Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 23.03. 23:49
[Andrej Babiš] Němci se touto radou skutečně řídí ? každý týden na koronavirus otestují 150 tisíc lidí. To je víc, než dokázala Jižní Korea, která přitom bývá z hlediska boje s koronavirem dávána za vzor. České laboratoře od začátku rozšíření koronaviru otestovaly zhruba desetinu toho, co ty německé zvládly za týden. Nyní se počet provedených testů začíná zvyšovat s tím, jak se do nich zapojily například univerzitní laboratoře.

Mašín 81182 23.03. 23:48
[Andrej Babiš] Podle odborníků Němci výborně zvládají to, co je pro překonání pandemie koronaviru klíčové ? testují velký počet lidí. \"Pro všechny země máme jednoduchý vzkaz: testujte, testujte, testujte,\" prohlásil generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.

Mašín 81182 23.03. 23:48
[Andrej Babiš] Z hlediska počtu lidí nakažených koronavirem patří Německo k nejpostiženějším zemím na světě. Na konci týdne mělo kolem 20 tisíc případů nemocných. Hůře jsou na tom jen v Číně, Itálii, Íránu a Španělsku. Německu se ale daří v klíčové statistice, tedy v počtu lidí, které koronavirus zabil ? takzvané smrtnosti. Poměr mrtvých z nakažených činí méně než 0,3 procenta. Je to řádově méně než v drtivé většině ostatních zemí včetně například Francie (smrtnost přes tři procenta) či Británie (přes čtyři procenta), o Itálii (8,3 procenta) nemluvě.

Havel 93026  63 let 23.03. 23:42
[Andrej Babiš] Pane Ludvo dekuji Vam za krasny komentar.Zdravim Vas pane Ludvo preji Panu hodne zdravi dekuji za pana Andree Babise.

Havel 93026  63 let 23.03. 23:32
[Andrej Babiš] Pane premiere Andreji Babisi dekuji za projev k narodu.Dekuji panu Hamackovi vicepremieru pani Malacove a vlade Ceske republiky.

Ludva 46152  39 let 23.03. 21:27
[Andrej Babiš] Projev Andreje B. byl pěkný a upřimnější než všechny projevy V.Havla dohromady.rnA.Babiš je člověk nedoceněný a bojím se toho,že tento národ si jej ani nezaslouží. Andreji díky a pevné zdraví i nervy. Užívej života.

Anonym 86830 23.03. 20:42
[Andrej Babiš] Jednou z nejvíce postižených zemí světa se v koronavirové pandemii stal Írán. Islámská republika, jejíž ekonomika dlouhodobě bojuje s vlivem amerických sankcí, dostala nyní další drtivý úder. Režim ajatolláhů hledá viníka jako vždy v zahraničí - COVID-19 podle něj vyrobili Američané.Za prvé: vy sami čelíte nedostatku. Pokud máte cokoliv k dispozici, použijte to pro sebe. Za druhé: vy Američané jste obviňováni z výroby tohoto viru. Nevím, jestli je to obvinění pravdivé. Dokud tady ale bude, kdo soudný by vám věřil,? citoval nedělní Chameneího slova deník The Independent. V sobotu obvinil náměstek íránského ministra zdravotnictví Velkou Británii z toho, že brání íránskému boji proti rozšiřování viru tím, že zabránila už domluvenému prodeji milionu chirurgických masek do země. Důvodem měly být americké sankce. Koupili jsme od Británie několik milionů masek, ta nám je ale kvůli sankcím nedoručila,? řekl Alí Reza Rajsí tiskové agentuře Fars. Více podrobností nesdělil, je ale možné, že se některá z britských firem skutečně rozhodla domluvený obchod kvůli sankcím neuskutečnit. Na začátku března se přitom Velká Británie spolu s Francií a Německem rozhodly věnovat íránské vládě pět milionů dolarů na boj s koronavirem. Už tehdy bylo jasné, že Írán bude nemocí těžce zasažen.Koronavirus zasadil za krátkou dobu íránské ekonomice vážnější úder než americké sankce,? citoval listThe Financial Times Sajjída Lajláze, íránského ekonoma a někdejšího poradce prezidenta Muhammada Chátamího.rnJak tvrdí ekonomové, další přitvrzování sankcí vůči režimu už totiž příliš nefunguje.

Anonym 86830 23.03. 20:31
[Andrej Babiš] Makrela ani nechtěla, aby lidi nosili roušky, včera se o tom s ní telefonicky bavil Babiš (i s dalšími jejich představiteli).., a nedávno o sobě báby řekly, že nejsou expertky, tak proto to neodhadly správně. Ony nejsou expertky na nic, jedině tak na howno. Nebo to máme chápat tak, že tomu nechají volný průběh, protože na hranicích čeká hromada těch z jihu..

Anonym 86830 23.03. 20:28
[Andrej Babiš] STALIN BYL TAKY PRIMITIV. HITLER TAKY. OSTATNÍ JMÉNA SI DOSAĎTE.rnLudva 46152 39 let23.03. 18:44rn.. Laxnost EU je buď důkazem záměru či její záměrné neschopnosti tím jak tam byli dosazováni lidé typu alkoholika Junckera či bezdětné Makrely..

Anonym 86830 23.03. 20:24
[Andrej Babiš] Víme, co dokážou světové laboratoře vyvinout proti lidstvu. Buďto to měl být test a vymklo se to z rukou, nebo to byl záměr. Bylo by divné, kdyby tohle mělo způsobit nějaké zvíře, které v nějaké části světa žerou.

Ludva 46152  39 let 23.03. 20:21
[Andrej Babiš] Stáhněte naše vojáčky z misí a ať pomáhají řekům na hranicích. Děkuji.

Anonym 86830 23.03. 20:19
[Andrej Babiš] Vynikající projev!

Jirka 18538  53 let 23.03. 20:19
[Andrej Babiš] Děkuji za projev , Andreji , za všechny slušné lidi .rnZvládneme to! .

Ludva 46152  39 let 23.03. 20:11
[Andrej Babiš] Pěkný projev. Ať žije Andrej B. A vláda ať drží po spolu jako všichni slušní lidé.

Ludva 46152  39 let 23.03. 18:44
[Andrej Babiš] Koronavir je uměle vytvořen a kdo ví jestli se člověk infikuje od člověka či je to úplně jinak. Holywood točí vždy filmy,aby se lidé podvědomě připravili a byli apatičtí. Filmy jako World war Z a jiné jsou toho důkazem. A že žádná armáda nemá protilék je víc než divné. Za druhé světové v anglii,když jste si nezatemnili okna či svitily baterkou na ulici,jste dostali tučnou pokutu. Laksnost EU je buď důkazem záměru či její záměrné neschopnosti tím jak tam byli dosazováni lidé typu alkoholika Junckera či bezdětné Makrely. Roušky tomu nezabrání,to je jen psychická podpora,jakože víme co děláme,aby nedošlo k apokalypse v ulicích. Migrace s tím souvisí též. Tak to cítím já.

Anonym 37249 23.03. 18:18
[Andrej Babiš] Jsem otřesen z toho co píše polák. Toto k nám nikdy nesmí. T

Anonym 86830 23.03. 17:10
[Andrej Babiš] 158 - ano, i Hamáček se změnil. (nejenom stylem oblečení :-)

Anonym 86830 23.03. 17:08
[Andrej Babiš] Indie to samý. Slumy, hygiena žádná, víc než miliarda lidí..

Anonym 86830 23.03. 16:56
[Andrej Babiš] Příspěvek polského občana z návratu z dovolené z Itálie rnAhoj, před půldruhou hodinou jsem na hranici Itálie a Rakouska viděl na vlastní oči ohromné zástupy imigrantů. Ačkoliv mám hodně solidarity s lidmi, kteří se nacházejí v těžké životní situaci, musím říci, že to, co jsem viděl, ve mně budí hrůzu. Ta obrovská masa lidí ? omlouvám se, že to takhle píšu ? to je jako divoká zvěř. Nadávají, házejí lahve, jídlo, a hlasitě křičí: Chceme do Německa.? rnViděl jsem, jak obklíčili auto nějaké staré Italky, vytáhli ji za vlasy ven a chtěli tím autem odjet. Autokar, ve kterém jsem se nacházel, se pokusili rozhoupat. Házeli na nás výkaly, bušili do dveří, aby řidič otevřel, plivali na okna. Ptám se proč? Jak se mají tito lidé? asimilovat v Německu? rnChvílemi jsem si připadal jako ve válce. Kdyby dorazili do Polska ? nemyslím, že by u nás našli pochopení. Stáli jsme na hranici tři hodiny a stejně nás nakonec obrátili. Celá naše skupina byla v policejním kordonu odvezena zpátky do Itálie Autobus je poničený, pomazaný fekáliemi, poškrábaný, okna rozbitá. A tohle nám má demograficky pomoci? Tyhle obrovské, neuvěřitelné zástupy divochů?? S nimi pomálu žen a několik větších dětí ? ale naprosto převažovali mladí agresivní muži. rnJeště včera, když jsem četl zprávy na internetu, jsem je podvědomě litoval, a dneska po tom, co jsem viděl, se jednoduše bojím a zároveň jsem rád, že si nevybrali naši vlast jako cíl své cesty. My Poláci jednoduše nejsme připraveni přijmout tyto lidi ? ani kulturně, ani finančně. Nevím, jestli je vůbec někdo připraven. Do EU kráčí patologie, jakou jsme až dosud neviděli. Dodám ještě, že přijela auta s humanitární pomocí ? hlavně s jídlem a vodou ? a oni ta auta většinou převrátili. Rakušané hlásili z megafonů, že souhlasí s tím, aby byli puštěni přes hranice, chtěli je zaregistrovat a pustit dále ? ale oni tomu nerozuměli. Ničemu nerozuměli. rnA to na tom bylo nejděsivější. V těch několika tisícovkách lidí nikdo nerozuměl italsky, anglicky, německy, rusky ani španělsky Vládlo právo silnějšího. Bojovali o souhlas jít dál, a ten souhlas už měli, ale nerozuměli ani tomu, že ho mají! Francouzskému autokaru pootvírali zavazadlové prostory ? všechno, co tam bylo, okamžitě rozkradli, část věcí se válela po zemi. Ještě nikdy za svůj krátký život jsem neviděl takové scény a mám dojem, že to je teprve začátek!! Nakonec dodávám, že má smysl pomáhat, ale ne za každou cenu. Kdo to zastaví? Chce to vidět na vlastní oči!!

Anonym 46158 23.03. 16:41
[Andrej Babiš] Boží mlýny melou pomalu,ale jistě.Baba Angela je v karanténě.

Anonym 46158 23.03. 16:30
[Andrej Babiš] Roušky s kapsou už žiju týden,aby se dala vyměnit bavlněná vložka.Mrsine,nauč se sit a budeš v balíku.Lide mi nabízeli peníze,ale mě by hanba fackovala vzít si korunu.Ale Mrsin na to má ,když se živí lichvou a mele howadiny.

Anonym 46158 23.03. 16:26
[Andrej Babiš] Dnes ve 20,05 všichni koukat na ČT.Drzim Andymu palce a nám vsem taky.Je to neskutečně co všechno zvládne.Hamacka jsem nemusela,ale pochlapil se.

MÍCHAL 18516 23.03. 16:13
[Andrej Babiš] Dobrý den všem.Někdo z povolaných by to měl říct-nezbavíme se toho ani náhodou.Nějak to u nás Evropě dříve nebo později dopadne ve snesitelných mezích a budeme fungovat dál i když samozřejmě jinak.86830 - uvidíme s Afrikou (abychom nebyli překvapeni) ale taková Indie s jejich stylem života no uvidíme.

Anonym 86830 23.03. 16:01
[Andrej Babiš] Například v Keni, zemi s 50 miliony obyvatel, je k dispozici pouze 130 lůžek pro intenzivní péči a pro tento účel bylo vyškoleno 200 zdravotních sester. Keňa přitom hlásí prvních 15 potvrzených případů nákazy. Podobná situace panuje i v dalších státech. Pokud bude přibývat nemocných s těžkým průběhem nákazy, valná většina pravděpodobně nebude vůbec léčena. V regionu navíc neexistuje téměř žádné zdravotní pojištění.rnrnrnOpatření k zamezení infekce nebudou fungovat, obávají se odborníci. Stěží vymahatelné je dodržování bezpečné vzdálenosti mezi lidmi v hustě obydlených čtvrtích a slumech, kde je navíc katastrofální hygiena a nedostatek vody. Valná většina těch, kteří mají zaměstnání, navíc jezdí do práce v přeplněných minibusech.

Anonym 86830 23.03. 15:58
[Andrej Babiš] Zatím se nákaza objevila ve 27 zemích, počty infikovaných jsou zatím nízké. S největší pravděpodobností nejsou všechny případy nákazy zaznamenány. Odborníci se domnívají, že virus v oblastech, které nehlásí žádnou nákazu, dávno je. Varuje, že na kontinentu hrozí nekontrolovatelné vypuknutí nákazy.

Anonym 86830 23.03. 15:54
[Andrej Babiš] CO JSEM PSALA UŽ PŘED MĚSÍCEM! NEJHORŠÍ SE STANE, AŽ TO BUDE V AFRICE, USA A NĚKTERÝCH DALŠÍCH ZEMÍCH, STŘEDNÍ VÝCHOD..ATD.rnKoronavirus v Africe je časovaná bomba, děsí se lékaři.rnNárodní katastrofa. Tak nazývá jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa ml. nákazu koronavirem SARS-CoV-2. V zemi vyhlásil stav nouze, aby se mohla rychleji přijímat opatření k potlačení epidemie. Kontinent, na němž žije více než miliarda obyvatel, není na epidemii vůbec připraven, upozorňují lékaři.

Anonym 86830 23.03. 15:51
[Andrej Babiš] Jako za druhé světové. Britská vláda chce po automobilkách výrobu plicních ventilací. Dokáží automobilky v roce 2020 vyrábět plicní ventilace, když v roce 1935 stavěly stíhačky? Britská vláda chce takovouto pomoc při koronavirové pandemii přinejmenším po Fordu, Hondě a JCB.

Anonym 86830 23.03. 15:46
[Andrej Babiš] MRŠÍNE, KDE JE TA TVOJE KRIZIČKA, KTEROU TAK DOBŘE PODLE TEBE ZVLÁDL KALOUSEK, WOLE. TOHLE SE S TÍM NEDÁ SROVNAT. TO JE JAKO KDYBYS SROVNÁVAL DRUHOU SVĚTOVOU S BITKOU NA PÍSKOVIŠTI.rnŠpanělské nemocnice jsou přeplněné lidmi s nemocí Covid-19. Lůžka už dávno nestačí, kašlající nemocní leží na chodbách na podlaze. Děsivé záběry byly pořízeny v madridských nemocnicích Infanta Leonor a Severo Ochoa de Leganes, uvedl list El Mundo. rnJsme ve válce,? řekl španělský premiér Pedro Sánchez s tím, že plánuje prodloužit stav nouze do 11. dubna. Sánchez také vyzval Evropu, aby zahájila nový Marshallův plán pro postižené země.

Anonym 86830 23.03. 15:39
[Andrej Babiš] Mršíne, a k čemu jsou ty výsledky té jejich protestovanosti. Nejdřív se nám smáli kvůli rouškám, tak teď se smát přestali. Makrela, to je opravdu úřednice na baterky. Oni povolí v době razantního nárůstu v Itálii setkávání lidí do 5 tisíc.. a pak to postupně a přitrouble snižují až na slovy DVA!!

Anonym 86830 23.03. 15:35
[Andrej Babiš] Němce svírá strach, počty nakažených razantně stoupají.rnNákaza koronavirem SARS-CoV-2 se v Německu nezadržitelně šíří. Z nejnovějších statistických dat Institutu Roberta Kocha vyplývá, že počet potvrzených případů stoupl o dalších 4062 případů. V zemi je tedy celkově nakažených 22 672 lidí. Současně vzrostl počet obětí o 31 na celkových 86. Prudký nárůst vysvětluje institut tím, že v neděli nebyla k dispozici data od všech spolkových zemí.rnSnad to Němcům konečně docvaklo, rouškám už se nevysmívají, říká pendlerka.

Anonym 86830 23.03. 15:28
[Andrej Babiš] Proč Itálie? V textilkách na severu země pracovaly desítky tisíc čínských dělníků. K rychlému rozšíření koronaviru v Itálii mohl přispět i místní luxusní módní průmysl. Do něj v posledních desítkách let ve velkém investovali čínští investoři, kteří sem přivezli i dělníky jako levnou pracovní sílu, upozornil server The American Spectator.rn rnVe světě módy je značka Made in Italy? symbolem luxusu, která prodává. Vedle tradičních značek zvučných jmen v posledních třech dekádách na severu země investovali čínští podnikatelé. Ti zde nakoupili řadu textilních a kožedělných továren a z Číny přivezli zaměstnance, aby v nich pracovali. Už v roce 2010 pracovalo kolem 60 tisíc Číňanů v průmyslovém předměstí Florencie zvaném Prato, přibývalo přímých leteckých spojů z italských měst do Číny. Americká, ale i některá čínská média přinášela zprávy o raziích v textilních dílnách proti nelegálním zaměstnancům. Číňané mají ve zvyku cestovat domů na oslavy lunárního nového roku, které připadaly letos na 24. ledna. Inkubační doba koronaviru je zhruba dva týdny. Ve té době mohlo ze severní Itálie do Číny a zpět cestovat mnoho dělníků, kteří se nakazili a nevykazovali ještě žádné symptomy, píše server.

Anonym 86830 23.03. 15:23
[Andrej Babiš] Už v únoru skupina japonských vědců pod vedením epidemiologa Hirošiho Nišiury z Hokkaido University upozorňovala, že řada faktorů značí, že velké množství případů nakažených novým koronavirem zůstává vlivem nedostatečné diagnostiky oficiálně nezaznamenaných.

Anonym 86830 23.03. 15:20
[Andrej Babiš] Jak řekl klasik Werich - lidé jsou různé, hloupé a bbllbé. Tak proto se dají všude vidět sobci. Pokuta by to snad vyřešila, protože Čecháčkové na prachy slyší.., možná k tomu brzy dojde, až to lidem dojde a až dojde i na ně.

Anonym 86830 23.03. 15:19
[Andrej Babiš] Jak řekl klasik Werich - lidé jsou různé, hloupé a bbllbé. Tak proto se dají všude vidět sobce. Pokuta by to snad vyřešila, protože Čecháčkové na prachy slyší.., možná k tomu brzy dojde, až to lidem dojde a až dojde i na ně.

Anonym 86830 23.03. 15:13
[Andrej Babiš] MRŠÍNE, A VČIL MUDRUJ, K ČEMU ŽE VŮBEC JE TA TVOJE VELKÁ NĚMECKÁ PROTESTOVANOST NÁRODA.rnVarování z Číny: Každý třetí pozitivně testovaný je tichý přenašeč bez příznaků. Každý třetí pozitivně testovaný člověk na nový koronavirus nemá příznaky, případně je má opožděné. Tato informace má být obsažena v tajných čínských vládních dokumentech, ke kterým měl získat přístup čínský deník South China Morning Post. Informaci přinesl britský deník Daily Mail.Toto zjištění by mohlo mít vliv na volbu bezpečnostních opatření, které v současné době jednotlivé země volí. Vědci se zatím nejsou schopni shodnout na tom, jakou roli hrají asymptomatičtí přenašeči v rozšiřování choroby a nakolik infekční pro okolí vlastně jsou.

Jiří 46288 23.03. 14:46
[Andrej Babiš] Co je vyhlášen výjmečný stav,tak jsem v ulicích města Prostějova nepotkal ani jednoho policistu,ač dokud nebyl znám koronavirus potkával jsem je pravidelně! Možná je to náhoda,nebo jim velitel zakázal procházet se v ulicích,aby nechytli koronavirus! V zavřeném autě by ulicemi jezdit mohli! Koho uvidí,že nemá roušku dát mu pokutu 10.tisíc Kč jako policisté v Děčíně! Ti mohou jít policistům příkladem!

Anonym 86830 23.03. 14:45
[Andrej Babiš] Šijte roušky s kapsou, filtr dodáme. Liberecká univerzita urychluje výrobu.Velkou změnu ve výrobě roušek s přidaným nanomateriálem chystá liberecká Technická univerzita (TUL). Aby mohly být účinné roušky v každé domácnosti, chce zásadně urychlit jejich výrobu. A mobilizuje kvůli tomu firmy i veřejnost. Lidem vzkazuje, aby si sami začali šít roušky s kapsou, do níž už si pak jen vloží filtr.rnFiltr z nanomateriálu zvyšuje účinnost látkových roušek proti virům, a pokud budou mít lidé připravené roušky s kapsou, výrazně se tím urychlí zásobování populace těmito účinnými rouškami,? říká profesor Josef Šedlbauer, vedoucí katedry chemie na Fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL.

Jiří 46288 23.03. 14:40
[Andrej Babiš] Dnes jsem v ulicích města Prostějova viděl 3 občany bez roušky! Jeden závadový typ kouřil před městskou tržnici,další 2 mladí muži šli po hl.třídě směrem k hl.nádraží! Jeden roušku měl,druhý ne neboť v ruce držel plechovku patrně s pivem,které během chůze popíjel! S popíjením piva nespěchal,tak bez roušky musel urazit delší trasu než dopil! Další případ! Mladá maminka vylezla z děckem z paneláku a vydala se do města bez nasazené roušky! Dokud místní rozhlas nebude hlásit,že za nenošení krytí úst a nosu bude pokuta 10.tisíc Kč a nebudou po městě vylepeny plakáty s tímto varováním,pak pořádek v nošení roušek nebude!!

Anonym 86830 23.03. 13:43
[Andrej Babiš] KLAUNE, TY JSI BYL ASI JEDINÝ, KDO VĚDĚL, ŽE PŘIJDE TATO KRIZE. NEBO JSI ČEKAL JINOU? TŘEBA TU S UPRCHLÍKY, KTERÉ NIKDO NECHTĚL A KTERÉ SI POZVALA MAKRELA? .. TO JO, TAKOVÁ KRIZE BY NEJSPÍŠ PŘIŠLA, PROTOŽE ERDOGAN BY MAKRELU VYŽDÍMAL DO MRTĚ.rnMašín 8118223.03. 12:45rnPro 86830, to že přijde nějaká krize, tak to byla tato vláda varovaná už minimálně rok.

Ludva 46152  39 let 23.03. 13:16
[Andrej Babiš] Kníže Top 09 začal vyrábět řitní protlak 6krat destilovaný svýma půlkama a plenou. Výhradně pro čt na kloktání.

Ludva 46152  39 let 23.03. 13:14
[Andrej Babiš] Včera si žumpa čt pozvala na kamery brouka pytlíka chemika Kalouska. Jak vidno do tv může jen člověk s papírama na hlavu.

Mašín 81182 23.03. 12:51
[Andrej Babiš] Místo ginu vyráběl známý podnikatel dezinfekci. Celní úřad to zakázal

Mašín 81182 23.03. 12:50
[Andrej Babiš] Co se děje ze strany vládních představitelů, považuje Irena Urešová za lež a aroganci: Už jsem ve věku, kdy je třeba lidem říkat pravdu. Vlastní máma se mě ptá, co ty tam v tom zdravotnictví děláš, když ani tu roušku nemáš. Diví se, že ředitelé jsou nemožní a selhali. Všichni mají právo vědět, jak je to ve skutečnosti, že to je všechno jinak, než jim říkají. Chtěli jsme se předzásobit, měli jsme nasmlouvané ty kontrakty na dodávky roušek a respirátorů, ale výrobci nám je odřekli. Právě proto, že vláda rozhodla o centrálním nákupu. A my jsme tomu ještě zkraje věřili, že to mají pevně v rukou.?

Mašín 81182 23.03. 12:50
[Andrej Babiš] Hovor proběhl takto: Řekl mi: paní kolegyně, vy mě k něčemu pořád vyzýváte. Nepolitizujte a raději se připravte na karanténu. Jděte se podívat na televizi, budu za chvíli na Primě, tam se všechno dozvíte. Nenechal mě říct ani půl věty, jak jsem to celé myslela. Že jsme v zoufalé situaci, děláme, co můžeme, a kdyby nás neomezovali tím svým nařízením, že distributoři a výrobci nesmí dodávat do krajských nemocnic přímo, můžeme líp dělat svoji práci. On mě vůbec neposlouchal a bez rozloučení mi položil telefon.?

Mašín 81182 23.03. 12:49
[Andrej Babiš] Před zhruba deseti dny proběhlo setkání s premiérem v Motolské nemocnici, kde nám na sebe dal několik mailů, abychom se mu ozvali, kdyby bylo něco potřeba. Když jsem ho pak slyšela mluvit v televizi o tom, že ochranných pomůcek v nemocnicích je dost, a kde není, ať se mu ozvou, tak jsem se mu jednoduše ozvala. On mi nejdřív napsal takovou univerzální odpověď, že dělá, co může, že celá planeta shání. Tak jsem mu napsala ještě jednou, prosila jsem ho, aby nám je tedy přivezl, jak veřejně v sobotu na tiskovce slíbil, že my chceme pomáhat, ale nemáme základní pomůcky. A na to on pak v neděli zavolal.?

Mašín 81182 23.03. 12:48
[Andrej Babiš] Přítel lidu Babiš vyhlásil, jak mu mohou zdravotníci zavolat, když nebudou mít potřebný materiál, že jim ho osobně doveze. Jen jak ho někdo vzal za slovo, realita byla jiná.

Mašín 81182 23.03. 12:47
[Andrej Babiš] Je to už nekonečný seriál. Mohl by se jmenovat třeba 30 případů agenta Babiše. Ono by se jich nasbíralo víc. Na jedné straně oficiální tvář starostlivého přítele lidu, na té druhé aparátčická bolševická mentalita.

Mašín 81182 23.03. 12:46
[Andrej Babiš] Skutečná čínská pomoc: Česká letadla čekala tři dny v Rusku na povolení letu do Číny. Číňané komplikovali schvalování

Mašín 81182 23.03. 12:45
[Andrej Babiš] Pro 86830, to že přijde nějaká krize, tak to byla tato vláda klaunů varovaná už minimálně rok. A co dělala? Rozhazovala peníze na dárečky svým volyčům. A dosud rozdává(sleva na jízdné nebyla dosud zrušena). A teď tato vláda klaunů čumí jak tele na nový vrata. Tato vláda klaunů za 6 let rozfofrovala strategické zásoby státu(nejsou roušky ani respirátory), rozfofrovala rezervu, kterou Kalousek vytvořil v době ekonomické krize a stále je tato vláda mimo realitu, protože pořád tančí na palubě Titaniku, i když už se loď potápí.

Mašín 81182 23.03. 12:40
[Andrej Babiš] Martin Hála: Pan Hamáček je s čínskými zájmy v ČR spojen dlouhodobě

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88200

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti