 21.03.2020 16:54
Míchale, inteligentní lidi již od léta minulého roku věděli, že nějaká krize přijde. Mastná tlama ovšem pořád tančila na Titaniku: Zvyšujete daně a nejste připraveni na krizi, cupoval Kalousek návrh rozpočtu-29. 9. 2019

Anonym 86830 21.03.2020 16:43
To je fakt, na Mršína je škoda každé energie. To je koroňák sám o sobě.

MÍCHAL 18516 21.03.2020 16:40
86830 Šetři svými schopnostmi pro ty u kterých to má smysl.Jasně že nikdo nemůže vědět kolik kdy atd.Jenom slaboduchá bytost nejasného složení jako je ten náš kašpárek už to ví.

Anonym 86830 21.03.2020 16:24
A Mršín by chtěl, aby u nás byl za to celé ještě přebytek v rozpočtu, imbecil.

Anonym 86830 21.03.2020 16:22
Ostrovní zdravotnictví zažívá nejspíš největší test od dob druhé světové války. Článek: Konzervativní vláda se odhodlala k opatření, které nemá v historii Spojeného království obdoby. Kdokoli, kdo kvůli šíření koronaviru nemůže pracovat nebo už zaměstnání přímo ztratil, dostane od státu 80 procent své mzdy, maximálně však 2500 liber měsíčně. Závazek, který potvrdil nový ministr financí Rishi Sunak, navíc není zatím časově omezený. Sunak pro Telegraph přiznal, že absolutně netuší, na kolik tahle obří operace britskou státní pokladnu přijde.rnrnrnrnKromě lidí na volné noze, což je údajně každý šestý. Ti mohou zažádat o Universal Credit, tedy základní podporu. Prý snad ještě toto změní k více adekvátně, jinak to položí většinu těchto téměř 5 milionů lidí ( plus jejich rodiny a živnosti ) na lopatky.rnBritská média píší o tom, že obyvatelům Spojeného království teprve teď došlo, jak obrovský problém a zásah do jejich životů COVID-19 představuje.Situace se rychle podstatně, ale podstatně zhorší, jak co do počtu úmrtí, tak co se týče ekonomiky. Nebude to trvat dlouho a budeme tu mít čísla jako Itálie. Myslím, že to lidem ještě nedochází,? řekl serveru BuzzFeed nejmenovaný člen londýnského kabinetu.

Anonym 86830 21.03.2020 16:14
Ty tady máš za úkol fungovat jako opostrašidlo, ale bohužel všichni, co sem píšou, tebou opovrhují. Takže asi tak.

Anonym 86830 21.03.2020 16:10
Z NĚMECKA PŘILETĚLO HOWNO. A Z PRACHŮ SI UŠIJEŠ RESPIRÁTORY NEKONČÍCÍ KATEGORIE.rnMašín 8118221.03. 15:05rnZ Číny přiletěly respirátory druhé kategorie.

Anonym 86830 21.03.2020 16:08
Mršíne, nech si tu tvoji chlívkařskou propagandu. I kdyby to bylo pětset miliard, tak vaše opoblbovlády sekaly biliardové schodky.

Mašín 81182 21.03.2020 15:09
Česko si respirátory zabavené v Lovosicích nechá, i když šlo o čínský dar Itálii. Čína pošle Italům nové

Mašín 81182 21.03.2020 15:08
Schilerka včera 100 miliard, STBák dnes 200 miliard, takže reálně 400 miliard schodek.

Mašín 81182 21.03.2020 15:07
Vláda přestřelila s lůžky pro nakažené koronavirem. Musela zapojit nemocnice z celé země

Mašín 81182 21.03.2020 15:07
Koronavirus se málo testuje. S tím umíme pomoci, ale chybí vládní partner, říká biochemik

Mašín 81182 21.03.2020 15:06
Příběh nakažené: Dokud jsem nezalhala, že jsem byla v Rakousku, nikdo mě neotestoval

Mašín 81182 21.03.2020 15:05
Z Číny přiletěly respirátory druhé kategorie. V boji s koronavirem nestačí

Mašín 81182 21.03.2020 15:03
Nyní nezbývá než zatnout zuby a vydržet. To neznamená nebýt kritický k fatálním a nepochopitelným selháním jednotlivých členů vlády, ze kterých by měli, až přijde čas, vyvodit osobní odpovědnost. Možná jsme si tak mohli ušetřit i současné teatrální ovace původci virové krize.

Mašín 81182 21.03.2020 15:03
Finanční kontrola postihla i technologickou firmu Pardam, která vyrábí 10 tisíc kvalitních respirátorů měsíčně a chce navýšit produkci. Je mi líto, že na jednu stranu se snažíme pomáhat státu a navyšujeme výrobní kapacity, co to jde, a na druhou stranu nás úředníci téhož státu chodí kontrolovat, jestli dodržujeme pravidla,? uzavírá Kůs.

Mašín 81182 21.03.2020 15:02
Jeho slova potvrzuje šéf Asociace nanotechnologického průmyslu Jiří Kůs. Překvapilo ho, že se počátkem března rozběhly finanční kontroly výrobců a distributorů nedostatkových respirátorů.rnrnStát v tuto chvíli úplně odřízl soukromé nemocnice, ordinace nebo třeba neziskové organizace. I když si u nás zboží objednaly a zaplatily už třeba koncem ledna, teď jim ho nesmíme dodat,? řekl Kůs portálu Seznam Zprávy. Zákazníkům proto dodavatelé říkají, že objednané ochranné pomůcky nedostanou, a objednávky stornují, i když jde o laboratoře a jiné zdravotnické provozy.

Mašín 81182 21.03.2020 15:02
Za chybu považuji i to, že Ministerstvo zdravotnictví v době, kdy se virus začal šířit i na našem území, rozhodlo o zastavení běžného zásobování nemocnic s tím, že to celé zařídí samo. Jde totiž o mimořádně náročnou a rozsáhlou distribuční akci. Firmy a společnosti, které zdravotnická zařízení zásobují, mají spoustu zkušeností, logistické kanály a dodavatele. Představa, že to ze dne na den zvládne stejně dobře dělat nějaký úředník na ministerstvu, který se tím nikdy nezabýval, je z říše snů,? tvrdí Němeček.

Mašín 81182 21.03.2020 15:01
Na selhání vlády v čele s premiérem Andrejem Babišem a ministrem Adamem Vojtěchem poukázal bývalý ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD). Pokud něco vládě a Ministerstvu zdravotnictví vyčítám, tak je to nedostatečná připravenost na pandemii. Bylo chybou, že v předstihu nevytvořila dostatečné zásoby zdravotnického materiálu,? řekl v rozhovoru pro Deník Referendum.

Mašín 81182 21.03.2020 15:01
Za přiškrcení finančních prostředků pro státní hmotné rezervy je zodpovědné Ministerstvo financí v čele s Alenou Schillerovou. To je druhý Babišem hledaný viník? nedostatku zásob. Za řízení státu jako firmy, jak rád zdůrazňuje, je ovšem zodpovědný sám premiér.

Mašín 81182 21.03.2020 15:00
Ačkoli se ministr Adam Vojtěch v lednu dušoval, že vláda nic nezanedbává a má všeho dostatek, dostihly ji její lži a lakování situace na růžovo. Co je však skandální, ke zhoršení už tak špatného stavu došlo jejími následnými zásahy.rnrnŠvagr poukázal na to, že v únoru přišel požadavek Ministerstva zdravotnictví na dodávku 200 tisíc respirátorů. Vypsali jsme výběrové řízení, ale za několik dní bylo zrušeno, protože vláda rozhodla o centrálních nákupech,? prozradil.rnrnV té době bylo v hmotných rezervách 10 tisíc respirátorů a další požadavek na navýšení tohoto počtu už nepřišel. Nedostatek se řeší až nyní za podivných okolností, kdy hradní pročínská enkláva zachraňuje stát?.rnrnNebyli jsme připraveni, a za to je zodpovědné Ministerstvo zdravotnictví, není to v naší gesci,? prohlašuje Švagr. Zároveň zdůraznil, že neměl k dispozici dostatek peněz. Podle něj by bylo vhodné stavy hmotných rezerv navýšit, ale Babišova vláda je naopak ztenčuje.

Mašín 81182 21.03.2020 14:57
Museli jsme zrušit nákup 200 tisíc respirátorů, říká Švagr ze státních rezerv. Kvůli zásahu vlády

Anonym 86830 21.03.2020 13:57
158 - šije roušky. Za všechny dík!

Anonym 86830 21.03.2020 13:56
Politika byla, je, a bude. V dnešní době obzvláště je naší součástí, protože stále můžeme o hodně přijít. Proto musíme být ostražití, nevykašlat se na to. Zmetci číhají všude a zneužijí okamžitě situace.

Anonym 46158 21.03.2020 13:54
Vláda je skvělá a zase k šicími stroji sit.Mejte se a vydržte.

Anonym 46158 21.03.2020 13:47
Pro Jiřího panikare.Postaci budou nosit důchody domu těm,kteří si pro něj chodí na poštu.

MÍCHAL 18516 21.03.2020 13:36
No a je to-nikdo neví.Vypadá to na delší dobu než pár týdnů a tudíž vzkaz pro Jiřího-zvykneme si a život pojede dál včetně politiky,nerozumím proč i na ni nemyslet.Jako žádná budoucnost?

Anonym 86830 21.03.2020 13:20
Po 24. 3. se to jen prostě prodlouží, nikdo neví, co bude. Španělská chřipka přišla z Ameriky, zachvátila celý svět, a jak jsem dnes na internetu viděla dokument, tak trvalo to dlouho, ale i přes mnohamilionová úmrtí na celém světě chřipka jak přišla, tak odešla. Lék na ni taky nebyl.

Jiří 46288 21.03.2020 12:21
Myslím,že by bylo vhodné,aby v TV vyhlásili,kdo nebude mít na veřejnosti krytá ústa a nos, jednotná pokuta 10 tisíc Kč! Aby ti co to ještě flákají byli přivedeni k pořádku! Dnes v Prostějově jel mladík na kole bez roušky! Teprve až šel nakupovat,tak si ji nasadil! V Prostějově je dnes deštivé počasí a to vždy byl nejlepší čas na šíření chřipky! Ta pak ustoupila,když svítilo slunce a chřipku aspoň venku vypálilo! Dnes jsem četl na restauraci optimistický nápis! Zavřeno do 24.3! A já se ptám,co bude po 24.3! Když situace se nelepší a každý den přibývá nakažených! Pokud koronavirus sám zázračně neustoupí,pak patrně tehdy až bude vynalezena vakcína,ale které bude dost pro všechny! Zatím se léčím preventivně cibulí a česnekem!

Anonym 86830 21.03.2020 12:08
Zajímavost :-): Dojemné vzkazy vyvěsili na březích hraniční řeky Olše obyvatelé obou Těšínů, jak toho polského, tak Českého Těšína. Kvůli zavřeným hranicím v důsledku nákazy koronaviru se totiž přátelé a známí z obou měst k sobě nyní nedostanou. Jako první vyvěsili plachtu s nápisem: STÝSKÁ SE MI PO TOBĚ ČECHU, v pátek dopoledne Poláci. Spontánní akcí chtěli upozornit, že rozdělená hranice je obrovským problémem v přátelských, rodinných i obchodních vztazích. Polská plachta je oboustranná, pro Poláky je na ní vzkaz v polštině: TĘSKNIĘ ZA TOBĄ CZECHU!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17790

světlometyrubrikysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti