Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Mašín 81182 17.02. 16:39
[Andrej Babiš] Spolupráce s Čínou mohla přinést Univerzitě Karlově pětimilionovou škodu. Věc začala řešit policie

Mašín 81182 17.02. 16:37
[Andrej Babiš] Americký velvyslanec Stephen King poprvé oficiálně varoval české poslance před zavedením digitální daně, která by dopadla především na velké technologické společnosti ze Spojených států. Česko by podle něj mělo počkat, až se na regulaci dohodnou ekonomicky nejvyspělejší státy v rámci organizace OECD.

Mašín 81182 17.02. 16:33
[Andrej Babiš] Trestní stíhání pokračuje. Bývalý Babišův novinář Přibil stále obžalován kvůli pomluvě

Mašín 81182 17.02. 16:32
[Andrej Babiš] Policie obvinila zaměstnance Generálního finančního ředitelství z trestného činu přijetí úplatku. Podle kriminalistů Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) požadoval úplatek deset milionů korun, polovinu z toho skutečně převzal. Sdělil to mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová sdělila, že je zaměstnanec stíhán na svobodě.

Mašín 81182 17.02. 16:30
[Andrej Babiš] V centru Prahy na Staroměstském náměstí v pondělí začala stavba repliky mariánského sloupu. Její autor Petr Váňa novinářům na místě řekl, že staveniště o rozměrech 7,5 krát 7,5 metru bylo ohrazeno a předáno stavební firmě. Ihned začala s odstraňováním dlažby a desky připomínající původní sloup. Před zahájením stavby místo také obhlédli archeologové. Nyní budou pracovníci pokračovat v odkrývání původních základů, které podle sochaře sahají do zhruba dvoumetrové hloubky. Sloup má být hotov v polovině září.

Anonym 46158 16.02. 21:34
[Andrej Babiš] Zbytečně kupovat howadiny pro armádu,jen abysme utratili 2% HDP,mi připadá ujeté.Mysine,uč se raději češtinu.

Mašín 81182 16.02. 21:28
[Andrej Babiš] V Česku je pravděpodobně druhé ohnisko ptačí chřipky. Podezření se objevilo v komerčním chovu společnosti Moras z Moravan na Pardubicku. Výsledky testů ještě nejsou hotové, řekli mluvčí ministerstva zemědělství Vojtěch Bílý a pardubický krajský veterinář Radek Axmann. První výskyt ptačí chřipky v Česku po třech letech byl zaznamenán letos v lednu v malochovu na Žďársku.

Anonym 86830 16.02. 21:22
[Andrej Babiš] ..A kdo lže, ten krade. Zde platí i naopak.

Anonym 86830 16.02. 21:21
[Andrej Babiš] ..A to jsou dlouholetí představitelé zlodějské ODS.

Anonym 86830 16.02. 21:20
[Andrej Babiš] Anonym 8683016.02. 16:54rnMiroslava Němcová prý jako studentka nabízela profesorům sseex a kradla rohlíky, píše novinář Autor: Redakce Publikováno: 26.8.2013 Rubrika: ShortNews nemcova Miroslava Němcová údajně jako studentka prý podle svědků nabízela učitelům sseex a později kradla v samoobsluze rohlíky. Uvádí to server TOP. \"Němcové a spol. už ale téměř nikdo nevěří, o její osobní integritě pak panují velké pochybnosti. Dosud nevyvrátila ani informace o důvodech jejího vyloučení z gymnázia. Pokoušela se dle svědků špatný prospěch vylepšovat nabídkami sseexu profesorům, byla však přistižena a vyloučena. Pak začala studovat zemědělskou školu po jejímž dokončení nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná refrentka\". Zde bojovala proti režimu krádeží rohlíků a možná i jinak,\" napsal server TOP. \"Jak již TOP Týdeník Občanské Právo informoval, dle věrohodných informací z kvalitních zdrojů byla totiž Němcová při středoškolském studiu nejen líná a poněkud pomalejší, ale vypomáhala si i nabízením sexu profesorům oplátkou za lepší známky, byla však i při této aktivitě neúspěšná, přistižená a vyloučená z gymnázia. Pak nastoupila na zemědělskou školu po jejímž absolvování nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná referentka\". Jakou přidanou hodnotu může straně a veřejnosti přinést, naznačila později ve sněmovně jak zapůjčením svého služebního vozu i s kartou na benzín synovi, tak drobnou krádeží v samoobsluze. S jídlem však roste chuť, takže pokud ji strana a voliči dají důvěru, jistě naváže na \"slavné tradice\" Mirka Topolánka a Petra Nečase v čele ODS a vlády,\" píše server zase jinde.

Anonym 86830 16.02. 21:18
[Andrej Babiš] Anonym 8683016.02. 16:46rnBendovo jediné doporučení do politiky byl fakt, že byl synem disidenta. A fakt, že v té práci nasekal tolik hrubek, že by si zasloužil opakovat základní školu, mě vůbec, ale vůbec NEPŘEKVAPUJE!! rnV říjnu 2009 bylo zjištěno, že jeho rigorózní a magisterská práce na téma Restituční proces v 90. letech(4) jsou shodné a rigorózní navíc nesplňuje standardní podmínky počtu normostran, neboť má sice celkem 109 stran, avšak po přepočtu na normostrany by měla pouze 57 stran. Požadovaného počtu alespoň sta stran dosáhl díky zvětšení velikosti písmen a odlišnému řádkování. Vedoucím jeho práce byl Milan Kindl, který uvedl, že práce studentů čte a zabývá se myšlenkami, ale nepočítá písmenka? .(5) Skupina právníků a akademiků se k ní vyjádřilo dost kriticky. Hovořilo se o již zmíněném rozsahu a především o hrubých pravopisných chybách. Brněnský děkan Jiří Zlatuška doslova prohlásil: Na pár řádcích svého výjimečného textu udělal autor tolik chyb, že by si zasloužil poslat zpět do základní školy. O nedbalosti, se kterou tomuto prominentovi diplomovou práci akceptoval jeho konzultant, nemluvě? .(6) Benda nicméně uznal, že daná práce nesplňuje formální předpoklady a protože se již získaného titulu nelze vzdát, chtěl dát škole podnět k odebrání titulu,(7) rektor Západočeské univerzity Josef Průša mu pak chtěl v tomto vyhovět, přičemž rigorózní řízení by absolvoval znovu.(8) V roce 2010 se však ukázalo, že jak samotný Benda, tak František Korbel, který se na plzeňské právnické fakultě zaobíral případy kontroverzně získaných titulů, dospěli k závěru, že pokud nedošlo k převzetí vysokoškolského diplomu, nemohl Marek Benda ani získat akademický titul.(9) Přesto v červenci téhož roku Benda prohlásil, že rigorózní řízení absolvuje opětovně,(10) k čemuž však nakonec nedošlo.

Anonym 46158 16.02. 21:17
[Andrej Babiš] Mysine,to jsi nám napsal novinku,že očkování není lék.Ty jsi opravdu geniální,ale wul.

Mašín 81182 16.02. 20:56
[Andrej Babiš] Pan vicepremiér Hamáček prohlásil, že Česká republika nesplní svůj závazek a co slíbila ústy svého premiéra a dalších představitelů, totiž že navýší svůj obranný rozpočet na 2% HDP. Nevidí k tomu prý politickou vůli.rnJá si nemohu pomoci, ale politiky si platíme a máme k tomu, aby nás vedli a jistou vůli projevili, vyjádřili a prosadili. Když ale slyším, co říká zodpovědný český politik, místopředseda vlády, pak se ptám, k čemu tady vlastně je? rnJeho úkolem je cíle politiky prosadit. A doufám, že něco, co jsme slavnostně slíbili dosáhnout je také cíl jeho politiky. Pokrčit rameny a říct, že k tomu nevidím politickou vůli, to s odpuštěním není politik, to je hadr na holi.rnTentýž pan Hamáček také pravil, že dle jeho názoru má premiér a vláda levicové cíle ale pravicový rozpočet. Já jsem vždycky žil v iluzi, že rozpočet je o číslech. Tudíž je buď přebytkový, vyrovnaný či ztrátový. Všechny tři možnosti jsou za jistých okolností možné. Nebo je snad pan Hamáček názoru, že levicový rozpočet se vždy a zásadně rovná ztrátovému rozpočtu? rnDokonce velký učitel všech sociálních demokratů a významný anglický ekonom Keynes říkal, že ztrátový rozpočet je možný, ale jen v době poklesu ekonomické konjunktury, aby se předešlo recesi. Nikoliv však v době ekonomického rozkvětu, jako máme dnes. Říkat, že rozpočet musí být ztrátový vždy, je cesta do obrovského zadlužení a do značných ekonomických těžkostí v budoucnosti. Tak já bych tedy rád věděl, pane Hamáčku, co je levicový a pravicový rozpočet.

Mašín 81182 16.02. 20:55
[Andrej Babiš] Stejně tak velbloudi žijí v Arábii již několik století, přesto se MERS vyskytl až v roce 2012. Na učivo 7. třídy ZŠ nepotřebuji WIKI. Očkování není lék, ale prevence. A pokud jde o počty úmrtí, tak MZ tvrdí, že chřipka u nás zabije 2 tisíce lidí ročně.

Anonym 46158 16.02. 18:21
[Andrej Babiš] Vzhledem k tomu,že hadí a netopýři se konzumují v Asii běžné,mám pocit,že nákaza vznikla ze spatne vody.Muj názor.

Anonym 46158 16.02. 18:01
[Andrej Babiš] Mysine,nauč se česky.Chripka se v Evropě objevuje kazdy rok a jde pochopitelně o kapénkovou nákazu.Na to nepotřebuju Wikipedii.U nás zemře v průměru ročně 12 lidí.Jde buď o děti,nebo starší lidi.Ockovani proti chřipce někdy působí potíže zvláště starším lidem.Tem doporučuju očkování proti pneumukokovi.Opsane články mě nezajímají,takže jsi se nepochlapili.

Anonym 86830 16.02. 17:58
[Andrej Babiš] Já znám Laca. Mluvil tak pořád, mluví tak pořád a bude tak pořád mluvit. Na to, že žije tak dlouho v Americe, je s podivem, že ho to ještě nepustilo. Ale je to podivín. Manželku má Asiatku, takže jejich potomek je prý něco jako Indián. Bude vždycky mluvit tak, aby pobavil. Nemám mu to ale za zlé, vždycky s ním byla sranda.

Mašín 81182 16.02. 17:53
[Andrej Babiš] Laco Déczi: Nevěřil jsem pádu komunistů, já ty svixě znám, jsou to nezmaři

Anonym 46158 16.02. 17:52
[Andrej Babiš] Mysine,určitě za korona virus může Babiš.

Anonym 46158 16.02. 17:51
[Andrej Babiš] Obě nemoci neodešly,tvrdé y.Ta nemoc rod ženský,Mysine a Sars naopak odešel rychle a neví se proč.Zase plácáš.

Anonym 86830 16.02. 17:49
[Andrej Babiš] O tom lékaři víme všichni, to nám nemusíš popisovat. My v Číně nevládneme, a jejich bborrdel neřešíme. Což se o tobě říct nedá.

Anonym 86830 16.02. 17:47
[Andrej Babiš] Babiš. Babiš vládne v Číně.

Mašín 81182 16.02. 17:45
[Andrej Babiš] Pro 86830 Kdo vládne v Číně? Jeden z lékařů v čínském městě Wu-chan se snažil varovat své kolegy, když loni v prosinci zaregistroval sedm případů nákazy neznámým koronavirem, který se podobal viru způsobujícímu nemoc SARS. V ústřední nemocnici ve Wu-chanu, kde oční lékař Li Wen-liang pracuje, bylo koncem loňského roku umístěno do karantény sedm lidí, kteří údajně prodávali nebo nakupovali na zmíněném trhu. Li 30. prosince poslal zprávu svým lékařským kolegům v diskusní skupině, varoval je před možným propuknutím epidemie a radil jim, aby nosili ochranné oblečení a pomůcky.rnrnO čtyři dny později ale Lia navštívili policisté a obvinili ho ze šíření falešných zpráv a rušení veřejného pořádku. Pokud budete tvrdohlavě pokračovat v ilegálních aktivitách, budete povolán ke spravedlnosti ? rozumíte? ? stálo v dokumentu, který musel Li podepsat.

Anonym 86830 16.02. 17:32
[Andrej Babiš] Jasně, Myšíne, za koronavirus může i Babiš.., čti si nějakou přínosnější literaturu než ty opsané žvásty. Němcová je zlodějka, Benda neumí ani češtinu, stejně jako ty, chyťte se za ruce a jděte třeba .. na Letnou.

Mašín 81182 16.02. 17:24
[Andrej Babiš] Pro 46158 Chřipka a koronavirus jsou onemocnění způsobená viry. Šíří se pomocí kapének. SARS určitě rychle neodešel. Šíření nákazy trvalo rok a půl. MERS se podařilo zastavit zhruba po třech letech. Obě nemoci samozřejmě neodešli sami, ale bylo vynaloženo velké úsilí vědců celého světa, aby nemoci zastavili. Na rozdíl od bakteriálních nemocí, např. mor, na virová onemocnění většinou nejsou léky. Bakteriální onemocnění se léčí antibiotiky. A jednou z dalších příčin šíření současného koronaviru je absolutní neschopnost komoušů pružně reagovat na vzniklou situaci.

Anonym 86830 16.02. 16:54
[Andrej Babiš] Miroslava Němcová prý jako studentka nabízela profesorům sseex a kradla rohlíky, píše novinář Autor: Redakce Publikováno: 26.8.2013 Rubrika: ShortNews nemcova Miroslava Němcová údajně jako studentka prý podle svědků nabízela učitelům sseex a později kradla v samoobsluze rohlíky. Uvádí to server TOP. \"Němcové a spol. už ale téměř nikdo nevěří, o její osobní integritě pak panují velké pochybnosti. Dosud nevyvrátila ani informace o důvodech jejího vyloučení z gymnázia. Pokoušela se dle svědků špatný prospěch vylepšovat nabídkami sseexu profesorům, byla však přistižena a vyloučena. Pak začala studovat zemědělskou školu po jejímž dokončení nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná refrentka\". Zde bojovala proti režimu krádeží rohlíků a možná i jinak,\" napsal server TOP. \"Jak již TOP Týdeník Občanské Právo informoval, dle věrohodných informací z kvalitních zdrojů byla totiž Němcová při středoškolském studiu nejen líná a poněkud pomalejší, ale vypomáhala si i nabízením sexu profesorům oplátkou za lepší známky, byla však i při této aktivitě neúspěšná, přistižená a vyloučená z gymnázia. Pak nastoupila na zemědělskou školu po jejímž absolvování nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako \"odborná referentka\". Jakou přidanou hodnotu může straně a veřejnosti přinést, naznačila později ve sněmovně jak zapůjčením svého služebního vozu i s kartou na benzín synovi, tak drobnou krádeží v samoobsluze. S jídlem však roste chuť, takže pokud ji strana a voliči dají důvěru, jistě naváže na \"slavné tradice\" Mirka Topolánka a Petra Nečase v čele ODS a vlády,\" píše server zase jinde.

Anonym 86830 16.02. 16:50
[Andrej Babiš] Chytrolíni, kteří se živí jako Benda, Myšín nebo Němcová, by se měli vrátit na ZŠ a necpat se rozdávat všude \"rozumy\", které nemají ani co se za nehet vejde. Ani v základním vzdělání.

Anonym 86830 16.02. 16:46
[Andrej Babiš] Bendovo jediné doporučení do politiky byl fakt, že byl synem disidenta. A fakt, že v té práci nasekal tolik hrubek, že by si zasloužil opakovat základní školu, mě vůbec, ale vůbec NEPŘEKVAPUJE!! rnV říjnu 2009 bylo zjištěno, že jeho rigorózní a magisterská práce na téma Restituční proces v 90. letech(4) jsou shodné a rigorózní navíc nesplňuje standardní podmínky počtu normostran, neboť má sice celkem 109 stran, avšak po přepočtu na normostrany by měla pouze 57 stran. Požadovaného počtu alespoň sta stran dosáhl díky zvětšení velikosti písmen a odlišnému řádkování. Vedoucím jeho práce byl Milan Kindl, který uvedl, že práce studentů čte a zabývá se myšlenkami, ale nepočítá písmenka?.(5) Skupina právníků a akademiků se k ní vyjádřilo dost kriticky. Hovořilo se o již zmíněném rozsahu a především o hrubých pravopisných chybách. Brněnský děkan Jiří Zlatuška doslova prohlásil: Na pár řádcích svého výjimečného textu udělal autor tolik chyb, že by si zasloužil poslat zpět do základní školy. O nedbalosti, se kterou tomuto prominentovi diplomovou práci akceptoval jeho konzultant, nemluvě?.(6) Benda nicméně uznal, že daná práce nesplňuje formální předpoklady a protože se již získaného titulu nelze vzdát, chtěl dát škole podnět k odebrání titulu,(7) rektor Západočeské univerzity Josef Průša mu pak chtěl v tomto vyhovět, přičemž rigorózní řízení by absolvoval znovu.(8) V roce 2010 se však ukázalo, že jak samotný Benda, tak František Korbel, který se na plzeňské právnické fakultě zaobíral případy kontroverzně získaných titulů, dospěli k závěru, že pokud nedošlo k převzetí vysokoškolského diplomu, nemohl Marek Benda ani získat akademický titul.(9) Přesto v červenci téhož roku Benda prohlásil, že rigorózní řízení absolvuje opětovně,(10) k čemuž však nakonec nedošlo.

Anonym 46158 16.02. 16:43
[Andrej Babiš] Masine,opsal jsi to dobře,ale všechny popsané nákazy jak vznikly,tak rychle odešly.Az na španělskou chřipku.Ale chřipka je jiná kategorie,takže jsem se zase nedozvěděla nic.

Anonym 86830 16.02. 16:41
[Andrej Babiš] Benda se už pás desetiletí válí v PS za těžký prachy, které mu jsou prý málo, protože živí 4 děti.

Anonym 86830 16.02. 16:35
[Andrej Babiš] Myšíne, a kde jsi se válel ty.., že ses tak nadřel.

Mašín 81182 16.02. 15:54
[Andrej Babiš] Spencerová je přešitej chlap na ženskou, která např. vydávala fotku Heydricha se svými dětmi na klíně s tím, že jedno z těch dětí je Václav Havel. Tradičně je oceňována konspiračními weby, hlavně těmi proruskými.

Mašín 81182 16.02. 15:50
[Andrej Babiš] Pro 46158, snad každé malé dítě ví, že viry mají obrovskou schopnost adaptovat se na nové hostitele. Dále k šíření nových virů přispívá oteplování planety, v Číně přelidněnost a také rychlejší způsob dopravy. Virové epidemie způsobené novými viry jsou celkem běžné. V roce 2002 to byl SARS (Čína - netopýři), 2012 MERS (Arábie - velbloudi). Tyto epidemie způsobily viry příbuzné se současným virem. Dalšími novými viry se lidé nakazily v roce 1976 - Ebola - antilopy nebo třeba prasečí chřipka(2009 - Mexiko - prasata). U ptačí chřipky byl zaznamenán přenos na člověka, ale ne z člověka na člověka, ale předpokládá se, že v dohledné době vir zmutuje a dojde k pandemii. Příbuzný vir ptačí chřipky způsobil epidemii Španělské chřipky po první světové válce. HIV je taky celkem mladý vir.

Mašín 81182 16.02. 15:16
[Andrej Babiš] Ono se tomu válení na prognosťáku říkalo práce? A co tam Zeman tak zajímavého vytvořil, když tam \"pracoval\"?

Anonym 86830 16.02. 12:38
[Andrej Babiš] Na těch toaletách by mu to sedělo nejvíc.

Anonym 46158 16.02. 12:19
[Andrej Babiš] Pánek a Benda jsou fosilie,které jsou úplně mimo reálný život.Reportaz o Bendovi ukazuje jak jeho práce spočívá v ukazování novým poslancům kde jsou toalety.Zy ty prachy,no neber to.

Anonym 86830 16.02. 12:10
[Andrej Babiš] Typla bych si, že koronavirus je test, který se vymkl z rukou.

Anonym 86830 16.02. 12:09
[Andrej Babiš] Zeman pracoval v prognostickém ústavu, knedliku. Benda šel do PS rovnou po dětství.

Anonym 86830 16.02. 12:07
[Andrej Babiš] 12. 2. 2020 Tisk článkurnVLADISLAV ŠURYGIN vypočítává masivní přesuny armád NATO na hranice s Ruskem a nenechává nikoho na pochybách, že USA hodlají rozpoutat velký válečný konflikt dřív, než Rusko uzavře pakt s Čínou.rnNa ruských hranicích v těchto dnech začínají nejmohutnější manévry za posledních třicet let s přesunem vojsk z USA do Evropy. Cvičení se budou konat současně v Polsku, Gruzii a pobaltských zemích. Celkem bude z USA přesunuto 20 tisíc vojáků. Dalších 9 tisíc přibude z amerického kontingentu trvale umístěného v Evropě. Do cvičení se navíc zapojí 7.00 vojáků americké Národní gardy a 750 záložníků.

Anonym 86830 16.02. 12:06
[Andrej Babiš] Je to venku: Doznání gruzínských snajprů. Poslední střípek do mozaiky zločinu na Majdanu - poučení pro náš listopadový Majdan. Někdo to celé vyvolal a financoval. Zajímá to ještě někoho? Dočkáme se jednou zde?

Anonym 86830 16.02. 12:04
[Andrej Babiš] Čtěte ZDE: Skandální Petříčkova návštěva na Ukrajině: Ani slovo k výročí masakrů. Oslava vrahů a jejich ochránců? Zákon o banderovcích jako výsměch českým a polským obětem. Vlajka Ukrajiny nad Pražským hradem?

Anonym 86830 16.02. 12:03
[Andrej Babiš] Mělo by zajímat rnNo a fčil je chybějici kus mozajky tady - už je potvrzene, kdo střilal. Budu citovat Terezu Spencerovou: \"..v lednu 2014 dorazily do Kyjeva čtyři desetičlenné skupiny gruzínských ozbrojenců, kteří doma plnili politické zakázky Saakašviliho režimu? při potlačování demonstrací nebo únosech a mizení? nepohodlných podnikatelů.. na letištích v Tbilisi i Kyjevě prošli i se zbraněmi bez kontrol a s falešnými doklady, což zařídili šéf ukrajinského postmajdanského parlamentu Parubij, poslanec Jaceňukovy Lidové fronty Pašinský a americký vojenský instruktor Brian.. Pašinský s dalším poslancem Parasjukem poté 20. ledna 2014 stříleli do demonstrantů na Majdanu z balkónu konzervatoře, Pašinský velel, kdy střílet a kdy opustit palebné pozice.. v hotelu Ukrajina palbu řídili Parubij a Saakašviliho poradce Mamulašvili.. aneb advokát tří gruzínských snajprů popisuje, co jeho mandanti vypověděli před běloruskou prokuraturou, protože ta ukrajinská o jejich výpovědi nemá zájem.. chtějí mluvit, protože si myslí, že si tak uchrání život, neboť prý mnozí jejich krajané, kteří se účastnili zločinů na Majdanu v roce 2014, začali mizet a umírat za podivných okolností.? rnrnOtazka zni - zajima to ještě někoho?

Anonym 46158 16.02. 11:44
[Andrej Babiš] Mysine,ty víš všechno,všude jsi byl a když ne,tak se tam určitě chystáš.Vysvetli mi proč se korona virus teď tak rozšířil.Cinane ji hady a netopýry celá staletí,tak proč teď,když Čína šlape úsakum na paty? Konspirační teorie moc nemusím,ale je to divné.

Mašín 81182 16.02. 11:08
[Andrej Babiš] Na Protiproudu nepřinesly žádné důkazy, pouze směsici fantasmagorických myšlenek. S tímto bludem přišla pouze OAN. Žádné jiné americké médium tento nesmysl nepřinesl. Jedná se o Trumpovskou TV, která je založená na konspiračních teoriích, podpoře Trumpa a Ruska. Trump této TV dal privilegium sídlit v Bílém domě. Jeden čas tato TV zaměstnávala náckovského konspirátora Jacka Posobieca. Zaměstnancem této TV je i zaměstnanec ruského Sputniku(vlastněný ruským státem) Kristian Brunovič Rouz. Ono kdyby si neměl v tý svý palici nas.áno, tak by si zjistil, že Saakašvili ani nemohl použít gruzínské elitní ostřelovače, protože v té době už nebyl prezidentem Gruzie a byl v opozici, toho času v emigraci.

Mašín 81182 16.02. 10:52
[Andrej Babiš] Ludvánku, Benda nikdy titul JUDr. neužíval, takže logicky ho ani nemohl přestat užívat. Stejně tak jako Benda nikdy nepracoval, tak ani Miloš Zeman nikdy nepracoval.

Ludva 46192  39 let 16.02. 05:09
[Andrej Babiš] Na protiproudu cezet se můžete dočíst,ze jak se doposud tvrdilo,ze Majdan na ukrajine ridily tajne sluzby usa a čučkaři eu,s cílem vyvolat válku s ruskem,včetně najatých gruzinskych ostrelovacu na strelbu do vlastnich řad a likvidaci tehdejsiho prez. Janukovyce. Uz i americka media zverejnila utajovane skutecnosti,jen media v eu musi mlcet a kecat o koronaviru.

Ludva 46192  39 let 16.02. 03:26
[Andrej Babiš] Myšíne kradenej rohlíku,až když to prasklo,přestal titul užívaj,jinak nikde a nikdy nepracoval,celý život až doposud je příživníkem v poslanecké sněmovně Benda ml. z ODS

Anonym 86830 15.02. 19:28
[Andrej Babiš] Bém, to pako, si usmyslel, že v Praze bude Olympiáda! Jenom aby schrábnul prachy za nominaci. Muselo mu být jasné, že to nikdy neprojde, prej Praha Olympijská..ha ha ha.., d.bil.

Anonym 86830 15.02. 19:21
[Andrej Babiš] Opencard měl odskákat Bém, lidi kolem něj a jeho zlodějská ODS. Ten Hudeček nebo Svoboda byl jen výsměch justiční mafie, zatímco Bém se mohl drze chechtat do očí.

Mašín 81182 15.02. 19:03
[Andrej Babiš] Jen jsem přihlížela a na HIV testu jsem pak byla

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88290

světlometyrubrikysynonyma

SeznamkaVložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti